Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5 - BRAK MIEJSC) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 1000



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
2. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
3. Młodzikowska Weronika 1986 KB V-MAX Adamów Adamów
4. Nowaczyk Joanna 1983 Mocni w Gębie Baranowo
5. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
6. Jankowska Karolina 1999 Betkowo
7. Szturo Emil 2001 Stella Białośliwie Białośliwie
8. Rogozinski Michał 1984 Błażejewo
9. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
10. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
11. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
12. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
13. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
14. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
15. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
16. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
17. Bednarek Patrycja 1984 TRISPACE Bydgoszcz
18. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
19. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
20. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
21. Kabat Błażej 1988 Bydgoszcz
22. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
23. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
24. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
25. Powalisz Dariusz 1976 Byle przed...Team Bydgoszcz
26. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
27. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
28. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
29. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
30. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
31. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
32. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
33. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
34. Świątek Jarek 1983 Chyby
35. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
36. Walczak Piotr 1972 Czapury
37. Konik Adam 1979 Czempin Czempin
38. Roszak Michał 1993 Helios Czempin Czempin
39. Siczynski Przemyslaw 1977 Helios Czempin /Championman Czempin
40. Bajer Przemysław 1975 ChampionManTEAM Czempiń
41. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
42. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
43. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
44. Bielawa Karol 1993 Czempiń
45. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
46. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
47. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
48. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
49. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
50. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
51. Gronek Damian 1987 Topigs Norsvin Czempiń
52. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
53. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
54. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
55. Kaźmierczak Łukasz 1976 Helios Czempiń Team Czempiń
56. Kaźmierczak Małgorzata 1980 Helios Czempiń Team Czempiń
57. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
58. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
59. Kowalczyk Piotr 1976 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
60. Kozak Roman 1974 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
61. Kozak Zachariasz 2003 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
62. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
63. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
64. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
65. Kubacha Łukasz 1982 Helios Czempiń Czempiń
66. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
67. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
68. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team Czempiń
69. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
70. Łączna Joanna 1990 Czempiń
71. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
72. Łyko Paulina 1988 Czempiń
73. Maćkowiak Maciej 1989 Czempiń
74. Malicki Konrad 1984 Czempiń
75. Matkowski Wojciech 1991 Czempiń
76. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
77. Nowacki Kamil 1985 Szybcy i Wściekli Czempiń
78. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
79. Piotrowski Przemysław 1980 Czempiń
80. Raszewski Bartosz 2000 Czempiń
81. Ratajszczak Maciej 1988 Topigs Norsvin Czempiń
82. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
83. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
84. Swojak Martina 1989 Championman team Czempiń
85. Szczawik Marzena 1974 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
86. Sztobska Beata 1983 Czempiń
87. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
88. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team Czempiń
89. Wawrzyniak Tomasz 1975 TBT POZNAŃ Czempiń
90. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
91. Wężyk Kacper 1999 ChampionMan Team Czempiń
92. Konieczny Bartłomiej 1994 Decathlon Franowo Częstochowa
93. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
94. Hetman Marta 1987 Darnowo
95. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
96. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
97. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
98. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
99. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
100. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
101. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
102. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
103. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
104. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
105. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
106. Dybuk Marcin 1974 Endure Team Gdańsk
107. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
108. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
109. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
110. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
111. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
112. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
113. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
114. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
115. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
116. Pluta Olena 1990 Crocodigy Golina k. Jarocina
117. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
118. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
119. Gródziński Marcin 1984 żeby płucko dobrze przepalić Gostyń Poznański
120. Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
121. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
122. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
123. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
124. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
125. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
126. ŁĘszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Grodzisk Wielkopolski
127. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
128. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
129. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
130. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
131. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
132. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
133. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
134. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
135. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
