Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja jesienna

Poznań 30.10.2021
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 196


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM NW 9:00
2. Adamiak Robert 1969 CURTIS bieg 11:00
3. Adamski Piotr 1988 Psycho bieg 11:00
4. Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team NW 9:00
5. Andrzejczak Anna 1992 IWB System- Instalacje do Twoich potrzeb bieg 12:30
6. Andrzejczak Filip 1992 Marki bieg 12:30
7. Angielczyk Małgorzata 1951 Zielone Groszki Poznań NW 9:00
8. Banaszak Anna 1990 Iwb System bieg 12:30
9. Banaszak Hubert 1988 Poznań bieg 11:00
10. Banaszak Karolina 1990 Poznań bieg 11:00
11. Bartkowiak Kamil 1992 IWB system instalacje do twoich potrzeb bieg 12:30
12. Bąk Krzysztof 1971 Wronki bieg 11:00
13. Biernacka Julia 1999 Poznań NW 9:00
14. Bimkiewicz Dominika 1994 BS-TRI / Rowery Małgośka bieg 11:00
15. Bobak Andrzej 1981 Poznań bieg 11:00
16. Bochna Ania 2001 Koźmin Wielkopolski bieg 11:00
17. Boiński Bartosz 1992 EuroCash bieg 11:00
18. Borsuk Damian 1985 Poznań bieg 11:00
19. Borucka-Konopka Anna-Maria 1991 Poznań bieg 12:30
20. Bożek Kinga 2006 Mosina bieg 11:00
21. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz bieg 11:00
22. Buszkowski Filip 1974 Filon bieg 11:00
23. Buzińska Karolina 1995 Poznań bieg 12:30
24. Buzińska Małgorzata 1995 Poznań bieg 12:30
25. Cichy Piotr 1988 Spoceni Września bieg 11:00
26. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM bieg 12:30
27. Czarnkowska Anna 1986 mieczewo bieg 12:30
28. Czarnkowski Łukasz 1982 mieczewo bieg 12:30
29. Dąbrowska Marlena 1990 Poznań bieg 11:00
30. Domański Kamil 1995 Odrano Wola bieg 11:00
31. Drobnik Aleksandra 1987 Grupa OLX bieg 11:00
32. Duda Jadwiga 1957 KB Szamotuły bieg 11:00
33. Dudek Klaudia 1994 Marsz po zdrowie NW 9:00
34. Dudzik-Zoga Hanna 1983 Puszczykowo bieg 11:00
35. Dygudaj Agnieszka 1982 Poznan NW 9:00
36. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań bieg 11:00
37. Echaust Katarzyna 1988 Kostrzyn bieg 11:00
38. Falkowska Ilona 1954 poznan bieg 11:00
39. Farbiszewski Daniel 1978 Grupa OLX Team bieg 11:00
40. Foltyniewicz Błażej 1985 EuroCash bieg 11:00
41. Fryśna Agnieszka 1994 Team Żaróweczki bieg 11:00
42. Gaworski Filip 1988 Eurocash bieg 11:00
43. Gąsior Krzysztof 1991 Poznan bieg 11:00
44. Geremek Ewa 1986 IWB System- instalacje do twoich potrzeb bieg 12:30
45. Górzny Dariusz 1969 Dariusz Górzny bieg 11:00
46. Grabny Szymon 1994 Szymek bieg 11:00
47. Gradzi Rafał 1995 Eurocash bieg 11:00
48. Graliński Patryk 1990 Poznań bieg 11:00
49. Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły bieg 11:00
50. Grzela Radosław 1978 Poznań bieg 11:00
51. Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo bieg 12:30
52. Helak Hania 2004 KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 12:30
53. Helak Karol 1973 KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 12:30
54. Jakrzewska Antonina 2005 Kórnik bieg 12:30
55. Jankowiak Katarzyna 1996 Poznań bieg 11:00
56. Jankowski Tomasz 1971 Lucky LUZers bieg 12:30
57. Jarosz Bartosz 1989 Książ Wielkopolski bieg 11:00
58. KaŁek Marcin 1978 Gowarzewo Family bieg 11:00
59. Karalus Konrad 1997 Poznań bieg 11:00
60. Karnat Katarzyna 2000 Zaleszany bieg 11:00
61. Klupś Agata 2001 Jastrowie bieg 12:30
62. Klupś Marta 2004 Jastrowie bieg 12:30
63. Klupś Monika 1975 Pozytywni z Pasją bieg 12:30
64. Kłaczkiewicz Magdalena 1995 KB Szamotuły bieg 12:30
