Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5 - BRAK MIEJSC) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 1000



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamek Marcin 1978 Pleszew
2. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
3. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
4. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
5. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
6. Andrzejewska Paulina 1988 Karśnice
7. Anisimowicz Mirosław 1975 Rokietnica
8. AuguŚcik Piotr 1972 KÓRNIK
9. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
10. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
11. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
12. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
13. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
14. Bielawa Karol 1993 Czempiń
15. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
16. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
17. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
18. Borucka Kornelia 2000 Wilków Osiedle
19. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
20. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
21. Cejza Przemysław 1984 Stary Lubosz
22. Charaplak Tomasz 1977 Kościan
23. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
24. Czapla Jakub 1984 Kościan
25. Czarnecki Michał 1987 Międzychód
26. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
27. Dalka Hanna 1984 Poznań
28. Dalka Maciej 1984 Poznań
29. Dąbrowska Izabela 1991 Szczecin
30. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
31. Dolata Paweł 1977 Poznań
32. Durski Tomasz 1973 Mrowino
33. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
34. Filipiak Robert 1992 Łódź
35. Fudali Witold 1983 Łódź
36. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
37. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
38. Gronowski Maciej 1999 Suchy Las
39. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
40. Hetman Marta 1987 Darnowo
41. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
42. Iskierski Jarek 1981 Krosno
43. Jackiewicz Rafał 1994 Poznań
44. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
45. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
46. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
47. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
48. Jankowska Karolina 1999 Betkowo
49. Jarych Jarosław 1972 Poznań
50. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
51. Kabat Błażej 1988 Bydgoszcz
52. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
53. Karczewski Marek 1966 Poznań
54. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
55. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
56. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
57. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
58. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
59. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
60. Konarska Edyta 1974 Oława
61. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
62. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
63. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
64. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
65. Kowalska Monika 1981 Warszawa
66. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
67. Kroma Krystian 1979 Poznań
68. Krumplewski Sławomir 1976 Września
69. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
70. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
71. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
72. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
73. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
74. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
75. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
76. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
77. Kunc Piotr 1978 Widziszewo
78. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
79. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
80. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
81. Ludwikowski Przemysław 1989 Poznań
82. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
83. Łączna Joanna 1990 Czempiń
84. Łyko Paulina 1988 Czempiń
85. Maćkowiak Maciej 1989 Czempiń
86. Malicki Konrad 1984 Czempiń
87. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
88. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
89. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
90. Matkowski Wojciech 1991 Czempiń
91. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
92. Miczuga Marcin 1975 Września
93. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
94. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
95. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
96. Nowak Adam 1976 ŚREM
97. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
98. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
99. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
100. Perczak Janusz 1990 Luboń
101. Peters Olaf 2000 Zalasewo
102. Piesik Mariusz 1959 Kliny
103. Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
104. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
105. Piotrowski Przemysław 1980 Czempiń
106. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
107. Polowczyk Krystian 1976 Kazimierz
108. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
109. Porysek Piotr 1996 Sobota
110. Pysiak Damian 1980 Słubice
111. Raszewski Bartosz 2000 Czempiń
112. Rogozinski Michał 1984 Błażejewo
113. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
114. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
115. Schwarz Krzysztof 1974 Kościan
116. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
117. Skorczyk Adrian 1981 Kościan
118. Skrzypczak Marian 1959 Kościan
119. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
120. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
121. Sobierajczyk Kinga 1991 Pleszew
122. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
123. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
124. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
125. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
126. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
127. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
128. Stasiak Iwona 1978 Szczecin
129. Stefaniak Renata 1988 Poznań
130. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wielkopolski
131. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
132. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
133. Szczepański Darek 1960 Wrocław
134. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
135. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
136. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
137. Sztobska Beata 1983 Czempiń
138. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
139. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
140. Świątek Jarek 1983 Chyby
141. ŚwitaŁa Krzysztof 1976 RAKONIEWICE
142. Turbański Wojciech 1970 Leszno
143. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
144. Walczak Piotr 1972 Czapury
145. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
146. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
147. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
148. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
149. Wojciechowski Hubert 1984 Sulęcin
150. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
151. Wojtan Robert 1977 Poznań
152. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
153. Zapłata Daria 1988 Poznań
154. Zdrojewska Magdalena 1977 Poznań
155. Zieliński Michał 1982 Poznań
156. Ziuko Michał 1989 Kutno
157. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
158. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
159. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
160. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
161. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań
162. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
163. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
164. Walkowiak Krystian 1984 1984 Poznan
165. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
166. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
167. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
168. Piotrowski Artur 1974 29031974 Łuków
169. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
170. Zając Paweł 1983 7PRO Triathlon Team Opalenica
171. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
172. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
173. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
174. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
175. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
176. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
177. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
178. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
179. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
180. Magdziak Zbigniew 1969 BAUTECHNIK Poznań
181. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
182. Wichniarek Tomasz 1984 Be3/zone3team Poznań
183. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
184. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
185. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
186. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
187. Borowski Witold 1961 Borowski Triathlon Team Sieraków Wlkp
188. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
189. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
190. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
191. Powalisz Dariusz 1976 Byle przed...Team Bydgoszcz
192. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
193. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
194. Bławuciak Agnieszka 1985 CF Kościan Kościan
195. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
196. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
197. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
198. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
199. Kozak Roman 1974 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
200. Kozak Zachariasz 2003 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
201. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
202. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
203. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team Czempiń
204. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
205. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
206. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
207. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
208. Swojak Martina 1989 Championman team Czempiń
209. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team Czempiń
210. Wężyk Kacper 1999 ChampionMan Team Czempiń
211. Woźny Daniel 1987 CHAMPIONMAN TEAM Kościan
212. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
213. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
214. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
215. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
216. Bajer Przemysław 1975 ChampionManTEAM Czempiń
217. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
218. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
219. Jędraszyk Klaudia 1995 Ciacho Team Triathlon Paczkowo
220. Kowalczyk Anna 1995 Ciacho Team Triathlon Poznań
221. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
222. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
223. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
224. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
225. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
226. Zandecka Agnieszka 1978 CityZen Poznań Plewiska
227. Szwed Michał 1972 Cityzen_BE3 / enduhub Poznań
228. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
229. Pluta Olena 1990 Crocodigy Golina k. Jarocina
230. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
231. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
232. Konik Adam 1979 Czempin Czempin
233. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
234. Pilarski Paweł 1978 DBK Szczecin
235. Konieczny Bartłomiej 1994 Decathlon Franowo Częstochowa
236. Kozłowski Michał 1987 Decathlon Team Poznań
237. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
238. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
239. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
240. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
241. Tomczak Marcin 1978 DRUKMAR Śrem
242. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
243. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
244. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
245. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
246. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
247. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
248. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
249. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
250. Dybuk Marcin 1974 Endure Team Gdańsk
251. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
252. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
253. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
254. Jaszkiewicz Kaziemierz 1958 Firma Ogolnobudowlana Smigiel
255. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
256. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica
257. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
258. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
259. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
260. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
261. Weber Marek 1986 GREEN BIKE Śrem
262. Ławniczak Andrzej 1977 Green BIKE RAP Racing Team Śrem
263. Tomczak Marcin 1985 GVT BMC Triathlon Team Poznań
264. Slezak Krzysztof 1986 GVT TEAM Poznan
265. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
266. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
267. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
268. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
269. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
270. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
271. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
272. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
273. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
274. Roszak Michał 1993 Helios Czempin Czempin
275. Siczynski Przemyslaw 1977 Helios Czempin /Championman Czempin
276. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
277. Kowalczyk Piotr 1976 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
278. Kubacha Łukasz 1982 Helios Czempiń Czempiń
279. Szczawik Marzena 1974 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
280. Kaźmierczak Łukasz 1976 Helios Czempiń Team Czempiń
281. Kaźmierczak Małgorzata 1980 Helios Czempiń Team Czempiń
282. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
283. Wawrzyniak Hanna 1974 Helios Team Poznań
284. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
285. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
286. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
287. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
288. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
289. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
290. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
291. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland Poznań
292. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
293. Biegański Michał 1984 INTREX Bike Team Poznań
294. Cybulski Dariusz 1981 INTREX Bike Team Poznań
295. Stefanowicz Maciej 1991 Intrex Bike Team Poznań
296. Wojciechowski Mariusz 1984 Intrex bike team Września
297. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
298. Rutkowski Tomasz 1985 Justynka Jaś i Wojtek Poznań
299. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
300. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
301. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
302. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
303. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
304. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
305. Bokus Eugeniusz 1963 KB SPOKO Kościan
306. Ciesielski Jarosław 1968 KB SPOKO Poznań
307. Gryzoń Adrian 1987 KB SPOKO Stary Lubosz
308. Suchacki Michał 1989 KB Spoko Tarnowo Podgórne
309. Wilk-Pham Michał 1988 KB SPOKO Poznań
310. Kołodziejczyk Tomasz 1966 KB SPOKO -IMPERIAL TOBACCO POLSKA Piła
311. Młodzikowska Weronika 1986 KB V-MAX Adamów Adamów
312. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
313. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
314. Ratajczak Konrad 2002 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
315. Ratajczak Marlena 1978 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
316. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
317. Lipka Lukasz 1981 Kibole w Biegu POBIEDZISKA
318. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
319. ŁĘszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Grodzisk Wielkopolski
320. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
321. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
322. Namyślak Radosław 1971 Koło Biega Koło
323. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
324. Kościański Robert 1985 Kościan Kościan
325. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team Puszczykowo
326. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
327. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
328. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
329. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
330. Kasperski Robert 1968 Kościan Team Kościan
331. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
332. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
333. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
334. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
335. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
336. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
337. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
338. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
339. Tórz Krzysztof 1983 KPP Kościan Leszno
340. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
341. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
342. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
343. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
344. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
345. Gorwa Robert 1978 Kush Gangsta Szczytniki
346. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
347. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
348. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
349. Jagaciak Robert 1976 LIDIA FAN Nowy Lubosz
350. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
351. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
352. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
353. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
354. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
355. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
356. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
357. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
358. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
359. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
360. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
361. Dolska Sara 1985 Martombike Plewiska
362. Marciniak Mariusz 1975 Marwin Piaski Piaski
363. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
364. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
365. Peters Arkadiusz 1972 METZINK TRI Zalasewo
366. Nowak Jacek 1976 Miasto i Gmina Krzywiń - Aktywny Samorząd KRZYWIŃ
367. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
368. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
369. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
370. Wojciechowska Monika 1989 MLUKS TRIATHLON KOŁO Koło
371. Kucal Ryszard 1965 Mluks Triathlon Koło Koło
372. Ajnbacher Olga 1979 Mocni w gębie Poznań
373. Lasota Małgorzata 1977 Mocni w Gębie Nowe Tłoki
374. Nowaczyk Joanna 1983 Mocni w Gębie Baranowo
375. Sobolewska Magdalena 1984 Mocni w Gębie Poznań
376. Walkowiak Maria 1985 Mocni w Gębie Poznań
377. Witkiewicz Joanna 1983 Mocni w Gębie Poznań
378. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
379. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
380. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
381. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
