Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja letnia

Warszawa 31.07.2022
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 177


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adamczyk Anna 1985 Biegaczki-Siłaczki czerwona 11:00
2. Bany Izabela 1994 Warszawa zielona 9:00
3. Bator Zbigniew 1956 Warszawa czerwona 11:00
4. Behounek Leszek 1959 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane żółta 10:15
5. Behounek Małgorzata 1961 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane żółta 10:15
6. Belka Łukasz 1984 Halinów zielona 9:00
7. Belkius Katarzyna 1990 Team ZabieganeDni czerwona 11:00
8. Biegaj Michal 1981 Run-log.com czerwona 11:00
9. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław żółta 10:15
10. Bugajski Adam 1974 Dead on Arrival zielona 9:00
11. Bukowski Mateusz 2006 Warszawa zielona 9:00
12. Charubin Mariusz 1979 Narodowe Siły Zbrojne NSZ zielona 9:00
13. Chochlewicz Rafał 1988 Warszawa zielona 9:00
14. Chomka Michał 1985 EDC RUNNERS żółta 10:15
15. Chotkowski Mirosław 1982 PalmTeam czerwona 11:00
16. Czapnik Mariusz 1963 Kajetany zielona 9:00
17. Dąbrowa Wojciech 1948 - zielona 9:00
18. Dąbrowski Emil 1991 Malbork zielona 9:00
19. Desput Anna 1993 Wierzbna zielona 9:00
20. Dębska Maja 1982 Warszawa czerwona 11:00
21. Dmochowski Łukasz 1991 GLS Team żółta 10:15
22. Dubiel Adam 1987 Warszawa żółta 10:15
23. Dudziński Mateusz 1991 KS Pulpy żółta 10:15
24. Dziedzic-Siemieniec Magdalena 1986 Good Words Services Magdalena Dziedzic-Siemieniec zielona 9:00
25. FijaŁkowski Tomasz 1976 LEGIONOWO zielona 9:00
26. Filipowicz Natalia 1992 Warszawa czerwona 11:00
27. Florek Małgorzata 1986 Warszawa (Białołęka) czerwona 11:00
28. Foryś Jakub 2003 Warszawa czerwona 11:00
29. Furgał Rafał 1971 Olsztyn czerwona 11:00
30. Gaj Bogna 1970 Starstroopers zielona 9:00
31. Gałązka Tomasz 1978 BŁONIE czerwona 11:00
32. Gątowska Agnieszka 1986 Warszawa zielona 9:00
33. Głębocki Marcin 1988 Warszawa (Mokotów) żółta 10:15
34. Gołkowska-Podolak Anna 1991 K.S. Koniec Stawki czerwona 11:00
35. Goździk Aleksandra 1995 KS Pulpy żółta 10:15
36. Grabowiec-Alikowska Renata 1974 Warszawa czerwona 11:00
37. Gramek Wioletta 1984 Warszawa żółta 10:15
38. Grochowski Pawel 1987 MBC Team żółta 10:15
39. Gruszka Aleksandra 1979 Warszawa żółta 10:15
40. Gruszka Jakub 1984 Warszawa czerwona 11:00
41. Grzegorczyk Beata 1965 - żółta 10:15
42. Grzenda Agnieszka 1997 GLINIANKA zielona 9:00
43. Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 BIEGUNI 2022 żółta 10:15
44. Horoszko Emilian 1995 - zielona 9:00
45. Horoszko Michał 1987 Nie żółta 10:15
46. Jasińska Aneta 1975 Forma Na Ostro zielona 9:00
47. Jeleniewicz Joanna 1966 Legionowo zielona 9:00
48. Jeleniewicz Ryszard 1962 Legionowo zielona 9:00
49. Jeneral Katarzyna 1979 Warszawa zielona 9:00
50. Jokel Mateusz 1988 run-log.com czerwona 11:00
51. Kalmus Grzegorz 1967 Kajetany zielona 9:00
52. Kamiński Przemysław 1991 Warszawa żółta 10:15
53. Karkocha Sławomir 1976 karkoszki żółta 10:15
54. Karłowicz Anna 1953 Partia Wolnych Biegaczy czerwona 11:00
55. Katana Roman 1961 WIORiN czerwona 11:00
56. Kiełbowicz Stanisław 1985 Marki czerwona 11:00
57. Kietlińska Małgorzata 1977 Forma na Ostro zielona 9:00
58. Kiljańczyk Dominik 2000 Tarczyn żółta 10:15
59. Kiljańska Joanna 1994 Warszawa zielona 9:00
60. Kiszczyc Artur 1972 Otwock zielona 9:00
61. Kobierska Katarzyna 1983 Warszawa żółta 10:15
62. Kocoń Rafał 1984 Emeryci Drink Team czerwona 11:00
63. Komasiak Nina 1993 Warszawa zielona 9:00
64. Komosiński Patryk 1992 Warszawa żółta 10:15
65. Koper Marek 1967 Warszawa żółta 10:15
66. Korkosz Marcin 1978 Jozefoslaw żółta 10:15
67. Kosiaty Jarosław 1970 Róbmy Swoje zielona 9:00
68. Kosman Małgorzata 1963 Góra Biega/Sport Generation żółta 10:15
69. Kosterna Jakub 1998 Wacyn żółta 10:15
70. Kościk Jakub 1985 Królewski Klub Biegacza zielona 9:00
71. Kościk Urszula 1988 Warszawa zielona 9:00
72. Kozłowska Magdalena 1992 Warszawa zielona 9:00
73. Król Łukasz 1986 PZU Sport Team zielona 9:00
74. Kruk Andrzej 1970 Otwock zielona 9:00
75. Kubaszczyk Agnieszka 1986 Warszawa czerwona 11:00
76. Kubiak Magdalena 1985 BiegamBoLubie żółta 10:15
77. Kubit Piotr 1984 Strzyżów żółta 10:15
78. Kurbieko Katarzyna 1970 Forma Na Ostro zielona 9:00
79. Kurek Wojciech 1985 Warszawa zielona 9:00
80. KwaŚniak Łukasz 1987 Rozbiegany Team czerwona 11:00
81. Lamotte Amelie 1989 Warszawa zielona 9:00
82. Lasota Tomasz 1983 Palm Team czerwona 11:00
83. Łącki Łukasz 1981 Nowy Dwór Mazowiecki żółta 10:15
84. Majewska Ewa 1977 Warszawa czerwona 11:00
85. Marchewka Monika 1977 m zielona 9:00
86. Matejak Katarzyna 1977 Warszawa czerwona 11:00
87. Matulewicz Karolina 1994 Bydgoszcz żółta 10:15
88. Mich Piotr 1980 Góra Kalwaria zielona 9:00
89. Michalski Robert 1982 Zabiegany Wołomin czerwona 11:00
90. Mikhaylova Olga 1982 Warszawa czerwona 11:00
91. Mikielska Danuta 1959 Olsztynek czerwona 11:00
92. Mikielski Daniel 1990 Olsztynek czerwona 11:00
93. Mikielski Marek 1960 Olsztynek czerwona 11:00
94. Miskiewicz Beata 1990 Warszawa żółta 10:15
95. Miszczak Mariusz 1979 Warszawa zielona 9:00
96. Modzelewska Urszula 1960 GEODAR czerwona 11:00
97. Modzelewski Dariusz 1958 GEODAR czerwona 11:00
98. Mróz Sebastian 1976 KOMORÓW zielona 9:00
99. Munik Dorota 1992 Radom żółta 10:15
100. NaskrĘt Mariusz 1975 RACOT czerwona 11:00
101. Niszczota Martyna 1992 Warszawa żółta 10:15
102. Nowaczek Grzegorz 1971 Rozbiegany Sulejówek zielona 9:00
103. Nowakowski Kacper 1999 Warszawa zielona 9:00
104. Nowina-Konopka Stanisław 2004 Warszawa czerwona 11:00
105. Nowocień Jacek 1959 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC żółta 10:15
106. Ogrodowska Ewa 1986 Warsaw żółta 10:15
107. Osiak Krzysztof 1987 Szaniawy Poniaty żółta 10:15
108. Pabiś Norbert 1976 Natolin żółta 10:15
109. Parkasiewicz Bartłomiej 1997 BH czerwona 11:00
110. Paszkiewicz Katarzyna 2005 Gąbin żółta 10:15
111. Piotrowska Anna 1970 Spartanie dzieciom czerwona 11:00
112. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa zielona 9:00
113. Plucińska-Furgał Anna 1971 Olsztyn czerwona 11:00
114. Płochowski Arkadiusz 1978 Karczew czerwona 11:00
115. Płuciennik Marcin 1974 Warszawa zielona 9:00
116. Prokop Kacper 1997 Chabowski Athletic Training System żółta 10:15
117. Prus Agnieszka 1995 Warszawa zielona 9:00
118. Prus Kamil 1992 Kętrzyn zielona 9:00
