Lista startowa

BIEG z CHRUPKĄ 2018

Krzywiń 01.09.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 250


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Zuzanna 2013 Przedszkole Kąty Kąty J2 - 300m
2. Andrzejewski Filip 2010 UKS As/Helios Czempiń Czempiń J3 - 300m
3. Banaś Maciej 2006 SP Kunowo Dalabuszki J5 - 500m
4. Bartkowiak Antoni 2008 CKS Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
5. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem Lubiatowo J6 - 1000m
6. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Lubiatowo J6 - 1000m
7. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Śrem, Polska J5 - 500m
8. Berdychowska Blanka 2012 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J2 - 300m
9. Berdychowski Bartosz 2015 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J1 - 150m
10. Berdychowski Igor 2015 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś J1 - 150m
11. Berek Wiktor 2013 Przedszkole Niepart Gogolewo J2 - 300m
12. Bojanowski Antoni 2004 Szkoła podstawowa nr 3 Leszno Leszno J6 - 1000m
13. Bojanowski Jakub 2009 Szkoła podstawowa nr 1 Leszno Leszno J4 - 500m
14. Bojanowski Stanisław 2006 Szkoła podstawowa nr 1 Leszno Leszno J5 - 500m
15. Bojewska Inga 2009 Szkola Podstawowa w Nochowie Nochowk J4 - 500m
16. Borowiak Aleks 2016 Żłobek kraina basni Brzezie J1 - 150m
17. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Brzezie J1 - 150m
18. Brzozowski Mateusz 2006 Podstawowa,HELIOS Czempiń Czempiń J5 - 500m
19. Buczkowska Helena 2011 Team Kościan Kościan J3 - 300m
20. Buczkowski Feliks 2015 Przedszkole Kościan Nr.2 Kościan J1 - 150m
21. Bugajewski Dawid 2005 Helios Czempiń Czempiń J6 - 1000m
22. Chmielewski Stanisław 2010 ZS JERKA JERKA J3 - 300m
23. Ciesielska Matylda 2015 LESZNO J1 - 150m
24. Ciesielski Piotr 2012 Leszno J2 - 300m
25. Ciesielski Piotr 2012 Leszno J2 - 300m
26. Cybak Michalina 2006 Helios Czempin Piechanin J5 - 500m
27. Dąbrowska Agata 2006 Helios Czempiń Czempiń ul.Marii Konopnickiej J5 - 500m
28. Dąbrowska Julia 2009 Helios Czempiń Czempiń ul.Marii Konopnickiej J4 - 500m
29. Dębowska Julia 2011 Czempiń J3 - 300m
30. Dębska Laura 2016 Brzezie J1 - 150m
31. Dluzynska Maja 2014 Piaski J1 - 150m
32. Dluzynski Kacper 2012 Piaski J2 - 300m
33. Dłużyński Filip 2012 Ziemnice J2 - 300m
34. Domagała Franciszek 2012 Borkowice J2 - 300m
35. Dominiczak Franciszek 2005 Dąbrowa Mechlin J6 - 1000m
36. Dominiczak Klara 2009 Dąbrowa Mechlin J4 - 500m
37. Donaj Dominik 2012 Sp 2 Kościan Kościan J2 - 300m
38. Donaj Maksymlian 2006 SzymanowskiTeam Kiełczewo ul.Kościańska 106 J5 - 500m
39. Dopierala Wojtek 2003 Gimnazjum 8 Leszno J6 - 1000m
40. Dopierała Anna 2009 Sp 12 Leszno Leszno J4 - 500m
41. Dopierała Zofia 2005 Sp 12 Leszno Leszno J6 - 1000m
42. Drzymała Alicja 2010 SP Kamieniec Ujazd J3 - 300m
43. Dudziak Alicja 2008 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kościanie Stare Oborzyska J4 - 500m
44. Dudziak Julia 2009 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kościanie Stare Oborzyska J4 - 500m
45. Dyda Albert 2009 Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
46. Fengler Olga 2009 KROSS EURO-ROWER.PL Lubiń J4 - 500m
47. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń J3 - 300m
48. Gaertig Szymon 2011 Przedszkole Lipno Lipno J3 - 300m
49. Gembalska Aleksandra 2008 SP 5 gostyń Gostyń J4 - 500m
50. Gembalski Wiktor 2010 SP 5 gostyń Gostyń J3 - 300m
51. Gendera Agata 2009 Borek Wielkopolski J4 - 500m
52. Gendera Martyn 2009 SP nr 3 Gostyń / DAGBUD Gostyń GOSTYŃ J4 - 500m
53. Gendera Tymon 2011 SP nr 3 Gostyń / DAGBUD Gostyń GOSTYŃ J3 - 300m
54. Giers Emilka 2014 Kościan Team Nowy Lubosz J1 - 150m
55. Górczyński Adam 2007 Mos Śrem Dalewo J5 - 500m
56. Górczyński Kacper 2010 Nochowo Dalewo J3 - 300m
57. Grajnert Katarzyna 2013 Leszno J2 - 300m
58. Grajnert Marta 2008 Leszno J4 - 500m
59. Hetman Aleksander 2014 Darnowo J1 - 150m
60. Hetman Tomasz 2017 Darnowo J1 - 150m
61. Janik Laura 2012 ChampionMan Team Czempiń J2 - 300m
62. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Team Czempiń J4 - 500m
63. Jankowiak Amanda 2011 Jerka J3 - 300m
64. Jankowiak Paula 2014 Jerka J1 - 150m
65. Jazy Aleksandra 2011 Kościan J3 - 300m
66. Jazy Hanna 2016 Kościan J1 - 150m
67. Jędrowiak Adam 2011 Krzywiń J3 - 300m
68. Jędrowiak Jakub 2011 Krzywiń J3 - 300m
69. Jędrowiak Maja 2012 Przedszkole Lubiń Lubiń J2 - 300m
70. Jędrowiak Nikola 2016 Krzywiń J1 - 150m
71. Jędrowiak Wojciech 2010 Krzywiń J3 - 300m
72. Kabacińska Zuzanna 2006 ZSiPO Bieżyń Mościszki J5 - 500m
73. Kabaciński Marcin 2008 ZSiPO Bieżyń Mościszki J4 - 500m
74. Kaczmarek Adam 2006 Kościan J5 - 500m
75. Kaczmarek Jan 2006 Helios Czempiń 64/020 Piechanin ul.Żytnia1 J5 - 500m
76. Kaczmarek Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa Nr 4 Kościan Kościan J3 - 300m
77. Kaczor Maria 2010 SP Racot Wławie 10, 64-000 Kościan J3 - 300m
78. Karolczak Szymon 2014 Gostyń J1 - 150m
79. Kaźmierczak Julia 2009 Lekkoatletyka Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
80. Kicińska Sofia 2012 Kłoda J2 - 300m
81. Klupś Tomasz 2014 Lubiń J1 - 150m
82. Kmieć Julia 2003 MOS Śrem Psarskie J6 - 1000m
83. Kmieć Zosia 2015 Psarskie J1 - 150m
84. Kolasinska Ola 2013 Przedszkole Krzywiń J2 - 300m
85. Konieczna Wiktoria 2006 KROSS EURO-ROWER.PL Kleszczewo 5 J5 - 500m
86. Konieczny Mateusz 2008 KROSS EURO-ROWER.PL Kleszczewo 5 J4 - 500m
87. Kosowska Maja 2012 Krzywiń J2 - 300m
88. Kosowski Kuba 2016 Krzywiń J1 - 150m
89. KoŚciaŃska Dominika 2013 Świnka Team Kościan J2 - 300m
90. Kościański Karol 2017 Świnka Team Kościan J1 - 150m
91. Kowalczyk Sergiusz 2007 Racot J5 - 500m
92. Kowalik Jakub 2006 SP Pępowo Pępowo J5 - 500m
93. Kozaczek Kacper 2012 Gostyń J2 - 300m
94. Kozaczek Pola 2015 Gostyń J1 - 150m
95. Kozłowska Alicja 2014 Odkrywcy Koziegłowy J1 - 150m
96. Krzyżostaniak Filip 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Gostyń J2 - 300m
97. Krzyżostaniak Maja 2010 SP 3 Gostyń Gostyń J3 - 300m
98. Kuś Kajetan 2012 Kościan J2 - 300m
99. Kuśnierek Mikołaj 2012 ZSPIG w Nochowie Nochowo J2 - 300m
100. Kuśnierek Milena 2015 ZSPIG w Nochowie Nochowo J1 - 150m
101. Kużdowicz Klara 2015 Samorządowe Przedszkole nr 2 w Kościanie Kościan J1 - 150m
102. Kużdowicz Kuba 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan J3 - 300m
