Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna październikowa

1.10.2021 - 31.10.2021
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 134


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica-Dwór
2. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 J.A.H.A.I.K.Z.
3. Bandurska Ewa 1982 Warszawa
4. Bednarska Jolanta 1984 Jolanta Bednarska
5. Berger-Dudek Joanna 1977 Gostyń
6. Bębnik Grzegorz 1970 Bieruń
7. Bieniak Ewelina 1987 Zamienie
8. Bieniak Łukasz 1984 Zamienie
9. Binczyk Barbara 1955 Lodz
10. Błażejczyk Karolina 1992 Warszawa
11. Bogus Dagmara 1990 Wrocław
12. Borkowska Natalia 1988 Szczytniki
13. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun
14. Chmielewska Katarzyna 2000 Międzyrzec Podlaski
15. Cieślak Krzysztof 1980 Fajnie Czasem poBiegać
16. Cieślarczyk Ewa 1995 Łask
17. Cudak-Jamroziak Hanna 1985 gm. Granowo
18. Czapura Elżbieta 1957 MK team
19. Czechowski Oskar 2003 Meblorz Swarzędz
20. Dąbrowa Wojciech 1948 -
21. Drymel Sylwia 1972 Borgowo
22. Dudek Maria 2012 Gostyń
23. Dyło-Marczak Anna 1984 Kraków
24. Dymczyk Małgorzata 1961 Wrocław
25. Etmanowicz Beata 1985 Warszawa
26. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
27. Folga Andrzej 1972 Warszawa
28. Goździk Agata 1973 Łódź
29. Górna Blanka 1983 Poznań
30. Grabara Adam 1973 Katowice
31. Hirsz Antoni 2010 Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz.
32. Hoffmann Magdalena 1983 Z Kijami Przez Życie
33. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
34. Izdebska Renata 1955 Lublin
35. Jaczkowska Karolina 1988 Warszawa
36. Jakubiak Hubert 1999 Poznań
37. Janiszewski Jakub 1988 Sii Running Team
38. Jędrych Leo 2010 Warszawa
39. Józefowski Marcin 1982 Plewiska
40. Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 Łęczyca
41. Kiwertx Anna 1979 Poznań
42. Kiwertz Anna 1979 POZNAŃ
43. Klamerus Izabela 1973 Nowy Targ
44. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
45. Kołodziejczyk Grzegorz 1986 Kołbiel
46. Kotula Tomasz 1984 Rybnik
47. Krzysiak Anna 1978 OWCZARNIA
48. Kubacka Monika 1975 Katowice
49. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
50. Kuźma Anna 1990 Poznań
51. Lewald Marcin 1978 Mikołów
52. Lorens Krzysztof 1975 Wołomin
53. Łupiński Mariusz 1985 Warszawa
54. Maciborek Witold 1963 niezrzeszony
55. Madusiok Marcus 1991 Poznań
56. Majkowska Agnieszka 1963 Łomianki
57. Marcinkowska Monika 1993 Wronki
58. Marczak Ola 1985 Jelcz-Laskowice
59. Marecka Agata 1981 Team 3:33
60. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
61. Markuszewski Krzysztof 1983 Run de Girard
62. Matejak Katarzyna 1977 Warszawa
63. Matyla-Krajewska Karolina 1976 ZALASEWO
64. Miakota Joanna 1977 Warszawa
65. Michalak Karolina 1980 Łódź
66. Michalska Beata 1968 TARNOWSKIE GÓRY
67. Milczarek Anna 1994 Warszawa
68. Młodzik Anna 1978 Toruń
69. MoroŃczyk Katarzyna 1979 WARSZAWA
70. Murawska Danuta 1979 Mosina
71. Musiał Anna 1991 DBL
72. Musielak Jagoda 2004 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO
73. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
74. Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
75. Narloch Marta 1999 Szopia Łapka
76. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
77. Nonas Michał 1972 Warszawa
78. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
79. Nowak Urszula 1966 Białe Błota
80. Nowak Waldemar 1963 Białe Błota
81. Ojdana Dorota 1981 Warszawa
82. Okonek Paulina 1990 Suchy Las
83. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
84. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
85. Pacocha Anna 1986 WATAHA
86. Panuś Marta 1991 Wieleń
87. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy
88. Pawluk Marta 1979 Legionowo
89. Plichcińska Małgorzata 1975 Ekonomik
90. Pszonicka Żaneta 1993 TEAM PSP
91. Rajtar Anita 1971 Brygada RR Robert Rajtar
92. Rajtar Robert 1978 Brygada RR Robert Rajtar
93. Rataj Artur 1978 3:33 TEAM
94. Ratajczak Filip 2007 Trochę już biegamy ;)
95. Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam ;)
96. Ratajewska Martyna 1988 Dachowa
97. Raywer Marcin 1988 Warszawa
98. Reda Alicja 1960 NW CZŁAPSKI TEAM
99. Rękawek Gabriela 1983 Warszawa
100. Rodek Milena 2000 Pruszków
101. Romanowski Jakub 2010 Warszawa
102. Ruszczynska Hanna 1977 Gdańsk
103. Rybarczy Maria 1980 Wronki
104. Rychlik Monika 1984 #malichateam
105. Rzepecki Sławomir 1972 Maków Mazowiecki
106. Sałek Alina 1994 Stalowa Wola
107. Sekieta Marek 1968 Pabianice
108. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
109. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt-BIP
110. Skałecka Beata 1969 Kościan
111. Smith Monika 1974 Warszawa
112. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
113. Staniecki Krzysztof 1978 Oborniki
114. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
115. Starczewska Izabela 1995 Poznań
116. Staruch Andrzej 1957 Cięciwa, pow. miński
117. Stockfisch Norbert 1976 Dzieci Nocy
118. Świcińska Katarzyna 1971 Sułkowice
119. Telega Beata 1970 Środa Wlkp
120. Turek Małgorzata 1983 Szamotuły
121. Turowski Krzysztof 1955 Piaseczno
122. Warakomska Anna 1972 Inowrocław
123. Wierzchucka Dominika 2010 Warszawa
124. Wieszczycka-Bromska Agnieszka 1987 Warszawa
125. Wojdała Karolina 1993 Poznań
126. Wojtaszek Marta 1996 Plewiska
127. Wojtczak Kamil 1986 #biegiemwlas
128. Wójcik Agnieszka 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
129. Wójcik Robert 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
130. Wrzesińska Karolina 1997 Warszawa
131. Zientara Aleksander 2010 Warszawa
132. Zolotorevskaya Polina 2010 Warszawa
133. Żmuda Karolina 1993 Głogów Młp.
134. Żytek Aleksandra 1997 Lublin