Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5 - BRAK MIEJSC) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 894



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
2. Adamek Marcin 1978 Pleszew
3. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
4. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
5. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
6. Ajnbacher Olga 1979 Mocni w gębie Poznań
7. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team Puszczykowo
8. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
9. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
10. Anisimowicz Mirosław 1975 Rokietnica
11. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
12. AuguŚcik Piotr 1972 KÓRNIK
13. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
14. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
15. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
16. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
17. Bajer Przemysław 1975 ChampionManTEAM Czempiń
18. Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
19. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
20. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
21. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
22. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
23. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
24. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
25. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
26. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
27. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
28. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
29. Bednarek Patrycja 1984 TRISPACE Bydgoszcz
30. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
31. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
32. Biegański Michał 1984 INTREX Bike Team Poznań
33. Bielawa Karol 1993 Czempiń
34. Biernacki Adam 1966 TriWawa Warszawa
35. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
36. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
37. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
38. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
39. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
40. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
41. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
42. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
43. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
44. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
45. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
46. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
47. Borowski Witold 1961 Borowski Triathlon Team Sieraków Wlkp
48. Borucka Kornelia 2000 Wilków Osiedle
49. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
50. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
51. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
52. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
53. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
54. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo
55. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
56. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
57. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
58. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
59. Cejza Przemysław 1984 Stary Lubosz
60. Charaplak Tomasz 1977 Kościan
61. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
62. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
63. Chmielewski Witold 1981 UNLIMITED KRAKÓW Michałowice
64. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
65. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
66. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
67. Cybulski Dariusz 1981 INTREX Bike Team Poznań
68. Czapla Jakub 1984 Kościan
69. Czarnecki Michał 1987 Międzychód
70. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
71. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
72. Dalka Hanna 1984 Poznań
73. Dalka Maciej 1984 Poznań
74. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
75. Dąbrowska Izabela 1991 Szczecin
76. Dąbrowski Wiktor 1991 Państwo Dąbrek Szczecin
77. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
78. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
79. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
80. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
81. Dolata Paweł 1977 Poznań
82. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
83. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
84. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
85. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
86. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
87. Durski Tomasz 1973 Mrowino
88. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
89. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
90. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
91. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
92. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
93. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
94. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
95. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
96. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
97. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
98. Fudali Witold 1983 Łódź
99. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
100. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
101. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
102. Gaweł Marek 1979 Podmokle BIKE TEAM Podmokle Małe
103. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
104. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE NIEMCZ
105. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
106. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
107. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
108. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
109. Gorwa Robert 1978 Kush Gangsta Szczytniki
110. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
111. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
112. Graduszewska Anna 1978 fotoakademickie.pl Poznań
113. Graduszewski Lech 1966 fotoakademickie Poznań
114. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
115. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
116. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 Poznan
117. Grec Michał 1980 Poznań Luboń
118. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
119. Gronowski Maciej 1999 Suchy Las
120. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
121. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
122. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
123. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
124. Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś Kamionki
125. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
126. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
127. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
128. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
129. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
130. Hetman Marta 1987 Darnowo
131. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
132. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
133. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
134. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
135. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
136. Iskierski Jarek 1981 Krosno
137. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
138. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
139. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica
140. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
141. Jagaciak Robert 1976 LIDIA FAN Nowy Lubosz
142. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
143. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
144. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
145. Jankowska Karolina 1999 Betkowo
146. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
147. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
148. Jarych Jarosław 1972 Poznań
149. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
150. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
151. Jaszkiewicz Kaziemierz 1958 Firma Ogolnobudowlana Smigiel
152. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
153. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
154. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
155. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland Poznań
156. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
157. Kabat Błażej 1988 Bydgoszcz
158. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
159. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
160. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
161. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
162. Kałwiński Bartosz 1987 Padre team Puszczykowo
163. Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM Luboń
164. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
165. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
166. Karczewski Marek 1966 Poznań
167. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
168. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
169. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
170. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
171. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
172. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
173. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
174. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
175. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
176. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
177. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
178. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
179. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
180. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
181. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
182. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
183. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
184. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
185. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
186. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
187. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
188. Konarska Edyta 1974 Oława
189. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
190. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
191. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
192. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
193. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
194. Koska Paweł 1989 Czempiń
195. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
196. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
197. Kościański Robert 1985 Kościan Kościan
198. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
199. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
200. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
201. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
202. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
203. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
204. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
205. Kowalczyk Piotr 1976 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
206. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
207. Kowalska Monika 1981 Warszawa
208. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
209. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
210. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
211. Kozak Roman 1974 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
212. Kozak Zachariasz 2003 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
213. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
214. Kroma Krystian 1979 Poznań
215. Krumplewski Sławomir 1976 Września
216. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
217. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
218. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
219. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
220. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
221. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
222. Kubacha Łukasz 1982 Helios Czempiń Czempiń
223. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
224. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
225. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
226. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
227. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
228. Kucal Ryszard 1965 Mluks Triathlon Koło Koło
229. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
230. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
231. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
232. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team Czempiń
233. Kunc Piotr 1978 Widziszewo
234. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
235. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
236. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3 Poznań
237. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
238. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
239. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
240. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
241. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
242. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
243. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
244. Lipka Lukasz 1981 Kibole w Biegu POBIEDZISKA
245. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
246. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
247. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
248. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
249. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
250. Łączna Joanna 1990 Czempiń
251. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
252. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
253. ŁĘszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Grodzisk Wielkopolski
254. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
255. Łyko Paulina 1988 Czempiń
256. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
257. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
258. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
259. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
260. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
261. Maćkowiak Maciej 1989 Czempiń
262. Magdziak Zbigniew 1969 BAUTECHNIK Poznań
263. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
264. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
265. Majchrzak Rafał 1978 TGV Club Nowe Oborzyska
266. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
267. Marcinek Tomasz 1991 Truskawki Marcinek Krzycko Wielkie
268. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
269. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
270. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
271. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
272. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
273. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
274. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
275. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
276. Matkowski Wojciech 1991 Czempiń
277. Matuszak Maciej 1979 Spawstal po godzinach Środa Wielkopolska
278. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power Śrem Śrem
279. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power Śrem Śrem
280. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
281. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
282. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
283. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
284. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
285. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
286. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
287. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
288. Miczuga Marcin 1975 Września
289. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
290. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
291. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
292. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB Kościan
293. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
294. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
295. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
296. Murdzek Przemysław 1995 mSport Team Szlichtyngowa
297. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko
298. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
299. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
300. Naskręt Kamil 1994 SZAWER Team Leszno Leszno
301. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
302. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
303. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
304. Nowacki Kamil 1985 Szybcy i Wściekli Czempiń
305. Nowaczyk Joanna 1983 Mocni w Gębie Baranowo
306. Nowak Adam 1976 ŚREM
307. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
308. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
309. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
310. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
311. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
312. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
313. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
314. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
315. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
316. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
317. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
318. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
319. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
320. Pawlaczyk Przemyslaw 1982 TGV Club Kościan Kościan
321. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
322. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
323. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
324. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
325. Perczak Janusz 1990 Luboń
326. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
327. Peters Arkadiusz 1972 METZINK TRI Zalasewo
328. Peters Olaf 2000 Zalasewo
329. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
330. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
331. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
332. Piesik Mariusz 1959 Kliny
333. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
334. Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
335. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
336. Pilarski Paweł 1978 DBK Szczecin
337. Piotrowski Przemysław 1980 Czempiń
338. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
339. Pluta Olena 1990 Crocodigy Golina k. Jarocina
340. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
341. Pomorski Rafał 1983 TriFamily / Love the Pain Warszawa
342. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
343. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
344. Porysek Piotr 1996 Sobota
345. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
346. Powalisz Dariusz 1976 Byle przed...Team Bydgoszcz
347. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
348. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
349. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
350. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
351. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
352. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
353. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
354. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
355. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
356. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
357. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
358. Ratajczak Konrad 2002 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
359. Ratajczak Marlena 1978 KB WIKON Nowa Sól / Team Draczyński Nowa Sól
360. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
361. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
362. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
363. Rogozinski Michał 1984 Błażejewo
364. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
365. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
366. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
367. Roszak Michał 1993 Helios Czempin Czempin
368. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
369. Rutkowski Tomasz 1985 Justynka Jaś i Wojtek Poznań
370. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
371. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
372. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
373. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
374. Schwarz Izabela 1992 Kościan
375. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
376. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
377. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
378. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
379. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
380. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
381. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
382. Skorczyk Adrian 1981 Kościan
383. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
384. Skrzypczak Marian 1959 Kościan
385. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
386. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
387. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
388. Sobolewska Magdalena 1984 Mocni w Gębie Poznań
389. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
390. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
391. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
392. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
393. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
394. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
395. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
396. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
397. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
398. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
399. Stefaniak Renata 1988 Poznań
400. Stefanowicz Maciej 1991 Intrex Bike Team Poznań
401. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
402. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
403. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
404. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wielkopolski
405. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
406. Sworek Dawid 1988 Zone3 Team/Triathlonista.com Poznań
407. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
408. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
409. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
410. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
411. Szczawik Marzena 1974 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
412. Szczepański Darek 1960 Wrocław
413. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
414. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
415. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
416. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
417. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
418. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
419. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
420. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
421. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
422. Szturo Emil 2001 Stella Białośliwie Białośliwie
423. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
424. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
425. Szwed Michał 1972 Cityzen_BE3 / enduhub Poznań
426. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
427. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
428. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
429. Szymański Michał 1982 TGV Club Kościan
430. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
431. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
432. Ślaziński Pawel 1977 Rehau Crossactive Zbrudzewo
433. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
434. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
435. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
436. ŚwitaŁa Krzysztof 1976 RAKONIEWICE
437. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
438. Turbański Wojciech 1970 Leszno
439. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team Czempiń
440. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
441. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
442. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
443. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
444. Walczak Piotr 1972 Czapury
445. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
446. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
447. Walkowiak Krystian 1984 1984 Poznan
448. Walkowiak Maria 1985 Mocni w Gębie Poznań
449. Wawrzyniak Hanna 1974 Helios Team Poznań
450. Weber Marek 1986 GREEN BIKE Śrem
451. Weber Paweł 1973 REHAU CROSSACTIVE Psarskie
452. Wesołowski Mariusz 1981 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kościan
453. Wężyk Ewa 1970 ChampionMan Team / Czempin Czempiń
454. Wężyk Kacper 1999 ChampionMan Team Czempiń
455. Wichniarek Tomasz 1984 Be3/zone3team Poznań
456. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
457. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
458. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
459. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Zgrupka/Zone3 Świebodzin
460. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
461. Wierzejewski Marcin 1979 TGV Club Kościan
462. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
463. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
464. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
465. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
466. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM Poznań
467. Wojciechowski Mariusz 1984 Intrex bike team Września
468. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
469. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
470. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
471. Wojtan Robert 1977 Poznań
472. Woźny Daniel 1987 CHAMPIONMAN TEAM Kościan
473. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
474. Zając Paweł 1983 Opalenica
475. Zapłata Daria 1988 Poznań
476. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
477. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
478. Zieliński Michał 1982 Poznań
479. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
480. Ziuko Michał 1989 Kutno
481. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Czysz Robert 1994 KM Sport Pro Team Poznań
2. Formela Daniel 1986 KM Sport Pro Team Gdynia
3. Kalaszczyński Łukasz 1984 KM Sport Pro Team Płock
4. Ławicki Marcin 1986 MKS Polkowice Lubin
5. Najmowicz PaweŁ 1993 Tri NEGU Olsztyn
6. Petters Klaudia 1999 Ts Akwedukt Kielce Bolesławiec
7. Soltysiak Joanna 1989 KM Sport PRO Team Kolo
8. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Dobrzewino
9. Wójcik Piotr 1996 Sgr Specialized Stoszowice
10. Załubski Jacek 1985 Jelcz Triathlon Project Jelcz-Laskowice


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Artur 1992 SKS Oborniki Poznan
2. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
3. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
4. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
5. Andrusz Arkadiusz 1975 Gdynia
6. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
7. Bajerlein Jarosław 1980 KB DęBIEC Poznań
8. Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy Jarocin
9. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
10. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
11. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
12. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
13. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
14. Bartkowski Radoslaw 1982 AllActive Strzelce Krajenskie
15. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
16. Bąbelek Mariusz 1991 KS Kasztelanka MMS Team Triathlon Międzyrzecz
17. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
18. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
19. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
20. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
21. Bieniek Patryk 1980 Posnania Triathlon Aflofarm Active Team Poznań
22. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE/Classen Team Bydgoszcz
23. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
24. Biskupska Rita 1990 Klinika Triathlonu Bydgoszcz Bydgoszcz
25. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
26. BŁachowiak Mariusz 1964 Maraton Leszno Leszno
27. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
28. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
29. Bodora Jacek 1984 Polbruk Tarnowskie Góry
30. Borkowska Agata 1985 Poznan
31. Brett Tomasz 1962 MLUKS Triathlon Koło
32. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
33. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
34. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
35. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
36. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
37. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
38. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
39. Chrzanowski Zbigniew 1982 KJ CREW Płock
40. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
41. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
42. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
43. Czajkowski Bartosz 1992 BCtri.pl Zielona Góra
44. Czarnota Michał 1985 Warszawa
45. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
46. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
47. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
48. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
49. Dąbrowski Dariusz 1974 ILABO SPORT / LTT PIASECZNO
50. Dembina Andrzej 1962 1962 Rokietnica
51. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
52. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
53. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
54. Dreger Adam 1974 Łowyń
55. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
56. Drzewiecki Jacek 1970 Puszczykowo
57. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
58. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
59. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
60. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
61. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
62. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
63. Fibner Krzysztof 1991 Triathlon Metzink Środa wielkopolska
64. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
65. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
66. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
67. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
68. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn
69. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
70. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
71. Garbiec Tomasz 1975 Varso Warszawa Targówek Warszawa
72. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
73. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
74. Gierach Marcin 1977 TRISPACE Niemcz
75. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
76. Gorynia Krzysztof 1974 KWP Poznań Poznań
77. Gostomski Michał 1982 Czempiń
78. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
79. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
80. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
81. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
82. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
83. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
84. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
85. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
86. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
87. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
88. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
89. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
90. Hegmit Robert 1969 Borówiec
91. Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki Oborniki
92. Hering Mateusz 1991 Tri Team Bytów / Hering_triathlon Bytów
93. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
94. Hewelke Filip 1977 Triwawa Warszawa
95. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
96. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
97. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
98. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
99. Jakimiuk Adam 1975 Pędzące Ślimaki Łosice Łosice
100. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
101. Jakimiuk Marek 1971 Plan PERFECTO Bielsk Podlaski
102. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
103. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
104. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
105. Jankowski Krystian 1980 Fit4life Łagiewniki
106. Janusz Izabela 1994 Środa Śląska
107. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
108. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
109. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
110. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
111. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
112. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
113. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
114. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
115. Kaczmarek Miroslaw 1970 Kościan Team Koscian
116. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
117. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
118. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki Poznań
119. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
120. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
121. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
122. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
123. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
124. Kapiarz Julia 1998 Klikuszowa
125. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
126. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
127. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
128. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
129. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
130. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
131. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
132. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
133. Klimaszyk Szymon 1968 Suchy Las
134. Klimczak Michał 1983 Poznań
135. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
136. Kłos Jan 1981 Oława
137. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
138. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
139. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
140. Koch Przemek 1986 Śrem
141. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
142. Kociński Dominik 1982 Kluczyk Running Team Raszków
143. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
144. Kokot Michał 1986 Oleśnica
145. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
146. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
147. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
148. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
149. Konsko Marcin 1976 MOCNI W GĘBIE POZNAN
150. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
151. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
152. Kosiorek Darek 1967 Poznań
153. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
154. Kościański Adam 1980 TGV Club Soleus Kościan
155. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
156. Kozak Adam 1964 Kuźnia Triathlonu Siemianowice
157. Koziej Łukasz 1986 Kostrzyn
158. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
159. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
160. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
161. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
162. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
163. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
164. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
165. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
166. Krzemiński Grzegorz 1972 Silvini Madshus Team Żary
167. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
168. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night runners Kamionki
169. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
170. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team Poznań
171. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
172. Kuna Robert 1963 Intercars Milanówek
173. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
174. Kuśka Adam 1992 AZS AWF KATOWICE Rybnik
175. Kuźdub Piotr 1990 Gąsawy Rządowe
176. Kuźdub Robert 1993 Team Media Project Group Gąsawy Rządowe Niwy
177. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
178. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
179. Lampka Robert 1968 Tulce
180. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
181. Leśko Paweł 1985 Sports Freaks Poland Wrocław
182. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
183. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
184. Lewandowski Mateusz 1987 QSG Team Poznań
185. Lewardowski Konrad 1970 KTB KUNY Poznań
186. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
187. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
188. Liera Pawel 1984 Poznan
189. Lis Aldona 1983 Gorzupia
190. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
191. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
192. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
193. Łaszkiewicz Tadeusz 1956 Mluks Triathlon Koło Koło
194. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu Poznań
195. Łazowski Adrian 1990 SKS OBORNIKI Chludowo
196. Łączny Leszek 1961 Borkowice
197. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
198. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
199. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team Poznań
200. Machata Jacek 1978 Wrocław
201. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
202. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
203. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
204. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
205. Makowski Jarosław 1982 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
206. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
207. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
208. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
209. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
210. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
211. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
212. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
213. Matuszczak Daniel 1988 Sieraków
214. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
215. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
216. Mazurkiewicz Jadwiga 1953 BikeTimeteam Łódź
217. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
218. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
219. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
220. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
221. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
222. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
223. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
224. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
225. Michallek Damian 1988 TRISPACE Drawno
226. Miczyński Adam 1974 Fast Bike Gniezno Gniezno
227. Mielcarek Dawid 1993 Września
228. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
229. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Czempiń
230. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
231. Mikoś Adam 1983 Warszawa
232. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
233. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
234. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
235. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
236. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
237. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
238. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
239. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
240. Niedzielski PaweŁ 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI OBORNIKI
241. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
242. Niewiedział Tomasz 1969 TNT Run Poznań
243. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
244. Nowaczyk Dawid 1979 Go2Tri Szczecin Szczecin
245. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
246. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
247. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
248. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
249. Nowicki Kacper 1996 Częstochowa
250. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
251. Nykaza Adam 1965 amator Klikuszowa
252. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
253. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
254. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
255. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
256. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
257. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
258. Oworuszko Jaroslaw 1971 Sidor Team Warszawa
259. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
260. Pakuła Robert 1978 Poznań
261. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM Oborniki
262. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
263. Pastuszak Krzysztof 1959 TRITIM Ostrów Wlkp.
264. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
265. Perkowski Marcin 1983 Gora
266. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
267. Pidek Marcin 1978 Triathlon Oborniki Oborniki
268. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz /TRISPACE Bydgoszcz
269. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
270. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
271. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
272. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
273. Pięta Tomasz 1977 TOPFARM Luboń
274. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
275. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
276. Pluta Rafal 1975 TriGostyn Gostyn
277. Pomorska Joanna 1981 TRIFAMILY WARSZAWA
278. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
279. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
280. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
281. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
282. Przybylska Joanna 1987 Poznań
283. Przybylski Adam 1985 Poznań
284. Przybylski Michał 1994 Czempiń
285. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
286. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
287. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
288. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
289. Roskosz Bartosz 1989 Jelcz Triathlon Project Miłoszyce
290. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
291. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
292. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
293. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
294. Rychter Wiesław 1954 Buchalter Elbląg
295. Ryniewicz Paweł 1977 #oshopcom Stanisławów Pierwszy
296. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
297. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
298. Siekan Grzegorz 1983 Tychy
299. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
300. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
301. Skorupa Paweł 1988 Skorupa Triathlon TYCHY
302. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
303. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
304. Sledzinski Dawid 1979 Wybiegani Team Poznań
305. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
306. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni Poznań
307. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
308. Smoleński Michał 1980 ORUN.PL Łódź
309. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
310. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
311. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
312. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
313. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
314. Sokolowski Lukasz 1983 VTT Vegan Triathlon Team / Veganski Poznań
315. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
316. Sosnowski Jarosław 1980 PTT DELTA Płock
317. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
318. Spychała Marek 1973 Nie Za Daleko Lusówko
319. Stach Łukasz 1986 Litwin Triathlon Team Wrocław
320. Stanek Marek 1982 Namslow
321. Staniewski Grzegorz 1982 OSWRIS Leszno
322. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
323. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
324. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
325. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
326. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
327. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
328. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
329. Stępniak Marcin 1989 KGHM Zg Run Wschowa
330. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
331. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
332. Szafran Michał 2001 Wągrowiec
333. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
334. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
335. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
336. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
337. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
338. Sztandur Michał 1986 BKS Wiry
339. Szukalski Cezary 1985 Czempiń
340. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
341. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
342. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
343. Szygenda Maciek 1979 Września
344. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
345. Szymczak Andrzej 1982 FC Żylaki Poznań
346. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
347. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
348. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
349. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
350. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
351. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
352. Trawka Karol 1981 Sobota
353. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
354. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
355. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
356. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
357. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
358. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
359. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
360. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
361. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
362. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
363. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
364. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
365. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Poznań
366. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
367. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
368. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
369. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
370. Witkowski Damian 1987 Progress Triathlon Team Pomiechówek
371. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
372. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
373. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
374. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
375. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
376. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
377. Wojnar Robert 1976 Torun
378. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
379. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
380. Wojtkowiak Piotr 1970 BIKETOP Poznań
381. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
382. Wołos Ewelina 1987 Triwawa ewelsport Warszawa
383. Woronko Damian 1977 CHĘTNI-KA Białystok
384. Wożny Rafał 1971 1971 Brodnica
385. Wróbel Dawid 1978 Wronki
386. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
387. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
388. Wytykowska Joanna 1980 Rysie Łódź
389. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
390. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
391. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
392. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
393. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
394. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
395. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
396. Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com Kobylniki
397. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
398. Zienkiewicz Janusz 1972 TRISPACE/ALLIANZ TRIATHLON TEAM Bydgoszcz
399. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
400. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń
401. Żbikowska Katarzyna 1983 biegaczki.pl Łódź
402. Żurad Łukasz 1986 LITWIN TRIATHLON TEAM Wrocław
403. Żychska Anna 1989 GVT BMC Triathlon Team Poznań