Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wiosenna

Poznań 10.04.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 336


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adam Robert 1988 Eurocash bieg 10:15
2. Adamczyk Bartosz 1995 Obsesja doskonałości bieg 9:30
3. Alamenciak Tomasz 1988 Kłecko bieg 11:00
4. Antkowiak Damian 1984 Czmoń Team bieg 9:30
5. Antkowiak Marta 1985 Mar-Trade Marta Antkowiak bieg 9:30
6. Augustyniak Jacek 1988 Luboń bieg 9:30
7. Bajer Kamil 1996 Poznań bieg 10:15
8. Balcerzak Renata 1966 Kiekrz NW 12:30
9. Baranowska Aleksandra 1999 Mistrzowski Trening bieg 9:30
10. Baranowska Irena 1946 Poznań NW 12:30
11. Baranowska-Bernat Asia 1978 Roxkije Rokietnica NW 12:30
12. Bayer Grażyna 1965 DBL NW 12:30
13. Berger Tadeusz 1953 Marsz Po Zdrowie NW 12:30
14. Betanski Lukasz 1985 , bieg 10:15
15. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz bieg 10:15
16. Bielawska Monika 1978 Buk bieg 11:00
17. Biesiada Barbara 1955 POGODNA NW 12:30
18. Bobak Andrzej 1981 Poznań bieg 11:00
19. Bochna Ania 2001 Koźmin Wielkopolski bieg 10:15
20. Bocian Paweł 1976 Komorniki bieg 9:30
21. Boiński Bartosz 1992 Eurocash bieg 10:15
22. Bolechowski Cezary 1997 Poznań bieg 10:15
23. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun bieg 10:15
24. Borowska Aleksandra 1994 Puszczykowo bieg 9:30
25. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz bieg 9:30
26. Bubeła Adam 1975 Poznań bieg 9:30
27. Buchert Mariola 1987 Czempiń bieg 9:30
28. Budna Grażyna 1979 Poznań bieg 9:30
29. Budny Przemysław 1979 Poznań bieg 9:30
30. Budzyńska Monika 1988 Poznań bieg 10:15
31. Buzińska Małgorzata 1995 Poznan bieg 11:00
32. Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO bieg 11:00
33. Cebulska Sylwia 1977 Oborniki bieg 10:15
34. Chasiński Tomasz 1986 Walerianowo bieg 11:00
35. Chrzanowska Marta 1987 Poznan bieg 11:00
36. Chyłka Mikołaj 1998 Inowrocław bieg 10:15
37. Cichowlaz Małgorzata 1991 Poznań bieg 10:15
38. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM bieg 10:15
39. Ciszewska Paulina 1994 Eurocash bieg 10:15
40. Citkowska Julia 2000 Wronki bieg 11:00
41. Cybak Michalina 2006 jarosław cybak bieg 10:15
42. Czapiewski Paweł 2001 Poznań bieg 11:00
43. Czerniak Joanna 1981 Kostrzyn bieg 11:00
44. Czerwińska Gabriela 2004 Białystok bieg 9:30
45. Czuk Przemysław 1995 Zabrzeg bieg 11:00
46. Dachtera Jan 1999 Skórzewo bieg 11:00
47. Dąbrowski Zbigniew 1981 Bolechówko bieg 10:15
48. Dobersztyn Zuzanna 1993 Poznań bieg 10:15
49. Duda Krzemieniewska Jadwiga 1957 KB Szamotuły bieg 11:00
50. Dzieciątkowska Marta 1998 UKS Lusowo bieg 9:30
51. Dziuba Anna 1992 Poznań bieg 10:15
52. Dziurzynski Slawek 1982 Poznan bieg 9:30
53. Dziurzyńska Aleksandra 1984 Poznań bieg 10:15
54. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn bieg 10:15
