Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 388



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
2. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
3. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
4. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
5. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
6. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
7. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
8. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
9. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
10. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
11. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
12. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
13. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
14. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
15. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
16. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
17. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
18. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
19. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
20. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
21. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
22. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
23. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
24. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
25. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
26. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
27. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
28. Dalka Hanna 1984 Poznań
29. Dalka Maciej 1984 Poznań
30. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
31. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
32. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
33. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
34. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
35. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
36. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
37. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
38. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
39. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
40. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
41. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
42. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
43. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
44. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
45. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
46. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
47. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
48. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
49. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
50. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
51. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
52. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
53. Jarych Jarosław 1972 Poznań
54. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
55. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
56. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
57. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
58. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
59. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
60. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
61. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
62. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
63. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
64. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
65. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
66. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
67. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
68. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
69. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
70. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
71. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
72. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
73. Konarska Edyta 1974 Oława
74. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
75. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
76. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
77. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
78. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
79. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
80. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
81. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
82. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
83. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
84. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
85. Kroma Krystian 1979 Poznań
86. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
87. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
88. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
89. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
90. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
91. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
92. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
93. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
94. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
95. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
96. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
97. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
98. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
99. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
100. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
101. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
102. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
103. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
104. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
105. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
106. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
107. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
108. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
109. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
110. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
111. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
112. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
113. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
114. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
115. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
116. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
117. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
118. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
119. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
120. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
121. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
122. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
123. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
124. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
125. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
126. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
127. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
128. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
129. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
130. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
131. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
132. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
133. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
134. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
135. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
136. Perczak Janusz 1990 Luboń
137. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
138. Piesik Mariusz 1959 Kliny
139. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
140. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
141. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
142. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
143. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
144. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
145. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
146. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
147. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
148. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
149. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
150. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
151. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
152. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
153. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
154. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
155. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
156. Schwarz Izabela 1992 Kościan
157. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
158. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
159. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
160. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
161. Skoracki Damian 1991 Olszewo
162. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
163. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
164. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
165. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
166. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
167. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Swarzędz
168. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
169. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
170. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
171. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
172. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
173. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wlkp.
174. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
175. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
176. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
177. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
178. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
179. Szczepański Darek 1960 Wrocław
180. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
181. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
182. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
183. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
184. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
185. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
186. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
187. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
188. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
189. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
190. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
191. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
192. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
193. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
194. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
195. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
196. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
197. Walczak Piotr 1972 Czapury
198. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
199. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
200. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
201. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
202. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
203. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
204. Wojtan Robert 1977 Poznań
205. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
206. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
207. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
208. Ziuko Michał 1989 Kutno


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
2. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
3. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
4. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
5. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
6. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
7. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE Bydgoszcz
8. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
9. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
10. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
11. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
12. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
13. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
14. Czarnota Michał 1985 Warszawa
15. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
16. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
17. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
18. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
19. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
20. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
21. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
22. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
23. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
24. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
25. Gostomski Michał 1982 Czempiń
26. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
27. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
28. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
29. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
30. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
31. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
32. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
33. Hegmit Robert 1969 Borówiec
34. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
35. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
36. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
37. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
38. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
39. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
40. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
41. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
42. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
43. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
44. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
45. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
46. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
47. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
48. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
49. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
50. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
51. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
52. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
53. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
54. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
55. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
56. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
57. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
58. Kłos Jan 1981 Oława
59. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
60. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
61. Koch Przemek 1986 Śrem
62. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
63. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
64. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
65. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
66. Kosiorek Darek 1967 Poznań
67. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
68. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
69. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
70. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
71. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
72. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
73. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
74. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
75. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
76. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
77. Lampka Robert 1968 Tulce
78. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
79. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
80. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
81. Liera Pawel 1984 Poznan
82. Lis Aldona 1983 Gorzupia
83. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
84. Łączny Leszek 1961 Borkowice
85. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
86. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
87. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
88. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
89. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
90. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
91. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
92. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
93. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
94. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
95. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
96. Mielcarek Dawid 1993 Września
97. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
98. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
99. Mikoś Adam 1983 Warszawa
100. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
101. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
102. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
103. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
104. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
105. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
106. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
107. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
108. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
109. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
110. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
111. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
112. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
113. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
114. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
115. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
116. Pakuła Robert 1978 Poznań
117. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
118. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
119. Perkowski Marcin 1983 Gora
120. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
121. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
122. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
123. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
124. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
125. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
126. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
127. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
128. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
129. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
130. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
131. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
132. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
133. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
134. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
135. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
136. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
137. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
138. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
139. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
140. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
141. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
142. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
143. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
144. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
145. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
146. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
147. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
148. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
149. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
150. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
151. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
152. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
153. Szygenda Maciek 1979 Września
154. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
155. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
156. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
157. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
158. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
159. Trawka Karol 1981 Sobota
160. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
161. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
162. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
163. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
164. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
165. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
166. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
167. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
168. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
169. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
170. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
171. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
172. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
173. Wojnar Robert 1976 Torun
174. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
175. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
176. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
177. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
178. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
179. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
180. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń