Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna jesienna

1.10.2020 - 30.10.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 128


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
2. Adamek Ernest 2009 Oborniki
3. Adamek Kornelia 2008 Oborniki
4. Adamowicz Andrzej 1946 Łódź
5. Aniołek-Kowalska Anna 1980 SKS 137 Delfin Łódź
6. Balińska Justyna 1987 Warszawa
7. Barański Remigiusz 1984 NBP
8. Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna 1970 Warszawa
9. Bocian Magdalena 1992 Lublin
10. Bratko Dawid 1993 Września
11. Buczak Monika 1968 Warszawa
12. Cepa Anna 1986 Łódź
13. Choryńska Danuta 1948 Swarzędz
14. Cieślarczyk Ewa 1995 Łask
15. Cież Marcelina 1994 Warszawa
16. Ciosek Ewa 1978 Warszawa
17. Darska Katarzyna 1991 Leśni Olimpijczycy
18. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
19. Drzyzga Maks 2012 Modlnica
20. Fedorczuk Monika 1976 Warszawa
21. Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik
22. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
23. Gładyga Katarzyna 1979 Diversion
24. Horowska Aleksandra 2010 Olinka228
25. Horowski Jakub 2006 Chyby
26. Izdebska Renata 1955 Lublin
27. Janiak Joanna 1994 Warta
28. Jankowska Barbara 1977 Bytom
29. Jaruszewska Agnieszka 1978 RAJBANAN
30. Jaworska Milena 1993 Łódź
31. Kaczmarek-Flis Małgorzata 1979 Konstantynów łódzki
32. Kancik Piotr 1975 Łódź
33. Kapela Joanna 1984 Warszawa
34. Kempa Adam 1975 Mikołów
35. Kempa Olga 2009 Mikołów
36. Kobierska Karolina 1987 Krasnalek
37. Kolbuszewska Karolina 1976 Warszawa
38. Kolczyńska Małgorzata 1976 EVErRUN
39. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
40. Kozłowska Katarzyna 1989 Łódź
41. Kozłowska-Sierba Ewa 1990 Łódź
42. Krzemińska Anna 1978 Poznań
43. Kuder Anna 1965 Warszawa
44. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
45. Kuna Piotrek 2001 Tuszyn
46. Kuźma Anna 1990 SMMP
47. Lendzion Michał 1989 Stanin
48. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
49. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
50. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
51. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
52. Ławniczak Magdalena 1980 #DRUŻYNA SZPIKU
53. Ławniczak Michał 1984 Luboń
54. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
55. Magdoń Maria 1984 Warszawa
56. Maksym Grzegorz 2003 Jadów
57. Maksym Katarzyna 1972 Jadów
58. Malik Jakub 1993 TEAM EMMA
59. Marciniak Agata 1988 Uniwersytet Łódzki
60. Marecka Anna 1990 Wrocław
61. Matuszkiewicz Krzysztof 1987 Łódź
62. Matysiak SŁawomir 1987 Chrzanów
63. Michalska Agnieszka 1993 Falenty Nowe
64. Mikoś Jarosław 1985 RUNNERS TEAM KĘPNO
65. Miłkowski Szymon 1976 Promil-Running-Team
66. Morończyk Katarzyna 1979 Warszawa
67. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
68. Nalewajczyk Ania 1980 Dzik komando
69. Nawrocka Agnieszka 1992 Poznań
70. Nawrocki Krzysztof 1991 Poznań
71. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
72. Niewiadomska Anna 1964 Warszawa
73. Nowacka Małgorzata 1986 Poznań
74. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
75. Nowicka Daria 1976 NW z RZS Zielona Góra
76. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
77. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team
78. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
79. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
80. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań
81. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
82. Piontek Elżbieta 1957 Bydgoszcz
83. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa
84. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
85. Podeszwa Przemysław 1979 Recklinghausen
86. Pogrzebska Julia 1981 POGRZEBSCY TEAM
87. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
88. Pyzik Kamil 1995 Poznań
89. Ratajewska Martyna 1988 Dachowa
90. Rawa Grzegorz 1998 Warszawa
91. Reszka Łukasz 1981 Świdnik
92. Rolniczak Joanna 1980 Trzcianka
93. Rożkowski Roman 1958 ŚREM
94. Rydzewska Ela 1980 Ohana
95. Rydzewska Marta 1986 Ohana
96. Sadowski Mateusz 1993 Warszawa
97. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
98. Sieradzka Maria 1989 Łódź
99. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt
100. Siwczyk Grażyna 1958 Lecymy Durś/Piekary Śląskie
101. Skolarus Natalia 1971 Roxkije Rokietnica
102. Skolarus Sebastian 1975 Roxkije Rokietnica
103. Sobczyk Anna 1981 EVErRUN
104. Stachera Sylwia 1972 Warszawa
105. Stokowska Honorata 1980 ŁÓDŹ
106. Strupiechowski Piotr 1990 eNtuzjaści
107. Syroka Przemysław 1987 Poznań
108. Szajer Jadwiga 1952 Rybnicki Klub Nordic Walking
109. Szczepańska Oksana 1971 Kraków
110. Szczęsna Anna 1988 Zofiówka
111. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
112. Szmydki Dariusz 1972 Mikołów
113. Szpiler Rafał 1983 Eskapady
114. Szyguła Aleksandra 1990 Nowy Lubosz
115. Ślęczkowski Błażej 1985 Warriors Łódź
116. ŚwiĄtek Ewa 1957 PIASKI
117. Warakomska Anna 1972 Inowrocław
118. Weremczuk Magdalena 1982 EVErRUN
119. Więch Łukasz 1982 Warszawa
120. Wirowski Piotr 1955 Buczek Team
121. Wiśniewski Radosław 1971 Łódź
122. Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie
123. Woszczyk Emilia 1990 Warszawa
124. Wrona Andrzej 1959 TRIATHLON LUBLIN TEAM
125. Wronka Emil 1994 Swarzędz
126. Wroński Adam 1992 Łódź
127. Zarówny-Nawrot Ewa 1992 Konarzyce
128. Zdanowicz Marta 1977 Dwa Kije Słupsk