Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2018
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina 06.05.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 152

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 82


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Artur 1973 Stęszew MISTRZOWSKI tak
2. Adamska Grażyna 1963 Walka Kostrzyn SPORTOWY tak
3. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MISTRZOWSKI tak
4. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY tak
5. Antkowiak Anna 1984 Poznań SPORTOWY tak
6. Antonič Tomasz 1980 Rawicz SPORTOWY tak
7. Brycki Łukasz 1985 ConsdataSupersportowy TEAM OLIMPIJSKI tak
8. Bukowska Danuta 1959 MarszPoZdrowie SPORTOWY tak
9. Chudziński Maciej 1991 Poznań SPORTOWY tak
10. Czubak Mateusz 1986 Leszno SPORTOWY tak
11. Ćwikła Sławomir 1978 Ja tylko do bufetu MISTRZOWSKI tak
12. Duda Grzegorz 1973 Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
13. Galas Bartek 1981 Poznań MISTRZOWSKI tak
14. Galas Dominik 1980 poznań MISTRZOWSKI tak
15. Gawlak Henryk 1949 Niezzeszony SPORTOWY tak
16. Głuch Dorota 1972 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
17. Głuch Kazimierz 1968 Szczytniki MISTRZOWSKI tak
18. Górkiewicz Łukasz 1983 Luboń MISTRZOWSKI tak
19. Grec Michał 1980 1980 SPORTOWY tak
20. Grześkowiak Paweł 1986 Puszczykowo OLIMPIJSKI tak
21. Kaczmarczyk Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina OLIMPIJSKI tak
22. Kaczmarczyk Sebastian 1975 KOSOX BIKE TEAM SPORTOWY tak
23. Kaczmarek Piotr 1963 Długa Goślina SPORTOWY tak
24. Kasprzak Bartłomiej 1976 Poznań SPORTOWY tak
25. Kasprzak Jakub 1978 TULCE SPORTOWY tak
26. Kasprzak Kuba 2006 TULCE SPORTOWY tak
27. Kasprzak Marek 1956 JAROCIN SPORTOWY tak
28. Kaźmierczak Anna 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
29. Kaźmierczak Mariusz 1979 Łopuchowo SPORTOWY tak
30. Kądzielawa Jadwiga 1972 Łopuchowo SPORTOWY tak
31. Kiedrowicz Joanna 1989 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
32. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
33. Kozłowski Marcin 1976 Rumia SPORTOWY tak
34. Kublin Oskar 1988 Jawiszowice SPORTOWY tak
35. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM OLIMPIJSKI tak
36. Ludzkowska Edyta 1968 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
37. Ludzkowska Klaudia 1999 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
38. Ludzkowski Andrzej 1969 SR Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
39. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina SPORTOWY tak
40. Ławecki Jakub 2002 Krosinko SPORTOWY tak
41. Łęgowski Adam 1970 Rooweromania Oborniki Wlkp. MISTRZOWSKI tak
42. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MISTRZOWSKI tak
43. Machowicz Piotr 1979 Crazy team SPORTOWY tak
44. Matusewicz Katarzyna 1982 Poznań SPORTOWY tak
45. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM MISTRZOWSKI tak
46. Mikołajczak Klaudiusz 1978 Creazy Team SPORTOWY tak
47. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY tak
48. Nowakowska Franciszek 1995 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
49. Paciorkowski Andrzej 1963 Środa Wlkp. SPORTOWY tak
50. Pietrzak Monika 1988 Poznań SPORTOWY tak
51. Piłat Elżbieta 1977 Czerwonak SPORTOWY tak
52. Pisarczyk Marta 1970 Wrocła SPORTOWY tak
53. Pisarczyk-Wiza Dorota 1967 Kliny SPORTOWY tak
54. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy OLIMPIJSKI tak
55. Podgórski Grzegorz 1984 FSD Sport MISTRZOWSKI tak
56. Regulski Dariusz 1968 Team ACTIVE DIABETIC T1 SPORTOWY tak
57. Rosa Dominik 1984 Sugar Free SPORTOWY tak
58. Rubach Jacek 1968 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
59. Rutkowski Artur 1985 FC Śliwno SPORTOWY tak
60. Siniawski Tobiasz 2001 WOJNOWO SPORTOWY tak
61. Skowroński Tomasz 1972 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
62. Skrzypczak-Nowakowska Karolina 1977 jadę bo lubię MISTRZOWSKI tak
63. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy Team MISTRZOWSKI tak
64. Smyk Ryszard 1958 Gniezno MISTRZOWSKI tak
65. Sobczyński Grzegorz 1977 AGROCHEST TEAM MISTRZOWSKI tak
66. Stachowiak Piotr 1973 CREAZY TEAM SPORTOWY tak
67. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko MISTRZOWSKI tak
68. Straśko Piotr 2001 Pniewy SPORTOWY tak
69. Strojk Bartosz 1980 Gdynia OLIMPIJSKI tak
70. Strykowski Konrad 1957 Długa Goślina SPORTOWY tak
71. Szafrański Paweł 1981 Budziszewko MISTRZOWSKI tak
72. Terlecki Adam 1951 Poznań MISTRZOWSKI tak
73. Terzyk Marcin 1983 BIKEOWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
