Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna nocna

8.06.2020 - 30.06.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 403


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
2. Adamczyk Tomasz 1987 Warszawa
3. Adamek Ernest 2009 Oborniki
4. Adamek Kornelia 2008 Oborniki
5. Adamowicz Andrzej 1946 Łódź
6. Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz
7. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
8. Aniołek-Kowalska Agata 1980 SKS 137 Delfin Łódź
9. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
10. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 J.A.H.A.I.K.Z.
11. Bałwas Maria 1989 Grupa Profesja
12. Bańczyk Joanna 1970 Katowice
13. Bańczyk Martyna 1993 Katowice
14. Baranowski Łukasz 1989 Białaczów
15. Bardzik Marzena 1977 Piekielnie zgrani
16. Bazylewicz Paweł 1969 Trochę Się Biega
17. Bąk Katarzyna 1972 Wierzenica
18. Beck Zofia 1947 Łódź
19. Bednarek Tomasz 1983 Maków
20. Bednarska Jolanta 1984 Tarnobrzeg
21. Bełdycka Izabela 1980 Warszawa
22. Bendinger Krzysztof 1978 Razem Trenujemy Sport
23. Białobrzeski Marek 1987 Piaseczno Running
24. Bieńkowski Daniel 1989 Warszawa
25. Błazik Marek 1988 Łódź
26. Błażuk Katarzyna 1987 Warszawa
27. Bobrowska Anna 1982 Night Runners/Team KGB
28. Bocian Magdalena 1992 Lublin
29. Bogusławska Anna 1987 Warszawa
30. Boroń Izabela 1975 Piaseczno
31. Borsuk Damian 1985 Poznań
32. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław
33. Bucholc Adam 1996 Łódź
34. Buczak Monika 1968 Warszawa
35. Budna Grażyna 1979 Poznań
36. Budzyńska Monika 1988 Poznań
37. Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO
38. Cepa Katarzyna 1987 Łódź
39. Chmielowiec Klaudia 1980 Poznań
40. Choryńska Danuta 1948 swarzedz24.pl
41. Chronowska Justyna 1990 Katowice
42. Chruszczyński Sebastian 1992 Poznań
43. Chudy Emil 1986 Lublin
44. Chwastek Brygida 1972 Mysłowice
45. Ciepłoch Aleksandra 1989 Łódź
46. Cieśla Karolina 1980 Serikon Team
47. Cież Marcelina 1994 Sułkowice
48. Ciosek Ewa 1978 Warszawa
49. Cisoń Dominik 1979 Chyliczki
50. Cyngot Paweł 2001 Grodzisk Mazowiecki
51. Czapura Elżbieta 1957 MK TEAM
52. Czarnecka Kinga 1989 LISOWISKO
53. Czarnecka Paulina 1989 Lisowisko
54. Darska Katarzyna 1991 Leśni Olimpijczycy
55. Delung Magdalena 1989 Piotrowickie Beboki
56. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
57. Dębska Maja 1982 Warszawa
58. Długokęcki Krzysztof 1953 TEAM NW CIECHANÓW
59. Doleżko Paulina 1971 Sierosław
60. Domański Jarosław 1963 SPARTAKUS BELCHATÓW
61. Drzyzga Maksymilian 2012 Modlnica
62. Drzyzga Miłosz 2014 Modlnica
63. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
64. Fedorczuk Monika 1976 Warszawa
65. Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik wysokich lotów
66. Flis Artur 1986 Michałowice
67. Frydrysiak Sylwia 1970 Huragan Ligota
68. Garncarz Jakub 1985 Dąbrowa Górnicza
69. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
70. Gliszczyńska Kinga 1978 Luboń
71. Gładyga Katarzyna 1979 Diversion
72. Głowacz Adrianna 1996 Poznań
73. Gołębiewski Łukasz 1979 RUN TeamNasielsk
74. Gołębiewski Marcin 1980 Warszawa
75. Gostyńska Weronika 1979 1979
76. Goździk Agata 1973 Łódź
77. Grotnik Ewelina 1986 Motobabiniec
78. Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 Poznań
79. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły
80. Grzebieluch Elżbieta 1956 KATOWICKI NORDIC WALKING
81. Haczek Sabina 1984 Wellnessowy Team Biegowy
82. Halec Paulina 1988 Razem Raźniej ❤️
83. Hanak Rafał 1976 Weterani RP, OPP Katowice
84. Hermanowicz Izabela 1984 Wataha- łączy nas bieganie
85. Hetmańczyk Weronika 1994 Chrzan
86. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
87. Horbowiec Anna 1973 WARSZAWA
88. Horowska Aleksandra 2010 Chyby
89. Horowski Jakub 2006 Chyby
90. Hunkiewicz Ewa 1978 Warszawa
91. Imiela Gabriela 1967 Huragan Ligota
92. Irzyk Grzegorz 1956 Poznań
93. Izdebska Renata 1955 Lublin
94. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
95. Jakubczak Iwona 1969 ŁÓDŹ
96. Jakubczak Paulina 1991 Łódź
97. Janczak Adrian 1977 KB WYSZKÓW
98. Janiak Lilianna 1993 Poznań
99. Janiszewski Aleksander 1975 Warszawa
100. Janiszewski Jakub 1988 Sii Running Team
101. Jankowska Barbara 1977 Bytom
102. Jarczewska Renata 1967 Goleniów
103. Jasnoch Julita 2009 Sarnetki
104. Jena Jadwiga 1958 pniewy
105. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
106. Jędryka Anna 1992 Trzebinia
107. Job Małgorzata 1975 Złotniki
108. Job Piotr 1975 Złotniki
109. Kaczmarek Katarzyna 1986 Poznań
110. Kamińska Ewa 1978 Huragan Ligota
111. Kamińska Marta 1974 MID
112. Kamińska Martyna 2009 MID
113. Kamiński Filip 1993 Warszawa
114. Kapela Joanna 1984 Warszawa
115. Katner Karolina 1989 Lucynów Duży
116. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
117. Klausa-Wartacz Joanna 1981 KB DęBIEC
118. Kobierska Karolina 1987 Krasnalek
119. Kociszewska Paulina 1982 Warszawa
120. Konarski Leszek 1957 Leśna
121. Konior Marta 1995 MKS IMIELIN
122. Korc Anna 1976 SASKA TEAM
123. Korcz Agnieszka 1968 Poznań
124. Korkuś Dagmara 1984 FZ POJECHANI
125. Kornacka Monika 1978 Aleksandrów łódzki
126. Kornicka Aneta 1974 Pruszkow
127. Koros Magdalena 1964 Chyliczki
128. Kosarzycka Iza 1979 JAROS TEAM
129. Kosowicz Pawel 1992 Mielec
130. Kostrzewski Piotr 1976 zgierz
131. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
132. Kowalczuk Dariusz 1985 Aliplast Aluminium Extrusion
133. Kowalik Małgorzata 1989 Ostróda
134. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha - Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku
135. Kozieł Ilona 1987 Świdnik
136. Koziołek Iwona 1966 Huragan Ligota
137. Krakowczyk Janina 1951 Nordic walking Lyski
138. Krakowczyk Janina 1951 Nordic Walking Lyski
139. Krawczyk Mateusz 1987 Częstochowa
140. Krupkowska Matylda 1991 Poznań
141. Kruszewska Monika 1989 KB Dębiec
142. Krych Katarzyna 1993 Poznań
143. Książek Paulina 1982 Baranów
144. Kubacka Monika 1975 Katowice
145. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
146. Kubiak Paweł 1992 Katowice
147. Kuchta Monika 1979 Łódź
148. Kuczyński Rafał 1971 26 2
149. Kuder Anna 1965 Warszawa
150. Kulawiak Michał 1980 Lublin
151. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk
152. Kuna Piotr 2001 Tuszyn
153. Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani
154. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza
155. Kuśmierczak Łukasz 1983 Zelów
156. Kuśmierczak Szymon 2011 Zelów
157. Kuźma Anna 1990 Poznań
158. Kuźniak Zuzanna 1972 Warszawa
159. Kwiatkowska Elżbieta 1969 Żory
160. Kwiatkowska Karolina 1995 Żory
161. Kwiatkowski Sylwester 1972 Żory
162. Kwiatkowski Tomasz 1978 Tomasz Kwiatkowski
163. Kwieciński Piotr 1982 Luboń
164. Lebiodzik Ewa 1976 Orły z Knurowa
165. Lelito Daria 1989 LISOWISKO
166. Lendzion Michał 1989 Stanin
167. Lenkiewicz Agnieszka 1982 Diversion
168. Lisoń Julia 1996 Knurów
169. Lupa Mateusz 1990 SLU
170. Ławiak Tomasz 1993 Poznań
171. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
172. Ławniczak Magdalena 1980 #DRUŻYNA SZPIKU
173. Ławniczak Michał 1984 Luboń
174. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
175. Łubiński Krzysztof 1972 Warszawa
176. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
177. Magdoń Maria 1984 Warszawa
178. Mak Edyta 1977 Navigo Poznań
179. Makowska Anna 1978 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
180. Maksym Grzegorz 2003 Jadów
181. Maksym Katarzyna 1972 Jadów
182. Malec Jarosław 1960 Kuźnia Triathlonu
183. Malik Jakub 1993 Kobylin
184. Malinowska Angelika 1982 Malinowscy Team
185. Maluśka Katarzyna 1975 Miraz Race Team
186. Małolepszy Zdzisław 1970 Jednoosobowy Team
187. Mańka Magdalena 1997 Poznań
188. Marchewka Agnieszka 1984 Kobyłka
189. Marcinkiewicz Wojciech 1991 Warszawa
190. Marcinowski Piotr 1971 Dziki
191. Marecka Agata 1981 Team 3:33
192. Marecka Anna 1990 Poznań
193. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
194. Marondel Jan 1954 Nieznaszyn
195. Matuszkiewicz Krzysztof 1987 Łódź
196. Matwiejczyk Krystian 1979 Nowe Miasto nad Wartą
197. Matyja Anna 1970 #śremchodzi
198. Matyla-Krajewska Karolina 1976 Zalasewo
199. Matysiak Sławomir 1987 Chrzanów
200. Mazerant Karolina 1989 Razem Trenujemy Sport
201. Mazurek Agnieszka 1972 Warszawa
202. Mazurek Jacek 1974 Warszawa
203. Mełnicka Joanna 1972 Poznań
204. Mendrek Anna 1986 TurboDziki
205. Mendrek Ireneusz 1982 TurboDziki
206. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan / 12 WBOT
207. Michalska Beata 1968 TARNOWSKIE GÓRY
208. Michalska-Ćwiek Joanna 1973 Ruda Śląska
209. Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega
210. Michałowski Maciej 1981 Świdnik
211. Micor Jolanta 1992 #happyrunners
212. Mierzyński Mateusz 1992 Grądy
213. Mieszkowska Magdalena 1979 Warszawa
214. Mikołajczak Karolina 1983 Poznań
215. Mikołajczak Magdalena 1986 -
216. Mikołajczyk Elżbieta 1983 MIRAZ RACE TEAM
217. Mikołajczyk Małgorzata 1958 Miraz Race Team
218. Mikoś Jarosław 1985 RUNNERS TEAM KĘPNO
219. Milert Jolanta 1973 Nordic Walking Lyski
220. Milewska Aleksandra 2004 WARSZAWA
221. Milewska Anna 1980 WARSZAWA
222. Milewski Michał 2010 WARSZAWA
223. Miller Michał 1989 Łódź
224. Misiak Marta 1991 Bytom
225. Mróz Sebastian 1976 Komorów
226. Murawska Danuta 1979 Mosina
227. Musiał Anna 1991 Poznań
228. Myk Izabela 1992 Mud Goats
229. Myk Marek 1966 Jastrowie
230. Nadrowski Kamil 1985 Bełchatów
231. NaskrĘt Mariusz 1975 WARSZAWA-WESOŁA
232. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
233. Nawrot Anna 1985 Energy Team Jelenia Góra
234. Nosek Jan 2004 NOSKI TRZY
235. Nosek Robert 1971 NOSKI TRZY
236. Nowacki Michał 1981 Poznań
237. Nowak Nikodem 2003 Poznań
238. Nowak Urszula 1966 TriAmator Ewelina Nowak
239. Nowak Waldemar 1963 TriAmator Ewelina Nowak
240. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki
241. Noworyta Jacek 1942 ASA Team Biegiem po zdrowie
242. Oberska Sylwia 1972 Katowice
243. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
244. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team
245. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
246. Okupnik Aleksandra 1996 Poznań
247. Olejniczak Kamil 2000 Kutno
248. Oraczewska Ewa 1993 Pruszków
249. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 ŁÓDŹ
250. Paczkowska Katarzyna 1983 Rokietnica
251. Pajszczyk Blanka 1987 Łódź
252. Palarczyk Ewelina 1987 Legionowo
253. Papka Danuta 1984 Łódź Kocha Sport
254. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań
255. Partyka Mirosława 1968 Warszawa
256. Pasoń Dariusz 1968 Będzin
257. Patoła Rafał 1976 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny
258. Perłowska Katarzyna 1991 Wierzbica
259. Pewiński Jakub 1983 Kościan
260. Piasecka Magdalena 1979 Lublin
261. Piechocka Jadwiga 1974 Gliwice
262. Pieckowska Nina 1992 Warszawa
263. Pieprzowski Robert 1972 MaszerujemyzNogamiWchmurach
264. Pietrusz Małgorzata 1972 Saska Team
265. Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
266. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
267. Pijarska Bożena 1970 Huragan Ligota
268. Pilarczyk Krzysztof 1983 Konstancin-Jeziorna
269. Pilska Magda 1977 Bieniewice
270. Piołunowicz Maciej 1980 Warszawa
271. Piontek Elżbieta 1970 Bydgoszcz
272. Piotrowska-Mańko Katarzyna 1975 autorsky.pl
273. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
274. Podeszwa Robert 1977 Tańczące Muchomorki
275. Polarok Małgorzata 1980 Poznan
276. Powązka-Filipiak Magdalena 1982 eNtuzjaści
277. Przybylak Paweł 1963 Leszno
278. Przyklenk Maria 1969 Katowice
279. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
280. Pudłowski Adam 1979 8 Ball Cross Gym
281. Pyzik Kamil 1995 Poznań
282. Raczyńska Monika 1977 TKKF Biała Podlaska
283. Ramirez Julio 1975 Poznan
284. Ranganathan Sri Poorani 1993 Poznań
285. Reda Alicja 1960 NW CZŁAPSKI TEAM
286. Rekawek Gabriela 1983 Warszawa
287. Reszka Łukasz 1981 Świdnik
288. Resztak Daria 1998 Katowice
289. Resztak Małgorzata 1970 Katowice
290. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela
291. Rokicka Paulina 1984 Łódź
292. Rongers-Sobolewska Kinga 1984 Józefów k. Otwocka
293. Rosa Arkadiusz 1983 Rmf4rt gladiators
294. Rosłoń Justyna 1991 Stanisławów
295. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
296. Rożkowski Roman 1958 Śrem
297. Różak Alicja 1981 Radlin
298. Różak Paweł 1980 Radlin
299. Rudzka Anna 1978 Poznań
300. Rydzewska Elzbieta 1980 Ohana
301. Rydzewska Marta 1986 Ohana
302. Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
303. Rzepka Anna 1990 BIE-RUN
304. Rzepka MichaŁ 1980 BIE-RUN
305. Sadowski Mateusz 1993 Warszawa
306. Semik Łukasz 1991 Jednorożec Team
307. Sichma Kamila 1977 Swietochlowice
308. SiemiĄtkowska Agata 1974 AGABAS
309. Sieradzka Maria 1989 Łódź
310. Sierzputowska Iwona 1971 Warszawa
311. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt
312. Siwczak Wojciech 1957 Puszczykowo
313. Siwczyk Grażyna 1958 Lecymy Durś
314. Skibska-Puchala Malgorzata 1964 Katowice
315. Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
316. Skolarus Natalia 1971 Roxkije Rokietnica
317. Skolarus Sebastian 1975 Roxkije Rokietnica
318. Smerdka Agnieszka 1988 Poznań
319. Smirnow Anna 1987 Poznań
320. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
321. Smorągiewicz Marcin 1976 Warszawa
322. Snopek Witek 1962 Łódź
323. Sobczak Bartłomiej 1992 Poznań
324. Sobczak-Waliś Monika 1980 Kalisz
325. Sobiech Piotr 1975 Lublin
326. Solecki Dariusz 1965 Bo jak nie My, to Kto?
327. Sołtysiak Aldona 1967 Piaseczno
328. Soszyńska Katarzyna 1979 Łódź
329. Stachera Sylwia 1972 Warszawa
330. Stachowiak Marcin 1991 --
331. Staniecki Krzysztof 1978 Stan team
332. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
333. Stefaniak Maciej 1980 Poznań
334. Stępień Maria 1961 Aktywnie w Pniewach
335. Stępniak Marta 1987 PZU Sport Team
336. Strupiechowski Piotr 1990 eNtuzjaści
337. Sugay Larysa 1976 Warszawa
338. Syroka Przemysław 1987 Poznań
339. Szafran Dariusz 1973 LUBLIN
340. Szajek Marzena 1989 Poznań
341. Szajer Jadwiga 1952 RKNW
342. Szczepańska Oksana 1971 Kraków
343. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
344. Szewczyk Marta 1988 Marta Szewczyk
345. Szpiler Rafał 1983 Eskapady
346. Szplit Agata 1988 Korona Pabianice
347. Szpura Kamila 1986 Nowa Huta Team
348. Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team
349. Szwarc Ilona 1985 Białystok
350. Szysler Renata 1959 Ekipa na Kijach
351. Szyszka Urszula 1958 Warszawa
352. Szyszko Ewa 1980 Markowi Biegacze
353. Ślęczkowski Błażej 1985 Warriors Łódź
354. ŚwiĄtek Ewa 1957 Piaski
355. Targosz Katarzyna 1987 Poznań
356. Tkaczuk Katarzyna 1985 Chełm
357. Tolewski Maciej 1981 Warszawa
358. Tomaszewski Michał 1991 Poznań
359. Topolnicka Ewa 1969 Huragan Ligota
360. Truszkowska Agnieszka 1982 Legionowo
361. Trzcionka Mirosław 1986 Katowice
362. Urban Sylwia 1984 Night Runners
363. Urbaniak Natalia 1980 Warszawa
364. Walczak Anna 1984 Swarzędz
365. Walczak Łukasz 1983 lub wybierz z listy
366. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team
367. Walczak Sławomir 1970 Czechowice-Dziedzice
368. Warakomska Anna 1972 Inowroclaw
369. Wiecha Małgorzata 1970 Łódź
370. Wiecha Mariusz 1969 Łódź
371. Wiese Aleksandra 1987 Poznań
372. Więch Łukasz 1982 Warszawa
373. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
374. Wiśniewska Małgorzata 1981 Gdynia
375. Wiśniewska Patrycja 1991 Warszawa
376. Wiśniewska Patrycja 1976 warszawa
377. Witek Rafał 1985 Kęsy Team
378. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Przeźmierowo
379. Wojciechowska Justyna 1979 Poznań
380. Wojciechowski Marcin 1977 Poznań
381. Wojdanowska Małgorzata 1987 Tarnowskie Góry, pow. tarnogór
382. Wojewódka Anna 1991 Wieluń
383. Wolff Viola 1967 Buk
384. Wołoszczak Filip 1988 Warszawa
385. Wosk Joanna 1962 Bo jak nie My, to Kto?
386. Wójcik Agnieszka 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
387. Wójcik Katarzyna 1980 Ekipa Na Kijach
388. Wójcik Robert 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
389. Wrona Andrzej 1959 TRIATHLON LUBLIN TEAM
390. Wronka Emil 1994 Swarzędz
391. Wronka Emil 1994 Swarzędz
392. Wyrwich Angelika 1974 Katowice
393. Zaborowska Wiktoria 1992 Sochaczew
394. Zagórska Agnieszka 1975 Rąbień AB
395. zajączkowska Bożena 1965 Kaliska 14
396. Zastawny Tomasz 1980 Warszawa
397. Zbieć Bożena 1960 DARFIK Team
398. Zbieć Janusz 1956 DARFIK Team
399. Zdanowicz Marta 1977 Słupsk
400. Zielaskowski Mariusz 1970 Klub Pyszczka
401. Zwierzchowski Piotr 1991 POZNAŃ
402. Żywica Dorota 1975 Huragan Ligota
403. Żywko Elżbieta 1952 Prosperita