103. Kwiatkowska Zofia 2011 Czempiń J3 - 300m
104. Kwiatkowski Franciszek 2015 Czempiń J1 - 150m
105. Landzwojczak Filip 2012 KROSS Euro-Rower.pl Czerwona Wieś J2 - 300m
106. Langner Filip 2014 Zs krzywin Krzywiń J1 - 150m
107. Langner Nadia 2013 Zs krzywin Krzywiń J2 - 300m
108. Laska Jagoda 2012 Niesłabin J2 - 300m
109. Lewandowicz Franciszek 2014 Ługi J1 - 150m
110. Lewandowicz Wiktor 2017 Ługi J1 - 150m
111. Lira Jan 2006 SP Pępowo Pępowo J5 - 500m
112. Lis Weronika 2010 ZS KRZYWIŃ KRZYWIŃ J3 - 300m
113. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM/ Ciacho Team Trathlon Czempiń J2 - 300m
114. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J3 - 300m
115. Łabendzka Alicja 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
116. Łabendzka Maria 2012 Przedszkole Czempiń Czempiń J2 - 300m
117. Łabendzki Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
118. Łagodzka Paulina 2008 Jerka Jerka J4 - 500m
119. Łagodzki Jędrzej 2012 Jerka Jerka J2 - 300m
120. Łagodzki Robert 2010 Jerka Jerka J3 - 300m
121. Łukaszewska Natalia 2010 SP 6 Śrem J3 - 300m
122. Łukaszewski Wojciech 2012 Śrem J2 - 300m
123. Maćkowiak Karol 2017 Zbęchy J1 - 150m
124. Maćkowiak Zuzanna 2012 Zbęchy J2 - 300m
125. Maćkowska Iga 2016 Kąkolewo J1 - 150m
126. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Kąkolewo J4 - 500m
127. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Kąkolewo J3 - 300m
128. Maik Aleksandra 2009 Helios Czempiń Jarogniewice J4 - 500m
129. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Jarogniewice J2 - 300m
130. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Jarogniewice J6 - 1000m
131. Majchrzak Zofia 2010 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń J3 - 300m
132. Majkut Julianna 2013 Przedszkolne nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J2 - 300m
133. Majkut Katarzyna 2007 Szkoła podstawowa nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J5 - 500m
134. Majkut Małgorzata 2010 Szkoła podstawowa nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J3 - 300m
135. Majorczyk Bartosz 2010 ZS Jerka os. Witosa 3, 64-010 Jerka J3 - 300m
136. Marciniak Adam 2009 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń J4 - 500m
137. Marciniak Julia 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń J3 - 300m
138. Marciniak MikoŁaj 2003 KROSS EURO-ROWER.PL Kąty J6 - 1000m
139. Marzec Wojciech 2015 Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu Gola J1 - 150m
140. Matuszak Martyna 2011 Masłowo J3 - 300m
141. Matuszak Piotr 2004 Brześnica J6 - 1000m
142. Matyja Maria 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
143. Matyja Piotr 2009 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
144. Mehr Ada 2014 Przedszkole Zwinne Szkraby w Kiełczewo Kurza Góra ul Rolna 1a 64-000 J1 - 150m
145. Mehr Nadia 2011 Podstawowa w Kiełczewie Kurza Góra ul Rolna 1a 64-000 J3 - 300m
146. Metzner Antoni 2010 ZS Jerka Jerka, Os. W. Witosa 5, 64-010 J3 - 300m
147. Metzner Zofia 2008 ZS Jerka Jerka, Os. W. Witosa 5, 64-010 J4 - 500m
148. Miaskowski Adam 2011 SP 13 LESZNO LESZNO J3 - 300m
