Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - Edycja Letnia

Mikołów 21.08.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 76


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Bereska Bartłomiej 1985 Gliwice żółta 10:15
2. Biały Marcin 1994 Alior Bank SA zielona 9:00
3. Biel Agnieszka 1979 Katowice żółta 10:15
4. Budner Ewa 1986 Tychy żółta 10:15
5. Budny Piotr 1991 Tytanowe Dżdżownice zielona 9:00
6. Cyba Natalia 1975 Dajem Radę żółta 10:15
7. Czaban Katarzyna 1989 Kulam się jak gumiklyjzy żółta 10:15
8. Czekan Aleksandra 1991 Zabrze żółta 10:15
9. Czekan Sebastian 1988 Zabrze żółta 10:15
10. Czyczerski Jakub 1991 Katowice żółta 10:15
11. Dziendziel Piotr 1989 Bielsko-Biała żółta 10:15
12. Gaweł Bogdan 1956 Synthos zielona 9:00
13. Gawełek Alina 1972 Ruda Śląska żółta 10:15
14. Gawełek Konrad 2000 Ruda Śląska żółta 10:15
15. Gawełek Zbigniew 1970 Ruda Śląska żółta 10:15
16. Gorny Kamil 1988 Grzegorze żółta 10:15
17. Gorol Piotr 1993 Mikołów zielona 9:00
18. Jachimowski Waldemar 1973 Masters Knurów zielona 9:00
19. Jodłowski Grzegorz 1969 Śląsk Kolarsko żółta 10:15
20. Jokel Edyta 1982 Chorzów zielona 9:00
21. Kalisz Pamela 1992 Katowice żółta 10:15
22. Kapałka Tomasz 1988 Gliwice zielona 9:00
23. Kapler Małgorzata 1988 Ruda Śląska żółta 10:15
24. Kapler Robert 1987 Ruda Śląska żółta 10:15
25. Kieś-Dudys Agnieszka 1985 Team Nutrilite żółta 10:15
26. Kolny Michał 1984 Chełm Śląski zielona 9:00
27. Krajewski Mariusz 1975 Mikołów żółta 10:15
28. Kruczyński Andrzej 1978 Forest Runners zielona 9:00
29. Kryshmaru Viktor 1969 Dabrowa Gornicza żółta 10:15
30. Lenc Justyna 1986 Opole żółta 10:15
31. Lewald Krzysztof 2006 Mikołów zielona 9:00
32. Lewald Marcin 1978 Mikołów zielona 9:00
33. Łabasz Damian 1992 Łaziska Górne żółta 10:15
34. Łuszcz Konrad 1998 Biegowa Kuźnia żółta 10:15
35. Majewski Łukasz 1991 Dąbrowa Górnicza żółta 10:15
36. Malinowska Małgorzata 1971 PoWoli do Celu zielona 9:00
37. Masoń Anna 1995 FatKillerAnn żółta 10:15
38. Masoń Karol 1993 FatKillerAnn żółta 10:15
39. Michulec Tadeusz 1959 CHWALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI żółta 10:15
40. Mosbauer Marcin 1992 Feniks Team Run żółta 10:15
41. Mularczyk Paweł 1991 Grupa Jura'PL zielona 9:00
42. Mutwil Jarosław 1982 Orzesze żółta 10:15
43. Nawrat Waldemar 1956 Katowice zielona 9:00
44. Nowak Agnieszka 1989 Katowice zielona 9:00
45. Pawliszak Krzysztof 1974 Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego zielona 9:00
46. Pereszlucha Kamil 1998 Katowice zielona 9:00
47. Pilch Anna 1985 RRRR żółta 10:15
48. Pluszczyk Aleksandra 1986 Katowice żółta 10:15
49. Pluszczyk Mateusz 1986 Katowice żółta 10:15
50. Prandzioch Martyna 1989 Ruda Śląska żółta 10:15
51. Ramos Filipe 1971 Katowice żółta 10:15
52. Ramos Maria 2004 Katowice żółta 10:15
53. Rataj Barbara 1985 Jejkowice biegają zielona 9:00
54. Rybczyński Jarosław 1972 Dzikie Życie Run Team żółta 10:15
55. Rygalik Agnieszka 1980 Parkrun Sosnowiec zielona 9:00
56. Sitko Mateusz 1991 Mikołów żółta 10:15
57. Skoczykloda Roman 1950 Stadion Śląski zielona 9:00
58. Smolik Sławomir 1974 Gitfit-FatKillerArmy żółta 10:15
59. Smyczek Bartosz 1987 Kilometrożerca żółta 10:15
60. Stachurski Tomasz 1993 Sosnowiec żółta 10:15
61. Starzak Marta 2004 Orzesze-Mościska żółta 10:15
62. Studniarz Michał 1988 SOCIOS SILESIA żółta 10:15
63. Szabłowicz Patrycja 1986 - zielona 9:00
64. Szałaśny Paweł 1981 Brzeszcze zielona 9:00
65. Szewczyk Damian 1976 Jejkowice biegają żółta 10:15
66. Szlosarek Magdalena 1995 DJM usługi brukarskie żółta 10:15
67. Świerk Monika 1990 Katowice zielona 9:00
68. Tabacki Daniel 1994 Orzesze żółta 10:15
69. Urbaniak Witek 1980 Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice żółta 10:15
70. Wielgus Edyta 1978 Edyta Tuszyńska żółta 10:15
71. Wielgus Robert 1979 Dajem Radę żółta 10:15
72. Witkowska Emilia 1998 Katowice zielona 9:00
73. Wojcieszak Bartosz 1983 Alior Bank SA zielona 9:00
74. Wojtal Dariusz 1976 FOREST RUNNERS zielona 9:00
75. Wójcik Szymon 1994 Mikołów żółta 10:15
76. Zbrzeźniak Tymoteusz 1994 Silesia Marathon CLUB żółta 10:15