Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 09.05.2020
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 402



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Małgorzata 1973 TeamKaraś Ironman Inspiration Oborniki
2. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins Poznań
3. Aleksander Adam 1988 Kalisz
4. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo
5. AuguŚcik Piotr 1972 POSNANIA Kórnik
6. Bajsarowicz Tomek 1977 # TRIMP -Triathlon Impuls Jelcz-Laskowice
7. Bambrowicz Olena 1990 Crocodigy Golina k. Jarocina
8. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan
9. Bartoszek Konrad 1981 Kati Team WARSZAWA
10. Baum Bartosz 1986 be3 Cityzen Suchy Las
11. Biernacki Adam 1966 TriWawa Warszawa
12. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
13. Biernat Przemysław 1981 Championman Team Czempiń
14. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
15. Bilska Klaudia 1994 Czempiń
16. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTeam Poznań
17. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
18. Bruzgielewicz Piotr 1992 #AdamCzerwińskiTeam Oświęcim
19. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
20. Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner Czapury
21. Chałupka Łukasz 1990 Grotniki Team Grotniki
22. Ciesielski Jakub 1984 TAKT / ViaCon Henrykowo
23. Dąbrowski Patryk 1985 KB WIKON Nowa Sól Nowa Sól
24. Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team Poznan
25. Dziembowski Łukasz 1984 TMTeam Mędłów
26. Fastyn Justyna 1991 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
27. Fertyk Piotr 1984 Nowotomyska Akademia Biegania Nowy Tomysl
28. Figler Iwona 1972 Trispace/Trek Niemcz
29. Fija Lek-Żuk Małgorzata 1984 Trimind Poznań
30. Filipiak Joanna 1984 Krosno
31. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają Poznań
32. Gajewski Mateusz 1999 United Athletics Poznań
33. Gaweł Marek 1979 Podmokle Team Babimost
34. Gągola Henryk 1951 KS AZS AWF Poznań Rosnówko
35. Gierach Krzysztof 1952 TRISPACE/TREK NIEMCZ
36. Glapiak Paweł 1989 Poznań
37. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
38. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Opalenica
39. Gordon Jacek 1960 ALUGrup Ostrów Wielkopolski
40. Grabarek Mateusz 1989 Gołuchów
41. Grajzer Jacek 1966 FAEMA-ITALIA POZNAN TEAM POZNAN
42. Grajzer Mirosław 1956 Poznań
43. Grygorczuk Elżbieta 1958 Trispace/Trek Niemcz
44. Grządzielewski Dominik 1981 BE TRI / Securitas Poznań
45. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wlkp. Środa Wielkopolska
46. Hala Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne
47. Halasz Jakub 1983 Trifun Troka Poznań
48. Halasz Magdalena 1984 Trifun Troka Poznań
49. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan TEAM Nowy Lubosz
50. Hepner Tomasz 1988 GVT Chodzież
51. Hofmański Beniamin 2004 Czempiń Nowe Borówko
52. Hołubowicz Jacek 1988 Posnania Triathlon Poznań
53. Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wolsztyn
54. Jarosz Maciej 1986 Halfway Poznań
55. Jarych Jarosław 1972 Czapury
56. Jasiński Adam 1985 JaiKudo Poznań
57. Jaskuła Michał 1984 Halfway Plewiska
58. Jordan Robert 1974 Tarnowo Podgórne Biega Grzebienisko
59. Jur Idalia 1993 Czarnków
60. Jurkowski Artur 1967 Ruszowice
61. Kaczkowski Dawid 1996 Pleszew
62. Kadow Ryszard 1972 Bydgoszcz
63. Kalwinski Bartosz 1987 Padre team Puszczykowo
64. Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM Luboń
65. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski
66. Kaptur Wojciech 1963 Czempiń
67. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
68. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
69. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
70. KaŹmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
71. Kęsicki Tytus 1982 Posnania Czerwonak
72. Kijak Ireneusz 1985 Velocity AlleSport Poznań
73. Kilkowska Paulina 1979 FTI Racing Team mosina
74. Komorek Justyna 1978 Poznań
75. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
76. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