149. Miaskowski Antoni 2008 SP 13 LESZNO LESZNO J4 - 500m
150. Michalski Kacper 2008 Poznań J4 - 500m
151. Michałowska Gabrysia 2013 Śrem J2 - 300m
152. Mikolajczyk Wojciech 2012 ZSiPO w Lubiniu Nowy Dwor J2 - 300m
153. Mikołajczyk Wojtek 2012 Lubiń Nowy dwur J2 - 300m
154. Musiał Kasia 2010 Rydzyna J3 - 300m
155. Musiał Wikroria 2017 Rydzyna J1 - 150m
156. Musielak Jagoda 2004 MOS Śrem Książ Wielkopolski J6 - 1000m
157. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J4 - 500m
158. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - 500m
159. Nogała Adam 2003 Gimnazium nr 8 Leszno J6 - 1000m
160. Nowak Julia 2008 zs krzywiń Czerwona wieś 2/3 J4 - 500m
161. Nowak Natalia 2011 Krzywiń Czerwona wieś 2/3 J3 - 300m
162. Olejniczak Patryk 2010 szkla podstawowa swierczyna swierczyna J3 - 300m
163. Pacholski Jakub 2009 Aikido Leszno Leszno J4 - 500m
164. Pacholski Szymon 2016 Leszno J1 - 150m
165. Pawlicki Artur 2009 JERKA JERKA J4 - 500m
166. Pawlicki Karol 2011 JERKA JERKA J3 - 300m
167. Pawlisiak Agnieszka 2006 KS HELIOS CZEMPIN Czempin J5 - 500m
168. Pawlisiak Szymon 2007 CZEMPIN UKS AS CZEMPIN Czempin J5 - 500m
169. Peszel Zosia 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń Słonin J2 - 300m
170. Piasecki Bogusław 2012 Kaszczor biega Kaszczor J2 - 300m
171. Piasecki Maciej 2010 Kaszczor biega Kaszczor J3 - 300m
172. Piotrowska Emilia 2015 Czempin Czempin J1 - 150m
173. Piotrowski Kamil 2011 Czempin Czempin J3 - 300m
174. Płóciniczak Agata 2012 Przedszkole w bonikowie Kurowo J2 - 300m
175. Praiss Aniela 2012 Jerka J2 - 300m
176. Praiss Leon 2013 Jerka J2 - 300m
177. Prekurat Aleksandra 2010 Szkoła podstawowa w Krzuwiniu Jurkowo 28 J3 - 300m
178. Prorok Magdalena 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Obornikach Śl KURASZKÓW J3 - 300m
179. Prorok Przemysław 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Obornikach Śl KURASZKÓW J4 - 500m
180. Przewoźniak Klaudia 2006 Szymanowski Team Kościan J5 - 500m
181. Przewoźniak Tomasz 2008 SP 4 Kościan Kościan J4 - 500m
182. Przybylska Julia 2012 Przedszkole Bieżyń Zbęchy Pole J2 - 300m
183. Przybylska Wiktoria 2003 Bielewo J6 - 1000m
184. Przybylski Alan 2011 Bielewo J3 - 300m
185. Przybylski Jakub 2009 Zespół Szkół Bieżyń Zbęchy Pole J4 - 500m
186. Pudliszewski Ignacy 2007 4Kościan/Szymanowski Team Kościan J5 - 500m
187. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kościan J5 - 500m
188. Rabiega Joachim 2010 Sp. 4 Leszno Leszno J3 - 300m
189. Radzki Bartosz 2010 chrześniak Kierowcy Lira :P :P Nowy Dwór 16 J3 - 300m
190. Rozek Olga 2005 MOS Śrem Nochowo J6 - 1000m
191. Ruta Antonina 2008 Lubiń Kościan J4 - 500m
192. Ruta Jeremi 2015 Kościan J1 - 150m
193. Schutz Martyna 2007 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
194. Siekierkowski Szymon 2006 PIASKI WLKP. SMOGORZEWO J5 - 500m
195. Sieradzan Piotr 2012 Wrocław J2 - 300m
196. Sieradzan Piotr 2012 Wrocław J2 - 300m
197. Sieradzan Wojciech 2015 Wrocław J1 - 150m
198. Sikierkowski Dawid 2010 PIASKI WLKP. SMOGORZEWO J3 - 300m
199. SkÓrzewska Lena 2012 Przedszkole w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J2 - 300m
