Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja sierpniowa

Poznań 01.08.2021
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 197


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abram Agata 1991 Biegający Wągrowiec bieg 11:00
2. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM NW 12:00
3. Agaciak Mateusz 1991 Piątkowo Na Biegowo bieg 10:15
4. Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team NW 12:00
5. Arend Kinga 1998 Poznań bieg 10:15
6. Ast Sandra 1988 Poznań bieg 11:00
7. Banaszak Karolina 1990 Poznań bieg 9:30
8. Bartkowiak Dorota 1980 Poznań bieg 9:30
9. Błaszczyk Adrian 1977 Ułani Zalasewo bieg 11:00
10. Błaszczyk Agnieszka 1978 Ułani Zalasewo NW 12:00
11. Błaszczyk Oliwia 2006 Ułani Zalasewo bieg 11:00
12. Bocheński Łukasz 1984 JeżŻbikFasola bieg 9:30
13. Bogucki Andrzej 1993 Poznań bieg 9:30
14. Bogusz Marek 1959 WALKA KOSTRZYN bieg 10:15
15. Boiński Bartosz 1992 Eurocash bieg 9:30
16. Borkowska Natalia 1988 Szczytniki bieg 10:15
17. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun bieg 10:15
18. Borsuk Damian 1985 Poznań bieg 10:15
19. Briske Wojciech 1994 Poznań bieg 10:15
20. Brodziszewski WiesŁaw 1959 BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 11:00
21. Buszkowski Mikolaj 1990 poznan bieg 11:00
22. Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO bieg 9:30
23. Choryńska Danuta 1948 Marsz Po Zdrowie NW 12:00
24. Cieslarczyk Paulina 1994 Poznan bieg 11:00
25. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM bieg 10:15
26. Cudak-Jamroziak Hanna 1985 Biegam bo lubię i by nie zwariować ;) bieg 11:00
27. Czarnecka Agnieszka 1989 Walka Kostrzyn bieg 10:15
28. Dąbrowska Marlena 1990 Poznań bieg 9:30
29. Di Marino Massimo 1973 Poznań bieg 9:30
30. Dolata Maciej 1978 Skórzewo bieg 9:30
31. Duda Jadwiga 1957 KB Szamotuły bieg 11:00
32. Dygudaj Agnieszka 1982 Poznan bieg 9:30
33. Eder Violetta 1969 Zalasewo bieg 11:00
34. Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań bieg 9:30
35. Elias Katarzyna 1993 Poznań bieg 10:15
36. Fetsiukou Aliaksei 1992 Wataha bieg 10:15
37. Filut Tomasz 1968 Toma bieg 10:15
38. Foltyniewicz Błażej 1985 Eurocash bieg 10:15
39. Frankowska Katarzyna 1981 PRO366 bieg 10:15
40. Gaworski Filip 1988 Eurocash bieg 10:15
41. Gelc Violetta 1964 LOCO TEAM bieg 10:15
42. Golak-Wegiera Katarzyna 1970 ROXKIJE Rokietnica bieg 11:00
43. Górzny Dariusz 1969 Chomęcice bieg 10:15
44. Grabia Jacek 1971 Poznań bieg 9:30
45. Gruszczyńska Elżbieta 1983 Jarocin bieg 9:30
46. Grzechowiak Danuta 1977 Poznań bieg 9:30
47. Hyży Anna 1999 Buk bieg 9:30
48. Janicka Marta 1991 Poznan NW 12:00
49. Janicki Paweł 1988 Poznań bieg 9:30
50. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna bieg 11:00
51. Jena Jadwiga 1958 team postep pniewy NW 12:00
52. Jena Krzysztof 1956 team postep pniewy bieg 11:00
53. Jugo Łukasz 1977 Skórzewo bieg 10:15
54. Kaczmarek Anna 1980 Poznań bieg 11:00
55. Kamiński Mikołaj 1980 Tarnowo Podgórne bieg 11:00
56. Karpiński Bartosz 1982 Eurocash bieg 10:15
57. Kasierska Ewa Katarzyna 1948 WKB META LUBLINIEC bieg 9:30
58. Kaźmierski Marcin 1983 Chodzież bieg 9:30
59. Kisiel Hubert 1985 Trzemeszno bieg 10:15
60. Knyba Bożena 1958 DĄBROWA NW 12:00
61. Kociałkowska Sabina 1990 Poznań bieg 11:00
62. Kolan Paweł 1970 Pędzące Leniwce bieg 10:15
63. Kołodziej Czajka Mał 1981 Grosik bieg 9:30
64. KoŚciuszko Dawid 1987 SKÓRZEWO bieg 10:15
65. Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań bieg 9:30
