Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2018
Limit: 500 osób
Kościerzyna 09.09.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 103

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 55


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MISTRZOWSKI tak
2. Alberti Izabela 1975 WBM POZNAŃ SPORTOWY nie
3. Bielawa Arkadiusz 1979 kościerzyna SPORTOWY tak
4. Bielawa Mateusz 2013 Kościerzyna DZIECI_DO_6LAT tak
5. Bielawa Nikodem 2008 kościerzyna SPORTOWY tak
6. Biernaczyk Antonina 2012 Lniska DZIECI_DO_6LAT nie
7. Biernaczyk Franciszek 2012 Lniska DZIECI_DO_6LAT nie
8. Biernaczyk Grzegorz 1978 Lniska SPORTOWY nie
9. Binięda-Pastwa Izabella 2008 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA SPORTOWY nie
10. Binięda-Pastwa Zuzanna 2005 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA SPORTOWY nie
11. Brillowska Katarzyna 1981 Kamienica Szlachecka OLIMPIJSKI tak
12. Brillowski Rafał 1977 Kamienica Szlachecka OLIMPIJSKI tak
13. Cierliński Bartosz 1984 Norda Active Team MISTRZOWSKI nie
14. Ćwikła Sławomir 1978 Ja tylko do bufetu MISTRZOWSKI tak
15. Ćwikła Sławomir 1978 Ja tylko do bufetu MISTRZOWSKI nie
16. Flisikowska Alicja 2008 FOrrest Gump Kościerzyna SPORTOWY tak
17. Flisikowski Radosław 1975 FOrrest Gump Kościerzyna OLIMPIJSKI tak
18. Fraszczak Antonina 2009 Bikowe wyprawy DZIECI_OD_7LAT nie
19. Fraszczak Maja 2009 Bikowe wyprawy DZIECI_OD_7LAT nie
20. Fraszczak Mikołaj 1974 Bikowe wyprawy SPORTOWY nie
21. Furmanek Sławomir 1975 Mtb Start Trec Kartuzy MISTRZOWSKI nie
22. Grabowski Bartosz 1975 Summit Polska SPORTOWY nie
23. Grochal Anna 1977 My nie tylko do bufetu SPORTOWY tak
24. Grochal Mateusz 2006 My nie tylko do bufetu SPORTOWY tak
25. Grochal Paweł 1970 My nie tylko do bufetu SPORTOWY tak
26. Grochal Stanisław 2003 My nie tylko do bufetu SPORTOWY tak
27. Grochal Urszula 2008 My nie tylko do bufetu SPORTOWY tak
28. Grotowski Piotr 1981 DOMO Team MISTRZOWSKI tak
29. Habaj Piotr 1981 Norda Active Team MISTRZOWSKI nie
30. Hirsz Maciej 1996 AZS Politechnika Gdańska MISTRZOWSKI tak
31. Hurysz Jakub 2003 Na piechotę SPORTOWY tak
32. Igielski Wojciech 1980 Hołda Team SPORTOWY nie
33. Jakubowicz Igor 1971 Osielsko MISTRZOWSKI nie
34. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ MISTRZOWSKI tak
35. Joskowska Iwona 1973 Luk-Connect Racing Team MISTRZOWSKI nie
36. Kaczmarczyk Sebastian 1975 KOSOX BIKE TEAM SPORTOWY nie
37. Kamieniarz Jakub 1997 Osada Burego Misia DZIECI_OD_7LAT nie
38. Kiedrowska Emilia 1977 Kościerzyna SPORTOWY tak
39. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport SPORTOWY nie
40. Kiziorek Konstancja 2006 BIKE'OWE WYPRAWY DZIECI_OD_7LAT tak
41. Kiziorek Marcin 1982 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
42. Klasa Norbert 2006 Gdańsk SPORTOWY nie
43. Kompiel Dariusz 1981 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
44. Kompiel Julia 2015 BIKE'OWE WYPRAWY DZIECI_DO_6LAT tak
45. Kompiel Zosia 2010 BIKE DZIECI_OD_7LAT tak
46. Koszałka Kamil 1993 Sierakowice SPORTOWY nie
47. Krawczyk Karol 1999 Osada Burego Misia DZIECI_OD_7LAT nie
48. Krzywiński Długi Marcel 2009 Bikowe wyprawy DZIECI_OD_7LAT nie
