Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna letnia

01.08.2020 - 16.08.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 390


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
2. Adamek Ernest 2009 Oborniki
3. Adamek Kornelia 2008 Oborniki
4. Adamowicz Andrzej 1946 1946
5. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
6. Aniołek-Kowalska Agata 1980 SKS 137 Delfin Łódź
7. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
8. Augustowska Monika 1981 Łódź
9. Baetoslak Beara 1968 Kotun
10. Balińska Justyna 1987 Warszawa
11. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 J.A.H.A.I.K.Z.
12. Bałwas Maria 1989 Poznań
13. Barański Krzysztof 1980 -
14. Barański Remigiusz 1984 NBP
15. Barwinska Ewa 1981 Ozarow maz
16. Bazylewicz Paweł 1969 Trochę Się Biega
17. Beck Alicja 1977 Adaś team
18. Beck Alicja 1977 Adaś team
19. Beck Zofia 1947 Adaś team
20. Bednarz Stanisław 1990 Poznań
21. Bełdycka Izabela 1980 Warszawa
22. Bernacik Jacek 1975 WS Łódź
23. Beyer-Briks Marzena 1970 Poznań
24. Bielak Bożena 1964 Stary Sącz
25. Bińczyk Barbara 1955 łódż
26. Błażejczyk Karolina 1992 Warszawa
27. Błażuk Katarzyna 1987 Warszawa
28. Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna 1970 Warszawa
29. Bocian Magdalena 1992 Lublin
30. Boroń Izabela 1975 Piaseczno
31. Borowska Karolina 1991 JacekBiega Running Team
32. Borzyszkowska Jolanta 1958 Bez kija nie podchodź
33. Brewiński Sylwester 1976 Władysławow Bielawski
34. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław
35. Cepa Anna 1986 Łódź
36. Chechelska Bożena 1958 Katowice
37. Chmielowiec Klaudia 1980 Poznań
38. Cholewinska Longina 1966 Hernik team
39. Choryńska Danuta 1948 Swarzędz
40. Ciarka Krystyna 1949 ferajna nordica jabłonna
41. Cieślarczyk Ewa 1995 Łask
42. Ciosek Ewa 1978 Warszawa
43. Cisłak Anna 1983 Piaseczno
44. Cyngot Paweł 2001 Grodzisk Mazowiecki
45. Czapura Elżbieta 1957 MK Team
46. Czarnota Leszek 1970 1970
47. Czyż Bartłomiej 1992 Tuszyn
48. Daria Resztak 1998 Katowice
49. Darska Katarzyna 1991 Leśni Olimpijczycy
50. Degen Maria 1984 Łódź
51. Demczuk Katarzyna 1993 Warszawa
52. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
53. Domański Jarosław 1963 Spartakus Belchatow
54. Drzyzga Maksymilian 2012 Modlnica
55. Drzyzga Miłosz 2014 Modlnica
56. Dudek Mateusz 1983 Poznań
57. Durczak-Rusiniak Elżbieta 1986 Łódź
58. Duszkiewicz Krzysztof 1979 Razem Trenujemy Sport
59. Dyło Anna 1984 Kraków
60. Dyner Kacper 2007 Gniezno
61. Dyner Pamela 1996 Gniezno
62. Dziedzic Kacper 1998 Brzeźnio
63. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
64. Fąfara Agnieszka 1979 Łódx
65. Fedorczuk Monika 1976 Warszawa
66. Felczak Bogumiła 1963 Koziegłowy
67. Fiałkowski Robert 1994 Tuszyn
68. Fifer Anastazja 1986 Team Ujście
69. Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik wysokich lotów
70. Filipiak Adam 1976 Łódź Kocha Sport
71. Frydrysiak Sylwia 1970 Huragan Ligota
72. Garncarek Anna 1983 Rosanów
73. Gawrzydek Bartosz 1992 Lodz
74. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
75. Gillner Klaudia 1994 Gliwice
76. Gładyga Katarzyna 1979 Diversion
77. Gmur Paulina 1996 Pabianice
78. Goldsztajn Agata 1984 JAROS TEAM
79. Gołaszewski Jacek 1987 Łódź
80. Gołaszewski Jacek 1987 Łódź
81. Gołębiewski Łukasz 1979 RunTeam Nasielsk
82. Gołębiewski Marcin 1980 t('views.shop._form_address.mr')
83. Gostyńska Weronika 1979 Kraków
84. Gowin Paweł 1976 Żywiec
85. Goździk Agata 1973 Łódź
86. Górecka Anna 1974 Motobabiniec
87. Gromadzińska Paulina 1988 Warszawa
88. Gromek Katarzyna 1971 Łódź
89. Gronikowska Marta 1991 Niechanowo
90. Gronikowski Krzysztof 1996 Niechanowo
91. Gronikowski Krzysztof 1996 Niechanowo
92. Gronikowski Krzysztof 1996 Niechanowo
93. Gronikowski Tomasz 1987 Gurówko
94. Grzebieluch Elżbieta 1956 SOSNOWIEC
95. Grzelak Anna 1979 Łódź
96. Handke Miłosława 1976 Mikołów
97. Hanysz-Worach Paulina 1986 Łódź
98. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
99. Hunkiewicz Ewa 1978 Warszawa
100. Idczak Maja 1995 Poddębice
101. Imiela Gabriela 1967 Huragan Ligota
102. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
103. Jagiełło Paweł 1989
104. Jakubczak Iwona 1969 Łódź
105. Jakubczak Paulina 1991 Łódź
106. Janiak Joanna 1994 Warta
107. Janiak Lilianna 1993 Poznań
108. Janiszewski Aleksander 1975 Warszawa
109. Janiszewski Jakub 1988 Sii Running Team
110. Jankowska Honorata 1953 NW CZŁAPSKI TEAM
111. Jankowski Wincenty 1952 Warszawa
112. Jaros Honorata 1971 Warszawa
113. Jaroszek Piotr 1987 Vege Runners
114. Jaruszewska Agnieszka 1978 RAJBANAN
115. Jaszek-Wilczyńska Anna 1983 Warszawa
116. Jaworska Milena 1993 ŁÓDŹ
117. Jędryka Anna 1992 Trzebinia
118. Kaczmarek-Flis Małgorzata 1979 Konstantynów łódzki
119. Kalinowski Janusz 1957 Łódź
120. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Nordic Walking Lubasz
121. Kamyszek Dominika 1991 Toruń
122. Kancik Piotr 1975
123. Kapela Joanna 1984 Warszawa
124. Kapica Ewelina 1988 Bytom
125. Kempa Adam 1975 Mikołów
126. Kempa Olga 2009 Mikołów
127. Kilarska-Handke Miłosława 1976 Paniówki
128. Kłopska Kasia 1985 Poznań
129. Kobierska Karolina 1987 Krasnalek
130. Konarska Julita 1985 SNG WILD DUCKS
131. Konstańczak Joanna 1983 Poznań
132. Koraluk Izabela 1963
133. Korc Anna 1976 SASKA TEAM
134. Korcz Agnieszka 1971 Poznań
135. Kornacka Monika 1978 SASKA TEAM
136. Kosarzycka Iza 1979 JAROS TEAM
137. Kosarzycki Paweł 2006 JAROS TEAM
138. Kosarzycki Piotr 1979 JAROS TEAM
139. Kosarzycki Szymon 2010 JAROS TEAM
140. Kosińska Anna 1959 Łódź
141. Kosiński Michał 1990 Łódź
142. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
143. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha - Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
144. Koziołek Iwona 1966 Huragan Ligota
145. Kozłowska Katarzyna 1989 Łódź
146. Koźlicka Aneta 1982 BŁONIE
147. Krasowski Tomasz 1978 WAŁCZ
148. Krasucka Katarzyna 1979 Aktywne Borki
149. Krawczyk Mateusz 1987 Częstochowa
150. Krupkowska Matylda 1991 Poznań
151. Kubacka Monika 1975 Katowice
152. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
153. Kuchciak Agata 1976 Nordic walking Zielona Góra
154. Kuchta Monika 1979 Łódź
155. Kuczkowski Andrzej 1994 Łódź
156. Kudeń Agnieszka 1973 Łódź
157. Kuder Anna 1965 Warszawa
158. Kukawski Janusz 1974 Poznań
159. Kulawiak Michał 1980 Lublin
160. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
161. Kuna Piotr 2001 Tuszyn
162. Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani
163. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza
164. Kuźma Anna 1990 SMMP
165. Kuźmicki Michał 1983 Aleksandrów Łódzki
166. Kwiatkowska Elżbieta 1969 Żory
167. Kwiatkowska Karolina 1995 Żory
168. Kwiatkowski Sylwester 1972 Żory
169. Kwieciński Piotr 1982 Luboń
170. Lelito Daria 1989 LISOWISKO
171. Lendzion Michał 1989 Stanin
172. Lenkiewicz Agnieszka 1982 Diversion
173. Lezn Tomasz 1982 Jabłonna
174. Liske Dorota 1973 Łódź
175. Lupa Mateusz 1990 SLU
176. Łaciak Kinga 1986 Węgrzce Wielkie
177. Łaciak Sebastian 1984 Węgrzce Wielkie
178. Łata Agnieszka 1983 Piekary Śląskie
179. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
180. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
181. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
182. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku
183. Ławniczak Michał 1984 Luboń
184. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
185. Łubiński Krzysztof 1972 Warszawa
186. Łysiak Wojciech 2002 Inowroclaw
187. Maciborek Witold 1963 Oświęcim
188. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
189. Magdoń Maria 1984 Warszawa
190. Maksym Grzegorz 2003 Jadów
191. Maksym Katarzyna 1972 Jadów
192. Malec JarosŁaw 1960 Kuźnia Triathlonu
193. Malik Jakub 1993 Kobylin
194. Małolepszy Zdzisław 1970 Jednoosobowy Team
195. Marcecka Agata 1981 Team 3:33
196. Marcewicz Idalia 1970 Lubelski Klub Morsow
197. Marchewka Agnieszka 1984 Kobyłka
198. Marcinkiewicz Wojciech 1991 Warszawa
199. Marczak Sławomir 1952 Skotniki
200. Marczyński Piotr 1978 Legionowo
201. Maryniaczyk Joanna 1981 WATAHA łączy nas bieganie
202. Maryniaczyk Joanna 1981 Wataha
203. Matusiak Piotr 1988
204. Matuszkiewicz Krzysztof 1987 Łódź
205. Matyja Anna 1970 #śremchodzi
206. Matysiak Magdalena 1980 Powrót do korzeni
207. Matysiak Sławomir 1987 Chrzanów
208. Mazerant Jolanta 1962 1989
209. Mazerant Karolina 1989 Razem Trenujemy Sport
210. Mazurkiewicz Iwona 1991 Chocolate Runners
211. Mendrek Anna 1986 TurboDziki
212. Mendrek Ireneusz 1982 TurboDziki
213. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet
214. Mertyn Łukasz 1986 Łódź
215. Michalska Beata 1968 beata357@poczta.fm
216. Michalska Marta 1990 Łódź
217. Michalska-Ćwiek Joanna 1973 Ruda Śląska
218. Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega
219. Micor Jolanta 1992 #happyrunners
220. Mikołajczak Magdalena 1986 Poznań
221. Mikołajczyk Elżbieta 1983 MIRAZ RACE TEAM
222. Mikoś Jarosław 1985 RUNNERS TEAM KĘPNO
223. Misiak Marta 1991 Bytom
224. Młynarska Małgorzata 1983 Łódź
225. Motyl Łukasz 1989 Zgierz
226. Mrówka Jacek 1975 BYTOM
227. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski TEAM
228. Nalewajczyk Anna 1980 Dzik komando
229. Nawrocka Natalia 1987 Puszczykowo
230. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
231. Nawrot Anna 1985 Energy Team Jelenia Góra
232. Nosek Jan 2004 NOSKI TRZY
233. Nosek Robert 1971 NOSKI TRZY
234. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
235. Nowak Urszula 1966 TriAmator Ewelina Nowak
236. Nowak Waldemar 1963 TriAmator Ewelina Nowak
237. Nowak-Górecka Anna 1983 Warszawa
238. Nowicka Daria 1976 Nordic walking Zielona Góra
239. Nowicka Daria 1976 Nordic walking Zielona Góra
240. Obrzud Agnieszka 1976 Barcice
241. Ochocki Łukasz 1981 Łódź
242. Odwrot Sylwia 1980 Wataha
243. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team
244. Oraczewska Ewa 1993 Pruszków
245. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 ŁÓDŹ
246. Paczkowska Katarzyna 1983 Rokietnica
247. Pajszczyk Blanka 1987 Łódź
248. Pałasz Barbara 1957 Katowice
249. Papka Danuta 1984 Łódź Kocha Sport
250. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań
251. Pasichnyk Mariana 1991 Lodz
252. Pasoń Dariusz 1968 żółwikersi
253. Patoła Rafał 1976 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny
254. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy
255. Paździor Beata 1974 Motycz
256. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
257. Perz Marcin 1976 Przeźmierowo
258. Piasecka Magdalena 1979 Lublin
259. Piechocka Jadwiga 1974 Gliwice
260. Pietrusz Małgorzata 1972 Saska Team
261. Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
262. Pietrzak-Cieślak Zofia 1977 Łódź
263. Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz
264. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
265. Pilska Magda 1977 Bieniewice
266. Piontek Elżbieta 1970 Bydgoszcz
267. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa
268. Piotrowska-Mańko Katarzyna 1975 autorsky.pl
269. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
270. Płachta Daniel 1987 SHARK ŁÓDŹ
271. Podeszwa Przemysław 1979 Recklinghausen
272. Pokorny Joanna 1969 Wrocław
273. Polakowska Martyna 2005 Warszawa
274. Polarok Małgorzata 1980 Poznań
275. Powązka-Filipiak Magdalena 1982 eNtuzjaści
276. Przybylska Magdalena 1981 Nowa Wieś
277. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
278. Pyzik Kamil 1995 Poznań
279. Raczyńska Monika 1977 TKKF Biała Podlaska
280. Radecki Marcin 1980 Łódź
281. Radzikowski Karol 1986 Warszawa
282. Rekawek Gabriela 1983 Warszawa
283. Resztak Małgorzata 1970 Katowice
284. Richter D 1974 -
285. Rondio Anna 1988 Konstantynów Łódzki
286. Rosłoń Justyna 1991 Stanisławów
287. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
288. Rożkowski Roman 1958 Śrem
289. Rybarczyk Maria 1980 Wronki
290. Rybarczyk Maria 1980 Wronki
291. Rydzewska Elzbieta 1980 Ohana
292. Rydzewska Marta 1986 Ohana
293. Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
294. Rzepka Anna 1990 BIE-RUN
295. Rzepka MichaŁ 1980 BIE-RUN
296. Rzosiński Paweł 1987 Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
297. Sadowski Mateusz 1993 Warszawa
298. Seredyńska Marta 1991 Warszawa
299. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
300. Sienkiewicz Anna 1986 Łódź Kocha Sport
301. Sieradzka Maria 1989 Łódź
302. Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega
303. Sierzputowski Piotr 1991 Ożarów Mazowiecki biega
304. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt
305. Siwczyk Grażyna 1958 Lecymy Durś
306. Skibska-Puchala Małgorzata 1964 Katowice
307. Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
308. Skolarus Natalia 1971 Roxkije Rokietnica
309. Skolarus Sebastian 1975 Roxkije Rokietnica
310. Skrzydłowski Rafał 1995 Pabianice
311. Skrzydłowski Rafał 1995 Pabianice
312. Smerdka Agnieszka 1988 Poznan
313. Smorągiewicz Marcin 1976 Warszawa
314. Sobczak-Waliś Monika 1980 Kalisz
315. Soszyńska Katarzyna 1979 Łódź
316. Stanek Ewa 1975 Wichrowe Wzgórze
317. Staniecki Krzysztof 1978 Kiszewo
318. Stańczak Dominika 1979 Stańczak Skład
319. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
320. Staruch Andrzej 1957 Cięciwa
321. Stefaniak Maciej 1980 Poznań
322. Stefańska Joanna 1980 Warszawa, pow. Warszawa
323. Stępniak Marta 1987 Warszawa
324. Strupiechowski Piotr 1990 eNtuzjaści
325. Syroka Przemysław 1987 Poznań
326. Szafran Dariusz 1973 Lubelska Grupa Triathlonu
327. Szajek Marzena 1989 Poznań
328. Szajer Jadwiga 1952 RKNW
329. Szczepańska Oksana 1971 Kraków
330. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
331. Szlezak Mariola 1979 Piaseczno
332. Szlęzak Łukasz 1978 Ząbki
333. Szrobarczyk Malgorzata 1963 Karchowice
334. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo
335. Szwarc Ilona 1985 Białystok
336. Szwed Julia 1986 Przeźmierowo
337. Szyguła Anna 1970 MK Team
338. Szyguła Barbara 2008 MK Team
339. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
340. Szyszko Ewa 1980 Markowi Biegacze
341. Śmigielska Jagoda 1995 Bolimów
342. ŚwiĄtek Ewa 1957 PIASKI
343. Świerczek Joanna 1970 Kijanki Bytom
344. Tadzik Monika 1977 ZŁOTOKŁOS
345. Tarajkowska Agnieszka 1979 ŁÓDŹ
346. Thomas Szczepan 1961 Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
347. Tłoczek Łukasz 1986 Łódź
348. Topolewski StanisŁaw 1963 Czempion Warszawa
349. Trzcionka Mirosław 1986 TRA Team
350. Trzewikowska Paulina 1983 Łódź
351. Turczyńska Maria 1950 Ferajna Nordica Jabłonna
352. Tyczyńska Anna 1980 Kiekrz
353. Urbaniak Natalia 1980 Vege runners
354. Urbański Michał 1982 Łódź
355. Walczak Anna 1984 Swarzędz
356. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
357. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
358. Walewska Urszula 1973 Brak
359. Warakomska Anna 1972 Inowrocław
360. Wawrzyniak Bartosz 1988 Śrem
361. Wiecha Małgorzata 1970 Łódź
362. Wiecha Mariusz 1969 Łódź
363. Wieczorek Bożena 1969 Pani
364. Wierbiłowicz Dariusz 1973 Warszawa
365. Wiese Aleksandra 1987 Rakownia
366. Więcek Joanna 1973 Katowice
367. Więch Łukasz 1982 Warszawa
368. Wirowski Piotr 1955 Buczek Team
369. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Piekielnie Zgrani
370. Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie
371. Włodarczyk Jolanta 1950 Łódź
372. Wojtal Dawid 1993 WOJTAL TEAM CHEŁM
373. Woźniak Adrian 1987 STG ŁÓDŹ
374. Wójcik Agnieszka 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
375. Wójcik Robert 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
376. Wronka Emil 1994 Swarzędz
377. Wyrwich Angelika 1974 Katowice
378. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
379. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
380. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
381. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
382. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
383. Yashtel Pavel 1992 Warszawa
384. Zagórska Agnieszka 1975 Rabień AB
385. Zbierajewski Paweł 1985 Poznań
386. Zdanowicz Marta 1977 Słupsk
387. Zdrojewska Justyna 1974 Team Ujście
388. Zimoń Paulina 1991 Sanok
389. Żabka Łukasz 1982 Warszawa
390. Żywica Dorota 1975 Huragan Ligota