Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2018
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina 06.05.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 152

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 82


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Pytlas Dariusz 1977 1977 SPORTOWY nie
2. Grec Michał 1980 1980 SPORTOWY tak
3. Pytel Anna 1979 79051003584 SPORTOWY nie
4. Pytel Andrzej 1973 79051003584 SPORTOWY nie
5. Sobczyński Grzegorz 1977 AGROCHEST TEAM MISTRZOWSKI tak
6. Napierała Bartosz 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
7. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
8. Napierała Jakub 2004 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
9. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko SPORTOWY nie
10. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
11. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
12. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
13. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy OLIMPIJSKI tak
14. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
15. Kiedrowicz Joanna 1989 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
16. Kompiel Patrycja 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
17. Kaszubiak Piotr 1979 BIKE'OWE WYPRAWY OLIMPIJSKI nie
18. Terzyk Marcin 1983 BIKEOWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
19. Ostrowski Marek 1971 Borant MISTRZOWSKI nie
20. Sudoł Robert 1965 Borant Team MISTRZOWSKI nie
21. Szafrański Paweł 1981 Budziszewko MISTRZOWSKI tak
22. Kruszyński Adam 1982 Bure Misie SPORTOWY nie
23. Lipiński Marcin 1978 Bure Misie SPORTOWY nie
24. Braszak Anna 1991 Bure Misie SPORTOWY nie
25. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM MISTRZOWSKI tak
26. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy Team OLIMPIJSKI nie
27. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy Team MISTRZOWSKI tak
28. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team MISTRZOWSKI nie
29. Brycki Łukasz 1985 ConsdataSupersportowy TEAM OLIMPIJSKI tak
30. Machowicz Piotr 1979 Crazy team SPORTOWY tak
31. Stachowiak Piotr 1973 CREAZY TEAM SPORTOWY tak
32. Mikołajczak Klaudiusz 1978 Creazy Team SPORTOWY tak
33. Szymonski Swavek 1967 Croydon OLIMPIJSKI nie
34. Szymonski Lucy 1966 Croydon OLIMPIJSKI nie
35. Piłat Elżbieta 1977 Czerwonak SPORTOWY tak
36. Wilk Basia 1982 Długa Goŝlina SPORTOWY tak
37. Kaczmarek Piotr 1963 Długa Goślina SPORTOWY tak
38. Strykowski Konrad 1957 Długa Goślina SPORTOWY tak
39. Kompiel Dariusz 1981 Fat Boy Racing MISTRZOWSKI nie
40. Rutkowski Artur 1985 FC Śliwno SPORTOWY tak
41. Podgórski Grzegorz 1984 FSD Sport MISTRZOWSKI tak
42. Zygaj-Strojk Anna 1983 Gdynia SPORTOWY tak
43. Strojk Bartosz 1980 Gdynia OLIMPIJSKI tak
44. Smyk Ryszard 1958 Gniezno MISTRZOWSKI tak
45. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski-Cichy MISTRZOWSKI nie
46. Ćwikła Sławomir 1978 Ja tylko do bufetu MISTRZOWSKI tak
47. Skrzypczak-Nowakowska Karolina 1977 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
48. Rubach Jacek 1968 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
49. Nowakowska Franciszek 1995 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
50. Łontka Sebastian 1977 Jakś-Bud Biedrusko OLIMPIJSKI nie
51. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko MISTRZOWSKI tak
52. Kasprzak Marek 1956 JAROCIN SPORTOWY tak
53. Kublin Oskar 1988 Jawiszowice SPORTOWY tak
54. Gola Tomasz 1977 Jozefosław OLIMPIJSKI nie
55. Kaczmarczyk Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina OLIMPIJSKI tak
56. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina SPORTOWY tak
57. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
58. Merda Paula 1992 Kicin SPORTOWY nie
59. Wiza Maciej 1967 Kliny SPORTOWY tak
60. Pisarczyk-Wiza Dorota 1967 Kliny SPORTOWY tak
61. Knap Krzysztof 1965 Knapbrigade MISTRZOWSKI nie
62. Knap Natalia 1986 Knapbrigade SPORTOWY nie
63. Soszyński Janusz 1975 Kolarski Czerwonak SPORTOWY nie
64. Jaworski Mariusz 1965 Komorniki MISTRZOWSKI nie
65. Kaczmarczyk Sebastian 1975 KOSOX BIKE TEAM SPORTOWY tak
66. Duda Grzegorz 1973 Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
67. Ławecki Jakub 2002 Krosinko SPORTOWY tak
68. Wyzuj Patryk 2002 Krosinko SPORTOWY nie
69. Czubak Mateusz 1986 Leszno SPORTOWY tak
70. Górkiewicz Łukasz 1983 Luboń MISTRZOWSKI tak
71. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo OLIMPIJSKI nie
72. Kaźmierczak Mariusz 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
73. Kaźmierczak Anna 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
