Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń 12.05.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 767



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Mateusz 1995 KOMETA ŚREM Błociszewo
2. Adamek Marcin 1978 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
3. Adamska Natalia 1995 Stare Oborzyska
4. Adamski Nikodem 1972 Stare Oborzyska
5. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
6. Andrusz Monika 1981 Trilozofia.pl Kazimierz
7. Antkowiak Beata 1997 Piechanin
8. Babiak Mikołaj 1962 babiaczki Poznań
9. Badowska Marzena 1976 ChampionMan/O.Szczecin Szczecin
10. Bagińska Katarzyna 1986 Poznań
11. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
12. Bajer Przemysław 1975 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
13. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team Czempiń
14. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
15. Bałdyga Paweł 1980 WTP PRUSZKÓW Pruszków
16. Baran Jakub 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DZIEWIĄTKA OSRiR KALISZ Kalisz
17. Barczewski Marek 1989 Dadelo.pl Toruń
18. Bartkowiak Dariusz 1965 STONE COLD OSTROW WIELKOPOLSKI
19. Bartoszek Konrad 1981 Biegam dla Siebie JÓZEFÓW
20. Bartoszewski Przemek 1985 Selekcja NR Poznań
21. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
22. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
23. Biczkowski Kajetan 1991 Team Airofin Poznań
24. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Team Czempiń
25. Biernat Rafał 1976 AF MOSINA TEAM Krosinko
26. Bilska Klaudia 1994 Art Fitnes Czempiń
27. Błajet Michał 1980 Kibolski KS Skórzewo
28. Błoniarz Anna 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin Szczecin
29. Bocian Zbigniew 1967 Poznań
30. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
31. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
32. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
33. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
34. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM Poznań
35. Bugajewska Hamrol Monika 1975 Champion Man Team nowe borówko
36. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
37. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powera Partner Tulce
38. Byczyk Jarosław 1968 parkrun Poznań/Lolek Team Zalasewo
39. Bystry Tomasz 1974 M4plus POZNAŃ
40. Bzdręga Małgorzata 1989 Mocni w Gębie Poznań
41. Chalcińska Iza 1975 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
42. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRIATHLON / Fabryka TRIATHLONU Poznań
43. Chmielewski Tomasz 1965 FIT-MAX BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
44. Chmielewski Witold 1981 Michałowice
45. Chraplak Piotr 2000 Jarogniewice
46. Chraplak Tomasz 1977 Kościan
47. Ciepły Patryk 1990 Poznań
48. Ciepły Roman 1963 Poznań
49. Cudak Edyta 1976 Poznań
50. Czajka Michał 1990 Czempiń
51. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
52. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo
53. Czysz Robert 1994 UKS Cityzen_/BE3 Poznań
54. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
55. Dąbrowski Adrian 1980 Kraków
56. Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear Poznań
57. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
58. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team Czempiń
59. Dolata Paweł 1977 Poznań
60. Dominiczak Dawid 1980 Mechlin
61. Drab Adrian 1983 UNIT MARTOMBIKE TEAM Kalisz
62. Duda Tomasz 1976 FTI Racing Team Krajenka
63. Dymitrowski Maciej 1985 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn
64. Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl Poznań
65. Dzięgielewski Mateusz 1988 ORTOREH Team Warszawa
66. Felińczak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
67. Fibner Krzysztof 1991 METZINK TRIATHLON Jarosławiec
68. Florek Błażena 1976 SIERNIKI POWER Czempiń
69. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
70. Gendek Joanna 1974 Plewiska
71. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE NIEMCZ
72. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
73. Glapiak Dariusz 1983 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
74. Gluza Radosław 1991 CITYZEN_ Opalenica
75. Golak Krzysztof 1985 Stowarzyszenie Aktywny Samorząd Czempiń
76. Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
77. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
78. Gostomski Michał 1982 Dziady Borowe Czempiń
79. Górska Anna 1989 WUEF Tri Team Dąbrówka
80. Górzyńska Małgorzata 1973 TRISPACE TRZCIANKA
81. Graczyk Filip 1994 UKS CITYZEN_/BE3 Nekla
82. Grajcar Łukasz 1983 Loft Team Extreme Mosina
83. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
84. Grygier Łukasz 1982 Stowarzyszenie Aktywny Samorząd Czempiń
85. Grządzielewski Dominik 1981 Poznań
86. Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team Kościan
87. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
88. Grześ Marek 1958 runner\ Śrem
89. Grzybowska Aneta 1975 Poznań
90. Guit Sławomir 1974 Janikowo
91. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
92. Hamrol Paweł 1975 CHAMPIONMAN TEAM CZEMPIŃ