382. Murdzek Przemysław 1995 mSport Team Szlichtyngowa
383. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
384. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
385. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
386. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
387. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
388. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
389. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
390. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
391. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
392. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
393. Biegański Maciej 1985 ORTOspot Poznan
394. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
395. Kałwiński Bartosz 1987 Padre team Puszczykowo
396. Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM Luboń
397. Dąbrowski Wiktor 1991 Państwo Dąbrek Szczecin
398. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
399. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
400. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
401. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
402. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
403. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
404. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
405. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
406. Gaweł Marek 1979 Podmokle BIKE TEAM Podmokle Małe
407. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
408. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
409. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
410. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
411. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
412. Grec Michał 1980 Poznań Luboń
413. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
414. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
415. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
416. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
417. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
418. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 Poznan
419. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
420. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
421. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
422. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
423. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
424. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
425. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
426. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
427. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
428. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
429. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
430. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
431. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
432. Ślaziński Pawel 1977 Rehau Crossactive Zbrudzewo
433. Weber Paweł 1973 REHAU CROSSACTIVE Psarskie
434. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
435. Rzepka Anna 1978 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
436. Barczewski Marek 1989 Romet Factory Team Toruń
437. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
438. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
439. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power Śrem Śrem
440. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power Śrem Śrem
441. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
442. Ilski Piotr 1995 SA PSP POZNAŃ Poznań
443. Milian Marcin 1995 SA PSP Poznań Poznań
444. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
445. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
446. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
447. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
448. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
449. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
450. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
451. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
452. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
453. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
454. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
455. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
456. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
457. Matuszak Maciej 1979 Spawstal po godzinach Środa Wielkopolska
458. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
459. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
460. Kustoń Jan 1987 Spoko Team Poznań
461. Szturo Emil 2001 Stella Białośliwie Białośliwie
462. Tycner Oliwer 2002 Swim Bike Run Cukiernia A.M Tycner Kościan
463. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
464. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
465. Naskręt Kamil 1994 SZAWER Team Leszno Leszno
466. Nowacki Kamil 1985 Szybcy i Wściekli Czempiń
467. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
468. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
469. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
470. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
471. Wawrzyniak Tomasz 1975 TBT POZNAŃ Czempiń
472. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
473. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
474. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
475. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
476. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
477. Majchrzak Rafał 1978 TGV Club Nowe Oborzyska
478. Michalik Beata 1978 TGV CLUB KOŚCIAN
479. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB Kościan
480. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
481. Szymański Michał 1982 TGV Club Kościan
482. Wierzejewski Marcin 1979 TGV Club Kościan
483. Pawlaczyk Przemyslaw 1982 TGV Club Kościan Kościan
484. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
485. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
486. Gronek Damian 1987 Topigs Norsvin Czempiń
487. Herwart Maria 1964 Topigs Norsvin Poznań
488. Pilaczyński Andrzej 1962 Topigs Norsvin Poznań
489. Ratajszczak Maciej 1988 Topigs Norsvin Czempiń
490. Wester Mikael 1958 Topigs Norsvin Johanneshov
491. Oczkowski Wojciech 1992 TRI for IT Trzcianka
492. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
493. Łoda Piotr 1979 TRI Sigma Projekt Poznań
494. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
495. Pomorski Rafał 1983 TriFamily / Love the Pain Warszawa
496. Żuk Mateusz 1983 TRIMIND Poznań
497. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
498. Bednarek Patrycja 1984 TRISPACE Bydgoszcz
499. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
500. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
501. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE NIEMCZ
502. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
503. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
504. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
505. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
506. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
507. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
508. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
509. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
510. Biernacki Adam 1966 TriWawa Warszawa
511. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
512. Marcinek Tomasz 1991 Truskawki Marcinek Krzycko Wielkie
513. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
514. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3 Poznań
515. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
516. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
517. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
518. Krawczyk Jacek 1996 UKS Tri-Team Rumia / Trinergy Poznań
519. Drab Adrian 1983 UNIT MARTOMBIKE TEAM Kalisz
520. Chmielewski Witold 1981 UNLIMITED KRAKÓW Michałowice
521. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
522. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
523. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
524. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
525. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
526. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
527. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Zgrupka/Zone3 Świebodzin
528. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
529. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
530. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
531. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
532. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
533. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
534. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
535. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
536. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
537. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
538. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
539. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
540. Sworek Dawid 1988 Zone3 Team/Triathlonista.com Poznań
541. Gródziński Marcin 1984 żeby płucko dobrze przepalić Gostyń Poznański


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino
2. Czysz Robert 1994 KM Sport Pro Team Poznań
3. Formela Daniel 1986 KM Sport Pro Team Gdynia
4. Kalaszczyński Łukasz 1984 KM Sport Pro Team Płock
5. Sołtysiak Joanna 1989 KM Sport PRO Team Kolo
6. Otworowska Małgorzata 1990 KS Ironman CS Polska/Trinergy Szczecin
7. Ławicki Marcin 1986 MKS Polkowice Lubin
8. Wójcik Piotr 1996 Sgr Specialized Stoszowice
9. Najmowicz PaweŁ 1993 Tri NEGU Olsztyn
10. Petters Klaudia 1999 Ts Akwedukt Kielce Bolesławiec
11. Kozak Dominika 1993 WLKS Kmicic Siemianowice


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrusz Arkadiusz 1975 Gdynia
2. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
3. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
4. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
5. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
6. Borkowska Agata 1985 Poznan
7. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
8. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
9. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
10. Czarnota Michał 1985 Warszawa
11. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
12. Dreger Adam 1974 Łowyń
13. Drzewiecki Jacek 1970 Puszczykowo
14. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
15. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
16. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
17. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
18. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn
19. Gostomski Michał 1982 Czempiń
20. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
21. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
22. Hegmit Robert 1969 Borówiec
23. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
24. Janusz Izabela 1994 Środa Śląska
25. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
26. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
27. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
28. Klimaszyk Szymon 1968 Suchy Las
29. Klimczak Michał 1983 Poznań
30. Kłos Jan 1981 Oława
31. Koch Przemek 1986 Śrem
32. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
33. Kokot Michał 1986 Oleśnica
34. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
35. Kosiorek Darek 1967 Poznań
36. Koziej Łukasz 1986 Kostrzyn
37. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
38. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
39. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
40. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
41. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
42. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
43. Kuźdub Piotr 1990 Gąsawy Rządowe
44. Lampka Robert 1968 Tulce
45. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
46. Liera Pawel 1984 Poznan
47. Lis Aldona 1983 Gorzupia
48. Łączny Leszek 1961 Borkowice
49. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
50. Machata Jacek 1978 Wrocław
51. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
52. Matuszczak Daniel 1988 Sieraków
53. Mensfelt Agnieszka 1988 Koziegłowy
54. Mielcarek Dawid 1993 Września
55. Mikoś Adam 1983 Warszawa
56. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
57. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
58. Nowicki Kacper 1996 Częstochowa
59. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
60. Pakuła Robert 1978 Poznań
61. Perkowski Marcin 1983 Gora
62. Piosik Emil 1990 Poznań
63. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
64. Przedpełski Radosław 1982 Łódź
65. Przybylska Joanna 1987 Poznań
66. Przybylski Adam 1985 Poznań
67. Przybylski Michał 1994 Czempiń
68. Rzytki Piotr 1981 Lisiowolka
69. Siekan Grzegorz 1983 Tychy
70. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
71. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
72. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
73. Stanek Marek 1982 Namslow
74. Szafran Michał 2001 Wągrowiec
75. Szarata Damian 1991 Plewiska
76. Szukalski Cezary 1985 Czempiń
77. Szygenda Maciek 1979 Września
78. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
79. Trawka Karol 1981 Sobota
80. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
81. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
82. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
83. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
84. Wróbel Dawid 1978 Wronki
85. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
86. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
