Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 11.05.2019
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 658



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team Poznań
2. Adamek Marcin 1978 Pleszew
3. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP.
4. Adamska Natalia 1995 STARE OBORZYSKA
5. Adamski Nikodem 1972 STARE OBORZYSKA
6. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
7. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina
8. Antkowiak Bartosz 1988 TriSpace Bydgoszcz
9. Badowska Marzena 1976 Puszcza Team Szczecin Szczecin
10. Badura Dominik 1976 Niezrzeszony Zaniemyśl
11. Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań Krosno
12. Bailey Neal 1979 Cityzen BE3 Pozńan
13. Bajstok Adrian 2000 UKS Junior Nietążkowo Czempiń
14. Bajstok Paweł 1974 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Czempiń
15. Balcerkiewicz Łukasz 1979 Poznań
16. Banach Jan 1991 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
17. Baniak Franciszek 1961 Chlewice
18. Bartków Łukasz 1985 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN LUBIN
19. Bartoszek Konrad 1981 KATI TEAM WARSZAWA
20. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
21. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Paczkowo
22. Bednarek Dariusz 1973 Lubin
23. Bethke Sławomir 1989 TriSpace Bydgoszcz
24. Biczkowski Kajetan 1991 Poznań
25. Biernat Przemysław 1981 ChampionMan Czempiń
26. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
27. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
28. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
29. Błażejewski Łukasz 1981 Głogów
30. Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
31. Błotny Sławomir 1968 Puszczykowo
32. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
33. Bodak Karol 1988 Ciacho Team Triathlon Poznań
34. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
35. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
36. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
37. Broż Krzysztof 1976 TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL Koło
38. Brukwińska Marta 1990 TGV Club Kościan
39. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
40. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Tulce
41. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
42. Chmielewski Michał 1982 METZINK TRI Poznań
43. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Bydgoszcz
44. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
45. Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
46. Ciesielski Daniel 1988 DĄBRÓWKA /PALĘDZIE
47. Czapla Jakub 1984 Kościan
48. Czekała Łukasz 1988 Pniewy Pniewy
49. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo
50. Dalka Hanna 1984 Poznań
51. Dalka Maciej 1984 Poznań
52. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
53. De Virion-Kowalczyk Aleksandra 1965 Diament/TriWise Dębówiec
54. Degler Dariusz 1976 TRI Team Wójtowicz Poznań
55. Dębicki Mariusz 1975 Orange Polska Września
56. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
57. Domaradzki Wojtek 1983 Zgrupka Team Poznan
58. Dudziak Dawid 1978 KS IDMAR Stęszew
59. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Kościan
60. Dudziak Małgorzata 1964 Ciacho Team Triathlon Kórnik
61. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
62. Durski Tomasz 1973 Mrowino
63. Dwornik Dominik 2000 Ostrowska Kawaleria Kolarska Radłów
64. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
65. Fiegel Wojciech 1978 Byle przed ... TEAM Bydgoszcz
66. Figler Iwona 1972 TriSpace Niemcz
67. Fikert Krzysztof 1990 Fikuś TEAM Kościan
68. Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM Kościan
69. Filipowicz Barbara 1980 mSport Team Sobin
70. Florek Błażena 1976 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
71. Florek Krzysztof 1975 SIERNIKI ZIELONE Czempiń
72. Fudali Witold 1983 Łódź
73. Galas Kacper 2002 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Czempiń
74. Galin Valentyn 2000 KU AZS AGH Kraków Kraków
75. Gambal Paweł 1991 RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN Lubin
76. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
77. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
78. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
79. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Oplenica
80. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
81. Górska Anna 1989 Zone3 Team / OwocBiega Dąbrówka
82. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
83. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan Poznan
84. Grajzer Mirosław 1956 Poznan
85. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
86. Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team Poznań
87. Grządzielewski Dominik 1981 SECURITAS Poznań
88. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
89. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
90. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
91. Hankiewicz Artur 1979 cityzen Poznań
92. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
93. Hojan Jarosław 1962 Cityzen Poznań
94. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
95. Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team Sieraków
96. Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka Sieraków
97. Itkowiak Robert 1969 Hernik Team Czempiń
98. Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTEAM Poznań
99. Jadwiszczak Artur 1976 Bełchatów
100. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
101. Jankowska Gosia 1989 Pamiątkowo
102. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
103. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznan
104. Jarych Jarosław 1972 Poznań
105. Jarząb Joanna 1980 Pozytywnie Zakręceni Góra
106. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
107. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Swarzędz
108. Jurkowski Artur 1967 Team Górski Sport Ruszowice
109. Jurkowski Radek 1986 Plewiska
110. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team Swarzędz
111. Kaczmarek Łukasz 1979 Września
112. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
113. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear Śrem
114. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój Grodzisk Wielkopolski
115. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
116. Karczewski Marek 1966 Poznań
117. Karmelita Łukasz 1979 LUG Team Zielona Góra
118. Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM Murowana Goślina
119. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
120. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
121. Kazimierczak Pawel 1976 Poznań
122. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
123. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
124. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku Rogalinek
125. Kellner Beata 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
126. Kleiber Piotr 1977 Hama Team Lusówko
127. Klepacki Tomasz 1956 KS Triathlon Rawa Warszawa
128. Kliczka Kamil 1968 Sanprobi Szczecin Szczecin
129. Klupś Eugeniusz 1957 Śmigło Osieczna Kąkolewo
130. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity Poznań
131. Kłyszejko Magdalena 1979 Puszcza Team Szczecin Szczecin
132. Kmieciak Ewa 1974 Czempiń
133. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team Śrem
134. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
135. Kołodziej Adam 1985 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Sieroszewice
136. Kołodziejczyk Tomasz 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
137. Konarska Edyta 1974 Oława
138. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
139. Konkolewski Paweł 1979 Pleszew
140. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
141. Korzelecka Karolina 1983 RunningTeam Milicz Milicz
142. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
143. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
144. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
145. Kośniewska Joanna 1977 Hama Team Kościan
146. Kotarska Izabela 1976 Hama Team Daszewice
147. Kotarski Krzysztof 1976 Hama Team Daszewice
148. Kowal Michał 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu Przedmoście
149. Kowalczyk Dariusz 1966 Diament/TriWise Gniezno
150. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń
151. Kowalska Angelika 1981 TriSpace Bydgoszcz
152. Kowalski Krzysztof 1968 HRmax Cross Team Sopot
153. Kowalski Łukasz 1991 Józefów
154. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
155. Kozanecka Renia 1975 Budchem Poznań POZNAŃ
156. Kroma Krystian 1979 Poznań
157. Krumplewski Sławomir 1976 Września
158. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo
159. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo
160. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
161. Krystkowiak Michał 1986 Czempiń
162. Kubacha Ania 1981 Piechanin Piechanin
163. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
164. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
165. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
166. Kubiak Wojciech 1985 POLARIS Opole
167. Kübler Remigiusz 1992 Poznań
168. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
169. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
170. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
171. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań
172. Kurlapski Mariusz 1975 mareblue team Świdwin ŚWIDWIN
173. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
174. Langner Patrycja 1982 ŚTC ŚMIGIEL Stare Bojanowo
175. Lenkowska Adrianna 1994 RANO Poznań
176. Leśniak Magdalena 1981 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
177. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team /Helios Czempiń Czempiń
178. Lewandowski Szymon 1974 Śrem
179. Lewandowski Tomasz 1973 KB Kosynier Września Września
180. Litewka Grzegorz 1971 MAGK Jawor
181. Lubik Jarosław 1988 Sieraków
182. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
183. Ludwicki Maciej 1980 Kawa Kamp Poznań
184. Łazarowicz Maciej 1971 Dąbrowa Górnicza
185. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
186. ŁechtaŃska GraŻyna 1970 KB Wartko Golina
187. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
188. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
189. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team Poznań
190. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
191. Maciejewski Piotr 1980 1980 Trzemeszno
192. MaĆkowiak Jakub 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
193. Maik Małgorzata 1983 Helios Czempiń Team Jarogniewice
194. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin
195. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team Sierosław
196. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
197. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
198. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen Skorzewo
199. Markiewicz Maciej 1984 TriSpace Bydgoszcz
200. Markowska Małgorzata 1979 Warszawa
201. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE Brzoza
202. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE Brzoza
203. Masiak Piotr 1991 MKS Triathlon Malbork Malbork
204. Matyjewicz Bartosz 1986 Mamut Team Śrem
205. Matyjewicz Mikołaj 1988 Mamut Team Pleszew
206. Mądry Mateusz 1987 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrów Wielkopolski
207. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
208. Mendel Magdalena 1991 TriSpace Bydgoszcz
209. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
210. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
211. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team Czempiń
212. Miczuga Marcin 1975 Września
213. Miedziak Sebastian 1983 Be3_Cityzen/Ls Plus Recykling Team Rogalinek
214. Miękisiak Rafał 1996 Śrem
215. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
216. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
217. Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk Jarocin
218. Mullert Karol 1982 TRISPACE Bydgoszcz
219. Najder Krzysztof 1980 Biedrusko
220. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team Włocławek
221. Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają Piaski
222. Niedbała Rafał 1980 SCIM W Tri Team Poznań
223. Niewęgłowska Ewelina 1991 1991 Wrocław
224. Nikliborc Marcin 1988 Wroclaw
225. Nowak Adam 1976 ŚREM
226. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
227. Nowak Agnieszka 1989 Enter Air Runners Club Poznań
228. Nowak Małgorzata 1990 Pleszew
229. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl Poznań
230. Nowicka Michalina 1993 Grotniki
231. Nowicki Michal 1975 1975 Rumianek
232. Oczkowski Jakub 1984 oczkoTEAM Kościan
233. Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony Borówiec
234. Orwat Kasia 1972 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN_ POZNAN
235. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
236. Owsianny Maciej 1995 1995 Śrem
237. OŻarowski Paweł 1980 Brańsk Daje Radę Brańsk
238. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
239. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
240. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
241. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
242. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
243. Perczak Janusz 1990 Luboń
244. Perlinski Dariusz 1971 Iron triathlon Pleszew Pleszew
245. Peters Arkadiusz 1972 Zalasewo
246. Peters Olaf 2000 Zalasewo
247. Piasecki Ireneusz 1941 ChampionMan TEAM Czempiń
248. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
249. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
250. Piesik Mariusz 1959 Kliny
251. Pieszak Zofia 1985 Kanapowe pampry Góra
252. Piguła Agnieszka 1978 Poznan
253. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
254. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
255. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
256. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI TEAM / Hernik Team Poznań
257. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
258. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
259. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
260. Przepióra Michał 1987 Hama Team Zalasewo
261. Przybylak Sławek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA ,SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
262. Przybylski Jakub 1981 Komputronik Dąbrówka
263. Quoos Jędrzej 1982 Werner Kenkel MTB Team Leszno
264. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
265. Rakoczy Paweł 1966 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia
266. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team Kościan
267. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team Kościan
268. Ratajszczak Filip Jan 2001 UKS Sportowiec Borowo Jarogniewice
269. Raut Wiesław 1948 Trispace Bydgoszcz
270. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
271. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT/ Night Runners Poznań
272. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Poznań
273. Rossa PrzemysŁaw 1974 Przygodzice
274. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
275. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team Małe Rudy
276. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
277. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
278. Schroeder Tomasz 1974 Tomikada Luboń
279. Schwarz Izabela 1992 Kościan
280. Schwarz Michał 1982 Kościan Team KOŚCIAN
281. Semmerling Wojciech 1967 Duklanowski Team Warszawa
282. Siemiński Piotr 1968 Żyrardów
283. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
284. Sikora Piotr 1982 TGV Club Kiełczewo
285. Siwak Miłosz 1997 Czempiń
286. Skoracki Damian 1991 Fit4Life Olszewo
287. Skorniak Daniel 1979 Pomarańczarnia Luboń
288. Skrzypska Natalia 1987 Plewiska
289. Sławomir Kóska 1978 ChampionMan Team Czempiń
290. Sobkowiak Patryk 1984 MAŁY GULIWER TEAM Plewiska
291. Socha MichaŁ 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
292. Sojkowski Piotr 1982 Tri NEGU Warszawa
293. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Swarzędz
294. Spychała Daria 1987 Jarogniewice
295. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
296. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo
297. Stachowiak Paweł 1985 Lipno
298. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
299. Stankiewicz Krzysztof 1985 Lipno
300. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
301. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
302. Strabel Darek 1979 REHAU Crossaktive Poznań
303. Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku Cerekwica
304. Strześniewski Marek 1957 PGR Skajzgiry Piaseczno
305. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wlkp.