49. Kuter Jakub 2003 Biskupice Wielkopolskie SPORTOWY tak
50. Lewandowski Ryszard 1952 inwidualny SPORTOWY nie
51. Lewinski Marcin 1978 Reda MISTRZOWSKI nie
52. Lorkowska Beata 1973 BeltaTeam Gdańsk SPORTOWY nie
53. Lorkowski Tomasz 1973 BeltaTeam Gdańsk SPORTOWY nie
54. Madeja Darek 1981 BIKE'OWE WYPRAWY OLIMPIJSKI nie
55. Madzielewski Sławek 1970 GardenFlora MTB Team OLIMPIJSKI nie
56. Mariankowski Krzysztof 1983 WBM POZNAŃ SPORTOWY nie
57. Matuła Bartłomiej 1980 DCT MISTRZOWSKI nie
58. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM SPORTOWY tak
59. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM SPORTOWY nie
60. Napierała Bartosz 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI tak
61. Napierała Jakub 2004 AKB TEAM SPORTOWY tak
62. Okrój-Sitterlee Mariola 1980 Morsy Stężyca, Metrożercy MISTRZOWSKI tak
63. Pastwa Daniel 1976 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA SPORTOWY nie
64. Peek Marcin 1983 Szkoła pływania AQUATIC MISTRZOWSKI tak
65. Pellowska Dorota 1985 Kościerzyna MISTRZOWSKI tak
66. Pintera Maciej 1985 WBM POZNAŃ SPORTOWY nie
67. Pochylski Bartosz 1990 Bikeowe Wyprawy OLIMPIJSKI tak
68. Reszczynski Paweł 1985 Kościerzyna MISTRZOWSKI tak
69. Rogowski Leszek 1974 Oprychy Team OLIMPIJSKI tak
70. Sędzicka Renata 1987 Kościerzyna MISTRZOWSKI tak
71. Siebert Krzysztof 1963 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ SPORTOWY nie
72. Siłkowska Monika 1976 Gdynia SPORTOWY tak
73. Siłkowski Radosław 1975 Gdynia MISTRZOWSKI tak
74. Smuczyński Jakub 2001 Nowa Karczma MISTRZOWSKI tak
75. Smuczyński Tomasz 1972 Nowa Karczma MISTRZOWSKI tak
76. Stańczyk Maciej 1979 Bikeowe Wyprawy SPORTOWY tak
77. Stefanowska Ewa 1979 Kościerzyna OLIMPIJSKI nie
78. Stefanowski Wiesław 1977 Kościerzyna OLIMPIJSKI nie
79. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko MISTRZOWSKI tak
80. Syldatk Karol 1986 Metrożercy MISTRZOWSKI tak
81. Syldatk Wioleta 1988 Metrożercy MISTRZOWSKI tak
82. Sypniewski Andrzej 1977 Rybczyński Team OLIMPIJSKI nie
83. Szemis Daniel 1989 Forrest Gump Kościerzyna OLIMPIJSKI nie
84. Szerszeń Michał 1992 PPHU Artpol Kwidzyn OLIMPIJSKI nie
85. Szmoń Mirosław 1950 Bydgoszcz MISTRZOWSKI nie
86. Szreder Kuba 2011 Kartuzy DZIECI_OD_7LAT tak
87. Szreder Marcin 1980 Kartuzy SPORTOWY tak
88. Szreder Wojtek 2013 Kartuzy DZIECI_DO_6LAT tak
89. Szymonski Lucy 1966 Croydon OLIMPIJSKI tak
90. Szymonski Slawek 1967 Croydon OLIMPIJSKI tak
91. Terlecki Adam 1951 Poznań MISTRZOWSKI tak
92. Turowski Marcin 1986 Gdańsk MISTRZOWSKI tak
93. Tycner Wojciech 1989 SweetBike SPORTOWY nie
94. Widerska Anna 1977 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
95. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo OLIMPIJSKI tak
96. Wilk Basia 1982 Długa Goślina SPORTOWY tak
97. Wołoszyk Jacek 1982 Forrest Gamp OLIMPIJSKI nie
98. Wołoszyk Nikodem 2007 Forrest Gump SPORTOWY nie
99. Wójcik Weronika 2006 Kościerzyna SPORTOWY tak
100. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI tak
101. Zielonka Tadeusz 1962 Parchowo MISTRZOWSKI nie
102. Zurel Michał 1979 Cyklisci rypin MISTRZOWSKI nie
103. Zygaj-Strojk Anna 1983 Gdynia SPORTOWY tak