Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 658



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamek Marcin 1978 Pleszew
2. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
3. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
4. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
5. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
6. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
7. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
8. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
9. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
10. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
11. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
12. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
13. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
14. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
15. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
16. Czapla Jakub 1984 Kościan
17. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
18. Dalka Hanna 1984 Poznań
19. Dalka Maciej 1984 Poznań
20. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
21. Durski Tomasz 1973 Mrowino
22. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
23. Fudali Witold 1983 Łódź
24. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
25. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
26. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
27. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
28. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
29. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
30. Jarych Jarosław 1972 Poznań
31. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
32. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
33. Karczewski Marek 1966 Poznań
34. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
35. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
36. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
37. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
38. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
39. Konarska Edyta 1974 Oława
40. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
41. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
42. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
43. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
44. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
45. Kroma Krystian 1979 Poznań
46. Krumplewski Sławomir 1976 Września
47. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
48. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
49. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
50. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
51. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
52. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
53. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
54. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
55. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
56. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
57. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
58. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
59. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
60. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
61. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
62. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
63. Miczuga Marcin 1975 Września
64. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
65. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
66. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko
67. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
68. Nowak Adam 1976 ŚREM
69. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
70. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
71. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
72. Perczak Janusz 1990 Luboń
73. Peters Arkadiusz 1972 Zalasewo
74. Peters Olaf 2000 Zalasewo
75. Piesik Mariusz 1959 Kliny
76. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
77. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
78. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
79. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
80. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
81. Schwarz Izabela 1992 Kościan
82. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
83. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
84. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
85. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
86. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
87. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
88. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
89. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
90. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
91. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wlkp.
92. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
93. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
94. Szczepański Darek 1960 Wrocław
95. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
96. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
97. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
98. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
99. Turbański Wojciech 1970 Leszno
100. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
101. Walczak Piotr 1972 Czapury
102. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
103. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
104. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
105. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
106. Wojtan Robert 1977 Poznań
107. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
108. Zając Paweł 1983 Opalenica
109. Zieliński Michał 1982 Poznań
110. Ziuko Michał 1989 Kutno
111. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
112. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
113. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
114. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
115. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań
116. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
117. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
118. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
119. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
120. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
121. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
122. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
123. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
124. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
125. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
126. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
127. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
128. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
129. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
130. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
131. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
132. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
133. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
134. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
135. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
136. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
137. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
138. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
139. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
140. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
141. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
142. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
143. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
144. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
145. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
146. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
147. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
148. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
149. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
150. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
151. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
152. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
153. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
154. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
155. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
156. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
157. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
158. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
159. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
160. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
161. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
162. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
163. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
164. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
165. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
166. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
167. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
168. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
169. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
170. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
171. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
172. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
173. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
174. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
175. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
176. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
177. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
178. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
179. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
180. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
181. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
182. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
183. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
184. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
185. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
186. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
187. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
188. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
189. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
190. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
191. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
192. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
193. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
194. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
195. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
196. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
197. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
198. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
199. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
200. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
201. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
202. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
203. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
204. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
205. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
206. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
207. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
208. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
209. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
210. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
211. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
212. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
213. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
214. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
215. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
216. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
217. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
218. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
219. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
220. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
221. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
222. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
223. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
224. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
225. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
226. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
227. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
228. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
229. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
230. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
231. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
232. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
233. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
234. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
235. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
236. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
237. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
238. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
239. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
240. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
241. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
242. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
243. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
244. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
245. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
246. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
247. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
248. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
249. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
250. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
251. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
252. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
253. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
254. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
255. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
256. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
257. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
258. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
259. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
260. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
261. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
262. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
263. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
264. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
265. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
266. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
267. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
268. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
269. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
270. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
271. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
272. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
273. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
274. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
275. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
276. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
277. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
278. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
279. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Swarzędz
280. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
281. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
282. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
283. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
284. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
285. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
286. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
287. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
288. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
289. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
290. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
291. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
292. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
293. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
294. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
295. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
296. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
297. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
298. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
299. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
300. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
301. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
302. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
303. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
304. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
305. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
306. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
307. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
308. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
309. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
310. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
311. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
312. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
313. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
314. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
315. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
316. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
317. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
318. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
319. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
320. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
321. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
322. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
323. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
324. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
325. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
326. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
327. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
328. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
329. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
330. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
331. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
332. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
333. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
334. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
335. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
336. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
337. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
338. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
339. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
340. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
341. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
342. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
343. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
344. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
345. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
346. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
347. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
348. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
349. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
350. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
351. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
352. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
353. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
354. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
355. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
356. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
357. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
358. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
359. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
2. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
3. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
4. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
5. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
6. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
7. Czarnota Michał 1985 Warszawa
8. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
9. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
10. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
11. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
12. Gostomski Michał 1982 Czempiń
13. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
14. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
15. Hegmit Robert 1969 Borówiec
16. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
17. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
18. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
19. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
20. Klimczak Michał 1983 Poznań
21. Kłos Jan 1981 Oława
22. Koch Przemek 1986 Śrem
23. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
24. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
25. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
26. Kosiorek Darek 1967 Poznań
27. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
28. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
29. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
30. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
31. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
32. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
33. Lampka Robert 1968 Tulce
34. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
35. Liera Pawel 1984 Poznan
36. Lis Aldona 1983 Gorzupia
37. Łączny Leszek 1961 Borkowice
38. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
39. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
40. Mielcarek Dawid 1993 Września
41. Mikoś Adam 1983 Warszawa
42. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
43. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
44. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
45. Pakuła Robert 1978 Poznań
46. Perkowski Marcin 1983 Gora
47. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
48. Przybylska Joanna 1987 Poznań
49. Przybylski Adam 1985 Poznań
50. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
51. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
52. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
53. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
54. Stanek Marek 1982 Namslow
55. Szygenda Maciek 1979 Września
56. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
57. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
58. Trawka Karol 1981 Sobota
59. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
60. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
61. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
62. Wojnar Robert 1976 Torun
63. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
64. Wróbel Dawid 1978 Wronki
65. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
66. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
67. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
68. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
69. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
70. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
71. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
72. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
73. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
74. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
75. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
76. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
77. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
78. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
79. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
80. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
81. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
82. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
83. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
84. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
85. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
86. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
87. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
88. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
89. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
90. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
91. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
92. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
93. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
94. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
95. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
96. Pilarski Paweł 1978 DBK szczecin
97. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
98. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
99. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
100. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
101. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
102. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
103. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
104. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
105. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
106. Tomasz Spaleniak 1990 Endure Team Dobrzewino
107. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
108. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
109. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
110. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
111. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
112. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
113. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
114. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
115. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
116. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
117. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
118. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
119. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
120. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
121. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
122. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
123. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
124. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
125. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
126. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
127. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
128. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
129. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
130. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
131. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
132. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team / ChampionMan Czempiń
133. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
134. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
135. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
136. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
137. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
138. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
139. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
140. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
141. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
142. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
143. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
144. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
145. Jurczak Karolina 1994 JW1517 Leszno
146. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
147. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
148. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
149. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
150. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
151. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
152. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
153. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
154. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
155. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
156. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
157. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
158. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
159. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
160. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
161. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
162. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
163. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
164. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
165. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
166. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
167. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
168. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
169. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
170. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
171. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
172. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
173. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
174. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
175. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
176. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
177. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
178. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
179. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
180. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
181. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
182. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
183. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
184. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
185. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
186. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
187. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
188. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
189. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
190. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
191. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
192. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
193. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
194. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
195. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
196. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
197. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
198. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
199. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
200. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
201. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
202. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
203. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
204. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
205. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
206. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
207. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
208. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
209. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
210. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
211. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
212. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
213. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
214. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
215. Witkowski Damian 1987 Progress Triathlon Team Pomiechówek
216. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
217. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
218. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
219. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
220. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
221. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
222. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
223. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
224. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
225. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
226. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
227. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
228. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
229. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
230. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
231. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
232. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
233. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
234. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
235. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
236. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
237. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
238. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
239. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
240. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
241. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
242. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
243. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
244. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
245. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
246. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
247. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
248. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
249. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
250. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
251. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
252. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
253. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
254. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
255. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
256. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
257. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
258. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
259. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
260. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
261. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
262. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
263. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
264. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE Bydgoszcz
265. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
266. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
267. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
268. Nagórska Elżbieta 1975 TRISPACE Łochowice
269. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
270. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
271. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
272. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
273. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
274. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
275. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
276. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
277. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
278. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
279. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
280. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
281. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
282. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
283. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
284. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
285. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
286. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
287. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
288. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
289. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
290. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
291. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
292. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
293. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
294. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
295. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
296. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
297. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
298. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
299. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las