Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna wiosenna #2

01.05.2020 - 31.05.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 998


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM
2. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
3. Adamczyk Maciej 1981 HGR-M Piaseczno
4. Adamczyk Tomasz 1987 Warszawa
5. Adamkiewicz Izabela 1975 BIAŁY ŁUG
6. Adamowicz Andrzej 1946 Łódź
7. Adamus Marlena 1993 Biegam dla medali
8. Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz
9. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
10. Andrzejczak Kamil 1989 Anonimowi Ulańcy
11. Aniołek-Kowalska Agata 1980 SKS 137 Delfin Łódź
12. Anna Garncarek Anna Garncarek 1983 EverRun
13. Anyż Maria 1951 Kije w dobrych rękach
14. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
15. Augustowska Monika 1981 Łódź
16. Baczyńska Małgorzata 1987 Łowicz
17. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 Warszawa
18. Bałwas Maria 1989 Grupa Profesja
19. Banasik Michał 1978 Mikołów
20. Banasik Tomasz 1976 Mikołów
21. Banaszczyk Anna 1963 Kaźmierz
22. Bańczyk Joanna 1970 Katowice
23. Baranowski Łukasz 1989 Skronina
24. Barański Remigiusz 1984 NBP
25. Barcik Joanna 1985 Bielsko-Biała
26. Bardadyn Michał 1989 RunEmilRun
27. Bareja Leszek 1970 Run & Smile Team
28. Barszczewska Izabela 1983 Warszawa
29. Bartczak Marcin 1991 Ozorków
30. Bartkowska Andżelika 1981 Łajski
31. Bartkowski Artur 1980 Łajski
32. Bartkowski Kamil 2002 Łajski
33. Bartos Karolina 1977 Józefosław
34. Bartosik Krystyna 1958 Zgierz
35. Bator Zbigniew 1956 Warszawa
36. Bazylewicz Paweł 1969 Trochę Się Biega
37. Bąk Katarzyna 1972 Wierzenica
38. Bąk Krzysztof 1980 Night Runners Zabrze
39. Beck Alicja 1977 Adaś team
40. Beck Zofia 1947 Adaś team
41. Bednarek Tomasz 1983 Maków
42. Bendinger Krzysztof 1978 Razem Trenujemy Sport
43. Bentkowska Agnieszka 1978 Pobiedziska Running Team
44. Bergmann Krystian 1986 FIBARO
45. Bernacik Jacek 1975 WS Łódź
46. Beyer-Briks Marzena 1970 Poznań
47. Biedra Krystyna 1947 Kije w dobrych rękach
48. Bielak Bożena 1964 Stary Sącz
49. Bielak Tomasz 1989 Jabłonna
50. Bielak Tomasz 1989 Jabłonna
51. Bielawska Małgorzata 1982 Warszawa
52. Bieniak Łukasz 1984 Warszawa
53. Biernat Rafał 1976 dla siebie
54. Bil Marcin 1975 Lublin
55. Bińczyk Barbara 1955 Łódź
56. Blaszka Michał 1975 Nordic Walking Kiekrz Poland
57. Błaszak Piotr 1984 Bułka Team
58. Błaszak Urszula 1988 Bułka Team
59. Błaut Agata 1970 Bez klubu
60. Błażuk Katarzyna 1987 Warszawa
61. Błądek Jolanta 1944 Niezrzeszona
62. Błądek Witold 1944 Niezrzeszony
63. Bobrowska Anna 1982 Night Runners/Team KGB
64. Bocian Magdalena 1992 Lublin
65. Bocianowski Mariusz 1984 Warszawa
66. Bogacz Aneta 1982 Kęckie Harpagany
67. Bogusławska Anna 1987 Warszawa
68. Bojanowska Sylwia 1976 Nessi Kolorowa Drużyna, Krejzi Tim Błonie
69. Bojarski Grzegorz 1982 WOT
70. Borkowska Anna 1985 Aleksandrów Łódzki
71. Borkowska Natalia 1988 Szczytniki
72. Boroń Izabela 1975 Nowa Iwiczna
73. Bosiacka Agata 1992 Warszawa
74. Breguła Ewa 1967 NORDICUS Strzybnica
75. Brodawka Weronika 1983 Warszawa
76. Browarczyk Katarzyna 1993 Rybie
77. Brulińska Wiktoria 1997 Chorzów
78. Brzezińska Aleksandra 1995 Piotrków Trybunalski
79. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław
80. Brzoska Małgorzata 1973 Bractwo Biegowe BGK
81. Brzozowska Katarzyna 1977 Warszawa
82. Bucholc Adam 1996 Łódź
83. Budna Grażyna 1979 Poznań
84. Budych Martyna 1987 Wronki
85. Budzik Maria 1984 Koninko
86. Budzyńska Monika 1988 Poznań
87. Buko Anita 1967 Stargard
88. Bukowska Alina 1972 Orki z...
89. Bula Justyna 1977 Tychy
90. Bura Krystian 1985 #Kfc Run
91. Burda Katarzyna 1976 Pszów
92. Butowska Monika 1980 Studio Nieruchomości
93. C Ola 1987 Pułtusk
94. Caban Kamil 1979 Łódź
95. Cebulska Agnieszka 1985 Vege Runners
96. Celanowicz Lidia 1981 Inowrocław
97. Cepa Anna 1986 Łódź
98. Cepa Katarzyna 1987 Łódź
99. Chechelska Bożena 1958 Katowice
100. Chełminiak Martyna 2004 Bydgoszcz
101. Chmielowiec Klaudia 1980 Poznań
102. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
103. Cholewińska Longina 1966 Murowana Goślina
104. Chomik Marcin 1984 Włodawa
105. Choryńska Danuta 1948 swarzedz24.pl
106. Choryński Adam 1983 swarzedz24.pl
107. Chronowska Justyna 1990 Katowice
108. Chruszczyński Sebastian 1992 Poznań
109. Chrzanowska Sylwia 1985 Wilki
110. Chrzanowski Mariusz 1976 KW Gliwice
111. Chudy Agnieszka 1985 Chudy team
112. Chudy Emil 1986 Lublin
113. Chwastek Brygida 1968 1972
114. Ciarka Krystyna 1949 ferajna nordica jabłonna
115. Ciepłoch Aleksandra 1989 Łódź
116. Cieśla Karolina 1980 Serikon Team
117. Ciosek Ewa 1978 Warszawa
118. Ciółko Urszula 1986 Konstancin-Jeziorna
119. Cisłak Anna 1983 Piaseczno
120. Ciszewski Kamil 1995 GARDA
121. Ciżmowska Barbara 1956 MTS Hamer Miastko
122. Cłapa Magdalena 1999 Piotrków Trybunalski
123. Colik Magdalena 1982 Tychy
124. Corbi Mathieu 1983 Ozarow
