Lista startowa

BIEG z CHRUPKĄ 2019

Krzywiń, 31.08.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 420


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Abdellaoui Nadia 2012 Kościan J3 - 300 m
2. Adamczak Amelia 2014 Domowe Przedszkole w Gostyniu Pawlowice J2 - 300 m
3. Andrzejewski Filip 2010 Helios Czempiń Czempiń J4 - 500 m
4. Angier Julia 2007 sp4 Leszno Leszno J5 - 500 m
5. Angier Oliwia 2009 sp4 Leszno Leszno J4 - 500 m
6. Bajsert Marcel 2017 Krzywiń J1 - 150 m
7. Banaszak Mateusz 2012 Przedszkole Zwinne Szkraby Kiełczewo Kościan J3 - 300 m
8. Barłożyk Laura 2005 UKS Sportowiec Borowo Czempiń J6 - 1000 m
9. Bartkowiak Antoni 2008 Helios Czempiń Czempiń J5 - 500 m
10. Bartkowiak Mateusz 2008 SP 13 Leszno Rydzyna J5 - 500 m
11. Bartkowiak Oliwia 2013 Przedszkole Rydzyna Rydzyna J2 - 300 m
12. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Lubiatowo J6 - 1000 m
13. Berdychowska Blanka 2012 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J3 - 300 m
14. Berdychowski Bartosz 2015 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo J1 - 150 m
15. Berdychowski Igor 2015 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś J1 - 150 m
16. Beszterda Bartosz 2013 Zs Krzywiń /przedszkole Krzywiń J2 - 300 m
17. Beszterda Julia 2011 Zs Krzywiń Krzywiń J3 - 300 m
18. Beszterda Krzysztof 2009 Zs Krzywiń Krzywiń J4 - 500 m
19. Białasik Krzysztof 2016 Bukówiec Górny J1 - 150 m
20. Bieńczak Amelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 10 w Lesznie Dąbcze J4 - 500 m
21. Bieńczak Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 10 w Lesznie Dąbcze J5 - 500 m
22. Bojewska Inga 2009 MOS Śrem Nochowo J4 - 500 m
23. Bończek Antonina 2009 SP 9 Leszno Leszno J4 - 500 m
24. Bończek Michał 2013 Przedszkole nr 3 Leszno Leszno J2 - 300 m
25. Borowiak Aleks 2016 Przedszkole Piotruś Pan Gostyń J1 - 150 m
26. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Gostyń J2 - 300 m
27. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Gostyń J2 - 300 m
28. Borowska Klaudia 2013 Krzywiń J2 - 300 m
29. Borowska Oliwia 2015 Krzywiń J1 - 150 m
30. Boruszewska Martyna 2012 SP5 Gostyń Gostyń J3 - 300 m
31. Boruszewski Franciszek 2010 SP5 Gostyń Gostyń J4 - 500 m
32. Bossy Alan 2015 Śmigiel J1 - 150 m
33. Bossy Marcel 2012 Śmigiel J3 - 300 m
34. Buczkowska Helena 2011 Kościan Team Kościan J3 - 300 m
35. Buczkowska Helena 2011 Kościan Team Kościan J3 - 300 m
36. Buczkowski Feliks 2015 Przedszkole nr. 2 Kościan Kościan J1 - 150 m
37. Buczkowski Feliks 2015 Przedszkole nr. 2 Kościan Kościan J1 - 150 m
38. Bugajewski Dawid 2005 Helios Czempiń Czempiń J6 - 1000 m
39. Chlebowska Lena 2013 Leszno J2 - 300 m
40. Chlebowski Dawid 2017 Leszno J1 - 150 m
41. Chudy Paweł 2007 Sp.sikorzyn Czachorowo J5 - 500 m
42. Chudy Paweł 2013 Katowice J2 - 300 m
43. Ciesielska Gabriela 2017 Krzywiń J1 - 150 m
44. Ciesielska Matylda 2015 Leszno J1 - 150 m
45. Ciesielski Dorian 2010 Szkoła Podstawowa w Krzywiniu Krzywiń J4 - 500 m
46. Ciesielski Jan 2014 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Kościanie Kościan J2 - 300 m
47. Ciesielski Piotr 2012 Leszno J3 - 300 m
48. Cybułka Stasiu 2014 Kościan J2 - 300 m
49. Czeszak Julia 2018 Nowy Lubosz J1 - 150 m
