Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna

20.09.2019 - 22.09.2019
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 457


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM
2. Abramowicz Marzena 1975 REKSIO TEAM
3. Adamczak Zofia 1956 Książ Wielkopolski
4. Adamczewska Roksana 1989 Łódź
5. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
6. Adamus Jacek 1981 LA trener
7. Adamus Marlena 1993 Biegam dla medali
8. Agaciński Tadeusz 1965 KSz Lech WSUS Poznań
9. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
10. Andryszak Gosia 2001 Zalasewo
11. Andryszak Jan 2003 Zalasewo
12. Andryszak Sławek 1972 Zalasewo
13. Andrzejczak Ewelina 1994 Łęczyca
14. Andrzejczak Joanna 1990 1990
15. Andrzejewska Anita 1986 Kijanki Team
16. Antczak Borys 1992 WATAHA
17. Antoniewicz Mateusz 2006 Golina
18. Ast Urszula 1984 Kalisia Nordic Team
19. Bajorek Jacek 1975 Markowi Biegacze
20. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 J.A.H.A.I.K.Z.
21. Bałwas Maria 1989 Grupa Profesja
22. Baranowski Łukasz 1989 Skronina
23. Barański Remigiusz 1984 NBP
24. Bartecki Jakub 2000 Norma Stal A.G. Running Club
25. Bartos Karolina 1977 Józefosław
26. Bartos Natalia 2004 Józefosław
27. Bartosik Krystyna 1958 1958
28. Barzyk Mateusz 1977 Piotrkow Trybunalski
29. Basztura Renata 1965 Poznań
30. Bazylewicz Paweł 1969 Czeladź
31. Berkowska Marzena 1976 ZSP BORZĘCIN DUŻY
32. Berkowski Tadeusz 2005 ZSP BORZĘCIN DUŻY
33. Bębnik Piotr 2000 Nowy Bieruń
34. Bielak Tomasz 1989 Jabłonna
35. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań
36. Bigas Kamil 1993 Sarzyna
37. Biskupski Waldemar 1964 Waldek
38. Błaszak Piotr 1984 Włocławek
39. Błaszak Robin Robert 1973 BEZ SPINY
40. Błaszak Urszula 1988 Włocławek
41. Błażejak Wioletta 1981 Wschowa
42. Błażejczyk Karolina 1992 Warszawa
43. Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna 1970 Warszawa
44. Bojar Jarosław 1989 Blizne Jasińskiego
45. Bojarski Grzegorz 1982 Piaski
46. Boniecki Jacek 1966 Pruszków
47. Borsuk Damian 1985 Bosucza Osada
48. Borsuk Iwona 1979 Poznań
49. Borysiuk Marta 1990 Klub Biegacza Kamień Pomorski
50. Brożek Agata 1988 Sławniów
51. Buchenfeld Jadwiga 1965 Kamieńskie Mlyny
52. Budna Grażyna 1979 Poznań
53. Budzisz Brygida 1992 Biegam dla medali
54. Burakowska Malgorzata 1974 Zabiegani Nauczyciele
55. Caban Kamil 1979 Lodz
56. Cebulska Agnieszka 1985 Warszawa
57. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
58. Choma Agnieszka 1978 Janowica
59. Chrzan Monika 1993 Szczecin
60. Ciałkowska-Płuciennik Joanna 1981 NW CZŁAPSKI TEAM
61. Cieślar Rafał 1984 Bielsko-Biała
62. Czechura Agnieszka 1991 Biegam dla medali
63. Czerniawski Romuald 1967 Zabiegany Wołomin
64. Dankowska Emilia 1983 Paproć
65. Dąbrowska Justyna 1988 Warszawa
66. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
67. Detzner Katarzyna 1984 Śrem
68. Długokęcki Krzysztof 1953 TEAM NW CIECHANÓW
69. Domański Jarosław 1963 Spartakus Belchatow
70. Dorożyńska Beata 1974 Puchaczów
71. Dras Kamil 1989 Lublin
72. Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
73. Dudek Mateusz 1983 Poznań
74. Duży Aleksandra 1964 Katowice
75. Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE
76. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
77. Fastyn Paulina 1981 Aleksandrów Łódzki
78. Fisiak Agnieszka 1990 Abisko
79. Franczak Anna 1968 NW CZŁAPSKI TEAM
80. Franczak Małgorzata 2002 NW CZŁAPSKI TEAM
81. Gajda Wojciech 1987 rycerze ortalionu
82. Gajdka Michał 1990 Lędziny
83. Gancarz Marcin 1982 Łódź
84. Gasińska Halina 1957 GRUPA WILKI
85. Gasiński Janusz 1958 GRUPA WILKI
86. Gawron Monika 1985 GRUPA WILKI
87. Gawrońska Angelika 1991 Gorzów Wlkp.
88. Gębicka Małgorzata 1984 Łódź
89. Gębicki Norbert 1984 HTF Ludwik Sikorski
90. Gierka Aleksandra 1995 Poznań
91. Giese-Szczap Klaudia 1968 PILA
92. Giniewski Piotr 1975 SeeSite
93. Gołaszewski Jacek 1987 Marki
94. GoŹdzik Agata 1973 ŁÓDŹ
95. Górczak Magdalena 1983 Poznań
96. Górecki Konrad 1989 Warszawa
97. Graczyk Grażyna 1981 Poznań
98. Grobelna Ewa 1963 Biegnę z Ewą
99. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły KKS
100. Gruszka Aleksandra 1979 Warszawa
101. Gruszka Jakub 1984 Warszawa
102. Gruzdowska Marta 1983 Łódź
103. Hajduk Małgorzata 1978 Łódź
104. Halec Paulina 1988 Połczyn Biega
105. HaŁas Ewa 1980 -
106. Harabin Justyna 1987 Czarnów
107. Harabin Kinga 1988 Czarnów
108. Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 Vege Runners
109. Hermanowicz Izabela 1984 Wataha- łączy nas bieganie
110. Hermaszczuk Paweł 1977 1977
111. Hromada Mateusz 1986 Poznan
112. Irytowska Renata 1975 #BBKTS
113. Iwaniuk Jacek 1973 Bydgoszcz
114. Iwaniuk Mateusz 2003 Bydgoszcz
115. Iwaniuk-Mroczek Katarzyna 1990 UPADŁE ANIOŁY
116. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
117. Jabłońska Dorota 1980 Pabianice
118. Janczak Adrian 1977 KB Wyszków
119. Janeczek Julia 1981 Terminatorun
120. Janicka Alicja 1985 Stanica
121. Jankowska Jolanta 1975 POZNAŃ
122. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl
123. Jarczewska Renata 1967 -
124. Jaremek Izabela 1983 Zamość
125. Jaremek Wojtek 1981 Zamość
126. Jarzabek Robert 1973 SGB
127. Jaszek-Wilczyńska Anna 1983 Warszawa
128. Jędrzejewski Karol 1983 Poznań
129. Junkiert Izabela 1996 Super Kawki
130. Jureczek Barbara 1981 Warszawa
131. Jurkiewicz Krzysztof 1963 Poznań
132. Kabat Marcin 1991 Justynów
133. Kacperska Marzena 1989 ALA
134. Kaczmarek Dorota 1979 Panie, daleko jeszcze?
135. Kaczmarek Magdalena 1975 Kościan Team
136. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta
137. Kaczor Dariusz 1976 Murowana Goślina
138. Kalinowski Krzysztof 1986 Łódź
139. Kaniak Zbigniew 1952 NW Płońsk
140. Kansy Lucyna 1989 Katowice
141. Kasperska Mirosława 1987 Bucz
142. Kawczyński Jarosław 1996 Super Kawki
143. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
144. Kiełbik Magdalena 1989 Łęczyca
145. Kobus Karina 1996 SRS Kondycja
146. Kochowicz Filip 1988 Czapury
147. Kocoń Rafał 1984 Warszawa
148. Kolasińska Kamila 1987 Ogród Botaniczny Łódź
149. Kolczyńska Małgorzata 1976 EVErRUN
150. Kołacz Bartosz 1986 Łódź
151. Kołodrub Małgorzata 1974 M.I.L.A.
152. Komala Nikola 2012 Sportowaszkoła podstawowa
153. Korneluk Dorota 1976 Hanna
154. Kornicka Aneta 1974 Pruszków
155. Koruc Monika 1993 Sarzyna
156. Kostańska Beata 1978 KOŚCIAN TEAM
157. Kostelecki Kamil 1978 Łódź
158. Kościelniak Szymon 1973 Czerwonak Biega
159. Kowalczuk Dariusz 1985 1985
160. Kownacki Arkadiusz 1967 Witkowo
161. Koza Aleksander 2010 Lodz
162. Koza Maksymilian 2007 Łódź
163. Kozłowska Karolina 1988 Stryków
164. Kozłowski Marcin 1988 Stryków
165. Krakowian Karolina 1982 Run4Fun
166. Krawczyk Bartłomiej 1993 Kobyla Góra
167. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH
168. Krupkowska Matylda 1991 Poznań
169. Krygowski Maciej 1971 Zalasewo
170. Krząstek Katarzyna 1976 Góra
171. Krzemińska Jolanta Katarzyna 1983 Bydgoszcz
172. Książek Justyna 1981 Młodzieszyn
173. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
174. Kubiak Robert 1985 Wartkowice
175. Kucharczyk Paulina 1986 Łódź
176. Kucharska Aleksandra 1987 Three Paws Club
177. Kucharski Błażej 1987 Three Paws Club
178. Kuchta Paweł 1981 Maciejowice
179. Kudeń Agnieszka 1973 Łódź
180. Kulawiak Michał 1980 Lublin
181. Kulczycki Jan 1950 1950
182. Kundzicz Joanna 1992 Pruszków
183. Kupczak Monika 1995 Hernik Team
184. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza
185. Kuriata Kamila 1980 Zgierz
186. Kurzela Jakub 1986 Gibkie Szłapy
187. Kuszyńska Agnieszka 1985 Goń się!
188. Kuśmider Michał 1974 Tańczące Muchomorki
189. Kuśmirek-Kowal Joanna 1982 Warszawa
190. Kuźma Anna 1990 SM
191. Kwapisiewicz Sylwia 1987 Warszawa
192. Kwiatkowska Sonia 1990 Mud Goats
193. Lach Marcin 1994 Wojnówko
194. Latak Katarzyna 1974 Warszawa
195. Lejwoda Paweł 1990 Katowice
196. Lenard Sylwia 1991 Grodzisk Mazowiecki
197. Lenc Marcin 1988 Legnica
198. Lenczewska-Maciąg Dorota 1979 Zgierz
199. Lerka Piotr 1976 Łódź
200. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
201. Lis Kamil 1989 Radwanków Szlachecki
202. Lisiecki Paweł 1986 Poznań FC
203. Lubawy Henryk 1959 Poznań
204. Luleczka Krystian 2005 Kijanki team
205. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki team
206. Lupa Mateusz 1990 Margonin
207. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team
208. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
209. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
210. Łopatka Bartłomiej 1984 Września
211. Łoszajć Justyna 1978 Wirusy
212. Łukowiak Alina 1977 Czempin
213. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
214. Majek Małgorzata 1969 Dąbrówka
215. Majewski Szymek 2013 Rąbień
216. Makowska Anna 1978 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
217. Malec JarosŁaw 1960 Kuźnia Triathlonu
218. Malinowski Aleksander 1979 Malinowscy Team
219. Małolepszy Zdzisław 1970 Łódź
220. Marciniak Joanna 1991 Łódź
221. Marecka Anna 1990 Wrocław
222. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
223. Markiewicz Luiza 1979 Łódź
224. Masłysz Marcin 1987 wkurw_team
225. Matejak Katarzyna 1977 Warszawa
226. Matuszek Małgorzata 1993 Poznań
227. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ
228. Matysiak Magdalena 1980 Powrót do korzeni
229. Mazur Robert 1990 Mieścisko
230. Mazurkiewicz Iwona 1991 Łódź
231. Mełnicka Joanna 1972 Poznań
232. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet
233. Mertyn Łukasz 1986 Ericsson Run++
234. Michalska Marlena 1967 Kościan Team
235. Michalska Marta 1990 Chocolate runners
236. Michałek Krystyna 1974 Przeciszów
237. Micor Jolanta 1992 #HAPPYRUNNERS
238. Milert Jolanta 1973 Nordic walking Lyski
239. Misiak Anna 1988 TeamZabieganeDni
240. Młynarczyk Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź
241. Młynarska Małgorzata 1983 Łódź
242. Mosiński Robert 1970 R. S Time
243. Mróz Sebastian 1976 Komorów
244. MusiaŁ Krzysztof 1991 Warszawa
245. Muszyński Przemysław 1996 Uwaga Pies
246. Mydlarz Łucja 1982 Poznań
247. Myk Izabela 1992 Mud Goats
248. NagÓrski Ryszard 1956 Ciechocinek
249. Napierała Kinga 1993 The Bobolines
250. Nietrzebka Aleksandra 1991 Międzyborów
251. Nosal Piotr 1990 Ledziny
252. Nosek Jan 2005 NOSKI TRZY
253. Nosek Robert 1971 NOSKI TRZY
254. Nowacki Michał 1981 Poznań
255. Nowak Anna 1983 Warszawa
256. Nowak Joanna 1989 Łódź
257. Nowak Lilianna 1986 Kraków
258. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
259. Ogończyk Donata 1991 Serock
260. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent team
261. Olczyk Katarzyna 1989 Aleksandrów Łódzki
262. Opaska Joanna 1988 Grodzisk Wlkp.
263. Orszulak Bartosz 1989 Poznan
264. Orzyp Agnieszka 1989 TRIATHLON LUBLIN TEAM
265. Osiecki Tomasz 1976 #HappyRunners
266. Ostrowska Monika 1981 Nessi Team
267. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
268. Owczarczyk Paweł 1980 Stanisławów Pierwszy
269. Panfil Magdalena 1978 Ostróda
270. Papka Danuta 1984 Łódź
271. Pardyka Aleksandra 1984 Lublin
272. Pasichnyk Mariana 1991 Lodz
273. Pasternak Anna 1982 Bractwo Biegowe BGK
274. Pawelec Jarosław 1974 Potrenujemy?
275. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy
276. Pawlak Hania 1963 AKTYWNIE W PNIEWACH
277. Pawlicka Daria 1991 Poznań
278. Pawłowska Monika 1978 Ujście
279. Pichocka Aldona 1979 Pniewy
280. Pieniowski Maciej 1983 Poznań (Poznań-Wilda)
281. Pietraś Arkadiusz 1987 FightGym
282. Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
283. Pietrzak Anna 1974 Night Runners
284. Pietrzak Karolina 1991 1991
285. Pietrzak Kasia 1995 #teambiegiwlkp l Blażeja
286. Pietrzak Klaudia 1991 Aleksandrów Łódzki
287. Pietz Mikolaj 1979 CBN
288. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa
289. Pirek Natalia 1986 Wrocław
290. Pluskota Magdalena 1976 Komorniki
291. Pluskota Sławomir 1974 Komorniki
292. Płomińska Karolina 1976 Łódź
293. Płuciennik Marcin 1974 NW CZŁAPSKI TEAM
294. Pohland Paweł 1984 Poznań
295. Polak Małgorzata 1976 WATAHA-Łączy nas bieganie
296. Posert Katarzyna 1984 Piła
297. Prokopczyk Dorota 1984 Warszawa
298. Przednówek Mariola 1989 CZARNE
299. Przybylik Ewa 1966 Jurajskie Morsy
300. Przybylska Joanna 1987 Poznań
301. Przybylski Jakub 1995 Poznań
302. Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
303. Przygocka-Wypych Magdalena 1969 Pabianice
304. Przymuszała Beata 1982 Poznań
305. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
306. Pujan Patrycja 1990 Katowice
307. Pyzik Kamil 1995 Poznań
308. Ramięga Cezary 1982 Łódź
309. Ranganathan Sri 1993 Poznań
310. Rasińska Ewelina 1989 Dziwnów
311. Ratajczak Maria 1992 Poznań
312. Ratajczak-Dorsz Liliana 1980 Śrem
313. Rąbek Małgorzata 1992 Wolica
314. Rączka Konrad 1992 Otsochodzi
315. Reda Alicja 1960 avocado wellness
316. Redzimska Anna 1971 Gdynia Północ
317. Rembowska Natalia 1974 CRIMZONE
318. Rembowski Jerzy 2002 CRIMZONE
319. Rębacz Piotr 1975 ReebokRunCrew LDZ
320. Ręczyn Adam 1978 Warszawa
321. Ręczyn Wioletta 1978 Warszawa
322. Rękoś Krzysztof 1986 Paproć
323. Rępalska Weronika 1995 Lambadziary
324. Roik Tomasz 1959 biegam dla basi
325. Rokicka Paulina 1984 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
326. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
327. Różańska Magdalena 1976 Warszawa
328. Różański Robert 1969 Warszawa
329. Rudawski Łukasz 1982 Poznań
330. Rudnicka Kamila 1996 Łódź
331. Rusin Tomek 1983 Cewlino
332. Rusin Wioleta 1983 CEWLINO
333. Rygiewicz Wojciech 1965 BBL Szubin
334. Rzepka Bartosz 1990 The Bobolines
335. Sadowska Kamilla 1980 Żerków
336. Samek Ewa 1975 Kalisia Nordic Team
337. Satora Barbara 1977 AGABAS
338. Schwerkolt Karolina 1992 Trzcianka
339. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
340. Sierzputowski Piotr 1991 Ożarów Mazowiecki
341. Siewiera Łukasz 1984 GENTLEMEN`S RUGBY CLUB
342. Siwczak Wojciech 1957 Puszczykowo
343. Skałecka Beata 1969 Kościan Team
344. Skowroń-Giniewska Katarzyna 1977 Police
345. Skrońska Beata 1975 ZSP BORZĘCIN DUŻY
346. Skurzyńska Magdalena 1988 Poznań
347. Słomińska Aneta 1978 Kijanki team
348. Słotosz Monika 1983 Kamieńskie Młyny
349. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
350. Sobolewska Anna 1990 ŁKS Łódź
351. Sochocki Dariusz 1968 Serock
352. Solecka Anna 1967 Czar BezMiaru Puławy
353. Solecki Dariusz 1965 Bo jak nie My, to Kto?
354. Sosna Arkadiusz 1986 Gniezno
355. Sowińska Katarzyna 1990 Łęczyca
356. Stachowiak Emilia 1987 #teambiegiwlkp
357. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo
358. Staniecki Krzystof 1978 Stan team
359. Staniszewska Paulina 1993 Tłuszcz
360. Stańczak Dominika 1979 Stańczak Skład
361. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
362. StaŃczyk SŁawomir 1988 1988
363. Starosta Michalina 1991 Orzesze
364. Staruch Andrzej 1957 Cięciwa
365. Staszewska Karolina 1988 Zgierz
366. Staśkiewicz Adam 1989 Drużyna Szpiku
367. Stec Ewa 1990 WARSZAWA
368. Stempin Sylwia 1988 KĘPNO
369. Stempniak Ewa 1984 Szamocin
370. Stempniak-Lechowicz Lidia 1983 Szamocin
371. Strębska Halina 1989 Poznań
372. Strębski Marcin 1985 Poznań
373. Stypa Alicja 1983 Poznań
374. Suchta Mariola 1975 WYSZKÓW
375. Sugay Larysa 1976 Warszawa
376. Surmacz Dorota 1985 Warszawa
377. Suszczyk Monika 1975 Rozbiegane Mysłowice
378. Suwalska Ewelina 1996 Trener24
379. Szaj Roksana 2002 Biegająca Pyza
380. Szczerek Agnieszka 1984 RUNNING POŁANIEC
381. Szcześniak Antoni 1994 Puszczykowo
382. Szczęsny Justyna 1982 Piaseczno
383. Szejna Marika 1980 Kino na Wileńskiej
384. Szerszeń Andrzej 1971 Chotomów
385. Szerszunowicz Kasia 1980 Hajnówka Biega
386. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
387. Szewczyk Julia 1987 Sławniów
388. Szewczyk Oliwia 1984 Sławniów
389. Szubert Anna 1993 Łódź
390. Szydłowski Marcin 1980 Sosnowiec
391. Szyguła Anna 1970 Katowice
392. Szyguła Barbara 2008 Katowice
393. Szymański Rafał 1979 WATAHA - Łączy nas bieganie
394. Szyrocki Jerzy 1978 WD140
395. Ślęczkowski Błażej 1985 Sportera OCR
396. Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska
397. ŚwiĄtek Ewa 1957 Piaski
398. Świt Anna 1987 rycerze ortalionu
399. Tarabuła Maciej 1986 Piaseczno
400. Targosz Katarzyna 1987 Poznań
401. Tellos Justyna 1981 Hajnówka Biega
402. Titz Koza Julita 1981 Szakale Bałut Łódź
403. Tokarz Joanna 1983 Lecymy Durś
404. Tomaszewski Marcin 1989 Śrem
405. Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska
406. Trawińska Edyta 1982 Wiry
407. Tworożyńska Edyta 1987 Reebok Run Crew LDZ
408. Ubowska Ewelina 1994 Śrem
409. Wadowska Iza 1991 Warszawa
410. Wajman Jarosław 1975 Pabianice
411. Walczak Łukasz 1983 Przeźmierowo
412. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
413. Walczybok Ewa 1982 Marki
414. Walkowiak Agnieszka 1975 KOŚCIAN TEAM
415. Walkowiak Michał 1977 Kościan Team
416. Warzocha BartŁomiej 1983 Warszawska Akademia KARATE TRADYCYJNE
417. Weiss Arkadiusz 1973 Legionowo
418. Weremczuk Magdalena 1982 EVErRUN
419. Wesołowska Magdalena 1980 Biegamy w Zgierzu
420. White Ashley 1981 Lublin
421. Wieczorek Bożena 1969 Nordic Walking Lyski
422. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
423. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
424. Włodarczyk Joanna 1982 Wataha- łączy nas bieganie
425. Wojciechowski Krystian 1991 KB Maratończyk Jarocin
426. Wojdanowska Małgorzata 1987 Lecymy Durś
427. Wojtarowicz Elżbieta 1984 Poznań
428. Wojtkowski Piotr 1985 Zabiegany Wołomin
429. Wojtysiak Grażyna 1978 Nowa Wieś
430. Wolf Violetta 1967 Buk
431. Wolny Przemysław 1983 Poznań
432. Wójcik Agnieszka 1986 Warszawa
433. Wójcik Anna 1981 Bydgoszcz
434. WÓjcik Dariusz 1975 RUNwDAL
435. Wójcik Katarzyna 1980 Ekipa Na Kijach
436. Wójcik Marcin 1979 ŁKS ŁÓDŹ
437. Wójcik Piotr 2008 Bydgoszcz
438. Wójcik Tomasz 1971 Bydgoszcz
439. Wójcik-Pruczkowska Joanna 1987 Panie, daleko jeszcze?
440. Wrąbel Felicja 1955 Swarzędz
441. Wronka Emil 1994 Swarzędz
442. Wrońska Karolina 1985 Łódź
443. Wypych Zbigniew 1990 WATAHA
444. Zaborowski Maciej 1974 Fundacja Ogród Marzeń Jarocin
445. ZagÓrska Agnieszka 1975 ŁÓDŹ
446. Zajączkowska Bożena 1965 Z Kijami Przez Życie
447. Zalewska Monika 1975 ZSP BORZĘCIN DUŻY
448. Zalewski Antek 2010 ZSP BORZĘCIN DUŻY
449. Zalewski Wojtek 2007 ZSP BORZĘCIN DUŻY
450. Zarzycki Piotr 1985 Warszawa
451. Zgorzałek Magda 1987 Warszawa
452. Zielińska Anita 1981 Witkowo
453. Zielińska Dorota 1996 Warszawa
454. Zieliński Łukasz 1994 Mogielnica
455. Zozulińska Katarzyna 1978 Legionowo
456. Żydek Katarzyna 1992 Borkowo
457. Żydek MaŁgorzata 1988 ACTIVE EAGLES PRO