87. Zboralski Michał 1975 POZNAŃ
88. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
89. Ryniewicz Paweł 1977 #oshopcom Stanisławów Pierwszy
90. Dembina Andrzej 1962 1962 Rokietnica
91. Wożny Rafał 1971 1971 Brodnica
92. Chirk Robert 1974 1Liga Team Bytów
93. Pasuto Grzegorz 1979 1liga triathlon team/Twomark Chorzów Katowice
94. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
95. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
96. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
97. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
98. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
99. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
100. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
101. Bartkowski Radoslaw 1982 AllActive Strzelce Krajenskie
102. Polichnowski PaweŁ 1984 AllActive GORZÓW WIELKOPOLSKI
103. Kuśka Adam 1992 AZS AWF KATOWICE Rybnik
104. Czajkowski Bartosz 1992 BCtri.pl Zielona Góra
105. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
106. Żbikowska Katarzyna 1983 biegaczki.pl Łódź
107. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
108. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
109. Mazurkiewicz Jadwiga 1953 BikeTimeteam Łódź
110. Wojtkowiak Piotr 1970 BIKETOP Poznań
111. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team Poznań
112. Sztandur Michał 1986 BKS Wiry
113. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
114. Rychter Wiesław 1954 Buchalter Elbląg
115. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM Oborniki
116. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM Poznań
117. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
118. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
119. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
120. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
121. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
122. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Czempiń
123. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
124. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
125. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
126. Woronko Damian 1977 CHĘTNI-KA Białystok
127. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
128. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
129. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
130. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
131. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
132. Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy Jarocin
133. Grodzki Marek 1975 CTS Czaja Training System Gdańsk
134. Harasimiuk-Grodzka Małgorzata 1977 CTS Czaja Training System Gdańsk
135. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
136. Ruliński Przemysław 1986 CzajaTrainingSystem Gniew
137. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega Kicin
138. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
139. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
140. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
141. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
142. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
143. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
144. Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com Kobylniki
145. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
146. Jedowski Maciej 1981 Endure Team susz
147. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
148. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
149. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
150. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
151. Czapiński Michał 1982 EUROPELL - BIKE U UP Reda
152. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
153. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
154. Niedzielski PaweŁ 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI OBORNIKI
155. Miczyński Adam 1974 Fast Bike Gniezno Gniezno
156. Szymczak Andrzej 1982 FC Żylaki Poznań
157. Jankowski Krystian 1980 Fit4life Łagiewniki
158. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
159. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
160. Koper Mateusz 1988 GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Tczew
161. Nowaczyk Dawid 1979 Go2Tri Szczecin Szczecin
162. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
163. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
164. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
165. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
166. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
167. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
168. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
169. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
170. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
171. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
172. Strzelecki Grzegorz 1981 GVT Wrocław
173. Żychska Anna 1989 GVT BMC Triathlon Team Poznań
174. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
175. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
176. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
177. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
178. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
179. Andrzejewski Jakub 1978 Helios Czempiń Team Czempiń
180. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
181. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
182. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
183. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team Poznań
184. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
185. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
186. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
187. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
188. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
189. Dąbrowski Dariusz 1974 ILABO SPORT / LTT PIASECZNO
190. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
191. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
192. Kuna Robert 1963 Intercars Milanówek
193. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
194. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
195. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
196. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
197. Roskosz Bartosz 1989 Jelcz Triathlon Project Miłoszyce
198. Załubski Jacek 1985 Jelcz Triathlon Project Jelcz-Laskowice
199. Szarszewski Michał 1977 JERZYK TEAM - 64sto Lipno
200. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
201. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
202. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
203. Bajerlein Jarosław 1980 KB DęBIEC Poznań
204. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
205. Makowski Jarosław 1982 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
206. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
207. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
208. Dąbrowski Dawid 1981 KB SPOKO Kościan
209. Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań Poznań
210. Młodzikowski Paweł 1987 KB V-MAX Adamów Adamów
211. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
212. Stępniak Marcin 1989 KGHM Zg Run Wschowa
213. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
214. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
215. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
216. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
217. Chrzanowski Zbigniew 1982 KJ CREW Płock
218. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
219. Biskupska Rita 1990 Klinika Triathlonu Bydgoszcz Bydgoszcz
220. Kociński Dominik 1982 Kluczyk Running Team Raszków
221. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
222. Domaradzka Anita 1982 KostusiowoFranolkowo Poznan
223. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
224. Kaczmarek Miroslaw 1970 Kościan Team Koscian
225. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
226. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
227. Idkowiak Marcin 1976 KS IDMAR REACING TEAM MOSINA KROSINKO
228. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
229. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
230. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
231. Lewardowski Konrad 1970 KTB KUNY Poznań
232. Zakrzewicz Marcin 1978 KTB Kuny Kicin
233. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
234. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
235. Kozak Adam 1964 Kuźnia Triathlonu Siemianowice
236. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
237. Gorynia Krzysztof 1974 KWP Poznań Poznań
238. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
239. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
240. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
241. Stach Łukasz 1986 Litwin Triathlon Team Wrocław
242. Żurad Łukasz 1986 LITWIN TRIATHLON TEAM Wrocław
243. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
244. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
245. Żaba Marek 1984 Magneti Marelli / Triathlon X-Team Sosnowiec
246. BŁachowiak Mariusz 1964 Maraton Leszno Leszno
247. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
248. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
249. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
250. Krawczyk Kacper 1998 Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Bełchatów
251. Brett Tomasz 1962 MLUKS Triathlon Koło
252. Łaszkiewicz Tadeusz 1956 Mluks Triathlon Koło Koło
253. Matysiak Karol 1974 Mocarze Radosci Poznan
254. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
255. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
256. Końsko Marcin 1976 MOCNI W GĘBIE POZNAN
257. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
258. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
259. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
260. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
261. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
262. Dorobiała Bartosz 1985 MOCNO W PRAWO Poznań
263. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
264. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
265. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
266. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
267. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
268. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
269. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
270. Wiśniewska Marlena 1979 MUAY RUNNING TEAM Poznań
271. Mitruś Paweł 1992 NEON TEAM Warszawa
272. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night runners Kamionki
273. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
274. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
275. Rabenda Marcin 1975 olaws złotoryja Pielgrzymka
276. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
277. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
278. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
279. Smoleński Michał 1980 ORUN.PL Łódź
280. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
281. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
282. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
283. Staniewski Grzegorz 1982 OSWRIS Leszno
284. Wojnar Robert 1976 PACIFIC TORUŃ Torun
285. Jakimiuk Adam 1975 Pędzące Ślimaki Łosice Łosice
286. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
287. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
288. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
289. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
290. Jakimiuk Marek 1971 Plan PERFECTO Bielsk Podlaski
291. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
292. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
293. Bodora Jacek 1984 Polbruk Tarnowskie Góry
294. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
295. Brzezińska Izabela 1972 Polonia Środa Środa Wielkopolska
296. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
297. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
298. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
299. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
300. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
301. Bieniek Patryk 1980 Posnania Triathlon Aflofarm Active Team Poznań
302. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
303. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni Poznań
304. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
305. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
306. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
307. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
308. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
309. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
310. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
311. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
312. Sosnowski Jarosław 1980 PTT DELTA Płock
313. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
314. Lewandowski Mateusz 1987 QSG Team Poznań
315. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
316. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz /TRISPACE Bydgoszcz
317. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
318. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
319. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
320. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Poznań
321. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
322. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
323. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
324. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
325. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
326. Wytykowska Joanna 1980 Rysie Łódź
327. Kalinowski Krystian 1993 SA PSP Poznan Poznań
328. Naruszewicz Marcin 1994 SA PSP Poznań Poznań
329. Wiśniewski Maciej 1999 SA PSP POZNAŃ Poznań
330. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
331. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
332. Wlekły Gerard 1960 Sana Kościan Kościan
333. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
334. Dziub Marcin 1979 SEVEN-PERCEPTUS TEAM Płoty
335. Oworuszko Jaroslaw 1971 Sidor Team Warszawa
336. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
337. Krzemiński Grzegorz 1972 Silvini Madshus Team Żary
338. Skorupa Paweł 1988 Skorupa Triathlon TYCHY
339. Adamczak Artur 1992 SKS Oborniki Poznan
340. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
341. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki Poznań
342. Łazowski Adrian 1990 SKS OBORNIKI Chludowo
343. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
344. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
345. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
346. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
347. Pawlak Piotr 1974 SNG wild ducks Łódź
348. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
349. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
350. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
351. Kamiński Bartosz 1980 Solum Luboń
352. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
353. Leśko Paweł 1985 Sport Freaks Poland Wrocław
354. Leśko Paweł 1985 Sport Freaks Poland Wrocław
355. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
356. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
357. Rudziński Jakub 1999 Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu Gryfino
358. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
359. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
360. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
361. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
362. Nafalski Rajmund 1974 Team Karaś Warszawa
363. Sobieraj Maciej 1976 Team Masters Barracuda / Babayaga Sport Kalisz
364. Kuźdub Robert 1993 Team Media Project Group Gąsawy Rządowe Niwy
365. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
366. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
367. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
368. Kościański Adam 1980 TGV Club Soleus Kościan
369. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
370. Niewiedział Tomasz 1969 TNT Run Poznań
371. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
372. Pięta Tomasz 1977 TOPFARM Luboń
373. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
374. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
375. Hering Mateusz 1991 Tri Team Bytów / Hering_triathlon Bytów
376. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
377. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
378. Kulesza Jakub 1980 Triathlon Club Wrocław Jelenia Góra
379. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
380. Siatecki Pawel 1992 Triathlon Lublin Team Garbow
381. Fibner Krzysztof 1991 Triathlon Metzink Środa wielkopolska
382. Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki Oborniki
383. Pidek Marcin 1978 Triathlon Oborniki Oborniki
384. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
385. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
386. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
387. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
388. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl Dębno
389. Pomorska Joanna 1981 TRIFAMILY WARSZAWA
390. Pluta Rafal 1975 TriGostyn Gostyn
391. Fazan Rafał 1971 Trinergy Józefosław
392. Jaroniec Adam 1985 Trinergy Chyby
393. Zych Bartek 1973 Trinergy warsaw
394. Helak Paweł 1976 Trinergy Team Warszawa
395. Socha Tomasz 1968 TRINERGY TEAM Warszawa
396. Warzybok Magdalena 1982 Trinergy Team Warszawa
397. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
398. Gierach Marcin 1977 TRISPACE Niemcz
399. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
400. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
401. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
402. Michallek Damian 1988 TRISPACE Drawno
403. Prądzyński Marcin 1977 TRISPACE Bydgoszcz
404. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
405. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
406. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
407. Zienkiewicz Janusz 1972 TRISPACE/ALLIANZ TRIATHLON TEAM Bydgoszcz
408. Pastuszak Krzysztof 1959 TRITIM Ostrów Wlkp.
409. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
410. Fabiszewski Marcin 1983 Triwawa Warszawa
411. Hewelke Filip 1977 Triwawa Warszawa
412. Musiał Robert 1966 TriWawa Warszawa
413. Wołos Ewelina 1987 Triwawa ewelsport Warszawa
414. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
415. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
416. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
417. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
418. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
419. Jurasz Wojciech 1966 VanHooy Bike Manufaktur Puszczykowo
420. Garbiec Tomasz 1975 Varso Warszawa Targówek Warszawa
421. Rybkowski Grzegorz 1968 VELMAR Pruszków
422. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
423. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
424. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu Poznań
425. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
426. Sokolowski Lukasz 1983 VTT Vegan Triathlon Team / Veganski Poznań
427. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
428. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
429. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
430. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
431. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
432. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
433. Pasierbiński Piotr 1968 WTP Pruszków
434. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
435. Sledzinski Dawid 1979 Wybiegani Team Poznań
436. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
437. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
438. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
439. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
440. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
441. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
442. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
443. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
444. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
445. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
446. Rostek Piotr 1961 Zmierz-Nie-Szacuj Jelonek
447. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
448. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las