Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - Edycja Jesienna

Warszawa 24.10.2021
Dystans: 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 364


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adamczyk Anna 1985 Warszawa bieg 9:45
2. Adamczyk Rachela 1991 Warszawa bieg 10:30
3. Adamiak Arkadiusz 1998 5MBOT bieg 9:00
4. Adamiak Robert 1969 CURTIS bieg 9:00
5. Adamowicz Konrad 1977 Sushi Strefa bieg 9:00
6. Adamus Aleksandra 1994 Warszawa bieg 9:45
7. Aksamit Rafal 1981 Warszawa bieg 9:45
8. Aksamitowski Robert 1979 Warszawa bieg 9:00
9. Andrulewicz Marek 1976 KS ZORZA bieg 9:00
10. Babaika Siarhei 1996 Warszawa bieg 10:30
11. Babiarz Weronika 1994 Biegam bo... muszę bieg 9:45
12. Bałabas Marek 1959 CURTIS bieg 9:00
13. Bałuc Joanna 1986 Warszawa bieg 9:00
14. Banasiuk Maciej 1971 Warszawa bieg 10:30
15. Baranowski Łukasz 1989 Białaczów bieg 9:00
16. Bartosik Krystyna 1958 warszawa bieg 9:45
17. Bator Zbigniew 1956 Warszawa bieg 9:00
18. Baumgart Robert 1976 Warszawa bieg 9:00
19. Bechyne-Put Iga 1983 Ozarów Mazowiecki Biega bieg 10:30
20. Bednarski Wojciech 1982 Road Runner bieg 9:00
21. Belka Łukasz 1984 Halinów bieg 9:45
22. Berezowska Beata 1970 Warszawa NW 11:30
23. Bielecka Aleksandra 1979 Warszawa bieg 10:30
24. Bieńkowski Daniel 1989 Warszawa bieg 9:45
25. Błaszczyk Brunon 1988 Borsuk Crew bieg 9:00
26. Błaszczyk Daniel 1972 Bobrowiec bieg 9:00
27. Błaszczyk Dominika 1990 GrażynkiOCR bieg 9:00
28. Bławat Sławomir 1990 Szarańcza bieg 10:30
29. Bober Piotr 1982 Warszawa bieg 10:30
30. Bogusławska Anna 1987 Warszawa bieg 9:00
31. Bohdziewicz Paweł 1979 Bravehearts Legionowo bieg 9:00
32. Boroń Izabela 1975 Nowa Iwiczna bieg 9:00
33. Brona Rafał 1975 Nowa Wola bieg 9:00
34. Brzezik Piotr 1992 Zawiszyn bieg 9:00
35. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław bieg 9:00
36. Bugajski Adam 1974 Dead on Arrival bieg 10:30
37. Bujakowska Olga 1977 Warszawa bieg 9:00
38. Bujakowski Filip 2006 Warszawa bieg 9:00
39. Bujalski Konrad 1999 Jakubiki bieg 9:00
40. Buszta Robert 1967 Fundacja IMPULS dla Biznesu i Nauki bieg 9:00
41. Buzak Łukasz 1986 Runny Puchacz bieg 9:45
42. Bzura Emilia 1975 Warszawa bieg 10:30
43. Bzura Jacek 1975 Enduhub Running Team bieg 10:30
44. Chotkowski Mirosław 1982 PalmTeam NW 11:30
45. Chwalik Andrzej 1979 Warszawa bieg 9:45
46. Chwałek Aleksander 1980 Pruszków bieg 9:00
47. Chwałek Anna 1980 Pruszków bieg 9:00
48. Ciarka Krystyna 1949 człapskiteam NW 11:30
49. Cierpicka-Bień Kinga 1977 Dom NW 11:30
50. Cieślukiewicz Damian 1996 Boguty Pianki bieg 10:30
51. Cież Marcelina 1994 Warszawa bieg 9:45
