Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja letnia

Kórnik 26.06.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 142


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Antkowiak Damian 1984 Czmoń Team zielona 9:00
2. Antkowiak Marta 1985 Mar-Trade zielona 9:00
3. Bogusz Marek 1959 Walka Kostrzyn czerwona 10:45
4. Borowicz Michalina 1989 michalinaborowicz0@gmail.com żółta 10:00
5. Borzęcka-Dudek Anna 1981 Mieczewo żółta 10:00
6. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers czerwona 10:45
7. Burkiciak Robert 1967 private runner zielona 9:00
8. Chmielewska Antonina 2005 Wiry zielona 9:00
9. Chmielewska Marta 1976 Wiry zielona 9:00
10. Chrząszcz Bartosz 1995 Pakość żółta 10:00
11. Cichoracki Patryk 1984 Into the wild żółta 10:00
12. Cichowlas Dorota 1985 Środa Wielkopolska zielona 9:00
13. Cichowlas Jędrzej 1981 Środa Wlkp zielona 9:00
14. Cyrulewska Monika 1971 Września zielona 9:00
15. Cyrulewski Rafał 1971 Września żółta 10:00
16. Czarnecka Agnieszka 1989 Walka Kostrzyn żółta 10:00
17. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę żółta 10:00
18. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę żółta 10:00
19. Duda Krzemieniewska Jadwiga 1957 KB Szamotuły czerwona 10:45
20. Fabiański Łukasz 1995 #zaliniametyteam zielona 9:00
21. Filary Ewa 1995 Poznań zielona 9:00
22. Forszpaniak Artur 1989 Czmoń czerwona 10:45
23. Fortuna-Czmok Jolanta 1977 Swarzędz zielona 9:00
24. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki zielona 9:00
25. Górny Dawid 1974 Bukowski klub biegacza czerwona 10:45
26. Iliv Andrzej 1982 Lipno zielona 9:00
27. Iliv Andrzej 1987 Lipno zielona 9:00
28. Iszkuło Grzegorz 1973 Instytut Dendrologii PAN w Kórniku zielona 9:00
29. Jarmuda Justyna 1982 Poznań żółta 10:00
30. Jarosz Bartosz 1989 Książ Wielkopolski zielona 9:00
31. Jasińska-Kiełek Marta 1978 Twoje Indywidualne Wsparcie Treningowe żółta 10:00
32. Kaczor Danuta 1956 ChampionMan Team zielona 9:00
33. Kaszak Dawid 1996 Koziegłowy zielona 9:00
34. Kawczyński Marek 1987 Śrem żółta 10:00
35. Kijak Agnieszka 1987 FRASZKA I SINTRA zielona 9:00
36. Kloza Łukasz 1999 Poznan żółta 10:00
37. Kłysz Paweł 1994 Turek zielona 9:00
38. Kmieciak Paweł 1980 KFT Paradoxides żółta 10:00
39. Knast Izabela 1972 Witkowski Runing Team żółta 10:00
40. Knast Maciej 1971 Witkowski Runing Team żółta 10:00
41. Komorowska-Sobierajska Kinga 1987 Manieczki żółta 10:00
42. Kończyk Julia 1991 Wierzyce czerwona 10:45
43. Kostańska Anna 1987 Poznań żółta 10:00
44. Kotliński Tomasz 1968 KB Szamotuły czerwona 10:45
45. Kownacki Arkadiusz 1967 DPT RUN TEAM SZCZECIN zielona 9:00
46. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas czerwona 10:45
47. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan TeamHelios /Czempiń Team czerwona 10:45
48. Krawczyk Beata 1983 Kawęczyn zielona 9:00
49. Kruszona Dominik 1987 Ejbry Szczodrzykowo czerwona 10:45
50. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Team czerwona 10:45
51. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze czerwona 10:45
52. Kułek Aleksandra 2006 ChampionMan Team zielona 9:00
53. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team żółta 10:00
54. Kuźniak Justyna 1976 KB Szamotuły czerwona 10:45
55. Kwapisz Alicja 1997 Tuptańsko czerwona 10:45
56. Kwas Edyta 1983 Szczytniki żółta 10:00
57. Lewandowska Renata 1989 Kubaczyn czerwona 10:45
58. Lewandowski Andrzej 1959 Instytut Dendrologii PAN zielona 9:00
59. Lewandowski Piotr 1982 Czapury żółta 10:00
60. Lissoń Maria 1986 Kiekrz żółta 10:00
61. Ławniczak Damian 1998 Lasocice zielona 9:00
62. Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań żółta 10:00
63. Maciejewski Paweł 1990 Psarskie żółta 10:00
64. Majewska Marta 1984 Spin Force Runners / #zaliniamety czerwona 10:45
65. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners czerwona 10:45
66. Makowski Marek 1976 Śrem żółta 10:00
67. Malinowski Jarosław 1978 Śrem żółta 10:00
68. Mantas Tomasz 1973 # DRUŻYNA SZPIKU zielona 9:00
69. Mejza Paweł 1990 12 WBOT czerwona 10:45
70. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy czerwona 10:45
71. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 zielona 9:00
72. Michałowicz Damian 1985 Instytut Dendrologii PAN w Kórniku zielona 9:00
73. Misiak Małgorzata 1986 Kórnik żółta 10:00
74. Miter Wojciech 1986 Pyrzyce żółta 10:00
75. Młynarczak Jakub 1978 "To siedzi w głowie" czerwona 10:45
76. Młynarczak Karolina 1978 "To siedzi w głowie" czerwona 10:45
77. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM czerwona 10:45
78. Napierała Albert 1973 Mosina czerwona 10:45
79. Nowaczyk Joanna 1986 Biernatki żółta 10:00
80. Nowak Maciej 1974 Speed Feet'16 zielona 9:00
81. Nowak Przemysław 1981 WITKOWSKI RUNNING TEAM żółta 10:00
82. Nowicki Hubert 1974 74030310015 czerwona 10:45
83. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz czerwona 10:45
84. Olejnik Maksymilian 2001 Poznań żółta 10:00
85. Pankowski Norbert 1989 Kórnik żółta 10:00
86. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy czerwona 10:45
87. Pawlicki Bartosz 1991 Czmoń czerwona 10:45
88. Pawłowski Tomasz 1969 Instytut Dendrologii PAN w Kórniku zielona 9:00
89. Perzyński Paweł 1978 Spin Force Runners czerwona 10:45
90. Petroczko Patrycja 1980 Kórnik czerwona 10:45
91. Piechowiak Marek 1982 Poznań czerwona 10:45
92. Pietrzak Rafał 1992 Kórnik żółta 10:00
93. Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko czerwona 10:45
94. Rau Justyna 1977 Ciastki.pz czerwona 10:45
95. Rosołek Katarzyna 1988 Granowo czerwona 10:45
96. Rożkowski Roman 1958 Instytut Dendrologii PAN w Kórniku zielona 9:00
97. Rożkowski Tomasz 1987 Śrem zielona 9:00
98. Rutkowski Marek 1957 Klub Biegacza 100 Jezior czerwona 10:45
99. Sajnaj Adrian 1996 Lucky LUZers zielona 9:00
100. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO żółta 10:00
101. Sarnowska Emilia 2002 Poznań żółta 10:00
102. Skwaryło Dariusz 1982 Kórnik żółta 10:00
103. Sokół Dorota 1969 Gliwice żółta 10:00
104. Sokół Klara 2005 Gliwice żółta 10:00
105. Soporowska-Wojtczak Olga 1975 --- zielona 9:00
106. Stachowiak Joanna 1996 Swarzędz zielona 9:00
107. Stanisławska Joanna 1994 Wągrowiec żółta 10:00
108. Stefaniak Adam 1985 Puszczykowo czerwona 10:45
109. Strugarek Dariusz 1981 Kórnik żółta 10:00
110. Surma MichaŁ 1993 Oborniki żółta 10:00
111. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas czerwona 10:45
112. Szczęsny Kuba 1995 Buk czerwona 10:45
113. Święch Piotr 1980 Biegacze z Przylesia żółta 10:00
114. Taranczewska Zuzanna 1985 Poznań żółta 10:00
115. Tarczon Miroslaw 1968 MBC żółta 10:00
116. Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo zielona 9:00
117. Tórz Jagoda 1999 Kleszczewo zielona 9:00
118. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team żółta 10:00
119. Uniejewski Maciej 1994 Poznań żółta 10:00
120. Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko czerwona 10:45
121. Walkowiak Magdalena 1986 Krosno czerwona 10:45
122. Warych Izabela 1980 Środa Wielkopolska zielona 9:00
123. Warych Michał 1977 Środa Wielkopolska zielona 9:00
124. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas żółta 10:00
125. Wichłacz Michał 1982 Farma Formy Krotoszyn czerwona 10:45
126. Wieczorek Artur 1979 Poznań żółta 10:00
127. Wieczorkowski Władysław 1956 Poznań czerwona 10:45
128. Wikierska Patrycja 1979 GB Wielkopolscy Biegacze żółta 10:00
129. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze żółta 10:00
130. Wleczyk Krzysztof 1994 Targowa Górka żółta 10:00
131. Wojtczak Marcin 1974 - zielona 9:00
132. Wojtczak Natasza 2006 --- zielona 9:00
133. Wolska Ewa 1968 Nordec Sp. z o.o. czerwona 10:45
134. Wróbel Monika 1974 Gniezno czerwona 10:45
135. Wujek Marcin 1981 Brodnica biega czerwona 10:45
136. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI żółta 10:00
137. Zbroszczyk Joanna 1977 Kamionki żółta 10:00
138. Zgarda Boguslaw 1978 Kórnik czerwona 10:45
139. Zgarda Julia 2007 Kórnik czerwona 10:45
140. Zielski Piotr 1977 Konarskie żółta 10:00
141. Żerko Violetta 1971 GB Wielkopolscy Biegacze zielona 9:00
142. Żyłka Łukasz 1992 Komorniki czerwona 10:45