125. Cyankiewicz Agnieszka 1975 Kijanki
126. Cyngot Paweł 2001 Grodzisk Mazowiecki
127. Czapnik Małgorzata 1963 Kajetany
128. Czapnik Mariusz 1963 Kajetany
129. Czapura Elżbieta 1957 MK Team
130. Czarnota Leszek 1970 Marklowice
131. Czechura Agnieszka 1991 Biegam dla medali
132. Danielczyk Maria 1991 rb active/ kobiety w biegu
133. Danielski Waldemar 1964 Sokołów Podlaski
134. Darska Katarzyna 1991 Leśni Olimpijczycy
135. Dąbrowa Wojciech 1948 Warszawa
136. Dąbrowska Eliza 1983 Wataha - łączy nas bieganie
137. Degen Maria 1984 Łódź
138. Delung Magdalena 1989 Piotrowickie Beboki
139. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna 3
140. Dębska Maja 1982 Warszawa
141. Doleżko Paulina 1971 Sierosław
142. Domański Jarosław 1963 Spartakus Belchatow
143. Domański Piotr 1981 Międzyborów
144. Dominiak Adam 1986 Warszawa
145. Drzyzga Maksymilian 2012 Modlnica
146. Drzyzga Miłosz 2014 Modlnica
147. Duda Ewelina 1991 Gliwice
148. Dudek Aleksaner 2011 Lublin
149. Dudek Magdalena 1978 Lublin
150. Dudek Marcin 1978 Lublin
151. Dulęba Daniel 1987 Dąbrowa Górnicza
152. Durczak-Rusiniak Elżbieta 1986 Łódź
153. Duszkiewicz Krzysztof 1979 Razem Trenujemy Sport
154. Dworacka Natalia 1983 GNIEZNO
155. Dworaczek Nina 1986 Żółwikersi
156. Dyło Anna 1984 Kraków
157. Dyrgalska Aleksandra 1954 Kije w dobrych rękach
158. Działowski Dariusz 1977 Dąbrowa Górnicza
159. Dziedzic Bogusława 1975 Prażmów
160. Dziełak Ewa 1975 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH
161. Dziewulska Henryka 1965 Rozbiegany Piastów
162. Dzilne Magdalena 1977 Skórzewo
163. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo
164. Dzilne Wojciech 1973 Skórzewo
165. Ejzemberg Monika 1976 BorysBiega
166. Falarz Justyna 1988 Gliwice
167. Fąfara Agnieszka 1979 Łódź
168. Fedorczuk Monika 1976 Warszawa
169. Fiedorowicz Tomasz 1979 BOHAR PALETY RUNNERS
170. Fifer Anastazja 1986 Team Ujście
171. Filipiak Adam 1986 Łódź Kocha Sport
172. Fisiak Agnieszka 1990 Kiruna
173. Flis Artur 1986 michałowice
174. Flis Łukasz 1991 Poznań
175. Florczak Dorota 1983 Łódź
176. Fornalik Alex 2009 4nalik Team
177. Fornalik Eliza 1980 4nalik Team
178. Fornalik Eliza 1980 4nalik Team
179. Fornalik Laura 2014 4nalik Team
180. Franczak Anna 1968 NW CZŁAPSKI TEAM
181. Franczak Małgorzata 2002 NW CZŁAPSKI TEAM
182. Franczuk Martyna 1986 Bytom
183. Frankel-Dominik Marta 1989 Warszawa
184. Frąckowiak Adam 1978 HERNIK TEAM
185. Frątczak Marzena 1980 Wałcz
186. Frydrysiak Sylwia 1970 Huragan Ligota
187. Galińska Anna 1983 Poznań
188. Garecka Agnieszka 1981 Poznań
189. Garecki Maciej 1976 Poznań
190. Garncarz Jakub 1985 Dąbrowa Górnicza
191. GasiŃska Halina 1957 GRUPA WILKI
192. Gasiński Janusz 1958 GRUPA WILKI
193. Gawron Monika 1985 Ożarów Mazowiecki
194. Gawron Urszula 1983 Trzcianka
195. Gawrzydek Bartosz 1992 Łódź
196. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
197. Gil Wojciech 1971 NW CZŁAPSKI TEAM
198. Gillner Klaudia 1994 Gliwice
199. Gliszczyńska Kinga 1978 Luboń
200. Gładyga Katarzyna 1979 Diversion
201. Głowacki Szymon 1981 Deaf Łódź
202. Głowacz Adrianna 1996 Poznań
203. Golaszewski Jacek 1987 Łódź
204. Gołębiewski Marcin 1980 Warszawa
205. Gorgiel Zuzanna 1997 Bielsko
206. Gostyńska Weronika 1979 Kraków
207. Gowin Paweł 1976 Rzeźnicza 33
208. Górecka Anna 1974 Motobabiniec
209. Górnik Piotr 1970 Chorzów
210. Górska-Manczenko Katarzyna 1984 Leśne Szychy
211. Grabicka Sara 2019 Łódź
212. Grabicki Rafał 1985 Łódź
213. Grabowiec-Alikowska Renata 1974 Warszawa
214. Grajek Kinga 1976 Lusowo
215. Grala-Książek Paulina 1982 Baranów
216. Gralewska Adriana 1977 Łódź
217. Gray Alicja 1983 Poznań
218. Grobelny Sebastian 1974 Lwówek
219. Grochowski Michał 1985 Warszawa
220. Gromadzińska Paulina 1988 Warszawa
221. Grotnik Ewelina 1986 Warszawa
222. Gruszczyńska Marta 1993 Zielona Góra
223. Gruszczyński Adrian 1988 FC Szamotuły
224. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły
225. Gruszka Aleksandra 1979 Warszawa
226. Gruszka Jakub 1984 Warszawa
227. Grzebieluch Elżbieta 1956 SOSNOWIEC
228. Grzegorczyk Dorota 1970 Orange Polska
229. Grzegorczyk Zuzanna 1998 Lublin
230. Grzeszczyk Jakub 1991 wkurw_team
231. Grzeszczyk Maciej 1989 Warszawa
232. Grześkowiak Monika 1979 Żary Runners Team
233. H. Aneta 1990 Chyby
234. Hajdukiewicz Agnieszka 1981 Łódź
235. Hajzer-Tes Edyta 1984 Modliborzyce
236. Hanak Rafał 1976 Weterani RP
237. Hanysz-Worach Paulina 1986 Łódź
238. Harabin Justyna 1987 Run Czarnów
239. Harabin Kinga 1988 Run Czarnów
240. Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 Warszawa
241. Hermanowicz Aleksandra 1993 Raszyn
242. Hermasz Monika 1988 Siemianowice Śląskie
243. Hetmańczyk Weronika 1994 Poznań
244. Hipp Robert 1959 Smocze Łapy
245. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
246. Horbowiec Anna 1973 Warszawa
247. Horowska Aleksandra 2010 LamaBiega
248. Horowski Bartosz 1976 KJF Running
249. Horowski Jakub 2006 pS SNEAKY Serwerowy
