Lista startowa

BIEG z CHRUPKĄ 2018

Krzywiń 01.09.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 250


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Berdychowski Bartosz 2015 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J1 - 150m
2. Berdychowski Igor 2015 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś J1 - 150m
3. Borowiak Aleks 2016 Żłobek kraina basni Brzezie J1 - 150m
4. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Brzezie J1 - 150m
5. Buczkowski Feliks 2015 Przedszkole Kościan Nr.2 Kościan J1 - 150m
6. Ciesielska Matylda 2015 LESZNO J1 - 150m
7. Dębska Laura 2016 Brzezie J1 - 150m
8. Dluzynska Maja 2014 Piaski J1 - 150m
9. Giers Emilka 2014 Kościan Team Nowy Lubosz J1 - 150m
10. Hetman Aleksander 2014 Darnowo J1 - 150m
11. Hetman Tomasz 2017 Darnowo J1 - 150m
12. Jankowiak Paula 2014 Jerka J1 - 150m
13. Jazy Hanna 2016 Kościan J1 - 150m
14. Jędrowiak Nikola 2016 Krzywiń J1 - 150m
15. Karolczak Szymon 2014 Gostyń J1 - 150m
16. Klupś Tomasz 2014 Lubiń J1 - 150m
17. Kmieć Zosia 2015 Psarskie J1 - 150m
18. Kosowski Kuba 2016 Krzywiń J1 - 150m
19. Kościański Karol 2017 Świnka Team Kościan J1 - 150m
20. Kozaczek Pola 2015 Gostyń J1 - 150m
21. Kozłowska Alicja 2014 Odkrywcy Koziegłowy J1 - 150m
22. Kuśnierek Milena 2015 ZSPIG w Nochowie Nochowo J1 - 150m
23. Kużdowicz Klara 2015 Samorządowe Przedszkole nr 2 w Kościanie Kościan J1 - 150m
24. Kwiatkowski Franciszek 2015 Czempiń J1 - 150m
25. Langner Filip 2014 Zs krzywin Krzywiń J1 - 150m
26. Lewandowicz Franciszek 2014 Ługi J1 - 150m
27. Lewandowicz Wiktor 2017 Ługi J1 - 150m
28. Maćkowiak Karol 2017 Zbęchy J1 - 150m
29. Maćkowska Iga 2016 Kąkolewo J1 - 150m
30. Marzec Wojciech 2015 Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu Gola J1 - 150m
31. Mehr Ada 2014 Przedszkole Zwinne Szkraby w Kiełczewo Kurza Góra ul Rolna 1a 64-000 J1 - 150m
32. Musiał Wikroria 2017 Rydzyna J1 - 150m
33. Pacholski Szymon 2016 Leszno J1 - 150m
34. Piotrowska Emilia 2015 Czempin Czempin J1 - 150m
35. Ruta Jeremi 2015 Kościan J1 - 150m
36. Sieradzan Wojciech 2015 Wrocław J1 - 150m
37. Sobkowiak Maja 2014 Krzywiń J1 - 150m
38. Spychała Franciszek 2015 Kościan J1 - 150m
39. Staśkiewicz Amelia 2015 Zbęchy 22A J1 - 150m
40. Szablewska Julia 2016 Wieszkowo Wieszkowo J1 - 150m
41. Szwarczyński Bartosz 2016 Kłoda J1 - 150m
42. Warczewska Anna 2014 Leszno J1 - 150m
43. Waszak Zuzanna 2014 Przedszkole Samorządowe Borowko Stare Iłówiec Wielki J1 - 150m
44. Wojciechowska Antonina 2016 Jarognieeice Jarogniewice J1 - 150m
45. Wojtczak Marcel 2015 Przedszkole samorządowe w Krzywiniu Krzywin J1 - 150m
46. Zagórski Gabriel 2015 Poznań J1 - 150m
47. Zaremba Maksymilian 2015 Ustronie J1 - 150m
48. Adamczewska Zuzanna 2013 Przedszkole Kąty Kąty J2 - 300m
49. Berdychowska Blanka 2012 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J2 - 300m
50. Berek Wiktor 2013 Przedszkole Niepart Gogolewo J2 - 300m
51. Ciesielski Piotr 2012 Leszno J2 - 300m
52. Ciesielski Piotr 2012 Leszno J2 - 300m
53. Dluzynski Kacper 2012 Piaski J2 - 300m
54. Dłużyński Filip 2012 Ziemnice J2 - 300m
55. Domagała Franciszek 2012 Borkowice J2 - 300m
56. Donaj Dominik 2012 Sp 2 Kościan Kościan J2 - 300m
57. Grajnert Katarzyna 2013 Leszno J2 - 300m
58. Janik Laura 2012 ChampionMan Team Czempiń J2 - 300m
59. Jędrowiak Maja 2012 Przedszkole Lubiń Lubiń J2 - 300m
60. Kicińska Sofia 2012 Kłoda J2 - 300m
61. Kolasinska Ola 2013 Przedszkole Krzywiń J2 - 300m
62. Kosowska Maja 2012 Krzywiń J2 - 300m
63. KoŚciaŃska Dominika 2013 Świnka Team Kościan J2 - 300m
64. Kozaczek Kacper 2012 Gostyń J2 - 300m
65. Krzyżostaniak Filip 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Gostyń J2 - 300m
66. Kuś Kajetan 2012 Kościan J2 - 300m
67. Kuśnierek Mikołaj 2012 ZSPIG w Nochowie Nochowo J2 - 300m
68. Landzwojczak Filip 2012 KROSS Euro-Rower.pl Czerwona Wieś J2 - 300m
69. Langner Nadia 2013 Zs krzywin Krzywiń J2 - 300m
70. Laska Jagoda 2012 Niesłabin J2 - 300m
71. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM/ Ciacho Team Trathlon Czempiń J2 - 300m
72. Łabendzka Maria 2012 Przedszkole Czempiń Czempiń J2 - 300m
73. Łagodzki Jędrzej 2012 Jerka Jerka J2 - 300m
74. Łukaszewski Wojciech 2012 Śrem J2 - 300m
75. Maćkowiak Zuzanna 2012 Zbęchy J2 - 300m
76. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Jarogniewice J2 - 300m
77. Majkut Julianna 2013 Przedszkolne nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J2 - 300m
78. Michałowska Gabrysia 2013 Śrem J2 - 300m
79. Mikolajczyk Wojciech 2012 ZSiPO w Lubiniu Nowy Dwor J2 - 300m
80. Mikołajczyk Wojtek 2012 Lubiń Nowy dwur J2 - 300m
81. Peszel Zosia 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń Słonin J2 - 300m
82. Piasecki Bogusław 2012 Kaszczor biega Kaszczor J2 - 300m
83. Płóciniczak Agata 2012 Przedszkole w bonikowie Kurowo J2 - 300m
84. Praiss Aniela 2012 Jerka J2 - 300m
85. Praiss Leon 2013 Jerka J2 - 300m
86. Przybylska Julia 2012 Przedszkole Bieżyń Zbęchy Pole J2 - 300m
87. Sieradzan Piotr 2012 Wrocław J2 - 300m
88. Sieradzan Piotr 2012 Wrocław J2 - 300m
89. SkÓrzewska Lena 2012 Przedszkole w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J2 - 300m
90. Sobik Oliwier 2013 Przedszkole BAJKA leszno Osieczna J2 - 300m
91. Spychała Oskar 2013 Przedszkole nr 1 Kościan Kościan J2 - 300m
92. Szwarczyński Jan 2012 Przedszkole Publiczne w Rydzynie Kłoda J2 - 300m
93. Talaga Aleksandra 2012 Rawicz J2 - 300m
94. Tomaszewska Wiktoria 2012 Kurza Góra J2 - 300m
95. Walczak Stasiu 2012 Lubiń Lubiń J2 - 300m
96. Wojtczak Tymoteusz 2013 Przedszkole samorządowe w Krzywiniu Krzywiń J2 - 300m
97. Wojtczak Wiktoria 2013 Jerka J2 - 300m
98. Zagórska Emilia 2012 Poznań J2 - 300m
99. Andrzejewski Filip 2010 UKS As/Helios Czempiń Czempiń J3 - 300m
100. Buczkowska Helena 2011 Team Kościan Kościan J3 - 300m
101. Chmielewski Stanisław 2010 ZS JERKA JERKA J3 - 300m
102. Dębowska Julia 2011 Czempiń J3 - 300m
103. Drzymała Alicja 2010 SP Kamieniec Ujazd J3 - 300m
104. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń J3 - 300m
105. Gaertig Szymon 2011 Przedszkole Lipno Lipno J3 - 300m
106. Gembalski Wiktor 2010 SP 5 gostyń Gostyń J3 - 300m
107. Gendera Tymon 2011 SP nr 3 Gostyń / DAGBUD Gostyń GOSTYŃ J3 - 300m
108. Górczyński Kacper 2010 Nochowo Dalewo J3 - 300m