77. Kościański Robert 1985 Kościan Kościan
78. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
79. Kotecki Paweł 1984 Helios Czempiń Team Poznań
80. Kowalski Piotr 1992 Jelcz Triathlon Project Nowy Dwór
81. Kozakowski Sebastian 1990 Warszawa
82. Kozanecka Renia 1975 21 BLT Świdwin ŚWIDWIN
83. Kroma Krystian 1979 Kryhan Team Poznań
84. Krzyszczuk Tadeusz 1956 Maratończyk Góra Góra
85. Kubacha Anna 1981 Helios Czempin Piechanin
86. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
87. Kubasik Tomasz 1983 Lubliniec
88. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl Poznań
89. Kuciak Adrian 1974 ChampionMan Team Czempiń
90. Kudra Dariusz 1973 SZYBKIE ŻÓŁWIE Dłutów
91. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno Poznań
92. Kuna Danka 1972 Klub Wesołego Szampana Zaniemyśl
93. Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA Zaniemysl
94. Kurlapski Mariusz 1975 21 BLT Świdwin ŚWIDWIN
95. Kurowski Kamil 1985 3Gravity Bydgoszcz
96. Kuszyński Damian 1988 REHAU CROSSACTIVE Śrem
97. Kuśnierek-Tomaszewska Ewa 1989 Kurza Góra
98. Kwiecień Sebastian 1983 Zapierdalacze Wrocław
99. Lamprecht Karol 1971 Halfway Wiry
100. Leśniak Magdalena 1981 Ostrów Wielkopolski
101. Lewandowski Jakub 1979 Posnania Triathlon Poznań
102. Licznierska Alina 1982 Zone3Team Plewiska
103. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team czempiń
104. Łoboda Karol 1984 22 ODN Bydgoszcz
105. Łoda Piotr 1979 Poznań
106. Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Borówiec
107. Maciejewski Paweł 1973 Diamant ProSport Borówiec
108. MaĆkowiak Kuba 1980 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM
109. Majcher Radek 1977 Puszcza Team Szczecin Szczecin
110. Mantyk Katarzyna 1982 IMInspiration/TeamKaraś Oborniki
111. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team poMOCNI Sierosław
112. Marciniak Mariusz 1985 Mosina
113. Marciniak Mariusz 1975 Marwin Piaski
114. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3 Skórzewo
115. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen_ BE3 / Kuźnia Tri Skórzewo
116. Meyer Łukasz 1980 LUK-CONNECT RACING TEAM Luzino
117. Miedziak Sebastian 1983 Ls Plus Recykling TEAM/BE_3 CITIZEN Rogalinek
118. Mikołajczyk-Błoniarz Anna 1975 Puszcza Team Szczecin Szczecin
119. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB Nowe Oborzyska
120. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
121. Niedbała Rafał 1980 SCIM Poznań
122. Nowaczyk Grzegorz 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Biskupice
123. Nowak Wojciech 1985 SILAOJCA.PL Poznań
124. Olech Karol 1981 CZEMPIN
125. Osiński Rafał 1982 KGHM ZG RUN Głogów
126. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy Luboń
127. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
128. Pazoła Jarosław 1973 PGO Biega Śrem
129. Perkowski Piotr 1985 Tarnowo Podgórne
130. PerŁakowski Karol 1984 MTS Drużyna Szpiku KGHM WILCZYCE
131. PerŁakowski Tadeusz 1956 MTS Drużyna Szpiku KGHM Kłobuczyn
132. Peters Arkadiusz 1972 Metzink Tri Zalasewo
133. Peters Olaf 2000 Metzink Tri Zalasewo
134. Piasek Wojciech 1990 Wolsztynska Akademia Biegowa Wolsztyn
135. Pieczyński Robert 1965 MOTO-CENTRALA Luboń
136. Piguła Agnieszka 1978 Poznań
137. Piotrowski Przemysław 1980 Czempiń
138. Pluta Kinga 1992 Crocodigy Golina
139. Poczwardowski Marek 1960 Szczutowo
140. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
141. Porada Marek 1963 WÓJTOWICZ TRI Tem / HERNIK TEAM Poznań
142. Prałat Dawid 1978 PZU Sport Team Zelów
143. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
144. Prendecki Marcin 1977 Prendki TRI WAŁCZ
145. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia Gostyń
146. Przybylski Jakub 1981 komputronik dąbrówka
147. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team Czempiń
148. Putowska Małgorzata 1962 Loft Fitness Mosina
149. Raben Ewald 1968 Halfway Puszczykowo
150. Ratajczak Marlena 1978 KB WIKON NOWA SÓL Nowa Sól
151. Ratajczak Mateusz 1991 ELTOGROM Pecna
152. Rogala Paweł 1987 Skórzewo
153. Rossa Przemysław 1974 Przygodzice