50. Czeszak Maja 2013 Nowy Lubosz J2 - 300 m
51. Dąbrowski Leon 2016 Kościan Team Kościan J1 - 150 m
52. Demska Kornelia 2014 OSP Bielewo J2 - 300 m
53. Demska Oliwia 2016 OSP Bielewo J1 - 150 m
54. Dębowska Julia 2011 ChampionManTeam Czempiń J3 - 300 m
55. Dłużyńska Maja 2014 SP z Oddziałami integracyjnymi im. M.Kopernika w Piaskach Piaski J2 - 300 m
56. Dłużyński Filip 2012 Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej Ziemnice J3 - 300 m
57. Dłużyński Kacper 2012 SP z Oddziałami integracyjnymi im. M.Kopernika w Piaskach Piaski J3 - 300 m
58. Domagała Franciszek 2012 Borkowice J3 - 300 m
59. Domagała Wojciech 2018 Borkowice J1 - 150 m
60. Domaradzki Franciszek 2013 POZNAN J2 - 300 m
61. Domaradzki Konstanry 2017 Poznan J1 - 150 m
62. Donaj Dominik 2012 Sp 3 Kościan Kościan J3 - 300 m
63. Donaj Maja 2016 Kiełczewo J1 - 150 m
64. Donaj Maksymilian 2006 SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN Kiełczewo J6 - 1000 m
65. Dopierała Anna 2009 Klub Achilles SP 12 Leszno J4 - 500 m
66. Dopierała Zofia 2005 Klub Achilles LO2 Leszno J6 - 1000 m
67. Drobniak Bartosz 2015 Pudliszki Pudliszki J1 - 150 m
68. Drobniak Kacper 2012 Pudliszki Pudliszki J3 - 300 m
69. Drożdżyńska Julia 2016 Krzywiń J1 - 150 m
70. Drzymała Alicja 2010 SP.Kamieniec Ujazd J4 - 500 m
71. Dubowik Marcelina 2008 Młode Orły Gostyń Gostyn J5 - 500 m
72. Dudziak Alicja 2008 SP nr1 Kościan Stare Oborzyska J5 - 500 m
73. Dudziak Julia 2009 SP nr1 Kościan Stare Oborzyska J4 - 500 m
74. Dudziak Przemysław 2011 Dobiconnect Leszno J3 - 300 m
75. Dym Aleksandra 2010 SP 4 Rawicz Rawicz J4 - 500 m
76. Fajfer Aleksander 2006 Rydzyna J6 - 1000 m
77. Fajfer Michelle 2013 Rydzyna J2 - 300 m
78. Fengler Olga 2009 euro - rower Lubiń J4 - 500 m
79. Fleter Kornel 2014 Przedszkole Mieszków Kotlin J2 - 300 m
80. Franek Zofia 2014 Bucz J2 - 300 m
81. Frąszczak Jakub 2008 SP 4 w Kościanie Kościan J5 - 500 m
82. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa Czempiń Czempiń J3 - 300 m
83. Gaertig Szymon 2011 SP Lipno Lipno, Jesienna 7 J3 - 300 m
84. Gano Natalia 2015 LESZNO J1 - 150 m
85. Garcia Antek 2013 leszno J2 - 300 m
86. Gembalska Paulina 2006 Lucky Luki Leszno J6 - 1000 m
87. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp Koszkowo J4 - 500 m
88. Gendera Martyn 2009 SP 3 Gostyń, DAGBUD TEAM GOSTYŃ GOSTYŃ J4 - 500 m
89. Gendera Tymon 2011 SP 3 Gostyń, DAGBUD TEAM GOSTYŃ GOTYŃ J3 - 300 m
90. Gieda Jagoda 2009 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO J4 - 500 m
91. Gieda Patrycja 2013 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO J2 - 300 m
92. Giers Antek 2018 Kościan Team Nowy Lubosz J1 - 150 m
93. Giers Emilka 2014 Kościan Team Nowy Lubosz J2 - 300 m
94. Gorzelańczyk Gabriela 2013 Zs Krzywiń /przedszkole Krzywiń J2 - 300 m
95. Gorzelańczyk Helena 2017 Krzywiń J1 - 150 m
96. Gorzelańczyk Wojciech 2010 Zs Krzywiń Krzywiń J4 - 500 m
97. Górczyński Adam 2007 MOS ŚREM Dalewo J5 - 500 m
98. Górczyński Kacper 2010 Dalewo J4 - 500 m
99. Grobelna Iga 2012 Szkoła Podstawowa Wilkowice Wilkowice J3 - 300 m
100. Grobelny Aleksander 2009 Szkoła Podstawowa Wilkowice Wilkowice J4 - 500 m
101. Gryś Kazik 2016 Kościan J1 - 150 m
102. Grzemski Nikodem 2016 Team Pępowo Pępowo J1 - 150 m
