Lista startowa

BURY MIS GRAVEL 2024 - ultramaraton rowerowy
ul. Osadowa 7, Nowy Klincz, 83-400 Kościerzyna, 23-25.08.2024
Dystans: 120 km / 200 km / 400 km
Limit uczestników: 150 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 49


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Godzina startu -> Opłacono ->
1. Baniewicz Przemysław 1977 Toruń 400 km piątek, 6:00 nie
2. Bekas Michał 1984 Poznań 120 km sobota, 7:10 nie
3. Bogusiewicz Antoni 1983 Poznań 400 km piątek, 6:30 tak
4. Bujak Piotr 1984 Krakoskie precelki 400 km piątek, 6:00 nie
5. Burnos-Paszczak Aleksandra 1987 Bikeowe Wyprawy 200 km sobota, 6:00 nie
6. Chodzinski Sebastian 1977 TeamJosh 120 km sobota, 7:30 nie
7. Cyran Mirosław 1978 Otmuchów 400 km piątek, 6:30 nie
8. Gałązka Karol 1990 karol_ultravelowy 200 km sobota, 6:00 tak
9. Golczak Sebastian 1982 www.koloridecycling.com 200 km sobota, 6:30 nie
10. Gonet Grzegorz 1986 Warszawa 400 km piątek, 6:30 tak
11. Góral Tomasz 1978 Złocieniec 400 km piątek, 6:30 nie
12. Górski Patryk 1998 Gdańsk 400 km piątek, 6:00 tak
13. Harzyński Łukasz 1981 Piła 200 km sobota, 6:00 nie
14. Hładyniuk Krzysztof 1975 Pogranicze Gaj 400 km piątek, 6:05 tak
15. Jurkowski Michał 1978 Olsztyn 200 km sobota, 6:30 tak
16. Kaczmarczyk Tomasz 1980 Kosox bike team 400 km piątek, 6:00 nie
17. Klasiński Bartosz 2000 Renovi.pro 400 km piątek, 6:00 tak
18. Klasiński Łukasz 1994 Renovi.pro 400 km piątek, 6:00 tak
19. Klasiński Radosław 1991 Renovi.pro 400 km piątek, 6:00 tak
20. Kolibski Artur 1979 Gdańsk 200 km sobota, 6:30 tak
21. Kołakowski Filip 1985 PSAT 200 km sobota, 6:20 nie
22. Kompiel Dawid 1980 Bike’owe wyprawy 200 km sobota, 6:00 nie
23. Kornaszewski Wojtek 1983 Bydgoszcz 400 km piątek, 6:30 tak
24. Kosecki Łukasz 1989 Osieczna 200 km sobota, 6:30 tak
25. Kozłowski Marcin 1976 Rumia 120 km sobota, 7:30 nie
26. Król Jarosław 1980 krecimydlazabawy.com 200 km sobota, 6:30 tak
27. Kruszyński Kamil 1992 KaszebeGRVL 200 km sobota, 6:30 tak
28. Łysak Przemysław 1977 Stęszew 200 km sobota, 6:00 nie
29. Makowska Maja 1991 Sugarwoman/eazymut.pl 200 km sobota, 6:30 nie
30. Markefka Sergiusz 1993 Katowice 120 km sobota, 7:30 tak
31. Mermer Robert 1981 Częstochowa 120 km sobota, 7:30 tak
32. Miliszewski Tomasz 1994 Wspólnota Burego Misia 200 km sobota, 6:30 tak
33. Nasternak Tomasz 1992 białystok 120 km sobota, 7:00 tak
34. Pinczewska Agnieszka 1980 Warzelnia Domowa LEJMIZA 400 km piątek, 6:30 tak
35. Pinczewski Robert 1977 Warzelnia Domowa LEJMIZA 400 km piątek, 6:30 tak
36. Pitura Jakub 2002 Lubsko 120 km sobota, 7:00 tak
37. Potrykus Krystian 1995 Dobrzewino 400 km piątek, 6:15 tak
38. Przybylak Anna 1986 ŚRODA WLKP. 200 km sobota, 6:00 tak
39. Rybus Magda 1992 Łód 120 km sobota, 7:00 nie
40. Rychlewski Bartosz 1988 Deloitte Adventure Team 200 km sobota, 6:30 nie
41. Słaby Marcin 1984 Gdańsk 200 km sobota, 6:00 tak
42. Stefaniak Leszek 1973 Gdańsk 200 km sobota, 6:15 nie
43. Stręk Jerzy 1989 BAR 200 km sobota, 6:30 tak
44. Studzinski Chrystian 1986 KaszebeGRVL 200 km sobota, 6:30 nie
45. Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 Follow Your Dreams 200 km sobota, 6:00 tak
46. Wiśniewski Kamil 1999 Dream Team Czerwonak 200 km sobota, 6:00 tak
47. Wojciechowski Kamil 1999 Dream Team Czerwonak 200 km sobota, 6:00 tak
48. Zdąbłarz Marcin 1983 Chrzanów 200 km sobota, 6:30 tak
49. Zieleśkiewicz Marcin 1984 Poznań 200 km sobota, 6:30 nie