Lista startowa

V BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO

Oborniki 29.02.2020


Liczba zgłoszonych zawodników: 282


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Adrian 1988 Oborniki
2. Adamczak Beata 1968 Szamotuły
3. Adamczyk Natalia 2001 Kęsy Team
4. Antkowiak Maciej 1979 KUNA KOWANÓWKO
5. Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
6. Barta Natalia 1985 Stan team
7. Bernat Ilona 1985 ZSP KISZEWO
8. Bielawiak Dariusz 1981 Team Bielawiak
9. Bielawiak Dawid 2004 Team Bielawiak
10. Bober Beata 1989 SOŁTYSÓWKA
11. Boch Jarosław 1980 Oborniki
12. Boch Karolina 1992 Ryczywół
13. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły
14. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
15. Bystrzycki Michał 1981 Oborniki
16. Cegłowska Natalia 1986 Witobel
17. Chmiel Dawid 1990 Rabowice
18. Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
19. Chorążyczewski Michał 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
20. Ciesielska Agnieszka 1979 Ludomy
21. Cieślik Mateusz 1999 Oborniki
22. Czajkowski Stefan 1997 Oborniki
23. Dąbrowski Hubert 1998 Czarnków
24. Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
25. Domasik Andrzej 1968 Oborniki
26. Domasik Mateusz 2002 Oborniki
27. Dombrowicz Krystian 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
28. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo
29. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu
30. Dziabas Patryk 1987 SP 1 Czarnków
31. Fajfer Jacek 1960 1960
32. Feliksiak Łukasz 1982 Oborniki
33. Fleiszerowicz Mariusz 1980 Grubasy na redukcji
34. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
35. Gałat Marek 1981 SP3 Oborniki
36. Garstka Paweł 1988 KAMA Run Czarnków
37. Gazda Karolina 1978 Bogdanowo
38. Gibas Paweł 1984 BTS BUDZYŃ
39. Gierusz Maciej 1982 Kuna Kowanówko
40. Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
41. Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków
42. Gładecka Anna 1981 Oborniki
43. Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
44. Godawa Aneta 1979 Daleko jeszcze?
45. Godawa Tomasz 1979 Daleko jeszcze?
46. Gogoc Zosia 1982 WĄGROWIEC
47. Grabowicz Marcin 1988 CSWLąd Poznań
48. Gradzik Marlena 1976 ExtremeTeam
49. Gradzik Robert 1973 ExtremeTeam
50. Grdeń Natalia 1985 Maniewo
51. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
52. Grządzielewska Bożena 1969 Oborniki
53. Grzyl Edmund 1963 Chrustowo
54. Gucwa Remigiusz 1995 Oborniki
55. Hańczyk Agnieszka 1986 Murowana Goślina
56. Hejwosz Grazyna 1981 Kęsy team
57. Helak Bartłomiej 1989 KAMA Run Czarnków
58. Henschel Klaudiusz 1975 SKS OBORNIKI
59. Hlożek Joanna 1979 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
60. Horbań Marcin 1976 GRUBASY NA REDUKCJI
61. Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team
62. Jakubowski Maciej 1977 Szamotuły
63. Janasiak Magdalena 1975 Szamotuły
64. Jandy Honorata 1975 Pink Power
65. Janiszewska Ewelina 1982 Oborniki
66. Jankowski Marek 1982 LIPTON
67. Janowiak Agnieszka 1979 X
68. Janowiak Dominik 1980 X
69. Janowska Żaneta 1983 NW Włóczykije Oborniki
70. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO
71. Januszak Magdalena 1987 Oborniki
72. Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM
73. Jarosz Anna 1992 Siła jest Kobietą
74. Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki
75. Jasgar Przemysław 1983 Oborniki
76. Jaskuła Natalia 1988 Oborniki
77. Jastrząbek Katarzyna 1980 Oborniki
78. Jastrząbek Marek 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
79. Jastrząbek Waldemar 1980 Oborniki
80. JaŻdŻewska Agnieszka 1982 OBORNIKI
81. JaŻdŻewski MichaŁ 1982 OBORNIKI
82. Jędrzejczak Paulina 1984 Szamotuły
83. JÓŹwiak Szymon 1990 CZERWONY SMOK
84. Kacprzak Paweł 1987 KROTEAM
85. Kaczmarek Marta 1991 Skoki
86. Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
87. Kamińska Magdalena 1971 Magdalena
88. Kamińska Wiktoria 1996 Magdalena
89. Kamiński Rafał 1977 DT4YOU MTB TEAM
90. Kaniewski Maciej 1993 GDZIE TA META
91. Karpowicz Honorata 1978 1978
92. Kasperek Kamila 1983 Ruukki
93. Kasperska Magdalena 1991 Oborniki
94. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
95. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
96. Klopsteg Paweł 1982 sekcja kolarska OTC
97. Kłosowicz Izabela 1972 KĘSY TEAM
98. Kokot Natalia 1991 Biegam bo kocham ten stan😉
99. Kolibabka Julka 2001 2001
100. Kolibabka Sebastian 1977 1977
101. Kołodziej Honorata 1994 Biegożercy
102. Kołodziej Łukasz 1993 Biegożercy
103. Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
104. Kołodziejczyk Krzysztof 1976 Depeche Mode
105. Konieczny Krzysztof 1970 Szamotuły
106. Konitz Wojciech 1963 Sp 3
107. Koralewska Małgorzata 1972 Oborniki
108. Koralewski Tomasz 1971 Oborniki
109. Kosmowska-Kaczmarek Agata 1987 Oborniki
110. Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH
111. Kowalczyk Krzyscin Maciej 1981 Struś kakolewice
112. Kozłowski Bartłomiej 1980 Oborniki
113. Kozłowski Dawid 1984 Oborniki Wlkp.
114. Kreczmer Beata 1994 Oborniki
115. Krotecki Damian 1990 Biegożercy
116. Krotecki Maciej 1985 KROTEAM
117. Krotecki Waldemar 1988 KROTEAM
118. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
119. Kubiak Monika 1980 Oborniki
120. Kubiatowicz Kinga 1980 ruukki
121. Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM
122. Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM
123. Kujawa Łukasz 1983 LucaSerwis Media
124. Kujawa Tomasz 1969 Team Julka
125. Kukuła Milena 1989 Oborniki
126. Kukuła Wojciech 1982 Ryczywół
127. Kulczewska Daria 1985 WRONKI
128. Kutka Krzysztof 1974 Wyszyny
129. Kutzner Natalia 1986 Murowana Goslina
130. Kwaśniewski Sławomir 1970 Oborniki
131. Leśnicki Dawid 1988 KUNA KOWANÓWKO
132. Liberski Michał 1983 OSP Dąbrowka Leśna
133. Lichosik Waldemar 1968 OBORNIKI
134. Lis Wojciech 1989 Stan Team
135. Lubiński Łukasz 1989 Oborniki
136. Lublińska Milena 1993 -
137. Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team
138. Luty Mariusz 1979 RUUKKI
139. Łączkowska Alicja 1986 Jastrowo
140. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
141. Majchrzak- Kuźniak Kasia 1976 Oborniki
142. Malinowski Henryk 1954 ROGOZINSKI KLUB BIEGACZA
143. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY
144. Manszewska Joanna 1987 Oborniki
145. Mantaj Janusz 1977 oborniki
146. Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki
147. Michalak Anna 1988 Wronki
148. Michalak Monika 1982 Daleko jeszcze
149. Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze 😎
150. Misiukiewicz Milena 1996 Oborniki
151. Molata Joanna 1984 ZSP Kiszewo
152. Morka Anita 1979 Oborniki
153. Morka Anna 1985 Obrzycko
154. Mułek Sebastian 1973 WIARUS OBORNIKI
155. Munc Joanna 1993 Chodzież
156. Nadstaga Ania 1980 Kęsy Team
157. Nadstaga Marcin 1979 Kęsy Team
158. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM
159. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team
160. Naskręt Kamil 1994 Gadżet Shop
161. Niziołek Justyna 1984 Oborniki
162. Nowacki Krzysztof 1978 Kettlebell Oborniki
163. Nowacki Paweł 1993 Poznań
164. Nowak Marlena 1977 Szamotuły
165. Nowak Piotr 1967 Szamotuły
166. Nowicka Agnieszka 1987 Kęsy Team
167. Nożewnik Mikołaj 1984 Poła Poła Team
168. Nożewnik Patryk 1983 TOBI
169. Ordyniec Alicja 1976 Kęsy Team
170. Orlik Piotr 1990 Oborniki
171. Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
172. Ostrowski Martynian 1988 Kęsy Team
173. Otto Michał 1985 Oborniki
174. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
175. Pastor Monika 1978 Oborniki
176. Pauszek Dawid 1980 brother&brother
177. Pauszek Marcin 1984 Rogoźno
178. Pawlak Żaneta 1977 Obrzycko
179. Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań
180. Perski Dawid 2003 Rożnowo
181. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
182. Piasecki Sebastian 1988 Oborniki
183. Piechowiak Ilona 1995 Oborniki
184. Piestrzyński Wojciech 1973 sks
185. Pietz Kamila 1994 Oborniki
186. Plewa Natalia 1982 OBORNIKI
187. Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki
188. Powolny Jakub 1997 Oborniki
189. Prech Iwona 1990 Rogoźno
190. Przymusiński Damian 1986 Kuźnia Mariana
191. Roszak Agnieszka 1974 KAMA Run Czarnków
192. Rozmarynowicz Klaudia 1999 Kolka Team
193. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
194. Różycki Jarosław 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
195. Ruks Kajetan 1991 Oborniki
196. Rutkowska Katarzyna 1979 Oborniki
197. Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
198. Ryś Lidia 1964 Kórnik
199. Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko
200. Sarbaczewski Sebastian 1981 SKS OBORNIKI
201. Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
202. Sawada Rafał 1976 Oborniki
203. Sawiński Hubert 1989 BIEGOŻERCY
204. Siodła Aneta 1978 Oborniki
205. Skorwider Daniel 2000 Armel Road Runner
206. Skrzypkowiak Joanna 1980 Oborniki
207. Smolnicki Marcin 1990 Poznań
208. Sobańska Angelika 1984 Soban Team
209. Sobański Leszek 1981 Soban Team
210. Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team
211. Soczka Patrycjusz 1984 Poła Poła Team
212. Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
213. Spadło Paulina 1984 Oborniki
214. SŚledzik Sebastian 1968 DT4YOU
215. Stachowiak Krzysztof 1982 Bogdanowo
216. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
217. Staniecki Krzystof 1978 Stan team
218. Staniewski Jakub 1993 PCH_RUN
219. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM
220. Stańko Krystian 1991 SOŁTYSÓWKA
221. Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny
222. Stefaniak` Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
223. Steinke Dariusz 1988 Oborniki
224. Steinke Kamil 1999 Kolka Team
225. Steinke Łukasz 1987 Oborniki
226. Stocka Anna 1987 DT4YOU MTB TEAM
227. Stoińska Agnieszka 1985 oborniki
228. Stoińska-Winkowska Anna 1975 oborniki
229. Stoiński Jacek 1980 oborniki
230. Stoiński Wojciech 1983 oborniki
231. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team
232. Strzelczyk Michał 1989 Wrocław
233. Sypniewska Agnieszka 1981 OBORNIKI
234. Szanecka Agnieszka 1973 PSS
235. Szanecki Grzegorz 1975 Sp ZOZ Oborniki
236. Szedler Sławomir 1991 KAMA Run Czarnków
237. Szefler Beata 1970 JDB
238. Szefler Rafał 1974 JDB
239. Szklarska Sara 1989 Oborniki
240. Szuta Anna 1994 KAMA Run Czarnków
241. Szymańska Agnieszka 1981 SKS OBORNIKI/SP3 team
242. Szymas Dorota 1984 SP 3 Oborniki
243. Szymczak Karolina 1989 Poznań
244. Szymkowiak Anna 1996 Oborniki
245. Szymkowiak Paweł 1995 Cross Wronki
246. Szymkowska Monika 1982 RUUKKI
247. Szymot Violetta 1971 Oborniki
248. Śledzik Iwona 1968 Szamotuły
249. Śliwiński Marek 1993 Chodzież
250. Śwital Leszek 1974 Morsy Margonin
251. Śwital Mateusz 1998 Morsy Margonin
252. Talarek Maciej 1975 Oborniki
253. Teclaw Krzysztof 1967 DJ biega
254. Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki
255. Walch Agnieszka 1973 Oborniki
256. Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
257. Walczak Monika 1984 POZNAŃ
258. Walenciak Magdalena 1981 RemekIsTheBest
259. Wasila Waldemar 1967 RKB Rogoźno
260. Wasyl Justyna 1990 Przeźmierowo
261. Wawrzyniak Ewa 1979 Raf-Stol Biega
262. Wawrzyniak Rafał 1975 Raf-Stol Biega
263. Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko
264. Wieczorek Eliasz 2003 Ocieszyn
265. Wierzbicki Patryk 1991 Kosbud
266. Wiśniewski Daniel 1983 Oborniki
267. Wiśny Filip 1990 Szamotuły
268. Witek Rafał 1985 Kęsy Team
269. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
270. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
271. Włodarczak Agnieszka 1976 Kęsy Team
272. Włudarczak Michał 1986 Oborniki
273. Wojtaszak Paweł 1996 JW 4430/Drużyna Szpiku
274. Wróblewski Krzysztof 1964 BIEGACZE PMI
275. Wydra Edyta 1972 13
276. Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki
277. Zaranek Barbara 1971 KĘSY TEAM
278. Zawieja Daria 1994 Bogdanowo
279. Zieliński Łukasz 1985 Puszysty Team 🏃 Oborniki Wielkopolskie
280. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
281. Ziółkowska Sandra 1989 KAMA Run Czarnków
282. Zydorczak Paulina 1989 Oborniki