Lista startowa

II Bieg Wolności

Poznań, 01.05.2020
Dystans: 5 km / 10 km / NW 5 km / NW 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 90


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bagrowski Tomasz 1990 Grodzewo 10km
2. Banaszak Hubert 1988 Poznań 10km
3. Banaszak Karolina 1990 Poznań 10km
4. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10km
5. Bieszke Paweł 1963 Niezrzeszony NW-5km
6. Borkowska Natalia 1988 Poznań 5km
7. Borsuk Damian 1985 Poznań 5km
8. Bulska Aleksandra 1977 Poznań NW-10km
9. Bulska Aleksandra 1977 Poznań NW-10km
10. Chąpinska Weronika 1995 Tanibórz 10km
11. Chąpinski Przemysław 1992 Tanibórz 10km
12. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYNA 5km
13. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM 10km
14. Czerniawski Grzegorz 1986 Poznań 5km
15. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 5km
16. Dąbrowski Jerzy 1950 Poznań 10km
17. Dewo Ewa 1985 Poznań 5km
18. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę 5km
19. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę 5km
20. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu 5km
21. Geppert Grzegorz 1980 Nietoperze 5km
22. Gryczan Halina 1953 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
23. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW-5km
24. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM 5km
25. Jankowska Barbara 1975 Poznań 10km
26. Jarmuda Justyna 1982 Jarmudki 5km
27. Jasiczak Agnieszka 1991 Poznań 10km
28. Kaczmarek Dorota 1979 Panie, daleko jeszcze? 5km
29. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta 5km
30. Kaniewski Maciej 1993 GDZIE TA META 10km
31. Kapella Danuta 1961 Wójtowicz TRI Team NW-5km
32. Kasprowicz Szymon 1970 Puszczyk. 5km
33. Kazimirek Bogdan 1972 Suchy Lesiak 10km
34. Kazimirek Jacek 1975 Suchy Las 10km
35. Kazimirek Małgorzata 1979 Suchy Las 5km
36. Kaźmierczak Natalia 1989 Kijanki Team NW-10km
37. Kiełbasiński Łukasz 1986 12 WBOT / 125 Blp 5km
38. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team 10km
39. Konstańczak Joanna 1983 Poznań 10km
40. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) 5km
41. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) 5km
42. Krystosik Paulina 1994 Biegam bo lubię biegam dla siebie 5km
43. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run 5km
44. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team 5km
45. Kucharski Adam 1965 Budzyń 5km
46. Kurkowiak Agnieszka 1974 Poznań 5km
47. Kurkowiak Dariusz 1967 Poznań 5km
48. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM 5km
49. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM 5km
50. Lesiak-Domagała Izabela 1984 Nightrunners 10km
51. Lubawy Henryk 1959 Poznań NW-5km
52. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań 5km
53. Łukowiak Alina 1977 - 5km
54. Makowiec Martyna 1990 Pobiedziska 5km
55. Mańkowski Andrzej 1965 Pobiedziska 5km
56. Margowski Marcin 1983 Pobiedziska 5km
57. Matecka Kamila 1975 Wysoka Kamieńska 5km
58. Mediger Małgorzata 1967 Niezależna 5km
59. Michakska Ewelina 1987 Kościan Team 10km
60. Michalski Michał 1987 Kościan Team 10km
61. Mikołajczak Barbara 1976 Poznań 10km
62. Mikołajczak Kuba 1978 Poznań 10km
63. Mrówka Marcin 1978 Nietoperze 5km
64. Mucha Żaneta 1975 RUUKKI 5km
65. Muszyński Przemysław 1996 Poznań 5km
66. Narożny Stanisław 1979 Poznań 5km
67. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10km
68. Orczyk Robert 1973 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
69. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań NW-5km
70. Pawełczyk Agnieszka 1980 Wysoka Kamieńska 5km
71. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW-5km
72. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW-5km
73. Porada Marek 1963 Hernik Team / Wójtowicz TRI Team 5km
74. Psiuk Agnieszka 1975 Wiórek biega 5km
75. Rojek Stanisław 1970 Poznań 5km
76. RzeŹnik BoŻena 1977 OPALENICA 5km
77. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM 5km
78. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. 10km
79. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team 10km
80. Urbańska Łucja 1953 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
81. Wawrzyniak Anna 1980 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 10km
82. Wawrzyniak Przemysław 1967 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 10km
83. Wieczorkiewicz-Grajek Kinga 1983 Poznań 5km
84. Wikierska Alicja 1956 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
85. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 5km
86. Wikierski Karol 1952 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
87. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze 5km
88. Wojtysiak Grażyna 1978 Śmigiel 5km
89. Wysz Damian 1979 Running Team PIA 10km
90. Zieliński Waldemar 1955 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km