154. Rozynek Łukasz 1985 Poznań
155. Rzytki Piotr 1981 KB V-Max Lisiowolka
156. Schmidt Marcin 1971 Suchy Las
157. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew Pleszew
158. Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań POZNAŃ
159. Sobańska Grażyna 1956 Drużbice
160. Sobierajczyk Kinga 1991 Pleszew
161. Stachowski Jakub 1990 komorniki
162. Stankowiak Eva Agata 1968 PnB Morsy Kamionki
163. Stankowiak Rafał 1968 PnB Morsy Kamionki
164. Stępień Małgorzata 1982 Poznań
165. Studniewski Lech 1980 Ostrów Wielkopolski
166. Swojak Martina 1989 ChampionMan Team Czempiń
167. Synak Katarzyna 1978 TGV Club Betkowo
168. Szajkowski Andrzej 1982 GWARDIA KOSZALIN Koszalin
169. Szałkowski Łukasz 1981 Team Karaś/Lidl Polska Poznań
170. Szczepaniak Łukasz 1988 Czempiń
171. Szczepański Darek 1960 Wrocław
172. Szewczyk Bartosz 1988 Warszawa
173. Szwed Marcin 1978 Poznań
174. Szwed Michał 1972 Cityzen_BE3 / enduhub Poznań
175. Szydłowski Łukasz 1978 Poznań
176. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
177. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
178. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl Wałcz Drugi
179. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl Wałcz Drugi
180. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze
181. Tomiak Paulina 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Wroniawy
182. Urbaniak Marcin 1982 TGV Club Kościan Racot
183. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team Poznań
184. Walkowiak Mateusz 1990 One Team Przemęt
185. Wawrzyniak Krzysztof 1985 Wrocław
186. Wawrzyniak Tomasz 1975 TBT POZNAŃ Czempiń
187. Wężyk Ewa 1970 Czempiń
188. Wiśniewska Lucyna 1966 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
189. WiŚniewski Krzysztof 1965 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
190. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
191. Wojciechowski Hubert 1984 Sulęcin
192. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań
193. Wojtan Robert 1977 Poznań
194. Zaborowska-Krakowiak Magdalena 1978 Granowo
195. Zając Paweł 1983 7ProTeam Opalenica
196. Zapłata Daria 1988 Poznań
197. Żaczek Jan 1958 Poznań
198. Żuk Mateusz 1983 Trimind Poznań


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Sikora Przemyslaw 1981 Motiv Home team Poznan


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI RACING TEAM Poznań
2. Bajer Przemysław 1975 KOCHAM Żonę Czempiń
3. Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy Jarocin
4. Banaszek Grzegorz 1981 Warszawa
5. Baran Jacek 1967 CWB S.A. Golina
6. Bartkowiak Dariusz 1965 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7. Bartkowski Radosław 1982 TriBarr Strzelce kraj
8. Bednarczyk Paweł 1975 - Babki
9. Bielecki Mariusz 1973 Night Runners Sośnie
10. Bieniek Patryk 1980 AflofarmActiveTeam Poznań
11. Błaszczyk Jacek 1979 Plewiska
12. Bruzgielewicz Paweł 1963 Oświęcim
13. Buczek Bartlomiej 1987 Chihuahua Team Wrocław
14. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
15. Bućko Artur 1964 TeamKaraś Jelenia Góra
16. Bula Piotr 1975 SNG WILD DUCK Zgierz
17. Burzyński Michał 1981 Poznań
18. Chabierski Marcin 1977 Kalisz
19. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa Środa wielkopolska
20. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
21. Cybulski Konrad 1973 HTF Ludwik Sikorski / AMZ-KUTNO S.A Kutno
22. Czaczyk Łukasz 1988 Poznan
23. Czajkowski Adam 1970 Simple House Team Konstancin-Jeziorna
24. Czajkowski Michał 1973 SIMPLE HOUSE Nowa Wola
25. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
26. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
27. Derda Piotr 1984 Rychwał
28. Dereczenik Dawid 1991 ZG Polkowice - Sieroszowice Polkowice
29. Drabjewski Paweł 1980 Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork
30. Drozd Wojciech 1986 365sportu.pl Poznań
31. Duda Dorian 1992 GT RAT Wrocław
32. Durkiewicz Tomasz 1971 Dom Kultury Jogi Dębno
33. Dutkiewicz Bartek 1980 VELO7 Kiekrz
34. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
35. Dziub Marcin 1979 SEVEN-PERCEPTUS TEAM Płoty
