Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - Edycja Wiosenna

Bydgoszcz 22.05.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 180


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Angiel WŁadysŁaw 1937 TKKF Kolejarz Bydgoszcz fala 1 - 11:00
2. Augustynowicz Katarzyna 1980 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ fala 1 - 11:00
3. Barczak Tomasz 1971 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
4. Bąk Paulina 1985 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
5. Biernacka Magdalena 1989 Żołędowo fala 1 - 11:00
6. Bigalke Stanisław 1953 Bydgoszcz Osowa fala 1 - 11:00 NW
7. Bojałkowska Krystyna 1978 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
8. Brzeski Sebastian 1980 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
9. Brzezińska Sylwia 1986 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
10. Buzalski Robert 1974 Orange Polska fala 2 - 12:00
11. Chmielewski Ireneusz 1961 Dobrcz fala 2 - 12:00
12. Chołody Małgorzata 1972 Gołańcz fala 2 - 12:00
13. Ciechanowski Maciej 1992 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
14. Cieślewicz Karol 1979 Olaf Crew fala 1 - 11:00
15. Cieślik Mateusz 1999 Team APK fala 2 - 12:00
16. Ciszewski Paweł 1988 Miasteczko Krajeńskie fala 1 - 11:00
17. Deptuła Grzegorz 1979 VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy fala 2 - 12:00
18. Dering Hanna 1981 Bydgoskie Żółwie fala 2 - 12:00
19. Dębska Patrycja 1989 Wągrowiec fala 1 - 11:00
20. Dębski Mariusz 1984 Wągrowiec fala 1 - 11:00
21. Doman Janusz 1953 UKS Szabla Brzoza fala 2 - 12:00
22. Domżalski Marek 1968 Łochowo fala 2 - 12:00
23. Dondalski Mateusz 1987 Aeroklub Bydgoski fala 2 - 12:00
24. Dorniak Agnieszka 1978 Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
25. Dorniak Julia 2006 Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
26. Drociak Michał 1981 Osowa Góra RUNNER fala 1 - 11:00
27. Dudziak Michał 1987 CPR fala 1 - 11:00
28. Duszyńska Katarzyna 1974 Sienno fala 2 - 12:00
29. Dziża-Koniczyńska Zuzanna 1974 Bydgoskie Morsy fala 2 - 12:00
30. Falkowska-Wierczewska Natalia 1982 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
31. Frankowska Małgorzata 1981 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
32. Frankowski Szymon 2005 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
33. Gładysz Krzysztof 1975 Świecie fala 1 - 11:00
34. Gola Grzegorz 1971 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO fala 2 - 12:00
35. Gosieniecki Konrad 1994 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
36. Góral Andrzej 1981 Solid Security Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
37. Grabowski Kamil 1984 Inowrocław fala 2 - 12:00
38. Gralik Jędrzej 1992 Bydgoskie Okonie fala 1 - 11:00
39. Grobelny Szymon 1987 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
40. Gruszka Marek 1960 nie zrzeszony fala 2 - 12:00
41. Grzechowiak Trycja 2002 Team APK fala 1 - 11:00
42. Gwizdała Agnieszka 1990 Bukowiec fala 1 - 11:00
43. Gzyl Mikolaj 1983 janusze triathlonu exodus team fala 1 - 11:00
44. Haracewiat Cezary 1961 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
45. Hrycz Paweł 1974 Paweł Biega i Kibicuje fala 1 - 11:00
46. Iwaniuk Jacek 1973 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
47. Jagieła Adam 1981 TKKF Kolejarz Bydgoszcz fala 2 - 12:00
48. Janasz Krzysztof 1969 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
49. Janicka Maria 1990 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
50. Jasiecka Monika 1992 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
51. Jasiecki Michał 1991 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
52. Jaworska Mirosława 1953 Inowrocław fala 2 - 12:00
53. Jaworski Marcin 1974 Solec Kujawski fala 2 - 12:00
54. Jeziorska Monika 1985 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
55. Juchacz Michał 1978 KAPRYS.PRO fala 2 - 12:00
56. Juchacz Tomasz 1974 Dziki z Balczewa fala 2 - 12:00
57. Jurek Sławomir 1966 BBN fala 2 - 12:00
58. Kabacińska Kinga 1987 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
59. Kalemba Daria 1992 Zamość fala 2 - 12:00