200. SkÓrzewski Marcel 2010 Szkoła podstawowa w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J3 - 300m
201. Smolich Krzysztof 2009 Podstawowa Nr 6 śrem Śrem J4 - 500m
202. Smolich Michał 2004 Podstawowa Nr 6 śrem Śrem J6 - 1000m
203. Snela Kinga 2007 MUKS SZOK BOJANOWO Oczkowice J5 - 500m
204. Sobanska Sandra 2009 Jerka ul Krotka 6 J4 - 500m
205. Sobik Oliwier 2013 Przedszkole BAJKA leszno Osieczna J2 - 300m
206. Sobkowiak Ewa 2010 Zespół szkół w krzywiniu Krzywiń J3 - 300m
207. Sobkowiak Maja 2014 Krzywiń J1 - 150m
208. Spychała Franciszek 2015 Kościan J1 - 150m
209. Spychała Oskar 2013 Przedszkole nr 1 Kościan Kościan J2 - 300m
210. Staśkiewicz Amelia 2015 Zbęchy 22A J1 - 150m
211. Staśkiewicz Nikola 2008 Szkoła Podstawowa w Jerce Zbęchy 22A J4 - 500m
212. Szablewska Julia 2016 Wieszkowo Wieszkowo J1 - 150m
213. Szablewska Katarzyna 2010 ZS Krzywiń Wieszkowo J3 - 300m
214. Szałaga Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
215. Szałaga Marta 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
216. Szczepaniak Bartosz 2009 Sp 2 koscian Kościan J4 - 500m
217. Szczepaniak Nikodem 2008 ZS w Lubiniu Nowy Dwór J4 - 500m
218. Szlapka Tymoteusz 2009 Sp nochowo Rabin J4 - 500m
219. Szumny Olaf 2011 sp9 Leszno Leszno J3 - 300m
220. Szwarczyński Bartosz 2016 Kłoda J1 - 150m
221. Szwarczyński Jan 2012 Przedszkole Publiczne w Rydzynie Kłoda J2 - 300m
222. Talaga Aleksandra 2012 Rawicz J2 - 300m
223. Tomaszewska Wiktoria 2012 Kurza Góra J2 - 300m
224. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 LESZNO Leszno J5 - 500m
225. Walczak Jakub 2008 Rogaczewo Wielkie 1/2 J4 - 500m
226. Walczak Julia 2008 Rogaczewo Wielkie 1/2 J4 - 500m
227. Walczak Nikodem 2010 Lubiń Lubiń J3 - 300m
228. Walczak Stasiu 2012 Lubiń Lubiń J2 - 300m
229. Warczewska Anna 2014 Leszno J1 - 150m
230. Warczewski Adam 2010 Szkoła podstawowa 12 Leszno Leszno J3 - 300m
231. Wasinska Julia 2007 Leszno J5 - 500m
232. Waszak Zuzanna 2014 Przedszkole Samorządowe Borowko Stare Iłówiec Wielki J1 - 150m
233. Węclewska Eliza 2009 Szkoła podstawowa nr 17 Poznań J4 - 500m
234. Wilk Nikola 2008 Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
235. Wilk Oskar 2011 UKS AS Czempiń Czempiń J3 - 300m
236. Wojciechowska Antonina 2016 Jarognieeice Jarogniewice J1 - 150m
237. Wojtczak Marcel 2015 Przedszkole samorządowe w Krzywiniu Krzywin J1 - 150m
238. Wojtczak Tymoteusz 2013 Przedszkole samorządowe w Krzywiniu Krzywiń J2 - 300m
239. Wojtczak Wiktoria 2013 Jerka J2 - 300m
240. Wojtkowiak Rozalia 2005 SP PIASKI SMOGORZEWO J6 - 1000m
241. Wolniczak Kacper 2008 Wilkowice Wilkowice J4 - 500m
242. Wolniczak Marcin 2010 Wilkowice Wilkowice J3 - 300m
243. Wosiak MikoŁaj 2007 SZKOŁA KRZYWIŃ ŻELAZNO J5 - 500m
244. Zagórska Emilia 2012 Poznań J2 - 300m
245. Zagórski Gabriel 2015 Poznań J1 - 150m
246. Zaremba Maksymilian 2015 Ustronie J1 - 150m
247. Zaremba Oliwia 2009 S.P. Borek Wlkp Ustronie J4 - 500m
248. Zubaczyk Jakub 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m
249. Zubaczyk Piotr 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m
250. Zubaczyk Zuzanna 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m