306. Sułek Patrycja 1992 Pruszcz Gdański
307. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
308. Szajkowski Andrzej 1982 Gwardia Koszalin Poznań
309. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3 Poznań
310. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team Poznań
311. Szczepański Darek 1960 Wrocław
312. Szczerbal Adam 1961 Kościan Team Kościan
313. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
314. Szczurowski Mariusz 1984 Milo3 Bytom Odrzański Bytom Odrzański
315. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku Głogów
316. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
317. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
318. Szopa Grzegorz 1969 Zawiercie
319. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team Luboń
320. Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik Borówiec
321. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team Kościan
322. Szwed Marcin 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie POZNAŃ
323. Szydłowski Łukasz 1978 Druzyna Mocarzy Następne Pokolenie Poznań
324. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
325. Szymański Michał 1968 Idmar Racing Team Krosinko
326. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
327. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
328. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team/Helios Czempiń Czempiń
329. Światłoń-Szydełko Małgorzata 1989 Czarni Rokitki Rokitki
330. Świątek Julia 1982 IMMABEE Chyby
331. Tochowicz Kasper 1995 TriWise Goleszów
332. Turbański Wojciech 1970 Leszno
333. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
334. Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner's Power Śrem Śrem
335. Urbaniak Marcin 1991 Papu FIT/ Runner Śrem
336. Urbański Kamil 1988 Mamut Team Śrem
337. Walczak Piotr 1972 Czapury
338. Walczak Robert 1980 CBN Tri Team + parkrun Poznań Poznań
339. Waligóra Albert 1991 Kokorzyn
340. Wieczorek Katarzyna 1989 Pryzmat Team Pleszew
341. Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie Poznań
342. Wieczorek Marek 1982 PSP Kościan, ŚTC Śmigiel
343. Wierzbiński Jacek 1988 Shootboxer Puszczykowo
344. Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz
345. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE Bydgoszcz
346. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
347. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
348. Wojciechowski Michał 1973 ganianie.pl Warszawa
349. Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team Wroclaw
350. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
351. Wojtan Robert 1977 Poznań
352. Zaborowska - Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
353. Zając Paweł 1983 Opalenica
354. Zawada Grzegorz 1971 ALSO Poznań
355. Zemke Michał 1981 Leśny Dzik Chodzież
356. Zieliński Michał 1982 Poznań
357. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
358. Ziuko Michał 1989 Kutno
359. Żaczek Jan 1958 1958 Poznań


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
2. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI Oborniki
3. Andrzejewska Dorota 1978 HELIOS Czempiń Czempiń
4. Banasik Mariusz 1977 przefiltrowane.pl Końskie
5. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Leszno
6. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
7. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
8. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
9. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
10. Bąk Artur 1972 Góra Kalwaria
11. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
12. Biegała Marek 1984 BIKE U UP - EUROPELL Gdańsk
13. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
14. Biesiada Tomasz 1975 TRISPACE Bydgoszcz
15. Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa Zaniemyśl
16. Biskupski Cezary 1987 TRISPACE Bydgoszcz
17. Błaszczyk Krzysztof 1959 RozkaTEAM Lubomyśle 37A
18. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
19. Błoniarz Mirosław 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
20. Brodowski Dominik 1982 Grodzisk Mazowiecki
21. Brodowski Filip 1985 Grodzisk Mazowiecki
22. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ WASOSZ
23. Brzozowski Szymon 1972 Fogt Bikes / Cityzen Zalasewo
24. Buczek Bartłomiej 1987 Chihuahua Triathlon Team Skwierzyna
25. Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa Wschowa
26. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa Wielkopolska
27. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
28. Cupa Ireneusz 1973 Triathlon Konsulting Toruń
29. Czarnota Michał 1985 Warszawa
30. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
31. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
32. Danków Krzysztof 1978 Triatlon w Opolu Opole
33. Dąbkowska Danuta 1972 PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
34. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
35. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
36. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
37. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl poznań
38. Drzymała Jakub 1993 Gostyń Gostyń
39. Dulas Kazimierz 1980 Zakwas Popowice Wrocław
40. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo GOWARZEWO
41. Fedoruk Piotr 1978 Poznan
42. Felczerek Dariusz 1975 Pabianice
43. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca
44. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów Wlkp.
45. Fogt Maciej 1981 CB163 Pawłówek
46. Folga Marek 1975 Team Karaś Wrocław
47. Frączyk Robert 1978 Mój Mac Magazyn Końskie Końskie
48. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
49. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
50. Gardener Jacek 1964 LKS VIctoria Zabostów Łowicz
51. Golak Lukasz 1983 POLARIS Opole
52. Gostomski Michał 1982 Czempiń
53. Górny Wojciech 1972 TRISPACE Łochowo
54. Grundys Paweł 1981 GVT Kamieniec Wrocławski
55. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
56. Grześkowiak Waldemar 1973 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń
57. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
58. Gwardzik Piotr 1979 El Toro Loco Wrocław
59. Habernik Łukasz 1985 Czempiń
60. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Nowy Lubosz
61. Halska Ania 1984 Endure Team Cieszyn
62. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
63. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las Suchy Las
64. Hegmit Robert 1969 Borówiec
65. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
66. Hofman Dariusz 1984 Goggle Pro Active Eyewear Wałcz
67. HoŁubowicz Grzegorz 1980 Gorzów Wielkopolski
68. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Ostrów Wielkopolski
69. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS SUSZ/ NADLEŚNICTWO SUSZ Zieleń
70. Jakimiuk Daniel 1993 Twister Team/ PLAN Perfecto Szklarska Poręba
71. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
72. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
73. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
74. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
75. Jaźwiecki Michał 1983 Sng Wild Ducks Stryków
76. Jesion Ireneusz 1969 mSport Lubin Lubin
77. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team, Virtual Runner Club Gliwice
78. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza Suchy Las
79. Jurczak Karolina 1994 JW1517 Leszno
80. Jurkiewicz Mariusz 1979 kobylarnia/bikeboys Inowrocław
81. Juszczyk Krzysztof 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
82. Kaczkowska Katarzyna 1981 Straszyn
83. Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY Poznań
84. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
85. Kadłubicki Rafał 1986 ZG Run Polkowice
86. Kalinowska-Biegała Marta 1988 BIKE U UP - PZU SPORT TEAM Gdańsk
87. Kalinowski Paweł 1969 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp
88. Kaliszczak Łukasz 1982 Coolarze Poznań
89. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
90. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
91. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
92. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
93. Kazubski Łukasz 1978 KKFP Wolsztyn Rakoniewice
94. Kaźmierczak Krzysztof 1985 WILKOWICE
95. Kaźmierczak Oskar 1991 RockRun Jarocin Jarocin
96. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN TANOWO
97. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
98. Kielin Grzegorz 1976 mSport Polkowice Polkowice
99. Klimczak Michał 1983 Poznań
100. Klomfas Miron 1975 TriSpace Bydgoszcz
101. Kłos Jan 1981 Oława
102. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
103. Kobus Zbigniew 1982 ChampionMan team Nowe Borówko
104. Kocan Przemysław 1979 HANGAR Gowarzewo
105. Koch Przemek 1986 Śrem
106. Kocięcka Joanna 1995 Poznań
107. Kociołowicz Jakub 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa
108. KoŁczyŃska Barbara 1956 jednoosobowy, wszechstronny, emerytowany klub sportowy " no, bujaj się, Baśka ŁÓDŹ
109. Kołodziejczak Wojciech 1991 Warszawa
110. Konieczny Marcin 1972 KS Niemaniemogę Olsztyn
111. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Miastko
112. Korcz Mateusz 1988 PKTeam Śródka
113. Korytek Piotr 1979 Świebodzin
114. Kosiorek Darek 1967 Poznań
115. Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk Gdańsk
116. Kowalczyk Marcin 1972 Triathlon Team Września Nowy Folwark
117. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan Kościan
118. Kozłowski Rafał 1979 Grupa Jura`PL Zawiercie
119. Koźma Michał 1980 Wkurw_team Poznań
120. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
121. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
122. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania Plewiska
123. Kruzel Tomasz 1977 Zawiercie
124. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza Buk
125. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
126. Krzyżańska Anna 1985 Tarnowo Podgórne
127. Kumiszczo Artur 1978 wschowa
128. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań
129. Kuźniarek Michał 1973 Mocni w Gębie Szczytniki
130. Kwaśnik Krzysztof 1985 KGHM Zg Run Niechlów
131. Lampka Robert 1968 Tulce
132. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
133. Leśniak Grzegorz 1974 Leśniak Team Ostrów Wielkopolski
134. Lewicki Jacek 1992 Zielona Góra
135. Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team TRIATHLONISTA,COM Plewiska
136. Liera Pawel 1984 Poznan
137. Lis Aldona 1983 Gorzupia
138. Lukaszewska Anna 1974 3LGGNS (tri ledżins) Przecław
139. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
140. Łapawa Urszula 1984 Mocni w gębie Poznań
141. Łączny Leszek 1961 Borkowice
142. Łoński Tomasz 1989 Bełchatów
143. Łopianiak Tomasz 1975 START OPOLE OPOLE
144. Machnicki Krzysztof 1980 #oshopcom Warszawa
145. Maciąg Grzegorz 1981 Kraków
146. Majchrzak Michał 1985 TGV Club Nowy Lubasz
147. Makowicz Józef 1956 SAINT-GOBAIN SQUAD ŻARY
148. Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli Rawicz
149. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS Poznań
150. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
151. Marciniak Mikołaj 1972 ŚTC Śmigiel
152. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM Palędzie
153. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
154. Markowski Dariusz 1959 LITWIN Triathlon Team Polanica- Zdrój
155. Mazur Kacper 1997 xD Puszczykowo
156. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Elbląg
157. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
158. Meier Markus 1964 tri4.pl KOŁO
159. Mędrek Roman 1973 RAP Racing Team Śrem Środa Wielkopolska
160. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecn Szczecin
161. Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM Rosnówko
162. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team / ChampionMan Czempiń
163. Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM Rosnówko
164. Michalik Michał 1978 Van Hooy Poznań
165. Mielcarek Dawid 1993 Września
166. Mielnik Krzysztof 1987 DIEHL CONTROLS RUNNING Namysłów
167. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
168. Mikoś Adam 1983 Warszawa
169. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Robakowo
170. Milik Marcin 1977 EPO Sosnowiec
171. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team Kędzierzyn- Koźle
172. Miś Piotr 1990 Diehl Controls Runing Team Namysłów
173. Modrzyk Arkadiusz 1985 Scott Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
174. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
175. Mrugalski Robert 1976 RSC Bike Rawicz Rawicz
176. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC Poznań
177. Nagórska Elżbieta 1975 TRISPACE Łochowice
178. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
179. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
180. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
181. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
182. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
183. Nowak Marian 1961 mSport Lubin
184. Nowicki Mateusz 1988 Waleczne Psy Poznań
185. Obuchowicz Artur 1979 Power of Science TRI Team Wschowa
186. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
187. Olaczek Łukasz 1979 Wieczorni Biegacze Mrozów
188. Olejniczak Witold 1949 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Ostrow Wlkp
189. Oleksy Beata 1980 TGV Club Kościan
190. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
191. Pajak Andrzej 1984 Skórzewo
192. Pakuła Robert 1978 Poznań
193. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
194. PaweŁczyk Kacper 1987 K.S. CelIronman S.A. Łódź
195. Perkowski Marcin 1983 Gora
196. Piasecki Wojciech 1975 ChampionManTEAM Czempiń
197. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Góra
198. Pietruszka Ewa 1986 BE_3 Cityzen Poznań Poznań
199. Pietrzak Błażej 1981 GVT Wrocław
200. Pięta Tomasz 1977 Topfarm Luboń
201. Pilarski Paweł 1978 DBK szczecin
202. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gebie / ChampionMani Czempin
203. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza Luboń
204. Pospieszny Robert 1974 Międzychód
205. Pożoga Artur 1982 PKTeam PSARY MAŁE
206. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
207. Prendecki Rafał 1980 Prendki TRI Wałcz
208. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCycligTeam Konin
209. Przybylska Joanna 1987 Poznań
210. Przybylski Adam 1985 Poznań
211. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team Poznań
212. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
213. Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team Dolsk
214. Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl Warszawa
215. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
216. Rudnik Tomasz 1979 GVT Zarow
217. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
218. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
219. Ryś Sebastian 1975 IronPara/Fogtbikes Team Gowarzewo
220. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
221. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team Poznań
222. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
223. Skrzyński Tomasz 1979 ZG- Run Głogów
224. Słoma Adrian 1990 SPEED FEET / TGV KOŚCIAN Kościan
225. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM Ostrów Wielkopolski
226. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
227. Sobielga Agata 1985 TRI VEGAN Warszawa
228. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
229. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
230. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
231. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza Modrze
232. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo
233. Stanek Marek 1982 Namslow
234. Stanisławski Marcin 1976 sng wild duck łódź
235. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity Dąbówka
236. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
237. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
238. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
239. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
240. Stempniak Adrian 1989 Green Bike / OPP Poznań Śrem
241. Stodulny Rafał 1983 SNG Wild Ducks Zgjerz
242. Stróżniak Mikołaj 1986 Pindzia i Żgajek na Kole Poznań
243. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
244. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
245. Szczepaniak Tomasz 1988 KS BARAKUDA Siennica
246. Szczepański Krzysztof 1988 Wójtowicz Tri Team Poznań
247. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
248. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
249. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
250. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań Poznań
251. Szygenda Maciek 1979 Września
252. SzymaŃski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
253. Szymczak Wojciech 1978 Kuźnia Triathlonu GŁUCHOWO
254. Szynal Halina 1982 Inter Cars Cycling Team Warszawa
255. Tomasz Spaleniak 1990 Endure Team Dobrzewino
256. Tomaszewski Mikolaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
257. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 Rokietnica
258. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
259. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE Bydgoszcz
260. Trawka Karol 1981 Sobota
261. Trójnara Maciej 1979 Halfway Środa Wielkopolska
262. Trypuć-Magdziarz Aleksandra 1975 OLADENTAL Bydgoszcz
263. Trzaska Paweł 1985 Rok Inwałd
264. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team Czempiń
265. Urbańska Anna 1983 Progress Triathlon Team Warszawa
266. Wadzińska Paulina 1984 TRISPACE Bydgoszcz
267. Walczak Wojciech 1976 progress triathlon team Radzymin
268. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon studio-motiv.pl Plewiska
269. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
270. Wesołowski Szymon 1988 xRunners Gniezno
271. Westfal Jacek 1973 Trzcianka
272. Wichtowski Tomasz 1994 Swiarzędz
273. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
274. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Wrocław
275. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP Poznań Czempiń
276. Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo Poznan
277. Witkowski Damian 1987 Progress Triathlon Team Pomiechówek
278. Włoch Mateusz 1986 GT RAT Wrocław
279. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega Koźmin Wlkp
280. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
281. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN JANOWICE
282. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Swarzędz
283. Wojnar Robert 1976 Torun
284. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
285. Wojtkowiak Michał 1979 Waleczne Psy Zalasewo
286. Wolnik Grzegorz 1981 Tgv Club Kościan Gołuchów
287. Wróbel Dawid 1978 Wronki
288. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
289. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
290. Zagdański Darek 1989 MECHANIK I PRZYJACIELE Zagnańsk
291. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team Poznań
292. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
293. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
294. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
295. Zaworski Adam 1990 Iron Triathlon Pleszew Raszków
296. Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań
297. Zener Mateusz 1989 KGHM ZG Run Lubin
298. Zięba Adam 1973 TRISPACE Bydgoszcz
299. Zimny Paweł 1974 Drużyna Pierścienia Luboń