250. Hryniewicka Monika 1984 Rozbiegany Piastów
251. Hunkiewicz Ewa 1978 Warszawa
252. Imiela Gabriela 1967 Huragan Ligota
253. Irzyk Grzegorz 1956 Poznań
254. Iwaniuk Jacek 1973 Bydgoszcz
255. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
256. Jabłońska Dorota 1980 Pabianice
257. Jachowicz Robert 1986 Łódź
258. Jackowski Jakub 1981 Kutno
259. Jackowski Jakub 1981 Kutno
260. Jadczak Monika 2001 Krotoszyn
261. Jagiełło Paweł 1989 Łódź
262. Jakubczak Iwona 1969 Łódź
263. Jakubczak Paulina 1991 Łódź
264. Jakubiak Magdalena 1978 BOHAR PALETY RUNNERS
265. Jakubowski Dariusz 1968 Biegam Sobie
266. Janczak Adrian 1977 KB WYSZKÓW
267. Janiak Joanna 1994 Warta
268. Janiak Lilianna 1993 Poznań
269. Janiak Sylwia 1997 Łódź
270. Janik Justyna 1990 Koziegłowy
271. Janiszewska Jagoda 1987 Team ZabieganeDni
272. Janiszewska Katarzyna 1979 Nadarzyn
273. Janiszewski Aleksaner 1975 Warszawa
274. Janiszewski Jakub 1988 Łódź
275. Janko-Mielcarska Ewa 1958 Korona Wilamów
276. Jankowska Barbara 1977 Bytom
277. Jankowska Honorata 1953 NW CZŁAPSKI TEAM
278. Jankowski Wincenty 1952 Warszawa
279. Janoszka Piotr 1986 Zabrze
280. Janowska Żaneta 1983 zalatane.rogo.pl
281. Jany Elżbieta 1978 RUNNERS TEAM KĘPNO
282. Jarczewska Renata 1967 Goleniów
283. jaremek Wojciech 1981 Lipska 42A
284. Jargiło Klaudia 1995 Nie Ma Letko
285. Jarkiewicz Basia 2013 Warszawa
286. Jarkiewicz Kazik 2016 Warszawa
287. Jaros Filip 1991 JAROS TEAM
288. Jaros Honorata 1971 Warszawa
289. Jarzębska Izabela 1971 Czeladź
290. Jasielec Maciej 1988 PGE Obrót RUN
291. Jasińska Klaudia 1974 Bytom
292. Jasińska Lidia 1970 Strzeszyn biega
293. Jasionowska Paulina 2008 Sp 16 GDYNIA/OCR GORILLAS
294. Jasnoch Julita 2009 ZS Nowinka
295. Jaźwińska Joanna 1989 Poznań
296. Jena Jadwiga 1958 1958
297. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
298. Jędryka Anna 1992 Trzebinia
299. Job Piotr 1975 Poznań
300. Jureczko Monika 1977 Katowice
301. Jurkowski Adrian 1990 Łódź Kocha Sport
302. Juszczak Magda 1977 Piła
303. Kaczmarek-Flis Małgorzata 1979 Konstantynów łódzki
304. Kaczorowska Ewa 1989 Gałków Mały
305. Kajdas Beata 1975 Mogilany
306. Kalata Urszula 1983 Warszawa
307. Kalina Łukasz 1987 Katowice
308. Kalinowski Janusz 1957 Łódź
309. Kalupa Anna 1983 Ostrów Biega
310. Kałużny Rafał 1978 Warszawa
311. Kamińska Marta 1974 MID
312. Kamińska Martyna 2009 MID
313. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Nordic Walking Lubasz
314. Kamiński Filip 1993 Warszawa
315. Kamiński Grzegorz 1980 TKKF WODNIK WIĘCBORK
316. Kapela Joanna 1984 Warszawa
317. Kapica Małgorzata 1957 Mk team
318. Kapitańczyk Paweł 1989 Poznań
319. Karbownik Stanisław 1953 BiBi
320. Karska Natalia 1990 Warszawa
321. Karski Jacek 1963 Lublin
322. Kasperczyk Joanna 1972 Siemianowice Śląskie
323. katner Tomasz 1979 Lazurowa 185
324. Katner-Pękul Karolina 1989 Lucynów Duży
325. Kazimierczak Michał 2019 Łódź
326. Kazimierek Aleksander 2003 tygryski
327. Kazimierek Marcin 1979 tygryski
328. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
329. Kaźmierczuk Grzegorz 1977 Warszawa
330. Kąkowska Julia 1985 Warsaw
331. Kempa Ewa 1973 Strykowo
332. Kędziora Wioletta 1976 Zagórzyce Dworskie
333. Kisiel Laura 1961 BBKTS
334. Kitala Radosław 1984 Wilk Trenuje Family (WTF)
335. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
336. Klamerus Izabela 1973 Zakopane
337. Klamerus Maciej 1970 Zakopane
338. Klausa-Wartacz Joanna 1981 KB DęBIEC
339. Klauzińska Alicja 1996 Nysa/Poznań
340. Klimaszyk Łukasz 1975 Luboń
341. Klingsport Mateusz 1988 Ryczywól
342. Kluj Bogusław 1958 Biegam dla Sandry i Roberta
343. Kluska-Wnuk Anna 1981 Pogoria Morsuje
344. Knapczyk-Kania Gabriela 1974 Bień9
345. Kobierska Karolina 1987 KRASNALEK
346. Kociszewska Paulina 1982 Warszawa
347. Kocoń Rafał 1984 Warszawa
348. Kołodrub Małgorzata 1974 M.I.L.A.
349. Konarska Julita 1985 SNG WILD DUCKS
350. Konarski Leszek 1957 Leśna
351. Konior Marta 1995 MKS Imielin
352. Konkol Gosia 1983 Warszawa
353. Konopka Grażyna 1979 Ruda Śląska
354. Korc Anna 1976 SASKA TEAM
355. Kordon Anna 1986 Łaziskie Łaziki
356. Korkuś Dagmara 1984 FZ Pojechani
357. Kornacka Agnieszka 1994 Nieporęt
358. Kornacka Monika 1978 SASKA TEAM
359. Kornaszewski Krzysztof 1990 Warszawa
360. Kornicka Aneta 1974 NW CZŁAPSKI TEAM
361. Koros Magdalena 1964 Chyliczki
362. Kosarzycka Iza 1979 JAROS TEAM
363. Kosarzycki Piotr 1979 JAROS TEAM
364. Kosiaty Jarosław 1970 Róbmy Swoje
365. Kosińska Anna 1959 Łódź
366. Kosińska Małgorzata 1979 Czarnków
367. Kosiński Michał 1990 Łódź
368. Kosiński Tomasz 1985 Poznań
369. Kosowicz Pawel 1992 Mielec
370. Kostrzewski Piotr 1976 zgierz
371. Kościelniak Anna 1983 Śrem
372. Kotkowski Artur 1964 Warszawa
373. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
374. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
375. Kotlińska Anita 1981 Poznań
376. Kowalczyk Karol 1989 Rusko
377. Kowalik Małgorzata 1989 Ostróda