109. Jankowiak Amanda 2011 Jerka J3 - 300m
110. Jazy Aleksandra 2011 Kościan J3 - 300m
111. Jędrowiak Adam 2011 Krzywiń J3 - 300m
112. Jędrowiak Jakub 2011 Krzywiń J3 - 300m
113. Jędrowiak Wojciech 2010 Krzywiń J3 - 300m
114. Kaczmarek Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa Nr 4 Kościan Kościan J3 - 300m
115. Kaczor Maria 2010 SP Racot Wławie 10, 64-000 Kościan J3 - 300m
116. Krzyżostaniak Maja 2010 SP 3 Gostyń Gostyń J3 - 300m
117. Kużdowicz Kuba 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan J3 - 300m
118. Kwiatkowska Zofia 2011 Czempiń J3 - 300m
119. Lis Weronika 2010 ZS KRZYWIŃ KRZYWIŃ J3 - 300m
120. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J3 - 300m
121. Łagodzki Robert 2010 Jerka Jerka J3 - 300m
122. Łukaszewska Natalia 2010 SP 6 Śrem J3 - 300m
123. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Kąkolewo J3 - 300m
124. Majchrzak Zofia 2010 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń J3 - 300m
125. Majkut Małgorzata 2010 Szkoła podstawowa nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J3 - 300m
126. Majorczyk Bartosz 2010 ZS Jerka os. Witosa 3, 64-010 Jerka J3 - 300m
127. Marciniak Julia 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń J3 - 300m
128. Matuszak Martyna 2011 Masłowo J3 - 300m
129. Mehr Nadia 2011 Podstawowa w Kiełczewie Kurza Góra ul Rolna 1a 64-000 J3 - 300m
130. Metzner Antoni 2010 ZS Jerka Jerka, Os. W. Witosa 5, 64-010 J3 - 300m
131. Miaskowski Adam 2011 SP 13 LESZNO LESZNO J3 - 300m
132. Musiał Kasia 2010 Rydzyna J3 - 300m
133. Nowak Natalia 2011 Krzywiń Czerwona wieś 2/3 J3 - 300m
134. Olejniczak Patryk 2010 szkla podstawowa swierczyna swierczyna J3 - 300m
135. Pawlicki Karol 2011 JERKA JERKA J3 - 300m
136. Piasecki Maciej 2010 Kaszczor biega Kaszczor J3 - 300m
137. Piotrowski Kamil 2011 Czempin Czempin J3 - 300m
138. Prekurat Aleksandra 2010 Szkoła podstawowa w Krzuwiniu Jurkowo 28 J3 - 300m
139. Prorok Magdalena 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Obornikach Śl KURASZKÓW J3 - 300m
140. Przybylski Alan 2011 Bielewo J3 - 300m
141. Rabiega Joachim 2010 Sp. 4 Leszno Leszno J3 - 300m
142. Radzki Bartosz 2010 chrześniak Kierowcy Lira :P :P Nowy Dwór 16 J3 - 300m
143. Sikierkowski Dawid 2010 PIASKI WLKP. SMOGORZEWO J3 - 300m
144. SkÓrzewski Marcel 2010 Szkoła podstawowa w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J3 - 300m
145. Sobkowiak Ewa 2010 Zespół szkół w krzywiniu Krzywiń J3 - 300m
146. Szablewska Katarzyna 2010 ZS Krzywiń Wieszkowo J3 - 300m
147. Szumny Olaf 2011 sp9 Leszno Leszno J3 - 300m
148. Walczak Nikodem 2010 Lubiń Lubiń J3 - 300m
149. Warczewski Adam 2010 Szkoła podstawowa 12 Leszno Leszno J3 - 300m
150. Wilk Oskar 2011 UKS AS Czempiń Czempiń J3 - 300m
151. Wolniczak Marcin 2010 Wilkowice Wilkowice J3 - 300m
152. Bartkowiak Antoni 2008 CKS Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
153. Bojanowski Jakub 2009 Szkoła podstawowa nr 1 Leszno Leszno J4 - 500m
154. Bojewska Inga 2009 Szkola Podstawowa w Nochowie Nochowk J4 - 500m
155. Dąbrowska Julia 2009 Helios Czempiń Czempiń ul.Marii Konopnickiej J4 - 500m
