Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2018
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina 06.05.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 152

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 82


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Artur 1973 Stęszew MISTRZOWSKI tak
2. Adamska Grażyna 1963 Walka Kostrzyn SPORTOWY tak
3. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MISTRZOWSKI tak
4. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY tak
5. Antkowiak Anna 1984 Poznań SPORTOWY tak
6. Antonič Tomasz 1980 Rawicz SPORTOWY tak
7. Bednarek Jakub 1979 SEZUP MTB Team OLIMPIJSKI nie
8. Bednarek Michał 1984 SEZUP MTB TEAM OLIMPIJSKI nie
9. Białek Adam 1975 Skórzewo MISTRZOWSKI nie
10. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
11. Braszak Anna 1991 Bure Misie SPORTOWY nie
12. Brycki Łukasz 1985 ConsdataSupersportowy TEAM OLIMPIJSKI tak
13. Bryze Agnieszka 1983 wspólnota burego misia SPORTOWY nie
14. Bukowska Danuta 1959 MarszPoZdrowie SPORTOWY tak
15. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia :) MISTRZOWSKI nie
16. Chudziński Maciej 1991 Poznań SPORTOWY tak
17. Cichosz Honorata 1979 Mur Goślina SPORTOWY nie
18. Ciesielska Monika 1988 poznań SPORTOWY nie
19. Czubak Mateusz 1986 Leszno SPORTOWY tak
20. Ćwikła Sławomir 1978 Ja tylko do bufetu MISTRZOWSKI tak
21. Duda Grzegorz 1973 Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
22. Galas Bartek 1981 Poznań MISTRZOWSKI tak
23. Galas Dominik 1980 poznań MISTRZOWSKI tak
24. Gawlak Henryk 1949 Niezzeszony SPORTOWY tak
25. Głód Renata 1974 STREFASPORTU.PL MW INVEST MISTRZOWSKI nie
26. Głuch Dorota 1972 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
27. Głuch Kazimierz 1968 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
28. Głuchowska Agata 1989 Poznań SPORTOWY nie
29. Gola Tomasz 1977 Jozefosław OLIMPIJSKI nie
30. Górkiewicz Łukasz 1983 Luboń MISTRZOWSKI tak
31. Grec Michał 1980 1980 SPORTOWY tak
32. Grodzki Hugo 2008 Pan SPORTOWY nie
33. Grzegorzek Maciej 1972 OTC Odbiorniki OLIMPIJSKI nie
34. Grześkowiak Paweł 1986 Puszczykowo OLIMPIJSKI tak
35. Grzymisławski Adam 1989 Poznań MISTRZOWSKI nie
36. Hilbrecht Sylwester 1970 ROGOZNO WLKP SPORTOWY nie
37. Janiak Miłosz 1985 Poznań MISTRZOWSKI nie
38. Jaworski Mariusz 1965 Komorniki MISTRZOWSKI nie
39. JaŻdŻewska Agnieszka 1982 OBORNIKI SPORTOWY nie
40. Kaczmarczyk Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina OLIMPIJSKI tak
41. Kaczmarczyk Sebastian 1975 KOSOX BIKE TEAM SPORTOWY tak
42. Kaczmarek Piotr 1963 Długa Goślina SPORTOWY tak
43. Kasprzak Bartłomiej 1976 Poznań SPORTOWY tak
44. Kasprzak Jakub 1978 TULCE SPORTOWY tak
45. Kasprzak Kuba 2006 TULCE SPORTOWY tak
46. Kasprzak Marek 1956 JAROCIN SPORTOWY tak
47. Kaszubiak Piotr 1979 BIKE'OWE WYPRAWY OLIMPIJSKI nie
48. Kaźmierczak Anna 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
49. Kaźmierczak Mariusz 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
50. Kądzielawa Jadwiga 1972 Łopuchowo SPORTOWY tak
51. Kiedrowicz Joanna 1989 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
52. Kin Klaudia 1985 Murowana Goślina SPORTOWY nie
53. Knap Krzysztof 1965 Knapbrigade MISTRZOWSKI nie
54. Knap Natalia 1986 Knapbrigade SPORTOWY nie
55. Kompiel Dariusz 1981 Fat Boy Racing MISTRZOWSKI nie
56. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
57. Kompiel Patrycja 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
58. Konopacka Karolina 1995 Poznań SPORTOWY nie
59. Kowalska Monika 1972 Murowana Goślina SPORTOWY nie
60. Kowalski Robert 1971 Murowana Goślina SPORTOWY nie
61. Kozłowski Jakub 2001 Miękowo MISTRZOWSKI nie
62. Kozłowski Krystian 1992 Poznań SPORTOWY nie
63. Kozłowski Marcin 1976 Rumia SPORTOWY tak
64. Kramer Magdalena 1972 Poznan SPORTOWY nie
65. Kruszyński Adam 1982 Bure Misie SPORTOWY nie
66. Kublin Oskar 1988 Jawiszowice SPORTOWY tak
67. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM OLIMPIJSKI tak
68. Lipiński Marcin 1978 Bure Misie SPORTOWY nie
69. Ludzkowska Edyta 1968 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
70. Ludzkowska Klaudia 1999 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
71. Ludzkowski Andrzej 1969 SR Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
72. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina SPORTOWY tak
73. Ławecki Jakub 2002 Krosinko SPORTOWY tak
74. Łęgowski Adam 1970 Rooweromania Oborniki Wlkp. MISTRZOWSKI tak
75. Łontka Sebastian 1977 Jakś-Bud Biedrusko OLIMPIJSKI nie
76. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MISTRZOWSKI tak
77. Machowicz Piotr 1979 Crazy team SPORTOWY tak
78. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy SPORTOWY nie
79. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań SPORTOWY nie
80. Matusewicz Katarzyna 1982 Poznań SPORTOWY tak
81. Merda Paula 1992 Kicin SPORTOWY nie
82. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM MISTRZOWSKI tak
83. Mikołajczak Klaudiusz 1978 Creazy Team SPORTOWY tak
84. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY tak
85. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko SPORTOWY nie
86. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
87. Napierała Bartosz 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
88. Napierała Jakub 2004 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
89. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy Team OLIMPIJSKI nie
90. Nowakowska Franciszek 1995 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
91. Ostrowski Marek 1971 Borant MISTRZOWSKI nie
92. Paciorkowski Andrzej 1963 Środa Wlkp. SPORTOWY tak
93. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
94. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
95. Peryt Krzysztof 1985 Nikośbike OLIMPIJSKI nie
96. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MISTRZOWSKI nie
97. Pietrzak Monika 1988 Poznań SPORTOWY tak
98. Piłat Elżbieta 1977 Czerwonak SPORTOWY tak
99. Pintera Maciej 1985 Poznań SPORTOWY nie
100. Pisarczyk Marta 1970 Wrocła SPORTOWY tak
101. Pisarczyk-Wiza Dorota 1967 Kliny SPORTOWY tak
102. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy OLIMPIJSKI tak
103. Podgórski Grzegorz 1984 FSD Sport MISTRZOWSKI tak
104. Pytel Andrzej 1973 79051003584 SPORTOWY nie
105. Pytel Anna 1979 79051003584 SPORTOWY nie
106. Pytlas Dariusz 1977 1977 SPORTOWY nie
107. Regulski Dariusz 1968 Team ACTIVE DIABETIC T1 SPORTOWY tak
108. Retzlaff Mirosław 1971 Poznań MISTRZOWSKI nie
109. Rosa Dominik 1984 Sugar Free SPORTOWY tak
110. Rosenau Sebastian 1976 MTB DAB POTULICE TEAM MISTRZOWSKI nie
111. Rubach Jacek 1968 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
112. Rutkowski Artur 1985 FC Śliwno SPORTOWY tak
113. Siniawski Tobiasz 2001 WOJNOWO SPORTOWY tak
114. Skowroński Tomasz 1972 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
115. Skrzypczak-Nowakowska Karolina 1977 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
116. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy Team MISTRZOWSKI tak
117. Smyk Ryszard 1958 Gniezno MISTRZOWSKI tak
118. Sobczyński Grzegorz 1977 AGROCHEST TEAM MISTRZOWSKI tak
119. Soszyński Janusz 1975 Kolarski Czerwonak SPORTOWY nie
120. Stachowiak Piotr 1973 CREAZY TEAM SPORTOWY tak
121. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko MISTRZOWSKI tak
122. Straśko Piotr 2001 Pniewy SPORTOWY tak
123. Strojk Bartosz 1980 Gdynia OLIMPIJSKI tak
124. Strykowski Konrad 1957 Długa Goślina SPORTOWY tak
125. Strzelecki Piotr 1986 Poznań SPORTOWY nie
126. Sudoł Robert 1965 Borant Team MISTRZOWSKI nie
127. Sypniewski Andrzej 1977 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team OLIMPIJSKI nie
128. Szafrański Paweł 1981 Budziszewko MISTRZOWSKI tak
129. Szostak Sławomir 1985 Rogoźno SPORTOWY nie
130. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań SPORTOWY nie
131. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski-Cichy MISTRZOWSKI nie
132. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
133. Szymonski Lucy 1966 Croydon OLIMPIJSKI nie
134. Szymonski Swavek 1967 Croydon OLIMPIJSKI nie
135. Terlecki Adam 1951 Poznań MISTRZOWSKI tak
136. Terzyk Marcin 1983 BIKEOWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
137. Tycner Wojciech 1989 SweetBike SPORTOWY tak
138. Wawrzyniak Robert 1968 WAWRZYN TEAM SPORTOWY nie
139. Widerska Anna 1977 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
140. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo OLIMPIJSKI nie
141. Wilk Basia 1982 Długa Goŝlina SPORTOWY tak
142. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki MISTRZOWSKI tak
143. Wiza Maciej 1967 Kliny SPORTOWY tak
144. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy Team OLIMPIJSKI tak
145. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team MISTRZOWSKI nie
146. Wysokińska Anna 1978 Restive Team MISTRZOWSKI nie
147. Wyzuj Patryk 2002 Krosinko SPORTOWY nie
148. Ziemkiewicz Adam 1995 Poznań SPORTOWY nie
149. ZiÓŁkiewicz StanisŁaw 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
150. ZozuliŃska-ZiÓŁkiewicz Dorota 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
151. Zygaj-Strojk Anna 1983 Gdynia SPORTOWY tak
152. Żukowski Piotr 1982 Poznań SPORTOWY nie