Lista startowa

III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO

Oborniki 03.03.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 301


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Grabowski Adam 1979 ---
2. Fajfer Jacek 1960 1960
3. Olejniczak Paweł 1969 1969
4. Stawujak Rafał 1981 367095677
5. Smolarek Waldemar 1982 82021409257
6. Jałowski Tomasz 1967 Aktywni Krzyż Wlkp.
7. Aleksandrowicz Bartosz 1987 Altom Gniezno
8. Krukowski Jacek 1965 aplaga
9. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
10. Pacholska Marcelina 1989 Armel Road Runner
11. Wróblewski Krzysztof 1964 Biegacze PMI
12. Bartkowiak Tomasz 1986 Biegający Wągrowiec
13. Ślęzak Wiesław 1977 Biegający Wągrowiec
14. Zielińska Lidia 1971 Biegający Wągrowiec
15. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
16. Krąpiec Darek 1964 biegam bo lubię
17. Krotecki Damian 1990 Biegożercy
18. KoŁodziej Łukasz 1993 Biegożercy
19. Mula Honorata 1994 Biegożercy
20. Kujawa Łukasz 1989 Biegożercy
21. Binert Julia 1997 Biegożercy
22. Tuszyńska Joanna 1988 Bogdanowo
23. Bacik Grzegorz 1983 Bogdanowo
24. Burzyńska Wirginia 1987 Bogdanowo
25. Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
26. Klewenhagen Miłosz 1987 Bogdanowo
27. Tomczak Joanna 1982 Bogdanowo
28. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
29. Kolodziej Damian 1980 Centrum Zdrowia Best
30. Kulesza Adam 1983 cswl Poznan
31. Pryszczewski Marcin 1976 CZARNKÓW
32. Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze😎
33. Ratajska Magdalena 1974 Dąbrówka Leśna
34. Ratajski Rafał 1974 Dąbrówka Leśna
35. Ratajski Bartosz 2000 Dąbrówka Leśna
36. Strzępka Barbara 1991 Dąbrówka Leśna
37. Disterheft Łukasz 1985 DELTA OBORNIKI
38. Lutomska Dorota 1982 Destylacje Polskie
39. Tecław Krzysztof 1967 DJ biega
40. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU/ KB Szamotuły
41. Gazda Karolina 1978 ElKa Oborniki
42. Grzesiak Eliza 1976 ElKa Oborniki
43. Kasperska Magdalena 1991 eoborniki.pl
44. Steinke Dariusz 1988 FARMA ZDROWIA
45. Kaźmierczak Witold 1986 FC KM
46. Janasek Jarosław 1972 FOTO JANASEK Jarosław Janasek
47. Walensiak Kamil 1985 FWK ROGOŹNO
48. Domasik Andrzej 1968 Gang Domasa
49. Domasik Mateusz 2002 Gang Domasa
50. Dariusz Glazer Anna 1969 GB Gmina Czarnków
51. Kaniewski Maciej 1993 Gdzie Ta Meta
52. Sawiński Hubert 1989 Golnica Ryczywół
53. Gilewski Dariusz 1974 GÓRKA
54. Pietz Kamila 1994 Hummel Oborniki
55. Pawlik Katarzyna 1984 JANUSZE MOTORYZACJI
56. Pawlik Arkadiusz 1982 JANUSZE MOTORYZACJI
57. Weymann Sebastian 1982 JMZ
58. Jastrząbek Marek 1981 JOKER SECURITY
59. Baier-Jastrząbek Marta 1979 JOKER SECURITY
60. Faron Jakub 1982 Just4Fun
61. Wtorek Maciej 1980 Just4Fun
62. Fąka Łukasz 1975 KB Gmina Czarnków
63. Fąka Monika 1975 KB Gmina Czarnków
64. Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków
65. Zielsdorf Michał 1989 KB Gmina Czarnków
66. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
67. Szedler Sławomir 1991 KB Gmina Czarnków
68. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power
69. Nowak Agnieszka 1982 Kęsy Team
70. Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team
71. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM
72. Adamczyk Małgorzata 1973 KĘSY TEAM
73. Naparty Zbigniew 1966 KĘSY TEAM
74. Fajok Mariusz 1969 KĘSY TEAM
75. Magdziarz Basia 1977 Kęsy Team
76. Ordyniec Alicja 1976 KĘSY TEAM
77. Nadstaga Ania 1980 KĘSY TEAM
78. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
79. Hejwosz Grażyna 1981 Kęsy Team
80. Kizior-Pietrzak Lidia 1976 Kęsy Team
81. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team
82. Nadstaga Marcin 1979 KĘSY TEAM
83. Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
84. Kramer Anna 1983 KĘSY TEAM
85. Plesińska Joanna 1978 Kęsy Team
86. Adamczyk Natalia 2001 KĘSY TEAM
87. Jopp-Brembor Kasia 1987 KĘSY TEAM
88. Leśnik Remigiusz 2001 Kiszewo
89. Kopeć Agnieszka 1993 Kowanówko
90. Majchrzak Agnieszka 1977 KPP OBORNIKI
91. Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki
92. Krotecki Paweł 1983 Kroteam
93. Nowak Michał 1988 KS EXTREM TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
94. Nowicka Agnieszka 1987 KS EXTREM TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
95. Jackiewicz Ewa 2002 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA AQUATHLON
96. Leśniewski Przemysław 1976 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
97. Jasiewicz Daniel 1999 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
98. Pidek Marcin 1978 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
99. Magdziak Zbigniew 1969 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
100. Henschel Klaudiusz 1975 KS EXTREME TEAM OBORNIKI- SEKCJA TRIATHLON
101. LeŚniewska Dominika 2002 KS EXTREME TEAM OBORNIKI-SEKCJA AQUATHLON
102. Szpurek Sylwia 1983 KS EXTREME TEAM OBORNIKI-SEKCJA AQUATHLON
103. Daszkiewicz Magdalena 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
104. Niedzielski PaweŁ 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
105. HorbaŃ Marcin 1976 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
106. HorbaŃ Sylwia 1978 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
107. Fleiszerwicz Mariusz 1980 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
108. Daszkiewicz Mateusz 1983 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
109. Gradzik Robert 1973 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
110. Wolniewicz Janusz 1948 KS. EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA QUADRATHLON
111. Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko
112. Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
113. Bartecka Ewelina 1982 Kuna Kowanówko
114. Antkowiak Maciej 1979 Kuna Kowanówko
115. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
116. Leśnicki Dawid 1988 Kuna Kowanówko
117. Skrzypczak Andrzej 1977 Łanie i Byki :)
118. Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO
119. Maciaszczyk Magdalena 1998 M&M ROGOŹNO
120. Maciaszczyk Mikołaj 1994 M&M Rogoźno
121. Maciaszczyk Alina 1968 M&M ROGOŹNO
122. Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
123. Zys Wojtek 1988 MasterSzefy
124. Bukowski Szymon 1989 Meduza
125. Karaś Michał 1992 Nowołoskoniec
126. Dombrowicz Krystian 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
127. Zieliński Michał 1972 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
128. Okpisz Andrzej 1961 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
129. Nowicki Sebastian 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny/AsicsFrontrunnerPoland
130. Nowacki Krzysztof 1978 Oborniki
131. Molińska Karolina 1995 Oborniki
132. Włodarczak Agnieszka 1976 Oborniki
133. Włodarczak Rafał 1970 Oborniki
134. Polody Anna 1996 Oborniki
135. Jaroszko Małgorzata 1972 Oborniki
136. Krotecki Waldemar 1988 Oborniki
137. Nowacki Krzysztof 1982 Oborniki
138. Powolny Jakub 1997 Oborniki
139. Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki
140. Flajszer Monika 1990 Oborniki
141. Adamczak Adrian 1988 Oborniki
142. Korbal Damian 1990 Oborniki
143. Wawrzyniak Ewa 1979 Oborniki
144. Janowiak Agnieszka 1979 Oborniki
145. Wawrzyniak Rafał 1975 Oborniki
146. Janowiak Dominik 1980 Oborniki
147. Liczak Agnieszka 1975 Oborniki
148. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
149. Sarbaczewski Sebastian 1981 Oborniki
150. Pietrucha Maciej 1979 Oborniki
151. Walenciak Magdalena 1981 Oborniki
152. Wachowiak Ewa 1979 Oborniki
153. Gawlik Agnieszka 1980 Oborniki
154. Walkowiak Mateusz 1989 Oborniki
155. Stachowiak Krzysztof 1982 Oborniki
156. Bacik Monika 1983 Oborniki
157. Stroiński Grzegorz 1996 Oborniki
158. Jastrząbek Katarzyna 1980 Oborniki
159. Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
160. Jarusz Michał 1983 Oborniki
161. Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki
162. Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
163. Gładecka Anna 1981 Oborniki
164. Feliksiak Agata 1988 Oborniki
165. Szefler Rafał 1974 Oborniki
166. Krotecki Maciej 1985 Oborniki
167. Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
168. Gacek Arkadiusz 1978 Oborniki
169. Januszak Magdalena 1987 Oborniki
170. Marcinkowska Marta 2001 Oborniki
171. Marcinkowski Dominik 2001 Oborniki
172. Lorenc Dominik 1989 Oborniki
173. Lorenc Daria 1994 Oborniki
174. Kąkol Kamila 1983 Oborniki
175. Garczyk Marta 1994 Oborniki
176. Brembor Monika 1978 Oborniki
177. Kempińska Magdalena 1985 Oborniki
178. Hoffmann Norbert 2001 Oborniki
179. Adaszewski Paweł 1984 Oborniki
180. Stoińska-Winkowska Anna 1975 Oborniki
181. Stoiński Jacek 1980 Oborniki
182. Stoiński Wojciech 1983 Oborniki
183. Stoińska Agnieszka 1985 Oborniki
184. Grotowska Anna 1998 Oborniki
185. Okupniarek Patryk 1985 Oborniki
186. Jastrząbek Julia 1992 Oborniki
187. Kukuła Szymon 1994 Oborniki
188. Leśnicka Wioletta 1975 Oborniki
189. Leśnicka Klaudia 1999 Oborniki
190. Wojdak Oliwia Ewelina 1997 Oborniki
191. Biedna Dorota 1978 Oborniki
192. Hazak Hubert 1984 Oborniki
193. Przybysz Jakub 1989 Oborniki.NaszeMiasto.pl
194. Dukat Magdalena 1980 Obrzycko
195. Rój Marcin 1994 Obrzycko
196. Wieczorek Edyta 1978 Ocieszyn
197. Schneider Patrycja 1988 Ocieszyn
198. Jarzyna Damian 1983 Ocieszyn
199. Pacholski Błażej 1982 Ocieszyn
200. Walkowski Roman 1988 Ocieszyn
201. Stawicki Adam 1966 OKL Oborniki
202. Jędrzejczak Rafał 1976 OKL Oborniki
203. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
204. Frankowski Piotr 1989 OSP Ocieszyn
205. Turek Michał 1993 OSP Ocieszyn
206. Stec Jolanta 1981 Ostroróg
207. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg
208. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg
209. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki
210. Szymot Adrian 1988 P.S OBORNIKI
211. Leśna Natalia 1986 Paciaciaki Team
212. Śwital Leszek 1974 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
213. Śwital Mateusz 1998 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
214. Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
215. Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
216. Gizelska Agnieszka 1971 Piątkowo na Biegowo
217. Krzyżaniak Ilona 1977 Piątkowo na Biegowo
218. Urbański Leszek 1979 plewiska
219. Murawicz Grzegorz 1961 Podlesie
220. Nożewnik Mikołaj 1984 Poła Team
221. Jarosz Anna 1992 Połajewo
222. Przybysz Grzegorz 1982 Popowo Kościelne
223. Kruczkowski JarosŁaw 1969 Powiat Aleksandrowski
224. Kolibabka Sebastian 1977 Poznań
225. Nowacki Paweł 1993 Poznań
226. Różycki Jarosław 1973 Przyczajony tygrys 🐅 / ukryty smok 🐉l
227. Marcinkowska Beata 1983 RAJBUD OBORNIKI
228. Wasila Waldemar 1967 RKB Rogoźno
229. Skrzypczak Miłosz 1998 Rogoziński Klub Biegacza
230. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza
231. Grabiński Waldemar 1973 Rogoziński Klub Biegacza
232. Sztuba Karolina 1996 Rogoźno
233. Pauszek Marcin 1984 Rogoźno
234. Maciejewski Maciej 1976 Rogoźno
235. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica
236. Matelski Karol 1978 Rokietnica Biega
237. Szubarga Tomasz 1987 Rokietnica Biega
238. Szymkowski Krzysztof 1988 Roznovia Roznowo
239. Szrama Przemysław 1995 ROŻNOVIA
240. Kaźmierczak Przemek 1991 Rożnovia Rożnowo
241. Wojdak Gwidon 1994 Rożnovia Rożnowo
242. Kaczmarek Beata 1994 Rożnowo
243. Kwiatkowski Adam 1999 Rożnowo
244. Springer Krzysztof 1987 Ruukki
245. Kasperek Kamila 1983 Ruukki
246. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
247. Mucha Żaneta 1975 Ruukki
248. Rygel Dariusz 1968 Ryczywół
249. Gokiert Michał 1988 Ryczywół
250. Swoboda Magdalena 1977 RYCZYWÓŁ
251. Disterheft Natalia 1986 Salon Fryzjerski Natalia
252. Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM
253. Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM
254. Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 SIS TEAM
255. Kruk Łukasz 1982 skoki
256. Kruk Monika 1985 skoki
257. Dziurka Małgorzata 1981 Skoki
258. Dziurka Jarosław 1979 Skoki
259. Pilujski Michał 1982 Skrzynki
260. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
261. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI
262. Sobańska Angelika 1984 Soban Team
263. Sobański Leszek 1981 Soban Team
264. Stańko Krystian 1991 Sołtysówka
265. Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki
266. Szymańska Agnieszka 1981 SP3 team Oborniki
267. Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
268. Janasiak Jakub 2001 Szamotuły
269. Janasiak Piotr 2001 Szamotuły
270. Michalski Jarosław 1989 Szamotuły
271. Śledzik Julita 1994 Śledzik Team
272. Śledzik Iwona 1968 Śledzik Team
273. Pertek Mariusz 1990 Śpioch
274. Tabat Piotr 1980 TABAT TEAM ROGOŹNO
275. Tabat Linda 1979 TABAT TEAM ROGOŹNO
276. Zalejarz Kinga 1981 TAKE RUN
277. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
278. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO
279. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO
280. Oleksiuk Jakub 1992 Team Kęsy
281. Zieliński Łukasz 1985 Team Oborniki Wielkopolskie
282. Jeska Tomasz 1977 The Prodigy
283. Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH
284. Nożewnik Patryk 1983 TOBI
285. Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
286. Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
287. Posłuszna Małgorzata 1978 Walk & Run Team Oborniki
288. Posłuszny Przemysław 1970 Walk & Run Team Oborniki
289. Zeman Magdalena 1985 Wągrowiec
290. Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
291. Janowska Żaneta 1983 Włóczykije Run
292. Stefaniak Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
293. Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
294. Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
295. Muller Patryk 1979 Zbąszyń
296. Müller Edyta 1979 Zbąszyń
297. Müller Leokadia 2001 Zbąszyń
298. Müller Franciszek 2001 Zbąszyń
299. Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team
300. Marciniak Ewelina 1980 Zielona Góra
301. Sieracka Edyta 1980 Zumba Run