Lista startowa

III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO

Oborniki 03.03.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 301


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Adrian 1988 Oborniki
2. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI
3. Adamczyk Małgorzata 1973 KĘSY TEAM
4. Adamczyk Natalia 2001 KĘSY TEAM
5. Adaszewski Paweł 1984 Oborniki
6. Aleksandrowicz Bartosz 1987 Altom Gniezno
7. Antkowiak Maciej 1979 Kuna Kowanówko
8. Bacik Grzegorz 1983 Bogdanowo
9. Bacik Monika 1983 Oborniki
10. Baier-Jastrząbek Marta 1979 JOKER SECURITY
11. Bartecka Ewelina 1982 Kuna Kowanówko
12. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg
13. Bartkowiak Tomasz 1986 Biegający Wągrowiec
14. Biedna Dorota 1978 Oborniki
15. Binert Julia 1997 Biegożercy
16. Brembor Monika 1978 Oborniki
17. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
18. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
19. Bukowski Szymon 1989 Meduza
20. Burzyńska Wirginia 1987 Bogdanowo
21. Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
22. Dariusz Glazer Anna 1969 GB Gmina Czarnków
23. Daszkiewicz Magdalena 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
24. Daszkiewicz Mateusz 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
25. Disterheft Łukasz 1985 DELTA OBORNIKI
26. Disterheft Natalia 1986 Salon Fryzjerski Natalia
27. Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
28. Domasik Andrzej 1968 Gang Domasa
29. Domasik Mateusz 2002 Gang Domasa
30. Dombrowicz Krystian 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
31. Dukat Magdalena 1980 Obrzycko
32. Dziurka Jarosław 1979 Skoki
33. Dziurka Małgorzata 1981 Skoki
34. Fajfer Jacek 1960 1960
35. Fajok Mariusz 1969 KĘSY TEAM
36. Faron Jakub 1982 Just4Fun
37. Fąka Łukasz 1975 KB Gmina Czarnków
38. Fąka Monika 1975 KB Gmina Czarnków
39. Feliksiak Agata 1988 Oborniki
40. Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
41. Flajszer Monika 1990 Oborniki
42. Fleiszerwicz Mariusz 1980 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
43. Frankowski Piotr 1989 OSP Ocieszyn
44. Gacek Arkadiusz 1978 Oborniki
45. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
46. Garczyk Marta 1994 Oborniki
47. Gawlik Agnieszka 1980 Oborniki
48. Gazda Karolina 1978 ElKa Oborniki
49. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica
50. Gilewski Dariusz 1974 GÓRKA
51. Gizelska Agnieszka 1971 Piątkowo na Biegowo
52. Gładecka Anna 1981 Oborniki
53. Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
54. Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team
55. Gokiert Michał 1988 Ryczywół
56. Grabiński Waldemar 1973 Rogoziński Klub Biegacza
57. Grabowski Adam 1979 ---
58. Gradzik Robert 1973 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
59. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
60. Grotowska Anna 1998 Oborniki
61. Grzesiak Eliza 1976 ElKa Oborniki
62. Hazak Hubert 1984 Oborniki
63. Hejwosz Grażyna 1981 Kęsy Team
64. Henschel Klaudiusz 1975 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
65. Hoffmann Norbert 2001 Oborniki
66. HorbaŃ Marcin 1976 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
67. HorbaŃ Sylwia 1978 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
68. Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
69. Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
70. Jackiewicz Ewa 2002 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA AQUATHLON
