Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja letnia

Przelewice 07.08.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 60


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Bartosik Ryszard 1973 KS LIVE zielona 9:30
2. Bogdał Monika 1978 BACKER DREAM TEAM zielona 9:30
3. Bortnowski Maciej 1992 KSW Vataha żółta 10:45
4. Cetera Janusz 1959 Dziwnówek zielona 9:30
5. Chruściński Kacper 1992 12 Brygada Zmechanizowana zielona 9:30
6. Chwyć Żaneta 1983 Dąbrowa zielona 9:30
7. Domański Henryk 1960 Mr. Spike's Running Team żółta 10:45
8. Dwornik Dorota 1972 Przelewice zielona 9:30
9. Dziedzic Marek 1981 Nowogard żółta 10:45
10. Etmańska Lidia 1985 Stargard zielona 9:30
11. Filipowski Dariusz 1972 Fehlau Run Team żółta 10:45
12. Gaweł Mikołaj 1965 Barlinek żółta 10:45
13. Grzemski Roman 1968 HR max BARLINEK żółta 10:45
14. Hoszman-Kulisz Marta 1996 Swiebodzin zielona 9:30
15. Jankowski Radosław 1983 BARLINEK żółta 10:45
16. Kaczmarek Jan 1947 KACZMAREK TEAM żółta 10:45
17. Kądziela Marcin 1986 Barlinek żółta 10:45
18. Kołodziej Mirosław 1987 Warszawa żółta 10:45
19. Kołodziejczak Elwira 1971 Przelewice żółta 10:45
20. Kopyra Izabela 1993 Szczecin żółta 10:45
21. Kowalczyk Bartłomiej 1988 Kurła Kaj Ta Meta?! żółta 10:45
22. Kruczek Kamil 1981 Stargard żółta 10:45
23. Krużyński Mariusz 1991 Police zielona 9:30
24. Kubat Daniel 1974 LOGIS WIND żółta 10:45
25. Kucharska Katarzyna 1981 Pyrzyce zielona 9:30
26. Kwiecińska Aleksandra 1993 Strzelce Krajeńskie zielona 9:30
27. Łodygowski Bartosz 1981 Przelewice żółta 10:45
28. Łukaszewski Sebastian 1979 Stargardzki Klub Lekkoatletyczny żółta 10:45
29. Majdra Monika 1984 Szczecin żółta 10:45
30. Malinowska Anna 1965 Gryfice zielona 9:30
31. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek zielona 9:30
32. Małysz Kamil 1988 Wełtyń żółta 10:45
33. Mielec Marta 1983 Szczecin żółta 10:45
34. Miter Wojciech 1986 Pyrzyce żółta 10:45
35. Niewadzik Urszula 1972 SZCZECIN zielona 9:30
36. Ochnio Marta 1968 Barlinek zielona 9:30
37. Osiadacz Iwona 1970 BACKER DREAM TEAM zielona 9:30
38. Ostaszewski Michał 1983 Karsko żółta 10:45
39. Padjasek Jakub 2007 BBL Barlinek żółta 10:45
40. Padjasek Sławomir 1976 BBL Barlinek żółta 10:45
41. Pochranowicz Barbara 1977 Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno żółta 10:45
42. Rajkiewicz Wioletta 1977 Lipiany żółta 10:45
43. Rutkowska Marta 1982 Gorzów Wlkp. zielona 9:30
44. Rybicki Janusz 1950 Police zielona 9:30
45. Sawicki Krzysztof 1989 Szczecin zielona 9:30
46. Sikora Robert 1962 Barlinek żółta 10:45
47. Sylwia Wierzbicka 1972 WMLKS Pomorze Stargard żółta 10:45
48. Szar Aneta 1977 Dębno żółta 10:45
49. Szymczak Magdalena 1989 Police zielona 9:30
50. Świgoń Izabela 1970 Stargardzki Klub Lekkoatletyczny żółta 10:45
51. Traczyk Marzena 1992 Gorzów Wielkopolski żółta 10:45
52. Wierzbicka Agnieszka 2001 WMLKS Pomorze Stargard żółta 10:45
53. Wilk Agnieszka 1990 Widuchowa żółta 10:45
54. Wilk Ania 1992 Ognica żółta 10:45
55. Winnik Aldona 1990 Slimaki zielona 9:30
56. Winnik Marek 1983 Slimaki zielona 9:30
57. Witkowska Katarzyna 1983 Szczecin żółta 10:45
58. Wodnicka Ewelina 1965 Gryfice zielona 9:30
59. Wodnicki Jacek 1965 Gryfice zielona 9:30
60. Zagórska Magdalena 1988 Ślazowo zielona 9:30