60. Kapanowski Sylwester 1972 BYDGOSZCZ fala 1 - 11:00
61. Klomfas Miron 1975 As Box fala 2 - 12:00
62. Kołakowski Tomasz 1988 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe fala 2 - 12:00
63. Korwel Robert 1975 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
64. Kosek Mariusz 1972 RCI fala 2 - 12:00
65. Kośmiński Krzysztof 1977 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
66. Kowalewski Sebastian 1975 Damian Rudnik Team fala 2 - 12:00
67. Kozioł Magdalena 1992 Łochowice fala 1 - 11:00 NW
68. Koziorzemski Damian 1984 Osowa Góra Runner fala 2 - 12:00
69. Kranc Justyna 1970 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
70. Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
71. Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
72. Krasiński Piotr 1997 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
73. Krystosiak-Urbańska Marlena 1989 Zławieś Wielka fala 2 - 12:00
74. Kuberska Roma 1978 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
75. Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna fala 2 - 12:00
76. Kujda Dorota 1980 Osielsko fala 2 - 12:00
77. Kuklisova Gabriela 1980 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
78. Kukuła Aleksandra 1998 Morzewiec fala 1 - 11:00 NW
79. Kukuła Wioletta 1970 Morzewiec fala 1 - 11:00 NW
80. Kulińska Sylwia 1994 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
81. Kuźma Anna 1978 Się biega fala 2 - 12:00
82. Kwaśniewska Aldona 1975 Mrocza fala 2 - 12:00
83. Kwaśniewski Waldemar 1969 Mrocza fala 2 - 12:00
84. Lenc Janusz 1953 TKKF Kolejarz Bydgoszcz fala 1 - 11:00
85. Lewandowski Bartłomiej 1996 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek fala 2 - 12:00
86. Lewandowski Bartłomiej 1996 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek fala 2 - 12:00
87. Lewandowski Maciej 1992 Rojewo fala 2 - 12:00
88. Lewandowski Piotr 1994 Street Workout Academy Terminator fala 1 - 11:00
89. Maciński Waldemar 1982 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
90. Maćkowska Katarzyna 1992 Żnin fala 2 - 12:00
91. Malatynska Barbara 1974 Przyłęki fala 1 - 11:00
92. Malczewska Mirka 1957 Fordonrunners fala 1 - 11:00
93. Marciniak Przemysław 1982 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
94. Mazur Wojciech 1963 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
95. Michna Monika 1986 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
96. Michniewicz Małgorzata 1979 Dobrcz fala 2 - 12:00
97. Milarska Patrycja 1989 Kotomierz fala 1 - 11:00
98. Miniszewska Irena 1980 Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
99. Mrotek Marcin 1989 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
100. Nagorzyska Sylwia 1982 Mudfoxes fala 1 - 11:00
101. Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK fala 1 - 11:00 NW
102. Niedbalski Grzegorz 1958 RUN BYDGOSZCZ fala 2 - 12:00
103. Nowakowski Radosław 1996 Sicienko fala 2 - 12:00
104. Nurkiewicz JarosŁaw 1971 KUNG FU PANDY 3 fala 2 - 12:00
105. Okręglicka Barbara 1966 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
106. Okulicz Anita 1986 Mud Foxes fala 2 - 12:00
107. Olejnik Krzysztof 1985 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
108. Oleksiuk Monika 1994 Mudfoxes fala 1 - 11:00
109. Olkowski Jurek 1953 The Runners Świecie fala 2 - 12:00
110. Orłowicz Monika 1984 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
111. Ożdżyńska Patrycja 1993 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
112. Papierska Kaja 1988 Aeroklub Bydgoski fala 1 - 11:00
113. Pędzioch Przemysław 1986 Rucewo fala 2 - 12:00
114. Pierzgalski Jarek 1971 Zamulone Ostrygi fala 2 - 12:00
115. Piontek Elżbieta 1957 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
116. Pioterek Michał 1989 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
117. Podołowski Patryk 1978 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
118. Polańczyk Paulina 1987 Aleksandrów Kujawski fala 1 - 11:00
119. Porzych Rafał 1998 Rafson.TV fala 2 - 12:00
120. Potrzebowska Agata 1985 DEAF i #B3K, Łącza Nas Pasje fala 1 - 11:00 NW
121. Potrzebowski Marek 1983 DEAF i #B3K, Łącza Nas Pasje fala 1 - 11:00 NW
122. Przekwas Paweł 1991 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
123. Pudo Wojciech 1996 Dąbrowa Chełmińska fala 1 - 11:00
124. Puszkiewicz Joanna 1987 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
125. Puszkiewicz Paweł 1985 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
126. Radecki Maciej 1975 CYBORGI fala 2 - 12:00
127. Rassalska-Kausa Jola 1978 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
128. Remus Sandra 1995 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
129. Rochowiak Michał 1987 Bydgoszcxz fala 1 - 11:00
130. Rogozińska Ewa 1993 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
131. Romańska Monika 1975 Motyle fala 1 - 11:00 NW
132. Rucińska Elżbieta 1993 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
133. Rujner Klara 1969 KTR Masa Turystyczna fala 1 - 11:00 NW
134. Sikorski Jarosław 1978 Kabel Team Bydgoszcz fala 2 - 12:00
135. Sobolewska Aleksandra 1994 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
136. Stańczyk Kamil 1990 Bałtów fala 2 - 12:00
137. Stokłosa Kamil 1984 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
138. Stokłosa Maciej 1988 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
139. Strokowski Tomasz 1986 Zielonka fala 1 - 11:00
140. StrzyŻewska Joanna 1975 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
141. Szczesik Damian 1979 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
142. Szkopiak-Nowakowska Oliwia 1995 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
143. Szmyt Rafał 1970 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
144. Szota Anna 1977 Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
145. Szychowski Jarosław 1987 TKKF Kolejarz Bydgoszcz fala 2 - 12:00
146. Szydłowska Joanna 1998 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
147. Szymański Damian 1999 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
148. Szymczak Elwira 1995 Inowrocław fala 1 - 11:00
149. Szyperski Sławomir 1972 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
150. Tadajewski Bartosz 1996 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
151. Tafiłowski Robert 1975 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
152. Tkaczuk Jolanta 1964 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO fala 2 - 12:00
153. Urbanczyk Justine 1998 Niemcz fala 2 - 12:00
154. Waddington Gary 1968 Niemcz fala 2 - 12:00
155. Walczak Maciej 1973 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
156. Waliszewski Adrian 1993 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
157. Walkowiak Paweł 1992 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
158. Welchowski Rafał 1982 KAPRYS.PRO fala 2 - 12:00
159. Wełnic Magdalena 1985 Bydgoszcz fala 1 - 11:00 NW
160. Wernik Jan 2000 Świecie fala 1 - 11:00
161. Wernik Roman 1976 Świecie fala 1 - 11:00
162. Wiącek Piotr 1962 Koronowo fala 2 - 12:00
163. Wilandt Natalia 1986 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
164. Wilandt-Sobko Marta 1993 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
165. Wilczyński Łukasz 1988 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
166. Winiarski Grzegorz 1979 The Runners Świecie fala 1 - 11:00 NW
167. Włodarczyk Wojciech 1964 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
168. Wojciechowski Grzegorz 1992 Bydgoszcz fala 2 - 12:00
169. Wójcik Anna 1981 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
170. Wójcik Marika 1992 Solankowa biegacze fala 1 - 11:00 NW
171. Wójcik Tomasz 1971 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
172. Wudniak Marcin 1976 Bydgoszcz fala 1 - 11:00
173. Zabrocki Adam 1977 SHUGO fala 1 - 11:00
174. Zaparucha Mikołaj 1972 Rynarzewo fala 1 - 11:00
175. Zielińska Agnieszka 1991 Running Stars fala 1 - 11:00
176. Zielińska Barbara 1980 SHUGO fala 1 - 11:00
177. Zieliński Marek 1961 Kwidzyn fala 2 - 12:00
178. Zieliński Tomasz 1979 Team Run Gołańcz fala 2 - 12:00
179. Zuza-Witkowska Anna 1971 Dreptusie Team fala 1 - 11:00
180. Żaroń Sławomir 1961 EBUD-DOM fala 1 - 11:00