103. Gubański Antoni 2014 Łagowo 74 J2 - 300 m
104. Hamrol Bartosz 2010 Bliźniak Team Śmigiel ŚMIGIEL J4 - 500 m
105. Hamrol Tymoteusz 2010 Bliźniak Team Śmigiel ŚMIGIEL J4 - 500 m
106. Handke Mikołaj 2004 UKS JEDYNKA Gostyń J6 - 1000 m
107. Haryk Kacper 2013 Kościan J2 - 300 m
108. Hetman Aleksander 2014 Darnowo J2 - 300 m
109. Hetman Tomasz 2017 Darnowo J1 - 150 m
110. Hofman Zuzanna 2017 Wławie J1 - 150 m
111. Jagodzińska Wiktoria 2015 Wyskoć J1 - 150 m
112. Jagodziński Oskar 2013 Wyskoć J2 - 300 m
113. Janik Laura 2012 ChampionMan Czempiń J3 - 300 m
114. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Czempiń J4 - 500 m
115. Jankiewicz Wiktoria 2012 Chodzie Chodzież J3 - 300 m
116. Jankowiak Amanda 2011 Jerka Jerka J3 - 300 m
117. Jankowiak Paula 2014 Jerka Jerka J2 - 300 m
118. Jarczyński Bartosz 2010 Konojad J4 - 500 m
119. Jaskulska Gabriela 2009 Szkoła Podstawowa nr 6 Śrem Śrem J4 - 500 m
120. Jaszkiewicz Julia 2007 Podstawowa w Osiecznej Wojnowice J5 - 500 m
121. Jaszkiewicz Lilianna 2015 Wojnowice J1 - 150 m
122. Jaszkiewicz Magdalena 2008 Podstawowa w Osiecznej Wojnowice J5 - 500 m
123. Jazy Maja 2013 przedszkole kościan Kościan J2 - 300 m
124. Jąder Filip 2015 Przedszkole nr 2 Kościan Kiełczewo J1 - 150 m
125. Jędrowiak Adam 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ OŚ.MŁODYCH 10 64-010 KRZYWIŃ J3 - 300 m
126. Jędrowiak Agata 2016 Lubiń J1 - 150 m
127. JĘdrowiak Gabriela 2016 PRZEDSZKOLE BIELEWO NOWY DWÓR 22G J1 - 150 m
128. Jędrowiak Jakub 2011 Szkoła Podstawowa Krzywiń KRZYWIŃ J3 - 300 m
129. Jędrowiak Maja 2012 Szkoła Podstawowa Lubiń Lubiń J3 - 300 m
130. Jędrowiak Nikola 2016 Krzywiń KRZYWIŃ J1 - 150 m
131. Jędrowiak Wojciech 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ OŚ. MŁODYCH 10 J4 - 500 m
132. Jozwiak Leon 2011 Tri X Kufstein Oberaudorf J3 - 300 m
133. Jozwiak Matylda 2009 Tri X Kufstein Oberaudorf J4 - 500 m
134. Jurga Lena 2016 Wieszkowo J1 - 150 m
135. Jurga Roksana 2011 Podstawowa w Racocie Osiek J3 - 300 m
136. Jurga Sebastian 2016 Osiek J1 - 150 m
137. Juszczyk Jagoda 2014 Łuszkowo J2 - 300 m
138. Juszczyk Kajetan 2013 Łuszkowo J2 - 300 m
139. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły Garzyn J2 - 300 m
140. Kaczmarek Jan 2006 Helios Czempin Piechanin J6 - 1000 m
141. Kaczmarek Mieszko 2010 Piechanin J4 - 500 m
142. Kaczmarek Weronika 2017 Koscian J1 - 150 m
143. Kaczor Lidka 2011 Szkoła Podstawowa Kościan J3 - 300 m
144. Kaczor Natalia 2008 SP STARE STRĄCZE NOWE STRĄCZE J5 - 500 m
145. Kapitan Agata 2007 SP 9 Leszno Leszno J5 - 500 m
146. Kapitan Paweł 2009 SP 9 Leszno Leszno J4 - 500 m
147. Karolewicz Leon 2016 Leszno J1 - 150 m
148. Kasprzak Allicja 2013 OD PONIEDZIAŁKU Krzemieniewo J2 - 300 m
149. Kaźmierczak Anna 2016 Przedszkole nr 2 Koscian Koscian J1 - 150 m
150. Kaźmierczak Antonina 2014 Kościan J2 - 300 m
151. Kicińska Sofia 2012 Kłoda J3 - 300 m
152. Klimaszewska Maria 2010 Krzemieniewo Krzemieniewo J4 - 500 m
153. Klimaszewski Jan 2016 Krzemieniewo Krzemieniewo J1 - 150 m
154. KlupczyŃska Aleksandra 2010 Szkoła podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Oś. Awdańców 22,64-010 J4 - 500 m
155. Klupś Tomasz 2014 Lubiń J2 - 300 m
156. Klupś Zofia 2014 Piaski Piaski J2 - 300 m
157. Kolasinska Aleksandra 2013 przedszkole KRZYWIŃ krzywiń J2 - 300 m
158. Kołodziejczyk Julia 2015 Kościan Kościan J1 - 150 m
159. Kołodziejczyk Kornel 2011 Kościan Kościan J3 - 300 m
160. Konieczna Maria 2015 Kiełczewo oddział w Kokorzynie Kokorzyn J1 - 150 m
161. Konieczna Wiktoria 2006 eurorower.pl Osieczna J6 - 1000 m
162. Konieczny Krystian 2010 Kiełczewo oddział w Kokorzynie Kokorzyn ul.kościańska 6 64-00 J4 - 500 m
163. Konieczny Mateusz 2008 EUROROWER.pl Kleszczewo J5 - 500 m
164. Kordusiak Nadia 2010 OSP Bielewo J4 - 500 m
165. Kosowska Maja 2012 Zbęchy J3 - 300 m
166. Kosowski Kuba 2016 zbęchy J1 - 150 m
167. Koszel Olek 2017 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO J1 - 150 m
168. Kościańska Dominika 2013 Siostra i Brat Kościan J2 - 300 m
169. Kościański Karol 2017 Siostra i Brat Kościan J1 - 150 m
170. Kowalik Jakub 2006 Szkoła im.Jana Pawła II Pępowo J6 - 1000 m
171. Kozaczek Kacper 2012 Młode Orły Gostyń J3 - 300 m
172. Kozaczek Pola 2015 Młode Orły Gostyń J1 - 150 m
173. KrÓlikowska Julia 2008 SP 5 LESZNO LESZNO J5 - 500 m
174. Kruk Aleksandra 2013 Przedszkole samorządowe /Krzywiń Krzywiń J2 - 300 m
175. Kruk Piotr 2015 Przedszkole samorządowe /Krzywiń Krzywiń J1 - 150 m
176. Krysicki Oliwier 2014 Gloginin J2 - 300 m
177. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team/ Helios Team Czempiń J1 - 150 m
178. Kubiak Paweł 2009 Nowe Oborzyska J4 - 500 m
179. Kuczynska Zosia 2005 PEPOWO PĘPOWO J6 - 1000 m
180. Kuczynski Mateusz 2011 PEPOWO/DABROCZANKA PĘPOWO J3 - 300 m
181. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań J1 - 150 m
182. Kułek Aleksandra 2008 ChampionMan Team/ Helios Team Czempiń J5 - 500 m
183. Kunc Filip 2010 Szkoła podstawowa w Drobninie Krzemieniewo J4 - 500 m
184. Kuśnierek Mikołaj 2012 SP w Nochowie Nochowo J3 - 300 m
185. Kuśnierek Milena 2015 SP w Nochowie Nochowo J1 - 150 m
186. Kużdowicz Klara 2015 Samorządowe Przedszkole nr 2 w Kościanie Kościan J1 - 150 m
187. Kużdowicz Kuba 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan J4 - 500 m
188. Kwiatkowska Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń J3 - 300 m
189. Kwiatkowski Franciszek 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń J1 - 150 m
190. Lalik Nikodem 2017 Rawicz J1 - 150 m
191. Lalik Tymoteusz 2010 SP 4 Rawicz Rawicz J4 - 500 m
192. Landzwojczak Emilia 2013 Kościan Team Kościan J2 - 300 m
193. Leboucher Emili 2016 BENY BACAGE BENY BACAGE -FRACJA J1 - 150 m
194. Leboucher Rafael 2013 BENY BACAGE BENY BACAGE -FRANCJA J2 - 300 m
195. Lester Maja 2018 Siedlec J1 - 150 m
196. Lester Zofia 2014 Pępowo Siedlec J2 - 300 m
197. Lester Zuzanna 2012 Pępowo Siedlec J3 - 300 m
198. Lewandowicz Franciszek 2014 Ługi J2 - 300 m
199. Lewandowicz Wiktor 2017 Ługi J1 - 150 m
200. Lira Jan 2006 SP Pępowo Pępowo J6 - 1000 m
201. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń J2 - 300 m
202. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J4 - 500 m
203. Łabendzka Alicja 2006 Helios Czempiń Czempiń J6 - 1000 m
204. Łabendzka Maria 2012 SP w Czempiniu Czempiń J3 - 300 m
205. Łabendzki Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń J5 - 500 m
206. Łukaszewska Natalia 2010 SP 6 Śrem Śrem J4 - 500 m
207. Łukaszewski Wojciech 2012 SP 6 Śrem Śrem J3 - 300 m
