Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń 13.05.2017


Liczba zgłoszonych zawodników: 717



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamek Marcin 1978 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
2. Adamska Natalia 1995 Stare Oborzyska
3. Adamski Nikodem 1972 Stare Oborzyska
4. Aleksejew Kamil 1996 Protetica Łódź Łódź
5. Andrzejczak Maciej 1972 Odlewnia Żeliwa \" Śrem S.A.\" Śrem
6. Andrzejczak Szymon 1986 Parle.cc Śrem
7. Andrzejewska Barbara 1974 AF Mosina Team MOSINA
8. Andrzejewski Wojciech 1991 Team DECATHLON Komorniki Poznań
9. Antkowiak Joanna 1993 Piechanin
10. Arkadiusz Antczak 1980 Dopiewo
11. Badowska Marzena 1976 Szczecin
12. Badowski Paweł 1975 Szczecin
13. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
14. Bailey Joanna 1983 Cityzen Poznan
15. Bajer Przemysław 1975 ChampionMan Team Czempiń
16. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team Czempiń
17. Bajor Justyna 1983 Nowy Tomyśl
18. Bajstok Adrian 2000 Junior Nietążkowo Czempiń
19. Bambrowicz Miłosz 1992 KB SPOKO Jarocin
20. Baranowska Monika 1980 KB SPOKO Kościan
21. Barczewski Marek 1989 Bydgoszcz Triathlon Team Toruń
22. Bartkowiak Krzysztof 1993 Sepno
23. Bartkowiak Łukasz 1987 Kościan
24. Bartkowiak Robert 1991 Kościan
25. Bartoszek Katrzyna 1986 Rogozinski klub biegacza Nienawiszcz
26. Bartoszek Konrad 1981 Józefów
27. Bartoszek Łukasz 1984 RunDrive Nienawiszcz Nienawiszcz
28. Bielawska Justyna 1980 RAGABA MEBLE TEAM Wojcieszów
29. Biernat Przemysław 1981 Czempiń
30. Biernat Rafał 1976 AF MOSINA TEAM Krosinko
31. Bilski Marcin 1979 OPONEO.PL Bydgoszcz
32. Błajet Marek 1957 Lux Taxi Poznan Suchy Las
33. Błajet Michał 1980 CentrumRowerowe.pl Skórzewo
34. Błoch Norbert 1974 Pabianice
35. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
36. Brzeziński Krzysztof 1984 KM PSP Poznań Kostrzyn Wielkopolski
37. Brzeznicka Justyna 1980 RAGABA MEBLE TEAM warszawa
38. Bubełą Adam 1975 Poznań
39. Buchert Mariola 1987 ChampionMan Team CZEMPIŃ
40. Bukowski Tomasz 1972 Puszczykowskie Towarzystwo Cyklistów Puszczykowo
41. Byczyk Jarosław 1968 parkrun Poznań Zalasewo
42. Chalcińska Izabela 1975 Ostrów Wielkopolski
43. Chmielewski Michał 1982 METZINK RUNNING POZNAN Poznań
44. Chmielewski Tomasz 1965 FIT-MAX BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
45. Chmielewski Witold 1981 MIchałowice
46. Chraplak Tomasz 1977 Kościan
47. Chudy Kuba 1982 Poznań
48. Cichocki Tomasz 1982 Komorniki
49. Ciesielski Jarek 1968 KB SPOKO Poznań
50. Czarnota Piotr 1982 TRI NEGU Jaworzno
51. Czayka Krystian 1982 ProRunning Promotion Warszawa
52. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
53. Dąbkowska Danuta 1972 35 PLUS WŁOSZAKOWICE
54. Dąbrówka Tomasz 1974 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
55. Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear Poznań
56. Dębowski Wiktor 1987 Czempiń
57. Dopierała Adam 1980 TC PCP RUNNERS ŚREM
58. Drab Adrian 1983 Unit Martombike Team Kalisz
59. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
60. Durkalec Michał 1991 Poznań
61. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Steszew
62. Dymitrowski Maciej 1985 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn
63. Dyrdał Przemysław 1990 Plewiska
64. Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl Poznań
65. Fechner Przemysław 1982 Kościan Team Kościan
66. Felhauer Daria 1992 Witobel
67. Florek Błażena 1976 SIERNIKI SĄ EKO Czempiń
68. Formela Justyna 1979 NIGHT RUNNERS Ostrów Wlkp
69. Fudala Tomasz 1984 wkurw_team Rokietnica
70. Gadziński Robert 1975 Krosno
71. Gajewski Krzysztof 1956 Łódź
72. Galewski Maciej 1978 Śrem
73. Garczarek Mikolaj 1980 Garchem Team Granowo
74. Gbiorczyk Robert 1964 ŚTC Śmigiel Śmigiel
75. Gieszczyńska Magdalena 1980 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
76. Golak Krzysztof 1985 ChampionMan Team Czempiń
77. Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska Pobiedziska
78. Gordon Jacek 1960 SPRINT-ALUGrup Ostrów Wielkopolski
79. Gorynia Krzysztof 1974 Amator Poznań
80. Graczyk Filip 1994 UKS Cityzen_/BE3 Nekla
81. Grajzer Jacek 1966 SUMIN SUCHY LAS POZNAŃ
82. Grygier Łukasz 1982 Rada Miejska Czempiń Czempiń
83. Gryzoń Adrian 1987 KB SPOKO Stary Lubosz
84. Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team Kościan
85. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
86. Grześ Marek 1958 runners power Śrem
87. Guziński Dariusz 1963 pabianice
88. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
89. Hamrol Grzegorz 1971 Bordowe Noski Team Wrocław
90. Hamrol Paweł 1975 Nowe Borówko
91. Hankiewicz Artur 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
92. Heneczkowska Anna 1993 Decathlon Franowo Poznań
93. Herwart Maria 1964 Białe Żabki Poznań
94. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home Poznań
95. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
96. Jadwiszczak Artur 1976 LSKK Bełchatów Bełchatów
97. Jajeśnica Jacek 1975 Poznań
98. Jakubczak Jarek 1975 Zgrupka Team Gądki
99. Jakubowski Marcin 1982 KB SPOKO Poznań
100. Jakubowski Rafał 1978 Gostyń
101. Janaszak Jerzy 1947 GKR GOSTYŃ Krzywiń
102. Janiszewski Przemysław 1975 Mosina
103. Jedraszyk Agnieszka 1973 Ciacho Team Triathlon Paczkowo
104. Jessa Włodzimierz 1965 Odlewnia Żeliwa " Śrem S.A." Śrem
105. Jędraszyk Klaudia 1995 Ciacho Team Triathlon Paczkowo
106. Juchniewicz Lidia 1981 TriNEGU Warszawa
107. Junczyk Ewelina 1992 Velocity Poznań
108. Kaczan Piotr 1989 RATOWNICY ZG RUDNA Ścinawa
109. Kaczmarek Anna 1977 Deszczowa Team Zalasewo
110. Kaczmarek Krzysztof 1971 DESZCZOWA TEAM Września
111. Kaczmarek Łukasz 1990 Gostyń
112. Kaczmarek Robert 1995 Decathlon Franowo ŻNIN
113. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
114. Kaczmarek Tomasz 1979 Deszczowa Team Zalasewo
115. Kalaszczyński Łukasz 1984 GVT BMC Triathlon Team Płock
116. Kalemba Agnieszka 1972 Budchem Poznań
117. Kamiński Mikołaj 1979 WALECZNE PSY POZNAŃ
118. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wlkp
119. Kapitańczyk Paweł 1989 KB SPOKO Poznań
120. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
121. Karman Piotr 1981 Śrem
122. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
123. Kasperski Robert 1968 KOŚCIAN TEAM Kościan
124. Kasprzak Piotr 1966 Kuźnia Triathlonu SKÓRZEWO
125. Kaszyński Tomek 1978 Luboń
126. Kaźmierczak Łukasz 1976 CKS Helios Czempiń Czempiń
127. Kaźmierczak Małgorzata 1980 CKS Helios Czempiń Czempiń
128. Kaźmierczak Mariusz 1979 WUEF Tri Team tarnowo podgórne
129. Kaźmierczak Paweł 1981 KOŚCIAN
130. Kaźmierski Piotr 1985 akademia triathlonu Śmigiel
131. Kistowski Kacper 1993 WUEF Tri Team POZNAŃ
132. Klimczak Michał 1983 Poznań
133. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
134. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Śrem
135. Kolendowicz Sandra 1988 Zgrupka Luboń Poznań
136. Kołacki Piotr 2000 Kołacki Team Śrem
137. Kontecka Izabela 1972 Bordowe Noski Team Wrocław
138. Koska Slawomir 1978 ChampionMan Team czempin
139. Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ GOSTYŃ
140. Kościański Adam 1980 TGV Club / DUON Kościan
141. Kotas Marek 1997 GREATMAN Rybnik
142. Kotas Paweł 1988 GREATMAN Wrocław
143. Kowalski Dominik 2000 Poznań
144. Kowalski Jasiek 1979 Velocity Dąbrówka
145. Kozak Roman 1974 ChampionMan Team Czempin
146. Kozak Tatiana 1975 ChampionMan Team Czempin
147. Kozłowski Krzysztof 1977 kościan
148. Koźma Michał 1980 Poznań
149. Krajewska Anna 1979 Plewiska
150. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
151. Król Sebastian 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo Strzępiń
152. Królikowski Edward 1970 Posnania Plewiska
153. Krysztofiak Michalina 1987 Czempiń
154. Krzyżaniak Anna 1988 Poznań
155. Kubera Tomasz 1987 Odlewnia Żeliwa " Śrem S.A." Śrem
156. Kuligowska Hanna 1990 HernikTeam Poznań
157. Kunc Piotr 1978 Widziszewo
158. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
159. Kurkowska Dominika 1979 Słoń Poznań
160. Kutkowski Marcin 1995 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Tarnowo Podgórne
161. Kutkowski Michał 1995 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Tarnowo Podgórne
162. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Polkowice-Sieroszowice Niechlów
163. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
164. Kwiatkowski Szymon 1993 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Poznań
165. Leopold Marcin 1976 Zgrupka Team Komorniki
166. Leszczyńska Beata 1985 kuźnia triathlonu POZNAŃ
167. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triatlon Poznań Kórnik
168. Lewandowski Dariusz 1987 ChampionMan Team Czempiń
169. Liera Pawel 1984 Poznan
170. Lipa Dariusz 1979 AF MOSINA TEAM Mosina
171. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin
172. Ludek Tomasz 1984 ludex Przeźmierowo
173. Ludwiczak Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
174. Łakomy Dominik 1981 Kościan
175. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity Poznań
176. Łechtańska Grażyna 1970 KB Wartko Golina
177. Łoda Piotr 1979 Sigma Projekt Synergy Tri Team Poznań
178. Łopiński Aleksy 1948 4Run Team Piła Piła
179. Maciaszczyk Marek 1965 DUATHLON ROGOŹNO ROGOŹNO
180. Maćkowiak Hubert 1987 ChampionMan Team Czempiń
181. Maćkowiak Mikołaj 1999 ChampionMan Team Czempiń
182. Magdziak Zbigniew 1969 Bautechnik Zbigniew Magdziak Oborniki
183. Majcher Radosław 1977 Szczecin
184. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
185. Majchrzak Monika 1980 Śrem
186. Majchrzak Wojciech 1990 KB SPOKO Poznań
187. Malicki Tomek 1999 ChampionMan Team Czempiń
188. Małasiewicz Dariusz 1981 Komorniki
189. Mańczak Mateusz 1982 KOKA Poznań
190. Marciniak Mariusz 1976 Marwin Piaski
191. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
192. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3 Skórzewo
193. Marciniak Przemyslaw 1985 www.m40.pl Plewiska
194. Martynowicz Maria 1972 Trispace Brzoza
195. Mayer Łukasz 1980 Chod-Dróg TRI Team Gostyń
196. Miazga Sławomir 1983 Drinking Team Rakoniewice Zaparcin
197. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
198. Michalak Dorota 1975 Poznań
199. Michalak Jakub 1992 ChampionMan Team Czempiń
200. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
201. Michałowski Bartosz 1980 TGV Club / DUON Kościan
202. Michałowski Dominik 1988 Supersportowy TEAM Murowana Goślina
203. Mikołajczak Martyna 1987 Szymanowski Team Stary Lubosz
204. Mikołajczyk-Błoniarz Anna 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin Szczecin
205. Mojsiej Michał 1991 Poznań
206. Mroziewicz Dariusz 1971 Śrem
207. Mumot Artur 1976 Pomóż Tosi Rogalinek
208. Musielak Marta 1990 Stary Lubosz
209. Naglik Joanna 1991 UltraSarny Poznań
210. Nagłowski Kacper 2001 Poznań
211. Nawrocki Andrzej 1974 35 PLUS LESZNO
212. Niedzielski Eugeniusz 1953 eSesja Poznań
213. Niemkiewicz Adam 1983 NIEMKIEWICZ TEAM Żnin
214. Niemkiewicz Agnieszka 1983 NIEMKIEWICZ TEAM Żnin
215. Nita Małgorzata 1971 Poznań
216. Nowak Aleksandra Halina 1987 KS Pretorium Poznań
217. Nowak Jacek 1984 AF MOSINA TEAM Mosina
218. Nowak Jacek 1976 Urząd Miasta i Gminy Krzywiń Krzywiń
219. Nowak Jakub 1978 ChampionMan Team Nowe Borówko
220. Nowak Małgorzata 1990 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
221. Nowak Mateusz 1984 Kibole w biegu Skórzewo
222. Nowak Sebastian 1974 KB SPOKO Turew
223. Nowakowski Mikołaj 1982 ChampionMan Team Czempiń
224. Nowicki Arkadiusz 1974 KB SPOKO Kościan
225. Nykiel Aleksandra 1982 MASTERPHARM SA team Mielec
226. Ocelik Paweł 1951 ChampionMan Team Czempiń
227. Oleksy Beata 1980 Kościan
228. Opiłowski Paweł 1975 LABOSPORT Modła
229. Orwat Kasia 1972 UKS CITYZEN_ POZNAŃ / NO WOMEN NO TRI Poznań
230. Ostańska Martyna 1994 Gruszczyn
231. Ostrowski Adam 1976 Poznań
232. Owczarek Michał 1983 Raszków
233. Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy Skórzewo
234. Panke Grzegorz 1964 Runners Power Śrem
235. Paszun Mateusz 1978 Motiv Home Team Września
236. Paś Tomek 1975 Pasiol Team Wrocław Wrocław
237. Pawlaczyk Przemysław 1982 TGV Club Kościan
238. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy Biegamy Luboń
239. Pawlak Mikołaj 1976 Velocity Poznań
240. Pawłowski Grzegorz 1981 ZG Polkowice-Sieroszowice Głogów
241. Pazoła Jarosław 1973 Odlewnia Żeliwa " Śrem S.A." Śrem
242. Peters Arkadiusz 1972 Swarzędzki peleton Zalasewo
243. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan Team Czempiń
244. Piasecki Wojciech 1975 ChampionMan Team Czempiń
245. Pieczyński Robert 1965 Amator Moto Centrala Luboń
246. Piekarski Marek 1971 Restauracja KING FU Bydgoszcz Bydgoszcz
247. Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski individuell Kliny
248. Piotrowicz Justyna 1978 Helios Czempiń Czempiń
249. Piotrowski Damian 1987 Przemęt MTB Team Przemęt
250. Pitracha-Michalak Agata 1981 Rogalinek
251. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
252. Pluta Olena 1990 Crocodigy Jarocin
253. Płocieniak Paulina 1994 ChampionMan Team Czempiń
254. Png Suseł Aleksander 1988 Mikołów
255. Polkowska Monika 1978 Velocity Skórzewo
256. Polkowski Stanisław 1963 zmierz-nie-szacu.pl Badania wydolnościowe Murowana Goślina
257. Poltrok Dorota 1985 Neuss
258. Poniedziałek Filip 1984 Yuppi Squad Plewiska
259. Poprawiak Malwina 1987 Superior Bike Team Poznan
260. Pospieszny Robert 1974 Międzychód / Bielsko
261. Proszak Bogdan 1956 zgrupka luboń Poznań
262. Proszak Rafał 1976 Parkrun Poznań POZNAŃ
263. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia, SPORTY WALKI GOSTYŃ, Gostyn
264. Przybylska Joanna 1987 rodzinka.com Poznań
265. Przybysz Jaromir 1966 xxx LESZNO
266. Quoos Jędrzej 1982 Hotel Wieniawa Leszno
267. Radke Edward 1945 35 Plus Włoszakowice
268. Ratajczak Jacek 1988 Rawicz
269. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
270. Ratajszczak Maciej 1988 Czempiń
271. Remiasz Krzysztof 1984 Komorniki
272. Remisiewicz Lukasz 1982 Bydgoszcz Triathlon Team Warszawa
273. Rorhe Arkadiusz 1988 Mosina
274. Rostek Piotr 1961 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Jelonek
275. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
276. Rożek Robert 1977 warszawa
277. Ruskowiak Paweł 1978 KOŚCIAN
278. Rychel Grzegorz 1980 Zgrupka Team Luboń
279. Ryś Sebastian 1975 Tulce
280. Rytter Monika 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
281. Rzeszutek Sylwia 1973 Kościan
282. Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
283. Schwarz Krzysztof 1974 KB SPOKO Kościan
284. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
285. Sęczkowski Aleksander 1995 UKS CITYZEN_/BE3 Koziegłowy
286. Si Hocine Magdalena 1978 Mocni w Gębie / ChampionMan Team Czempiń
287. Siczyński Przemysław 1977 ChampionMan Team Czempiń
288. Siejak Sławomir 1964 Czempiń
289. Siemiński Piotr 1968 jankes-garage.eu Żyrardów
290. Sikora Bronisław 1954 LKB Amator Leszno leszno
291. Sikora Katarzyna 1991 Ciacho Team Triathlon Paczkowo
292. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
293. Siołek Michał 1984 Night Runners Śrem
294. Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań Poznań
295. Skowron Krystian 1980 ZG Polkowice-Sieroszowice Głogów
296. Skrocki Dariusz 1967 Velocity Poznań
297. Skuza Sebastian 1989 Bydgoszcz
298. Sobisiak Agnieszka 1971 Klub Zgrupka Luboń Poznań
299. Socha Aleksandra 1986 Zgrupka Team Poznań
300. Socha Dariusz 1972 ZG Polkowice-Sieroszowice Głogów
301. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
302. Springer Paulina 1982 Kaźmierz
303. Stachecka Marta 1993 Poznań
304. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
305. Stanek Marzena 1978 35 Plus Górsko
306. Stankiewicz Małgorzata 1983 BornToBeIronman Warszawa
307. Stanoch Jakub 1983 UKS Cityzen poznań
308. Staszyńska Karolina 1977 KOBIETY BIEGAJĄ Tulce
309. Stempowska Maja 2000 Poznań
310. Strabel Darek 1979 DuoLife Team Poznań
311. Styziński Radoslaw 1998 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Śmigiel
312. Suchacki Michał 1989 KB SPOKO Tarnowo Podgórne
313. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM Poznań
314. Sulejewski Pawel 1980 ChampionMan Team Czempin
315. Swojak Martina 1989 Czempiń
316. Sworacki Rafał 1969 Kościan
317. Szczepanik Marcin 1972 Wolica
318. Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM Kościan
319. Szczurowski Mariusz 1984 MILO3 Bytom Odrzański
320. Szczygieł Jolanta 1983 AF MOSINA TEAM MOSINA
321. Szerszeńska Magdalena 1985 Ciechanów
322. Szewczyk Marek 1984 GVT BMC Trzebnica
323. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
324. Szklarek Mateusz 1991 Goggle Pro Active Eyewear Puszczykowo
325. Szkudlarek Krzysztof 1985 Dopiewo
326. Szturo Emil 2001 Team Białośliwie Białośliwie
327. Szukalski Cezary 1985 ChampionMan Team Czempiń
328. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS/ Lechita Komorniki
329. Szurko Michał 1978 COTTONLAND Poznań
330. Szwed Marcin 1978 Poznań
331. Szydłowski Łukasz 1978 Biegajnia Poznań Poznań
332. Szymecki Bartosz 1986 Toruński Klub Triathlonowy Toruń
333. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Czempiń
334. Talikadze Roman 1958 LKS Sana Kościan Kościan
335. Teklik Michał 1985 Grupa Podwyższonego Ryzyka Poznań
336. Tiulchenko Vladyslav 1995 NRC Warsaw Warszawa
337. Tomaszewska Paulina 1979 Nowy Lubosz
338. Tomaszewski Tomasz 1976 Nowy Lubosz
339. Tomczak Marcin 1985 Velocity Poznań
340. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
341. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Team Śrem
342. Urbaniak Marcin 1991 Papu Team/ Runner's Power Śrem Śrem
343. Walczak Piotr 1972 Czapury
344. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań Zielona Góra
345. Walkowiak Robert 1979 RATOWNICY ZG RUDNA MODŁA
346. Wasiak Marcin 1973 Stow. "Kolska Trójka" Koło
347. Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka Poznań
348. Wawrzyniak Hanna 1974 Poznań
349. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
350. Wester Mikael 1958 Stockholm City Triathlon Johanneshov
351. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team Czempiń
352. Wężyk Maciej 1970 ChampionMan Team Czempin
353. Wieczorek Anna 1986 No Name Komorniki
354. Wierzbicki Michał 1991 Zgrupka Team Świebodzin
355. Wierzbiński Jacek 1988 Puszczykowo
356. Winiarska Joanna 1976 TriSpace/Allianz Triathlon Team Bydgoszcz
357. Wiśniewski Tomasz 1974 Czempiń
358. Witfer Jacek 1977 BigYellowFoot Adventure Team Gdansk
359. Witkiewicz Joanna 1983 Mocni w Gębie Poznań
360. Witkowska Hanna 1980 KOZIEGŁOWY
361. Witkowski Bartosz 1977 KOZIEGŁOWY
362. Włodarczak Agata 1992 TriSpace Bydgoszcz
363. Włodarczak Barbara 1963 TriSpace Bydgoszcz
364. Włodarczyk Piotr 1979 Budchem Poznań
365. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempin
366. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wrocław
367. Wojtkowiak Grzegorz 1969 Biegacze Jarocin Jarocin
368. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
369. Wołoszyn Marcin 1979 ZG Polkowice-Sieroszowice Kurowice
370. Woźniak Maciej 1980 TGV Club Kościan
371. Wróblewski Krzysztof 1982 DRINKING TEAM RAKONIEWICE RAKONIEWICE
372. Zagórski Marcin 1973 Poznań
373. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Grzegorz Zawada Poznań
374. Zdrojewska Magdalena 1977 Fabryka Triathlonu Poznań
375. Zieliński Remigiusz 1986 SHOOTBOXER Mosina
376. Żaczek Jan 1958 Poznań


Dystans Długi

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
2. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
3. Aleksejew Jacek 1969 Protetica Łódź Łódź
4. Andersz-Jaworska Anna 1988 Puszczykowo
5. Augustyniak Krzysztof 1981 MKS PŁETVAL POLKOWICE Polkowice
6. Bailey Neal 1979 Cityzen Poznan
7. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
8. Bartkowiak Dariusz 1965 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WLKP.
9. Bąkowski Jarosław 1972 KB Harcownik Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice
10. Bąkowski Marcin 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań
11. Białkowski Albert 1969 TRIpower.PL Warszawa
12. Bielawski Damian 1980 RAGABA MEBLE TEAM Wojcieszow
13. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
14. Bieniek Patryk 1980 Posnania Poznań
15. Biliński Michał 1984 KS Maraton Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski
16. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa / Ron Racing ZANIEMYŚL
17. Blim Waldemar 1977 KAZIMIERZ BISKUPI
18. Błachowiak Jakub 1989 STREFASPORTU.PL MW INVEST Leszno
19. Błachowiak Mariusz 1964 Maraton Leszno Leszno
20. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle
21. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
22. Błażyńska Ilona 1982 Hart Skoki Skoki
23. Błoniarz Mirosław 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin Szczecin
24. Bogaczyk Damian 1980 Polonia Środa Środa Wielkopolska
25. Bonowicz Radoslaw 1977 Poznań
26. Brett Tomasz 1962 MLUKS Triathlon Koło Koło
27. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Be3 Cityzen Zalasewo
28. Buca Rafał 1969 MLKS BASZTA BYTÓW Sopot
29. Buczek Bartłomiej 1987 Blade Skwierzyna
30. Bućko Artur 1964 Jelenia Góra
31. Budkowski Tomasz 1975 GT RAT Wrocław
32. Bukowy Maciej 1979 BCTP/LSKK LITYŃSKI Bełchatów Bełchatów
33. Bzdręga Małgorzata 1989 Mocni w Gębie Poznań
34. Chirk Robert 1974 Bytów
35. Chochół Paweł 1974 Krzeszowice
36. Chojnowski Sebastian 1989 Silesiaman Triathlon TEAM Gliwice
37. Chruszcz Maciej 1969 AM STUDIO POZNAN
38. Chwałkowski Łukasz 1989 Supermaraton Kalisz Gołuchów
39. Ciekański Michał 1974 35 Plus Leszno
40. Cieślik Piotr 1976 amator Bełchatów
41. Crawford Graham 1965 Lewa Wolna Poznań
42. Cybułka Mariusz 1982 STAŚ BIEGA Grodzisk Wielkopolski
43. Czaplicki Szymon 1992 Supermaraton Kalisz Blizanów
44. Czarnota Krzysztof 1972 epidemiasportu.pl Lipiany
45. Czech Michał 1978 Sanpol Sport Team Poznań
46. Czekaj Marcin 1972 QSYSTEMS Leszno
47. Czyż Marek 1992 Night Runners Września Września
48. Dąbkowski Krzysztof 1975 35 PLUS WŁOSZAKOWICE
49. Dąbrowski Łukasz 1982 Ostrów Wielkopolski
50. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las suchy las/złotniki
51. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Wrzesnia
52. Drelak Dariusz 1974 UKS Sport Bralin Bralin
53. Duda Tomasz 1976 AF Mosina Team Sowinki
54. Dudkowiak Łukasz 1977 TRIATHLON ROGOŹNO -RKB Rogoźno wlkp
55. Dudziński Daniel 1976 FEBE & REAL Team Leszno
56. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
57. Dunaj Magdalena 1982 UKS Cityzen_ Poznań
58. Dziadosz Paweł 1989 Kraków
59. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
60. Fijałkowski Tomasz 1980 Sanpol Sport Team Białystok
61. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
62. Folga Marek 1975 Sidor Team Wrocław
63. Frąckowiak Dariusz 1983 Wilda Biega Poznań
64. Frączyk Robert 1978 Końskie Końskie
65. Furmańczak Daniel 1976 Topfarm Lusówko
66. Garczarek Tomasz 1972 Kościan
67. Gardener Jacek 1964 Lks victoria/Banasz Internet Team Łowicz
68. Giełda Magdalena 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WLKP.
69. Gieżek Konrad 1980 Posnania Poznań
70. Ginalski Paweł 1970 Sidor Team Dabrowa Górnicza
71. Głaczyński Marcin 1983 Poznań
72. Głowski Dariusz 1983 Active Malbork/Night Runners Poznań
73. Golak Łukasz 1983 Goggle Pro Active Eyewear Opole
74. Golanowski Mateusz 1990 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY KALISZ
75. Górecka Milena 1987 Wroniecki Klub Biegacza Wronki
76. Górny Krzysztof 1978 Sanpol Sport Team Kalisz
77. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
78. Górzny Łukasz 1976 GO! Gowarzewo Gowarzewo
79. Gramacki Paweł 1984 Tata Armata Trzcielin
80. Gromko Andrzej 1957 running team milicz M
81. Grundys Paweł 1981 Kamieniec Wrocławski
82. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
83. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
84. Halska Ania 1984 Totem Team Cieszyn Cieszyn
85. Haupt Krzysztof 1978 Suchy Las
86. Hegmit Robert 1969 Borówiec
87. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
88. Hönbrechts Tomasz 1973 Sobin
89. Humiński Andrzej 1977 Smaruj na Trening Team / GVT Gdańsk
90. Hyhs Jan 1992 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
91. Igielska Dorota 1978 ChampionMan Team Czempiń
92. Jaczun Bartek 1974 Zgrupka Team Komorniki
93. Jakubczak Andrzej 1979 Robakowo
94. Janek Łukasz 1984 - Kościan
95. Jaworski Artur 1988 Fabryka Triathlonu Poznań
96. Jesion Ireneusz 1969 LUBIN
97. Jeżewski Sławomir 1971 KGB Grzmot Komorniki Rosnówko
98. Jęczmionka Piotr 1979 TEAM AKTYWNY STĘSZEW Stęszew
99. Jędrzejko Tomasz 1979 Sidor Team Janowice
100. Józefowski Artur 1982 Kamionki Kamionki
101. Jurczak Karolina 1994 lacky lucky Leszno
102. Jursza Damian 1985 Poznań
103. Kaczmarczyk Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
104. Kaczmarek Bartosz 1983 ZŁOMOWISKO CHORYŃ KOŚCIAN
105. Kaczmarek Dawid 1985 Czempin
106. Kaczmarek Mirosław 1970 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
107. Kadłubicki Rafał 1986 RATOWNICY ZG RUDNA POLKOWICE
108. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
109. Kamoda Paweł 1981 KM Sport Team Płoty
110. Kapcińska Małgorzata 1973 Lusówko
111. Karwacki Paweł 1980 Trispace Zielonka
112. Karwowski Marcin 1990 2 Orel Przasnysz Mława
113. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team Poznań
114. Kasprzak Maciej 1983 rodzinka.com Poznań
115. Kaszubowski Patryk 1978 Danielówka Promno Pobiedziska
116. Kaźmierczak Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
117. Kępa Szymon 1987 Velocity Poznań
118. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
119. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice
120. Kimmel Mariusz 1969 KTTK Komorzanka komorniki
121. Klimaszyk Szymon 1968 B3E CITYZEN Baranowo
122. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
123. Kobiałka Michał 1977 Leszno
124. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan Team Nowe Borówko
125. Koch Przemysław 1986 ARKOCH Śrem
126. Kołaciński Michał 1981 TRI Madness Września Kalisz
127. Kołczyńska Barbara 1956 CELIRONMAN / BIKETIME Łódź
128. Kołodziejski Tomasz 1969 GINASO Poznań
129. Konkol Konrad 1982 35Plus Miastko 7
130. Konkolewski Paweł 1979 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
131. Końsko Marcin 1976 Mocni w Gębie Poznań
132. Koprowski Maciej 1978 Velocity Dąbrówka
133. Korytowski Daniel 1974 MOTIV HOME TEAM SWARZĘDZ
134. Kowalczyk Dariusz 1966 DIAMENT GNIEZNO Gniezno
135. Kowalczyk Malgorzata 1977 Triathlon Team Września Wrzesnia
136. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
137. Krajewski Maciej 1988 Hiena i Resztki Kielce
138. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
139. Ksycki Grzegorz 1976 WROCŁAW
140. Kuberka Malwina 1991 Czerwonak
141. Kubiaczyk Piotr 1979 Września
142. Kubiak Maciej 1988 Endure Team / Zoeller Tech. Reda
143. Kubiak Wojciech 1985 Goggle Pro Active Eyewear Swarzędz
144. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
145. Kuna Robert 1963 Milanówek
146. Kurczewski Bartosz 1977 CITYZEN Gruszczyn
147. Kurkiewicz Jarosław 1984 Mielone Lovers Poznań
148. Kuziemski Tomasz 1989 KS MARATON OSTROW WLKP Ostrów wlkp
149. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
150. Kwaśnik Robert 1978 Wrocław
151. Lapinski Artur 1978 Skarbka Runners Warszawa
152. Lasota Rafał 1975 Sidor Team Wysoka
153. Leszek Paweł 1989 Team Herbalife Trzemeszno
154. Lewandowski Mateusz 1987 QSG Team Poznań
155. Lipiec-Sidor Katarzyna 1972 Sidor Team Wrocław
156. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
157. Łapawa Urszula 1984 Mocni w Gębie Poznań
158. Łaszkiewicz Tadeusz 1956 Mluks Triathlon Koło Koło
159. Łączny Leszek 1961 Borkowice
160. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team Czempiń
161. Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań Poznań
162. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Poznań
163. Łużyński Tomasz 1976 TT Szczecin Szczecin
164. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
165. Majda Tomasz 1987 BZWBK Poznań
166. Malcherek Krzysztof 1972 QSYSTEMS Święciechowa
167. Malinowski Bartłomiej 1987 Poznań
168. Manowiecki Jarek 1976 TRI ULI Rawicz
169. Marcinek Tomasz 1991 Krzycko Wielkie Krzycko Wielkie
170. Marciniak Artur 1971 POZNAŃ
171. Marciniak Mikołaj 1972 Śmigiel
172. Marciniak Roman 1976 Poznań
173. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team Palędzie
174. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
175. Marczyński Przemysław 1979 Końskie
176. Markiewicz Agnieszka 1988 ProRunning Promotion Łosice
177. Markowski Michał 1978 Poznań
178. Martynowicz Michał 1972 Trispace Brzoza
179. Matuszak Bernard 1977 ŚTC ŚMIGIEL Śmigiel
180. Matuszewski Nikodem 1989 VELOCITY Warsztat Treningu Poznan
181. Matyla Bronisław 1965 SPINKO Leszno RYDZYNA
182. Meier Markus 1964 TRI4.PL KOŁO
183. Michalak Izabela 1979 K
184. Michalak Tomasz 1978 Komorniki
185. Michalik Michał 1978 poznań
186. Michałowski Mariusz 1986 Przemęt
187. Michnowski Maciej 1976 35 Plus Gostyń
188. Mielcarek Piotr 1984 MIELone Lovers Luboń
189. Miętkiewski Miłosz 1982 Czempiń
190. Mikołąjczyk Tomasz 1979 Explorador Dopiewiec
191. Mikoś Adam 1983 Warszawa
192. Milik Marcin 1977 EPO SOSNOWIEC
193. Misan Filip 1987 64-sto Leszno
194. Misiak Arkadiusz 1972 TT Szczecin Szczecin
195. Miśkiewicz Rafał 1997 Pyrzyce
196. Mrozik Andrzej 1972 Bydgoszcz
197. Murawska Monika 1980 Poznań
198. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają / TRPiaski Piaski
199. Naskręt Filip 1979 NODON / TGV Klub Widziszewo
200. Niewiada Maciej 1981 Explorador Poznań
201. Nogała Jerzy 1973 METABO TORA BIKE LESZNO
202. Nowacki Kamil 1985 WKS Piechanin Czempiń
203. Nowaczyk Przemysław 1980 AF Mosina Team LUBOŃ
204. Nowak Dawid 1981 Triceratops Poznań
205. Nowak Marcin 1976 motiv home team Poznań
206. Nowak Piotr 1974 Velocity Skórzewo
207. Nowak Tomasz 1973 Kuźnia Triathlonu Warszawa
208. Nykaza Adam 1965 amator Klikuszowa
209. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
210. Olejniczak Witold 1949 ks Maraton Ostrow Wlkp Ostrów Wlkp
211. Olejnik Piotr 1988 Funk You! Wrocław
212. Orzechowski Krzysztof 1983 Mjp druk / Dzikie Wieprze Dąbrówka
213. Ostrowicki Piotr 1971 Poznań
214. Oworuszko Jarosław 1971 Sidor Team Warszawa
215. Pachulski Paweł 1963 Sanpol Sport Team Ślesin
216. Paczyńska Monika 1979 Zalasewo
217. Pajszczyk Krzysztof 1988 Zgrupka Team Mosina
218. Pakuła Robert 1978 Poznań
219. Paluch Mirosław 1964 Budchem Oborniki
220. Palus Paweł 1973 Sidor Team Józefosław
221. Parol Rafał 1979 RAGABA MEBLE TEAM warszawa
222. Paterek Grzegorz 1980 Panterki Góra
223. Pawelczyk Kacper 1987 K.S. Celironman.pl Łódź
224. Pawelec Krzysztof 1980 KP PSP Żagań Małomice
225. Pawlak Konrad 1983 Supermaraton Kalisz Kalisz
226. Pawłowski Wojciech 1990 schapani.pl Poznań
227. Petelski Mateusz 1986 GVT BMC Gdańsk
228. Pękala Łukasz 1992 Poznań
229. Pieczynski Szymon 1977 ks maraton ostrów wlkp. WYSOCKO MAŁE
230. Pierzchalski Sebastian 1987 Biegacze w Radomsku/Rowerzyści w Radomsku Radomsko
231. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
232. Pięta Tomasz 1977 TOPFARM Luboń
233. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gębie Czempiń
234. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
235. Polkowski Marcin 1976 Velocity Skórzewo
236. Poltrok Marcin 1977 Mocni w Gębie Neuss
237. Prałat Dawid 1978 Bieging Team Zelów Zelów
238. Przemysław Pankowski 1975 Polonia Środa zaniemysl
239. Przybylski Adam 1985 rodzinka.com Poznań
240. Przybylski Jakub 1981 Velocity Dąbrówka
241. Przybylski Jarosław 1974 MLUKS Triathlon Kolo Koło
242. Radke Tomasz 1984 Babki
243. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
244. Rejmisz Rafał 1964 UNIMAT RUNNERS Garby
245. Romanowski Mateusz 1985 OSTEOPACI.com Śrem
246. Roszak Ryszard 1957 KB Wartko Golina
247. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa / Ron Racing Środa Wlkp
248. Rudzińska Martyna 1984 Rudzińscy Kostrzyn
249. Rudziński Ernest 1974 Rudzińscy Kostrzyn
250. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
251. Ruta Karolina 1982 MOTIV HOME TEAM Swarzędz
252. Rutkowski Jakub 1977 Myśmy Szliśmy Team Poznań
253. Rutkowski Stanisław 1984 TT Szczecin Szczecin
254. Sadowska Justyna 1992 Velocity Czaplinek
255. Sadurski Łukasz 1984 5 Lubuski Pułk Artylerii Tarnów Jezierny
256. Sajak Kamil 1990 Dobczyce
257. Sarnowski Paweł 1988 UltraSarny Ostrzeszów
258. Sibilski Tomasz 1982 ProRunning Promotion Dąbrówka
259. Sikorski Marcin 1977 TT Szczecin Szczecin
260. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
261. Skorupinski Jarosław 1966 Wolsztyn
262. Skrzypczak Mariusz 1973 WUEF Tri Team Tarnowo Podgórne
263. Słapa Marcelina 1988 Żywiec
264. Słowiński Marcin 1982 Sanpol Sport Team Gniezno
265. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
266. Sobański Marcin 1978 Zgrupka Luboń Poznań
267. Sobczak Katarzyna 1968 Garby
268. Sobczak Marcin 1975 TRISPACE Żołędowo
269. Sobczak Marcin 1971 Endure Team Rumia
270. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
271. Sobkowiak Tomasz 1986 Night Runners Poznań
272. Sokołowski Łukasz 1983 veganski Poznań
273. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino
274. Stachowiak Ela 1971 Zalasewo
275. Stachowiak Krzysztof 1971 Moc Zalasewa Zalasewo
276. Staruch Mariusz 1978 Bolesławiec
277. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
278. Stempniak Adrian 1989 Ciacho Team Triathlon Śrem
279. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
280. Stronka Dawid 1987 Velocity Poznań
281. Stróżycki Jakub 1982 Wroniecki Klub Biegacza / Drużyna Szpiku Poznań
282. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM Poznań
283. Suwart Marcin 1976 Velocity Poznań
284. Swat Sylwester 1993 SWAT Team Przeźmierowo
285. Szafer Andrzej 1977 POZNAŃ
286. Szał Tomasz 1979 Nie za daleko poznań
287. Szarszewski Michał 1977 FILGROSOIL TEAM Lipno
288. Szczepański Dawid 1989 cpryzmat.pl Dobrzyca
289. Szolek Jakub 1993 Ciacho Team Triathlon Śrem
290. Szukalski Kamil 1988 BikeTimeTeam.pl Łódź
291. Szymański Michał 1968 AF MOSINA TEAM Mosina
292. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi Wałcz Drugi
293. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi Wałcz Drugi
294. Szymoniak Andrzej 1961 Wołów Wołów
295. Szymoniak Jakub 1987 Wołów
296. Śmigaj Tomasz 1981 Jeżyce Biegają Poznań
297. Światłoń Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Chojnów
298. Świątek Maciej 1977 Osw Tri Team Ostrów Wielkopolski
299. Tabat Piotr 1980 TRIATHLON ROGOŹNO Rogoźno
300. Tauchert Dariusz 1967 TADAR TEAM Kamionki
301. Tepper Marcin 1977 Kórnik
302. Tomasiak Natalia 1986 Salomon Suunto Team Krynica-Zdrój
303. Tomaszewski Mikołaj 1980 TGV Club Kościan
304. Topczewski Gracjan 1976 Bydgoszcz Triathlon Team/ Tri Space Bydgoszcz
305. Trawczyński Jacek 1969 TO TYLKO TRIATHLON  Bydgoszcz
306. Turbański Wojciech 1970 Leszno
307. Visentin Eric 1977 Triathlon Mietków Team Wrocław
308. Wadzińska Paulina 1984 Herbalife Bydgoszcz
309. Walerczyk Paweł 1966 Kórnickie Bractwo Rowerowe Kórnik
310. Waligórski Waldemar 1979 DIAMANT PRO SPORT POZNAN
311. Walkowiak Bartosz 1980 www.studio-motiv.pl Plewiska
312. Wasilewski Michał 1980 Sidor Team Heggedal
313. Westfal Jacek 1973 Szczecin
314. Wiącek Marek 1962 Team LUKS Żurawina-Wrocław Wrocław
315. Wieczorek Jarosław 1967 FTI Racing Team Poznań
316. Wieczorek Katarzyna 1989 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
317. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
318. Wieczorek Marcin 1982 Cityzen/AF Mosina Mosina
319. Wielgosz Marcin 1989 Milksonisko Dębica
320. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
321. Wita Filip 1987 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
322. Włodarczak Witold 1963 TriSpace Bydgoszcz
323. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Swarzędz
324. Wolnik Grzegorz 1981 TGV Club Kościan
325. Woźniak Dawid 1986 Raszków
326. Wójcik Łukasz 1985 OTT Pabianice / Trust Logistics Pabianice
327. Zalewski Karol 1979 JAtrenuje/CityZen Rumia
328. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 AF MOSINA TEAM Mosina
329. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM Poznań
330. Zarębska Ewa 1990 Kraków
331. Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team Poznań
332. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
333. Ząbecki Przemyslaw 1982 Po co tyle latać? Tomaszów Mazowiecki
334. Zerek Bogdan Filip 1976 MAD-Z Warszawa
335. Zienkiewicz Janusz 1972 TriSpace/Allianz Triathlon Team Bydgoszcz
336. Zięba Marcin 1978 Kuźnia Triathlonu Warszawa
337. Ziółkowski Krzysztof 1977 Sportlab Bikes Borówiec
338. Zybura Paweł 1979 Nysa Biega Poznań
339. Żuchowski Wojciech 1985 Międzyrzecz
340. Żurad Łukasz 1986 Litwin Triathlon Team Wrocław
341. Żychska Annna 1989 Velocity Poznań