93. Hankiewicz Artur 1979 UKS CITYZEN/BE_3 Poznań
94. Hauke Krzysztof 1987 Poznań
95. Hepner Tomasz 1988 Kawa Kamp Team Chodzież
96. Herwart Maria 1964 Poznań
97. Hetman Marta 1987 Darnowo
98. Hipp Robert 1959 1959 Nadarzyn
99. Idkowiak Marcin 1976 IDMAR RACING TEAM MOSINA KROSINKO
100. Jabłoński Jakub 1985 Kłodawa
101. Jabłoński Jakub 1981 My TRI Team / Night runners Poznań
102. Jagaciak Lidia 1976 JAGACIAK TEAM Nowy Lubosz
103. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
104. Janiszewski Przemysław 1975 Mosina
105. Jesion Ireneusz 1969 Lubin
106. Jędrzejczak Marcin 1991 KS TĘCZA Suchy Las
107. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team Kościan
108. Jóźwiak Marcin 1982 Poznań
109. Jurkowski Artur 1967 Cross Straceńców Team Ruszowice
110. Juskowiak Jakub 1977 IMAGE CYCLING TEAM Poznań
111. Kaczmarek Hanna 1985 Czempiń
112. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
113. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
114. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
115. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
116. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
117. Kaim Ignacy 1989 LiTT Warszawa
118. Kalemba Agnieszka 1972 BUDCHEM POZNAŃ
119. Kaliszan Karolina 1990 FTI Racing Team Zalasewo
120. Kamiński Mikołaj 1979 Poznań
121. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski
122. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
123. Karolczak Jagoda 1987 Kielce
124. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
125. Kasperski Robert 1968 Kościan Team KOŚCIAN
126. Kasprzak Piotr 1966 Kuźnia triathlonu Skórzewo
127. Kasprzak Tadeusz 1953 Poznań
128. Kasprzyk Adam 1983 Sieraków
129. Kaszyński Tomek 1978 Luboń
130. Kaźmierczak Barbara 1985 SNG Wild Ducks Zgierz
131. Kaźmierczak Małgorzata 1980 HELIOS Czempiń
132. Kaźmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
133. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
134. Kensik Rafał 1985 RUN PASJA BYDGOSZCZ
135. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
136. Klimczak Michał 1983 1983 POZNAŃ
137. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
138. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team ŚREM
139. Koczorowski Bartosz 1979 Drużyna Szpiku Poznań
140. Kolaśniewski Marek 1976 Fish Like Team Poznań
141. Kołaciński Michał 1981 TRI Madness Września Kalisz
142. Kołacki Piotr 2000 Ciesiółka Team Śrem
143. Konkolewski Paweł 1979 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
144. Korfini Irek 1969 HAUGESUND TRIATLON KLUBB/ SPECNOR FØRRESFJORDEN
145. Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ GOSTYŃ
146. Kowalska Angelika 1981 TRISPACE Przyłęki
147. Kowalski Dominik 2000 Poznań
148. Kowalski Krzysztof 1968 STEINBOCK Sopot
149. Kowalski Łukasz 1991 Drużbice
150. Kozak Roman 1974 Champion Man Tim Czempin
151. Kozak Tatiana 1975 ChampionMan Team Czempin
152. Kozanecka Renia 1975 BUDCHEM POZNAŃ
153. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan
154. Kozubski Cezary 1988 Kargowa TEAM Kargowa
155. Król Maciej 1995 @krolwbiegu Wrocław
156. Królikowski Edward 1970 POSNANIA TRI Plewiska
157. Krylle Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
158. Krystek Aleksandra 1979 leszno
159. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
160. Kubiak Wojciech 1985 Goggle PAE Team Opole
161. Kuciak Adrian 1974 Czempiń
162. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
163. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team Poznań
164. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team Czempiń
165. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
166. Kurlapski Mariusz 1975 STR Świdwin Świdwin
167. Kuś Adam 1997 BE3/Cityzen_ Poznań
168. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
169. Larweczka Dariusz 1968 kościan team STARE OBORZYSKA
170. Lemański Piotr 1976 Plewiska
171. Leszczyńska Beata 1985 kuźnia triathlonu Poznań
172. Leszczyński Marcin 1971 Rymań
173. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
174. Lewandowski Jakub 1979 Posnania Poznan
175. Lewandowski Tomasz 1973 Września
176. Lis Katarzyna 1989 LiTT Marki
177. Ludwicki Maciej 1980 Kawa kamp Poznan
178. Ludwiczak Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
179. Łakomy Dominik 1981 Kościan
180. Ławniczak Andrzej 1977 Śrem
181. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu Poznań
182. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
183. Łoda Piotr 1979 Poznań
184. Łyszczak Roman 1966 Zielona Góra
185. Maciejewski Piotr 1980 1980 TRZEMESZNO
186. Maik Małgorzata 1983 ChampionMan Team Jarogniewice
187. Majcher Radosław 1977 Szczecin
188. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
189. Majchrzak Rafał 1978 TGV Nowe Oborzyska
190. Majda Bartosz 1986 Kuźnia Triathlonu Poznań
191. Majda Izabella 1982 Hamburg
192. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
193. Malicki Konrad 1984 Stowarzyszenie Aktywny Samorząd Czempiń
194. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
195. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
196. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3 Skórzewo
