Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 811



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
2. Adamek Marcin 1978 Pleszew
3. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
4. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
5. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
6. Ajnbacher Olga 1979 Mocni w gębie Poznań
7. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team Puszczykowo
8. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
9. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
10. Anisimowicz Mirosław 1975 Rokietnica
11. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
12. AuguŚcik Piotr 1972 KÓRNIK
13. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
14. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
15. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
16. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
17. Bajer Przemysław 1975 ChampionManTEAM Czempiń
18. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
19. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
20. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
21. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
22. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
23. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
24. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
25. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
26. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
27. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
28. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
29. Bednarek Patrycja 1984 TRISPACE Bydgoszcz
30. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
31. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
32. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
33. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
34. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
35. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
36. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
37. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
38. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
39. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
40. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
41. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
42. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
43. Borucka Kornelia 2000 Wilków Osiedle
44. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
45. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
46. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
47. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
48. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
49. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
50. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
51. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
52. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
53. Cejza Przemysław 1984 Stary Lubosz
54. Charaplak Tomasz 1977 Kościan
55. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
56. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
57. Chmielewski Witold 1981 UNLIMITED KRAKÓW Michałowice
58. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
59. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
60. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
61. Czapla Jakub 1984 Kościan
62. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
63. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
64. Dalka Hanna 1984 Poznań
65. Dalka Maciej 1984 Poznań
66. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
67. Dąbrowska Izabela 1991 Szczecin
68. Dąbrowski Wiktor 1991 Państwo Dąbrek Szczecin
69. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
70. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
71. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
72. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
73. Dolata Paweł 1977 Poznań
74. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
75. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
76. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
77. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
78. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
79. Durski Tomasz 1973 Mrowino
80. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
81. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
82. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
83. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
84. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
85. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
86. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
87. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
88. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
89. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
90. Fudali Witold 1983 Łódź
91. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
92. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
93. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
94. Gaweł Marek 1979 Podmokle BIKE TEAM Podmokle Małe
95. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
96. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE NIEMCZ
97. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
98. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
99. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
100. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
101. Gorwa Robert 1978 Kush Gangsta Szczytniki
102. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
103. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
104. Graduszewska Anna 1978 fotoakademickie.pl Poznań
105. Graduszewski Lech 1966 fotoakademickie Poznań
106. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
107. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
108. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 Poznan
109. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
110. Gronowski Maciej 1999 Suchy Las
111. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
112. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
113. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
114. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
115. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
116. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
117. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
118. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
119. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
120. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
121. Hetman Marta 1987 Darnowo
122. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
123. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
124. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
125. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
126. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
127. Iskierski Jarek 1981 Krosno
128. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
129. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
130. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica
131. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
132. Jagaciak Robert 1976 LIDIA FAN Nowy Lubosz
133. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
134. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
135. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
136. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
137. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
138. Jarych Jarosław 1972 Poznań
139. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
140. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
141. Jaszkiewicz Kaziemierz 1958 Firma Ogolnobudowlana Smigiel
142. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
143. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
144. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
145. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland Poznań
146. Kabat Błażej 1988 Bydgoszcz
147. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
148. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
149. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
150. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
151. Kałwiński Bartosz 1987 Padre team Puszczykowo
152. Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM Luboń
153. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
154. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
155. Karczewski Marek 1966 Poznań
156. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
157. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
158. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
159. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
160. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
161. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
162. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
163. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
164. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
165. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
166. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
167. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
168. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
169. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
170. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
171. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
172. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
173. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
174. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
175. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
176. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
177. Konarska Edyta 1974 Oława
178. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
179. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
180. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
181. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
182. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
183. Koska Paweł 1989 Czempiń
184. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
185. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
186. Kościański Robert 1985 Kościan Kościan
187. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
188. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
189. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
190. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
191. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
192. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
193. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
194. Kowalczyk Piotr 1976 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
195. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
196. Kowalska Monika 1981 Warszawa
197. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
198. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
199. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
200. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
201. Kroma Krystian 1979 Poznań
202. Krumplewski Sławomir 1976 Września
203. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
204. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
205. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
206. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
207. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
208. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
209. Kubacha Łukasz 1982 Helios Czempiń Czempiń
210. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
211. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
212. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
213. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
214. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
215. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
216. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
217. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
218. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team Czempiń
219. Kunc Piotr 1978 Widziszewo
220. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
221. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
222. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3 Poznań
223. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
224. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
225. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
226. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
227. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
228. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
229. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
230. Lipka Lukasz 1981 Kibole w Biegu POBIEDZISKA
231. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
232. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
233. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
234. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
235. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
236. Łączna Joanna 1990 Czempiń
237. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
238. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
239. ŁĘszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Grodzisk Wielkopolski
240. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
241. Łyko Paulina 1988 Czempiń
242. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
243. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
244. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
245. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
246. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
247. Maćkowiak Maciej 1989 Czempiń
248. Magdziak Zbigniew 1969 BAUTECHNIK Poznań
249. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
250. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
251. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
252. Marcinek Tomasz 1991 Truskawki Marcinek Krzycko Wielkie
253. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
254. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
255. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
256. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
257. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
258. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
259. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
260. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
261. Matkowski Wojciech 1991 Czempiń
262. Matuszak Maciej 1979 Spawstal po godzinach Środa Wielkopolska
263. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power Śrem Śrem
264. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power Śrem Śrem
265. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
266. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
267. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
268. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
269. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
270. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
271. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
272. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
273. Miczuga Marcin 1975 Września
274. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
275. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
276. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
277. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB Kościan
278. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
279. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
280. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
281. Murdzek Przemysław 1995 mSport Team Szlichtyngowa
282. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko
283. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
284. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
285. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
286. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
287. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
288. Nowaczyk Joanna 1983 Mocni w Gębie Baranowo
289. Nowak Adam 1976 ŚREM
290. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
291. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
292. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
293. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
294. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
295. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
296. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
297. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
298. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
299. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
300. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
301. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
302. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
303. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
304. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
305. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
306. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
307. Perczak Janusz 1990 Luboń
308. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
309. Peters Arkadiusz 1972 METZINK TRI Zalasewo
310. Peters Olaf 2000 Zalasewo
311. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
312. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
313. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
314. Piesik Mariusz 1959 Kliny
315. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
316. Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
317. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
318. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
319. Pluta Olena 1990 Crocodigy Golina k. Jarocina
320. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
321. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
322. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
323. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
324. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
325. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
326. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
327. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
328. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
329. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
330. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
331. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
332. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
333. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
334. Ratajczak Konrad 2002 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
335. Ratajczak Marlena 1978 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
336. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
337. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
338. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
339. Rogozinski Michał 1984 Błażejewo
340. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
341. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
342. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
343. Roszak Michał 1993 Helios Czempin Czempin
344. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
345. Rutkowski Tomasz 1985 Justynka Jaś i Wojtek Poznań
346. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
347. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
348. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
349. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
350. Schwarz Izabela 1992 Kościan
351. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
352. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
353. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
354. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
355. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
356. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
357. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
358. Skorczyk Adrian 1981 Kościan
359. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
360. Skrzypczak Marian 1959 Kościan
361. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
362. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
363. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
364. Sobolewska Magdalena 1984 Mocni w Gębie Poznań
365. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
366. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
367. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
368. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
369. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
370. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
371. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
372. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
373. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
374. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
375. Stefaniak Renata 1988 Poznań
376. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
377. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
378. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
379. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wielkopolski
380. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
381. Sworek Dawid 1988 Zone3 Team/Triathlonista.com Poznań
382. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
383. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
384. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
385. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
386. Szczawik Marzena 1974 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
387. Szczepański Darek 1960 Wrocław
388. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
389. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
390. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
391. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
392. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
393. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
394. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
395. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
396. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
397. Szturo Emil 2001 Stella Białośliwie Białośliwie
398. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
399. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
400. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
401. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
402. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
403. Szymański Michał 1982 TGV Club Kościan
404. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
405. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
406. Ślaziński Pawel 1977 Rehau Crossactive Zbrudzewo
407. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
408. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
409. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
410. ŚwitaŁa Krzysztof 1976 RAKONIEWICE
411. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
412. Turbański Wojciech 1970 Leszno
413. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team Czempiń
414. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
415. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
416. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
417. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
418. Walczak Piotr 1972 Czapury
419. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
420. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
421. Walkowiak Krystian 1984 1984 Poznan
422. Walkowik Mateusz 1990 Przemęt Przemet
423. Wawrzyniak Hanna 1974 Helios Team Poznań
424. Weber Marek 1986 GREEN BIKE Śrem
425. Weber Paweł 1973 REHAU CROSSACTIVE Psarskie
426. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
427. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
428. Wężyk Kacper 1999 ChampionMan Team Czempiń
429. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
430. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
431. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
432. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Zgrupka/Zone3 Świebodzin
433. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
434. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
435. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
436. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
437. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
438. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM Poznań
439. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
440. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
441. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
442. Wojtan Robert 1977 Poznań
443. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
444. Zając Paweł 1983 Opalenica
445. Zapłata Daria 1988 Poznań
446. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
447. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
448. Zieliński Michał 1982 Poznań
449. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
450. Ziuko Michał 1989 Kutno
451. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Czysz Robert 1994 KM Sport Pro Team Poznań
2. Formela Daniel 1986 KM Sport Pro Team Gdynia
3. Kalaszczyński Łukasz 1984 KM Sport Pro Team Płock
4. Najmowicz PaweŁ 1993 Tri NEGU Olsztyn
5. Soltysiak Joanna 1989 KM Sport PRO Team Kolo
6. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
2. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
3. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
4. Bajerlein Jarosław 1980 KB DęBIEC Poznań
5. Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy Jarocin
6. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
7. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
8. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
9. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
10. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
11. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
12. Bąbelek Mariusz 1991 KS Kasztelanka MMS Team Triathlon Międzyrzecz
13. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
14. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
15. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
16. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
17. Bieniek Patryk 1980 Posnania Triathlon Aflofarm Active Team Poznań
18. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE Bydgoszcz
19. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
20. Biskupska Rita 1990 Klinika Triathlonu Bydgoszcz Bydgoszcz
21. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
22. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
23. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
24. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
25. Borkowska Agata 1985 Poznan
26. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
27. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
28. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
29. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
30. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
31. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
32. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
33. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
34. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
35. Czarnota Michał 1985 Warszawa
36. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
37. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
38. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
39. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
40. Dembina Andrzej 1962 1962 Rokietnica
41. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
42. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
43. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
44. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
45. Drzewiecki Jacek 1970 Puszczykowo
46. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
47. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
48. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
49. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
50. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
51. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
52. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
53. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
54. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
55. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
56. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn
57. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
58. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
59. Garbiec Tomasz 1975 Varso Warszawa Targówek Warszawa
60. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
61. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
62. Gierach Marcin 1977 TRISPACE Niemcz
63. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
64. Gostomski Michał 1982 Czempiń
65. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
66. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
67. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
68. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
69. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
70. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
71. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
72. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
73. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
74. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
75. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
76. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
77. Hegmit Robert 1969 Borówiec
78. Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki Oborniki
79. Hering Mateusz 1991 Tri Team Bytów / Hering_triathlon Bytów
80. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
81. Hewelke Filip 1977 Triwawa Warszawa
82. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
83. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
84. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
85. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
86. Jakimiuk Adam 1975 Pędzące Ślimaki Łosice Łosice
87. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
88. Jakimiuk Marek 1971 Plan PERFECTO Bielsk Podlaski
89. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
90. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
91. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
92. Jankowski Krystian 1980 Fit4life Łagiewniki
93. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
94. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
95. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
96. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
97. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
98. Jurczak Karolina 1994 JW1517 Leszno
99. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
100. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
101. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
102. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
103. Kaczmarek Miroslaw 1970 Kościan Team Koscian
104. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
105. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
106. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki Poznań
107. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
108. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
109. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
110. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
111. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
112. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
113. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
114. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
115. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
116. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
117. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
118. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
119. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
120. Klimczak Michał 1983 Poznań
121. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
122. Kłos Jan 1981 Oława
123. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
124. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
125. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
126. Koch Przemek 1986 Śrem
127. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
128. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
129. Kokot Michał 1986 Oleśnica
130. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
131. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
132. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
133. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
134. Konsko Marcin 1976 MOCNI W GĘBIE POZNAN
135. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
136. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
137. Kosiorek Darek 1967 Poznań
138. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
139. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
140. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
141. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
142. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
143. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
144. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
145. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
146. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
147. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
148. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
149. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night runners Kamionki
150. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
151. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team Poznań
152. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
153. Kuna Robert 1963 Intercars Milanówek
154. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
155. Kuśka Adam 1992 AZS AWF KATOWICE Rybnik
156. Kuźdub Piotr 1990 Gąsawy Rządowe
157. Kuźdub Robert 1993 Team Media Project Group Gąsawy Rządowe Niwy
158. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
159. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
160. Lampka Robert 1968 Tulce
161. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
162. Leśko Paweł 1985 Sports Freaks Poland Wrocław
163. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
164. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
165. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
166. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
167. Liera Pawel 1984 Poznan
168. Lis Aldona 1983 Gorzupia
169. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
170. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
171. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
172. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu Poznań
173. Łączny Leszek 1961 Borkowice
174. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
175. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
176. Machata Jacek 1978 Wrocław
177. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
178. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
179. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
180. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
181. Makowski Jarosław 1982 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
182. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
183. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
184. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
185. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
186. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
187. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
188. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
189. Matuszczak Daniel 1988 Sieraków
190. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
191. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
192. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
193. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
194. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
195. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
196. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
197. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team / ChampionMan Czempiń
198. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
199. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
200. Michallek Damian 1988 TRISPACE Drawno
201. Miczyński Adam 1974 Fast Bike Gniezno Gniezno
202. Mielcarek Dawid 1993 Września
203. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
204. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Czempiń
205. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
206. Mikoś Adam 1983 Warszawa
207. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
208. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
209. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
210. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
211. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
212. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
213. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
214. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
215. Nagórska Elżbieta 1975 TRISPACE Łochowice
216. Niedzielski PaweŁ 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI OBORNIKI
217. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
218. Niewiedział Tomasz 1969 TNT Run Poznań
219. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
220. Nowaczyk Dawid 1979 Go2Tri Szczecin Szczecin
221. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
222. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
223. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
224. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
225. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
226. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
227. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
228. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
229. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
230. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
231. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
232. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
233. Pakuła Robert 1978 Poznań
234. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
235. Pastuszak Krzysztof 1959 TRITIM Ostrów Wlkp.
236. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
237. Perkowski Marcin 1983 Gora
238. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
239. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz /TRISPACE Bydgoszcz
240. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
241. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
242. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
243. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
244. Pilarski Paweł 1978 DBK szczecin
245. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
246. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
247. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
248. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
249. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
250. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
251. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
252. Przybylska Joanna 1987 Poznań
253. Przybylski Adam 1985 Poznań
254. Przybylski Michał 1994 Czempiń
255. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
256. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
257. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
258. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
259. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
260. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
261. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
262. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
263. Rychter Wiesław 1954 Buchalter Elbląg
264. Ryniewicz Paweł 1977 #oshopcom Stanisławów Pierwszy
265. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
266. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
267. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
268. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
269. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
270. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
271. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni Poznań
272. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
273. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
274. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
275. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
276. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
277. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
278. Sokolowski Lukasz 1983 VTT Vegan Triathlon Team / Veganski Poznań
279. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
280. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
281. Stanek Marek 1982 Namslow
282. Staniewski Grzegorz 1982 OSWRIS Leszno
283. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
284. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
285. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
286. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
287. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
288. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
289. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
290. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
291. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
292. Szafran Michał 2001 Wągrowiec
293. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
294. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
295. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
296. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
297. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
298. Szukalski Cezary 1985 Czempiń
299. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
300. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
301. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
302. Szygenda Maciek 1979 Września
303. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
304. Szymczak Andrzej 1982 FC Żylaki Poznań
305. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
306. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
307. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
308. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
309. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
310. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
311. Trawka Karol 1981 Sobota
312. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
313. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
314. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
315. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
316. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
317. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
318. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
319. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
320. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
321. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
322. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
323. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
324. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
325. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
326. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
327. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
328. Witkowski Damian 1987 Progress Triathlon Team Pomiechówek
329. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
330. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
331. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
332. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
333. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
334. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
335. Wojnar Robert 1976 Torun
336. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
337. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
338. Wojtkowiak Piotr 1970 BIKETOP Poznań
339. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
340. Wróbel Dawid 1978 Wronki
341. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
342. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
343. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
344. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
345. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
346. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
347. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
348. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
349. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
350. Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com Kobylniki
351. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
352. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
353. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
354. Żychska Anna 1989 GVT BMC Triathlon Team Poznań