Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja letnia

Bydgoszcz 24.07.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 84


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Angiel WŁadysŁaw 1937 TKKF Kolejarz Bydgoszcz żółta 10:15
2. Augustynowicz Katarzyna 1980 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ żółta 10:15
3. Barczak Tomasz 1971 Bydgoszcz zielona 9:00
4. Beszczyński Paweł 1993 Chełmża żółta 10:15
5. Biernacka Magdalena 1989 Żołędowo żółta 10:15
6. Bruch Lidia 1987 Witkowo Biega żółta 10:15
7. Brzezińska Sylwia 1986 Bydgoszcz żółta 10:15
8. Buzalski Robert 1974 ORANGE POLSKA zielona 9:00
9. Cybul Anna 1974 Bydgoszcz zielona 9:00
10. Domżalski Marek 1968 Łochowo żółta 10:15
11. Drożdż Anna 1991 Skra Paterek Sekcja Biegowa żółta 10:15
12. Dudzic Hanna 1970 Witkowo biega żółta 10:15
13. Dzielak Artur 1971 SAPER TEAM żółta 10:15
14. Dzielak Julia 2007 SAPER TEAM żółta 10:15
15. Dzielak Marta 1998 SAPER TEAM żółta 10:15
16. Felska Katarzyna 1986 Bydgoszcz zielona 9:00
17. Frąckowski Patryk 1995 Biegające Śliwice żółta 10:15
18. Godziuk Roman 1960 Toruń żółta 10:15
19. Horodyski Piotr 1984 TKKF Kolejarz Bydgoszcz żółta 10:15
20. Idzińska Natalia 1987 Bydgoszcz żółta 10:15
21. Jagieła Adam 1981 TKKF Kolejarz Bydgoszcz zielona 9:00
22. Jendrzejczak Robert 1992 AA - Barcin żółta 10:15
23. Jeziorska Monika 1985 Bydgoszcz żółta 10:15
24. Jurek Sławomir 1966 BBN żółta 10:15
25. Kabacińska Kinga 1987 Bydgoszcz żółta 10:15
26. Karaszewski Jakub 1993 Graki zielona 9:00
27. Kasprowicz Izabela 1991 Barcin żółta 10:15
28. Kaźmierczak Piotr 1981 Witkowo Biega żółta 10:15
29. Koliński Dawid 1989 Skra Paterek Sekcja Biegowa żółta 10:15
30. Kozioł Magdalena 1992 Łochowice zielona 9:00
31. Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz żółta 10:15
32. Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz żółta 10:15
33. Kruszyna Renata 1984 Dziemionna żółta 10:15
34. Kruszyna Robert 1978 Dziemionna żółta 10:15
35. Kwaśniewska Aldona 1975 Amator żółta 10:15
36. Kwaśniewski Waldemar 1969 Amator żółta 10:15
37. Lenc Janusz 1953 TKKF Kolejarz Bydgoszcz żółta 10:15
38. Lewandowski Bartłomiej 1996 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek żółta 10:15
39. Lewandowski Piotr 1994 Street workout Academy Terminator żółta 10:15
40. Magrian Leszek 1978 lubicz żółta 10:15
41. Malak Robert 1974 Bez klubu zielona 9:00
42. Malatyńska Barbara 1974 Przyłęki żółta 10:15
43. Markuszewski Krzysztof 1983 Run de Girard zielona 9:00
44. Miniszewska Irena 1980 Bydgoszcz zielona 9:00
45. Młodzik Anna 1978 Toruń zielona 9:00
46. Mrotek Marcin 1989 Bydgoszcz zielona 9:00
47. Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK zielona 9:00
48. Niedbalski Grzegorz 1958 RUN BYDGOSZCZ żółta 10:15
49. Nurkiewicz JarosŁaw 1971 KUNG FU PANDY 3 żółta 10:15
50. Oberta Andrzej 1983 Brodnica żółta 10:15
51. Okońska Żaneta 1983 Bydgoszcz zielona 9:00
52. Okulicz Anita 1986 Mud Foxes żółta 10:15
53. Oller Kinga 1989 FINES CHEŁMNO żółta 10:15
54. Piontek Elżbieta 1957 Bydgoszcz żółta 10:15
55. Pisarski Igor 1992 Bydgoszcz żółta 10:15
56. Podołowski Patryk 1978 Bydgoszcz żółta 10:15
57. Polańczyk Paulina 1987 Aleksandrów Kujawski czerwona 11:00
58. Porzych Rafał 1998 Rafson.TV żółta 10:15
59. Prybińska- Marciniak Anna 1980 Aktywna Kcynia zielona 9:00
60. Przekwas Paweł 1991 Bydgoszcz żółta 10:15
61. Puchacz Marcin 1984 Bydgoszcz żółta 10:15
62. Rossa Sławomir 1971 Bydgoszcz żółta 10:15
63. Rybczyński Szymon 1993 Graki zielona 9:00
64. Sawicki Michał 1983 Bydgoszcz żółta 10:15
65. Sowiński Edmund 1942 TKKFPłock żółta 10:15
66. Sterling Monika 1979 Witkowo Biega żółta 10:15
67. Strzyżewska Joanna 1975 Bydgoszcz żółta 10:15
68. Szulc Jacek 1965 CHEŁMNO żółta 10:15
69. Szychowski Jarosław 1987 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ żółta 10:15
70. Szyszka Radosław 1982 Bydgoszcz żółta 10:15
71. Święcicka Martyna 2003 Bydgoszzcz żółta 10:15
72. Święcicki Andrzej 1973 Bydgoszzcz żółta 10:15
73. Trudnowski Janusz 1947 Bydgoszcz żółta 10:15
74. Urbanczyk Justine 1998 Niemcz żółta 10:15
75. Waliszewski Adrian 1993 Bydgoszcz zielona 9:00
76. Wawrzyniak Monika 1988 Niemcz zielona 9:00
77. Welm Grzegorz 1970 Zabiegani Częstochowa zielona 9:00
78. Wernik Roman 1976 Świecie zielona 9:00
79. Wisniewski Mirosław 1961 BIEGAM SAM TU I TAM żółta 10:15
80. Włodarczyk Wojciech 1964 Bydgoszcz żółta 10:15
81. Wojciechowska Anna 1989 Ania&Krzyś zielona 9:00
82. Wojciechowski Krzysztof 1985 Ania&Krzyś zielona 9:00
83. Zabrocki Adam 1977 SHUGO żółta 10:15
84. Zielińska Barbara 1980 SHUGO żółta 10:15