197. Marciniak Przemysław 1985 www.M40.pl Plewiska
198. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
199. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
200. Masewicz Grzegorz 1980 KB Zofanna Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
201. Mayer Łukasz 1980 Chod-Dróg TRI Team / BE3 Cityzen Gostyń
202. Mazurek Arkadiusz 1968 ELBLĄG
203. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
204. Meksa Patrycja 1973 Łódzkie Towarzystwo Cyklistów Łódź
205. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
206. Mędrek Roman 1973 Niezrzeszony Środa Wielkopolska
207. Miazga Sławomir 1983 Drinking Team Rakoniewice Zaparcin
208. Michalak Bartosz 1979 ciacho team Śrem
209. Michalak Dorota 1975 Poznań
210. Michalak Jakub 1992 ChampionMen Team Czempiń
211. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMen Team Czempiń
212. Michalska Agata 1987 UAM Triathlon Poznań Poznań
213. Michalski Hieronim 1963 TEAM Kościan Kościan
214. Michałek Marian 1971 Komorniki
215. Mielcarek Dawid 1993 Września
216. Mieloch Dariusz 1983 Mielpol & Kawa Kamp Team Chodzież
217. Mietrkiewicz Pawel 1980 8008053152 zielona gora
218. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
219. Modrzewski Adam 1986 wrocław
220. Modrzyk Arkadiusz 1985 Babimost Tem Babimost
221. Mosek Piotr 1967 Piaseczno
222. Moszyk Dariusz 1976 16 jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
223. Mroziewicz Dariusz 1971 Śrem
224. Napieracz Marta 1979 Endure Team GDYNIA
225. Niedziela Dawid 1977 Siekierki Wielkie
226. Niedzielski Eugeniusz 1953 e Sesja Bike Team Poznań
227. Niessen Christoph 1965 Hamburg
228. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
229. Nowak Iwona 1972 Granowo
230. Nowak Jacek 1976 Aktywny Samorząd Krzywiń Krzywiń
231. Nowak Marcin 1985 Poznań
232. Nowak Wojciech 1985 SILAOJCA.PL Poznan
233. Nowakowski Mikołaj 1982 Czempiń
234. Nykiel Aleksandra 1982 MASTERPHARM TRI TEAM Mielec
235. Ocelik Paweł 1951 ChampionMan Team Czempiń
236. Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3 Poznan
237. Olejniczak Dawid 1982 Dąbrówka
238. Olejniczak Robert 1977 METZINK TRIATHLON SRODA
239. Ostrowski Adam 1976 Poznań
240. Owsianny Maciej 1995 Śrem
241. Pacan Jacek 1971 Gdynia
242. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
243. Panke Grzegorz 1964 Runner's Power Śrem
244. Paterek Grzegorz 1980 Panterki Góra
245. Paterski Mateusz 1992 Crocodigy Jarocin
246. Pawlaczyk Przemysław 1982 TGV Kościan Kościan
247. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
248. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
249. Pawłowski Włodzimierz 1962 Poznań
250. Pawłowski Wojciech 1990 Poznań
251. Pazoła Jarosław 1973 Odlewnia Żeliwa „Śrem” S.A. Śrem
252. Peters Arkadiusz 1972 Zalasewo
253. Peters Olaf 2000 Zalasewo
254. Pieczyński Robert 1965 Moto-Centrala Luboń
255. Pieczyński Szymon 1977 No1 triathlon Wysocko małe
256. Piekarski Marek 1971 Restauracja KING FU Bydgoszcz Bydgoszcz
257. Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski Indywiduell Kliny
258. Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań, biegi wlkp. poznań
259. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team Poznań
260. Piotrowicz Justyna 1978 Mocni w Gebie / ChampionMan Team Czempin
261. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
262. Płocieniak Paulina 1994 ChampionMan Team Czempiń
263. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
264. Polowczyk Krystian 1976 Kiedyś CZEMPIŃ,dziś KAŹMIERZ Kaźmierz
265. Polowczyk Remigiusz 2001 GŁUCHOWO Głuchowo
266. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
267. Popiel Iwona 1974 Kościan
268. Popławski Karol 1983 warszawa
269. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan
270. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
271. Potrawiak Stanisław 1951 Aktywny Stęszew Stęszew
272. Prendecki Marcin 1977 Wałcz
273. Proszak Bogdan 1956 Poznań
274. Proszak Rafał 1976 Bridgestone Poznań
275. Przewoźniak Maciej 1974 team koscian koscian
276. Przybylak Sławek 1979 Sporty Walki Gostyń UKS Biskupianka Stara Krobia Gostyń
277. Przybylska Joanna 1987 Poznań
278. Przybylski Waldemar 1973 AMT Team Dolsk Śrem
279. Przymus Tomasz 1978 Śrem
280. Puszkarek Romana 1958 ChampionMan Team Czempiń
281. Rakoczy Paweł 1966 JOLA & PAWEŁ BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE Gdynia
282. Ratajczak Jacek 1988 Rawicz
283. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
284. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
285. Rewolinski Hubert 1990 KawaKamp Chodzież
286. Rothe Arkadiusz 1988 Rotel Mosina
287. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
288. Różalska Ewa 1978 Poznań
289. Ruciński Marcin 1975 TRIBA BOSIR BARCIN Barcin
290. Rudzik Tomasz 1972 Kiełpin
291. Rybacki Maksymilian 2002 RybaTeam Szczytniki
292. Ryś Sebastian 1975 Zgrupka Luboń Tulce
293. Rytter Monika 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
294. Rzeszutek Sylwia 1973 Kościan
295. Sarnowska Agnieszka 1976 Poznań
296. Schwarz Beata 1976 Fit4Life Koscian
297. Schwarz Michał 1982 Kościan Team Kościan
298. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
299. Sęczkowski Aleksander 1995 UKS CITYZEN_/BE3 Koziegłowy
300. Si Hocine Magdalena 1978 München
301. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
302. Simon Tomasz 1995 Śrem Śrem
303. Siołek Michał 1984 Night Runners Śrem
304. Skrzypczak Marian 1959 Kościan
305. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
306. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
307. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznan
308. Stanek Marzena 1978 Górsko
309. Stanoch Jakub 1983 Uks Cityzen Be_3 Poznań
310. Stasiak Katarzyna 1973 FWS Wschowa Wschowa
311. Staszynska Karolina 1977 Teraz Tulce Tulce
312. Stempniak Adrian 1989 śrem
313. Strabel Darek 1979 DuoLife Team Poznań
314. Strojny Marcin 1983 Poznań
315. Styziński Radosław 1998 UKS Junior Nietążkowo Śmigiel
316. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM Poznań
317. Sudolski Piotr 1968 MBK TEAM Poznań
318. Sulejewski Paweł 1980 ChampionMan Team Czempiń
319. Suseł Alek 1988 1988 MIKOŁÓW
320. Sworek Dawid 1988 Eurokos Poznań Poznań
321. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznan
322. Szczawik Marzena 1974 Czempiń
323. Szczepański Darek 1960 Wrocław
324. Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM Kościan
325. Szczotka Mariusz 1975 LABO SPORT Wieprz
326. Szczurowska Joanna 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów
327. Szczurowski Mariusz 1984 MILO3 Bytom Odrzański
328. Szczurowski Waldemar 1981 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów
329. Szerszeńska Magdalena 1985 Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Magdalena Szerszeńska Ciechanów
330. Szkoda Katarzyna 1991 Grodzisk Wlkp.
331. Sznek Artur 1972 UKS CITYZEN_/ BE3 Jerzykowo
332. Szpajer Piotr 1989 Coco Jumbo Team Luboń
333. Szukalski Cezary 1985 ChempionMen Team Czempiń
334. Szukała Maciej 1963 LUBOŃ
335. Szwed Maricn 1978 Poznań
336. Szwed Michał 1972 BE3_Cityzen / enduhub.com Poznań
337. Szydłowski Łukasz 1978 Poznań
338. Szymankiewicz Ewa 1983 Miejska Górka
339. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Mosina
340. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi Wałcz Drugi
341. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi Wałcz Drugi
342. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi Wałcz Drugi
343. Szymecki Bartosz 1986 Toruński Klub Triathlonowy Toruń
344. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team Czempiń
345. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Chojnow
346. Świątek Julia 1983 TRI Family Chyby
347. Świtalski Tomasz 1985 Szczecin
348. Talbierz Paweł 1986 Tri Brothers Plewiska
349. Toboła Bartosz 1989 Ciacho Triathlon Team kórnik
350. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
351. Tomaszewska Paulina 1979 Nowy Lubosz
352. Tomaszewski Tomasz 1976 Nowy Lubosz
353. Tomczyk Paulina 1991 Breaking3 Leszno
354. Turbański Wojciech 1970 Leszno
355. Urbaniak Malgosia 1985 Puls tri team Lodz
356. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit / Runner's Power Śrem Śrem
357. Urbaniak Marcin 1991 Papu Fit / Runner's Power Śrem Śrem
358. Walaszczyk Przemysław 1990 Kórnik
359. Walczak Piotr 1972 Czapury
360. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań Zielona Góra
361. Walter Agata 1982 Kościan Team Kościan
362. Wasztyl Michał 1989 Witkowo Biega Powidz
363. Weber Paweł 1973 REHAU Psarskie
364. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
365. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
366. Wester Mikael 1958 Johanneshov
367. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
368. Wężyk Kacper 1999 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
369. Wężyk Maciej 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempin
370. Wichniarek Tomasz 1984 UKS CITYZEN_/B3 Poznan
371. Wierzbicki Michał 1991 Zgrupka Team/Willow Świebodzin
372. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Mosina Puszczykowo
373. Wierzbowski Krzysztof 1979 Inter Cars Bydgoszcz
374. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Motiv Home Team Chomęcice
375. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
376. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
377. Włodarczak Barbara 1963 TRISPACE Bydgoszcz
378. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
379. Wojciechowski Michał 1973 CEBULA.ONLINE Warszawa
380. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
381. Wojtkowiak Grzegorz 1969 Biegacze Jarocin Jarocin
382. Wolff-Kaczmarek Agata 1979 Czempiń
383. Wróblewski Krzysztof 1982 DRINKING TEAM RAKONIEWICE RAKONIEWICE
384. Wróblewski Tomasz 1980 1980 Mosina
385. Wrzeszcz Mariusz 1991 TMTeam Kostomłoty
386. Wytyk Klaudia 1995 Art Fitnes Racot
387. Zając Grzegorz 1973 POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK Sanok
388. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
389. Zawadzka Dagmara 1985 Komorniki
390. Zaworski Adam 1990 IronTriathlonPleszew Raszków
391. Zdrojewska Magdalena 1977 Fabryka Triathlonu poznań/ poland
392. Zieliński Michał 1982 Poznań
393. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina


Dystans Długi

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
2. Adamusiak Dawid 1982 BULLET TEAM KIEŁCZÓW
3. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins / PRO366 Poznań
4. Andersz-Jaworska Anna 1988 Puszczykowo
5. Andrusz Arkadiusz 1975 Gdańsk
6. Andrusz Kamil 1978 Endure Team Kazimierz
7. Andrzejewska Barbara 1974 Adrenalina Fitness Team Mosina
8. Andrzejewska Dorota 1978 ChampionMan Team Czempiń
9. Antowski Tomasz 1966 Poznań
10. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
11. Banasik Mariusz 1977 Mój Mac Magazyn Końskie
12. Banaszak Paweł 1971 Maraton Leszno/Pozytywnie Zakręceni Leszno
13. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
14. Banaszewski Wojciech 1980 Wrocław
15. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
16. Bartkowiak Łukasz 1987 Kościan
17. Bąkowski Jarosław 1972 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
18. Berger Denis 1979 WROCLAW
19. Bezulski Michał 1971 Gorzów Wlkp Gorzów Wlkp.
20. Białek Michał 1981 Śfagry i spółka Poznań
21. Białkowski Albert 1969 TRIpower.PL Warszawa
22. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
23. Bieniek Patryk 1980 Posnania/Aflofarm Active Team Poznań
24. Biernacki Adam 1966 TRIWAWA Warszawa
25. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ Poznań
26. Biskup Łukasz 1977 POLONIA ŚRODA powered by RON RACING ZANIEMYŚL
27. Blim Waldemar 1977 KAZIMIERZ BISKUPI
28. Blok Karol 1981 ortopeda-blok.pl Chojnice
29. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Ślesin
30. Błaszczyk Łukasz 1985 rozkaTEAM Poznań
31. Błoniarz Mirosław 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin Szczecin
32. Bocheński Maciej 1980 FTI TRI RACING TEAM/ ENDOHOLICS Poznań
33. Bogaczyk Damian 1980 Środa Wlkp.
34. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
35. Buchert Mariola 1987 ChampionMan Team Czempiń
36. Buczek Bartłomiej 1987 Wrocław
37. Bućko Artur 1964 TataAli Jelenia Góra
38. Budkowski Tomasz 1975 GT RAT Wrocław
39. Chernobrivenko Sergey 1987 GT RAT Wrocław
40. Chrustowski Mikołaj 1994 TRISPACE/Kierunek Kona/ TTT Brzoza
41. Chudy Andrzej 1962 Kocham każdy kilometr Rokietnica
42. Cieślik Piotr 1976 Warach-Rowery Bełchatów
43. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
44. Cupa Ireneusz 1973 Toruń
45. Czajkowski Bartosz 1992 AM#15 Triathlon Team Zielona Góra
46. Czarnecki Adrian 1983 Rogozinski klub Biegacza rogoźno
47. Czarnota Michał 1985 Warszawa
48. Czech Hubert 1990 AM#15 Triathlon Team Zielona Góra
49. Czyż Marek 1992 Night Runners Września Września
50. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
51. Dereczenik Dawid 1991 ZG Polkowice-Sieroszowice Polkowice
52. Dopierałą Adam 1980 ŚREM
53. Drabjewski Paweł 1980 TKKF Wodnik Więcbork Więcbork
54. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl Krotoszyn
55. Duda Dorian 1992 GT RAT Wrocław
56. Dudziński Daniel 1976 REAL TEAM Leszno
57. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
58. Durkalec Michał 1991 #najpierwmasapotemmasa Poznan
59. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
60. Dutkiewicz Bartek 1980 Velo7.pl Kiekrz
61. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
62. Filipowicz Barbara 1980 Sobin
63. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wlkp.