156. Dominiczak Klara 2009 Dąbrowa Mechlin J4 - 500m
157. Dopierała Anna 2009 Sp 12 Leszno Leszno J4 - 500m
158. Dudziak Alicja 2008 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kościanie Stare Oborzyska J4 - 500m
159. Dudziak Julia 2009 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kościanie Stare Oborzyska J4 - 500m
160. Dyda Albert 2009 Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
161. Fengler Olga 2009 KROSS EURO-ROWER.PL Lubiń J4 - 500m
162. Gembalska Aleksandra 2008 SP 5 gostyń Gostyń J4 - 500m
163. Gendera Agata 2009 Borek Wielkopolski J4 - 500m
164. Gendera Martyn 2009 SP nr 3 Gostyń / DAGBUD Gostyń GOSTYŃ J4 - 500m
165. Grajnert Marta 2008 Leszno J4 - 500m
166. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Team Czempiń J4 - 500m
167. Kabaciński Marcin 2008 ZSiPO Bieżyń Mościszki J4 - 500m
168. Kaźmierczak Julia 2009 Lekkoatletyka Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
169. Konieczny Mateusz 2008 KROSS EURO-ROWER.PL Kleszczewo 5 J4 - 500m
170. Łabendzki Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
171. Łagodzka Paulina 2008 Jerka Jerka J4 - 500m
172. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Kąkolewo J4 - 500m
173. Maik Aleksandra 2009 Helios Czempiń Jarogniewice J4 - 500m
174. Marciniak Adam 2009 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń J4 - 500m
175. Matyja Piotr 2009 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
176. Metzner Zofia 2008 ZS Jerka Jerka, Os. W. Witosa 5, 64-010 J4 - 500m
177. Miaskowski Antoni 2008 SP 13 LESZNO LESZNO J4 - 500m
178. Michalski Kacper 2008 Poznań J4 - 500m
179. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J4 - 500m
180. Nowak Julia 2008 zs krzywiń Czerwona wieś 2/3 J4 - 500m
181. Pacholski Jakub 2009 Aikido Leszno Leszno J4 - 500m
182. Pawlicki Artur 2009 JERKA JERKA J4 - 500m
183. Prorok Przemysław 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Obornikach Śl KURASZKÓW J4 - 500m
184. Przewoźniak Tomasz 2008 SP 4 Kościan Kościan J4 - 500m
185. Przybylski Jakub 2009 Zespół Szkół Bieżyń Zbęchy Pole J4 - 500m
186. Ruta Antonina 2008 Lubiń Kościan J4 - 500m
187. Smolich Krzysztof 2009 Podstawowa Nr 6 śrem Śrem J4 - 500m
188. Sobanska Sandra 2009 Jerka ul Krotka 6 J4 - 500m
189. Staśkiewicz Nikola 2008 Szkoła Podstawowa w Jerce Zbęchy 22A J4 - 500m
190. Szałaga Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń J4 - 500m
191. Szczepaniak Bartosz 2009 Sp 2 koscian Kościan J4 - 500m
192. Szczepaniak Nikodem 2008 ZS w Lubiniu Nowy Dwór J4 - 500m
193. Szlapka Tymoteusz 2009 Sp nochowo Rabin J4 - 500m
194. Walczak Jakub 2008 Rogaczewo Wielkie 1/2 J4 - 500m
195. Walczak Julia 2008 Rogaczewo Wielkie 1/2 J4 - 500m
196. Węclewska Eliza 2009 Szkoła podstawowa nr 17 Poznań J4 - 500m
197. Wilk Nikola 2008 Helios Czempiń Czempiń J4 - 500m
198. Wolniczak Kacper 2008 Wilkowice Wilkowice J4 - 500m
199. Zaremba Oliwia 2009 S.P. Borek Wlkp Ustronie J4 - 500m
200. Banaś Maciej 2006 SP Kunowo Dalabuszki J5 - 500m
201. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Śrem, Polska J5 - 500m
202. Bojanowski Stanisław 2006 Szkoła podstawowa nr 1 Leszno Leszno J5 - 500m
203. Brzozowski Mateusz 2006 Podstawowa,HELIOS Czempiń Czempiń J5 - 500m
204. Cybak Michalina 2006 Helios Czempin Piechanin J5 - 500m
205. Dąbrowska Agata 2006 Helios Czempiń Czempiń ul.Marii Konopnickiej J5 - 500m
206. Donaj Maksymlian 2006 SzymanowskiTeam Kiełczewo ul.Kościańska 106 J5 - 500m
207. Górczyński Adam 2007 Mos Śrem Dalewo J5 - 500m
208. Kabacińska Zuzanna 2006 ZSiPO Bieżyń Mościszki J5 - 500m
209. Kaczmarek Adam 2006 Kościan J5 - 500m
210. Kaczmarek Jan 2006 Helios Czempiń 64/020 Piechanin ul.Żytnia1 J5 - 500m
211. Konieczna Wiktoria 2006 KROSS EURO-ROWER.PL Kleszczewo 5 J5 - 500m
212. Kowalczyk Sergiusz 2007 Racot J5 - 500m
213. Kowalik Jakub 2006 SP Pępowo Pępowo J5 - 500m
214. Lira Jan 2006 SP Pępowo Pępowo J5 - 500m
215. Łabendzka Alicja 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
216. Majkut Katarzyna 2007 Szkoła podstawowa nr 4 w Obrzycach Międzyrzecz J5 - 500m
217. Matyja Maria 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
218. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - 500m
219. Pawlisiak Agnieszka 2006 KS HELIOS CZEMPIN Czempin J5 - 500m
220. Pawlisiak Szymon 2007 CZEMPIN UKS AS CZEMPIN Czempin J5 - 500m
221. Przewoźniak Klaudia 2006 Szymanowski Team Kościan J5 - 500m
222. Pudliszewski Ignacy 2007 4Kościan/Szymanowski Team Kościan J5 - 500m
223. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kościan J5 - 500m
224. Schutz Martyna 2007 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
225. Siekierkowski Szymon 2006 PIASKI WLKP. SMOGORZEWO J5 - 500m
226. Snela Kinga 2007 MUKS SZOK BOJANOWO Oczkowice J5 - 500m
227. Szałaga Marta 2006 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500m
228. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 LESZNO Leszno J5 - 500m
229. Wasinska Julia 2007 Leszno J5 - 500m
230. Wosiak MikoŁaj 2007 SZKOŁA KRZYWIŃ ŻELAZNO J5 - 500m
231. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem Lubiatowo J6 - 1000m
232. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Lubiatowo J6 - 1000m
233. Bojanowski Antoni 2004 Szkoła podstawowa nr 3 Leszno Leszno J6 - 1000m
234. Bugajewski Dawid 2005 Helios Czempiń Czempiń J6 - 1000m
235. Dominiczak Franciszek 2005 Dąbrowa Mechlin J6 - 1000m
236. Dopierala Wojtek 2003 Gimnazjum 8 Leszno J6 - 1000m
237. Dopierała Zofia 2005 Sp 12 Leszno Leszno J6 - 1000m
238. Kmieć Julia 2003 MOS Śrem Psarskie J6 - 1000m
239. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Jarogniewice J6 - 1000m
240. Marciniak MikoŁaj 2003 KROSS EURO-ROWER.PL Kąty J6 - 1000m
241. Matuszak Piotr 2004 Brześnica J6 - 1000m
242. Musielak Jagoda 2004 MOS Śrem Książ Wielkopolski J6 - 1000m
243. Nogała Adam 2003 Gimnazium nr 8 Leszno J6 - 1000m
244. Przybylska Wiktoria 2003 Bielewo J6 - 1000m
245. Rozek Olga 2005 MOS Śrem Nochowo J6 - 1000m
246. Smolich Michał 2004 Podstawowa Nr 6 śrem Śrem J6 - 1000m
247. Wojtkowiak Rozalia 2005 SP PIASKI SMOGORZEWO J6 - 1000m
248. Zubaczyk Jakub 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m
249. Zubaczyk Piotr 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m
250. Zubaczyk Zuzanna 2004 Jerka Jerka J6 - 1000m