208. Łupicka Iga 2013 Śmigiel Nowa Wieś J2 - 300 m
209. Maciejewski Patryk 2011 Torek Krobia Krobia J3 - 300 m
210. Maćkowiak Karol 2017 Zbęchy J1 - 150 m
211. Maćkowiak Zuzanna 2012 Zbęchy J3 - 300 m
212. Maćkowska Iga 2016 Kąkolewo J1 - 150 m
213. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Kąkolewo J4 - 500 m
214. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Kąkolewo J4 - 500 m
215. MadaliŃski Maciej 2009 SP 7 LESZNO LESZNO J4 - 500 m
216. MadaliŃski MichaŁ 2013 PM NR 18 LESZNO LESZNO J2 - 300 m
217. Majchrzak Emilka 2013 Przedszkole Czempiń Nowe Borówko J2 - 300 m
218. Majchrzak Kamil 2011 SP Czempiń Nowe Borówko J3 - 300 m
219. Majchrzak Olga 2013 Kościan J2 - 300 m
220. Majchrzak Tymon 2014 Kościan J2 - 300 m
221. Majchrzak Zofia 2010 Szkoła podstawowa Krzywiń Krzywiń,Kosciańska 72 J4 - 500 m
222. Malcherek Marcel 2012 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek wRydzynie Dąbcze J3 - 300 m
223. Małuszek Mateusz 2016 Darnowo J1 - 150 m
224. Marciniak Adam 2009 SP Czempiń Czempiń J4 - 500 m
225. Marciniak Dominiak 2016 Przedszkole Karuzela Czempiń J1 - 150 m
226. Marciniak Julia 2011 SP Czempiń Czempiń J3 - 300 m
227. Marciniak Lena 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie Kościan J4 - 500 m
228. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń J2 - 300 m
229. Marciniak Piotr 2015 Kościan J1 - 150 m
230. Marciniak Zofia 2015 Czerwona Wieś J1 - 150 m
231. Markiewicz Adam 2011 ZS Krzywiń Zgliniec J3 - 300 m
232. Marzec Wojciech 2015 Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu Gola J1 - 150 m
233. Matuszak Martyna 2011 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Masłowie Masłowo J3 - 300 m
234. Matuszak Patryk 2018 Masłowo J1 - 150 m
235. Matuszczak Wiktor 2015 Jerka J1 - 150 m
236. Matyja Magdalena 2005 ZS Racot Turew J6 - 1000 m
237. Metzner Antoni 2010 ZS Jerka KRZYWIŃ J4 - 500 m
238. Metzner Zofia 2008 ZS Jerka Jerka, Os. W. Witosa 5, 64-010 J5 - 500 m
239. Michalska Karolina 2013 Kościan Team Kościan J2 - 300 m
240. Michałowska Aleksandra 2018 Kościan J1 - 150 m
241. Mikołajczak Franek 2010 PKS Racot Racot J4 - 500 m
242. Mikołajczak Zosia 2013 PKS Racot Racot J2 - 300 m
243. MikoŁajczyk Franciszek 2013 PRZEDSZKOLE JERKA JERKA J2 - 300 m
244. Mikołajczyk Jan 2016 Nowy Dwór J1 - 150 m
245. Mikołajczyk Wojciech 2012 Nowy Dwór J3 - 300 m
246. Modrzyński Aleksander 2008 Leszno J5 - 500 m
247. Musiał Iwo 2015 Wesołe Przedszkole w Kościanie Kościan J1 - 150 m
248. Musielak Franciszek 2009 MOS Śrem Kiełczynek J4 - 500 m
249. Musielak Jagoda 2004 MOS Śrem Kiełczynek J6 - 1000 m
250. Musielak Wiktoria 2017 Rozwiń z nami skrzydła Leszno J1 - 150 m
251. Nadolski Alan 2006 SP MOCHY MOCHY J6 - 1000 m
252. Naskręt Julia 2009 SP nr4 Kościan Kościan J4 - 500 m
253. Naskręt Zuzanna 2007 SP nr4 Kościan Kościan J5 - 500 m
254. Nejranowska Maria 2016 Racot Wławie J1 - 150 m
255. Nejranowska Maria 2016 Racot Wławie J1 - 150 m
256. Nejranowska Marta 2013 Racot Wławie J2 - 300 m
257. Nowak Julia 2008 ZS Krzywiń Czerwona wieś J5 - 500 m
258. Nowak Karol 2015 PRZEDSZKOLE KRZYWIŃ UL. CHŁAPOWSKIEGO 36 KRZYWIŃ J1 - 150 m
259. Nowak Natalia 2011 ZS Krzywiń Czerwona wieś J3 - 300 m