55. Faturik Tatiana 1981 poznan bieg 9:30
56. Fenrych Robert 1973 #biegiemwlas bieg 9:30
57. Fijak Karolina 1984 Murowana Goślina bieg 11:00
58. Foltyniewicz Błażej 1985 Eurocash bieg 10:15
59. Frankowska Agata 1988 #RunRunAkasha bieg 11:00
60. Furtak Jacek 1992 Witkowo Biega/31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 9:30
61. Gaworski Filip 1988 Eurocash bieg 10:15
62. Gendera Bartosz 1981 Poznań bieg 11:00
63. Gierasińska Dagmara 1997 Poznań bieg 11:00
64. Gierasiński Alan 1995 Fałkowo bieg 11:00
65. Gierczyńska Nicola 2001 Szczuczyn bieg 11:00
66. Gil Michał 1997 Luboński Klub Biegacza bieg 9:30
67. Gola Paulina 1995 NORDEC bieg 9:30
68. Golczewski Tomasz 1978 Poznań bieg 9:30
69. Golińska Barbara 1987 Eurocash bieg 10:15
70. Górski Amadeusz 1993 Poznań bieg 11:00
71. Górzny Dariusz 1969 Chomecice bieg 11:00
72. Grabny Szymon 1994 Wika i Szymek bieg 11:00
73. Grabowska Julia 2001 Rogoźno bieg 9:30
74. Gradzi Rafał 1995 Eurocash bieg 10:15
75. Grala Damian 1993 Poznań bieg 9:30
76. Gruszczyński Adrian 1988 FC Szamotuły bieg 11:00
77. Hauser Joanna 1982 Poznań bieg 11:00
78. Hyży Anna 1999 Poznań bieg 10:15
79. Jackowiak Barbara 1962 Roxkije Rokietnica NW 12:30
80. Jackowiak Jarosław 1960 Roxkije Rokietnica NW 12:30
81. Jagielski Łukasz 1992 Poznań bieg 10:15
82. Jagielski Maciej 1985 - bieg 9:30
83. Janczewski Marcin 1988 Zabezpieczenia Poznan bieg 11:00
84. Jankowska Justyna 1987 WRONKI NW 12:30
85. Janowiak Agnieszka 1979 UŚCIKOWO bieg 11:00
86. Janowska Agata 1984 Skorzewo bieg 11:00
87. Jarosz Bartosz 1989 Książ Wielkopolski bieg 9:30
88. Jarząb Magdalena 1982 WRONKI NW 12:30
89. Jeremicz Igor 1969 Gruszczyn bieg 10:15
90. Jeremicz Maciej 1996 Zielona Góra bieg 10:15
91. Jerzak Monika 1988 Nowak RUN bieg 11:00
92. Jeziorska Aleksandra 1995 Poznań bieg 11:00
93. Jędrych Przemysław 1977 Poznań bieg 11:00
94. Jon-Śliwa Joanna 1987 Plewiska team bieg 9:30
95. Józefczak Tomasz 1993 Osieczna bieg 11:00
96. Jóźwicki Łukasz 1989 Poznań bieg 9:30
97. Jurdziński Edmund 1941 gimnazjon suchy las NW 12:30
98. Jurkiewicz Krzysztof 1963 Poznań bieg 9:30
99. Kaczmarek Karol 1997 Poznań bieg 10:15
100. Kaczmarek Patryk 2000 Lebioda running team bieg 11:00
101. Kaczor Danuta 1956 Helios Team / ChampionMan Team NW 12:30
102. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW 12:30
103. Karalus Konrad 1997 Poznań bieg 11:00
104. Kasierska Ewa Katarzyna 1948 WKB Meta Lubliniec bieg 11:00
105. Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo bieg 10:15
106. Kasprzak Patrycja 1980 KOZIEGŁOWY bieg 10:15
107. Kędzierska Agata 1989 Poznań bieg 10:15
108. Kędzierska Andżelika 1994 Dżelki bieg 9:30
109. Kędziora Agnieszka 1989 Mosina bieg 9:30
110. Kiński Jakub 1993 OLX GROUP TEAM bieg 9:30
111. Klebaniuk Agnieszka 1971 Brak bieg 9:30
112. Klisz Joanna 1985 POZNAŃ bieg 11:00
113. Kluczyński Remigiusz 1966 KB Agulek bieg 10:15
114. Kłaniecka Bożena 1957 Roxkije Rokietnica NW 12:30
115. Kłaniecki Piotr 1960 Roxkije Rokietnica NW 12:30
116. Konstańczak Joanna 1983 Poznań bieg 11:00
117. Koszuta Sebastian 1995 Koziegłowy bieg 9:30
118. Kośmicka Natalia 1983 Kęsy Team bieg 11:00
119. Kowalak Robert 1984 Kostrzyn NW 12:30
120. Kowalska Joanna 1987 Komorniki bieg 11:00
121. Kowalski Piotr 1980 Poznań bieg 10:15
122. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 11:00
123. Koziorowski Roman 1990 Gniotek Rosnówko bieg 11:00
124. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas bieg 11:00
125. Kozłowska Kinga 1993 Złotniki bieg 11:00
126. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg 9:30
127. Krysztofiak Michalina 1987 Helios Team / ChampionMan Team bieg 11:00
128. Krzysztoszek Jakub 2007 Duszniki bieg 11:00
129. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 11:00
130. Kucz Beata 1984 Marsz Po Zdrowie NW 12:30
131. Kułek Aleksandra 2006 ChampionMan Team NW 12:30
132. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team bieg 11:00
133. Kuraszyk Aleksandra 1992 skoki bieg 11:00
134. Kurczak Łukasz 1981 Poznań bieg 11:00
135. Kurek Marcin 1980 e-automatyk Marcin Kurek bieg 9:30
136. Kusznierów Elżbieta 1978 Poznan bieg 10:15
137. Kusznierów Tomasz 1980 Poznan bieg 10:15
138. Kwapisz Alicja 1997 Tuptańsko bieg 11:00
139. Kwiatkowski Daniel 1996 FC Szamotuły bieg 11:00
140. Lewandowska Marta 1996 Torpol Running Team bieg 9:30
141. Lewandowska Natalia 1981 Skórzewo bieg 9:30
142. Lewandowski Marek 1958 Lubon bieg 11:00
143. Lewandowski Waldemar 1980 LEWANDOWSCY TEAM bieg 11:00
144. Liberska Agata 2005 Poznań bieg 10:15
145. Liberska Joanna 1975 Poznań bieg 10:15
146. Lisewska Katarzyna 1969 Poznań bieg 10:15
147. Lisewski Filip 1999 Poznań bieg 10:15
148. Lissoń Maria 1986 rokietnica bieg 10:15
149. Lorenc Patryk 1990 Oborniki bieg 10:15
150. Lorkowska Magdalena 1980 Chodzież NW 12:30
151. Łasocha Kamila 1982 OwocBiega TEAM bieg 9:30
152. Łaszkiewicz Aleksandra 1993 Poznań bieg 11:00
153. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły bieg 11:00
154. Łucka Julia 1995 Poznań bieg 10:15
155. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Team bieg 9:30
156. Łukowska Klaudia 1999 Poznań bieg 10:15
157. Łuszczek Iwona 1995 Poznań bieg 9:30
158. Machucki Kamil 2000 Rogoźno bieg 11:00
159. Maciejewski Szymon 1978 Wielka Wieś bieg 11:00
160. Maćkowiak Henryk 1970 UAM bieg 11:00
161. Maćkowiak Weronika 1991 Poznań bieg 11:00
162. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica NW 12:30
163. Majewska Marta 1984 Spin Force Runners / #zaliniamety bieg 10:15
164. Majewski Kacper 2000 Poznań bieg 9:30
165. Makosz Zbigniew 1993 61-001 bieg 10:15
166. Marcinowski Piotr 1971 Ranczo Alpaka bieg 10:15
167. Mazurek Joanna 1980 Grzebienisko NW 12:30
168. Mazurek Lena 2003 Grzebienisko NW 12:30
169. Mąkosza Dominika 1981 Nowa Wieś bieg 11:00
170. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy bieg 11:00
171. Mendyk Monika 1983 Wielka wieś bieg 11:00
172. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 NW 12:30
173. Miazek Tomasz 1987 Luboń bieg 10:15
174. Michalak Violetta 1974 Wronki bieg 11:00
175. Michałkowska Monika 1991 Poznań bieg 9:30
176. Michałkowski Marek 1991 Poznań bieg 9:30
177. Mikulska Anna 2004 Rogoźno bieg 11:00
178. Mołdrzyk Piotr 1988 Grodzisk Wlkp bieg 11:00
179. Mszanowska Marta 1983 3:33 TEAM bieg 9:30
180. Muc Nikol 1996 Poznań bieg 9:30
181. Murawska Danuta 1979 Mosina NW 12:30
182. Murawski Przemysław 2000 Poznań bieg 10:15
183. Musiał Anna 1991 DBL bieg 11:00
184. Musielak Piotr 1970 PGB Sportowa Paczka UP P-Ń 56 bieg 11:00
185. Niedbalska-Pawlak Jagoda 1994 Duni EFF bieg 9:30
186. Niedziela-Schwartz Zuzanna 1988 Poznań bieg 11:00
187. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team bieg 9:30
188. Nosal Bartosz 1987 Pomalajka Team bieg 10:15
189. Nosal Ewa 1987 Pomalajka Team bieg 10:15
190. Nowak Agnieszka 1974 Latawiec Team bieg 11:00
191. Nowicki Hubert 1974 74030310015 bieg 11:00
192. Nowicki Tomasz 1969 DASZEWICE bieg 11:00
193. Okonek Aneta 1966 uroczyPrezent Team NW 12:30
194. Okonek Marek 1968 uroczyPrezent Team NW 12:30
195. Okonek Paulina 1990 Suchy Las NW 12:30
196. Osowski Bartosz 1999 Luboń bieg 10:15
197. Owsiejczuk Anna 2003 Grabówka bieg 9:30
198. Paciorek Marta 1981 Poznań bieg 11:00
199. Paczkowska Klaudia 1994 Poznań bieg 9:30
200. Pajor Martyna 2000 Wronki bieg 11:00
201. Paluczek Dorota 1976 Fitness Buk bieg 11:00
202. Paluczek Michał 1976 Fitness Buk bieg 11:00
203. Pasieka Katarzyna 1984 Poznań bieg 11:00
204. Paszek Mariusz 1983 Rokietnica bieg 11:00
205. Patrzykąt Hubert 1994 Poznań bieg 9:30
206. Pawiński Paweł 1994 Rogoźno Wielkopolskie bieg 11:00
207. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy bieg 11:00
208. Pawlak Kamila 1973 Poznań NW 12:30
209. Pawlak Sławomir 1970 BIEGAM BO LUBIĘ bieg 11:00
210. Pawlicka Alicja 1986 Poznań bieg 10:15
211. Pawlicka Daria 1991 Poznań bieg 10:15
212. Pawłowski Kamil 1995 Poznań bieg 10:15
213. Perkielewicz Mateusz 1987 Środa Wlkp bieg 10:15
214. Perlikowski Sławomir 1975 Inowrocław bieg 10:15
215. Piątek Paulina 1984 Poznań bieg 9:30
216. Piątkiewicz-Winiarska Joann 1989 Koczis bieg 10:15
217. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg 11:00
218. Piechowiak Marek 1982 Poznań bieg 11:00
219. Polak Łukasz 1981 Oborygeni NW 12:30
220. Porzuczek Agnieszka 1990 KB Agulek bieg 11:00
221. Poślednik Tomasz 1992 Poznań bieg 10:15
222. Przestacki Marcin 1990 Plewiska, pow. poznański bieg 9:30
223. Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko bieg 11:00
224. Puchalska Elżbieta 1977 osir kleczew bieg 11:00
225. Puchalski Marek 1970 osir kleczew bieg 11:00
226. Reszke Piotr 1972 Stokowski Projekt Maraton NW 12:30
227. Rożkowski Roman 1958 Śrem bieg 9:30
228. Rusiniak Eryk 2000 Rogoźno bieg 11:00
229. Rybarczyk Maria 1980 Wronki bieg 11:00
230. Rydzek Krzysztof 1983 Poznań bieg 11:00
231. Sarnowska Emilia 2002 Poznań bieg 11:00
232. Saukens Daria 1994 Poznań bieg 11:00
233. Schnotale - Kleczewska Eliza 1985 Poznań bieg 9:30
234. Schwartz Mikołaj 1988 Poznań bieg 10:15
235. Sękowska Wiktoria 1997 Wika i Szymek bieg 11:00
236. Sikora Ilona 1985 Luboń bieg 10:15
237. Siwa Dominik 1979 Torpol Running Team bieg 9:30
238. Siwek Arkadiusz 1995 FEHLAU RUN TEAM bieg 11:00
239. Skołuda Anna 1979 Kostrzyn bieg 11:00
240. Skrzypczak Agnieszka 1970 Eurocash bieg 10:15
241. Skurzyńska Magdalena 1988 Poznań bieg 11:00
242. Sobczak Bartłomiej 1992 Trzcianka bieg 9:30
243. Sobkowiak Renata 1985 Kostrzyn bieg 11:00
244. Sokala Marta 1994 3:33 TEAM bieg 10:15
245. Solibieda Anna 1985 3:33 TEAM bieg 9:30
246. Stamm Paulina 1974 Poznań bieg 11:00
247. Stanek Jakub 2000 AZS UAM Poznań bieg 11:00
248. Stanisławska Daria 1986 Poznań bieg 11:00
249. Stanisławska Joanna 1994 Wągrowiec bieg 9:30
250. Stankiewicz Andrzej 1983 Poznań bieg 11:00
251. Staszczyk Jakub 1977 Poznań bieg 11:00
252. Staśkiewicz Piotr 1990 Rawicz bieg 11:00
253. Stawska Marta 1989 Fitness Buk bieg 11:00
254. Stefaniak Adam 1985 Puszcza bieg 10:15
255. Stefaniak Dawid 1993 Team Run Gołańcz bieg 11:00
256. Stopa Hubert 1997 Duszniki bieg 10:15
257. Stopa Sebastian 1996 Duszniki bieg 10:15
258. Studziński Robert 1980 Poznań bieg 9:30
259. Surdyk Agata 1966 Golęczewo NW 12:30
260. Synowiec Sandra 1994 Poznań bieg 10:15
261. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas bieg 11:00
262. Szczecińska Renata 1971 Marsz Po Zdrowie NW 12:30
263. Szczerbiński Mikołaj 1991 Poznań bieg 11:00
264. Szczęsny Kuba 1995 Buk bieg 11:00
265. Szczucka Emilia 1997 Police bieg 10:15
266. Szczygieł Daniel 1997 Poznań bieg 11:00
267. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM bieg 9:30
268. Szelerska Martyna 2007 Radzyny bieg 11:00
269. Szelerska Zofia 2006 Radzyny bieg 11:00
270. Szelerski Krzysztof 1982 Radzyny bieg 11:00
271. Szopka Leszek 1986 Poznań bieg 11:00
272. Szott Piotr 1958 Le-Biega bieg 11:00
273. Szuder Martyna 1996 Opalenica bieg 10:15
274. Szuwalski Damodar 2001 Wielkopolscy Biegacze bieg 11:00
275. Świątkowiak Michał 1990 Poznań bieg 10:15
276. Świerkowska Weronika 1994 Poznań bieg 9:30
277. Święch Tomasz 1977 DUNI EFF bieg 9:30
278. Taranczewska Zuzanna 1985 Poznań bieg 11:00
279. Tasarek Bartosz 1993 Poznań bieg 9:30
280. Tecław Agnieszka 1984 Gałowo bieg 11:00
281. Tepper Jakub 2006 Budchem bieg 10:15
