Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - Edycja Letnia

Gdynia 23.07.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 74


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adamczewski Przemysław 1998 Gdańsk żółta 10:45
2. Balińska Iwona 1989 Gdynia żółta 10:45
3. Baliński Sławomir 1978 Gdynia żółta 10:45
4. Bartsch Aleksandra 1988 BigYellowFoot Adventure Team żółta 10:45
5. Bieława Maciej 1984 GDYNIA żółta 10:45
6. Bojan Andrzej 1976 Anddach żółta 10:45
7. Borzuchowska Kamila 1994 Gdynia żółta 10:45
8. Budziarek Adam 1976 Fighting Runners zielona 9:30
9. Burda Petro 1992 NOVA CO. żółta 10:45
10. Cholewa Rafał 1990 Pruszcz Gdański żółta 10:45
11. Ciezki Mateusz 1990 Gdynia zielona 9:30
12. Damaszke Honorata 1958 Gdansk zielona 9:30
13. Damaszke Marta 1987 Gdynia zielona 9:30
14. Dolecka-Sochocka Iwona 1981 Sopot żółta 10:45
15. Dywelski Krzysztof 1983 Rumia żółta 10:45
16. Dzemidok Natallia 1982 Dziki z Trójmiasta zielona 9:30
17. Fajduła Michał 1993 Gdańsk żółta 10:45
18. Flis Artur 1986 Michałowice żółta 10:45
19. Galek Tomasz 1982 "A czego nie?" Team zielona 9:30
20. Grzebyk Aleksander 1988 Warszawa żółta 10:45
21. Habaj Piotr 1981 Parkrun Gdynia żółta 10:45
22. Haor Dawid 1993 gdynia żółta 10:45
23. Hatłas Adam 1975 Gdynia żółta 10:45
24. Heland Grzegorz 2006 Gdańsk zielona 9:30
25. Heland Jan 1969 Gdansk zielona 9:30
26. Jankowiak Anna 1974 Koleczkowo żółta 10:45
27. Kajda Antonina 1975 KAJDOLAND zielona 9:30
28. Kajda Łukasz 1977 KAJDOLAND zielona 9:30
29. Kasiura Natalia 1993 Rumia zielona 9:30
30. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk zielona 9:30
31. Kuropatwa Łukasz 1986 Bażant Team/Projekt1000up żółta 10:45
32. Kusiak Włodzimierz 1950 NIESTOWARZYSZONY zielona 9:30
33. Łatas Paweł 1990 Fighting Runners zielona 9:30
34. Łysakowska Paulina 1989 so simple żółta 10:45
35. Łysakowski Adam 1963 PROFIT żółta 10:45
36. Machon Krzysztof 1988 Eurocash żółta 10:45
37. Maślana Elżbieta 1963 Gdańsk zielona 9:30
38. Matyszkiewicz Oskar 1999 Sponsored by Ola Staniuk zielona 9:30
39. Mertas Dominik 1977 Silesia Marathon Club żółta 10:45
40. Nawrat Waldemar 1956 Katowice żółta 10:45
41. Niemczyk Ula 1980 Totalnie Biegnięci zielona 9:30
42. Olejarczyk Piotr 1961 Gmina Elbląg- Elektromet żółta 10:45
43. Orkiszewski Arkadiusz 1984 brak żółta 10:45
44. Paracki Michał 1981 Eurocash żółta 10:45
45. Pielachowska Agata 1982 Gdynia zielona 9:30
46. Pietrzak Lucyna 2002 - zielona 9:30
47. Piotrowski Marek 1955 BigYellowFoot Adventure Team zielona 9:30
48. Płotka Joanna 1992 Harpagan orienteering club żółta 10:45
49. Polak Jarosław 1987 Dziki z Trójmiasta zielona 9:30
50. Polański Marcin 1991 Mały Biegacz / Fighting Runners żółta 10:45
51. Raczkowski Sebastian 1992 Nowy Dwór Gdański żółta 10:45
52. Robaczewski Tomasz 1971 Pruszcz biega żółta 10:45
53. Rusoń Bartosz 2004 ULKS Talex Borzytuchom żółta 10:45
54. Sachanowicz Ireneusz 1974 Yulo run team Siedlce żółta 10:45
55. Sikora Anna 1980 Bojano żółta 10:45
56. Słowik Przemysław 1986 Eurocash żółta 10:45
57. Sobczak Edyta 1986 Gdynia zielona 9:30
58. Sochocki Piotr 1982 Sopot żółta 10:45
59. Stasiak Ewa 1983 Kraków zielona 9:30
60. Stokarska Beata 1968 Gdynia zielona 9:30
61. StÓj Piotr 1979 Gdynia żółta 10:45
62. Szczypiński Konrad 1998 - żółta 10:45
63. Szutenberg Marcin 1989 Gdynia żółta 10:45
64. Urbaniak Marek 1975 Gdańsk zielona 9:30
65. Voloshyn Mykyta 2000 Eurocash żółta 10:45
66. Wasilewski Marcin 1977 BigYellowFoot Adventure Team żółta 10:45
67. Welm Grzegorz 1970 Zabiegani Częstochowa żółta 10:45
68. Wiśniewska Małgorzata 1981 Gdynia żółta 10:45
69. Wozinska Zdzislawa 1958 Gdansk zielona 9:30
70. Zając Agnieszka 1985 Gdynia zielona 9:30
71. Zielińska Małgorzata 1990 Gdańsk zielona 9:30
72. Zieliński Jakub 1981 Orunia żółta 10:45
73. Żółc Beata 1979 Dziki z Trójmiasta zielona 9:30
74. Żółć Sebastian 1982 Dziki z Trójmiasta zielona 9:30