260. Nowak Piotr 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ UL. CHŁAPOWSKIEGO KRZYWIŃ J4 - 500 m
261. Olbinski Mikolaj 2008 Sp nr 3 Koscian J5 - 500 m
262. Olejniczak Franciszek 2017 Talary J1 - 150 m
263. Olejniczak Lena 2011 Szkoła Podatwowa Piaski Talary J3 - 300 m
264. Omyła Daniel 2014 Poznań J2 - 300 m
265. Omyła Michał 2017 Poznań J1 - 150 m
266. Orłowski Igor 2014 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan J2 - 300 m
267. Pacholski Jakub 2009 Leszno J4 - 500 m
268. Pacholski Szymon 2016 Leszno J1 - 150 m
269. Pachurka Adam 2010 ZSP Modrze Wronczyn J4 - 500 m
270. Pawlak Nikola 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 Kościan Kościan J4 - 500 m
271. Peroński RadosŁaw 2010 LESZNO J4 - 500 m
272. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J3 - 300 m
273. Piasecki Bogusław 2012 SP Kaszczor Kaszczor J3 - 300 m
274. Piasecki Maciej 2010 SP Kaszczor Kaszczor J4 - 500 m
275. Piasecki Wiktor 2010 Mościszki J4 - 500 m
276. Piasecki Wojciech 2008 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim Krzycko Wielkie J5 - 500 m
277. Piechel Zuzanna 2012 Krzywin J3 - 300 m
278. Piechowiak Gabrysia 2013 Kościan J2 - 300 m
279. Piechowiak Gabrysia 2013 Kościan J2 - 300 m
280. Piotrowska Emilia 2015 Przedszkole Czempiń Czempiń J1 - 150 m
281. Piotrowski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie Kośćian J4 - 500 m
282. Piotrowski Kamil 2011 SP. Czempiń Czempiń J3 - 300 m
283. Piskorowska Dagmara 2006 TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW Wroclaw J6 - 1000 m
284. Piskorowska Daria 2006 TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW Wroclaw J6 - 1000 m
285. Płoszajczak Julia 2013 smolice smolice 49, 63-740 kobylin J2 - 300 m
286. Płoszajczak Michał 2010 smolice smolice 49, 63-740 kobylin J4 - 500 m
287. Płoszajczak Robert 2016 smolice 49 J1 - 150 m
288. Praiss Aniela 2012 Jerka J3 - 300 m
289. Praiss Leon 2013 Jerka J2 - 300 m
290. Przybylak Bartosz 2016 UKS Biskupianka Stara Krobia Gostyń J1 - 150 m
291. Przybylak Ines 2013 UKS Biskupianka Stara Krobia Gostyń J2 - 300 m
292. Przybylska Julia 2012 Bieżyń Zbęchy Pole J3 - 300 m
293. Przybylski Alan 2011 Bielewo J3 - 300 m
294. Przybylski Jakub 2009 Bieżyń Zbęchy Pole J4 - 500 m
295. Przybylski Ksawery 2012 Majka Team Śrem J3 - 300 m
296. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Kościan J5 - 500 m
297. Puszkarek Julia 2016 Czempiń J1 - 150 m
298. Rakowski Kacper 2014 Poniec J2 - 300 m
299. Rakowski Marcel 2016 Poniec J1 - 150 m
300. Reizner Jakub 2015 Gostyń J1 - 150 m
301. Reizner Mateusz 2017 Gostyń J1 - 150 m
302. Rogel-Sztul Marcos 2012 Poznań J3 - 300 m
303. Rozwalka Bartosz 2009 Prywatnie Garzyn J4 - 500 m
304. Rożek Olga 2005 MOS ŚREM Nochowo J6 - 1000 m
305. Ruciński Oskar 2009 Szkoła podstawowa w Skoraszewicach Wilkonice 5 J4 - 500 m
306. Ruta Antonina 2008 ZS Lubiń Kościan J5 - 500 m
307. Ruta Jeremi 2015 Kościan J1 - 150 m
308. Rzepka Lena 2010 Jerka Łuszkowo J4 - 500 m
309. Sadowska Milena 2011 Szedziec J3 - 300 m
310. Sadowska Nikola 2011 Czernina J3 - 300 m
311. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN J1 - 150 m
312. Sankiewicz Jan 2011 SP NR 4 KOŚCIAN KOŚCIAN J3 - 300 m
313. Sawicka Hania 2009 Płoski J4 - 500 m
