Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja letnia

Lublin 30.07.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 91


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abram Edyta 1987 Puławy zielona 9:00
2. Adamczuk Paweł 1985 Lublin żółta 10:15
3. Aftyka Mariola 1979 Firlej żółta 10:15
4. Baran Radosław 1981 Niedźwiada żółta 10:15
5. Biszczak Dominika 1994 Lublin żółta 10:15
6. Błaszczak Iwona 1971 Da się żółta 10:15
7. Brodaczewski Piotr 1994 Lublin żółta 10:15
8. Chmist Jakub 1986 Fight Club żółta 10:15
9. Cichosz Krzysztof 1976 RUCH IZBICA/RONNIN zielona 9:00
10. Ciesielczuk PaweŁ 1979 Chełm żółta 10:15
11. Danilewicz Aleksandra 1998 Komarów-Osada zielona 9:00
12. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega żółta 10:15
13. Długosz Karolina 1992 Poniatowa żółta 10:15
14. Domaradzka Małgorzata 1966 WAGABUNDA żółta 10:15
15. Domaradzki Grzegorz 1964 WAGABUNDA żółta 10:15
16. Drewniak Paweł 1988 19 BRYGADA ZMECHANIZOWANA żółta 10:15
17. Filipowski Dariusz 1972 Fehlau Run Team żółta 10:15
18. Flasińska Anna 1998 Lublin zielona 9:00
19. Ganczaruk Wojciech 1978 Cyców zielona 9:00
20. Gil Natan 1997 Lublin zielona 9:00
21. Głowacki Leszek 1955 P.U.E. i H. Elto sp. zo.o. zielona 9:00
22. Głuszak Katarzyna 1982 Lublin zielona 9:00
23. Górski Robert 1966 Da się żółta 10:15
24. Izdebski Zbigniew 1960 Wiązowna żółta 10:15
25. Jargiło Klaudia 1995 Nie ma letko zielona 9:00
26. Kalbarczyk Ireneusz 1960 Truchtacz Garwolin żółta 10:15
27. Kaliszewski Karol 1984 #NoLimits żółta 10:15
28. Kamiński Łukasz 1982 Lublin zielona 9:00
29. Karasek Daniela 1984 Kowala żółta 10:15
30. Karasek Mariusz 1972 Lublin żółta 10:15
31. Karasek Radosław 1984 PZU SPORT TEAM żółta 10:15
32. Kazlouski Pavel 1988 Lublin żółta 10:15
33. Kieliszek Michał 2003 Lublin żółta 10:15
34. Kłoda Tomasz 1987 Łęczna żółta 10:15
35. Kozyra Paweł 1996 UMe Lub Runnerpawcislaw żółta 10:15
36. Kubacki Bartek 1993 Lublin zielona 9:00
37. Kucharczyk MaŁgorzata 1981 Świdnik żółta 10:15
38. Kurpisz-Skwarczak Karolina 1979 GDYNIA żółta 10:15
39. Kuśmirek Piotr 1991 Lublin żółta 10:15
40. Leszczyńska Anna 1989 Warszawa żółta 10:15
41. Lewczuk Magdalena 1999 Włodawa żółta 10:15
42. Litak Grzegorz 1963 Lublin żółta 10:15
43. Łata Marcin 1993 I Klinika Psychiatrii w Lublinie zielona 9:00
44. Malinowska Izabela 1988 Kraśniczyn zielona 9:00
45. Malinowska Klaudia 1994 Trawniki zielona 9:00
46. Malinowska Marta 1996 Kraśniczyn zielona 9:00
47. Mazurkiewicz Maciek 1980 #BasiaTeam zielona 9:00
48. Mazurkiewicz Monika 1982 Lublin zielona 9:00
49. Misztal Luiza 2000 Poniatowa żółta 10:15
50. Mitruczuk Marcin 1978 SP3 Puławy żółta 10:15
51. Moniakowska Joanna 1980 Krasnystaw żółta 10:15
52. Mróz Edwin 1987 Biegusiem.pl żółta 10:15
53. Niewczas Barbara 1982 Lubartów żółta 10:15
54. Nowaczek Ewa 1983 #NoLimits żółta 10:15
55. Nowosad Marek 1953 UMCS Wydział NoZiGP zielona 9:00
56. Okolita Теtiana 1993 Lublin zielona 9:00
57. Olech Barbara 1990 Lublin żółta 10:15
58. Osypiuk Mariusz 1983 Łęczna Biega żółta 10:15
59. Piesta Wiktoria 1993 Puławy zielona 9:00
60. Pietraś Arkadiusz 1987 Bełżyce zielona 9:00
61. Poniewierski Piotr 1970 Busko-Zdrój żółta 10:15
62. Poterek Katarzyna 1988 Lublin żółta 10:15
63. Powała-Niedźwiecki Maciej 1982 Lublin zielona 9:00
64. Powała-Niedźwiecki Stanisław 1987 OGNIWO SOPOT zielona 9:00
65. Radulski Jakub 1997 Radom żółta 10:15
66. Rejmak Renata 1982 Lublin żółta 10:15
67. Roszkowski Tomasz 1986 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów żółta 10:15
68. Rzewnicki Marek 1981 Nadleśnictwo Ostrołęka żółta 10:15
69. Sitarz Ryszard 1990 I Klinika zielona 9:00
70. Skurski Mariusz 1974 Lubelska grupa triathlonu żółta 10:15
71. Skwarczewska Karolina 2001 Chełm zielona 9:00
72. Sonik Grzegorz 1987 Lublin żółta 10:15
73. Stolarek Paulina 1993 Warszawa żółta 10:15
74. Styrnik Krystian 1996 Nałęczów żółta 10:15
75. Śliwa Grzegorz 1970 Świdnik żółta 10:15
76. Świderek Dorota 1991 PZU SPORT TEAM żółta 10:15
77. Tarasińska Joanna 1993 Lublin żółta 10:15
78. Tarczon Miroslaw 1968 MBC żółta 10:15
79. Tarnowska Ewa 1992 Lubelska Grupa Triathlonu żółta 10:15
80. Teleon-Polska Marlena 1988 Lublin zielona 9:00
81. Uliczna Iwona 1975 Świdnik zielona 9:00
82. Walasek Agnieszka 1995 Nowy Bazanów żółta 10:15
83. Wenerski Wojciech 1950 lubelskie stowarzyszenie biegowe żółta 10:15
84. Witek Marek 1989 Lublin zielona 9:00
85. Wójcik Bartłomiej 1991 KSPZ GREY żółta 10:15
86. Wysocki Grzegorz 1986 Lublin zielona 9:00
87. Wysocki Marcin 1978 Lublin żółta 10:15
88. Zarzycki Aleksander 1992 Lublin zielona 9:00
89. Zawadzki Mariusz 1983 #NoLimits żółta 10:15
90. Zbiciak Adam 1966 Lubartów zielona 9:00
91. Zdebski Andrzej 1969 Łeczna żółta 10:15