71. Jałowski Tomasz 1967 Aktywni Krzyż Wlkp.
72. Janasek Jarosław 1972 FOTO JANASEK Jarosław Janasek
73. Janasiak Jakub 2001 Szamotuły
74. Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
75. Janasiak Piotr 2001 Szamotuły
76. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power
77. Janowiak Agnieszka 1979 Oborniki
78. Janowiak Dominik 1980 Oborniki
79. Janowska Żaneta 1983 Włóczykije Run
80. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO
81. Januszak Magdalena 1987 Oborniki
82. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO
83. Jarosz Anna 1992 Połajewo
84. Jaroszko Małgorzata 1972 Oborniki
85. Jarusz Michał 1983 Oborniki
86. Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki
87. Jarzyna Damian 1983 Ocieszyn
88. Jasiewicz Daniel 1999 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
89. Jastrząbek Julia 1992 Oborniki
90. Jastrząbek Katarzyna 1980 Oborniki
91. Jastrząbek Marek 1981 JOKER SECURITY
92. Jeska Tomasz 1977 The Prodigy
93. Jędrzejczak Rafał 1976 OKL Oborniki
94. Jopp-Brembor Kasia 1987 KĘSY TEAM
95. Kaczmarek Beata 1994 Rożnowo
96. Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
97. Kaniewski Maciej 1993 Gdzie Ta Meta
98. Karaś Michał 1992 Nowołoskoniec
99. Kasperek Kamila 1983 Ruukki
100. Kasperska Magdalena 1991 eoborniki.pl
101. Kaźmierczak Przemek 1991 Rożnovia Rożnowo
102. Kaźmierczak Witold 1986 FC KM
103. Kąkol Kamila 1983 Oborniki
104. Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
105. Kempińska Magdalena 1985 Oborniki
106. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
107. Kizior-Pietrzak Lidia 1976 Kęsy Team
108. Klewenhagen Miłosz 1987 Bogdanowo
109. Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team
110. Kolibabka Sebastian 1977 Poznań
111. Kolodziej Damian 1980 Centrum Zdrowia Best
112. KoŁodziej Łukasz 1993 Biegożercy
113. Kopeć Agnieszka 1993 Kowanówko
114. Korbal Damian 1990 Oborniki
115. Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH
116. Kramer Anna 1983 KĘSY TEAM
117. Krąpiec Darek 1964 biegam bo lubię
118. Krotecki Damian 1990 Biegożercy
119. Krotecki Maciej 1985 Oborniki
120. Krotecki Paweł 1983 Kroteam
121. Krotecki Waldemar 1988 Oborniki
122. Kruczkowski JarosŁaw 1969 Powiat Aleksandrowski
123. Kruk Łukasz 1982 skoki
124. Kruk Monika 1985 skoki
125. Krukowski Jacek 1965 aplaga
126. Krzyżaniak Ilona 1977 Piątkowo na Biegowo
127. Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM
128. Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM
129. Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 SIS TEAM
130. Kujawa Łukasz 1989 Biegożercy
131. Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
132. Kukuła Szymon 1994 Oborniki
133. Kulesza Adam 1983 cswl Poznan
134. Kwiatkowski Adam 1999 Rożnowo
135. Leśna Natalia 1986 Paciaciaki Team
136. Leśnicka Klaudia 1999 Oborniki
137. Leśnicka Wioletta 1975 Oborniki
138. Leśnicki Dawid 1988 Kuna Kowanówko
139. LeŚniewska Dominika 2002 KS EXTREME TEAM OBORNIKI-SEKCJA AQUATHLON
140. Leśniewski Przemysław 1976 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
141. Leśnik Remigiusz 2001 Kiszewo
142. Liczak Agnieszka 1975 Oborniki
143. Lorenc Daria 1994 Oborniki
144. Lorenc Dominik 1989 Oborniki
145. Lutomska Dorota 1982 Destylacje Polskie
146. Maciaszczyk Alina 1968 M&M ROGOŹNO
147. Maciaszczyk Magdalena 1998 M&M ROGOŹNO
148. Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO
149. Maciaszczyk Mikołaj 1994 M&M Rogoźno
150. Maciejewski Maciej 1976 Rogoźno
