Lista startowa

XIII Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem

Poznań, 19.01.2019
Dystans: 5,5 km, wokół Jeziora Maltańskiego
Limit: 250 osób


Liczba zgłoszonych zawodników: 224


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejak Marcin 1983 Poznań
2. Bachmatiuk Magdalena 1986 Piła
3. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
4. Bąk Krzysztof 1971 Wronki
5. Bednarek Roman 1960 Night Runners
6. Binkowska Magdalena 1984 Poznań
7. Borowska-Najderek Paulina 1980 Free Run
8. Broniszewska Monika 1983 Miekowo
9. Broniszewski Jarosław 1980 Miekowo
10. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
11. Buchwald Magdalena 1987 Gniezno
12. Budzińska Karolina 1976 Plewiska
13. Buniak Joanna 1976 Swarzedz
14. Chmielewska Joanna 1981 Poznań
15. Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
16. Czajka Anna 1967 Poznań
17. Czarnecka Marta 1988 Drużyna Szpiku
18. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań
19. Dewo Ewa 1985 Poznań
20. Dolicher Robert 1972 RODO
21. Dudzińska Anna 1980 Rokietnica Biega
22. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
23. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko
24. Fajfer Jacek 1960 1960
25. Falgier Klaudia 1988 DRUŻYNA SZPIKU/GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
26. Flak Magdalena 1978 parkrun Poznań
27. Flaum Agnieszka 1984 drużyna szpiku
28. Fornalik Julia 1987 Grupa Mocnego Uderzenia
29. Gabrysz Agnieszka 1975 ciastki.pz
30. Galas Agata 1983 Grażynki OCR
31. Galas Marcin 1980 ZSB1
32. Glapa Beata 1990 PRO366
33. Głowacki Maciej 1969 Włocławek
34. Górska Ewa 1971 Kamionki
35. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan
36. Grec Michał 1980 Poznań
37. Gronowski Maciej 1983 Poznan
38. Grzebski Janusz 1974 RAJSPORT
39. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
40. Hadyńska Małgorzata 1969 Poznań
41. Helak Rafał 1976 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
42. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
43. Hok Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
44. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team
45. Ignaszewska Marta 1980 Drużyna Szpiku
46. Ignaszewski Michał 1982 Drużyna Szpiku
47. Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław
48. Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław
49. Iżycki Dariusz 1963 FUNDACJA OTULINA
50. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan
51. Jambrożek Sebastian 1982 Drużyna Szpiku
52. Jankowska Barbara 1975 Poznań
53. Jankowska Magdalena 1976 Bez spiny
54. Janowska Żaneta 1983 RUN-GIRLS Rogoźno
55. Jasik Wojciech 1993 Gniezno
56. Jelińska- Hok Agnieszka 1976 Drużyna Szpiku / Ciastki.pz / Orki z...
57. Jerzy Piotr 2000 Poznań
58. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team
59. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team
60. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
61. Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
62. Kaczmarek Zuza 1998 Beagle Triathlon Team
63. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
64. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team
65. Kaźmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
66. Kaźmierczak Tomasz 1987 DLA KUBUSIA
67. Kelma Katarzyna 1978 Drużyna Szpiku
68. Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu
69. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
70. Kluza Tomasz 1982 Night Runners
71. Kołaczyńska Katarzyna 1996 Gorzów Wielkopolski
72. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko
73. Komorowska Anna 1976 Auto-Gaz Manieczki
74. Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
75. Komorowski Robert 1974 Auto-Gaz Manieczki
76. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
77. Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl
78. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo
79. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie)
80. Król Monika 1979 Wataha ŁĄCZY NAS BIEGANIE
81. Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team
82. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
83. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
84. Krysztofiak Agnieszka 1987 Cielimowo
85. Krzanowski Przemysław 1976 DRUŻYNA SZPIKU
86. Kuleczka Daniel 1975 Drużyna szpiku
87. Lawińska Małgorzata 1966 night runners
88. Lesiak-Domagała Izabela 1984 Nightrunners Poznań
89. Leśna Natalia 1986 Consdata SuperSportowy Team
90. Leśna Natalia 1986 Consdata SuperSportowy Team
91. Lewicki Włodzimierz 1959 dziadek biega
92. Lubawa Ewelina 1976 Run-Girls Rogoźno
93. Łagowska Dorota 1977 Night runners
94. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team
95. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
96. Ługowski Piotr 1958 DRUZYNA SZPIKU/ WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
97. Maciejewski Michał 1977 consdata supersportowy team
98. Maciejewski Paweł 1983 Poznań
99. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
100. Majchrzak Beata 1975 Świerczewo Run
101. Majos Konrad 2000 2000
102. Malicki Przemysław 1975 Biskupice
103. Mamys Robert 1975 gRUNwald team
104. Mańka Otylia 1987 Swarzędz
105. Matecka Katarzyna 1983 Teraz Tulce My biegamy biegaj z nami
106. Matecki Mariusz 1973 Drużyna Szpiku
107. Matysiak Karol 1974 DRUZYNA SZPIKU/ OSH w biegu