52. Cimochowska Mieczysław 1976 Kanie bieg 9:00
53. Cisoń Dominik 1979 Józefosław bieg 10:30
54. Czapnik Małgorzata 1963 Kajetany bieg 9:00
55. Czapnik Mariusz 1963 Kajetany bieg 9:00
56. Czerwińska Edyta 1963 Warszawa bieg 9:00
57. Darłak Agnieszka 1977 Nadarzyn bieg 10:30
58. Dąbrowa Wojciech 1948 - bieg 9:00
59. Dębska Maja 1982 Warszawa bieg 10:30
60. Domżał-Kędziora Katarzyna 1986 Warszawa NW 11:30
61. Draszawka Łukasz 1983 Power Training bieg 10:30
62. Drozd Robert 1998 Warszawa bieg 10:30
63. Dudek Inga 1991 Warszawa bieg 9:00
64. Dumanowski Artur 1990 Warszawa bieg 10:30
65. Dytrych Adam 1974 Wola Gołkowska bieg 10:30
66. Falba Zbigniew 1972 Warszawa bieg 10:30
67. Farat Magdalena 1980 Warszawa bieg 9:00
68. Filipowicz Natalia 1992 Warszawa bieg 10:30
69. Fischer Konrad 1984 Wólka Kosowska bieg 10:30
70. Flak Robert 1975 Kajetany bieg 9:00
71. Flis Artur 1986 Michałowice bieg 9:00
72. Florek Małgorzata 1986 Warszawa bieg 9:00
73. Fluksik Gabriela 1992 biegam bo...muszę bieg 9:45
74. Fluksik Monika 1969 jazzowe bieganie NW 11:30
75. Fluksik Stanisław 1996 VARTA Consumer batteries bieg 9:45
76. Fluksik Tomasz 1961 jazzowe bieganie bieg 9:45
77. Franczak Anna 1968 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
78. Furgał Rafał 1971 Olsztyn bieg 10:30
79. Gajewski Igor 1997 Sportowe Świry bieg 9:45
80. Gamski Marcin 1975 Team Ceberak bieg 10:30
81. Gnatowska Elżbieta 1964 Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz./Śmigam po 50-tce bieg 10:30
82. Godlewska Katarzyna 1978 Płońszczanki bieg 9:45
83. Gołkowska-Podolak Anna 1991 Sochaczew bieg 10:30
84. Goral Piotr 1956 Jozefoslaw bieg 9:00
85. Górecka Anna 1974 motobabiniec bieg 9:00
86. Górecki Konrad 1989 Warszawa bieg 10:30
87. Grabowiec-Alikowska Renata 1974 Warszawa bieg 10:30
88. Grochowski Pawel 1987 MBC bieg 9:00
89. Gruszka Jakub 1984 Warszawa bieg 9:00
90. Grzebalska Monika 1992 - NW 11:30
91. Grzechnik Renata 1974 Samotna bieg 10:30
92. Gumuła Jakub 1991 KSZO Ostrowiec bieg 9:45
93. Gwiaździński Borys 1994 Warszawa bieg 9:45
94. Hankiewicz Aleksander 1974 Warszawa bieg 10:30
95. Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 BIEGUNI 2022 bieg 10:30
96. Hirsz Jacek 1981 Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz. bieg 10:30
97. Hirsz Marta 1981 Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz. bieg 10:30
98. Horodelski Marcin 1975 Ząbki bieg 10:30
99. Horoszko Michał 1987 Warszawa bieg 10:30
100. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR bieg 9:00
101. Jadczyszyn Michal 1995 Warszawa bieg 9:00
102. Jagura-Rusek Ewelina 1977 Warszawa bieg 9:00
103. Janiec Katarzyna 1990 Warszawa bieg 9:00
104. Janiszewska Jagoda 1987 Team ZabieganeDni bieg 9:45
105. Janiszewski Michał 1983 Zabiegany Wołomin bieg 9:00
106. Jankowska Honorata 1953 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
107. Jasek Sebastian 1983 Warszawa bieg 10:30
108. Jaworska Beata 1984 Warszawa bieg 9:00
109. Jedynak Damian 1987 Warszawa bieg 9:00
110. Kaczor Magda 1983 Pędzące króliki bieg 9:00
111. Kaczor Szymon 2011 Pędzące króliki bieg 9:00
112. Kaczor Zuzanna 2013 Pędzące króliki bieg 9:00
113. Kaim Anna 1968 Warszawa NW 11:30
114. Kajtoch Dariusz 1991 Warszawa bieg 10:30
115. Kalisz-Wiśniewska Diana 1978 Warszawa bieg 9:00
116. Kalska Stella 1977 Warszawa bieg 9:00
117. Kamiński Stanisław 1958 GOS Nadarzyn NW 11:30
118. Kapuściarek Elżbieta 1980 Łomianki bieg 9:00
119. Karłowicz Anna 1953 Partia Wolnych Biegaczy bieg 10:30
120. KarmiŁowicz Beata 1969 INDYW. bieg 9:45
121. KarmiŁowicz Eugeniusz 1962 INDYW. bieg 9:45
122. Katana Roman 1961 PIORiN bieg 9:00
123. Kiczka Hanna 1955 Warszawa bieg 9:00
124. Kiczka Joanna 1982 Brwinów bieg 9:00
125. Kielewicz Kazimierz 1952 Radom bieg 9:00
126. Kisiel Artur 1980 Piaseczno bieg 9:00
127. Kiszczyc Artur 1972 OTWOCK bieg 9:00
128. Kobylińska Agnieszka 1974 WARSZAWA bieg 9:45
129. Kocoń Rafał 1984 Warszawa bieg 9:45
130. Kołodrub Małgorzata 1974 Warszawa bieg 10:30
131. Kołowiecka-Wilkos Angela 1984 Pstrokaty Pareomaraton bieg 9:00
132. Komenda Lech 1985 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW bieg 10:30
133. Konarski Maciej 1980 Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10:30
134. Konieczna Katarzyna 1993 Warszawa bieg 10:30
135. Kopczyk Marcin 1982 New Balance Run Club Warszawa bieg 9:00
136. Kopczyńska Judyta 1978 Markowi Biegacze bieg 10:30
137. Korólczyk Anna 1987 Warszawa NW 11:30
138. Kościelniak Iwona 1993 warszawa bieg 10:30
139. Kościelski Filip 1995 Asfaltlove dziki bieg 10:30
140. Kościelski Wiktor 1998 Warszawa bieg 9:45
141. Kościk Jakub 1985 Królewski Klub Biegacza bieg 9:00
142. Kot Alena 1986 Warszawa bieg 9:00
143. Kotulski Jacek 2005 Borsuk Crew bieg 9:00
144. Kotulski Krystian 2005 Borsuk Crew bieg 9:00
145. Kowalczuk-Fijałkowski Krzysztof 1991 Warszawa bieg 10:30
146. Kowalska Izabela 1969 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
147. Kozłowska Magdalena 1992 Warszawa NW 11:30
148. Kożdoń Marek 1979 Warszawa bieg 9:45
149. Krajewski Sebastian 1992 Eurocash team bieg 9:00
150. Krakowiak Mateusz 1992 KSZo bieg 9:45
151. Krawcewicz Tomasz 1979 Nationale-Nederlanden bieg 9:45
152. Król Łukasz 1986 PZU Sport Team bieg 9:00