136. Wester Mikael 1958 Topigs Norsvin Johanneshov
137. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
138. Drab Adrian 1983 UNIT MARTOMBIKE TEAM Kalisz
139. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
140. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
141. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
142. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
143. Andrzejewska Paulina 1988 Karśnice
144. Polowczyk Krystian 1976 Kazimierz
145. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
146. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
147. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
148. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
149. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
150. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
151. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
152. Piesik Mariusz 1959 Kliny
153. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
154. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
155. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
156. Kucal Ryszard 1965 Mluks Triathlon Koło Koło
157. Namyślak Radosław 1971 Koło Biega Koło
158. Wojciechowska Monika 1989 MLUKS TRIATHLON KOŁO Koło
159. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
160. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
161. Bławuciak Agnieszka 1985 CF Kościan Kościan
162. Bokus Eugeniusz 1963 KB SPOKO Kościan
163. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
164. Charaplak Tomasz 1977 Kościan
165. Czapla Jakub 1984 Kościan
166. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
167. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
168. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
169. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
170. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
171. Kasperski Robert 1968 Kościan Team Kościan
172. Kościański Robert 1985 Kościan Kościan
173. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
174. Michalik Beata 1978 TGV CLUB KOŚCIAN
175. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB Kościan
176. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
177. Pawlaczyk Przemyslaw 1982 TGV Club Kościan Kościan
178. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
179. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
180. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
181. Schwarz Krzysztof 1974 Kościan
182. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
183. Skorczyk Adrian 1981 Kościan
184. Skrzypczak Marian 1959 Kościan
185. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
186. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
187. Szymański Michał 1982 TGV Club Kościan
188. Tycner Oliwer 2002 Swim Bike Run Cukiernia A.M Tycner Kościan
189. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
190. Wierzejewski Marcin 1979 TGV Club Kościan
191. Woźny Daniel 1987 CHAMPIONMAN TEAM Kościan
192. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
193. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
194. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
195. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
196. AuguŚcik Piotr 1972 KÓRNIK
197. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
198. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
199. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
200. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
201. Iskierski Jarek 1981 Krosno
202. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
203. Marcinek Tomasz 1991 Truskawki Marcinek Krzycko Wielkie
204. Nowak Jacek 1976 Miasto i Gmina Krzywiń - Aktywny Samorząd KRZYWIŃ
205. Ziuko Michał 1989 Kutno
206. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica
207. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
208. Naskręt Kamil 1994 SZAWER Team Leszno Leszno
209. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
210. Tórz Krzysztof 1983 KPP Kościan Leszno
211. Turbański Wojciech 1970 Leszno
212. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
213. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
214. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
215. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
216. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
217. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
218. Grec Michał 1980 Poznań Luboń
219. Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM Luboń
220. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
221. Perczak Janusz 1990 Luboń
222. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
223. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
224. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
225. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
226. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
227. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
228. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
229. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
230. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
231. Filipiak Robert 1992 Łódź
232. Fudali Witold 1983 Łódź
233. Piotrowski Artur 1974 29031974 Łuków
234. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
235. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
236. Chmielewski Witold 1981 UNLIMITED KRAKÓW Michałowice
237. Czarnecki Michał 1987 Międzychód
238. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
239. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
240. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
241. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
242. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
243. Durski Tomasz 1973 Mrowino
244. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
245. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
246. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE NIEMCZ
247. Ratajczak Konrad 2002 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
248. Ratajczak Marlena 1978 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
249. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
250. Majchrzak Rafał 1978 TGV Club Nowe Oborzyska
251. Lasota Małgorzata 1977 Mocni w Gębie Nowe Tłoki
252. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
253. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
254. Jagaciak Robert 1976 LIDIA FAN Nowy Lubosz
255. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
256. Konarska Edyta 1974 Oława
257. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
258. Zając Paweł 1983 7PRO Triathlon Team Opalenica
259. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
260. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
261. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
262. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
263. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
264. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wielkopolski
265. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
266. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
267. Jędraszyk Klaudia 1995 Ciacho Team Triathlon Paczkowo
268. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
269. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
270. Marciniak Mariusz 1975 Marwin Piaski Piaski
271. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
272. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
273. Kołodziejczyk Tomasz 1966 KB SPOKO -IMPERIAL TOBACCO POLSKA Piła
274. Adamek Marcin 1978 Pleszew
275. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
276. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
277. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
278. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
279. Sobierajczyk Kinga 1991 Pleszew
280. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
281. Dolska Sara 1985 Martombike Plewiska
282. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
283. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
284. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
285. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
286. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
287. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
288. Zandecka Agnieszka 1978 CityZen Poznań Plewiska
289. Lipka Lukasz 1981 Kibole w Biegu POBIEDZISKA
290. Gaweł Marek 1979 Podmokle BIKE TEAM Podmokle Małe
291. Biegański Maciej 1985 ORTOspot Poznan
292. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
293. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
294. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
295. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 Poznan
296. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
297. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
298. Slezak Krzysztof 1986 GVT TEAM Poznan
299. Walkowiak Krystian 1984 1984 Poznan
300. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
301. Ajnbacher Olga 1979 Mocni w gębie Poznań
302. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
303. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
304. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
305. Biegański Michał 1984 INTREX Bike Team Poznań
306. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
307. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
308. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
309. Ciesielski Jarosław 1968 KB SPOKO Poznań
310. Cybulski Dariusz 1981 INTREX Bike Team Poznań
311. Dalka Hanna 1984 Poznań
312. Dalka Maciej 1984 Poznań
313. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
314. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
315. Dolata Paweł 1977 Poznań
316. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
317. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
318. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
319. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
320. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
321. Herwart Maria 1964 Topigs Norsvin Poznań
322. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
323. Ilski Piotr 1995 SA PSP POZNAŃ Poznań
324. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
325. Jackiewicz Rafał 1994 Poznań
326. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
327. Jarych Jarosław 1972 Poznań
328. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland Poznań
329. Karczewski Marek 1966 Poznań
330. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
331. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
332. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
333. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
334. Kowalczyk Anna 1995 Ciacho Team Triathlon Poznań
335. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
336. Kozłowski Michał 1987 Decathlon Team Poznań
337. Krawczyk Jacek 1996 UKS Tri-Team Rumia / Trinergy Poznań
338. Kroma Krystian 1979 Poznań
339. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
340. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
341. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
342. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
343. Kustoń Jan 1987 Spoko Team Poznań
344. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3 Poznań
345. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
346. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
347. Ludwikowski Przemysław 1989 Poznań
348. Łoda Piotr 1979 TRI Sigma Projekt Poznań
349. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
350. Magdziak Zbigniew 1969 BAUTECHNIK Poznań
351. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
352. Milian Marcin 1995 SA PSP Poznań Poznań
353. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
354. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
355. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
356. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
357. Pilaczyński Andrzej 1962 Topigs Norsvin Poznań
358. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
359. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
360. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
361. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
362. Rutkowski Tomasz 1985 Justynka Jaś i Wojtek Poznań
363. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
364. Sobolewska Magdalena 1984 Mocni w Gębie Poznań
365. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
366. Stefaniak Renata 1988 Poznań
367. Stefanowicz Maciej 1991 Intrex Bike Team Poznań
368. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
369. Sworek Dawid 1988 Zone3 Team/Triathlonista.com Poznań
370. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
371. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
372. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
373. Szwed Michał 1972 Cityzen_BE3 / enduhub Poznań
374. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
375. Tomczak Marcin 1985 GVT BMC Triathlon Team Poznań
376. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
377. Walkowiak Maria 1985 Mocni w Gębie Poznań
378. Wawrzyniak Hanna 1974 Helios Team Poznań
379. Wichniarek Tomasz 1984 Be3/zone3team Poznań
380. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
381. Wilk-Pham Michał 1988 KB SPOKO Poznań
382. Witkiewicz Joanna 1983 Mocni w Gębie Poznań
383. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
384. Wojtan Robert 1977 Poznań
385. Zapłata Daria 1988 Poznań
386. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
387. Zdrojewska Magdalena 1977 Poznań
388. Zieliński Michał 1982 Poznań
389. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań
390. Żuk Mateusz 1983 TRIMIND Poznań
391. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
392. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
393. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
394. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
395. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
396. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
397. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
398. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
399. Weber Paweł 1973 REHAU CROSSACTIVE Psarskie
400. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team Puszczykowo
401. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
402. Kałwiński Bartosz 1987 Padre team Puszczykowo
403. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
404. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
405. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
406. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
407. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
408. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
409. ŚwitaŁa Krzysztof 1976 RAKONIEWICE
410. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
411. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
412. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
413. Anisimowicz Mirosław 1975 Rokietnica
414. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
415. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
416. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
417. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
418. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
419. Rzepka Anna 1978 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
420. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
421. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
422. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
423. Borowski Witold 1961 Borowski Triathlon Team Sieraków Wlkp
424. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
425. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
426. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
427. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
428. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
429. Pysiak Damian 1980 Słubice
430. Jaszkiewicz Kaziemierz 1958 Firma Ogolnobudowlana Smigiel
431. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
432. Porysek Piotr 1996 Sobota
433. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
434. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
435. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
436. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
437. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
438. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
439. Cejza Przemysław 1984 Stary Lubosz
440. Gryzoń Adrian 1987 KB SPOKO Stary Lubosz
441. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
442. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
443. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
444. Gronowski Maciej 1999 Suchy Las
445. Wojciechowski Hubert 1984 Sulęcin
446. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
447. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
448. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
449. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
450. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
451. Dąbrowska Izabela 1991 Szczecin
452. Dąbrowski Wiktor 1991 Państwo Dąbrek Szczecin
453. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
454. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
455. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
456. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
457. Pilarski Paweł 1978 DBK Szczecin
458. Stasiak Iwona 1978 Szczecin
459. Gorwa Robert 1978 Kush Gangsta Szczytniki
460. Murdzek Przemysław 1995 mSport Team Szlichtyngowa
461. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
462. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
463. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
464. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
465. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
466. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
467. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
468. Ławniczak Andrzej 1977 Green BIKE RAP Racing Team Śrem
469. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
470. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power Śrem Śrem
471. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power Śrem Śrem
472. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
473. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
474. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
475. Nowak Adam 1976 ŚREM
476. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
477. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
478. Tomczak Marcin 1978 DRUKMAR Śrem
479. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
480. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
481. Weber Marek 1986 GREEN BIKE Śrem
482. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
483. Matuszak Maciej 1979 Spawstal po godzinach Środa Wielkopolska
484. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
485. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
486. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Zgrupka/Zone3 Świebodzin
487. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
488. Suchacki Michał 1989 KB Spoko Tarnowo Podgórne
489. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
490. Barczewski Marek 1989 Romet Factory Team Toruń
491. Oczkowski Wojciech 1992 TRI for IT Trzcianka
492. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
493. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
494. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
495. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
496. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
497. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
498. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
499. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
500. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
501. Biernacki Adam 1966 TriWawa Warszawa
502. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
503. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
504. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
505. Kowalska Monika 1981 Warszawa
506. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
507. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
508. Pomorski Rafał 1983 TriFamily / Love the Pain Warszawa
509. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
510. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
511. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
512. Kunc Piotr 1978 Widziszewo
513. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
514. Borucka Kornelia 2000 Wilków Osiedle
515. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
516. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
517. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
518. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
519. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
520. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
521. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
522. Szczepański Darek 1960 Wrocław
523. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
524. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
525. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
526. Krumplewski Sławomir 1976 Września
527. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
528. Miczuga Marcin 1975 Września
529. Wojciechowski Mariusz 1984 Intrex bike team Września
530. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
531. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
532. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
533. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
534. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
535. Peters Arkadiusz 1972 METZINK TRI Zalasewo
536. Peters Olaf 2000 Zalasewo
537. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
538. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
539. Ślaziński Pawel 1977 Rehau Crossactive Zbrudzewo
540. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
541. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Petters Klaudia 1999 Ts Akwedukt Kielce Bolesławiec
2. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino
3. Formela Daniel 1986 KM Sport Pro Team Gdynia
4. Sołtysiak Joanna 1989 KM Sport PRO Team Kolo
5. Ławicki Marcin 1986 MKS Polkowice Lubin
6. Najmowicz PaweŁ 1993 Tri NEGU Olsztyn
7. Kalaszczyński Łukasz 1984 KM Sport Pro Team Płock
8. Czysz Robert 1994 KM Sport Pro Team Poznań
9. Kozak Dominika 1993 WLKS Kmicic Siemianowice
10. Wójcik Piotr 1996 Sgr Specialized Stoszowice
11. Otworowska Małgorzata 1990 KS Ironman CS Polska/Trinergy Szczecin


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Młodzikowski Paweł 1987 KB V-MAX Adamów Adamów
2. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
3. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
4. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
5. Krawczyk Kacper 1998 Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Bełchatów
6. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
7. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
8. Woronko Damian 1977 CHĘTNI-KA Białystok
9. Jakimiuk Marek 1971 Plan PERFECTO Bielsk Podlaski
10. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
11. Łączny Leszek 1961 Borkowice
12. Hegmit Robert 1969 Borówiec
13. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
14. Wożny Rafał 1971 1971 Brodnica
15. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
16. Biskupska Rita 1990 Klinika Triathlonu Bydgoszcz Bydgoszcz
17. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
18. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
19. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
20. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz /TRISPACE Bydgoszcz
21. Prądzyński Marcin 1977 TRISPACE Bydgoszcz
22. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
23. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
24. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
25. Zienkiewicz Janusz 1972 TRISPACE/ALLIANZ TRIATHLON TEAM Bydgoszcz
26. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
27. Chirk Robert 1974 1Liga Team Bytów
28. Hering Mateusz 1991 Tri Team Bytów / Hering_triathlon Bytów
29. Łazowski Adrian 1990 SKS OBORNIKI Chludowo
30. Jaroniec Adam 1985 Trinergy Chyby
31. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
32. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
33. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
34. Andrzejewski Jakub 1978 Helios Czempiń Team Czempiń
35. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
36. Gostomski Michał 1982 Czempiń
37. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
38. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
39. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Czempiń
40. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
41. Przybylski Michał 1994 Czempiń
42. Szukalski Cezary 1985 Czempiń
43. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
44. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
45. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
46. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
47. Nowicki Kacper 1996 Częstochowa
48. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
49. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
50. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
51. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl Dębno
52. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
53. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
54. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
55. Michallek Damian 1988 TRISPACE Drawno
56. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
57. Rychter Wiesław 1954 Buchalter Elbląg
58. Siatecki Pawel 1992 Triathlon Lublin Team Garbow
59. Kuźdub Piotr 1990 Gąsawy Rządowe
60. Kuźdub Robert 1993 Team Media Project Group Gąsawy Rządowe Niwy
61. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
62. Grodzki Marek 1975 CTS Czaja Training System Gdańsk
63. Harasimiuk-Grodzka Małgorzata 1977 CTS Czaja Training System Gdańsk
64. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
65. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
66. Andrusz Arkadiusz 1975 Gdynia
67. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
68. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
69. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
70. Ruliński Przemysław 1986 CzajaTrainingSystem Gniew
71. Miczyński Adam 1974 Fast Bike Gniezno Gniezno
72. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
73. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
74. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
75. Perkowski Marcin 1983 Gora
76. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
77. Polichnowski PaweŁ 1984 AllActive GORZÓW WIELKOPOLSKI
78. Lis Aldona 1983 Gorzupia
79. Pluta Rafal 1975 TriGostyn Gostyn
80. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
81. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
82. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
83. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
84. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
85. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
86. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
87. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
88. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
89. Rudziński Jakub 1999 Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu Gryfino
90. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
91. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
92. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
93. Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy Jarocin
94. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
95. Makowski Jarosław 1982 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
96. Załubski Jacek 1985 Jelcz Triathlon Project Jelcz-Laskowice
97. Kulesza Jakub 1980 Triathlon Club Wrocław Jelenia Góra
98. Rostek Piotr 1961 Zmierz-Nie-Szacuj Jelonek
99. Fazan Rafał 1971 Trinergy Józefosław
100. Sobieraj Maciej 1976 Team Masters Barracuda / Babayaga Sport Kalisz
101. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
102. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night runners Kamionki
103. Pasuto Grzegorz 1979 1liga triathlon team/Twomark Chorzów Katowice
104. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
105. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega Kicin
106. Zakrzewicz Marcin 1978 KTB Kuny Kicin
107. Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com Kobylniki
108. Brett Tomasz 1962 MLUKS Triathlon Koło
109. Łaszkiewicz Tadeusz 1956 Mluks Triathlon Koło Koło
110. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
111. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
112. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
113. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
114. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
115. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
116. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
117. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
118. Kaczmarek Miroslaw 1970 Kościan Team Koscian
119. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn
120. Koziej Łukasz 1986 Kostrzyn
121. Dąbrowski Dawid 1981 KB SPOKO Kościan
122. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
123. Kościański Adam 1980 TGV Club Soleus Kościan
124. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
125. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
126. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
127. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
128. Wlekły Gerard 1960 Sana Kościan Kościan
129. Mensfelt Agnieszka 1988 Koziegłowy
130. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
131. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
132. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
133. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
134. BŁachowiak Mariusz 1964 Maraton Leszno Leszno
135. Staniewski Grzegorz 1982 OSWRIS Leszno
136. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
137. Szarszewski Michał 1977 JERZYK TEAM - 64sto Lipno
138. Rzytki Piotr 1981 Lisiowolka
139. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
140. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
141. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
142. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
143. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
144. Kamiński Bartosz 1980 Solum Luboń
145. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
146. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
147. Pięta Tomasz 1977 TOPFARM Luboń
148. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
149. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
150. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
151. Jankowski Krystian 1980 Fit4life Łagiewniki
152. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
153. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
154. Jakimiuk Adam 1975 Pędzące Ślimaki Łosice Łosice
155. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
156. Dreger Adam 1974 Łowyń
157. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
158. Mazurkiewicz Jadwiga 1953 BikeTimeteam Łódź
159. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
160. Pawlak Piotr 1974 SNG wild ducks Łódź
161. Przedpełski Radosław 1982 Łódź
162. Smoleński Michał 1980 ORUN.PL Łódź
163. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
164. Wytykowska Joanna 1980 Rysie Łódź
165. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
166. Żbikowska Katarzyna 1983 biegaczki.pl Łódź
167. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
168. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
169. Kuna Robert 1963 Intercars Milanówek
170. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
171. Roskosz Bartosz 1989 Jelcz Triathlon Project Miłoszyce
172. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
173. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
174. Idkowiak Marcin 1976 KS IDMAR REACING TEAM MOSINA KROSINKO
175. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
176. Stanek Marek 1982 Namslow
177. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
178. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
179. Gierach Marcin 1977 TRISPACE Niemcz
180. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
181. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
182. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
183. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
184. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
185. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
186. Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki Oborniki
187. Niedzielski PaweŁ 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI OBORNIKI
188. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM Oborniki
189. Pidek Marcin 1978 Triathlon Oborniki Oborniki
190. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
191. Kokot Michał 1986 Oleśnica
192. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
193. Kłos Jan 1981 Oława
194. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
195. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
196. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
197. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
198. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
199. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
200. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
201. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
202. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
203. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
204. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
205. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
206. Pastuszak Krzysztof 1959 TRITIM Ostrów Wlkp.
207. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
208. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
209. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
210. Dąbrowski Dariusz 1974 ILABO SPORT / LTT PIASECZNO
211. Rabenda Marcin 1975 olaws złotoryja Pielgrzymka
212. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
213. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
214. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
215. Szarata Damian 1991 Plewiska
216. Chrzanowski Zbigniew 1982 KJ CREW Płock
217. Sosnowski Jarosław 1980 PTT DELTA Płock
218. Dziub Marcin 1979 SEVEN-PERCEPTUS TEAM Płoty
219. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
220. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
221. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
222. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
223. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
224. Adamczak Artur 1992 SKS Oborniki Poznan
225. Borkowska Agata 1985 Poznan
226. Domaradzka Anita 1982 KostusiowoFranolkowo Poznan
227. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
228. Końsko Marcin 1976 MOCNI W GĘBIE POZNAN
229. Liera Pawel 1984 Poznan
230. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
231. Matysiak Karol 1974 Mocarze Radosci Poznan
232. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
233. Bajerlein Jarosław 1980 KB DęBIEC Poznań
234. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
235. Bieniek Patryk 1980 Posnania Triathlon Aflofarm Active Team Poznań
236. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
237. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
238. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
239. Dorobiała Bartosz 1985 MOCNO W PRAWO Poznań
240. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
241. Gorynia Krzysztof 1974 KWP Poznań Poznań
242. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
243. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
244. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
245. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki Poznań
246. Kalinowski Krystian 1993 SA PSP Poznan Poznań
247. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
248. Klimczak Michał 1983 Poznań
249. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
250. Kosiorek Darek 1967 Poznań
251. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
252. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team Poznań
253. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
254. Lewandowski Mateusz 1987 QSG Team Poznań
255. Lewardowski Konrad 1970 KTB KUNY Poznań
256. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
257. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu Poznań
258. Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań Poznań
259. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team Poznań
260. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
261. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
262. Naruszewicz Marcin 1994 SA PSP Poznań Poznań
263. Niewiedział Tomasz 1969 TNT Run Poznań
264. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
265. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
266. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
267. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
268. Pakuła Robert 1978 Poznań
269. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
270. Piosik Emil 1990 Poznań
271. Przybylska Joanna 1987 Poznań
272. Przybylski Adam 1985 Poznań
273. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
274. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
275. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
276. Sledzinski Dawid 1979 Wybiegani Team Poznań
277. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni Poznań
278. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
279. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
280. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
281. Sokolowski Lukasz 1983 VTT Vegan Triathlon Team / Veganski Poznań
282. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
283. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
284. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
285. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
286. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
287. Szymczak Andrzej 1982 FC Żylaki Poznań
288. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
289. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
290. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
291. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Poznań
292. Wiśniewska Marlena 1979 MUAY RUNNING TEAM Poznań
293. Wiśniewski Maciej 1999 SA PSP POZNAŃ Poznań
294. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM Poznań
295. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
296. Wojtkowiak Piotr 1970 BIKETOP Poznań
297. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
298. Zboralski Michał 1975 POZNAŃ
299. Żychska Anna 1989 GVT BMC Triathlon Team Poznań
300. Pasierbiński Piotr 1968 WTP Pruszków
301. Rybkowski Grzegorz 1968 VELMAR Pruszków
302. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
303. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
304. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
305. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
306. Drzewiecki Jacek 1970 Puszczykowo
307. Jurasz Wojciech 1966 VanHooy Bike Manufaktur Puszczykowo
308. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
309. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
310. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
311. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
312. Kociński Dominik 1982 Kluczyk Running Team Raszków
313. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
314. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
315. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
316. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
317. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
318. Czapiński Michał 1982 EUROPELL - BIKE U UP Reda
319. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
320. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
321. Dembina Andrzej 1962 1962 Rokietnica
322. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
323. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
324. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
325. Kuśka Adam 1992 AZS AWF KATOWICE Rybnik
326. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
327. Kozak Adam 1964 Kuźnia Triathlonu Siemianowice
328. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
329. Matuszczak Daniel 1988 Sieraków
330. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
331. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
332. Trawka Karol 1981 Sobota
333. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
334. Żaba Marek 1984 Magneti Marelli / Triathlon X-Team Sosnowiec
335. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
336. Ryniewicz Paweł 1977 #oshopcom Stanisławów Pierwszy
337. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
338. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
339. Bartkowski Radoslaw 1982 AllActive Strzelce Krajenskie
340. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
341. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
342. Klimaszyk Szymon 1968 Suchy Las
343. Jedowski Maciej 1981 Endure Team susz
344. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
345. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
346. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
347. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
348. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
349. Nowaczyk Dawid 1979 Go2Tri Szczecin Szczecin
350. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
351. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
352. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
353. Koch Przemek 1986 Śrem
354. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
355. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
356. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
357. Janusz Izabela 1994 Środa Śląska
358. Brzezińska Izabela 1972 Polonia Środa Środa Wielkopolska
359. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
360. Fibner Krzysztof 1991 Triathlon Metzink Środa wielkopolska
361. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
362. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
363. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
364. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
365. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
366. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
367. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
368. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
369. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
370. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
371. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
372. Bodora Jacek 1984 Polbruk Tarnowskie Góry
373. Koper Mateusz 1988 GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Tczew
374. Wojnar Robert 1976 PACIFIC TORUŃ Torun
375. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
376. Lampka Robert 1968 Tulce
377. Siekan Grzegorz 1983 Tychy
378. Skorupa Paweł 1988 Skorupa Triathlon TYCHY
379. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
380. Zych Bartek 1973 Trinergy warsaw
381. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
382. Czarnota Michał 1985 Warszawa
383. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
384. Fabiszewski Marcin 1983 Triwawa Warszawa
385. Garbiec Tomasz 1975 Varso Warszawa Targówek Warszawa
386. Helak Paweł 1976 Trinergy Team Warszawa
387. Hewelke Filip 1977 Triwawa Warszawa
388. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
389. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
390. Mikoś Adam 1983 Warszawa
391. Mitruś Paweł 1992 NEON TEAM Warszawa
392. Musiał Robert 1966 TriWawa Warszawa
393. Nafalski Rajmund 1974 Team Karaś Warszawa
394. Oworuszko Jaroslaw 1971 Sidor Team Warszawa
395. Pomorska Joanna 1981 TRIFAMILY WARSZAWA
396. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
397. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
398. Socha Tomasz 1968 TRINERGY TEAM Warszawa
399. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
400. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
401. Warzybok Magdalena 1982 Trinergy Team Warszawa
402. Wołos Ewelina 1987 Triwawa ewelsport Warszawa
403. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
404. Szafran Michał 2001 Wągrowiec
405. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
406. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
407. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
408. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
409. Sztandur Michał 1986 BKS Wiry
410. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
411. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
412. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
413. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
414. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
415. Leśko Paweł 1985 Sport Freaks Poland Wrocław
416. Leśko Paweł 1985 Sport Freaks Poland Wrocław
417. Machata Jacek 1978 Wrocław
418. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
419. Stach Łukasz 1986 Litwin Triathlon Team Wrocław
420. Strzelecki Grzegorz 1981 GVT Wrocław
421. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
422. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
423. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
424. Żurad Łukasz 1986 LITWIN TRIATHLON TEAM Wrocław
425. Wróbel Dawid 1978 Wronki
426. Mielcarek Dawid 1993 Września
427. Szygenda Maciek 1979 Września
428. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
429. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
430. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
431. Stępniak Marcin 1989 KGHM Zg Run Wschowa
432. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
433. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
434. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
435. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
436. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
437. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
438. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
439. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
440. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
441. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
442. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
443. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
444. Czajkowski Bartosz 1992 BCtri.pl Zielona Góra
445. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
446. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
447. Krzemiński Grzegorz 1972 Silvini Madshus Team Żary
448. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY