Lista startowa

BOTANICZNA PIĄTKA - edycja wirtu@lna świąteczna

17.12.2020 - 31.12.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 348


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewski Łukasz 1986 LA trener
2. Adamowicz Andrzej 1946 Łódź
3. Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz
4. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
5. Aniołek-Kowalska Agata 2010 SKS 137 Delfin Łódź
6. Antosiak Małgorzata 1979 Łęczyca
7. Anyż Maria 1951 Kije w dobrych rękach
8. Armacińska Edyta 1990 Sosnowica
9. Balińska Justyna 1987 Warszawa
10. Baltyn-Przybyłek Maria 1982 J.A.H.A.I.K.Z
11. Bałwas Maria 1989 Grupa Profesja
12. Baranowska Marta 1989 Klub Biegających Leśników
13. Barszczewska Marta 1987 Warszawa
14. Bator Zbigniew 1956 Warszawa
15. Beck Zofia 1947 Adaś team
16. Bednarska Jolanta 1984 Tarnobrzeg
17. Bernacik Jacek 1975 Magic
18. Bębnik Grzegorz 1970 Bieruń
19. Białas Bartosz 1985 DEAF RUNNER
20. Bieniak Łukasz 1984 TriAmator
21. Bieńkowski Daniel 1989 Warszawa
22. Błażejczyk Karolina 1992 Warszawa
23. Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna 1970 Warszawa
24. Bogucka-Zoń Izabela 1979 Warszawa
25. Bogus Dagmara 1990 Wrocław
26. Bohusz-Rubaszewska Ewa 1955 Warszawa
27. Boroń Izabela 1975 Piaseczno
28. Borsuk Damian 1985 Poznań
29. Breguła Ewa 1967 NORDICUS Strzybnica
30. Brzęczek Izabela 1971 Józefosław
31. Brzozowski Jarosław 1964 BRZOZA TRI TEAM
32. Butler Anna 1990 Wrocław
33. Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO
34. Cebulska Agnieszka 1985 Vege runners
35. Celanowicz Lidia 1981 Inowrocław
36. Cepa Anna 1986 Łódź
37. Cerisola Ewa 1987 MMC Mariusz Czapnik
38. Chechelska Bożena 1958 Katowice
39. Chmielewska Natalia 1998 -
40. Cholewinska Longina 1966 Hernik team
41. Choryńska Danuta 1948 Swarzędz
42. Chudy Emil 1986 Chudy team
43. Chudzik Magdalena 1978 Wojcieszyn
44. Ciarka Krystyna 1949 człapskiteam
45. Cieślak Krzysztof 1980 Fajnie Czasem Biegać (FCB)
46. Cież Marcelina 1994 Warszawa
47. Ciosek Ewa 1978 Death Frogs
48. Cupriak Edwin 1975 Piastów
49. Czapnik Małgorzata 1963 Kajetany
50. Czapnik Mariusz 1963 Kajetany
51. Czapura Elżbieta 1957 MK Team
52. Czarnota Anna 1971 1970
53. Daniel Monika 1987 Lublin
54. Danielczyk Maria 1991 Kobiety w biegu
55. Darska Katarzyna 1991 Leśni Olimpijczycy
56. Dąbrowa Wojciech 1949 -
57. Demczuk Lilianna 1977 Łęczna Biega
58. Domański Jaroslaw 1963 SPARTAKUS BEŁCHATOW
59. Doskocz Nina 1986 Ząbki
60. Drobiazg Cezary 1979 Lublin
61. Drygalska Aleksandra 1954 Kije w dobrych rękach
62. Drzyzga Maksymilian 2012 Modlnica
63. Drzyzga Miłosz 2014 Modlnica
64. Dziąbor Andrzej 1974 #byledomety
65. Dzierzgowska Magdalena 1977 Maszerujemy z Nogami w Chmurach
66. Fandrych Krzysztof 1972 Zgierz
67. Fedorczuk Monika 1976 Death Frogs
68. Flis Artur 1986 Michałowice
69. Franczak Anna 1968 NW CZŁAPSKI TEAM
70. Franczak Małgorzata 2002 NW CZŁAPSKI TEAM
71. Garncarz Jakub 1985 Dąbrowa Górnicza
72. Gawlik Jacek 1980 Świnice Warckie
73. Gawlik Kinga 1980 Świnice Warckie
74. Gelc Violetta 1964 LOCO TEAM
75. Gendera Bartosz 1981 Poznan
76. Gierka Aleksandra 1995 Wrocław
77. Gładyga Katarzyna 1979 Diversion
78. Głowacki Szymon 1981 Deaf Łódź
79. Gołaszewski Jacej 1987 Łódź
80. Gołębiewski Marcin 1980 #biegamizbieram
81. Gostyńska Weronika 1979 Kraków
82. Goździk Agata 1973 Łódź
83. Grabara Adam 1973 Katowice
84. Graczyk Martyna 1992 Nowa Iwiczna
85. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły
86. Gruszka Aleksandra 1979 Dream Team Pear Team
87. Gruszka Jakub 1984 Dream Team Pear Team
88. Grzebieluch Elżbieta 1956 SOSNOWIEC
89. Handke Miłosława 1976 Paniówki
90. Hanysz Worach Paulina 1986 Magic
91. Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 Warszawa
92. Herczakowski Jarosław 1981 Piaseczno
93. Horbacz Dariusz 1971 Sosnowiec
94. Hunkiewicz Ewa 1978 Warszawa
95. Jabłonka Radosław 1977 DZIADY OCR
96. Jagiełło Paweł 1989 Łódź
97. Jakubczak Iwona 1969 ŁÓDŹ
98. Jakubczak Paulina 1991 Łódź
99. Janiszewski Aleksander 1975 Warszawa
100. Janiszewski Jakub 1988 Sii Running Team
101. Jaworska Milena 1993 Łódź
102. Jędryka Anna 1992 OCR GRUBAS TEAM
103. Jóźwiak Agnieszka 1979 Zgierz
104. Juszczak Leszek 1963 Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na Czele
105. Kaczmarek-Flis Małgorzata 1979 Konstantynów łódzki
106. Kałek Marcin 1978 Gowarzewo Family
107. Kałużna Anna 1953 Kolej na marsz
108. Kancik Piotr 1975 -
109. Kansy Lucyna 1989 Katowice
110. Kaspryk Jolanta 1978 Warszawa
111. Kawulak Kazimierz 1963 Jaworzno
112. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
113. Kempa Adam 1975 Mikołów
114. Kempa Olga 2009 Mikołów
115. Kępska Paulina 1987 Piekary Śląskie
116. Kisiel Laura 1961 BBKTS
117. Klamerus Izabela 1973 Nowy Targ
118. Kluj Bogusław 1958 Biegam dla Sandry i Roberta
119. Knapik Adrian 1987 Bełchatów
120. Kobierska Karolina 1987 Krasnalek
121. Kocoń Rafał 1984 Warszawa
122. Kokot Dariusz 1974 Tychy
123. Kolbuszewska Karolina 1976 Death Frogs
124. Kołodrub Małgorzata 1974 Warszawa
125. Kołomański Marek 1978 Ekobiegi
126. Konstańczak Joanna 1983 Poznań
127. Korcz Agnieszka 1971 Lancelot Studio Agnieszka Korcz
128. Koroś Magdalena 1964 Chyliczki
129. Kosińska Anna 1959 Łódź
130. Kosiński Michał 1990 Łódź
131. Kostańska Beata 1978 Kościan Team
132. Kotlicka Kamila 1980 Gdańsk
133. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
134. Kozłowska Bożena 1976 Katowice
135. Kozłowska Bożena 1976 Katowice
136. Krawczyk Mateusz 1987 Częstochowa
137. Krugiolka Renata 1985 Aktywnie w pniewach
138. Krupkowska Matylda 1991 Poznań
139. Krych Katarzyna 1993 Poznań
140. Kubacka Monika 1975 Katowice
141. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team
142. Kubiak Paweł 1992 Huragan Ligota
143. Kubiak Tomasz 1974 Falochron Lusówko
144. Kucharski Dariusz 1978 Spartanie Dzieciom
145. Kuchta Monika 1979 Łódź
146. Kuczyński Rafał 1971 26 2
147. Kuder Anna 1965 Warszawa
148. Kukowka Adam 1982 Niezniszczalni
149. Kulawiak Michał 1980 Pan
150. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk 80-288
151. Kurzątkowska Karolina 1996 Poznań
152. Kuśmierczak Łukasz 1983 Zelów
153. Kuźma Anna 1990 SMMP
154. Kuźmicki Michał 1983 Aleksandrów Łódzki
155. Kwiatkowska Karolina 1995 Żory
156. Kwiatkowski Sylwester 1972 Żory
157. Kwiatkowski Tomasz 1978 Warszawa
158. Kwieciński Piotr 1982 Luboń
159. Lendzion Michał 1989 Stanin
160. Lenkiewicz Agnieszka 1982 Diversion
161. Lewandowski Robert 1982 Nordick Walking Błonie
162. Łaciak Kinga 1986 Węgrzce Wielkie
163. Łaciak Sebastian 1984 Węgrzce Wielkie
164. Łaski Kamil 1992 Rossbiegani
165. Ławnicka Krystyna 1958 Grójec
166. Ławnicka Monika 1983 Warszawa
167. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku
168. Ławniczak Michał 1984 1
169. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
170. Łuszcz Konrad 1998 #GrodziecRun
171. Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
172. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica
173. Madeńska Karolina 1982 Konstancin-Jeziorna
174. Magdoń Maria 1984 Death Frogs
175. Majsterek Marian 1950 Asiory Benka
176. Malik Jakub 1993 Kobylin
177. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań
178. Małolepszy Zdzisław 1970 Jednoosobowy Team
179. Mansfeld Dorota 1972 NORDICUS STRZYBNICA
180. Marcewicz-Kuba Agnieszka 1970 Lubelski Klub Morsow
181. Marciniak Eliza 1978 Pura Vida
182. Marcinkiewicz Wojciech 1991 Warszawa
183. Marcinowski Piotr 1971 Dzik
184. Marczyński Piotr 1978 Legionowo
185. Marecka Agata 1981 Team 3:33
186. Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
187. Marzec Anna 1988 Kraków
188. Matusiak Piotr 1988 Łódź
189. Matyja Anna 1970 #śremchodzi
190. Matyla-Krajewska Karolina 1976 ZALASEWO
191. Matyla-Krajewska Karolina 1976 Zalasewo
192. Matysiak SŁawomir 1987 Chrzanów
193. May Marcelina 1986 Poznań
194. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy
195. Mendrek Ireneusz 1982 TurboDziki
196. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16/parkrun Kościan/Wataha
197. Mertyn Łukasz 1986 Łódź
198. Michalska Beata 1968 TARNOWSKIE GÓRY
199. Michalska-Ćwiek Joanna 1973 Ruda Śląska
200. Micor Jolanta 1992 #HAPPYRUNNERS
201. Miernicki Michał 1983 MIKKELLER RUNNING CLUB WARSAW
202. Mikołajczak Magdalena 1986 Poznań
203. Misiak Anna 1988 Team ZabieganeDni
204. Miszczuk Ewelina 1976 Zgierz
205. Młynarczyk Ewa 1983 Zielonka
206. Musiał Anna 1991 DBL
207. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
208. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
209. NagÓrski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
210. Nawrot Andrzej 1978 Energy Team Jelenia Góra
211. Niewczas Barbara 1982 Lubartów
212. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team
213. Nosek Jan 2005 NOSKI TRZY
214. Nowacki Michał 1981 Poznań
215. Nowaczek Ewa 1983 Lublin
216. Nowak Emilia 1979 Śrem
217. Nowak Ewelina 1987 TriAmator
218. Nowak Urszula 1966 TriAmator
219. Nowak Waldemar 1963 TriAmator
220. Nowicka Daria 1976 NW z RZS Zielona Góra
221. Ochnio Marta 1968 Barlinek
222. Ochocka Ewa 1978 ŁÓDŹ
223. Ochocki Łukasz 1981 Łódź
224. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team
225. Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
226. Olczyk Katarzyna 1966 PWPW
227. Oraczewska Ewa 1993 Pruszków
228. Ostrowska-Lentas Iwona 1977 Łódź
229. Paczkowska Aneta 1978 Obrzycko
230. Papka Danuta 1984 Łódź Kocha Sport
231. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
232. Piasecka Magdalena 1979 Lublin
233. Pieprzowski Robert 1972 MaszerujemyzNogamiWchmurach
234. Pietrzak Katarzyna 1995 Błażeja | #teambiegiwlkp
235. Pietz Mikołaj 1979 CBN
236. PiguŁa Krzysztof 1962 ŁÓDŹ
237. Pilska Magda 1977 Bieniewice
238. Pińkowska Anna 1995 Konstancin-Jeziorna
239. Piontek Elżbieta 1970 Bydgoszcz
240. Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 Warszawa
241. Piotrowska-Mańko Katarzyna 1975 Papugi
242. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
243. Piotrowski Jerzy 1955 DZIADY OCR
244. Plichcińska Małgorzata 1975 Warszawa
245. Podymska Emilia 1986 Plewiska
246. Podymska Hanna 2002 Strzałkowo
247. Pokorny Joanna 1969 Wrocław
248. Polakowska Agnieszka 1979 Warszawa
249. Polakowska Martyna 2008 Warszawa
250. Polarok Małgorzata 1980 Poznań
251. Przepióra Jacek 1977 Atomowe krasnale
252. Przepłata Jarosław 1991 Strzegomska dwunastka
253. Przybyszewski Radosław 1978 Skierniewice
254. Przygocka-Wypych Magdalena 1969 Pabianice
255. Ptak Arkadiusz 1979 crazy birds
256. Ptak Marcin 1981 Łódź
257. Puchowska Krystyna 1953 Cegłów
258. Puczyńska Agnieszka 1984 Warszawa
259. Pustelnik Jolanta 1993 Kraków
260. Raczkowska Dorota 1975 Bractwo biegowe BGK
261. Radecki Marcin 1980 Łódź
262. Rajtar Robert 1978 Brygada RR
263. Ratajczak Filip 2007 Toruń
264. Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam ;)
265. Reda Alicja 1960 NW CZŁAPSKI TEAM
266. Rękawek Gabriela 1983 Warszawa
267. Rojek Stanisław 1970 Mińsk Mazowiecki
268. Rondio Anna 1988 Konstantynów Łódzki
269. Rostecka Dorota 1992 Banda Rogala
270. Rowiński Kamil 1989 Chylice
271. Rowiński Paweł 1987 NW CZŁAPSKI TEAM
272. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
273. Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners
274. Różańska Magdalena 1976 Warszawa
275. Rubaszewski Paweł 1961 Warszawa
276. Rusiniak Magdalena 1992 Gdynia
277. Rutkowska Maja 1985 TeamZabieganeDni
278. Rutkowski Przemysław 1992 Wyszków
279. Rybarczyk Maria 1980 Wronki
280. Rydzewska Ela 1980 Ohana
281. Rydzewska Marta 1986 Ohana
282. Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
283. Rzosiński Paweł 1987 Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
284. Sajduda Łukasz 1986 Bełchatów
285. Sapa Dariusz 1967 Bydgoskie Żółwie
286. Sekieta Dorota 1966 Pabianice
287. Sekieta Marek 1968 Pabianice
288. Senska Joanna 1973 Inowrocław
289. Siemiątkowska Agata 1974 AGABAS
290. Sierzputowska Ewa 1966 Sie_Biega
291. Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega
292. Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt
293. Sinkiewicz Lidia 1988 Lipce Reymontowskie
294. Sitkiewicz Anna Maria 1977 Nadarzyn
295. Skoczykłoda Szymon 1984 Mikołów
296. Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
297. Skrzydłowski Rafał 1995 Pabianice
298. Smoczyk Mirosława 1975 Warszawa
299. Sobczak-Waliś Monika 1980 Lisków
300. Solecki Dariusz 1965 Bo jak nie My, to Kto?
301. Soszyńska Katarzyna 1979 Łódź
302. Spyra Kamil 1986 Spyrowka
303. Stachera Sylwia 1972 Warszawa
304. Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas
305. Stachowiak Marcin 1991 -
306. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo
307. Stadnik Marcin 1991 Leszczydół-Nowiny
308. Stańczak Dominika 1979 Stańczak Skład
309. Stańczyk Krzysztof 1947 KB V-MAX Adamów
310. Stockfisch Norbert 1976 Dzieci Nocy
311. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
312. Szrobarczyk Małgorzata 1963 Karchowice
313. Szydłowski Gaweł 1993 Łódź Ratunkowa
314. Szymański Arkadiusz 1977 Warszawa
315. Szysler Renata 1959 Ekipa na Kijach
316. ŚwiĄtek Ewa 1957 PIASKI
317. Świątek Katarzyna 1982 64-100
318. Targosz Katarzyna 1987 Poznań
319. Techner Dawid 1977 Dąbrówka
320. Techner Magdalena 1979 Dąbrówka
321. Thomas Szczepan 1961 Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
322. Tomaszewski Michał 1991 Poznań
323. Torzewska A 1974 Warszawa
324. Torzewski Janusz 1973 Warszawa
325. Turczyńska Maria 1950 Ferajna Nordica Jabłonna
326. Ulych Adam 1988 Żory
327. Walczak Łukasz 1983 Przeźmierowo
328. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night
329. Walentynowicz Aneta 1977 LOTOS Running Team
330. Warakomska Anna 1972 Inowrocław
331. Warzocha Bartłomiej 1983 WARSZAWSKA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO
332. Wasiak Tomasz 1982 RAZEM TRENUJEMY SPORT
333. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
334. Wilińska Justyna 1981 Deaf Łódź
335. Wirowski Piotr 1955 Na Pętelkę
336. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Przeźmierowo
337. Wojewódzki Marcin 1993 WOJEWÓDZCY TEAM
338. Wojtal Dawid 1993 WOJTAL TEAM
339. Wojtysiak Anna 1981 Śrem
340. Wołoszczak Filip 1988 Warszawa
341. Wosk Joanna 1962 Bo jak nie My, to Kto?
342. Wójcik Katarzyna 1980 Ekipa Na Kijach
343. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica
344. Wysocki Mariusz 1983 Międzyrzecz
345. Zagórska Agnieszka 1975 Rabień AB
346. Zapała Monika 1981 Crossfit z16
347. Zdanowicz Marta 1977 Dwa Kije Słupsk
348. Żukowski Sebastian 1986 Warszawa