108. Mazur Danuta 1969 Beiersdorf Sport Team
109. Mazurek Monika 1976 Poznań
110. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy Team
111. Mielcarek Adrian 1991 Poznan
112. Mikulska Marzena 1988 GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
113. Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
114. Misterska Katarzyna 1974 HernikTeam
115. Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
116. Mośkiewicz Anna 1990 DRUŻYNA SZPIKU
117. Nawrocik Piotr 1987 Poznan
118. Niezgódka Ewelina 1985 DLA KUBUSIA
119. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team
120. Nowaczyk Sylwia 1977 Drużyna Szpiku
121. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań
122. Nowak Michał 1988 Poznań
123. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo
124. Odwrot Sylwia 1980 Szamotuły
125. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
126. Olszyna Monika 1999 Skalmierzyce
127. Opitz Renata 1968 Luboń
128. Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz
129. Ossowska Emilia 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
130. Ossowski Adam 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
131. Otto Katarzyna 1988 Poznań
132. Owczarczak Monika 1984 Poznań
133. Pałka Grzegorz 1952 Serikon Team
134. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
135. Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
136. Paszkiewicz Monika 1992 Kobiety Biegają
137. Paszkowski Łukasz 1979 Grupa Mocnego Uderzenia
138. Pawlak SŁawomir 1970 Poznań
139. Pawlik Mariusz 1980 DRUŻYNA SZPIKU
140. Perz Marcin 1976 Przeźmierowo
141. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota
142. Pietek Katarzyna 1977 Bolechowo
143. Pietrasik Dominik 1987 Nowe Skalmierzyce
144. Pietrasik Krystian 1989 Nowe Skalmierzyce
145. Pigła Maja 1982 Pancia
146. Pigła Michał 1981 Pikuś :)
147. Ponicka Izabela 1974 Ujście
148. Ponicka Marta 1991 Ujście
149. Ponicki Tomasz 1971 Ujście
150. Poźniak Aleksandra 1987 Gorzów Wlkp.
151. Pretnicki Karol 1956 nowe serce
152. Przewozniak Magdalena 1976 Kobiety Biegają
153. Rajska Liliana 1979 Night runners Poznań
154. Ratajczak Dorota 1971 Klub Olimpijczyka Puszykowo-Poznań
155. Ratajczak Klaudiusz 1978 Poznań
156. Ratajczak Krzysztof 1981 Wataha ŁĄCZY NAS BIEGANIE
157. Remelski Krzysztof 1987 Mączniki
158. Roszyk Magdalena 1980 Drużyna Szpiku
159. Roszyk Tomasz 1979 Drużyna Szpiku
160. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
161. Rzeszotka Sonia 1978 Poznań
162. Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
163. Seifert Sylwia 1972 Poznań
164. Sieracka Edyta 1980 RUN-GIRLS Rogoźno
165. Sierzant Adrian 1989 Poznan
166. Sikorski Przemek 1973 Teraz Tulce My biegamy biegaj z nami
167. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
168. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza
169. Smokowska Karolina 1990 Grupa OLX
170. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny
171. Socha Agnieszka 1976 Abant
172. Spoz Magdalena 1976 Nest Team
173. Springer Marta 1984 Night Runners
174. SpychaŁa SŁawomir 1966 HERNIK TEAM
175. Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
176. Stoiński Karol 1970 Poznań
177. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo-Młyn Team
178. Stokowska Sylwia 1978 Borowo Młyn team
179. Stokowski Dariusz 1975 Borowo Młyn team
180. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
181. Stróżak Dawid 1990 Ujście
182. Sypniewski Krystian 1976 Poznana
183. Szaj Luiza 1977 Luboń
184. Szczepaniak Artur 1974 Poznań
185. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń
186. Szczepaniak Tomasz 1976 Wągrowiec
187. Szczęsna Ewa 1987 Poznań
188. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
189. Szmania Natalia 1988 Best Team Śrem
190. Szymanowicz Mariusz 1976 Charty Chartowo/KB Maniac Poznań/Drużyna Szpiku
191. Szymczak Marta 1978 HERNIK TEAM
192. Szymków Michał 1986 Poznań
193. Szyperski Sławomir 1972 BUDICOM Sławomir Szyperski
194. Taisner Ewelina 1982 Klub Olimpijczyka Puszczykowo-Poznań
195. Tecław Katarzyna 1963 Poznań
196. Trojanek Katarzyna 1988 Śrem
197. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań
198. Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
199. Walewski Przemek 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Akademia Młodych Olimpijczyków
200. Walter Karol 1989 Drużyna Szpiku
201. Wasielewska Natalia 1984 Drużyna Szpiku
202. Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku
203. Wawrzyniak Lidia 1974 Wesoły Rower
204. Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy
205. Werner Justyna 1977 Wierzyce
206. Werner Piotr 1974 Wierzyce
207. Wesołek Aleksandra 1966 night runners
208. Wielichowski Jarek 1973 -
209. Wienskowska-Stronka Monika 1977 Fundacja OTULINA
210. Wilczyński Krzysztof 1977 krwiodawcy wielkopolska
211. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
212. Wlaszczyk Wiesiek 1969 1969
213. Wysz Damian 1979 Poznań
214. Zalejarz Kinga 1981 RUN-GIRLS Rogoźno
215. Zalewska Dominika 1993 Kłecko
216. Zalewski Artur 1986 Poznań
217. Zielińska Lidia 1971 Biegajacy Wągrowiec
218. Zięta Katarzyna 1967 Orki z ...
219. Zoga Pawel 1983 Grupa Olx
220. Zyffert Anna 1984 Poznań
221. Żak Agnieszka 1973 Fundacja OTULINA
222. Żak Piotr 1970 Poznań
223. Żak Renata 1973 Poznań
224. Żymełka Łukasz 1990 Ołobok