Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - Edycja Letnia

Łódź 06.08.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 250


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Andrzejewski Tomasz 1962 Gillette Run czerwona 11:30
2. Attiya Lidia 1984 Clariant zielona 9:30
3. Baranowska Daria 1994 Łódź żółta 10:40
4. Baranowski Bogumił 1960 Łódź czerwona 11:30
5. Bauer Piotr 1989 Brak zielona 9:30
6. Beck Alicja 1977 Adaś Team żółta 10:40
7. Beck Zofia 1947 Adaś Team zielona 9:30
8. Bednarek Damian 1998 Aleksandrów Łódzki zielona 9:30
9. Biały Marcin 1994 Alior Bank SA zielona 9:30
10. Błada Mirosław 1979 Alior Bank SA żółta 10:40
11. Błaszczyk Mateusz 1990 Łódź żółta 10:40
12. Błądek Jolanta 1944 Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź zielona 9:30
13. Błądek Witold 1944 Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź zielona 9:30
14. Bobrowska Katarzyna 1984 CLARIANT zielona 9:30
15. Bogdańska Katarzyna 1983 Łódź żółta 10:40
16. Borowska-Sonmez Anna 1986 Lagiewniki Nowe żółta 10:40
17. Bosczuk Alina 1996 Ostrów Wielkopolski czerwona 11:30
18. Broziński Ireneusz 1979 Brak czerwona 11:30
19. Burdukiewicz Błażej 1992 Ostrowy Cukrownia czerwona 11:30
20. Buzow Sandra 1988 Łódź zielona 9:30
21. Campos Adriana 1993 CLARIANT zielona 9:30
22. Carvalho Drielly 1987 Clariant zielona 9:30
23. Chojnacka Kamila 1979 Łódź żółta 10:40
24. Chudzicka Joanna 1987 Brainstorm żółta 10:40
25. Chudzicki Michał 1987 Brainstorm żółta 10:40
26. Ciechomska Agata 1988 HTF Ludwik Sikorski zielona 9:30
27. Cieplucha Dorota 1982 Aflofarm Active Team żółta 10:40
28. Cieślak Mariusz 1992 łódź czerwona 11:30
29. Cieślak Monika 1989 Łódź żółta 10:40
30. Ciupa Agnieszka 1979 BLOK EKIPA czerwona 11:30
31. Ciupa Paweł 1980 BLOK EKIPA czerwona 11:30
32. Cympel Łukasz 1983 Łódz żółta 10:40
33. Czapnik Iwona 1982 Aflofarm Active Team żółta 10:40
34. Czarnecki Grzegorz 1977 Łódź żółta 10:40
35. Derendarz Paweł 1987 Łódź czerwona 11:30
36. Didovodiuk Dmytro 1987 Achilles Leszno czerwona 11:30
37. DŁabich Łukasz 1984 Łódź czerwona 11:30
38. Dobrzelewski Artur 1991 Zgierz czerwona 11:30
39. Domańska Katarzyna 1988 Bubiszynki żółta 10:40
40. Dominiak Sara 1993 Łódź żółta 10:40
41. Dubiel Adam 1987 Warszawa żółta 10:40
42. Durys Maja 2007 Łódź zielona 9:30
43. Dziekański Piotr 1990 Rawa Mazowiecka czerwona 11:30
44. Frontczak Artur 1977 Łódź żółta 10:40
45. Galas Patryk 1998 Jastrzębia żółta 10:40
46. Gapińska Wiesława 1962 Łódź zielona 9:30
47. Gortat Agnieszka 1976 Łodź żółta 10:40
48. Goździk Adrian 1988 Osnowa Run zielona 9:30
49. Góralczyk Piotr 1973 - zielona 9:30
50. Górska Paulina 1991 Zgierz żółta 10:40
51. Grell Magdalena 1988 Nordea Runners żółta 10:40
52. Grenda Estera 1982 Ozorków zielona 9:30
53. Grochal Sylwia 1991 Józefosław zielona 9:30
54. Gryszanowicz Zuzanna 1996 Clariant żółta 10:40
55. Grzelak Anna 1979 Łódź zielona 9:30
56. Grzelczak Maciej 1995 Łódź czerwona 11:30
57. Hałaczkiewicz Rafał 1987 B/S/H/ Lodz Running Team czerwona 11:30
58. Hanczuk Eliza 1987 Nordea Runners żółta 10:40
59. Jachymska Zofia 1993 Łódź zielona 9:30
60. Jackiewicz Joanna 1989 CLARIANT żółta 10:40
61. Jagiełło Paweł 1989 Łódź czerwona 11:30
62. Janik Aleksandra 1996 Clariant żółta 10:40
63. Jankiewicz-Roszyk Katarzyna 1989 NORDEA RUNNERS zielona 9:30
64. Jańczak Filip 1989 Środa Wielkopolska czerwona 11:30
65. Jaroszczak Konrad 1985 Nordea Runners żółta 10:40
66. Jastrzębski Radosław 1985 Nordea Runners zielona 9:30
67. Józefowicz Kinga 1987 Łódź zielona 9:30
68. Jóźwiak Dorota 1974 Łódź zielona 9:30
69. Kabat Marcin 1991 Nordea Runners zielona 9:30
70. Kacprzak Tadeusz 1955 Konstantynów Łódzki zielona 9:30
71. Kaczmarek Monika 1989 ASICS FrontRunner Poland czerwona 11:30
72. Kaleta Marcin 1981 Łódź żółta 10:40
73. Kalisz Dagmara 1979 Łódź zielona 9:30
74. Kancik Piotr 1975 Łódź zielona 9:30
75. Karaś Aleksandra 1962 RYSIOTEAM żółta 10:40
76. Karaś Witold 1968 RYSIOTEAM żółta 10:40
77. Kardas Karolina 1989 Aflofarm Active Team żółta 10:40
78. Karolczuk Aleksandra 2004 LUKS Boguszyce czerwona 11:30
79. Karowski Wawrzek 1983 KNOWIT Poland zielona 9:30
80. Kędzierski Michał 1985 HTF Ludwik Sikorski zielona 9:30
81. Kępka Paweł 1967 Kociarze Łódź czerwona 11:30
82. Kisiel Laura 1961 BBKTS czerwona 11:30
83. Kmieciak Darek 1985 Łódź zielona 9:30
84. Kmieciak Piotr 1984 Droga Do Ultra czerwona 11:30
85. Kmieciak Zuzanna 1988 Łódź zielona 9:30
86. Koch Agnieszka 1975 Aflofarm Active Team żółta 10:40
87. Koch Grzegorz 1972 Atlas Running Team żółta 10:40
88. Koch Michał 1979 Atlas Running Team żółta 10:40
89. Kolasa Piotr 1987 Sahara team czerwona 11:30
90. Kolasińska Kamila 1987 Ogród Botaniczny w Łodzi zielona 9:30
91. Kołaciński Damian 1999 Łódź czerwona 11:30
92. Kopaczewski Paweł 1990 Time4S czerwona 11:30
93. Koraluk Izabela 1963 Łódź zielona 9:30
94. Kosińska Anna 1959 Łódź czerwona 11:30
95. Kozioł Małgorzata 1970 Zgierz zielona 9:30
96. Kozłowski Krzysztof 1952 Koz-boys czerwona 11:30
97. Kozłowski Michał 1979 Koz-boys czerwona 11:30
98. Krakowian Karolina 1982 Dąbrówka Wielka żółta 10:40
99. Krasoń Beata 1993 Łódź zielona 9:30
100. Krystianik Olga 1993 Nordea Runners żółta 10:40
101. Kubiak Małgorzata 1989 Lodz żółta 10:40
102. Kurasik Tomasz 1980 Łódź czerwona 11:30
103. Kurzawa Sandra 1989 Łódź zielona 9:30
104. Kwiesielewicz Grzegorz 1974 Olej Running Team czerwona 11:30
105. Limanska Ewa 1984 - czerwona 11:30
106. Łapczyński Stefan 1950 niezrzeszony zielona 9:30
107. Maciejczak Monika 1981 Łódź zielona 9:30
108. Madej Julia 1997 Łódź żółta 10:40
109. Madej-Osówniak Katarzyna 1986 Łódź żółta 10:40
110. Majchrzak Łukasz 1987 Craftware Running Team czerwona 11:30
111. Majchrzyk Damian 1990 c9 zielona 9:30
112. Majewski Kacper 2000 Łódź czerwona 11:30
113. Marciniak Izabela 1982 HTF Ludwik Sikorski czerwona 11:30
114. Matusiak Piotr 1988 Łódź czerwona 11:30
115. Mazan Arkadiusz 1971 Kalisz żółta 10:40
116. Mazurek Adrian 1996 RRD RUNNERS żółta 10:40
117. Mevsha Mykola 1988 ACHILLES LESZNO czerwona 11:30
118. Mędrzycki Bartłomiej 1988 Łódź żółta 10:40
119. Michalak-Mattar Malgorzata 1985 Szakale Bałut Łódź żółta 10:40
120. Micor Jolanta 1992 #happyrunners czerwona 11:30
121. Milewski Grzegorz 1984 Łódź czerwona 11:30
122. Miszczak Anna 1992 Aflofarm Active Team żółta 10:40
123. Motylewski Konrad 1984 BSH/FF czerwona 11:30
124. Mrówka Mateusz 1994 Kwk Marcel/Radlinioki w biegu czerwona 11:30
125. Muszkiewicz Karolina 1989 Łódź czerwona 11:30
126. Niszczota Martyna 1992 Warszawa żółta 10:40
127. Nita Michał 1988 Łódź czerwona 11:30
128. Nymander Ewa 1974 Wola Grzymkowa zielona 9:30
129. Nymander Patrycja 1994 Aleksandrów Łódzki zielona 9:30
130. Obidowska Julia 2001 Łódź zielona 9:30
131. Ogłoza Adrian 1992 Nordea Runners zielona 9:30
132. Ogrodowska Ewa 1986 Warsaw żółta 10:40
133. Olejniczak Elwira 1984 OleOle :) żółta 10:40
134. Olszewski Wiktor 1992 Sieradz zielona 9:30
135. Ostojski Kamil 1996 MTS czerwona 11:30
136. Pająk Katarzyna 1997 CLARIANT żółta 10:40
137. Paliwoda Anna 1992 Stary Adamów żółta 10:40
138. Pasichnyk Mariana 1991 Lodz zielona 9:30
139. Peleshko Roman 1983 Profielnorm EAST zielona 9:30
140. Pełka Paulina 1983 Łódź zielona 9:30
141. Perliński Jacek 1947 MUZA zielona 9:30
142. Pęciak Agata 1989 Aflofarm Active Team żółta 10:40
143. Pieczyński Daniel 1994 Łódź żółta 10:40
144. Pietrasiak Jakub 1991 Łódź czerwona 11:30
145. Pietrasiak Magdalena 1993 Wiewiórczyn żółta 10:40
146. Pietrzak Marcin 1989 Powstaniec Dobra zielona 9:30
147. Pietrzyk Krzysztof 1979 Pietrzyk Running Team żółta 10:40
148. Pijewski Bartłomiej 1989 Zgierz zielona 9:30
149. Piotrowicz Monika 1987 Łódź żółta 10:40
150. Plota Mateusz 1989 Aktywny Ostrów czerwona 11:30
151. Pluta Joanna 1995 Aflofarm Active Team żółta 10:40
152. PodziŃski Edward 1961 ORIENTUŚ czerwona 11:30
153. Posuniak Weronika 1999 Łódź żółta 10:40
154. Prasal Artur 1975 Łódź zielona 9:30
155. Prasal Kinga 2007 Łódź zielona 9:30
156. Przybylski Rafał 1981 Przybyl-Kutno czerwona 11:30
157. Przygocka Janina 1958 Chechło Pierwsze zielona 9:30
158. Pskit Agata 1991 Łódź czerwona 11:30
159. Ptak Marcin 1981 Łódź czerwona 11:30
160. Puchała Patrycja 1994 Łódź żółta 10:40
161. Pułaczewski Andrzej 1968 Łódź czerwona 11:30
162. RaczyŃska Agnieszka 1985 Clariant zielona 9:30
163. Radzik Witold 1961 Konstantynów Łódzki czerwona 11:30
164. Radziszewska Magdalena 1999 Siemiatycze czerwona 11:30
165. Radziszewski Kamil 1993 Siemiatycze czerwona 11:30
166. Reliszka Agnieszka 1973 Łódź zielona 9:30
167. Remlein Bartłomiej 1994 Łódź zielona 9:30
168. Reszka Bogusław 1962 Zduńska Wola zielona 9:30
169. Robaszek Kamil 1991 DoRoboty czerwona 11:30
170. Rokicka Anita 1987 Łódź zielona 9:30
171. Rurowicz Pawel 1952 Lodz żółta 10:40
172. Rzepkowski Marcin 1979 STEFAN RUN-TEAM czerwona 11:30
173. Sakowski Maciej 1973 Łódź żółta 10:40
174. Saladra Przemysław 1990 Łódź żółta 10:40
175. Sekieta Marek 1968 Politechnika Łódzka zielona 9:30
176. Sęczkowski Piotr 1982 Łódź zielona 9:30
177. Sędkowski Tomasz 1989 Aflofarm Active Team żółta 10:40
178. Sękowska Kinga 1992 EVErRUN zielona 9:30
179. Skrobski Paweł 1999 Łódź żółta 10:40
180. Skrzyński Bartosz 1976 ICS zielona 9:30
181. Sobczak Tomasz 1989 Stryków żółta 10:40
182. Sobolewska Aleksandra 2006 LKS Zuza Running Team Opoczno czerwona 11:30
183. Sośnierz Tomasz 1987 Łódź czerwona 11:30
184. Sowiński Edmund 1942 TKKFPłock czerwona 11:30
185. Stangreciak Adam 1989 Góral z Mazur Running Team / Planbieganie czerwona 11:30
186. Stasiak Maciej 1992 Świnice Warckie czerwona 11:30
187. Stegliński Grzegorz 1983 Parzęczew żółta 10:40
188. Stehr Sonia 2001 Aleksandrów Łódzki zielona 9:30
189. Stencel Sebastian 1986 Łódź czerwona 11:30
190. Sujka Łukasz 1983 AkademiaBiegacza.pl czerwona 11:30
191. Sulewski Piotr 1982 Łódź czerwona 11:30
192. Supeł Łukasz 1985 Razem Trenujemy Sport żółta 10:40
193. Szczepaniak Ewa 1969 SPZNP zielona 9:30
194. Szczodrowska-Jerzak Agnieszka 1988 Phillips Sport Team zielona 9:30
195. Szelest Dariusz 1970 Pietrzyk Running Team zielona 9:30
196. Szewczenko Sergej 1996 Ostrów Wielkopolski czerwona 11:30
197. Szmidt Magda 1990 łódź żółta 10:40
198. Szok Karol 1985 ICS zielona 9:30
199. Szwarcer Mateusz 1980 Droga wolna zielona 9:30
200. Szymanelis Bartek 1994 Aflofarm Active Team żółta 10:40
201. Szymańska Anna 1982 Łódź zielona 9:30
202. Ścibor Aleksandra 1982 Łódź żółta 10:40
203. Tomaszczyk Agata 1984 O co biega czerwona 11:30
204. Tomaszewski Tymon 2003 Łódź czerwona 11:30
205. Trykowski Paweł 1983 Zgierz żółta 10:40
206. Tymolewski Grzegorz 2003 Warszawa czerwona 11:30
207. Vashchyshyn Ivan 1992 Lodz zielona 9:30
208. Vivas Cynthia 1984 Clariant żółta 10:40
209. Volkov Viktor 1989 O co biega czerwona 11:30
210. Walczak Adela 1986 Trail Is Our Way Team żółta 10:40
211. Waszczuk Beata 1988 Zawsze Młodzi zielona 9:30
212. Wawrzyniak Jarosława 1996 O co biega czerwona 11:30
213. Wąsiewicz Małgorzata 1993 Elo Jestem Pomelo żółta 10:40
214. Weder Jan 1987 Nordea Runners żółta 10:40
215. Welm Grzegorz 1970 Zabiegani Częstochowa czerwona 11:30
216. Wiecha Dominika 1998 UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ czerwona 11:30
217. Wiecha Małgorzata 1970 UKS Orientuś Łódź czerwona 11:30
218. Wiecha Mariusz 1969 UKS Orientuś Łódź czerwona 11:30
219. Wielgopolan Natalia 1986 Z Kawą Na Szlak czerwona 11:30
220. Wilmowicz Łukasz 1989 Zawsze Młodzi zielona 9:30
221. Witkowski MichaŁ 1989 Witkowski Team czerwona 11:30
222. Włodarczyk Marta 1993 Aflofarm Active Team żółta 10:40
223. Wodyńska Justyna 1990 Łódź zielona 9:30
224. Wodyński Grzegorz 1987 SII RUNNING TEAM zielona 9:30
225. Wojciechowska Anna 1993 Nordea Runners żółta 10:40
226. Wojciechowska Inez 1995 Nordea Runners żółta 10:40
227. Wojciechowski Piotr 1989 Łódź zielona 9:30
228. Wojcieszak Bartosz 1983 Alior Bank SA zielona 9:30
229. Wojdyla Dominik 1988 Łódź czerwona 11:30
230. Wójcik Magdalena 1990 Łódź zielona 9:30
231. Wójkowska -Durys Monika 1979 Łódź żółta 10:40
232. Wroński Dariusz 1991 Elo Jestem Pomelo żółta 10:40
233. Wysocki Maciej 1983 Magia Migawki czerwona 11:30
234. Wyszatycka Mateusz 1991 Szczerców zielona 9:30
235. Zając Julia 1996 Nordea Runners żółta 10:40
236. Zapolska Martyna 1982 Droga wolna zielona 9:30
237. Zbrojewski Artur 1988 Łódź Kocha Sport żółta 10:40
238. Zdulski Kamil 1993 Nordea Runners zielona 9:30
239. Zgórska Marta 1987 Morena Czołowa czerwona 11:30
240. Zielińska Agnieszka 1970 - zielona 9:30
241. Ziemba Jakub 2004 Wola krzysztoporska zielona 9:30
242. Ziemba Zbigniew 1976 Wola Krzysztoporska zielona 9:30
243. Zientalak Adam 1985 Łódź zielona 9:30
244. Ziomek Fryderyk 2002 Atlas Running Team czerwona 11:30
245. Ziomek Tomasz 2004 Atlas Running Team czerwona 11:30
246. Zwolińska Katarzyna 1987 Łódź zielona 9:30
247. Zydroń Wiesław 1976 Z Kijkami Nam Po Drodze zielona 9:30
248. Zyzik Patrycja 1999 Łódź zielona 9:30
249. Żak Maciej 1992 Nordea Runners żółta 10:40
250. Żelazny Jan 1989 Active Haleon czerwona 11:30