Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja lipcowa

Mikołów 25.07.2021
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 100


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Anyż Maria 1951 Kije w dobrych rękach NW_5km
2. Baranowski Łukasz 1986 ORZESZE bieg_5km
3. Bartosik Ryszard 1973 Bielsko bieg_5km
4. Bartosik Sara 2015 Bielsko bieg_5km
5. BiaŁas Bartosz 1985 DEAF RUNNER bieg_5km
6. Bieg Wojciech 1973 Katowice bieg_5km
7. Boroń Tomek 1978 RUNHOGS Tychy NW_5km
8. Brzozowski Michał 1994 Katowice bieg_5km
9. Bujnowski Artur 1987 Knurów bieg_5km
10. Buława Filip 2002 UKS Kometa Gliwice bieg_5km
11. Buława Grzegorz 1976 gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława bieg_5km
12. Bzukała Janusz 1974 Zabierzów Biega bieg_5km
13. Chmielewska Beata 1971 Szałsza bieg_5km
14. Chmielewski Krzysztof 1971 Szałsza bieg_5km
15. Chrzanowski Mariusz 1976 KW GLiwice bieg_5km
16. Ciwiś Agata 1984 #OTysznin NW_5km
17. Clainer Sonia 1984 Mysłowice bieg_5km
18. Cyganik Piotr 1988 FC Cwaniaki bieg_5km
19. Czepczar Mariusz 1980 Hager Sport Team NW_5km
20. Drygalska Aleksandra 1954 Kije w dobrych rękach NW_5km
21. Dubiański Ryszard 1964 Rędziny bieg_5km
22. Dziubla Bartłomiej 1996 Socios Silesia bieg_5km
23. Gabor Katarzyna 1990 Łaziska Górne bieg_5km
24. Galisz Andżelika 1995 Suszec bieg_5km
25. Garbuz Agnieszka 1974 Brzeszcze NW_5km
26. Gaweł Bogdan 1956 Festiwal Biegowy w krynicy-Zdrój bieg_5km
27. Gaweł Elżbieta 1963 Bielsko-Biała NW_5km
28. Gaweł Mirosław 1963 Bielsko-Biała NW_5km
29. Gębala-Buczko Joanna 1983 Sosnowiec bieg_5km
30. Górnik Jerzy 1949 KATOWICE 49 NW_5km
31. Górska Agnieszka 1975 BDBTeam bieg_5km
32. Gwardiak Mateusz 1986 Orzesze bieg_5km
33. Horzela Adam 1986 Huragan Ligota bieg_5km
34. Jachimowski Waldemar 1973 Knurów bieg_5km
35. Kałużna Małgorzata 1987 SOCIOS SILESIA bieg_5km
36. Kapica Ewelina 1988 Bytom bieg_5km
37. Karpiński Artur 1967 Katowice bieg_5km
38. Korzusznik Wojciech 1986 Luxtorpeda Czerwionka bieg_5km
39. Kot Wiola 1982 Warszawa bieg_5km
40. Kotula Tomasz 1984 RKS HUWDU :) bieg_5km
41. Krawczyk Marta 1970 Zawadzkie Biegnie bieg_5km
42. Kuczera Grzegorz 1967 Ziemia Pszczyńska bieg_5km
43. Lisoń Julia 1996 Inżynieria Biegania Team bieg_5km
44. Łuszcz Konrad 1998 #GrodziecRun bieg_5km
45. Maciborek Witold 1963 Oświęcim bieg_5km
46. Malinowska Małgorzata 1971 PoWoli do Celu bieg_5km
47. Malinowski Krzysztof 1969 PoWoli do Celu bieg_5km
48. Małek Adam 1982 Orzesze bieg_5km
49. Michalak MirosŁaw 1972 TYCHY NW_5km
50. Michalec Mateusz 1995 42k Pro Team bieg_5km
51. Michulec Tadeusz 1959 CHALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI bieg_5km
52. Milert Jolanta 1973 Nordic walking Lyski NW_5km
53. Milkowski Jan 1967 Harciole bieg_5km
54. Muskała Mateusz 1992 Augusteam/Biegające Bataty bieg_5km
55. Oblizajek Paweł 1993 Biegamy z oszczepem bieg_5km
56. Odias Dominika 1996 Biegające Bataty/rozBiegana Ligota bieg_5km
57. Pawelczyk JÓzef 1976 PWR TEAM bieg_5km
58. Pawelczyk Oliwia 1999 PWR TEAM bieg_5km
59. Potempa Wojciech 2002 Boronów bieg_5km
60. Przybytek Dariusz 1966 niezrzeszony bieg_5km
61. Purtak Iga 1997 Miraz Race Team bieg_5km
62. Pyrek Przemysław 1994 Ks Kandahar / Training By PP bieg_5km
63. Pytel Janusz 1958 TRUCHTACZ MYSŁOWICE bieg_5km
64. Serwotka Jan 1954 Forma NW_5km
65. Sieńko Tomasz 1986 TEAM PRZY GLAJZACH bieg_5km
66. Sikora Daniel 1984 Katowice bieg_5km
67. Sitkowski Paweł 1979 Mysłowice NW_5km
68. Skoczykłoda Szymon 1984 Mikołów bieg_5km
69. Słupik Tomasz 1977 Eltoms - Bełk bieg_5km
70. Smoroński Artur 1978 brak bieg_5km
71. Smoroński Patryk 2009 brak bieg_5km
72. Sojka Robert 1975 KB Józefinka bieg_5km
73. Sozański Artur 1980 Ruda Śląska bieg_5km
74. Stańczyk Andrzej 1960 PoWoli do Celu bieg_5km
75. Starosta Marian 1981 Orzesze bieg_5km
76. Starosta Michalina 1991 Orzesze bieg_5km
77. Stary Damian 1976 ADS Masna bieg_5km
78. Stolarski Krystian 1991 Mysłowice bieg_5km
79. Szczepańska Aleksandra 1992 Zabrze bieg_5km
80. Szojda Marcin 1983 KS Degenerat bieg_5km
81. Szuster Rafał 1967 Ziemia Pszczyńska bieg_5km
82. Szuster Wojciech 1994 Ziemia Pszczyńska bieg_5km
83. Szymura Izabela 1976 Rybnik bieg_5km
84. Szymura Wojciech 1973 Rybnik bieg_5km
85. Teleucka Sandra 2001 KU AZS Politechnika Opolska/ #SZYMITEAM bieg_5km
86. Urgacz Paweł 1979 AWSB bieg_5km
87. WarczygŁowa Emilka 2010 Bielsko bieg_5km
88. Wloka Jessica 1995 Biegamy z Oszczepem bieg_5km
89. Włoch Waldemar 1988 Tychy bieg_5km
90. Wojciechowski Marcin 1984 Radlinioki w biegu NW_5km
91. Wojdanowska Małgorzata 1987 Lecymy Durś NW_5km
92. Woszczek Janetta 1977 Frydek bieg_5km
93. Wójcik Katarzyna 1980 Ekipa Na Kijach NW_5km
94. Zajdel Dariusz 1961 Zawadzkie Biegnie bieg_5km
95. Zajdel Mirosława 1966 Zawadzkie Biegnie bieg_5km
96. Zaremba Tadeusz 1954 niezrzeszony bieg_5km
97. Zembroń Mariusz 1974 1974 bieg_5km
98. Ziarkowski Damian 1991 Zabrze bieg_5km
99. Złotoś Mariusz 1967 6300 bieg_5km
100. Żelazo Marcin 1977 blacha1920@interia.eu bieg_5km