Lista startowa

Botaniczna Pi±tka - edycja dziecięca

ŁódĽ 23.05.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 70


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Augustowski Tomek 2015 Koliberek 150m
2. Augustowski Witek 2013 Koliberek 300m
3. Balczyńska Nina 2012 ŁódĽ 300m
4. Bania Krzysztof 2012 SP 2 300m
5. Bednarek Oliwia 2011 Rossmann 450m
6. Borowiecka Katarzyna 2006 ŁódĽ 1000m
7. Brzozowski Bartosz 2012 SP 84 300m
8. Deka Kacper 2012 DecTeam 300m
9. Dobrowolski Antoni 2010 SP 6 Zgierz 450m
10. Dobrowolski Wojciech 2009 SP 6 Zgierz 450m
11. Dubla Liliana 2014 ŁódĽ 300m
12. Fastyn Alusia 2016 Aleksandrów Łódzki 150m
13. Fastyn Marcelu¶ 2013 Aleksandrów Łódzki 300m
14. Gajak Jan 2016 Koliberek 150m
15. Galu¶ Wiktoria 2011 S.P. nr 11 450m
16. Gardias Łukasz 2014 ŁÓD¬ 300m
17. Głuchowski Stanisław 2017 Żłobek Miejski w Zgierzu 150m
18. Głuchowski Wojciech 2016 Przedszkole Nr 15 Zgierz 150m
19. Gołębiowski Emil 2014 ŁódĽ 300m
20. Grabicka Sara 2010 ŁódĽ 450m
21. Gralewski Filip 2015 PM 118 150m
22. Gralewski Igor 2008 sp 174 1000m
23. Jachowicz Jakub 2014 ŁódĽ 300m
24. Jacko Julian 2017 ŁódĽ 150m
25. Janczak Karolina 2009 Delfin ŁódĽ 450m
26. Janczak Paulina 2011 Delfin ŁódĽ 450m
27. Karowska Florentyna 2016 PM75 150m
28. Karowski Jan 2014 PM75 300m
29. Karowski Mateusz 2009 SP14 450m
30. Kazimierczak Michał 2011 Szkoła Podstawowa nr 173 450m
31. KaĽmierczak Stanisław 2018 ŁódĽ 150m
32. Kędzierska Nadia 2006 SP 48 1000m
33. Kmieciak Basia 2009 42 szkola podstwowa 450m
34. Kmieciak Kuba 2014 ŁódĽ 300m
35. Koza Aleksander 2010 Sp184 450m
36. Krakowiak Weronika 2009 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Będkowie 450m
37. Krawczyk Hanna 2014 Skierniewice 300m
38. Ku¶mierczak Szymon 2011 SP4 Zelów 450m
39. Kwaczyńska Anna 2012 Akademia Lekkoatletyki 300m
40. Lentas Aleksandra 2013 PM 20 300m
41. Lesiak Aniela 2010 SP nr 3 450m
42. Ludwiczak Jakub 2013 ŁódĽ 300m
43. Majewski Krzysztof 2008 Akademia Lekkoatletyki ŁódĽ 1000m
44. Mangan Patrick 2012 Akademia Lekkoatletyki 300m
45. Mertyn Iga 2015 PM 176 150m
46. Molteni Hania 2009 Drużyna Pana Michała 450m
47. Nowosielska Maja 2011 Akademia Lekkoatletyki ŁódĽ 450m
48. Nowosielska Weronika 2009 Akademia Lekkoatletyki ŁódĽ 450m
49. Ociepa Jan 2012 Andrespol 300m
50. Olejarz Jan 2014 ŁódĽ 300m
51. Olejniczak Amelia 2013 OLE TEAM 300m
52. Olejniczak Julia 2010 OLE TEAM 450m
53. Orlik Alicja 2014 Przedszkole Miejskie nr 63 300m
54. Pajor Matylda 2014 ŁódĽ 300m
55. Pawlak Hanna 2015 FC ZDROWIE 150m
56. Pierzyńska Julia 2013 Szkoła Podstawowa im.Jana Długosza 300m
57. Pisarek Amelia 2012 Akademia Lekkoatletyki ŁódĽ 300m
58. Rzatkiewicz Henryk 2016 Stylowy Event 150m
59. Rzepkowska Julia 2011 STEFAN RUN-TEM 450m
60. Siewiera Anita 2012 GENTLEMEN`S RUGBY CLUB 300m
61. Stachowski Adam 2010 RYSIOTEAM 450m
62. Turek Zuzanna 2011 S.P. 169 w Łodzi 450m
63. Tyszkiewicz Mikołaj 2014 ŁÓD¬ 300m
64. Warmińska Zuzanna 2016 ŁódĽ 150m
65. Wasiela Julia 2016 Stylowy event 150m
66. Wieczorek Zosia 2016 Koliberek 150m
67. Winkler Jakub 2007 AKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁÓD¬ 1000m
68. Winkler Julia 2009 AKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁÓD¬ 450m
69. Wypych Piotr 2013 Łask 300m
70. Zaj±c Stanisław 2010 UKS 55 450m