153. Krzepkowski Radosław 1975 Adidas Runners Warsaw bieg 9:00
154. Kubiak Magdalena 1985 Pruszków bieg 9:00
155. Kubiak Paweł 1971 Warszawa bieg 9:00
156. Kubowicz Maciek 1979 WARSZAWA bieg 9:00
157. Kucharski Dariusz 1978 Spartanie Dzieciom bieg 10:30
158. Kuczmierczyk Justyna 1980 JustRun bieg 9:00
159. Kulesza Aneta 1995 Szulborze Wielkie bieg 10:30
160. Kurzeja Agnieszka 1977 Warszawa bieg 9:00
161. Kurzempa Barbara 1997 Pruszków bieg 9:00
162. Kwiatkowski Tomasz 1978 Warszawa bieg 9:00
163. Leńkowska Maja 1978 Warszawa bieg 9:45
164. Lesik Jan 1952 Warszawa NW 11:30
165. Leśniak Krzysztof 1975 Warszawa bieg 10:30
166. Lewandowska Lidia 1997 Warszawa bieg 9:00
167. Lewandowski Jan 1993 Warszawa bieg 9:00
168. Lipski Michał 1989 Biegbox bieg 10:30
169. Łabędzki Piotr 1968 Piaseczno bieg 9:00
170. Łabuda Andrzej 1987 Warszawa bieg 9:00
171. Łajca Sylwia 1977 Ożarów Mazowiecki bieg 9:45
172. Łoś Krzysztof 1959 SBRT bieg 10:30
173. Łysakowska-Wojtowicz Dagmara 1981 RASZYN bieg 9:00
174. Majchrzak Julian 1988 Team ZabieganeDni bieg 10:30
175. Majewska Ewa 1977 Warszawa bieg 9:00
176. Maleszka Paweł 1963 Jabłonna bieg 9:00
177. Maleszka Piotr 1995 Warszawa bieg 9:00
178. Malyi Sergii 1990 Warszawa bieg 9:00
179. Mańkowska Karolina 1977 Makabi Warszawa bieg 9:00
180. Mańkowski Marek 1976 Warszawa bieg 9:00
181. Mateńka Piotr 1975 Dyspozycja Dnia Team bieg 9:00
182. Matyjasiak Konrad 1974 TZD bieg 9:00
183. Michalak Tobiasz 1994 Chrzan bieg 10:30
184. Mikielska Danuta 1959 Olsztynek bieg 10:30
185. Mikielski Daniel 1990 Olsztynek bieg 10:30
186. Mikielski Marek 1960 Olsztynek bieg 10:30
187. Mikołajczyk Artur 1977 Comp Team bieg 10:30
188. Murzyn Tomasz 1974 JUNIK NW 11:30
189. Murzynowska - Roślik Paulina 1978 Warszawa bieg 10:30
190. Myśliborska Olga 1977 Warszawa bieg 9:00
191. Nakonechniuk Iryna 1986 Piaseczno NW 11:30
192. Naruniec Anna 1983 Radzymin NW 11:30
193. Ney Patrick 1983 Warszawa bieg 9:00
194. Nietrzebka Paweł 1988 Żyrardów NW 11:30
195. Nogal Józef 1961 Albatros bieg 10:30
196. NowaczyŃska Katarzyna 1976 Team Zabiegane Dni bieg 9:00
197. Nowak Damian 1989 Warszawa bieg 9:00
198. Nowak-Górecka Anna 1983 Warszawa bieg 9:45
199. Nowocień Jacek 1959 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC bieg 10:30
200. Noworyta Jacek 1942 ASA Team Biegiem po zdrowie NW 11:30
201. Ochotny Helena 2007 Kosów bieg 10:30
202. Okarski Adrian 1985 Warszawa bieg 10:30
203. Olszak Zenon 1964 Zenek Team bieg 10:30
204. Olszewska Małgorzata 1971 Warszawa bieg 10:30
205. Orłowski Paweł 1986 Warszawa bieg 9:00
206. Owczarek Magdalena 1968 Międzyborów NW 11:30
207. Oziębło Marcin 1977 Wulakny Miłości bieg 10:30
208. Pac Bartosz 1981 Warszawa bieg 10:30
209. Pająk Damian 1982 Przasnysz bieg 9:00
210. Pałka Aneta 1989 Warszawa bieg 10:30
211. Pałka Wojciech 1988 Warszawa bieg 10:30
212. Pawełas Angelika 1995 Warszawa bieg 9:45
213. Pawełoszek Tomasz 1973 JACEK BIEGA RUNNING TEAM bieg 9:00
214. Pawłowska Katarzyna 1981 Warszawa bieg 9:00
215. Pełczyńska Danuta 1963 WARSZAWA bieg 10:30
216. Pesta Marek 1963 Ptsr odz. Warszawa NW 11:30
217. Piasecka Diana 1980 Piaseczno bieg 9:00
218. Piechocka Katarzyna 1982 Warszawa bieg 9:45
219. Pielachowska Beata 1964 T-mobile bieg 9:45
220. Pielachowski Michał 1995 Warszawa bieg 9:45
221. Pietrzak Dariusz 1980 Warszawa bieg 9:45
222. Pilich Michał 1978 Warszawa bieg 9:00
223. Pilzak Zuzanna 1976 Warszawa bieg 9:45
224. Piotrowska Anna 1970 Spartanie dzieciom /Meta Nadarzyn bieg 10:30
225. Piotrowska Ewa 1971 Meta Nadarzyn bieg 9:00
226. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR bieg 9:00
227. Pitucha Mateusz 1992 KOBYŁKA bieg 9:45
228. Piwowarczyk Apolonia 1982 WARSZAWA bieg 9:45
229. Piwowarczyk Wiktor 2005 Warszawa bieg 9:45
230. Plucińska-Furgał Anna 1971 Olsztyn bieg 10:30
231. Podkaminer-Lewandowska Anna 1979 Warszawa bieg 10:30
232. Podleśny Artur 1993 Zabiegany Wołomin bieg 9:00
233. Podsiadlik Łukasz 1984 Otwock bieg 10:30
234. Pogorzelska Iwona 1984 Otwock bieg 9:00
235. Pokorska-Wójcik Magdalena 1985 Warszawa bieg 9:00
236. Pol Adam 2007 Warszawa bieg 10:30
237. Pol Tomasz 1977 Warszawa bieg 10:30
238. Pol Zofia 2010 Warszawa bieg 10:30
239. Polak Jacek 1973 biegusiem.pl bieg 9:00
240. Polakowska Agnieszka 1979 Warssawa bieg 9:00
241. Polakowska Martyna 2008 Warszawa bieg 9:00
242. Polański Jan 1994 Francuskie Bagnety bieg 9:00
243. Polkowski Piotr 1985 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
244. Pomaranska Magdalena 1977 Warszawa NW 11:30
245. Ponichtera Daniel 1999 Długosiodło bieg 10:30
246. Poszwald-Gajewska Matylda 1986 Wiązowna NW 11:30
247. Przepióra Jacek 1977 Atomowe krasnale bieg 9:00
248. Puchalska Joanna 1984 Warszawa bieg 9:45
249. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów NW 11:30
250. Puczynska Renata 1975 Warszawa bieg 9:45
251. Pycka Marcin 1984 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK bieg 10:30
252. Pyrzak Piotr 1977 Warszawa bieg 9:00
253. Pyrzyna Eliza 1991 Eurocash team bieg 9:00
254. Ramm Agnieszka 1990 Nadarzyn bieg 9:00
255. Ratajczyk Katarzyna 1983 Warszawa bieg 9:00
256. Regulska Ewa 1983 Warszawa bieg 10:30
257. Reluga Grzegorz 1971 Warszawa bieg 10:30
258. Reluga Małgorzata 1968 Warszawa bieg 10:30
259. Rodzik Maria 1993 Cegłów bieg 10:30
260. Rogozinski Pawel 1979 Eracent Running Team bieg 10:30
261. Roguski Michał 1992 Warszawa bieg 9:00
262. Rowiński Kamil 1989 ale.ananasy bieg 10:30
263. Rowiński Paweł 1987 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
264. Rozmysłowicz Ewa 2007 Warszawa NW 11:30
265. Rozmysłowicz Monika 1971 PTSR Oddz. Warszawski NW 11:30
266. Rozum Aneta 1986 Warszawa bieg 10:30
267. Rozum Janusz 1951 - bieg 10:30
268. Różańska Magdalena 1976 Warszawa bieg 10:30
269. Różański Robert 1969 Warszawa bieg 10:30
270. Różycka Katarzyna 1981 Zenek Team bieg 10:30
271. Rucikowska Katarzyna 1986 Warszawa NW 11:30
272. Rudaś Krzysztof 1992 Warszawa bieg 9:45
273. Rudnik Marcin 1980 Warszawa bieg 9:00
274. Rutkowska Maja 1985 Team ZabieganeDni bieg 10:30
275. Rybicki Przemysław 1975 Sklep Biegacza bieg 10:30
276. Rzewuski Karol 1978 Karol Rzewuski bieg 9:00
277. Sakal Pavlo 1993 Warszawa bieg 9:00
278. Sawecka Anna 1972 War NW 11:30
279. Sawicki Michał 1997 Sportowe świry bieg 9:45
280. Sikorska Anna 1988 Mysiadło bieg 10:30
281. Skalska Patrycja 1999 Mokrzyska bieg 10:30
282. Skierka Katarzyna 1988 Warszawa bieg 10:30
283. Skurczyńska Anna 1978 Józefosław bieg 9:45
284. Sławińska Paulina 1991 Piaseczno bieg 9:00
285. Słoński Piotr 1986 Warszawa bieg 9:00
286. Słowik Jerzy 1960 Warszawa bieg 10:30
287. Smolinski Przemyslaw 1995 Teresin bieg 9:00
288. Smułek Rafał 1992 Warszawa bieg 10:30
289. Sobczak MaŁgorzata 1980 HSP bieg 9:45
290. Sochocki Wojciech 1992 Warszawa bieg 10:30
291. Sokólska Dorota 1962 wiązowna bieg 9:00
292. Solarczyk Roxana 1992 - NW 11:30
293. Solecki Dariusz 1965 Multimedia Runners Puławy bieg 10:30
294. SoŁdaczuk-Pitucha Joanna 1991 KOBYŁKA bieg 9:45
295. Sprawka Magdalena 1997 Siedlce bieg 10:30
296. Stachera Sylwia 1972 Warszawa bieg 9:00
297. Stańczak Dominika 1979 Stańczak Skład bieg 9:00
298. Stańczyk Joanna 1991 Warszawa bieg 10:30
299. Stęchły Wojciech 1986 Warszawa bieg 10:30
300. Stępień Eliza 1978 Warszawa NW 11:30
301. Strzemecka Edyta 1977 Nowa Iwiczna bieg 10:30
302. Strzemecki Maciej 1977 Nowa Iwiczna bieg 10:30
303. Stuczynska Aleksandra 1990 Warszawa bieg 9:00
304. Sulkowski Filip 1979 Tylko Po Medale bieg 9:00
305. Sulkowski Kacper 2009 Tylko Po Medale bieg 9:00
306. Surma Piotr 1989 Szarańcza bieg 10:30
307. Szeląg Malgorzata 1976 Turbo Jeże bieg 10:30
308. Szeląg Pola 2005 Turbo Jeże bieg 10:30
309. Szmit Anna 1986 Warszawa bieg 9:45
310. Szpanowski Marek 1968 KAJ TA META Team bieg 9:45
311. Szubert Piotr 1994 Piaseczno bieg 9:00
312. Szulc Damian 1998 Cidry Lotajom, Nowak- Team bieg 10:30
313. Szulc Dariusz 1988 Michałowice bieg 9:00
314. Szustek-Choroś Monika 1978 slow jogging grodzisk mazowiecki bieg 10:30
315. Szymczak Agnieszka 1982 Klub biegacza Euro bieg 10:30
316. Świderska Małgorzata 1990 Warszawa bieg 9:45
317. Świstak Ilona 1985 Warszawa bieg 9:00
318. Tomkiewicz Sylwester 1990 Warszawa bieg 10:30
319. Topolewska Gabriela 1996 KS Czempion Warszawa bieg 9:00
320. Topolewski Stanisław 1963 Czempion Warszawa bieg 9:00
321. Tryniszewska Anna 1987 Leśne Szychy bieg 10:30
322. Tsialitsa Anastasiya 1993 Warszawa bieg 9:00
323. Turczyn Ewelina 1979 Zenek Team bieg 10:30
324. Turczyńska Maria 1950 Ferajna Nordica Jabłonna NW 11:30
325. Turos Marek 1969 Warszawa bieg 10:30
326. Turski Tomasz 1987 KS ZORZA bieg 9:00
327. Turyk Magdalena 1985 Warszawa bieg 9:00
328. Wachowicz Grzegorz 1976 CrossFit12u1 bieg 9:00
329. Waloryszak Andrzej 1955 Morsy Radzymin NW 11:30
330. Waloryszak Barbara 1954 Morsy Radzymin NW 11:30
331. Wielobób Magdalena 1985 Whites bieg 10:30
332. Wiercińska Aleksandra 1991 Warszawa bieg 10:30
333. Wiśniewska Katarzyna 1971 Indywidualistka bieg 10:30
334. Wojciechowska Aneta 1984 Warszawa NW 11:30
335. Wojtach Aleksandra 2013 Pędzące króliki bieg 9:00
336. Wojtach Ewa 1983 Pędzące króliki bieg 9:00
337. Wojtach Łukasz 1982 pędzące króliki bieg 9:00
338. Wołoszczak Filip 1988 Warszawa bieg 9:00
339. Wosk Joanna 1962 Multimedia Runners Puławy bieg 10:30
340. Wójcik Bartłomiej 1989 Tomaszów Mazowiecki bieg 10:30
341. Wójcik Marzena 1975 NW CZŁAPSKI TEAM NW 11:30
342. Wronowska Mariola 1978 Warszawa bieg 9:45
343. Wróbel Michał 1982 Otwock bieg 9:00
344. Wróblewska Dorota 1981 Warszawa bieg 9:45
345. Wrzesiński Krzysztof 1983 Warszawa bieg 9:00
346. Wyszkowska Paulina 1987 Warszawa bieg 10:30
347. Zackiewicz Maciej 1993 Warszawa bieg 9:45
348. Zadorożny Wojciech 1979 NEW BALANCE RUN CLUB bieg 9:00
349. Zaleska Karolina 1979 KS Czempion Warszawa bieg 9:00
350. Zaleski Antoni 2005 KS Czempion Warszawa bieg 9:00
351. Zaleski Piotr 1976 KS Czempion Warszawa bieg 9:00
352. Zalewski Dominik 1991 NEW BALANCE RUN CLUB bieg 10:30
353. Zbieć Bożena 1960 DARFIK Team NW 11:30
354. Zbieć Janusz 1956 DARFIK Team NW 11:30
355. Zglejszewski Karol 1989 Zenek Team bieg 10:30
356. Ziemak Radosław 1975 Chotomów bieg 9:00
357. Ziemnicki Michał 1982 Accenture bieg 9:00
358. Ziętek Marcin 1980 Warszawa bieg 10:30
359. Ziółkowski Dariusz 1976 Tylko Po Medale bieg 9:00
360. Żak Małgorzata 1971 Kady NW 11:30
361. Żak Marcin 2004 Kady bieg 10:30
362. Żbikowska - Pająk Karolina 1989 Przasnysz bieg 9:00
363. Żelechowski Artur 1978 Warszawa bieg 9:00
364. Żochowski Jerzy 1989 Warszawa bieg 10:30