74. Widerska Anna 1977 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
75. Kądzielawa Jadwiga 1972 Łopuchowo SPORTOWY tak
76. Bukowska Danuta 1959 MarszPoZdrowie SPORTOWY tak
77. ZozuliŃska-ZiÓŁkiewicz Dorota 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
78. ZiÓŁkiewicz StanisŁaw 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
79. Kozłowski Jakub 2001 Miękowo MISTRZOWSKI nie
80. Rosenau Sebastian 1976 MTB DAB POTULICE TEAM MISTRZOWSKI nie
81. Cichosz Honorata 1979 Mur Goślina SPORTOWY nie
82. Skowroński Tomasz 1972 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
83. Kowalski Robert 1971 Murowana Goślina SPORTOWY nie
84. Kowalska Monika 1972 Murowana Goślina SPORTOWY nie
85. Kin Klaudia 1985 Murowana Goślina SPORTOWY nie
86. Gawlak Henryk 1949 Niezzeszony SPORTOWY tak
87. Peryt Krzysztof 1985 Nikośbike OLIMPIJSKI nie
88. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy SPORTOWY nie
89. JaŻdŻewska Agnieszka 1982 OBORNIKI SPORTOWY nie
90. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MISTRZOWSKI nie
91. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM OLIMPIJSKI tak
92. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia :) MISTRZOWSKI nie
93. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki MISTRZOWSKI tak
94. Grzegorzek Maciej 1972 OTC Odbiorniki OLIMPIJSKI nie
95. Grodzki Hugo 2008 Pan SPORTOWY nie
96. Straśko Piotr 2001 Pniewy SPORTOWY tak
97. Kramer Magdalena 1972 Poznan SPORTOWY nie
98. Antkowiak Anna 1984 Poznań SPORTOWY tak
99. Pietrzak Monika 1988 Poznań SPORTOWY tak
100. Strzelecki Piotr 1986 Poznań SPORTOWY nie
101. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań SPORTOWY nie
102. Ziemkiewicz Adam 1995 Poznań SPORTOWY nie
103. Janiak Miłosz 1985 Poznań MISTRZOWSKI nie
104. Chudziński Maciej 1991 Poznań SPORTOWY tak
105. Kasprzak Bartłomiej 1976 Poznań SPORTOWY tak
106. Matusewicz Katarzyna 1982 Poznań SPORTOWY tak
107. Terlecki Adam 1951 Poznań MISTRZOWSKI tak
108. Ciesielska Monika 1988 poznań SPORTOWY nie
109. Retzlaff Mirosław 1971 Poznań MISTRZOWSKI nie
110. Galas Bartek 1981 Poznań MISTRZOWSKI tak
111. Galas Dominik 1980 poznań MISTRZOWSKI tak
112. Kozłowski Krystian 1992 Poznań SPORTOWY nie
113. Żukowski Piotr 1982 Poznań SPORTOWY nie
114. Grzymisławski Adam 1989 Poznań MISTRZOWSKI nie
115. Głuchowska Agata 1989 Poznań SPORTOWY nie
116. Konopacka Karolina 1995 Poznań SPORTOWY nie
117. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań SPORTOWY nie
118. Pintera Maciej 1985 Poznań SPORTOWY nie
119. Grześkowiak Paweł 1986 Puszczykowo OLIMPIJSKI tak
120. Antonič Tomasz 1980 Rawicz SPORTOWY tak
121. Wysokińska Anna 1978 Restive Team MISTRZOWSKI nie
122. Hilbrecht Sylwester 1970 ROGOZNO WLKP SPORTOWY nie
123. Szostak Sławomir 1985 Rogoźno SPORTOWY nie
124. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY tak
125. Łęgowski Adam 1970 Rooweromania Oborniki Wlkp. MISTRZOWSKI tak
126. Kozłowski Marcin 1976 Rumia SPORTOWY tak
127. Sypniewski Andrzej 1977 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team OLIMPIJSKI nie
128. Bednarek Michał 1984 SEZUP MTB TEAM OLIMPIJSKI nie
129. Bednarek Jakub 1979 SEZUP MTB Team OLIMPIJSKI nie
130. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY tak
131. Białek Adam 1975 Skórzewo MISTRZOWSKI nie
132. Ludzkowski Andrzej 1969 SR Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
133. Ludzkowska Edyta 1968 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
134. Ludzkowska Klaudia 1999 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
135. Adamczak Artur 1973 Stęszew MISTRZOWSKI tak
136. Głód Renata 1974 STREFASPORTU.PL MW INVEST MISTRZOWSKI nie
137. Rosa Dominik 1984 Sugar Free SPORTOWY tak
138. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy Team OLIMPIJSKI tak
139. Tycner Wojciech 1989 SweetBike SPORTOWY tak
140. Głuch Dorota 1972 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
141. Głuch Kazimierz 1968 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
142. Paciorkowski Andrzej 1963 Środa Wlkp. SPORTOWY tak
143. Regulski Dariusz 1968 Team ACTIVE DIABETIC T1 SPORTOWY tak
144. Kasprzak Jakub 1978 TULCE SPORTOWY tak
145. Kasprzak Kuba 2006 TULCE SPORTOWY tak
146. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MISTRZOWSKI tak
147. Adamska Grażyna 1963 Walka Kostrzyn SPORTOWY tak
148. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MISTRZOWSKI tak
149. Wawrzyniak Robert 1968 WAWRZYN TEAM SPORTOWY nie
150. Siniawski Tobiasz 2001 WOJNOWO SPORTOWY tak
151. Pisarczyk Marta 1970 Wrocła SPORTOWY tak
152. Bryze Agnieszka 1983 wspólnota burego misia SPORTOWY nie