64. Franczak Dorota 1967 MOCNI W GĘBIE Poznań
65. Franczak Paweł 1964 MOCNI W GĘBIE Poznań
66. Frączyk Robert 1978 Team Mój Mac Magazyn Końskie
67. Garczarek Tomasz 1972 Kościan
68. Gardener Jacek 1964 LKS Victoria Zabostów Łowicz
69. Gibiec Kinga 1994 Siostry Gibiec Cieszyn
70. Gibiec Sebastian 1972 Gibiec Team Cieszyn
71. Gibiec Wiktoria 1997 Siostry Gibiec Cieszyn
72. Giełda Magdalena 1972 RÓŻOWA MOC OSTROW WIELKOPOLSKI
73. Gierach Marcin 1977 TRISPACE Niemcz
74. Glinkowski Zbigniew 1960 Mosina
75. Golak Łukasz 1983 Goggle Pro Active Eyewear Opole
76. Golda -Wojtkowiak Katarzyna 1982 KĘSY TEAM Sokolniki Gwiazdowskie
77. Goławski Krzysztof 1982 kuźnia triathlonu Siewierz
78. Gorczyca Joanna 1983 Wrocław
79. Gorynia Krzysztof 1974 Poznań Poznań
80. Gostomski Miłosz 1987 Dziady Borowe Czempiń
81. Górecka Milena 1987 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
82. Górny Wojciech 1972 TRISPACE / ADAMED Łochowo
83. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega Owińska
84. Gromko Andrzej 1957 running team mil;icz milicz
85. Grundys Paweł 1981 Kamieniec Wrocławski
86. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
87. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
88. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
89. Hahuła Agnieszka 1991 ChampionMan Team Nowy Lubosz
90. Halska Ania 1984 ENDURE TEAM Cieszyn
91. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
92. Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa Środa Wielkopolska
93. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
94. Hegmit Robert 1969 Borówiec
95. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
96. Hetman Wojciech 1987 Kościan
97. Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team Lusówko
98. Hojan Jarosław 1962 Poznań
99. Hołubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wlkp.
100. Hołubowicz Jacek 1988 Posnania Poznań Poznań
101. Honbrechts Tomasz 1973 ValdiSport Polkowice
102. Hyhs Jan 1992 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
103. Iskierski Jarek 1981 Krosno
104. Jackowski Rafał 1976 FogtBikes Zalasewo
105. Jaczun Bartek 1974 Zgrupka Team Komorniki
106. Jagaciak Robert 1976 JAGACIAK TEAM Nowy Lubosz
107. Jalowski Andrzej 1968 Gniezno
108. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
109. Jarczyński Piotr 1983 Zgrupka Team Mosina
110. Jaroniec Lech 1982 MBC Team Mościenica
111. Jaroniec Paweł 1983 Zakrzewo
112. Jarych Jarosław 1972 Poznań
113. Jaworski Artur 1988 Poznań
114. Jaworski Szymon 1984 Młyn Team Oborniki Rogoźno
115. Jeżewski Krzysztof 1978 Etisoft Running Team Gliwice
116. Jeżewski Sławomir 1971 KGBGrzmot Komorniki Rosnówko
117. Jęczmionka Piotr 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team Stęszew
118. Jurkiewicz Mariusz 1979 Kobylarnia/bikeboys Inowrocław
119. Just Wojciech 1974 Rokietnica Biega Mrowino
120. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin
121. Kaczmarek Łukasz 1990 #najpierwmasapotemmasa Gostyń
122. Kaczmarek Mirosław 1970 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
123. Kadlubicki Rafal 1986 Ratownicy Rudna Polkowice
124. Kanicki Piotr 1974 BUDEVER Ostrów Wlkp
125. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
126. Kasprzak Maciej 1983 Poznań
127. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
128. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
129. Kaźmierczak Krzysztof 1985 Leszno
130. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
131. Kaźmierczak Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
132. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT Szczecin TANOWO
133. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Belchatów
134. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice
135. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
136. Kilkowska Paulina 1979 AF Mosina Team Mosina
137. Kimmel Mariusz 1969 KTTK Komorzanka komorniki
138. Klepacz Piotr 1969 CDN SZCZECIN Szczecin
139. Klimczak Rafał 1975 AGATTOR RAFAŁ KLIMCZAK PABIANICE
140. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
141. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
142. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan Team Czempiń
143. Koch Przemek 1986 ARKOCH Śrem
144. Kołakowski Tomasz 1988 TriSpace Bydgoszcz
145. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
146. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
147. Konsko Marcin 1976 MOCNI W GĘBIE POZNAN
148. Koprowski Maciej 1978 koper team dąbrówka
149. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
150. Korzelecki Wojciech 1984 RunningTeam Milicz Milicz
151. Kosior Michał 1992 KS CelIronMan S.A. Łódź
152. Kostka Andrzej 1966 POLKOWICE
153. Kowalczyk Małgorzata 1977 Triathlon Team Września Września
154. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
155. Kowalczyk Wojciech 1968 Kościan
156. Kowalski Jasiek 1979 Dąbrówka
157. Koźma Michał 1980 Poznań
158. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team Czempiń
159. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
160. Krawczyk Małgorzata 1992 AM#15 Triathlon Team ZIELONA GÓRA
161. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
162. Krawenda Robert 1989 Płaza
163. Krumplewski Sławomir 1976 Września
164. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
165. Krzyś Grzegorz 1982 Swarzędz
166. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners Kamionki
167. Ksycki Grzegorz 1976 1976 WROCŁAW
168. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
169. Kuraj Robert 1993 GibiecTeam Bielsko-Biała
170. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
171. Kuźdub Piotr 1990 Gąsawy Rządowe
172. Kuźdub Robert 1993 Running Brothers / Woźniak running team Gąsawy Rządowe Niwy
173. Kuźniare Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
174. Kwaśnik Robert 1978 Wrocław
175. Kwiatkowski Kacper 1986 Sexowni Olola Osola
176. Lampka Robert 1968 Tulce
177. Lewandowski Dariusz 1987 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
178. Lewandowski Jacek 1983 KS Zryw Radziejów
179. Lewandowski Łukasz 1975 BUDCHEM Poznań
180. Lewandowski Mateusz 1987 QSG Team Poznań
181. Liera Pawel 1984 Poznan
182. Lombarski Łukasz 1982 SSW Team Krośnice Krośnice
183. Ludek Tomasz 1984 ludex Przeźmierowo
184. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
185. Łączny Leszek 1961 Borkowice
186. Łoński Tomasz 1989 Warach-Rowery Bełchatów
187. Łuczak Paweł 1970 PIK Specjalistyczne Prace Wysokościowe. Łódź
188. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team Poznań
189. Maciejewski Maciej 1978 Pobiedziska Running Team Imielno
190. Maciejewski Marcin 1990 TMTeam Wrocław
191. Madetko Dariusz 1986 Kamieniec Wrocławski
192. Manowiecki Jarosław 1976 TrI ULI Rawicz
193. Mańczak Mateusz 1982 Poznań
194. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
195. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team Palędzie
196. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
197. Marczyński Przemek 1979 Mój Mac Magazyn Końskie
198. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
199. Mazur Hubert 1987 KB MiŚ Borek Wlkp Borek Wlkp
200. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
201. Meier Markus 1964 TRI4.PL KOŁO
202. Merkwa Wojciech 1984 Ziomki Warszawa
203. Michalak Izabela 1979 MTB PARKOWE TEAM Komorniki
204. Michalak Tomasz Szczepan 1978 MTB PARKOWE TEAM Komorniki
205. Michniewicz Radek 1975 Szczecin
206. Michnowski Maciej 1976 35 PLUS Gostyń
207. Miczuga Marcin 1975 Garel Plast Team Września
208. Miczyński Adam 1974 Altom Gniezno Gniezno
209. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Czempiń
210. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
211. Mikoś Adam 1983 Dukanowski Team Warszawa
212. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
213. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec Sosnowiec
214. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn-Koxle
215. Misztal Przemysław 1983 Wrocław
216. Miś Piotr 1990 Namysłów
217. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam Puszczykowo
218. Mrozik Andrzej 1972 Mrozik Bydgoszcz
219. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
220. Mucha Leszek 1973 TRI MUSZKI TEAM Poznań
221. Murawska Monika 1980 klub biegacza Dębiec Poznań
222. Musiał Marcin 1984 Poznań
223. Nadkanski Andrzej 1955 solid szczecin szczecin
224. Nadolska Barbara 1985 KS Oborniki Murowana Goślina
225. Nagórska Elżbieta 1975 TRISPACE Łochowice
226. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają / TRPiaski Piaski
227. Niewiada Maciej 1981 Explorador Dopiewo
228. Nowaczyk Przemysław 1980 Adrenalina Fitness Team LUBOŃ
229. Nowak Dawid 1981 Poznań
230. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery Bełchatów
231. Nowak Małgorzata 1990 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
232. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
233. Nowak Marian 1961 1961 Lubin
234. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznan
235. Nowicki Robert 1980 Wiśniowa Góra
236. Obuchowicz Artur 1979 FWS Bike Team Wschowa
237. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
238. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
239. Olejniczak Witold 1949 ks Maraton Ostrow Wlkp Ostrów Wlkp
240. Oleksiak Bogumiła 1984 Niepołomice Biegają! Niepołomice
241. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
242. Olszewski Paweł 1986 GT RAT Wrocław
243. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
244. Opala Małgorzata 1973 WUEF Tri Team Ceradz Dolny
245. Ostrowicki Piotr 1971 Poznań
246. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Puszczykowo
247. Paczyńska Monika 1979 Zalasewo
248. Pajszczyk Krzysztof 1988 Zgrupka Team Mosina
249. Pakuła Robert 1978 Poznań
250. Paluch Mirosław 1964 Budchem oborniki
251. Palus Paweł 1973 Sidor Team Józefosław
252. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
253. Pawełczyk Kacper 1987 KS Celironman S.A. Łódź
254. Pawlak Mikołaj 1976 Velocity Poznań
255. Perczak Janusz 1990 Velocity Luboń
256. Perlinski Dariusz 1971 IRO TRIATHLON PLESZEW. Pleszew
257. Petelski Mateusz 1986 GVT BMC Triathlon Team Gdańsk
258. Piasecki Wojciech 1975 ChampionMan Team Czempiń
259. Pieczonka Daniel 1989 Cieszyn
260. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
261. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
262. Pigulak Rafał 1978 Jacob&Alicia team Rybnik
263. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMan Team Czempin
264. Pisarczyk Lukasz 1979 Oleśnicka Grupa Triathlonowa Dobroszyce
265. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
266. Podborożny Karol 1985 Lewa Wolna Przemyśl
267. Podgórski Bogusz 1986 EMITT RACE TEAM Zalasewo
268. Prałat Dawid 1978 PZU SPORT TEAM Zelów
269. Prendecki Rafał 1980 Wałcz
270. Przybylski Adam 1985 Poznań
271. Przybylski Jakub 1981 WUEF Tri Team Poznań
272. Rembalska Romana 1976 TADAR TEAM Kamionki
273. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat Warszawa
274. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa / Ron Racing Środa Wlkp
275. Rudzińska Martyna 1984 Rudzińscy Kostrzyn
276. Rudziński Ernest 1974 Kostrzyn
277. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
278. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
279. Rutkowski Jakub 1977 Myśmy Szliśmy Team Poznań
280. Rychter Wiesław 1954 BUCHALTER ELBLĄG Elbląg
281. Rydlewski Kamil 1975 TRISPACE / PASIOO Bydgoszcz
282. Rzepka Lucjan 1970 Siekierki Wielkie
283. Sajak Kamil 1990 ROZBIEGANE DOBCZYCE Dobczyce
284. Setecki Michał 1978 SUPERMARATON KALISZ NOWE SKALMIERZYCE
285. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
286. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
287. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
288. Siwiaszczyk Arkadiusz 1983 GT RAT Wrocław
289. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
290. Skorupiński Marek 1976 REAL LESZNO Leszno
291. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET ’16 Kościan
292. Słowiński Marcin 1982 ISiN GNIEZNO Gniezno
293. Smętek Michał 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
294. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
295. Sobański Marcin 1978 Zgrupka Luboń Poznań
296. Sobczak Marcin 1971 Endure Team Rumia
297. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
298. Sobkowiak Tomasz 1986 Night Runners Poznań
299. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
300. Sopniewski Michał 1982 Dżedaje Wyklęci Nadolice Wielkie
301. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
302. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino
303. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
304. Staruch Mariusz 1978 Bolesławiec
305. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
306. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
307. Stoliński Dominik 1976 Vege Runners Poznan
308. Stróżniak Mikołąj 1986 For Run Team Poznań
309. Stróżycki Jakub 1982 Wroniecki Klub Biegacza Poznań
310. Sulecki Marcin 1974 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin
311. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM poznań
312. Szarszewski Michał 1977 Filgrosoil Lipno
313. Szczepaniak Maciej 1972 Topfarm Psarskie
314. Szczepanik Marcin 1972 Wolica
315. Szkudlarek Marcin 1982 Wroclaw
316. Szopiński Tomasz 1987 TRISPACE Bydgoszcz
317. Szostak Karol 1982 AD/HD Śrem
318. Szukalski Kamil 1988 GVT / BikeTimeTeam Łódź
319. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
320. Szukała Piotr 1971 DRUŻYNA SZPIKU Poznań
321. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
322. Szymański Karol 1976 Topfarm Rokietnica
323. Szymczak Jarek 1979 Gorzów Wlkp.
324. Szymczak Łukasz 1985 SSW Team Krośnice Milicz
325. Szymkowiak Mikołaj 1988 Czempiń
326. Środa Michał 1985 Triathlon Mietków Team Trzebnica
327. Śródka Bartłomiej 1983 Trzebnica
328. Świątek Jarek 1983 TRI Family Chyby
329. Tauchert Dariusz 1967 TADAR TEAM Kamionki
330. Tijewski Maciej 1977 BEZRZECZE
331. Tomaszewski Mikolaj 1983 Kościan
332. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze Bezrzecze
333. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
334. Trawka Karol 1982 ROKIETNICA BIEGA Rokietnica
335. Trójnara Maciej 1979 Środa Wlkp
336. Turek Magda 1981 ChampionMan Team Czempiń
337. Walczak Wojciech 1976 Progress Triathlon Team Radzymin
338. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania Triathlon / www.studio-motiv.pl Plewiska
339. Wawrzyniak Tomasz 1975 T.B.T. SEKCJA SPORTOWA POZNAŃ Czempiń
340. Wątrobiński Przemysław 1981 1981 BARLINEK
341. Wiącek Marek 1962 Team LUKS Żórawina-Wrocław Wrocław
342. Wichtowski Tomasz 1994 Swarzedz
343. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Poznań
344. Wieczorek Katarzyna 1989 Iron Triathlon Pleszew Pleszew
345. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
346. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wlkp.
347. Wiśniewski Tomasz 1974 FIREFIGHTERTEAM Czempiń
348. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
349. Włodarczak Witold 1963 TRISPACE Bydgoszcz
350. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM Poznań
351. Włódarczak Agata 1992 TriSpace Bydgoszcz
352. Wojciechowska Agnieszka 1978 Adrenalina Fitness Team Puszczykowo
353. Wojciechowski Przemyslaw 1984 ChampionMan Team Czempiń
354. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
355. Wojnar Robert 1976 Toruń
356. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
357. Wojtkowiak Radosław 1981 KĘSY TEAM Poznań
358. Worek Pawel 1975 Gibiec Team Cieszyn
359. Woźniak Maciej 1980 TGV Club Kościan
360. Wójcik Marek 1974 Wójcik biega team. Wierzbno
361. Wydarty Emil 1983 elkapitano.pl Gdańsk
362. Zagdański Darek 1989 KKL Kielce Zagnańsk
363. Zagórski Marcin 1973 AIRPOL POZNAŃ Robakowo
364. Zając Krystian 1988 Supersportowy TEAM Poznań
365. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 AF MOSINA TEAM Mosina
366. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
367. Zerek Bogdan Filip 1976 MAD-Z Warszawa
368. Zerek Bogdan Filip 1976 MAD-Z Warszawa
369. Ziemba Michał 1984 Ziomki Rzeszów
370. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
371. Zybura Paweł 1979 Nysa Biega Nysa
372. Żurad Łukasz 1986 Litwin Triathlon Team Wrocław
373. Żychska Anna 1989 Velocity Poznań
374. Żywek Maciej 1973 TRIpower.PL Warszawa