314. Siekierkowski Dawid 2010 SP PIASKI PIASKI J4 - 500 m
315. Siekierkowski Szymon 2006 SP PIASKI PIASKI J6 - 1000 m
316. Sieradzan Piotr 2012 Wrocław J3 - 300 m
317. Sieradzan Wojciech 2015 Wrocław J1 - 150 m
318. Sierota Dawid 2009 Wojnowice J4 - 500 m
319. Sierota Wiktor 2014 Wojnowice J2 - 300 m
320. Sikora Natalia 2014 Ochronka Krzywiń Krzywiń J2 - 300 m
321. Sikora Szymon 2017 Krzywiń J1 - 150 m
322. Sikora Wojciech 2011 Zs Krzywiń Krzywiń J3 - 300 m
323. Skałecki Radosław 2014 Czempiń J2 - 300 m
324. SkÓrzewska Lena 2012 Szkoła podstawowa w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J3 - 300 m
325. SkÓrzewski Marcel 2010 Szkoła podstawowa w Bonikowie Kurowo ul południowa 3/3 J4 - 500 m
326. Skrzypczak Filip 2010 Wataha - łączy nas bieganie Gostyń J4 - 500 m
327. Skrzypczak Hanna 2012 Wataha - łączy nas bieganie Gostyń J3 - 300 m
328. Snela Kinga 2007 Muks SZOK BOJANOWO OCZKOWICE J5 - 500 m
329. Sobczak Nikola 2009 SzymanowskiTeam Kopaszewo J4 - 500 m
330. Sobik Oliwier 2013 Przedszkole Bajka Leszno Kąty J2 - 300 m
331. Sobkowiak Ewa 2010 Zespół szkół w krzywiniu Krzywiń J4 - 500 m
332. Sobkowiak Ewa 2010 Krzywiń Krzywiń J4 - 500 m
333. Sobkowiak Maja 2014 Przedszkole Krzywiń J2 - 300 m
334. Spychała Franciszek 2015 Kościan J1 - 150 m
335. Spychała Oskar 2013 Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kościanie Kościan J2 - 300 m
336. Stachowiak Blanka 2013 Przedszkole w Krzemieniewie Krzemieniewo J2 - 300 m
337. Staśkiewicz Amelia 2015 Zbęchy 22A J1 - 150 m
338. Staśkiewicz Nikola 2008 Zespół Szkół w Jerce Zbęchy 22A J5 - 500 m
339. Staśkiewicz Nikola 2008 Zespół Szkół w Jerce Zbęchy 22A J5 - 500 m
340. Sworowski Marcel 2015 Przedszkole nr 5 "Kubuś Puchatek" Gostyń J1 - 150 m
341. Synak Dominik 2015 Samorządowe Przedszkole Nr 1 Kościan Betkowo J1 - 150 m
342. Szafrańska Hanna 2016 Lipki Wielkie J1 - 150 m
343. Szafrański Bartosz 2009 Lipki Wielkie J4 - 500 m
344. Szafrański Szymon 2011 Lipki Wielkie J3 - 300 m
345. Szczepaniak Bartosz 2009 SP 2 Kościan Kościan J4 - 500 m
346. Szczerbal Olga 2014 Kiełczewo J2 - 300 m
347. Szłapka Faustyna 2007 MOS ŚREM Rąbiń J5 - 500 m
348. Szłapka Tymek 2009 MOS ŚREM Rąbiń J4 - 500 m
349. Szoplik Henryk 2013 leszno J2 - 300 m
350. Szwarczyński Bartosz 2016 R-TEAM RYDZYNA Kłoda J1 - 150 m
351. Szwarczyński Jan 2012 R-TEAM RYDZYNA Kłoda J3 - 300 m
352. Szymańska Alicja 2015 Lubiń J1 - 150 m
353. Szymański Robert 2010 Bieżyń Zbęchy Pole J4 - 500 m
354. Szymkowiak Amelia 2008 Bieżyń Zbęchy- Pole J5 - 500 m
355. Szymkowiak Gracjan 2015 Zbęchy-Pole J1 - 150 m
356. Szymkowiak Maja 2010 Bieżyń Zbęchy-Pole J4 - 500 m
357. Śmiłowska Helenka 2015 Darnowo J1 - 150 m
358. Tomaszewska Kalina 2010 SP 2 w Lesznie Leszno J4 - 500 m
359. Tomkowiak Tobiasz 2017 GOSTYŃ J1 - 150 m
360. Trefoń Alicja 2013 Racot Wławie J2 - 300 m
361. Trefoń Amelia 2011 Racot Wławie J3 - 300 m
362. Trefoń Stanisław 2017 Wławie J1 - 150 m
363. Trybuś Julia 2013 stokrotki Dolsk Dolsk J2 - 300 m
364. Twardowska Gabriela 2016 Przedszkole Pępowo Pępowo J1 - 150 m
365. Twardowska Liliana 2012 SP Pępowo Pępowo J3 - 300 m
366. Twardowski Adrian 2011 Szkoła Podstawowa Gostyń Gostyń J3 - 300 m
367. Twardowski Jakub 2015 Gostyń J1 - 150 m