65. Kołodziej Mirosław 1987 Warszawa bieg 11:00
66. Konieczny Jakub 1996 Koniecznie bieg 11:00
67. Konopka Robert 1986 Poznań bieg 12:30
68. Konstańczak Joanna 1983 Poznań bieg 12:30
69. Kowalski Wojciech 1980 Mogilno Team bieg 11:00
70. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku bieg 11:00
71. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 11:00
72. KuczyŃski Mateusz 1994 Szamotuły bieg 11:00
73. Kuraszyk Aleksandra 1992 Skoki bieg 11:00
74. Kurzawa Piotr 1993 ORP Popiełuszko bieg 11:00
75. Kurzątkowska Karolina 1996 Poznań bieg 11:00
76. Kwieciński Piotr 1982 Luboń bieg 12:30
77. Latos Janusz 1962 Środa wlkp bieg 11:00
78. Lewandowska Marta 1996 Torpol Running Team bieg 11:00
79. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ bieg 11:00
80. Lisewski Filip 1999 TEAM Żaróweczki bieg 11:00
81. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań bieg 11:00
82. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły bieg 12:30
83. Łukowska Klaudia 1999 Poznań bieg 11:00
84. Maciąg Adam 1998 Krysiaczekazpiwem bieg 11:00
85. Maciejczuk Kamila 1986 Mistrzowski Trening bieg 11:00
86. Maćkiewicz Hubert 2004 Mosina bieg 11:00
87. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica NW 9:00
88. Majewska Marta 1984 Spin Force Runners bieg 11:00
89. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners bieg 11:00
90. Marcinkowski Filip 1992 Wolsztyn bieg 11:00
91. Maryniak Michał 1989 Demiurg Project bieg 12:30
92. Matyla-Krajewska Karolina 1976 ZALASEWO bieg 12:30
93. Meissner Paulina 1997 Poznań bieg 11:00
94. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy bieg 11:00
95. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 bieg 11:00
96. Mikulewicz Karolina 1981 Poznań bieg 11:00
97. Mizera Weronika 2001 Poznań bieg 12:30
98. Mruk Klaudia 1979 Biskupice Wielkopolskie NW 9:00
99. Murawski Przemysław 2000 Poznań bieg 11:00
100. Musiałowska Ewelina 1984 Niechanowo bieg 12:30
101. Nawrowski Filip 1977 Szamotuły bieg 11:00
102. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team bieg 11:00
103. Nowacki Michał 1981 Poznań bieg 11:00
104. Nowicka Beata 1993 MAMA JAGNY bieg 11:00
105. Nowicki Hubert 1974 Poznań bieg 12:30
106. Nycz Joanna 1986 Suchy las bieg 12:30
107. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań NW 9:00
108. Patrzykąt Hubert 1994 Konin bieg 11:00
109. Pawlińska Paulina 1996 Mielno bieg 11:00
110. Piątek Kamila 1989 Poznań bieg 11:00
111. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg 11:00
112. Piechowiak Dariusz 1982 Skoki bieg 11:00
113. Piechowiak Marek 1982 Poznań bieg 11:00
114. Pielatowska Jadwiga 1989 Dirty Sparrows bieg 11:00
115. Pieprzycka Magdalena 1993 Poznan bieg 11:00
116. Pietrzak Magdalena 1998 Kórnik bieg 12:30
117. Pietrzak Martyna 1996 Poznań bieg 11:00
118. Pietrzak Rafał 1992 Kórnik bieg 12:30
119. Pikuta Bartosz 1993 Poznań bieg 11:00
120. Pińska Dominika 1992 Poznań bieg 12:30
121. Piński Patryk 1996 Poznań bieg 12:30
122. Piskorski Bartosz 2000 Poznań bieg 11:00
123. Podymska Hanna 2002 Strzałkowo bieg 12:30
124. Pohland Paweł 1984 Poznań bieg 11:00
125. Postek Danuta 1963 Zielone Groszki NW 9:00
126. Pozorska Klaudia 2002 Smogulecka Wieś bieg 11:00
127. Przewrocka Jolanta 1971 Poznań bieg 11:00
128. Przybylska Ewa 1994 Lusówko bieg 11:00
129. Przybylska Paula 1989 Poznań bieg 11:00
130. Przybylski Janusz 1982 Poznań bieg 11:00