74. Tycner Wojciech 1989 SweetBike SPORTOWY tak
75. Widerska Anna 1977 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
76. Wilk Basia 1982 Długa Goŝlina SPORTOWY tak
77. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki MISTRZOWSKI tak
78. Wiza Maciej 1967 Kliny SPORTOWY tak
79. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy Team OLIMPIJSKI tak
80. ZiÓŁkiewicz StanisŁaw 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
81. ZozuliŃska-ZiÓŁkiewicz Dorota 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
82. Zygaj-Strojk Anna 1983 Gdynia SPORTOWY tak
83. Bednarek Jakub 1979 SEZUP MTB Team OLIMPIJSKI nie
84. Bednarek Michał 1984 SEZUP MTB TEAM OLIMPIJSKI nie
85. Białek Adam 1975 Skórzewo MISTRZOWSKI nie
86. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
87. Braszak Anna 1991 Bure Misie SPORTOWY nie
88. Bryze Agnieszka 1983 wspólnota burego misia SPORTOWY nie
89. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia :) MISTRZOWSKI nie
90. Cichosz Honorata 1979 Mur Goślina SPORTOWY nie
91. Ciesielska Monika 1988 poznań SPORTOWY nie
92. Głód Renata 1974 STREFASPORTU.PL MW INVEST MISTRZOWSKI nie
93. Głuchowska Agata 1989 Poznań SPORTOWY nie
94. Gola Tomasz 1977 Jozefosław OLIMPIJSKI nie
95. Grodzki Hugo 2008 Pan SPORTOWY nie
96. Grzegorzek Maciej 1972 OTC Odbiorniki OLIMPIJSKI nie
97. Grzymisławski Adam 1989 Poznań MISTRZOWSKI nie
98. Hilbrecht Sylwester 1970 ROGOZNO WLKP SPORTOWY nie
99. Janiak Miłosz 1985 Poznań MISTRZOWSKI nie
100. Jaworski Mariusz 1965 Komorniki MISTRZOWSKI nie
101. JaŻdŻewska Agnieszka 1982 OBORNIKI SPORTOWY nie
102. Kaszubiak Piotr 1979 BIKE'OWE WYPRAWY OLIMPIJSKI nie
103. Kin Klaudia 1985 Murowana Goślina SPORTOWY nie
104. Knap Krzysztof 1965 Knapbrigade MISTRZOWSKI nie
105. Knap Natalia 1986 Knapbrigade SPORTOWY nie
106. Kompiel Dariusz 1981 Fat Boy Racing MISTRZOWSKI nie
107. Kompiel Patrycja 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
108. Konopacka Karolina 1995 Poznań SPORTOWY nie
109. Kowalska Monika 1972 Murowana Goślina SPORTOWY nie
110. Kowalski Robert 1971 Murowana Goślina SPORTOWY nie
111. Kozłowski Jakub 2001 Miękowo MISTRZOWSKI nie
112. Kozłowski Krystian 1992 Poznań SPORTOWY nie
113. Kramer Magdalena 1972 Poznan SPORTOWY nie
114. Kruszyński Adam 1982 Bure Misie SPORTOWY nie
115. Lipiński Marcin 1978 Bure Misie SPORTOWY nie
116. Łontka Sebastian 1977 Jakś-Bud Biedrusko OLIMPIJSKI nie
117. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy SPORTOWY nie
118. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań SPORTOWY nie
119. Merda Paula 1992 Kicin SPORTOWY nie
120. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko SPORTOWY nie
121. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
122. Napierała Bartosz 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
123. Napierała Jakub 2004 AKB TEAM MISTRZOWSKI nie
124. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy Team OLIMPIJSKI nie
125. Ostrowski Marek 1971 Borant MISTRZOWSKI nie
126. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
127. Paszczak Paweł 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI nie
128. Peryt Krzysztof 1985 Nikośbike OLIMPIJSKI nie
129. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MISTRZOWSKI nie
130. Pintera Maciej 1985 Poznań SPORTOWY nie
131. Pytel Andrzej 1973 79051003584 SPORTOWY nie
132. Pytel Anna 1979 79051003584 SPORTOWY nie
133. Pytlas Dariusz 1977 1977 SPORTOWY nie
134. Retzlaff Mirosław 1971 Poznań MISTRZOWSKI nie
135. Rosenau Sebastian 1976 MTB DAB POTULICE TEAM MISTRZOWSKI nie
136. Soszyński Janusz 1975 Kolarski Czerwonak SPORTOWY nie
137. Strzelecki Piotr 1986 Poznań SPORTOWY nie
138. Sudoł Robert 1965 Borant Team MISTRZOWSKI nie
139. Sypniewski Andrzej 1977 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team OLIMPIJSKI nie
140. Szostak Sławomir 1985 Rogoźno SPORTOWY nie
141. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań SPORTOWY nie
142. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski-Cichy MISTRZOWSKI nie
143. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
144. Szymonski Lucy 1966 Croydon OLIMPIJSKI nie
145. Szymonski Swavek 1967 Croydon OLIMPIJSKI nie
146. Wawrzyniak Robert 1968 WAWRZYN TEAM SPORTOWY nie
147. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo OLIMPIJSKI nie
148. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team MISTRZOWSKI nie
149. Wysokińska Anna 1978 Restive Team MISTRZOWSKI nie
150. Wyzuj Patryk 2002 Krosinko SPORTOWY nie
151. Ziemkiewicz Adam 1995 Poznań SPORTOWY nie
152. Żukowski Piotr 1982 Poznań SPORTOWY nie