Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna lipcowa

1.07.2021 - 31.07.2021
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 122


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamowicz Andrzej 1946 Łódź
2. Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team
3. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
4. Bandurska Ewa 1982 Warszawa
5. Bartos Karolina 1977 Józefosław
6. Bator Zbigniew 1956 Warszawa
7. Bieniak Łukasz 1984 TriAmator
8. Biesiada Piotr 1983 Ruda Śląska
9. Bogus Dagmara 1990 Wroclaw
10. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun
11. Buczak Michał 1992 Siekierki Wielkie
12. Budny Martyna 1986 WROCŁAW
13. Chechelska Bożena 1958 Katowice
14. Chmielowiec Klaudia 1980 Poznań
15. Choryńska Danuta 1948 Marsz Po Zdrowie
16. Cieślak Krzysztof 1980 Fajnie Czasem Biegać (FCB)
17. Ciwiś Jakub 1984 #OTyszanin
18. Cudak-Jamroziak Hanna 1985 Biegam by nie zwariować ;)
19. Czapura Elżbieta 1957 MK Team
20. Dąbrowa Wojciech 1948 -
21. Dąbrowski Sebastian 1981 Byle dobiec
22. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
23. Dyło Anna 1984 Pani
24. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
25. Figlarek Aleksandra 1983 Wrocław
26. Frankowska Katarzyna 1981 PRO366
27. Furmańska Aneta 1974 Poczesna
28. Gąsecka Olga 1989 Warszawa
29. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
30. Golik Krzysztof 1979 Fordon Runners
31. Gołaszewski Jacek 1987 Łódź
32. Gołda Tomasz 1980 Wrocław
33. Goździk Agata 1973 Łódź
34. Góralski Michał 1982 Dopiewiec
35. Grabara Adam 1973 Katowice
36. Grotnik Ewelina 1986 Motobabiniec
37. Gruszka Jakub 1984 Warszawa
38. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
39. Iwaniuk Jacek 1973 Bydgoszcz
40. Kacprzyk Eliza 1983 Przedbórz
41. Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 Łęczyca
42. Klamerus Izabela 1973 Nowy Targ
43. Klimek Marta 1990 M&M Running Team
44. Kobierska Karolina 1987 Łódź
45. Kolasińska Kamila 1987 Ogród Botaniczny w Łodzi
46. Konstańczak Joanna 1983 Poznań
47. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
48. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku
49. Koźbiał Małgorzata 1971 Kraków
50. Krasucka Katarzyna 1979 Aktywne Borki
51. Krzeminska Iwona 1988 SN Klasyk
52. Krzysiak Aneczka 1978 OWCZARNIA
53. Kubacka Monika 1975 Katowice
54. Kucharska Agata 1996 Poznań
55. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
56. Kuźma Anna 1990 Poznań
57. Kwieciński Piotr 1982 Luboń
58. Leder Łukasz 1996 Gorzów Wielkopolski
59. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
60. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
61. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
62. Maćkowiak Julia 1998 Bielsko-Biała
63. Makowska Anna 1978 Łódź
64. Marcinowski Piotr 1971 Ranczo Alpaka
65. Marczak Ola 1985 Jelcz-Laskowice
66. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
67. MasŁowska Weronika 1993 Masełko team
68. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy
69. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Spee
70. Michalak Karolina 1980 Łódź
71. Młodzik Anna 1978 Toruń
72. Musiał Anna 1991 DBL
73. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
74. Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
75. Narloch Marta 1999 Sochaczew
76. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
77. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
78. Nowak Ewelina 1987 TriAmator
79. Nowak Urszula 1966 TriAmator
80. Nowak Waldemar 1963 TriAmator
81. Ojdana Dorota 1981 Warszawa
82. Okonek Paulina 1990 Suchy Las
83. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
84. Pasek Kamil 1999 Dębica
85. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy
86. Pawluk Marta 1979 Legionowo
87. Pawłowska Maria 1993 Siekierki Wielkie
88. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
89. Piontek Elżbieta 1957 Bydgoszcz
90. Przepłata Jarosław 1991 Strzegomska dwunastka
91. Ratajczak Filip 2007 Trochę już biegam(y)
92. Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam(y)
93. Rękawek Gabriela 1983 Warszawa
94. Rodek Milena 2000 Pruszków
95. Rożkowski Roman 1958 Śrem
96. Różańska Magdalena 1976 Warszawa
97. Rybarczyk Maria 1980 Wronki
98. Rychlik Monika 1984 #malichateam
99. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
100. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt-BIP
101. Skrzypek Marta 1988 Oborniki
102. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
103. Sojka Zbyszek 1937 Pszczyna
104. Stachowiak Emilia 1987 Robaczki dla Adasia
105. Staniecki Krzysztof 1978 Stanteam
106. Szumiński Jan 1957 Osielsko
107. Toboła-Walas Klaudia 1992 Tarnów
108. Trawińska Edyta 1982 Wiry
109. Trojszczak Joanna 1978 Rybnik
110. Urbaniak Piotr 1963 Poznań
111. Walas Remigiusz 1985 Tarnów
112. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
113. Wiśniewski Dawid 1987 Gniewkowo
114. Wnorowska Magdalena 1977 Obstacle Center Team
115. Wołonciej Łukasz 1985 Motobabiniec
116. Wręczycki Łukasz 1989 Lubliniec
117. Wrona Łukasz 1981 Aktywny Wałbrzych
118. Zakrzewska Monika 1992 Warszawa
119. Żebrowska Martyna 1979 AM
120. Żmuda Karolina 1993 Głogów Młp.
121. Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku
122. Żytek Aleksandra 1997 Lublin