Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 658



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
2. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
3. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
4. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko
5. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
6. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
7. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
8. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
9. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
10. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
11. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
12. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
13. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
14. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
15. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
16. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
17. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
18. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
19. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
20. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
21. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
22. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
23. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
24. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
25. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
26. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
27. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
28. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
29. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
30. Walczak Piotr 1972 Czapury
31. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
32. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
33. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
34. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
35. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
36. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
37. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
38. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
39. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
40. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
41. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
42. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
43. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
44. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
45. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
46. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
47. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
48. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
49. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
50. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
51. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
52. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
53. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
54. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
55. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
56. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
57. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
58. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
59. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
60. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
61. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
62. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
63. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
64. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
65. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
66. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
67. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
68. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
69. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
70. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
71. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
72. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
73. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
74. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
75. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
76. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
77. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
78. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
79. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
80. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
81. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
82. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
83. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
84. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
85. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
86. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
87. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
88. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
89. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
90. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
91. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
92. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
93. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
94. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
95. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
96. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
97. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
98. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
99. Piesik Mariusz 1959 Kliny
100. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
101. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
102. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
103. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
104. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
105. Czapla Jakub 1984 Kościan
106. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
107. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
108. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
109. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
110. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
111. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
112. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
113. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
114. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
115. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
116. Schwarz Izabela 1992 Kościan
117. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
118. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
119. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
120. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
121. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
122. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
123. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
124. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
125. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
126. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
127. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
128. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
129. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
130. Ziuko Michał 1989 Kutno
131. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
132. Turbański Wojciech 1970 Leszno
133. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
134. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
135. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
136. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
137. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
138. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
139. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
140. Perczak Janusz 1990 Luboń
141. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
142. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
143. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
144. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
145. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
146. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
147. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
148. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
149. Fudali Witold 1983 Łódź
150. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
151. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
152. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
153. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
154. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
155. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
156. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
157. Durski Tomasz 1973 Mrowino
158. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
159. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
160. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
161. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
162. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
163. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
164. Konarska Edyta 1974 Oława
165. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
166. Zając Paweł 1983 Opalenica
167. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
168. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
169. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
170. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
171. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
172. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
173. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wlkp.
174. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
175. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
176. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
177. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
178. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
179. Adamek Marcin 1978 Pleszew
180. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
181. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
182. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
183. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
184. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
185. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
186. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
187. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
188. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
189. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
190. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
191. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
192. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
193. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
194. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
195. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
196. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
197. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
198. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
199. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
200. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
201. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
202. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
203. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
204. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
205. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
206. Dalka Hanna 1984 Poznań
207. Dalka Maciej 1984 Poznań
208. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
209. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
210. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
211. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
212. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
213. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
214. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
215. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
216. Jarych Jarosław 1972 Poznań
217. Karczewski Marek 1966 Poznań
218. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
219. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
220. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
221. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
222. Kroma Krystian 1979 Poznań
223. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
224. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
225. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
226. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
227. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
228. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
229. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
230. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
231. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
232. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
233. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
234. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
235. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
236. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
237. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
238. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
239. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
240. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
241. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
242. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
243. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
244. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
245. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
246. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
247. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
248. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
249. Wojtan Robert 1977 Poznań
250. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
251. Zieliński Michał 1982 Poznań
252. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań
253. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
254. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
255. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
256. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
257. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
258. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
259. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
260. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
261. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
262. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
263. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
264. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
265. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
266. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
267. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
268. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
269. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
270. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
271. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
272. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
273. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
274. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
275. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
276. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
277. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
278. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
279. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
280. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
281. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
282. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
283. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
284. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
285. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
286. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
287. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
288. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
289. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
290. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
291. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
292. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
293. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
294. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
295. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
296. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Swarzędz
297. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
298. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
299. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
300. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
301. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
302. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
303. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
304. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
305. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
306. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
307. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
308. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
309. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
310. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
311. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
312. Nowak Adam 1976 ŚREM
313. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
314. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
315. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
316. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
317. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
318. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
319. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
320. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
321. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
322. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
323. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
324. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
325. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
326. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
327. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
328. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
329. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
330. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
331. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
332. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
333. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
334. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
335. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
336. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
337. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
338. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
339. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
340. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
341. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
342. Szczepański Darek 1960 Wrocław
343. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
344. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
345. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
346. Krumplewski Sławomir 1976 Września
347. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
348. Miczuga Marcin 1975 Września
349. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
350. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
351. Peters Arkadiusz 1972 Zalasewo
352. Peters Olaf 2000 Zalasewo
353. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
354. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
355. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
356. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
357. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
358. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
359. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
2. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
3. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
4. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
5. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
6. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
7. Łączny Leszek 1961 Borkowice
8. Hegmit Robert 1969 Borówiec
9. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
10. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE Bydgoszcz
11. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
12. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
13. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
14. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
15. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
16. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
17. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
18. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
19. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
20. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
21. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
22. Gostomski Michał 1982 Czempiń
23. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
24. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
25. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team / ChampionMan Czempiń
26. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
27. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
28. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
29. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
30. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
31. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
32. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
33. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
34. Tomasz Spaleniak 1990 Endure Team Dobrzewino
35. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
36. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
37. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
38. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
39. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
40. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
41. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
42. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
43. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
44. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
45. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
46. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
47. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
48. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
49. Perkowski Marcin 1983 Gora
50. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
51. Lis Aldona 1983 Gorzupia
52. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
53. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
54. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
55. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
56. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
57. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
58. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
59. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
60. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
61. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
62. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
63. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
64. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
65. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
66. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
67. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
68. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
69. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
70. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
71. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
72. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
73. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
74. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
75. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
76. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
77. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
78. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
79. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
80. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
81. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
82. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
83. Jurczak Karolina 1994 JW1517 Leszno
84. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
85. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
86. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
87. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
88. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
89. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
90. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
91. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
92. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
93. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
94. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
95. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
96. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
97. Nagórska Elżbieta 1975 TRISPACE Łochowice
98. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
99. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
100. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
101. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
102. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
103. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
104. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
105. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
106. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
107. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
108. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
109. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
110. Stanek Marek 1982 Namslow
111. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
112. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
113. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
114. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
115. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
116. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
117. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
118. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
119. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
120. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
121. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
122. Kłos Jan 1981 Oława
123. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
124. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
125. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
126. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
127. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
128. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
129. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
130. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
131. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
132. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
133. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
134. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
135. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
136. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
137. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
138. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
139. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
140. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
141. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
142. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
143. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
144. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
145. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
146. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
147. Witkowski Damian 1987 Progress Triathlon Team Pomiechówek
148. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
149. Liera Pawel 1984 Poznan
150. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
151. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
152. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
153. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
154. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
155. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
156. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
157. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
158. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
159. Klimczak Michał 1983 Poznań
160. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
161. Kosiorek Darek 1967 Poznań
162. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
163. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
164. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
165. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
166. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
167. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
168. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
169. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
170. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
171. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
172. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
173. Pakuła Robert 1978 Poznań
174. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
175. Przybylska Joanna 1987 Poznań
176. Przybylski Adam 1985 Poznań
177. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
178. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
179. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
180. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
181. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
182. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
183. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
184. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
185. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
186. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
187. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
188. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
189. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
190. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
191. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
192. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
193. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
194. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
195. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
196. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
197. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
198. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
199. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
200. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
201. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
202. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
203. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
204. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
205. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
206. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
207. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
208. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
209. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
210. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
211. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
212. Trawka Karol 1981 Sobota
213. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
214. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
215. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
216. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
217. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
218. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
219. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
220. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
221. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
222. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
223. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
224. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
225. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
226. Pilarski Paweł 1978 DBK szczecin
227. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
228. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
229. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
230. Koch Przemek 1986 Śrem
231. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
232. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
233. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
234. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
235. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
236. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
237. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
238. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
239. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
240. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
241. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
242. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
243. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
244. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
245. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
246. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
247. Wojnar Robert 1976 Torun
248. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
249. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
250. Lampka Robert 1968 Tulce
251. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
252. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
253. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
254. Czarnota Michał 1985 Warszawa
255. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
256. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
257. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
258. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
259. Mikoś Adam 1983 Warszawa
260. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
261. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
262. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
263. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
264. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
265. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
266. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
267. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
268. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
269. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
270. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
271. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
272. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
273. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
274. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
275. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
276. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
277. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
278. Wróbel Dawid 1978 Wronki
279. Mielcarek Dawid 1993 Września
280. Szygenda Maciek 1979 Września
281. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
282. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
283. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
284. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
285. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
286. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
287. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
288. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
289. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
290. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
291. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
292. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
293. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
294. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
295. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
296. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
297. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
298. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
299. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY