Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2018
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina 06.05.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 61

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 25


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY tak
2. Antkowiak Anna 1984 Poznań SPORTOWY tak
3. Antonič Tomasz 1980 Rawicz SPORTOWY nie
4. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
5. Bryze Agnieszka 1983 wspólnota burego misia SPORTOWY nie
6. Bukowska Danuta 1959 MarszPoZdrowie SPORTOWY nie
7. Cichosz Honorata 1979 Mur Goślina SPORTOWY nie
8. Czubak Mateusz 1986 Leszno SPORTOWY tak
9. Duda Grzegorz 1973 Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
10. Gawlak Henryk 1949 Niezzeszony SPORTOWY nie
11. Głuch Dorota 1972 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
12. Głuch Kazimierz 1968 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
13. Górkiewicz Łukasz 1983 Brak MISTRZOWSKI nie
14. Grodzki Hugo 2008 Pan SPORTOWY nie
15. Grzegorzek Maciej 1972 OTC Odbiorniki OLIMPIJSKI nie
16. Grześkowiak Paweł 1986 Puszczykowo OLIMPIJSKI nie
17. JaŻdŻewska Agnieszka 1982 OBORNIKI SPORTOWY nie
18. Kaźmierczak Anna 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
19. Kaźmierczak Mariusz 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
20. Kin Klaudia 1985 Murowana Goślina SPORTOWY nie
21. Kitajczuk Łukasz 1994 PlusTiming OLIMPIJSKI nie
22. Kitajczuk Łukasz 2000 PlusTiming SPORTOWY nie
23. Knap Krzysztof 1965 Knapbrigade MISTRZOWSKI nie
24. Knap Natalia 1986 Knapbrigade SPORTOWY nie
25. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
26. Kowalska Monika 1972 Murowana Goślina SPORTOWY nie
27. Kowalski Robert 1971 Murowana Goślina SPORTOWY nie
28. Kozłowski Marcin 1976 Rumia SPORTOWY tak
29. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
30. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM MISTRZOWSKI tak
31. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY tak
32. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy Team OLIMPIJSKI nie
33. Nowakowska Franciszek 1995 jadę bo lubię MISTRZOWSKI nie
34. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
35. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
36. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MISTRZOWSKI nie
37. Pietrzak Monika 1988 Poznań SPORTOWY tak
38. Piłat Elżbieta 1977 Czerwonak SPORTOWY tak
39. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy OLIMPIJSKI tak
40. Pytlas Dariusz 1977 1977 SPORTOWY nie
41. Regulski Dariusz 1968 Team ACTIVE DIABETIC T1 SPORTOWY nie
42. Rosa Dominik 1984 Sugar Free SPORTOWY nie
43. Rubach Jacek 1968 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
44. Skowroński Tomasz 1972 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
45. Skrzypczak-Nowakowska Karolina 1977 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
46. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy Team MISTRZOWSKI tak
47. Strzelecki Piotr 1986 Poznań SPORTOWY nie
48. Szafrański Paweł 1981 Budziszewko MISTRZOWSKI tak
49. Szostak Sławomir 1985 Rogoźno SPORTOWY nie
50. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań SPORTOWY nie
51. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
52. Szymonski Lucy 1966 Croydon OLIMPIJSKI nie
53. Szymonski Swavek 1967 Croydon OLIMPIJSKI nie
54. Terzyk Marcin 1983 BIKEOWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
55. Tycner Wojciech 1989 SweetBike SPORTOWY tak
56. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo OLIMPIJSKI nie
57. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki OLIMPIJSKI nie
58. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy Team OLIMPIJSKI tak
59. Ziemkiewicz Adam 1995 Poznań SPORTOWY nie
60. ZiÓŁkiewicz StanisŁaw 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
61. ZozuliŃska-ZiÓŁkiewicz Dorota 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak