Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna

20.03.2020 - 20.04.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 395


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Karolina 1986 KSIĄŻ wlkp.
2. Adamczak Zofia 1956 seb
3. Adamczewska Roksana 1989 LA Team
4. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
5. Adamek Ernest 2009 Oborniki
6. Adamek Kornelia 2008 Oborniki
7. Adamska Wiktoria 2004 Aleksandrów łódzki
8. Adamus Aneta 1974 Ekipa Na Kijach
9. Adamus Czesław 1975 Ekipa Na Kijach
10. Adamus Jacek 1981 LA Trener
11. Adamzak Karolina 1986 KSIĄŻ wlkp.
12. Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz
13. Alfakheri Abdullah 1999 Warszawa
14. Ancygier Kamil 1984 Ministerstwo Sportu
15. Andryszak Sławek 1972 Drużyna A
16. Andrzejewska Anita 1986 Kijanki Team
17. Antoniak Magdalena 1989 Biegaj z Mańkiem
18. Antoniak Wiesława 1959 1959
19. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
20. Babis Monika 1994 Oxymormon
21. Badaczewsa Katarzyna 1984 Warszawa
22. Baka Marcin 1967 GTS TRADYCJA
23. Baka Mateusz 1996 GTS TRADYCJA
24. Baka Przemysław 1998 GTS TRADYCJA
25. Balcerzak-JaŁtuszewska Katarzyna 1980 Marki
26. Bańczyk Kasia 1987 Orzesze
27. Baranowski Łukasz 1989 Skronina
28. Bełdycka Izabela 1980 Warszawa
29. Bentkowska Agnieszka 1978 Pobiedziska Running Team
30. Berko-Haas Joanna 1978 Piaseczno
31. Berkowska Marzena 1976 Positive Nordic Walking Team
32. Berkowski Tadeusz 2005 Positive Nordic Walking Team
33. Bębmik Piotr 2000 Nowy Bieruń
34. Białek Agnieszka 1975 Drzewica
35. Bielawska Małgorzata 1982 Warszawa
36. Bieńkowski Daniel 1989 Warszawa
37. Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna 1970 Warszawa
38. Bocian Magdalena 1992 Lublin
39. Boniecka Urszula 1981 The Best Of Warner/ Team Zabiegane Dni
40. Borkowska Anna 1985 Wataha
41. Bożek Sebastian 1983 Katowice
42. Brodawka Weronika 1983 Warszawa
43. Broma Alicja 1998 Pruszków
44. Brulińska Wiktoria 1997 Chorzów
45. Brzęczek Izabela 1971 Józefisław
46. Brzoska Małgorzata 1973 Bractwo Biegowe BGK
47. Brzoski Mateusz 2004 Brzoska Team
48. Buczak Monika 1968 Warszawa
49. Bućko Wojciech 1989 Warszawa
50. Budna Grażyna 1979 Poznań
51. Buryta Marek 1994 Warszawa
52. Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO
53. Chechelska Bożena 1958 Katowice
54. Chełminiak Martyna 2004 Bydgoszcz
55. Chodkowski Marcin 1985 Team ZabieganeDni
56. Chrzanowska Sylwia 1985 WILKI
57. Cieślarczyk Ewa 1995 Łask
58. Cież Marcelina 1994 Sułkowice
59. Cisoń Dominik 1979 Chyliczki
60. Czarnecka Kinga 1989 LISOWISKO
61. Czarnecka Paulina 1989 Lisowisko
62. Dąbrowska Eliza 1983 Wataha - łączy nas bieganie
63. Dąbrowska Hanna 1997 Zgierz
64. Dean Clayton 1980 WARSZAWA
65. Dejewski Zbigniew 1967 Lublin
66. Dembowska Małgorzata 2000 Ciechanów
67. Demczuk Katarzyna 1993 Warszawa
68. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
69. Dębicka Martyna 1987 Łódź
70. Dębniak Leszek 1968 Kraśnik Biega
71. Długokęcki Krzysztof 1953 TEAM NW CIECHANÓW
72. Doleżko Paulina 1971 Sierosław
73. Doman Łukasz 1979 Socios Silesia
74. Dras Kamil 1989 Aliplast Aluminium Extrusion
75. Dropińska Agata 1988 Osjaków
76. Drożdż Sandra 1991 Poznań
77. Drzyzga Maksymilian 2012 Modlnica
78. Drzyzga Miłosz 2014 Modlnica
79. Dukat Monika 1976 Wiocha Biega
80. Dukat Radosław 1975 #śremchodzi
81. Działowski Dariusz 1977 Dąbrowa Górnicza
82. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
83. Fastyn Paulina 1981 Aleksandrów Łódzki
84. Figzał Emil 1993 Encepence RT
85. Firaza Agnieszka 1995 LA Trener
86. Fisiak Patryk` 1985 Łódź
87. Flis Artur 1986 Michałowice
88. GabryŚ Monika 1981 Ruda Ślaska
89. Gadzicka Weronika 1996 Kraków
90. Gajewska Justyna 1988 Warszawa
91. Garbaczewska Anna 1982 Murowaniec
92. Gawron Monika 1985 Ożarów Mazowiecki
93. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
94. Głowacka Justyna 1991 Warszawa, Restauracja Navona
95. Gmur Paulina 1996 Pabianice
96. Gowin Paweł 1976 Żywiec
97. Goździk Agata 1973 Łódź
98. Góra Beata 1971 Step by Step Trójmiasto
99. Gradowska Jolanta 1979 Warszawa
100. Grec Klaudia 1993 United Runners
101. Gromadzińska Paulina 1988 Warszawa
102. Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 1981
103. Gruszczyńska Jadwiga 1960 Kiełczynek
104. Gruszczyński Adrian 1988 FC Szamotuły
105. Gruszka Aleksandra 1979 Warszawa
106. Gruszka Jakub 1984 Warszawa
107. Grzelak Anna 1979 Łódź
108. Grzeszczyk Maciej 1989 Warszawa
109. Grzywna Daria 1983 Knurów
110. Harabin Justyna 1987 Run Czarnów
111. Harabin Kinga 1988 Run Czarnów
112. Hećmańczuk Katarzyna 1984 Pabianice
113. Hołody Izabela 1993 Wola Rebkowska
114. Idczak Maja 1995 Poddębice
115. Ilczyszyn Dominika 1977 Zabrze
116. Im Łukasz 1980 Imedia Road Runners
117. Jabłonka Bartosz 1984 Łódź
118. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
119. Janecka Aneta 1990 Bełchatów
120. Janiszewski Jakub 1988 Łódź
121. Jankowska Barbara 1977 Bytom
122. Jarczewska Renata 1967 Goleniów
123. Jarczewska Renata 1967 Goleniów
124. Jasionowska Paulina 2008 SP 16 GDYNIA/GORILLAS OCR
125. Jastrzebska Aleksandra 1989 Warszawa
126. Jaszek-Wilczyńska Anna 1983 Warszawa
127. Jaworska Milena 1993 Łódź
128. Jodłowski Grzegorz 1969 Śląsk Kolarsko
129. Jureczko Monika 1977 KATOWICE
130. Jurek Tomasz 1982 Biegam, bo muszę
131. Jurkiewicz Monika 1992 MostovaRun
132. Juszczak Magdalena 1977 Piła
133. Kaczmarek Katarzyna 1986 Poznań
134. Kaczor Darek 1976 KB Katorżnik
135. Kaczor-Bućko Aleksandra 1989 Warszawa
136. Kaleta Milena 1983 Leśni Olimpijczycy
137. Kamiński Filip 1993 Warszawa
138. Kamyszek Dominika 1991 ParkRun Toruń
139. Kancik Jakub 2008 SP 41 Łódź
140. Kancik Judyta 2013 PM 152 Łódź
141. Kancik Piotr 1975 Łódź
142. Karalus Konrad 1997 Poznań
143. Karski Jacek 1963 Lublin
144. Kasjaniuk Tomasz 1982 Warszawa
145. Katner-Pękul Karolina 1989 Lucynów Duży
146. Kazimierczuk Beata 1990 Ząbki
147. Kaźmierczuk Grzegorz 1977 Warszawa
148. Kempa Piotr 1988 Pszów
149. Kitala Radosław 1984 Wilk Trenuje Family
150. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
151. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
152. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
153. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
154. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
155. Kluj Bogusław 1958 Biegam dla Sandry i Roberta
156. Kobierska Karolina 1987 KRASNALEK
157. Kogut Mariusz 1978 Cloudbase Run&Fly Team
158. Kolasa Paulina 1985 Klub Gordona i Giny
159. Kondras Paulina 1992 Mostova Run
160. Kondrat Ania 2001 Czemierniki
161. Konsek Paweł 1990 Żory - Kleszczówka
162. Korcz Agnieszka 1971 Poznań
163. Korczyna Marcin 1987 Pan
164. Kostańska Beata 1978 KOŚCIAN TEAM
165. Kowalczuk Dariusz 1985 Aliplast Aluminium Extrusion
166. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
167. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
168. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
169. Krajewski Michał Piotr 1983 Łódź
170. Krakowski Arkadiusz 1982 Nordea Runners
171. Krasowski Tomasz 1978 Wałcz
172. Kravchuk Anastasia 1995 Warszawa
173. Krawczyk Mateusz 1987 Częstochowa
174. Krawczyńska Joanna 1968 Biegnę dalej...!
175. Krupkowska Matylda 1991 Poznań
176. Krużel Katarzyna 1995 Warszawa
177. Krych Katarzyna 1993 Poznan
178. Krych Robert 1970 Rąbień
179. Krzysiak Anna 1978 OWCZARNIA
180. Kubeczko Krzysztof 1982 Katowicki Nordic Walking
181. Kubiak Rafał 1987 Fc Dzik
182. Kubicka Paulina 1995 Wataha— łączy nas bieganie
183. Kubik Patrycja 1983 Kaiążenice
184. Kucharska Aleksandra 1987 Three Paws Club
185. Kucharski Błażej 1987 THREE PAWS CLUB
186. Kuchciak Agata 1976 NW Zielona Góra
187. Küchler Małgorzata 1976 JARBUD
188. Kuchta Marta 1983 Maciejowice
189. Kuczkowski Andrzej 1994 Łódź
190. Kudeń Agnieszka 1973 Łódź
191. Kuder Anna 1965 Warszawa
192. Kukuła Natalia 1986 Łódź
193. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
194. Kuźma Anna 1990 SMMP
195. Kwiatkowski Tomasz 1978 Warszawa
196. Laskowski Maciej 1992 Warszawa
197. Lebiodzik Ewa 1976 Orły z Knurowa
198. Lelito Daria 1989 LISOWISKO
199. Lichocki Jarosław 1987 Słupsk
200. Lidziński Marek 1971 Bartoszyce
201. Lubaś Bartłomiej 1979 LubasTeam
202. Lupa Mateusz 1990 SLU
203. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
204. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
205. Ławniczak Magdalena 1980 #DRUŻYNA SZPIKU
206. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
207. Łochowska Barbara 1971 Konstantynów Łódzki
208. Łochowski Mariusz 1970 Konstantynów Łódzki
209. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
210. Majewski Szymek 2013 Rąbień
211. Majewski Tymek 2017 Rąbień
212. Malewski Tomasz 1971 Łódź
213. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek
214. Małolepszy Zdzisław 1970 Jednoosobowy Team
215. Marecka Anna 1990 Poznań
216. Maryniaczyk Joanna 1981 Ostrów Wielkopolski
217. Meissner Paulina 1997 Poznań
218. Mendrek Anna 1986 TurboDziki
219. Mendrek Ireneusz 1982 TurboDziki
220. Mertyn Łukasz 1986 Ericsson Run++
221. Miazga Emilia 1992 Forest Gang
222. Michalska-Ćwiek Joanns 1973 Ruda Śląska
223. Mieszkowska Magdalena 1979 Warszawa
224. Mikołajczak Karolina 1983 Poznań
225. Mikołajczak Magdalena 1986 Poznań
226. Milczarek Marcin 1973 Biegiem TO
227. Milert Jolanta 1973 Nordic Walking Lyski
228. Miller Aleksandra 2005 Łódź
229. Misiak Anna 1988 Team ZabieganeDni
230. Misiak Marta 1991 Bytom
231. Mróz Sebastian 1976 Komorów
232. Mundzia Anna 1965 Rosanów
233. Myk Izabela 1992 Mud Goats
234. Nadrowski Kamil 1985 Belchatów
235. NagÓrski Ryszard 1956 1956
236. Najjar Wed 1994 Warsaw
237. NaskrĘt Mariusz 1975 WARSZAWA-WESOŁA
238. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
239. Nawrot Anna 1985 Energy Team Jelenia Góra
240. Nieporecka Sylwia 1977 Warszawa
241. Nojman Łukasz 1992 Suchy Las
242. Nowak Urszula 1966 TriAmator Ewelina Nowak
243. Nowak Waldemar 1963 TriAmator Ewelina Nowak
244. Nowicka Daria 1976 NW z RZS
245. Noworyta Jacek 1942 ASA Team Biegiem po zdrowie
246. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
247. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
248. Olczyk Katarzyna 1966 PWPW
249. Olearska Ewelina 1983 Tarnów
250. Olejniczak Kamil 2000 tenis Kutno
251. Olszewski Mieszko 1983 Lisowisko
252. Olszewski Wiktor 1992 Rajsport Active
253. Orlińska Edyta 1987 Płońsk
254. Orliński Grzegorz 1983 Płońsk
255. Orszulak Bartosz 1989 Poznań
256. Osowska Magdalena 2000 Świecie
257. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
258. Otto Emilia 1980 Milanówek
259. Paderewska Katarzyna 1979 Warszawa
260. Papka Danuta 1984 Łódź Kocha Sport
261. Pasichnyk Mariana 1991 Lodz
262. Pasoń Dariusz 1968 żółwikersi
263. Pasternak Anna 1982 Bractwo Biegowe BGK
264. Paś Aleksandra 1989 Gdańsk
265. Paśko Franciszek 1982 Warszawa
266. Paśko Franek 1982 Warszawa
267. Paśko Franek 1982 Warszawa
268. Pawlikowska Zuzanna 1994 Sportera OCR
269. Perłowska Katarzyna 1991 Team Zalesice
270. Pichlińska Natalia 1992 Łódź
271. Pieprzowski Robert 1972 Łódź
272. Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
273. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa
274. Pira Aneta 1986 Brójce
275. Podeszwa Robert 1977 Tańczące Muchomorki
276. Polaczek Marta 1977 Kolorowa Drużyna Nessi
277. Polarok Małgorzata 1980 Poznan
278. Połać Joanna 1987 Biegam, bo muszę
279. Pręgowski Michał 1978 Vege Runners
280. Pręgowski Piotr 2011 Vege Runners
281. Prończuk Magda 1999 Bytom
282. Prończuk Przemysław 1985 Bytom
283. Przepióra Jacek 1977 Atomowe krasnale
284. Przybyłek Diana 1987 Warszawa
285. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
286. Puka Patrycja 1990 Katowice
287. Pustułka Adam 1978 Zabrze
288. Pytlarczyk Tomasz 1978 Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
289. Raczyńska Monika 1977 TKKF Biała Podlaska
290. Radzikowski Karol 1986 Warszawa
291. Rajtar Mirosław 1980 Toronto
292. Rasińska Ewelina 1989 Dziwnów
293. Rawa Grzegorz 1998 Warszawa
294. Reda Alicja 1960 NW CZŁAPSKI TEAM
295. Rępalska Weronika 1995 Poznań
296. Rogowska Barbara 1983 GTS TRADYCJA
297. Rogowska Daria 1986 Vege runners
298. Rogula Karolina 1987 warszawa
299. Rokicka Paulina 1984 Łódź
300. Rosa Anna 1976 Mińsk Mazowiecki
301. Rosak Ewa 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
302. Rowiński Paweł 1987 Warszawa
303. Rożkowski Roman 1958 1958
304. Różańska Magdalena 1976 Warszawa
305. Różański Robert 1969 Warszawa
306. Rybak Adam 1982 Ustanów
307. Rybak Małgorzata 1977 Ustanów
308. Rybicki Pawel 1981 Mroków
309. Satora Barbara 1977 AGABAS
310. Sawarzyński Krzysztof 1980 Biegacze Józefa Noji
311. Sekieta Dorota 1966 mBank
312. Sekieta Marek 1968 AZS PŁ
313. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
314. Sieradzka Maria 1989 Łódź
315. Sierzputowska Ewa 1966 Sie_Biega
316. Sinkiewicz Lidia 1988 Lipce Reymontowskie
317. Skrzydłowski Rafał 1995 Pabianice
318. Skubis Kamil 1993 Krav Maga NA MAXA