151. Magdziak Zbigniew 1969 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
152. Magdziarz Basia 1977 Kęsy Team
153. Majchrzak Agnieszka 1977 KPP OBORNIKI
154. Marciniak Ewelina 1980 Zielona Góra
155. Marcinkowska Beata 1983 RAJBUD OBORNIKI
156. Marcinkowska Marta 2001 Oborniki
157. Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki
158. Marcinkowski Dominik 2001 Oborniki
159. Matelski Karol 1978 Rokietnica Biega
160. Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze😎
161. Michalski Jarosław 1989 Szamotuły
162. Molińska Karolina 1995 Oborniki
163. Mucha Żaneta 1975 Ruukki
164. Mula Honorata 1994 Biegożercy
165. Müller Edyta 1979 Zbąszyń
166. Müller Franciszek 2001 Zbąszyń
167. Müller Leokadia 2001 Zbąszyń
168. Muller Patryk 1979 Zbąszyń
169. Murawicz Grzegorz 1961 Podlesie
170. Nadstaga Ania 1980 KĘSY TEAM
171. Nadstaga Marcin 1979 KĘSY TEAM
172. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM
173. Naparty Zbigniew 1966 KĘSY TEAM
174. Niedzielski PaweŁ 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
175. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza
176. Nowacki Krzysztof 1978 Oborniki
177. Nowacki Krzysztof 1982 Oborniki
178. Nowacki Paweł 1993 Poznań
179. Nowak Agnieszka 1982 Kęsy Team
180. Nowak Michał 1988 KS EXTREM TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
181. Nowicka Agnieszka 1987 KS EXTREM TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
182. Nowicki Sebastian 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny/AsicsFrontrunnerPoland
183. Nożewnik Mikołaj 1984 Poła Team
184. Nożewnik Patryk 1983 TOBI
185. Okpisz Andrzej 1961 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
186. Okupniarek Patryk 1985 Oborniki
187. Olejniczak Paweł 1969 1969
188. Oleksiuk Jakub 1992 Team Kęsy
189. Ordyniec Alicja 1976 KĘSY TEAM
190. Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
191. Pacholska Marcelina 1989 Armel Road Runner
192. Pacholski Błażej 1982 Ocieszyn
193. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
194. Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
195. Pauszek Marcin 1984 Rogoźno
196. Pawlik Arkadiusz 1982 JANUSZE MOTORYZACJI
197. Pawlik Katarzyna 1984 JANUSZE MOTORYZACJI
198. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
199. Pertek Mariusz 1990 Śpioch
200. Pidek Marcin 1978 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
201. Pietrucha Maciej 1979 Oborniki
202. Pietz Kamila 1994 Hummel Oborniki
203. Pilujski Michał 1982 Skrzynki
204. Plesińska Joanna 1978 Kęsy Team
205. Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki
206. Polody Anna 1996 Oborniki
207. Posłuszna Małgorzata 1978 Walk & Run Team Oborniki
208. Posłuszny Przemysław 1970 Walk & Run Team Oborniki
209. Powolny Jakub 1997 Oborniki
210. Pryszczewski Marcin 1976 CZARNKÓW
211. Przybysz Grzegorz 1982 Popowo Kościelne
212. Przybysz Jakub 1989 Oborniki.NaszeMiasto.pl
213. Ratajska Magdalena 1974 Dąbrówka Leśna
214. Ratajski Bartosz 2000 Dąbrówka Leśna
215. Ratajski Rafał 1974 Dąbrówka Leśna
216. Rój Marcin 1994 Obrzycko
217. Różycki Jarosław 1973 Przyczajony tygrys 🐅 / ukryty smok 🐉l
218. Rygel Dariusz 1968 Ryczywół
219. Sarbaczewski Sebastian 1981 Oborniki
220. Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
221. Sawiński Hubert 1989 Golnica Ryczywół
222. Schneider Patrycja 1988 Ocieszyn
223. Sieracka Edyta 1980 Zumba Run
224. Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków
225. Skrzypczak Andrzej 1977 Łanie i Byki :)
