Lista startowa

IV BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO

Oborniki 02.03.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Adrian 1988 Oborniki
2. Adamczyk Malgorzata 1973 Kesy Team
3. Adamczyk Natalia 2001 Kęsy Team
4. Antkowiak Maciej 1979 KUNA KOWANÓWKO
5. Augustyniak Weronika 1986 Wronki
6. Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
7. Bandur Grzegorz 1988 Poznań
8. Baraniak Beata 1973 lejdis run
9. Bardzik Marzena 1977 Hernik Team
10. Barta Natalia 1985 Bąbliniec
11. Bartkowiak Anna 1980 Piaskowo-Ostroróg
12. Bielawiak Dariusz 1981 Team Bielawiak
13. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza
14. Bober Beata 1989 SOŁTYSÓWKA
15. Boch JarosŁaw 1980 TIWBUD OBORNIKI
16. Borkowska Agnieszka 1983 WATAHA
17. Borkowski Jarosław 1983 WATAHA
18. BudyŁa Marek 1964 OBORNIKI
19. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
20. Ceglarek Wojtek 1991 Poła Team
21. Chmiel Dawid 1990 Rabowice
22. Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
23. Chorążyczewska Natalia 1986 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
24. Chorążyczewski Michał 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
25. Ciesielska Julia 2000 Rogoźno
26. Ciesielska Maja 1980 daleko jeszcze
27. Cieślowski Hugo 1991 TRM MWRP
28. Czerwiński Bartek 1980 CrossCrew
29. Dalke Piotr 1983 WATAHA
30. Daszkiewicz Mateusz 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI
31. Deckert Beata 1983 Madetrans biega
32. Dębniak Jacek 1982 Bąblin
33. Dębniak Joanna 1986 Bąblin
34. Disterheft Natalia 1986 Salon Fryzjerski Natalia
35. Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
36. Domasik Andrzej 1968 Byle do mety
37. Domasik Mateusz 2002 Byle do mety.
38. Dombrowicz Krystian 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
39. Dorożała Marek 1966 SWS Szamotuły
40. Dreger Anna 1983 oborniki
41. Drzymała Sławomir 1991 Kowanòwko
42. Dziudziel Maciej 1995 Wronki
43. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn
44. Faron Jakub 1982 Just4Fun
45. Fąka Łukasz 1975 Team Wesołych Tetryków ;-)
46. Fąka Monika 1976 Team Wesołych Tetryków ;-)
47. Feliksiak Łukasz 1982 OBORNIKI
48. Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
49. Filoda Damin 1989 Ryczywol
50. Filoda Iwona 1990 Karolewo
51. Flajszer Monika 1990 Oborniki
52. Fleiszerowicz Mariusz 1980 Extreme team
53. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
54. Gałat Marek 1981 SP3 Oborniki
55. Garstka Paweł 1988 KB Gmina Czarnków
56. Gazda Karolina 1978 ElKa Oborniki
57. Gąsiorek Agata 1995 Oborniki
58. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica
59. Gierusz Maciej 1982 Kuna Kowanówko
60. Gil Beata 1970 Ujście
61. Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
62. Glazet Anna 1969 kb gmina Czarnków
63. Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
64. Godawa Aneta 1979 Daleko jeszcze😎
65. Gorczyńska Kinga 1982 Oborniki
66. Gradzik Marlena 1976 Extreme Team
67. Gradzik Robert 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
68. Grdeń Natalia 1985 MANIEWO
69. Grenadier Damian 1987 Edukacja Lubasz
70. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
71. Grotowska Anna 1997 Oborniki
72. Grotowski Marcin 1994 Oborniki
73. Grotowski Tomasz 1969 Oborniki
74. Grzyl Edmund 1963 Obornki Wlkp
75. Hejwosz Grażyna 1981 Kesy team
76. Helbik Joanna 1990 Poznań
77. Hoffman Beata 1968 Poznań
78. Hoffmann MaŁgorzata 1970 wroniecki klub biegacza
79. Hoffmann Mariusz 1968 wroniecki klub biegacza
80. Horbań Marcin 1976 Extreme Team
81. Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
82. Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
83. Janasek Jarosław 1972 FOTO JANASEK
84. Janiszewska Ewelina 1982 Oborniki
85. Jankowska Marianna 1978 Rosnowko
86. Janowiak Agnieszka 1979 OBORNIKI
87. Janowiak Dominik 1980 OBORNIKI
88. Janowska Żaneta 1983 NW Włóczykije Oborniki
89. Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki
90. Jarzyna Damian 1983 Ocieszyn
91. Jaskuła Natalia 1988 Oborniki
92. Jastrząbek Julia 1992 Oborniki
93. Jastrząbek Katarzyna 1980 Oborniki
94. Jastrząbek Marek 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
95. Jastrząbek Waldemar 1980 Oborniki
96. Jażdżewska Agnieszka 1982 Oborniki
97. Jażdżewski Michał 1982 Oborniki
98. Jędrzejczak Rafał 1976 Oborniki
99. Jopp Kasia 1987 KĘSY TEAM
100. Kaczmarek Agnieszka 1985 Oborniki
101. Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
102. Kamińska Magdalena 1971 Magdalena
103. Karpowicz Honorata 1978 Objezierze
104. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team
105. Kasperek Kamila 1983 Ruukki
106. Kasperska Magdalena 1991 eoborniki.pl
107. Kaźmierczak Anna 1987 WATAHA
108. Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
109. Kempińska Magdalena 1985 Oborniki Wielkopolskie
110. KĘsy Ania 1972 KĘSY TEAM
111. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
112. Kłosowicz Izabela 1972 KĘSY TEAM
113. Kokot Natalia 1991 Rogozno
114. Kolibabka Julia 2001 Poznań
115. Kolibabka Sebastian 1977 Poznań
116. Kołodziej Honorata 1994 Biegożercy
117. KoŁodziej Łukasz 1993 Biegożercy
118. Konieczna Natalia 1994 Górka
119. Konitz Wojciech 1963 Obornki
120. Kosiorek Darek 1967 Poznan
121. Koska Andżelika 1977 Dąbrowa
122. Kowalczuk Adam 1975 Tkkf lech
123. Kowalewski Kamil 1980 OSP Ryczywół
124. Kowalski Łukasz 1985 Gałowo
125. Kreczmer Beata 1994 Oborniki
126. Kruczkowski JarosŁaw 1969 Polkrys Team
127. Krukowski Jacek 1965 aplaga
128. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
129. Krzyżaniak Ilona 1977 Piątkowo na Biegowo
130. Kubiak Monika 1980 Oborniki
131. Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM
132. Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM
133. Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 SIS TEAM
134. Kujawa Łukasz 1989 Biegożercy
135. Kujawa Tomasz 1969 Team Julka
136. Kukula Milena 1989 Oborniki
137. Kutzner Natalia 1986 Daleko jeszcze 😎
138. Leśna Natalia 1986 Consdata SuperSportowy TEAM
139. LeŚnicki Dawid 1988 KUNA KOWANÓWKO
140. Leśniewska Dominika 2003 KS EXTREME TEAM OBORNIKI
141. Leśniewski Przemysław 1976 KS EXTREME TEAM OBORNIKI
142. Ligenza-Kowalczuk Agata 1981 Piła
143. Lorenc Daria 1994 Oborniki
144. Lorenc Dominik 1989 Oborniki
145. Lubawa Ewelina 1976 Rogoźno
146. Lutomska Dorota 1982 Destylacje Polskie
147. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
148. Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO
149. Maciejewski Maciej 1976 Rogoźno
150. Majchrzak- Dzierzkiewicz Monika 1991 Rossbiegani
151. Małecka Ewelina 1974 ZOŚIA SAMOŚIA
152. Mantaj Janusz 1977 Oborniki
153. Mańkowska Adriana 1987 Rossbiegani
154. Marcinkowska Beata 1983 RAJBUD OBORNIKI
155. Marcinkowska Marta 2002 OKL
156. Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki
157. Marcinkowski Dominik 2002 OKL
158. Markiewicz Paweł 1966 samotny wilk
159. Markiewicz Piotr 1966 samotny wilk
160. Matysiak-Gicala Aneta 1972 Rokietnica
161. Mazurek Patryk 1998 Cube Trans
162. Micek Dominika 2002 Oborniki
163. Michalak Monika 1982 Daleko jeszcze 😎
164. Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze 😎
165. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM
166. Molińska Karolina 1995 Oborniki
167. Monterial Jacek 1983 Obrzycko
168. Morka Anita 1979 Oborniki
169. Mucha Żaneta 1975 Ruukki
170. Mułek Jakub 1997 Kowanówko
171. Nadstaga Anna 1980 KĘSY TEAM
172. Nadstaga Marcin 1979 KĘSY TEAM
173. Nakoneczna Alicja 1987 Kęsy Team
174. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team
175. Niziołek Justyna 1984 Oborniki
176. Nowacki Krzysztof 1978 Oborniki
177. Nowacki Paweł 1993 Poznań
178. Nowak Agnieszka 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
179. Nowak Krzysztof 1982 Oborniki
180. Nowak Michał 1988 KS EXTREME TEAM OBORNIKI
181. Nowak Piotr 1967 Sam :)
182. Noworacki Mariusz 1973 samotny wilk
183. Nożewnik Mikołaj 1984 Połajewo
184. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
185. Olszewska Izabela 1982 Wkurwia_team
186. Ordyniec Alicja 1976 Kęsy Team
187. Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
188. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
189. Pankowski Filip 1993 Ryczywół
190. Paszkiet Karolina 1980 WĄGROWIEC
191. Pawlak Filip 2002 Oborniki
192. Pawlik Arkadiusz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
193. Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań
194. Pawlik Katarzyna 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
195. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
196. Peksa Michał 1987 PołaPoła
197. Perez Arnold 1993 Stalowowolski Klub Biegacza
198. Piasecki Sebastian 1988 Oborniki
199. Piestrzyński Wojciech 1973 KB INTREX Poznań
200. Plewa Natalia 1982 OBORNIKI
201. Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki
202. Posłuszna Gosia 1978 Walk & Run Team Oborniki
203. Posłuszny Przemek 1970 Walk & Run Team Oborniki
204. Powolny Jakub 1997 Oborniki
205. Pryszczewski Marcin 1976 1976
206. Przybyła Dariusz 1991 Poła Team
207. Przymusiński Damian 1986 FCC TEAM
208. Radziwołek Joanna 1988 Oborniki
209. Ratajska Magda 1974 Dąbrówka Leśna
210. Ratajski Bartek 2000 Dąbrówka Leśna
211. Ratajski Kacper 2003 Dąbrówka Leśna
212. Ratajski Rafał 1974 Dąbrówka Leśna
213. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
214. Różycki Jarosław 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
215. Ruks Kajetan 1991 Oborniki
216. Rutkowska Katarzyna 1979 Oborniki
217. Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
218. Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko
219. Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
220. Sarbaczewski Sebastian 1981 SKS Oborniki
221. Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
222. Sawarzyński Krzysztof 1980 Biegacze Józefa Noji
223. Sawiński Hubert 1989 Biegożercy
224. Siedlecka Weronika 1984 WATAHA
225. Siedlecki Grzegorz 1981 WATAHA
226. Skibińska Aldona 1972 Czarnków
227. Skorwider Daniel 2000 Oborniki
228. Smarsz Łukasz 1993 Górka
229. Smorawska Agnieszka 1979 Ostroróg
230. Sobanska Angelika 1984 Soban Team
231. Sobański Leszek 1981 Soban Team
232. Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team
233. Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
234. Sołtys Milena 1991 PołaPoła
235. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
236. Staniszewska Karina 1991 Oborniki
237. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM
238. Stańko Krystian 1991 SOŁTYSÓWKA
239. Statucka Monika 1981 Oborniki
240. Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny
241. Stefaniak Karol 1981 EURO AUTO
242. Stefaniak Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
243. Steinke Dariusz 1988 Oborniki
244. Steinke Łukasz 1987 Oborniki
245. Stocka Anna 1987 Dt4you Team
246. Stoińska Agnieszka 1985 oborniki
247. Stoińska-Winkowska Anna 1975 oborniki
248. Stoiński Jacek 1980 oborniki
249. Stoiński Wojciech 1983 oborniki
250. Strzelczyk Ilona 1963 KĘSY TEAM
251. Stuper Agnieszka 1990 Oborniki wlkp
252. Suchodolski Bartosz 2001 Pacholewo
253. Sypniewska Agnieszka 1981 Wokół Fyrtla
254. Szafrański Dominik 1977 Oborniki
255. Szczepaniak Tomasz 1976 Wągrowiec
256. Szmania Monika 1981 WATAHA
257. Szmania Sławomir 1981 WATAHA
258. Sztuba Karolina 1996 Rogoźno
259. Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
260. Szymańska Agnieszka 1981 SP3 team/SKS Oborniki
261. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
262. Szymczak Dominika 1985 Jaracz
263. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
264. Szymkowska Monika 1982 RUUKKI
265. Szymkowski Krzysztof 1988 Roznovia Roznowo
266. Szymkowski Przemysław 1981 Oborniki
267. Szymot Violetta 1971 Słonawy
268. Śledzik Iwona 1968 Szamotuły
269. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU
270. Śwital Leszek 1974 Lodołamacze Margonin
271. Śwital Mateusz 1998 Morsy Margonin
272. Tarka Alex 1985 Oborniki
273. Tecław Katarzyna 1963 Poznań
274. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
275. Tomczak Joanna 1982 Bogdanowo
276. Turek Michał 1993 OSP Ocieszyn
277. Tuszyńska Joanna 1988 SP2 Szamotuły
278. Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
279. Walczak Paweł 1987 BAR - Beer And Run
280. Walenciak Magdalena 1981 Oborniki
281. Walkowiak Mateusz 1989 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
282. Wawrzyniak Ewa 1979 Raf-Stol Biega
283. Wawrzyniak Rafał 1975 Raf-Stol Biega
284. Wąs Marcin 1976 KUNA KOWANÓWKO
285. Weymann Sebastian 1982 KJMZ
286. Witek Bogusław 2002 Rożnowo
287. Witek Rafał 1985 KĘSY TEAM
288. Włodarczak Agnieszka 1976 Kęsy Team
289. Wojdak Oliwia 1997 OBORNIKI
290. Wojtkowiak Renata 1974 Piątkowo na Biegowo
291. Wolniewicz Janusz 1948 KS EXTREME TEAM OBORNIKI
292. Wróblewski Krzysztof 1964 Biegacze PMI
293. Wydra Edyta 1972 Oborniki
294. Wyza Agata 1984 Murowana Goślina
295. Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki
296. Zaranek Barbara 1971 KĘSY TEAM
297. Zielińska Lidia 1971 Biegajacy Wągrowiec
298. Zieliński Łukasz 1985 Team Oborniki Wielkopolskie
299. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
300. Zielsdorf Michał 1989 KB Gmina Czarnków