131. Przybylski Szymon 1993 Lusówko bieg 12:30
132. Przymusiński Piotr 1954 Szary Basior NW 9:00
133. Ratajska Monika 1992 Poznań bieg 12:30
134. Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton NW 9:00
135. Rosół Maja 1996 Zalasewo bieg 11:00
136. Rubiś Daniel 1981 Kostrzyn bieg 11:00
137. Rydlewski Marek 1994 Poznań bieg 11:00
138. Rzeźnik Tomasz 1987 Rowery Małgośka bieg 11:00
139. Sikorska-Löwe Katarzyna 1981 Sławno bieg 12:30
140. Siwa Dominik 1979 Torpol Running Team bieg 12:30
141. Siwek Daria 1992 Biskupice wielkopolskie bieg 11:00
142. Skotarczyk Hanna 1977 ZA LINIĄ METY bieg 11:00
143. Skóra Michał 1990 Poznań bieg 11:00
144. Skrzypczak Agnieszka 1970 EuroCash bieg 11:00
145. Sobalak Karolina 1996 Poznań bieg 11:00
146. Sobkowiak Renata 1985 Kostrzyn bieg 11:00
147. Solibieda Anna 1985 Team 3:33 bieg 11:00
148. Spychała Jacek 1980 Poznań bieg 11:00
149. Staniecki Krzysztof 1978 Oborniki bieg 11:00
150. Stanisławska Joanna 1994 Wągrowiec bieg 11:00
151. Staszczyk Jakub 1977 Zuzik & Kubik bieg 11:00
152. Stefaniak Dawid 1993 Team Run Gołańcz bieg 11:00
153. Stolarek Grzegorz 1982 Ninja Team bieg 11:00
154. Stolarek Małgorzata 1984 Ninja Team bieg 11:00
155. Strugała Jakub 1985 Poznań bieg 11:00
156. Szaj Roksana 2002 Poznań Hussars Ladies bieg 11:00
157. Szczęsny Kuba 1995 Buk bieg 11:00
158. Szczygieł Daniel 1997 Poznań bieg 12:30
159. Szopka Leszek 1986 Poznań bieg 11:00
160. Szott Piotr 1958 Le-Biega bieg 11:00
161. Szymańska Agnieszka 1978 Poznań bieg 11:00
162. Szymański PaweŁ 1980 Leszno / Poznań bieg 12:30
163. Świerkowska Weronika 1994 Gniezno bieg 11:00
164. Taranczewska Zuzanna 1985 Poznań bieg 11:00
165. Targosz Katarzyna 1987 Poznań bieg 11:00
166. Terlecki Krzysztof 1980 Project Kaczmara bieg 12:30
167. Teubert Anna 1972 ROXKIJE ROKIETNICA NW 9:00
168. Teubert Piotr 1973 ROXKIJE ROKIETNICA NW 9:00
169. Tomaszewski Mateusz 1979 Kaźmierz bieg 11:00
170. Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska bieg 11:00
171. Tomczyk Edward 1948 Zielone Groszki Poznań NW 9:00
172. Tomowiak Rafał 1984 # SzymanowskiTeam bieg 12:30
173. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH /Mistrzowski Trening bieg 11:00
174. Uniejewski Maciej 1994 Poznań bieg 11:00
175. UrbaŃska Katarzyna 1982 PLEWISKA bieg 11:00
176. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg 11:00
177. Wasiakowski Hubert 1979 kickboxing pobiedziska bieg 11:00
178. Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska bieg 11:00
179. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas bieg 12:30
180. Weinert Marika 1992 Poznań bieg 11:00
181. Wesołowska Beata 1982 Luboń bieg 11:00
182. Wiącek Wiesław 1948 Skoki bieg 11:00
183. Wich Mateusz 2005 Poznań bieg 11:00
184. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 bieg 12:30
185. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 12:30
186. Wolff Łukasz 1986 Iwb System bieg 12:30
187. Woroch Jolanta 1966 KGHM METRAKO RUDNA NW 9:00
188. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica NW 9:00
189. Wróż Anna 1982 Kostrzyn bieg 11:00
190. Zborowska Ewelina 1990 #biegiemwlas bieg 11:00
191. Zborowski Norbert 1990 #biegiemwlas bieg 11:00
192. Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn bieg 11:00
193. Zerko Violetta 1971 Swarzędz bieg 11:00
194. Zieliński Stanisław 1975 Szamotuły NW 9:00
195. Zoga Paweł 1983 Puszczykowo bieg 11:00
196. Zygmunt Agnieszka 1982 Wielichowo bieg 11:00