226. Skrzypczak Miłosz 1998 Rogoziński Klub Biegacza
227. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg
228. Smolarek Waldemar 1982 82021409257
229. Sobańska Angelika 1984 Soban Team
230. Sobański Leszek 1981 Soban Team
231. Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
232. Springer Krzysztof 1987 Ruukki
233. Stachowiak Krzysztof 1982 Oborniki
234. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
235. Stańko Krystian 1991 Sołtysówka
236. Stawicki Adam 1966 OKL Oborniki
237. Stawujak Rafał 1981 367095677
238. Stec Jolanta 1981 Ostroróg
239. Stefaniak Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
240. Steinke Dariusz 1988 FARMA ZDROWIA
241. Stoińska Agnieszka 1985 Oborniki
242. Stoińska-Winkowska Anna 1975 Oborniki
243. Stoiński Jacek 1980 Oborniki
244. Stoiński Wojciech 1983 Oborniki
245. Stroiński Grzegorz 1996 Oborniki
246. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team
247. Strzępka Barbara 1991 Dąbrówka Leśna
248. Swoboda Magdalena 1977 RYCZYWÓŁ
249. Szedler Sławomir 1991 KB Gmina Czarnków
250. Szefler Rafał 1974 Oborniki
251. Szpurek Sylwia 1983 KS EXTREME TEAM OBORNIKI-SEKCJA AQUATHLON
252. Szrama Przemysław 1995 ROŻNOVIA
253. Sztuba Karolina 1996 Rogoźno
254. Szubarga Tomasz 1987 Rokietnica Biega
255. Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
256. Szymańska Agnieszka 1981 SP3 team Oborniki
257. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
258. Szymkowski Krzysztof 1988 Roznovia Roznowo
259. Szymot Adrian 1988 P.S OBORNIKI
260. Śledzik Iwona 1968 Śledzik Team
261. Śledzik Julita 1994 Śledzik Team
262. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU/ KB Szamotuły
263. Ślęzak Wiesław 1977 Biegający Wągrowiec
264. Śwital Leszek 1974 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
265. Śwital Mateusz 1998 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
266. Tabat Linda 1979 TABAT TEAM ROGOŹNO
267. Tabat Piotr 1980 TABAT TEAM ROGOŹNO
268. Tecław Krzysztof 1967 DJ biega
269. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
270. Tomczak Joanna 1982 Bogdanowo
271. Turek Michał 1993 OSP Ocieszyn
272. Tuszyńska Joanna 1988 Bogdanowo
273. Urbański Leszek 1979 plewiska
274. Wachowiak Ewa 1979 Oborniki
275. Walenciak Magdalena 1981 Oborniki
276. Walensiak Kamil 1985 FWK ROGOŹNO
277. Walkowiak Mateusz 1989 Oborniki
278. Walkowski Roman 1988 Ocieszyn
279. Wasila Waldemar 1967 RKB Rogoźno
280. Wawrzyniak Ewa 1979 Oborniki
281. Wawrzyniak Rafał 1975 Oborniki
282. Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko
283. Weymann Sebastian 1982 JMZ
284. Wieczorek Edyta 1978 Ocieszyn
285. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki
286. Włodarczak Agnieszka 1976 Oborniki
287. Włodarczak Rafał 1970 Oborniki
288. Wojdak Gwidon 1994 Rożnovia Rożnowo
289. Wojdak Oliwia Ewelina 1997 Oborniki
290. Wolniewicz Janusz 1948 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA QUADRATHLON
291. Wróblewski Krzysztof 1964 Biegacze PMI
292. Wtorek Maciej 1980 Just4Fun
293. Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki
294. Zalejarz Kinga 1981 TAKE RUN
295. Zeman Magdalena 1985 Wągrowiec
296. Zielińska Lidia 1971 Biegający Wągrowiec
297. Zieliński Łukasz 1985 Team Oborniki Wielkopolskie
298. Zieliński Michał 1972 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
299. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
300. Zielsdorf Michał 1989 KB Gmina Czarnków
301. Zys Wojtek 1988 MasterSzefy