119. Przepióra Jacek 1977 Atomowe krasnale czerwona 11:00
120. Przyk Krzysztof 1955 run-log.com zielona 9:00
121. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów zielona 9:00
122. Ratyński Paweł 1985 Team Dwa Ognie zielona 9:00
123. Reda Alicja 1960 NW CZŁAPSKI TEAM zielona 9:00
124. Religa Aleksandra 1998 Warszawa zielona 9:00
125. Rędzia Michał 1977 Zabiegany Wołomin czerwona 11:00
126. Robaczewska Marta 1988 Warszawa żółta 10:15
127. Rogala Dominika 1991 Domi-team czerwona 11:00
128. Rogala Michał 1989 Domi-team czerwona 11:00
129. Romanek Kamil 1999 Time-Sport.pl zielona 9:00
130. Roszkowski Tomasz 1986 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów czerwona 11:00
131. Rowinski Kamil 1989 Passion First czerwona 11:00
132. Rowiński Paweł 1987 NW CZŁAPSKI TEAM zielona 9:00
133. Różańska Magdalena 1976 Warszawa zielona 9:00
134. Rydlewski Andrzej 1952 Avocado Wellness Club zielona 9:00
135. Sałuda Norbert 1982 Orońsko żółta 10:15
136. Samson Sławomir 1990 Warszawa żółta 10:15
137. Sędek Agata 1978 Wicher Sadowne zielona 9:00
138. Sęk Katarzyna 1988 - żółta 10:15
139. Sierzputowska Iwona 1971 Warszawa zielona 9:00
140. Skrobek Piotr 1984 Łomianki zielona 9:00
141. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa zielona 9:00
142. Sobczyńska Julia 1999 julia.sobczynska6@wp.pl żółta 10:15
143. Solecki Dariusz 1965 Multimedia Runners Puławy czerwona 11:00
144. Stachera Sylwia 1972 Warszawa zielona 9:00
145. Staszkiewicz Elżbieta 1972 Warszawa żółta 10:15
146. Stemplowski Jakub 1987 Częstochowa czerwona 11:00
147. Stokrocka Magdalena 1990 Warszawa zielona 9:00
148. Sujak Michał 1987 Warszawa żółta 10:15
149. Sulkowski Filip 1979 Tylko Po Medale żółta 10:15
150. Sulkowski Kacper 2007 Tylko Po Medale żółta 10:15
151. Sułkowska-Wirowska Gabriela 1980 Warszawa czerwona 11:00
152. Szczypiński Konrad 1998 - żółta 10:15
153. Szlezak Mariola 1979 Piaseczno żółta 10:15
154. Szombara Michal 1971 Legia Warszawa czerwona 11:00
155. Szost Marcin 1976 Zgorzała czerwona 11:00
156. Tarczoń Agata 1979 ZMITEK-TEAM zielona 9:00
157. Troniarz Stanislaw 1955 raszyn zielona 9:00
158. Truszczyńska Katarzyna 1987 Mińsk Mazowiecki czerwona 11:00
159. Truszczyński Radosław 1983 ASW DĘBE WIELKIE czerwona 11:00
160. Uziembło Katarzyna 1992 Józefosław żółta 10:15
161. Wachłaczenko Michał 1979 Warszawa żółta 10:15
162. Wachowicz Grzegorz 1976 CrossFit12u1 zielona 9:00
163. Wacławski Tomasz 1980 Osowiec żółta 10:15
164. Wieteska Łukasz 1991 NRBC czerwona 11:00
165. Witowska Dorota 1976 Cegłów zielona 9:00
166. Włodarczyk Agnieszka 1985 Grażynki OCR żółta 10:15
167. Włosińska Magdalena 1988 Warszawa czerwona 11:00
168. Wodziński Michał 1985 Warszawa żółta 10:15
169. Wosk Joanna 1962 Multimedia Runners Puławy czerwona 11:00
170. Wrona Patryk 1997 Warszawa żółta 10:15
171. Yury Mikhaylov 1982 Warszawa czerwona 11:00
172. Zetuna Omar 1997 Warszawa czerwona 11:00
173. Zhykh Aliaksandra 1994 Warszawa czerwona 11:00
174. Ziółkowska Oliwia 1995 warszawa zielona 9:00
175. Ziółkowski Dariusz 1976 Tylko Po Medale żółta 10:15
176. Żywień Elżbieta 1966 ONLY SPEEDWAY czerwona 11:00
177. Żywień Marek 1966 ONLY SPEEDWAY czerwona 11:00