378. Kowalska Natalia 2007 Lusówko
379. Kowalski Andrzej 1981 Warszawa
380. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha - Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
381. Koza Aleksander 2019 Łódź
382. Kozak Maciej 1981 Łódź
383. Kozakiewicz Katarzyna 1988 Katarzyna Kozakiewicz
384. Koziołek Iwona 1966 Huragan Ligota
385. Kozłowska Katarzyna 1989 Łódź
386. Kozłowski Paweł 1991 Warszawa
387. Koźbiał Małgorzata 1971 Kraków
388. Krakowczyk Janina 1951 Nordic walking Lyski
389. Krakowian Karolina 1982 Run4Fun
390. Krasowski Tomasz 1978 Wałcz
391. Krasucka Katarzyna 1979 Aktywne Borki
392. Krawczyk Mateusz 1987 Częstochowa
393. Krawczyńska Joanna 1968 Biegnę dalej...!
394. Krist Anna 1988 Poznan
395. Krist Bart 1987 Poznan
396. Król Patrycja 1993 Pabianice
397. Kruszewska Monika 1989 Poznań
398. Kruszyńska Katarzyna 1980 nordea runners
399. Krużel Kasia 1995 Warszawa
400. Krysińska-Kudlak Marta 1975 Markowi Biegacze
401. Krzemińska Iwona 1988 Warszawa
402. Krzyśków Małgorzata 1991 Kuropatnik
403. Krzyżewski Adam 1992 Vegan Runners
404. Kubacka Eliza 1982 Pro366
405. Kubacka Monika 1975 Katowice
406. Kubecka Anna 1993 Katowice
407. Kubiaak Paweł 1992 Katowice
408. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
409. Kucharczyk Beata 1989 3:33 Team
410. Kucharski Dariusz 1978 Spartanie Dzieciom
411. Kuchciak Agata 1976 NW Zielona Góra
412. Küchler Małgorzata 1976 JARBUD
413. Küchler Małgorzata 1976 JARBUD
414. Kuchta Monika 1979 Łódź
415. Kuczyńska Barbara 1976 Wrocław
416. Kuczyński Paweł 1974 Lublin
417. Kuczyński Rafał 1971 26 2
418. Kudeń Agnieszka 1973 Łódź
419. Kuder Anna 1965 Warszawa
420. Kujawa Kamil 1997 Poznań
421. Kujawski Dariusz 1973 Warszawa
422. Kukla Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
423. Kuklińska Justyna 1989 Józefosław
424. Kulawiak Michał 1980 Lublin
425. Kulawiak Monika 1981 Lublin
426. Kulińska Dorota 1959 Kije w dobrych rękach
427. Kumor Weronika 1978 Łódź
428. Kuna Piotr 2001 Tuszyn
429. Kuraszkiewicz Borys 1981 Swarzędz
430. Kurus Joanna 1970 Lublin
431. Kurzępa Michał 1996 Wrocław
432. Kuśmierczak Łukasz 1983 Zelów
433. Kuśmierczak Szymon 2012 SP4 Zelów
434. Kut Katarzyna 1995 Grójec
435. Kutniewska Maria 1958 Żukowo
436. Kuźmicki Michał 1983 Aleksandrów Łódzki
437. Kuźniak Zuzanna 1972 Warszawa
438. Kwaśny Ewa 1977 Bielsko-Biała
439. Kwiatkowska Elżbieta 1969 Żory
440. Kwiatkowska Joanna 1987 Chełmża
441. Kwiatkowska Karolina 1995 Żory
442. Kwiatkowski Sylwester 1972 Żory
443. Kwiecinski Piotr 1982 ATAGRZMOTY
444. Laciak Sebastian 1984 Węgrzce Wielkie
445. Laskowski Maciej 1992 Warszawa
446. Laskowski Przemek 1978 Pniewy
447. Latos Edyta 1979 Dąbrowa Górnicza
448. Lech Aleksander 1970 Mysłowice
449. Lenarczyk Maciej 1986 Łódź
450. Lendzion Michał 1989 Stanin
451. Lenkiewicz Agnieszka 1982 Diversion
452. Leśniczak Barbara 1975 Zielonka
453. Lewkowicz Marta 1988 Łódź
454. Lidziński Marek 1971 Bartoszyce
455. Lipińska Bożena 1962 NW CZŁAPSKI TEAM
456. Lisoń Julia 1996 Knurów
457. Lizak Martyna 1987 Łódź
458. Ludwiczak Jakub 2015 Łódź
459. Ludwiczak Paweł 1981 Łódź
460. Lupa Mateusz 1990 SLU
461. Łaciak Kinga 1986 Węgrzce Wielkie
462. Łagowska Barbara 1986 Franciszków
463. Łapa Aleksandra 1977 4A
464. Łapa Julia 2001 Aktywna Pszczyna
465. Łapa Piotr 1978 Aktywna Pszczyna
466. Łata Agnieszka 1983 Piekary Śląskie
467. Łata Paulina 1990 Bieliny
468. Ławiak Tomasz 1993 Poznań
469. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
470. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
471. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku
472. Ławniczak Michał 1984 Luboń
473. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
474. Łężak-Lenarczyk Anna 1986 Łódź
475. Łochowska Barbara 1971 Konstantynów Łódzki
476. Łoszajć Justyna 1978 Wirusy
477. Łuczyński Maciej 1967 Łódź
478. Łukasiewicz Danuta 1975 Katowice
479. Łukasz Gołebiewski Łukasz Gołebiewski 1979 Run Team Nasielsk
480. Łupiński Mariusz 1985 Warszawa
481. Łyjak Małgorzata 1979 -
482. Łyjak Paweł 1976 Solec nad Wisłą
483. Maciak Anna 1984 KB Wyszków
484. Maciejewski Piotr 1995 Katowice
485. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
486. Magdoń Maria 1984 Warszawa
487. Maguza Zofia 1999 Mińsk Mazowiecki
488. Majewska Anna 1986 Poznań
489. Mak Edyta 1977 Poznan
490. Makowska Anna 1978 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
491. Makowska Kinga 2000 Zamość k. Bydgoszczy
492. Makowski Bartosz 1995 Poznań
493. Makowski Janek 2007 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE/SP nr 1 w Łodzi
494. Maksym Grzegorz 2003 Jadów
495. Maksym Katarzyna 1972 Jadów
496. Malczyk Anna 1977 Nessi Team
497. Malik Jakub 1993 Kobylin
498. Malinowska Angelika 1982 Malinowscy Team
499. Malinowska Katarzyna 1974 Gliwice
500. Maluśka Katarzyna 1975 MIRAZ RACE TEAM
501. Małgorzata Skibska-Puchała Małgorzata 1964 Brak
502. Małolepszy Zdzisław 1970 Jednoosobowy Team