36. Florczak Krzysztof 1972 KS MARATON OSTRÓW WLKP. Warszawa
37. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz Gruszczyn
38. Gaj Przemysław 1998 TRITON KONIN Konin
39. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
40. Giełda Magdalena 1972 TS PERTONELKA PRUŚLIN OSTROW WIELKOPOLSKI
41. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
42. Głód Tomasz 1976 COMP TEAM | TRINERGY Józefosław
43. Gniech Monika 1976 PRZYCHODNIA ORŁOWO SP Z.O.O GDYNIA
44. Golanowski Krzysztof 1974 Go2Tri Szczecin
45. Gorynia Krzysztof 1974 Poznań Poznań
46. Gostomski Michał 1982 Czempiń
47. Grodzki Marek 1975 CTS Gdańsk
48. Grycman Łukasz 1978 SPARTA ULTRA TEAM Trzcinica
49. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
50. Hankiewicz Artur 1979 Citzen_ CTS Direct Floor Poznań
51. Harasimiuk-Grodzka Małgorzata 1977 CTS Gdańsk
52. Hegmit Robert 1969 Borówiec
53. Hepner Kacper 1991 Poznań
54. Hoffmann Grzegorz 1982 UNIT MARTOMBIKE Team Komarówka Podlaska
55. Hojan Jarosław 1962 Cityzen_be3 Poznań
56. Hołubowicz Grzegorz 1980 1980 Gorzów Wielkopolski
57. Hubko Marek 1974 #TeamKalach Słubice
58. Hutnik Tomasz 1972 GARNO TEAM Jelenia Góra
59. Hyhs Jan 1992 OSW Tri Team Wysocko Wielkie
60. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
61. Jankowiak Łukasz 1991 AleTempo Zielona Góra
62. Jankowiak Marcin 1984 aleTEMPO Zielona Góra
63. Jaźwiecki Michał 1983 SNG WILD DUCKS Stryków
64. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team Gliwice
65. Jokiel Wojciech 1991 Sparta Ultra Team Granice
66. Jurkiewicz Mariusz 1979 Kobylarnia/bikeboys Inowrocław
67. Kaczkowska Katarzyna 1981 CTS Straszyn
68. Kaczmarek Mariusz 1963 CTS Poznań
69. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
70. Kaszubowski Patryk 1978 Agroturystyka Danielówka Pobiedziska
71. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
72. Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo Białe Błota
73. Kędzierski Krzysztof 1965 Tanowo
74. Kępiński Henryk 1953 KB Spartakus Bełchatów Bełchatów
75. Kielin Grzegorz 1976 Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team Polkowice
76. Kłos Jan 1981 trirun #teamkalach Oława
77. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN szczecin
78. Kocan Przemo 1979 Hangar/OwocBiega Chodzież
79. Koch Przemek 1986 Śrem
80. Konarska Edyta 1974 Oława
81. Korzelecka Karolina 1983 Running Team Milicz Milicz
82. Korzelecki Wojciech 1984 RunningTeam Milicz Milicz
83. Kosiorek Darek 1967 Poznan
84. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan TeamHelios /Czempiń Team Czempin
85. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo
86. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
87. Królikowski Edward 1970 Posnania Triathlon Plewiska
88. Kryś Mariusz 1975 Buk
89. Krzemiński Maciej 1980 Suchy Las
90. Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko Tarnowo Podgórne
91. Kurzawa Marcin 1974 Spartaultrateam Smardze
92. Kurzeja Kamil 1991 TODA Meble Poznań
93. Lackorzyńska Małgorzata 1976 Trinergy Warszawa
94. Langner Patrycja 1982 ŚTC Śmigiel Stare Bojanowo
95. Leśniak Grzegorz 1974 Ostrów Wielkopolski
96. Licznierski Marek 1984 Zone3 Team Plewiska
97. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
98. Łazarowicz Katarzyna 1973 CTS Poznań
99. Łączny Leszek 1961 Borkowice
100. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
101. Łukaszewska Anna 1974 3LGGNS/ GO2TRI Przecław
102. Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team Poznań
103. Małolepszy Waldemar 1984 SPARTA ULTRA TEAM Baranów
104. Manowiecki Jarosław 1976 TriUli Rawicz
105. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj / CTS Świebodzin
106. Marciniak Kuba 1991 Poznań
107. Marciniak Maciej 1964 Poznań
108. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM Ostrów Wielkopolski
109. Marczak Maciej 1979 Komorniki MTB Team Komorniki
110. Matusiak Mateusz 1987 SNG WILD DUCKS ZGIERZ
111. Matysiak Karol 1974 OSH w Biegu Poznań
112. Mazurek Arkadiusz 1968 OPEN BALANCE ELBLĄG Elblag
113. Mensfelt Agnieszka 1988 Koziegłowy