319. Smoczyk Mirosława 1975 XMR Consulting Mirosława Smoczyk
320. Sobieraj Maciej 1989 Zwyrole ze Stolycy
321. Sobolewski Adam 1978 Gdzie ta meta.
322. Sokołowska Monika 1981 Łódź
323. Sowińska Katarzyna 1990 Łęczyca
324. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo
325. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
326. StaŃczyk SŁawomir 1988 STARGARD
327. Staruch Andrzej 1957 Cięciwa
328. Staszewski Konrad 1982 "Aktywna Pszczyna" Runners Team
329. Stępień Magdalena 1982 Enter Air Runners Club
330. Stępień Maria 1961 Bractwo Morsów Pniewy
331. Stępień Wątła Paulina 1986 TEAM ZALESICE
332. Stępniak Marta 1987 PZU Sport Team
333. Stępniewsmi Paweł 1996 Warszawa
334. Suchodolski Wiesław 1958 Team NW Ciechanów
335. Sujka Łukasz 1983 O CO BIEGA
336. Suwalska Ewelina 1996 Wilk Trenuje Family (WTF)
337. Syrewicz Małgorzata 1978 Gdansk
338. Syroka Przemysław 1987 Poznań
339. Szafran Dariusz 1973 LUBLIN
340. Szafran Łukasz 1982 Niezdów
341. Szczepańska Oksana 1971 Kraków
342. Szczęsny Marcin 1974 Piaseczno
343. Szlakowicz Ewa 1977 Łódź
344. Szpiler Rafał 1983 Eskapady
345. SzyguŁa Anna 1970 MK Team
346. SzyguŁa Barbara 2008 MK Team
347. Szymkowiak Wioletta 1974 Jarocin
348. Szypulska Magdalena 1982 Rybie
349. Szysler Renata 1959 Ekipa na Kijach
350. Ślęczkowski Błażej 1985 Sportera OCR
351. ŚwiĄtek Ewa 1957 Piaski
352. Topolsla Katarzyna 1993 Encepence RT
353. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH
354. Trojnacka Katarzyna 1982 Warszawa
355. Trzcionka Mirosław 1986 Katowice
356. Walczak Anna 1984 Swarzędz
357. Walczak Łukasz 1983 Przeźmierowo
358. Warzocha Bartłomiej 1983 Warszawska Akademia KARATE TRADYCYJNEGO
359. Wątor Marcin 1979 Kraków
360. Wdowiak Bożena 1966 Księżomierz
361. Weiss Arkadiusz 1973 Legionowo
362. Wenc Sylwia 1973 Mediluks Loves Running
363. White Ashley 1981 Lublin
364. Wielgo-Pskiet Maryla 1984 Mińsk Mazowiecki
365. Więch Łukasz 1982 Warszawa
366. Winnicka Edyta 1988 adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki
367. Witek-Kondrat Anna 1974 Czemierniki
368. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Piekielnie Zgrani
369. Wleczyk Krzysztof 1994 UKS Milesza Targowa Górka
370. Wojdal Magda 1989 Łódź
371. Wojewódka Grzegorz 1981 Łaziska Górne
372. Wojtysiak Anna 1981 Śrem
373. Wolska Iza 1992 Jarocin
374. Wołoszczak Filip 1988 Warszawa
375. Wołoszyn Małgorzata 1986 Zamość
376. Wójcik Agnieszka 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
377. Wójcik Katarzyna 1980 Ekipa Na Kijach
378. Wójcik Robert 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
379. Wyszyńska Alicja 1998 Warszawa
380. Zaborowski Tomasz 1988 JW1560
381. Zajączkowska Bożena 1965 Łęczyca
382. Zakrzewska Anna 1979 Józefosław
383. Zakrzewska Liwia 2008 Józefosław
384. Zarówny-Nawrot Ewa 1992 Konarzyce
385. Zastawny Tomasz 1980 WARSZAWA
386. Zawadzka Aleksandra 1989 Warszawa
387. Zawłocka Joanna 1983 Fizjo_śco
388. Zawłocka Monika 1990 Mix Sport Team
389. Zbieć Bożena 1960 DARFIK Team
390. Zbieć Janusz 1956 DARFIK Team
391. Zdanowicz Marta 1977 Słupsk
392. Zielińska Dorota 1996 Warszawa
393. Zielińska-Wojnarowska Karolina 1985 Warszawa
394. Zienowicz Roksana 2000 Mediluks Loves Running
395. Zozulińska Katarzyna 1978 Legionowo