503. Mangan Patrick 2019 Akademia Lekkoatletyki
504. Mansfeld Dorota 1972 NORDICUS STRZYBNICA
505. Mańka Magdalena 1997 Poznań
506. Marchewka Agnieszka 1984 Kobyłka
507. Marciniak Agnieszka 1985 Biegamy dla medali
508. Marciniak Przemysław 1985 Biegamy dla medali
509. Marcinkiewicz Wojciech 1991 Warszawa
510. Marcinowski Piotr 1971 Dzik
511. Marczak Sławomir 1952 SKOTNIKI
512. Marecka Agata 1981 3:33 TEAM
513. Marecka Anna 1990 Poznań
514. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
515. Marek Henryk 1947 gvg
516. Markowski Dariusz 1993 BBL GUBIN
517. Marondel Jan 1954 Nieznaszyn
518. Marszałkiewicz Adrianna 1995 #BIEGACZE
519. Martyniuk Olga 1972 Zamienie
520. Matecka Monika 1984 Mosina
521. Matejak Katarzyna 1977 Warszawa
522. Matusiak Piotr 1988 ŁÓDŹ
523. Matuszkiewicz Krzysztof 1987 Łódź
524. Matyja Anna 1970 #śremchodzi
525. Matysiak Sławomir 1987 Chrzanów
526. Mazerant Karolina 1989 Razem Trenujemy Sport
527. Mazur-KaŁdowska Beata 1980 GreEnergy Kunowice
528. Mazur-KaŁdowski Maciej 1984 GreEnergy Kunowice
529. Mazurkiewicz Bartłomiej 1991 MARATON ZAPOROWY TEAM
530. Mazurkiewicz Iwona 1991 Łódź
531. Mazurkiewicz Michał 1985 Wkurw_team
532. Mcewan Jola 1981 Warszawa
533. Mełnicka Joanna 1972 Poznań
534. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan / 12 WBOT
535. Mertyn Iga 2019 Łódź
536. Mertyn Łukasz 1986 Łódź
537. Mertyn Łukasz 1986 Łódź
538. Michalska Beata 1968 Tarnowskie Góry
539. Michalska Marta 1990 Łódź
540. Michalski Robert 1982 Zabiegany Wołomin
541. Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega
542. Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega
543. Micor Jolanta 1992 #happyrunners
544. Mierzyński Mateusz 1992 Grądy
545. Mika Tomasz 1976 Ekipa na Kijach
546. Mikołajczyk Elżbieta 1983 MIRAZ RACE TEAM
547. Mikołajczyk Malgorzata 1958 MIRAZ RACE TEAM
548. Mikołajczyk Mirosław 1980 Miraz Race Team
549. Mikoś Jarosław 1985 RUNNERS TEAM KĘPNO
550. Mikoś Roman 1966 Otwock
551. Mikoś Teresa 1963 Otwock
552. Milewska Aleksandra 2004 WARSZAWA
553. Milewska Anna 1980 Warszawa
554. Milewski Michał 2010 WARSZAWA
555. Miłkowski Jacek 1981 M.O.P. Karlusy
556. Misiak Marta 1991 Bytom
557. Misiam Anna 1988 Team ZabieganeDni
558. Mizera Monika 1974 Gorzów Wielkopolski
559. Mizera Weronika 2001 Gorzów Wielkopolski
560. Młynarczyk Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź
561. Młynarska Małgorzata 1983 ŁÓDŹ
562. Modrzejewski Piotr 1992 MODIW Sport Group
563. Morka Anna 1985 Gaj Mały
564. Motyl Łukasz 1989 Zgierz
565. Mrówczyński Rafał 1976 Leszno
566. Mróz Katarzyna 1983 Wrocław
567. Murawska Danuta 1979 Mosina
568. Musiał Anna 1991 DBL
569. Musiał Anna 1991 DBL
570. Musioł Roman 1981 Kermon Jožin
571. Muszyński Przemysław 1996 Poznań
572. Mydlarz Łucja 1982 Poznań
573. Myk Izabela 1992 Mud Goats
574. Myszor Bartosz 1991 Mikołów
575. Myśliborska Olga 1977 Warszawa
576. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski TEAM
577. NagÓrski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
578. Nalewajczyk Anna 1980 Dzik komando
579. Nalewajek Krzysztof 1981 Stasi Las
580. Nawrocka Natalia 1987 Puszczykowo
581. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
582. Nawrot Anna 1985 Energy Team Jelenia Góra
583. Niedzwiadek Magdalena 1973 Lufthansa Systems Poland Active!
584. Nieporecka Sylwia 1977 Warszawa
585. Niewęgłowski Tomasz 1982 Aktywne Borki
586. Nosek Jan 2004 NOSKI TRZY
587. Nosek Robert 1971 NOSKI TRZY
588. Nowacki Michał 1981 Poznań
589. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
590. Nowaczyk Kamila 1983 TEAM UJŚCIE
591. Nowak Ewelina 1987 TriAmator
592. Nowak Małgorzata 1974 Czeladź Biega
593. Nowak Monika 1979 Gdańsk
594. Nowak Nikodem 2003 Poznań
595. Nowak Urszula 1966 Białe Błota
596. Nowak Waldemar 1963 TriAmator Ewelina Nowak
597. Nowak-Górecka Anna 1983 Warszawa
598. Nowicka Agnieszka 1987 oborniki
599. Nowicka Daria 1976 Zielona Góra
600. Nowicka Maryla 1976 ZŁOTNIKI
601. Oberska Sylwia 1972 Katowice
602. Obst Magdalena 1977 Poznań
603. Ochnio Marta 1968 Barlinek
604. Ochocka Ewa 1978 Łódź
605. Ochocki Łukasz 1981 Łódź
606. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent team
607. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
608. Okupnik Aleksandra 1996 Poznań
609. Olczak Mariusz 1976 Łódź
610. Olech Barbara 1990 Godziszów
611. Olejniczak Dorota 1972 1972
612. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
613. Olejniczam Kamil 2000 Tenis Kutno
614. Opara Adriana 1976 Anielska _biega
615. Oraczewska Ewa 1993 Pruszków
616. Osełka Grażyna 1978 Jaroszowa Wola
617. Osiak Żaneta 1988 ŁASKARZEW
618. Ostapczuk Anna 2012 TG Sokół Zakopane
619. Ostapczuk Marzena 1977 TG Sokół Zakopane
620. Ostapczuk Piotr 2006 TG Sokół Zakopane
621. Ostrowska Natalia 2001 Garby
622. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Razem Trenujemy Sport
623. Paczkowska Katarzyna 1983 Rokietnica
624. Paczyński Tomasz 1977 Brwinów
625. Pajszczyk Blanka 1987 Łódź
626. Pakulska Ewelina 1985 Grazynki OCR
627. Pakulski Piotr 1981 HardBox Otwock
628. Palasz Barbara 1957 KATOWICE
629. Pańkowska Anna 1973 Katowice
630. Papierska Julita 1981 Ostrów Wielkopolski
631. Papka Danuta 1984 Łódź Kocha Sport
632. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań
633. Parzybut Jan 1965 Pniewy
634. Paśko Franek 1982 Warszawa
635. Patoła Rafał 1976 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH
636. Pawlicka Daria 1991 Poznań
637. Pawlicka Katarzyna 1986 Łódź
638. Pawlyta Daniel 1985 M.O.P. Karlusy
639. Pawłowska Agnieszka 1977 Lublin
640. Pawłowska Anna 1985 Ostrzeszów
641. Pawłowska Katarzyna 1981 Warszawa
642. Paździor Beata 1974 Motycz
643. Perłowska Katarzyna 1991 Wierzbica
644. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
645. Pewiński Jakub 1983 Kościan
646. Piasecka Magdalena 1979 Lublin
647. Piasecka Magdalena 1979 Lublin
648. Piechocka Jadwiga 1974 Gliwice
649. Piechota Sylwester 1981 Łódzkie Morsy
650. Pieckowska Nina 1992 Warszawa
651. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz
652. Pieprzowski Robert 1972 Łódź
653. Pietrusz Małgorzata 1972 Saska Team
654. Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
655. Pietrzak Anna 1974 Night runners
656. Pietrzak-Cieślak Zofia 1977 Łódź
657. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
658. Pijarska Bożena 1970 Huragan Ligota
659. Pilarczyk Krzysztof 1983 Konstancin-Jeziorna
660. Pilska Magda 1977 Slow Jogging Warszawa 🐌
661. Piluś Joanna 1974 Lublin
662. Piołunowicz Maciej 1980 Warszawa
663. Piontek Elżbieta 1970 Bydgoszcz
664. Piotrowicz Piotr 1967 Lublin
665. Piotrowska Marta 1984 Łódź
666. Piotrowska-Mańko Katarzyna 1975 autorsky.pl
667. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
668. Piotrowski Roman 1982 SPARTA RUNNERS
669. Pluszka Adam 1976 Vege Runners
670. Płaszko-Tyndzik Anna 1979 Lufthansa Systems Poland Active!
671. Pocentajło Beata 1967 Racibórz
672. Podgorska Katarzyna 1992 Ruda Śląska
673. Podlodowska Kinga 1996 Łęczna
674. Podrażka Dominika 1993 Warszawa
675. Podymska Hanna 2002 Strzałkowo
676. Polakowska Agnieszka 1979 Warszawa
677. Polakowska Martyna 2005 Warszawa
678. Poloczek Julia 1994 Mikołów
679. Ponicka Izabela 1974 Team Ujście
680. Ponicki Tomasz 1971 Team Ujście
681. Porzezynska Angelika 1986 Łódź
682. Powązka-Filipiak Magdalena 1982 eNtuzjaści
683. Prykiel Radek 1985 Rybie
684. Przyborkiewicz Małgorzata 1976 Pierniki Toruń
685. Przybylak Paweł 1963 Leszno
686. Przybylak Wanda 1955 Rozbiegany Piastów
687. Przygocka-Wypych Magdalena 1969 Pabianice
688. Psik Marzena 1969 Hernik Team
689. Ptak Krzysztof 1975 Warszawa
690. Ptak Marcin 1981 Łódź
691. Ptaszyński Łukasz 1987 Warszawa
692. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
693. Puślednik Joanna 1994 Poznań
694. Pytel Aleksandra 1969 Mk team
695. Pyzik Kamil 1995 Poznań
696. Rachwał Danuta 1986 Łódź
697. Raczkowska Dorota 1975 BRACTWO BIEGOWE BGK
698. Radecki Marcin 1980 Łódź
699. Radzikowski Karol 1986 Warszawa
700. Rainko Katarzyna 1984 Warszawa
701. Rajtar Mirosław 1980 Toronto
702. Ramięga Cezary 1982 Łódź
703. Ramirez Julio 1975 Poznań
704. Ranganathan Sri Poorani 1993 Poznań
705. Ratajszczak Sylwia 1982 Swarzędz
706. Rekawek Gabriela 1983 Warszawa
707. Rewerenda Magdalena 1989 Poznań
708. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela
709. Rodek Milena 2000 Pruszków
710. Rogowska Barbara 1983 GRODZISK MAZOWIECKI
711. Rojek Stanisław 1970 Poznań
712. Rokicka Paulina 1984 Łódź
713. Rolniczak Joanna 1980 Trzcianka
714. Rolniczak Joanna 1980 Trzcianka
715. Romański Mateusz 1991 Izabelin C
716. Rongers-Sobolewska Kinga 1984 Józefów k. Otwocka
717. Rosa Arkadiusz 1983 Rmf4rt gladiators
718. Rosłoń Justyna 1991 JAROS TEAM
719. Rowiński Kamil 1989 Chylice
720. Rowiński Paweł 1987 NW CZŁAPSKI TEAM
721. Rożkowski Roman 1958 ŚREM
722. Różak Alicja 1981 Radlinioki w biegu
723. Różak Paweł 1980 Radlinioki w biegu
724. Różańska Magdalena 1976 Warszawa
725. Różański Robert 1969 Warszawa
726. Rubaj Anna 1985 Szczecin
727. Rucyk Justyna 1979 Warszawa
728. Rudnicka Kamila 1996 Tate & Lyle Acitve Team
729. Rudzka Anna 1978 Poznań
730. Rudzka Anna 1978 Poznań
731. Rutkowska Alina 1980 Oborniki
732. Rybicki Paweł 1981 Gołków
733. Rydz Michał 1992 Sii Running Team
734. Rydzewska Ela 1980 Ohana
735. Rydzewska Marta 1986 Ohana
736. Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
737. Rzepka Anna 1990 BIE-RUN
738. Rzepka Magdalena 1984 Katowice
739. Rzepka Michał 1980 BIE-RUN
740. Sabatowski Krzysztof 1981 carbon silesia sport
741. Sadolewska Ewelina 1978 #BBKTS
742. Sadowska Bogna 1976 Niezrzeszona
743. Sadowska Edyta 1991 Jelnica
744. Sadowska Justyna 1971 Sulejówek
745. Sadowski Mateusz 1993 Warszawa
746. Sadowski Ryszard 1986 Konarzewo
747. Sajewska Karolina 1985 Warszawa
748. Sawarzyński Krzysztof 1980 Biegacze Józefa Noji
749. Scicińska Olga 1979 Warszawa
750. Semik Łukasz 1991 Jednorożec Team
751. Senska Joanna 1973 Inowrocław
752. Senski Arkadiusz 1968 Inowrocław
753. Seroczyńska Ewa 1984 Włocławek
754. Sieg Patrycja 1995 Bydgoszcz
755. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
756. Sienkiewicz Anna 1986 Łódź Kocha Sport
757. Sieradzka Maria 1989 Łódź
758. Sierant Filip 1983 WARSZAWA
759. Sierzputowska Ewa 1966 Sie_Biega
760. Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega
761. Sikorska-Podyma Kamila 1983 UAM Poznań
762. Siniarska Paulina 1992 Warszawa
763. Sinkiewicz Lidia 1988 Lipce Reymontowskie
764. Sitkiewicz Anna Maria 1977 Nadarzyn
765. Siwczak Wojciech 1957 Puszczykowo
766. Siwczyk Grażyna 1958 Lecymy Durś
767. Siwek Sylwia 1994 Warszawa
768. Skieresz Krzysztof 1987 KJF Running
769. Skolarus Natalia 1971 Roxkije Rokietnica
770. Skolarus Sebastian 1975 Roxkije Rokietnica
771. Skowron Tomasz 1979 Pogórzyno w biegu
772. Skrzyński Janusz 1981 Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem
773. Skrzypczyk Paulina 1991 Miraz Race Team
774. Słomka Agnieszka 1989 Tomaszów Mazowiecki
775. Słomka Mateusz 1989 Tomaszów Mazowiecki
776. Słowikowski Maciej 1983 Łódź
777. Smerdka Agnieszka 1988 Poznań
778. Smirnow Anna 1987 Poznań
779. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
780. Smorągiewicz Marcin 1976 Warszawa
781. Smużny Łukasz 2002 Kat Cross Wałbrzych
782. Sobczak Bartłomiej 1992 Poznań
783. Sobczak-Waliś Monika 1980 Kalisz
784. Sobiech Piotr 1975 Lublin
785. Sobolewska Anna 1990 Łódź
786. Sobolewski Mariusz 1981 ŁKS Łódź
787. Sobolewski Piotr 1958 ToPo Czeladź
788. Sokala Marta 1994 3:33 Team
789. Solecki Dariusz 1965 Bo jak nie My, to Kto?
790. Sołtysiak Aldona 1967 Piaseczno
791. Soszyńska Katarzyna 1979 Łódź
792. Sowińska Katarzyna 1990 Wataha
793. Stachera Sylwia 1972 Warszawa
794. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo
795. Staniecki Krzysztof 1978 Stan team
796. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
797. Starska Ewa 1955 Płock
798. Staruch Andrzej 1957 Cięciwa
799. Stasiak Krzysztof 1981 Łódź
800. Staszewski Konrad 1982 Professional-Fighter WIKING Team
801. Stefaniak Maciej 1980 Poznań
802. Stępień Maria 1961 Klub Biegowy Aktywnie w Pniewach
803. Stępniak Marta 1987 Warszawa
804. Stępniak Michał 1992 Łódź
805. Stochnij Elżbieta 1961 Brzeg
806. Stochnij Katarzyna 1984 Chorzów
807. Strupiechowski Piotr 1990 Warszawa
808. Strzyżewska Magdalena 1990 Poznań
809. Stypka-Sordyl Olga 1976 Warszawa
810. Sugay Larysa 1976 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH
811. Suwalska Ewelina 1996 Wilk Trenuje Family (WTF)
812. Syguła Katarzyna 1973 Jaworzno
813. Syroka Przemysław 1987 Poznań
814. Szabłowicz Patrycja 1986 Jaworzno
815. Szadkowska Dorota 1987 Byle do przodu
816. Szafran Dariusz 1973 LUBLIN
817. Szajek Marzena 1989 Poznań
818. Szajer Jadwiga 1952 RKNW
819. Szarpak Lukasz 1984 Pęcice Małe
820. Szczepańska Oksana 1971 Kraków
821. Szczepkowski Paweł 1955 Artequipment
822. Szczeszek Marcin 1989 Siedlec
823. Szczęsny Maciej 1991 Warszawa
824. Szczęsny Marcin 1974 Piaseczno
825. Szejna Marika 1980 Kino na Wileńskiej
826. Szeląg Zuzanna 1995 Poznań
827. Szelerska Martyna 2005 Radzyny
828. Szelerski Krzysztof 1982 Radzyny
829. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
830. Szewczyk Antoni 2011 Lublin
831. Szewczyk Marta 1988 Lublin
832. Szlezak Mariola 1979 Piaseczno
833. Szmydki Dariusz 1972 mikołów
834. Szpernal Beata 1964 Płock
835. Szpura Kamila 1986 Nowa Huta Team
836. Szrejder Dorota 1972 Smocze Łapy
837. Szrobarczyk Małgorzata 1963 Karchowice
838. Szul Andrzej 1947 Nowy Targ
839. Szul Teresa 1946 Nowy Targ
840. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo
841. Szuszkiewicz Marzena 1973 Warszawa
842. Szwarc Ilona 1985 Białystok
843. Szwarnowski Xavier 2009 4Endorphins
844. Szwed Julia 1986 Przeźmierowo
845. Szymańska Justyna 1982 Gniezno
846. Szymańska Urszula 1981 rUrA Team
847. Szymańska-Obidzińska Renata 1976 RS Architektura Team
848. Szymański Arkadiusz 1977 Warszawa
849. Szymański Bartosz. 1991 Poznań
850. Szymczak Daria 1991 Łódź
851. Szymura Katarzyna 1972 Zabiegani Nauczyciele
852. Szysler Renata 1959 Ekipa na Kijach
853. Szyszko Ewa 1980 Markowi Biegacze
854. Szyszla Urszula 1958 Warszawa
855. Ślesińska-Nowak Anna 1974 Gmina Chodzież
856. Śródka Iwona 1971 Warszawa
857. ŚwiĄtek Ewa 1957 Piaski
858. Świderek Dorota 1991 PZU SPORT TEAM
859. Świderek Małgorzata 1996 Warszawa
860. Świercz Agnieszka 1979 Częstochowa
861. Talarowska Beata 1981 Łódzkie Morsy
862. Tarczyńska Karolina 1982 Warszawa
863. Targosz Katarzyna 1987 Poznań
864. Targoszyńska Patrycja 1977 Poznań
865. Tarka Tomek 1974 ZGIERZ
866. Tarka Tomek 1974 ZGIERZ
867. Tęczyńska Zofia 1999 Poznań
868. Thomas Szczepan 1961 WAKT
869. Titz Koza Julita 1981 Rajsport active
870. Tłoczek Łukasz 1986 Łódź
871. Tobiasz Marzena 1994 Wilkowice
872. Tolewski Maciej 1981 LISOWISKO
873. Tomasiak-Klimaszyk Ewa 1988 Luboń
874. Tomaszewski Michał 1991 Poznań
875. Tomczak Anna 1986 Poznań
876. Topolewski Stanisław 1963 Czempion Warszawa
877. Topolnicka Ewa 1969 Huragan Ligota
878. Torzewska Agnieszka 1974 Warszawa
879. Torzewski Janusz 1974 WAT
880. Trawińska Edyta 1982 Wiry
881. Trawka Kasieńka 1979 Gołębice
882. Truszkowska Agnieszka 1982 Legionowo
883. Trzcińska Natalia 2011 brak
884. Trzciński Paweł 1975 brak
885. Turczyńska Maria 1950 Ferajna Nordica Jabłonna
886. Turowska Anna 1989 Warszawa
887. Turowski Krzysztof 1955 Warszawa
888. Ubowska Ewelina 1994 Śrem
889. Urban Sylwia 1984 Night Runners
890. Urbaniak Natalia 1980 Vege Runners
891. Urbański Michał 1982 Łódź
892. Volkov Viktor 1989 Pabianice
893. Wala Jan 1958 Nordic Walking Lubasz
894. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
895. Walczak Sławomir 1970 Czechowice-Dziedzice
896. Walczyk Marta 1982 Hardcorowe Wchylylybymy
897. Walewska Urszula 1973 Łódź
898. Waliś Grzegorz 1969 Lisków
899. Walotek Sebastian 1980 Sosnowiec
900. Warzycha Bogna 1975 Take Run
901. Wasilewski Michał 1973 Wataha - łączy nas bieganie
902. Watarski Mariusz 1971 Forma na 5
903. Wdowiak Bożena 1966 Księżomierz
904. Weinstok Anna 1981 Piła
905. Welkier Marcin 1973 Warszawa
906. Welkier Monika 1974 Warszawa
907. Werner Justyna 1977 Wierzyce
908. Wesołowska Monika 1986 Warszawa
909. Weymann Sebastian 1982 JMZ
910. Wichary Jakub 2005 Katowice
911. Wichary Katarzyna 1980 Katowice
912. Wiecha Małgorzata 1970 Łódź
913. Wiecha Mariusz 1969 wysyłka z M.Wiecha
914. Wieczorek Bożena 1969 Lyski
915. Wielek Anna 1981 Kijowa Drużyna
916. Wierbiłowicz Dariusz 1973 Warszawa
917. Wierbiłowicz Miłosz 2005 Warszawa
918. Wikiera Filip 1998 Bytom
919. Wikierska Patrycja 1979 Poznań
920. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
921. Wilińska Justyna 1981 Deaf Łódź
922. Wirowski Piotr 1955 Buczek
923. Wistuba Wiesława 1973 HRmaxŻory
924. Wiśniewska Justyna 1982 Warszawa
925. Wiśniewska Katarzyna 1971 Indywidualistka
926. Wiśniewska Małgorzata 1981 Gdynia
927. Wiśniewska Marzena 1959 LekarzeBiegają
928. Wiśniewska Patrycja 1991 Warszawa
929. Wiśniewska Patrycja 1976 Warszawa
930. Wiśniewski Radosław 1971 Łódź
931. Wiśniewski Włodzimierz 1984 Majdan
932. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Przeźmierowo
933. Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie
934. Włodarska Agnieszka 1998 Marki
935. Wnuczak-Kuminek Anna 1986 Warszawa
936. Wojciechowska Aldona 1986 Warszawa
937. Wojciechowska Justyna 1979 Poznań
938. Wojciechowska Magdalena 1988 Bractwo Biegowe BGK
939. Wojciechowski Marcin 1977 Poznań
940. Wojdanowska Małgorzata 1987 1987
941. Wojewòdka Anna 1991 Wieluń
942. Wojewódka Grzegorz 1981 Łaziska Górne
943. Wojtal Dawid 1993 TEAM WOJTAL
944. Wojtkowska-Witala Anna 1972 BBL Mikołów
945. Wolff Viola 1967 Bukowski Klub Biegacza
946. Wolińska Marta 1991 Poznań
947. Wolska Iza 1992 Mieszków
948. Wołoszczak Filip 1988 Warszawa
949. Wołoszyn Joanna 1968 Kijanki Bytom
950. Wołoszyn Małgorzata 1986 Zamość
951. Worwa Dorota 1966 Jawiszowice
952. Wosk Joanna 1962 Bo jak nie My, to Kto?
953. Woszczyk Emilia 1990 Warszawa
954. Woźniak Agnieszka 1967 Warszawa
955. Wójcik Agnieszka 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
956. Wójcik Monika 1989 Łódź
957. Wójcik Robert 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
958. Wrona Andrzej 1959 Lublin
959. Wronka Emil 1994 Swarzędz
960. Wróbel Agnieszka 1978 Czerwionka-Leszczyny
961. Wróbel Elwira 1975 Wrocław
962. Wrzesińska Kasiola 1975 Łódź
963. Wypych Piotr 2013 Łask
964. Wyrwich Angelika 1974 Katowice
965. Zaborowska Wiktoria 1992 Żwirki i Wigury 8
966. Zaborowski Maciej 1974 RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
967. Zadorożny Wojciech 1979 Warszawa
968. Zagórska Agnieszka 1975 Łódź
969. Zając Wioleta 1986 Zajcani Team
970. Zajączkowska Bożena 1965 Łęczyca
971. Zakrzewska Anna 1979 Józefosław
972. Zarczuk Dorota 1987 PZU Sport Team
973. Zarzycki Piotr 1985 Warszawa
974. Zasępa Anna 1974 Częstochowa
975. Zastawny Tomasz 1980 Warszawa
976. Zawadzka Aleksandra 1989 Warszawa
977. Zawiślak Jola 1970 Glinianka
978. Zbieć Izabela 1995 Łódź
979. Zbierajewski Paweł 1985 Poznań
980. Zdanowicz Marta 1977 Słupsk
981. Zdanowicz Mateusz 2004 Baniocha
982. Zdrojewska Justyna 1974 Team Ujście
983. Zgorzałek Magda 1987 Warszawa
984. Zielaskowski Mariusz 1970 Klub Pyszczka
985. Ziemak Radosław 1975 Chotomów
986. Zięta Katarzyna 1967 Orki z...
987. Zimoń Paulina 1991 Sanok
988. Zubel Michał 1975 Zadyszka Oświęcim
989. Zwierzański Paweł 1976 Stay Insane
990. Zwierzchowski Piotr 1991 POZNAŃ
991. Zwolinski Grzegorz 1972 Reebok run Creew
992. Żaba Aleksandra 1991 Vege Runners
993. Żabińska Izabela 1975 Warszawa
994. Żak Karol 1986 Łódź
995. Żelechowski Artur 1978 Warszawa
996. Żurek Agnieszka 1975 Palędzie
997. Żychoń Adam 1986 Katowice
998. Żywica Dorota 1975 Huragan Ligota