282. Tepper Marcin 1977 Budchem bieg 10:15
283. Tomaszewska Beata 1988 Poznań bieg 11:00
284. Tomczyk Edward 1948 Zielone Groszki Poznań NW 12:30
285. Tomowiak Rafał 1984 # SzymanowskiTeam Leszno bieg 11:00
286. Trawińska Edyta 1982 Wiry bieg 11:00
287. Trzosek Wiktoria 1998 Kiszkowo bieg 10:15
288. Tsakalos Konstantinos 1993 Int4Moves bieg 9:30
289. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team bieg 11:00
290. Tyliński Piotr 1972 Poznań bieg 11:00
291. Tylka Jonathan 1994 Poznań bieg 11:00
292. Uniejewski Maciej 1994 Poznań bieg 11:00
293. Urbaniak Piotr 1963 Poznań bieg 9:30
294. Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko bieg 11:00
295. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg 10:15
296. Walczak Robert 1980 #Biegiemwlas Cytadela by Night bieg 11:00
297. Walewska Alicja 1982 Koziegłowy bieg 10:15
298. Walkowiak Piotr 1994 Tuptańsko bieg 11:00
299. Warguła Kasia 2000 Szamotuły bieg 11:00
300. Wasilewski Adam 1986 NORDEC bieg 9:30
301. Wicher Anna 1990 Poznań bieg 11:00
302. Wieczorek Klaudia 1995 Poznań bieg 9:30
303. Wieczorkowski Władysław 1956 Poznań bieg 11:00
304. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 bieg 11:00
305. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 11:00
306. Winiarski Krzysztof 1989 Koczis bieg 10:15
307. Wiśniewska Alina 1965 Smashing Pąpkins bieg 10:15
308. Wiśniewska Daria 1996 Poznań bieg 11:00
309. Wiśniewski Daniel 2000 Lata Team bieg 11:00
310. Witczak Krzysztof 1991 Poznań bieg 10:15
311. Wojciechowski Marcel 1994 Lipno bieg 9:30
312. Wojtkowiak Piotr 1981 Poznań bieg 10:15
313. Wolińska Justyna 1992 Poznań bieg 11:00
314. Wolska Ewa 1968 NORDEC bieg 9:30
315. Woroch Hanna 1987 Czempiń bieg 9:30
316. Woroch Roman 1958 kghm metraco rudna NW 12:30
317. Wozniak Michał 1979 Poznań bieg 11:00
318. Woźniak Małgorzata 1981 Wygoda bieg 11:00
319. Woźnicki Paweł 1995 NBRC Warszawa bieg 9:30
320. Wójciak Barbara 1993 Środa Wielkopolska bieg 10:15
321. Wrąbel Felicja 1955 Marsz Po Zdrowie NW 12:30
322. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica NW 12:30
323. Wróblewska Monika 1992 Poznań bieg 10:15
324. Wróż Anna 1982 Kostrzyn bieg 11:00
325. Zaczyńska Dominika 1975 Torpol Running Team bieg 9:30
326. Zborowska Ewelina 1990 #biegiemwlas bieg 11:00
327. Zborowski Norbert 1990 #biegiemwlas bieg 11:00
328. Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn bieg 10:15
329. Ziętek Sławomir 1961 Szamotulski Klub Biegacza bieg 11:00
330. Zoga Paweł 1983 OLX GROUP TEAM bieg 9:30
331. Zugehoer Filip 2005 Poznań bieg 9:30
332. Zygmunt Agnieszka 1982 Wielichowo bieg 9:30
333. Żerko Violetta 1971 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 11:00
334. Żurawska Magdalena 1974 Poznań bieg 11:00
335. Żurawski Jakub 1974 Poznań bieg 11:00
336. Żychowski Piotr 1978 Tarnowo Podgórne bieg 9:30