Lista startowa

BOTANICZNA PIˇTKA - Edycja Wiosenna

Mikołów 07.05.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 107


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Baranowski Łukasz 1986 ORZESZE bieg 9:30
2. Boron Luiza 1978 RUNHOGS Tychy bieg 10:15
3. Boroń Tomek 1978 RUNHOGS Tychy bieg 10:15
4. Brychcy Olaf 2002 BBL Mikołów bieg 9:30
5. BrzeziŃska Dominika 1982 Zabrze bieg 10:15
6. Cetera Ewelina 1983 Sosnowiec NW 11:30
7. Ciesielski Mateusz 1990 Ruda ¦l±ska bieg 9:30
8. Cie¶luk Agata 1973 Tur Borówka bieg 9:30
9. Cimała Adrian 1986 Bełk bieg 10:15
10. Cimała Magdalena 1988 Bełk NW 11:30
11. Cyganik Piotr 1988 FC Cwaniaki bieg 9:30
12. Czachura Lidia 1995 Tychy bieg 9:30
13. Czepczar Mariusz 1980 Hager Sport Team NW 11:30
14. Danek Grażyna 1978 Mysłowice NW 11:30
15. Firla Wioletta 2000 Rybnik-Ochojec bieg 10:15
16. Ganobis Wojciech 1999 Katowice bieg 10:15
17. Garbuz Agnieszka 1974 Brzezzcze NW 11:30
18. Gaweł Bogdan 1956 Synthos bieg 9:30
19. Gębala-Buczko Joanna 1983 Wyry bieg 10:15
20. Graba Katarzyna 1999 TUR BORÓWKA bieg 9:30
21. Greszta Paweł 1975 Tychy NW 11:30
22. Gwardiak Mateusz 1986 Orzesze bieg 9:30
23. Kaczmarczyk Antoni 2006 Spalam kreple bieg 10:15
24. Kaczmarczyk Marcin 1985 Tychy bieg 10:15
25. Kaczmarczyk Tomasz 1990 Zabrze bieg 10:15
26. Kalka Łukasz 1984 Ruda ¦l±ska bieg 10:15
27. Kałużna Małgorzata 1987 SOCIOS SILESIA bieg 10:15
28. Kęku¶ Dorota 1981 Marklowice Górne bieg 10:15
29. Kobierska Agnieszka 1980 42k Pro Team bieg 10:15
30. Komander Dawid 1990 Ruda ¦l±ska bieg 10:15
31. Konopko Krzysztof 1980 Mikołów bieg 10:15
32. Kosecka Jakub 1982 Łomianki bieg 10:15
33. Krupa Karolina 1989 Fallout_76_Run bieg 9:30
34. Kryshmaru Viktor 1969 Dabrowa Gornicza bieg 9:30
35. Krzykawski Dawid 1986 ALBA bieg 10:15
36. Laskowski Łukasz 1982 Mikołów bieg 10:15
37. Lewald Krzysztof 2006 Mikołów bieg 10:15
38. Lewald Marcin 1978 Mikołów bieg 9:30
39. Lipiecki Przemysław 1982 ¦więtochłowice bieg 10:15
40. Lipiński Tomasz 1974 Opony Serafinowski bieg 10:15
41. Lisoń Julia 1996 Inżynieria Biegania Team bieg 9:30
42. Łabasz Damian 1992 HAJCONGI bieg 10:15
43. Łapa Aleksandra 1977 4A bieg 9:30
44. Ławniczak-Cielińska Dorota 1977 Tychy bieg 10:15
45. Łochyńska Paulina 1989 Zabrze bieg 10:15
46. Łuszcz Konrad 1998 #GrodziecRun bieg 10:15
47. Macioszek Jacek 1972 Orzesze bieg 10:15
48. Mafa Wiktoria 1998 Katowice bieg 10:15
49. Makowski Marek 1958 Tychy NW 11:30
50. Malczewska Anna 1978 Malczusia Team bieg 9:30
51. Malik Adam 1985 Siemianowice ¦l±skie NW 11:30
52. Malinowska Malgorzata 1971 Powoli do celu bieg 10:15
53. Małek Adam 1982 Orzesze bieg 9:30
54. Małochleb Mateusz 1997 Night Runners ¦l±sk bieg 9:30
55. Mandrysz Aleksandra 1977 Nordic Walking Lyski NW 11:30
56. Martyniak Rafał 1981 Kęty bieg 10:15
57. Maryjosz Katarzyna 1975 Żory bieg 10:15
58. Maryjosz Przemysław 2006 UKS Czwórka Żory bieg 10:15
59. Mejza Marzena 1982 APEX GYM bieg 10:15
60. Michalak MirosŁaw 1972 TYCHY NW 11:30
61. Michalik Przemysław 1973 77 bieg 9:30
62. Mielniczuk Bartłomiej 1993 Gliwice bieg 10:15
63. Mi¶kowicz Anna 1958 Głogówek NW 11:30
64. Nazim Artur 1981 Fallout_76_Run NW 11:30
65. Nazim Sebastian 1984 Fallout_76_Run bieg 9:30
66. Nowak Anna 1983 Tarnowskie Góry NW 11:30
67. Nowak Małgorzata 1980 Tarnowskie Góry NW 11:30
68. Okon Tomasz 1989 Lędziny bieg 9:30
69. Paj±k Karolina 1999 Tur Borówka bieg 9:30
70. Piętka Radosław 1983 Sosnowiec bieg 10:15
71. Przybytek Dariusz 1966 niezrzeszony bieg 10:15
72. Ptak Patryk 2001 Lędziny bieg 10:15
73. Ptasznik Agnieszka 1984 Laryszów bieg 10:15
74. Ptasznik Marcin 1987 Laryszów bieg 10:15
75. Puchala Michal 1982 Policja KMP Zabrze bieg 10:15
76. Rosak-Szyrocka Joanna 1979 Częstochowa bieg 9:30
77. Rudawski Bartosz 1978 Rozbiegana Reta bieg 9:30
78. Rusek Jakub 1992 KS Kamionka bieg 10:15
79. Rusin Adam 1994 Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice bieg 10:15
80. Sawecki Grzegorz 1976 Sosnowiec NW 11:30
81. Schmidt Witold 1973 Zabrze bieg 10:15
82. Serafin Dariusz 1969 Klub Biegacza Fartlek bieg 10:15
83. Sierant-Le¶nik Małgorzata 1987 Ruda ¦l±ska bieg 10:15
84. Sitko Mateusz 1991 Hajcongi bieg 10:15
85. Skoczykłoda Szymon 1984 Mikołów bieg 9:30
86. Skorupa Paweł 1988 SKORUPA SPORT bieg 10:15
87. Skowroński Szymon 1981 SDB Team bieg 10:15
88. Skubis Kamil 1993 Krav Maga NA MAXA bieg 9:30
89. Skupień Robert 1981 Turza ¦l±ska bieg 10:15
90. Stachurski Tomasz 1993 Katowice bieg 10:15
91. Stańczyk Andrzej 1960 PoWoli do Celu NW 11:30
92. Stańczyk Krystyna 1961 PoWoli do Celu NW 11:30
93. Strzelczyk Zuzanna 2006 KS Kamionka bieg 10:15
94. Szczę¶niak Krystyna 1996 Tur Borówka bieg 9:30
95. Sztaba Bartosz 1981 ALBA bieg 10:15
96. Szymura Izabela 1976 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM bieg 10:15
97. Szymura Wojciech 1973 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM bieg 10:15
98. Tomczak Jacek 1988 AsicsFrontrunnerPolska bieg 9:30
99. Włodarczyk Dawid 1985 MURCKI TEAM bieg 10:15
100. Woszczek Janetta 1977 Frydek bieg 9:30
101. Woszczek Marek 1973 Frydek bieg 9:30
102. Wowra Michał 1982 Jankowice bieg 10:15
103. Wróbel Sandra 1996 Piekary ¦l±skie NW 11:30
104. Zaklińska Katarzyna 1976 Gliwice bieg 9:30
105. Zaremba Tadeusz 1954 Gliwice bieg 10:15
106. Zięba Aleksander 1995 Klub Sportowy Gminy Psary bieg 10:15
107. Żelek Marek 1998 Tur Borówka bieg 9:30