66. Kowalski Paweł 1991 Kiekrz bieg 9:30
67. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku bieg 9:30
68. Koziarz Marta 1985 SKÓRZEWO bieg 10:15
69. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas bieg 11:00
70. Kozłowska Kinga 1993 Złotniki bieg 10:15
71. Krause Dawid 1976 Leszczynscy Patrioci bieg 10:15
72. Król Darek 1967 Świątniki bieg 9:30
73. Krugiołka Renata 1985 Aktywnie w Pniewach NW 12:00
74. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg 9:30
75. Krystkowiak Tomasz 1995 Entuzjaści Ketchupu bieg 10:15
76. Kubanek Maciej 1957 Poznań bieg 9:30
77. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10:15
78. Kucal Anna 1989 Poznań bieg 11:00
79. Kucharczyk Damian 1985 KSW HUSARIA bieg 9:30
80. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz bieg 9:30
81. Kuhnke Dagmara 1993 LaboTeam bieg 10:15
82. Kuhnke Łukasz 1993 LaboTeam bieg 10:15
83. Kurzątkowska Karolina 1996 Poznań bieg 10:15
84. Kuźma Anna 1990 Poznań NW 12:00
85. Kwieciński Piotr 1982 Luboń bieg 11:00
86. Lewandowska Katarzyna 1992 Gdańsk bieg 9:30
87. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ bieg 9:30
88. Lisewski Filip 1999 Poznań bieg 9:30
89. Łagowska Dorota 1977 Night Runners bieg 9:30
90. Łakomski Michał 1978 Poznań bieg 10:15
91. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły bieg 11:00
92. Łosiński Krzysztof 1992 Piła bieg 10:15
93. Łosiński Krzysztof 1992 Piła bieg 10:15
94. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Team bieg 9:30
95. Maćkowiak Agnieszka 1987 anonimowi biegacze bieg 9:30
96. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica NW 12:00
97. Madusiok Marcus 1991 Poznań bieg 10:15
98. Marciniak Iza 1990 Suchy Las bieg 9:30
99. Matkowska Aleksandra 1990 Pyszczki bieg 9:30
100. Matkowski Przemysław 1990 Pyszczki bieg 9:30
101. Matysiak Magdalena 1980 Powrót do korzeni bieg 9:30
102. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy bieg 11:00
103. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16/parkrun Kościan/Wataha bieg 9:30
104. Michalak Tobiasz 1994 Chrzan bieg 11:00
105. Michałek Marian 1971 Komorniki bieg 9:30
106. Michałkowska Monika 1991 Poznań bieg 9:30
107. Moellenbrock Krzysztof 1967 Grzmot Komorniki bieg 10:15
108. Możdżeń Krystian 1999 Michałów bieg 11:00
109. Musiał Anna 1991 DBL bieg 10:15
110. Musiał Anna 1991 DBL bieg 10:15
111. Musielak Piotr 1970 PGB Sportowa Paczka UP P-ń 56 bieg 9:30
112. Napierała Wojciech 1992 Team Napierała bieg 11:00
113. Nowacki Łukasz 1981 #SzymanowskiTeam bieg 9:30
114. Nowacki Paweł 1993 Poznań bieg 10:15
115. Nowicki Hubert 1974 Poznań bieg 11:00
116. Nowiński Rafał 1974 Endorfina Wschowa bieg 9:30
117. Nowocien Martyna 1988 Dąbrowa bieg 9:30
118. Nycz Joanna 1986 Suchy Las bieg 11:00
119. Okonek Paulina 1990 Suchy Las NW 12:00
120. Orłowski Marcin 1982 Poznań bieg 11:00
121. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy bieg 10:15
122. Pawlak Kamila 1973 Poznań NW 12:00
123. Pawlak Sławomir 1969 BIEGAM BO LUBIĘ NW 12:00
124. Perz Dariusz 1986 Gonię Korasa bieg 11:00
125. Piątek Kamila 1989 Poznań bieg 9:30
126. Piecewicz Kamil 1997 Włocławek bieg 11:00
127. Piechowiak Dariusz 1982 Skoki bieg 9:30
128. Piechowiak Marek 1982 Poznań bieg 11:00
129. Pietruszka Daria 1994 Września bieg 9:30
130. Piosik-Gołębiewska Leokadia 1951 Poznań NW 12:00
131. Płecha Michał 1989 Centrum Dietetyczno-Sportowe bieg 9:30
132. Postek Danuta 1963 Marsz Po Zdrowie NW 12:00
133. Przewoźniak Magdalena 1976 kobietybiegaja.pl bieg 9:30
134. Przybylska Ewa 1994 Lusówko bieg 9:30
135. Przybylski Szymon 1993 Lusówko bieg 9:30
136. Rossa Monika 1983 Gdzie Ta Meta bieg 10:15
137. Rożkowski Roman 1958 Śrem bieg 9:30
138. Salamandra Patrycja 1994 iiisalamanderiii@gmail.com bieg 9:30
139. Siemianowski Robert 1996 Wągrowiec bieg 9:30
140. Siemieniuch Łukasz 1981 Poznań bieg 10:15
141. Sikora Dawid 1976 Sikorki bieg 11:00
142. Sikora Zuzanna 1985 Sikorki bieg 11:00
143. Siwek Arkadiusz 1995 Złotniki bieg 10:15
144. Skołuda Anna 1979 Gdzie Ta Meta bieg 10:15
145. Skrzypek Marta 1988 Oborniki bieg 9:30
146. Smierzchała Marta 1980 PRO366 bieg 10:15
147. Soczka Patrycjusz 1984 Poła Poła Run&Bike Team bieg 11:00
148. Sośniak-Kamińska Monika 1987 Poznań bieg 10:15
149. Sroka Daria 1992 LaboTeam bieg 10:15
150. Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas bieg 9:30
151. Stanisławska Joanna 1994 Wągrowiec bieg 9:30
152. Strucka Aleksandra 1986 DomData Run Team bieg 9:30
153. Swędera Martyna 2002 Ryczywół bieg 11:00
154. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas bieg 11:00
155. Szczecińska Hanna 2010 Marsz po Zdrowie NW 12:00
156. Szczecińska Renata 1971 Marsz po Zdrowie NW 12:00
157. Szopka Leszek 1986 Poznań bieg 9:30
158. Szuba Martyna 1994 Wybiegać Marzenia Team bieg 9:30
159. Szubert Katarzyna 1985 Siwiałka bieg 11:00
160. Szymański Filip 1987 Poznań bieg 10:15
161. Szymański PaweŁ 1980 Poznań bieg 11:00
162. Szyra Natalia 1995 Leszczynscy Patrioci bieg 10:15
163. Śliwa Bartosz 1985 Dopiewo bieg 11:00
164. Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna bieg 11:00
165. Śmiechowska Ewelina 1992 Poznań bieg 10:15
166. Śpitalniak Katarzyna 1991 #biegiemwlas bieg 9:30
167. Targosz Kasia 1987 Poznań bieg 10:15
168. Tatarek Adam 1997 Środa Wielkopolska bieg 9:30
169. Tomaszewski Grzegorz 1978 #biegiemwlas bieg 11:00
170. Tomczak Krzysztof 1989 Poznań bieg 10:15
171. Tomczyk Edward 1948 Poznań NW 12:00
172. Tomowiak Rafał 1984 SzymanowskiTeam/Leszno bieg 11:00
173. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH Sebastian Torchała bieg 9:30
174. Urbański Filip 1988 Poznań bieg 10:15
175. Walkowiak Daria 1992 Poznań bieg 11:00
176. Wegiera Grzegorz 1974 ROXKIJE ROKIETNICA NW 12:00
177. Welm Eryk 2004 Zabiegani Częstochowa bieg 11:00
178. Welm Grzegorz 1970 Zabiegani Częstochowa bieg 11:00
179. Węgłowski Maciej 1971 #biegiemwlas bieg 9:30
180. Wich Mateusz 2005 Poznań bieg 10:15
181. Wieczorek Marcin 1980 Dopiewo bieg 9:30
182. Wierzchowska Magdalena 1995 Poznań bieg 11:00
183. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 bieg 9:30
184. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze bieg 9:30
185. Wiśniewska Anna 1982 Poznań bieg 9:30
186. Wojtysiak Mateusz 1994 Sroda WLKP bieg 11:00
187. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy bieg 9:30
188. Woroch Jolanta 1966 kghm metraco rudna NW 12:00
189. Woroch Roman 1958 kghm metraco rudna NW 12:00
190. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica NW 12:00
191. Zaczek Jan 1958 Poznań bieg 9:30
192. Zaranek Barbara 1971 Kęsy Team bieg 9:30
193. Zaremba Zuzanna 2017 UKS Jedynka Gostyń bieg 11:00
194. Zawada Adam 1972 BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 11:00
195. Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn bieg 9:30
196. Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły bieg 10:15
197. Zygmunt Agnieszka 1982 Wielichowo bieg 10:15