368. Twardowski Kacper 2009 Szkoła Pępowo Pępowo J4 - 500 m
369. Twardowski Kuba 2006 Szkoła Pępowo Pępowo J6 - 1000 m
370. Tyczyńska Amelia 2007 Achilles Leszno Leszno J5 - 500 m
371. Urbańczak Julia 2011 Osieczna J3 - 300 m
372. Urbańczak Weronika 2015 Osieczna J1 - 150 m
373. Walachowski Bartek 2009 SP Bucz Bucz J4 - 500 m
374. Walczak Igor 2013 ZS Krzywiń Krzywiń J2 - 300 m
375. Walczak Nikodem 2010 Lubiń Lubiń J4 - 500 m
376. Walczak Nikodem 2010 Lubiń Lubiń J4 - 500 m
377. Walczak Stasiu 2012 Lubiń Lubiń J3 - 300 m
378. Waligóra Piotr 2016 Szczodrowo J1 - 150 m
379. Walkowiak Hanna 2017 Ługi J1 - 150 m
380. Walkowiak Helena 2016 Ługi J1 - 150 m
381. Walkowska Zosia 2010 SP nr 1, Gostyń Gostyń J4 - 500 m
382. Walkowski Filip 2014 Przedszkole nr 7 , Gostyń Gostyń J2 - 300 m
383. Walkowski Jan 2013 Przedszkole nr 7 Gostyń J2 - 300 m
384. Walkowski Stanisław 2016 Przedszkole nr 7 Gostyń J1 - 150 m
385. Wasińska Julia 2007 Leszno J5 - 500 m
386. Wasyniak Szymon 2016 Bielewo J1 - 150 m
387. Weinert Franciszek 2010 Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śremie Śrem J4 - 500 m
388. Weinert Martyna 2017 Przedszkole Niepubliczne im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Śremie Śrem J1 - 150 m
389. Węclewska Eliza 2009 Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań J4 - 500 m
390. Wieczorek Piotr 2009 Polonia Śmigiel Śmigiel J4 - 500 m
391. Wieczorek Tymoteusz 2014 Przedszkole Stare Oborzyska Stara Przysieka Druga 9 /1, 64 J2 - 300 m
392. Wieczorek Tymoteusz 2014 Polonia Śmigiel Śmigiel J2 - 300 m
393. Wieczorek Zuzanna 2011 Polonia Śmigiel Śmigiel J3 - 300 m
394. Wielogórski Wojciech 2010 Krzemieniewo J4 - 500 m
395. Wilczek Gabrysia 2013 Szkoła Stary Lubosz Stary Lubosz J2 - 300 m
396. Wilczek Marcela 2015 Szkoła Stary Lubosz Stary Lubosz J1 - 150 m
397. Wilkowski Antoni 2015 Przedszkole Racot Nowy Dębiec J1 - 150 m
398. Witkiewicz Adrian 2016 Lubiń J1 - 150 m
399. Witkowski Antek 2011 SP nr 4 w Kościanie Kościan J3 - 300 m
400. Witte Jonathan 2009 Gimnazjum w Eggenfelden Kasten J4 - 500 m
401. Witte Valentin 2013 Szkoła Podstawowa w Falkenberg Kasten J2 - 300 m
402. Włodarczak Marianna 2010 Helios Czempiń Team Nowe Borówko J4 - 500 m
403. Wojciechowska Aleksandra 2011 ZS KRZYWIŃ KRZYWIŃ J3 - 300 m
404. Wojciechowska Antonina 2016 Kościan Jarogniewice J1 - 150 m
405. Wojciechowska Łucja 2018 Leszno J1 - 150 m
406. Wojciechowski Braian 2009 Leszno J4 - 500 m
407. Wojciechowski Kajetan 2006 ZS Racot Gryżyna J6 - 1000 m
408. Wojtaszek Julia 2005 racot Darnowo J6 - 1000 m
409. Wojtaszek Kacper 2007 racot Darnowo J5 - 500 m
410. Wojtaszek Maria 2017 Darnowo J1 - 150 m
411. Wojtaszek Matylda 2015 Śmigiel J1 - 150 m
412. Wojtczak Marcel 2015 Przedszkole w Krzywiniu Kościan J1 - 150 m
413. Wojtczak Tymoteusz 2013 Przedszkole w Krzywiniu Krzywiń J2 - 300 m
414. Wojtczak Wiktoria 2013 Jerka J2 - 300 m
415. Wolarczak Aleksandra 2012 Pecna J3 - 300 m
416. Wolarczak Jakub 2011 PODSTAWOWA Głuchowo J3 - 300 m
417. Wrzesinska Laura 2011 Szkola Podztawowa nr 5 w Lesznie Leszno J3 - 300 m
418. Wrzesinska Marta 2009 Szkola Podztawowa nr 5 w Lesznie Leszno J4 - 500 m
419. Zalesińska Maja 2011 SP 12 Leszno Leszno J3 - 300 m
420. Żołnierek Filip 2011 Kamieniec J3 - 300 m