114. Mędrek Roman 1973 Środa Wielkopolska
115. Mielnik Krzysztof 1987 Diehl Running Team Namysłów
116. Mikołajczyk Tomasz 1979 Explorador Team Dopiewiec
117. Mikołajewski Mateusz 1991 Tulce
118. Miś Piotr 1990 Namysłów
119. Mitruś Paweł 1992 NeON Team Warszawa
120. Modrzyk Arkadiusz 1985 Cyklomaniak /Pawłowski Triathlon Team Babimost
121. Moga Piotr 1983 Sparta Ultra Team Baranów
122. Murawska Monika 1980 Poznań
123. Nowacka Paulina 1976 Drużyna Wilka Luboń
124. Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Racing Team Pobiedziska
125. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery Bełchatów
126. Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team Poznań
127. Olaczek Łukasz 1979 Tata startuje // i-Sport Mrozów
128. Olejnik Piotr 1977 Ostrów Wielkopolski
129. Olszewski Aleksander 1986 TRINERGY Wrocław
130. Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM Swarzędz
131. Padoł Krzysztof 1979 Niezrzeszony Owińska
132. Pakuła Robert 1978 Poznań
133. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
134. Paszkiewicz Barbara 1981 Kurza Góra
135. Patela Maciej 1979 Mosina Team Borkowice
136. Perczak Janusz 1990 IN-Software Luboń
137. Perkowski Marcin 1983 Gora
138. Pieszała Maciej 1987 Poznań
139. Pietrzak Jan 1988 Beut runner team Wrocław
140. Pluciński Grzegorz 1973 Luboń
141. Podwysocki Marcin 1988 TRI LEVEL Serock
142. Polkowska Monika 1978 CTS Skórzewo
143. Polkowski Marcin 1976 CTS Skorzewo
144. Prądzyński Marcin 1977 AMS Triathlon Bydgoszcz
145. Przybylska Joanna 1987 Poznań
146. Przybylski Adam 1985 Poznań
147. Przybylski Michał 1994 Mocni w Gębie Czempiń
148. Rdzanek Marcin 1988 Real Madryt Wieliczka
149. Rogowicz Paweł 1980 CTS Garby
150. Rosinski Wiktor 1981 Centrum Leków Poznań
151. Roskosz Bartosz 1989 Jelcz Triathlon Project Miłoszyce
152. Ruciński Marcin 1975 TRIBA BOSIR BARCIN Barcin
153. Rybczyński Łukasz 1991 Triathlon Konsulting Dariusz Olewiński Barcin
154. Ryś Sebastian 1975 IronPara Gowarzewo
155. Rzepka Anna 1978 1970 Siekierki Wielkie
156. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX siekierki wielkie
157. Skorupa Paweł 1988 Skorupa Triathlon TYCHY
158. Sobańska Izabela 1996 Drużbice
159. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
160. Sobkowiak Tomasz 1986 Mocni w gębie Poznań
161. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
162. Socha Michał 1982 Litwin Triathlon Team Iwiny
163. Sosnowski Jarosław 1980 PTT DELTA Płock
164. Stanisławski Marcin 1976 SNG WILD DUCKS Łódź
165. Stanke Łukasz 1979 4Fiter Dąbrówka
166. Starzyński Adam 1976 STARZYNSKI.COACH Nieporęt
167. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ Wierzyce
168. Stefaniak Grzegorz 1978 K.S. Triathlon Rawa Rawa Mazowiecka
169. Stocki Łukasz 1978 Szczecin
170. Stodulny Rafał 1983 SNG WILD DUCKS Zgierz
171. Szał Tomasz 1979 ETA UPS TEAM Poznań
172. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
173. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
174. Szczurowski Mariusz 1984 RaceHard / GbbO Bytom Odrzański
175. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
176. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
177. Szymański Karol 1976 Topfarm Rostworowo
178. Świątek Maciej 1977 OSW TRI TEAM Ostrów Wlkp.
179. Świątek Marcin 1977 Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała
180. Tepper Marcin 1977 1977 Kórnik
181. Tomaszewski MikoŁaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
182. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
183. Turzyk Andrzej 1975 Tunio team Łosice
184. Walaszczyk Przemysław 1990 RAP RACING TEAM Kórnik
185. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania Triathlon Plewiska
186. Wewiór Krzysztof 1975 DRUŻYNA SZPIKU Kamionki
187. Wieczorek Katarzyna 1989 REHAU Crossactive Pleszew
188. Wieczorek Maciek 1972 Run for IT Poznań
189. Wiśniewski Mateusz 1991 wisnia_m_aktywnie365 Cienin Kościelny
190. Wiśniewski Paweł 1985 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
191. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP POZNAŃ Czempiń
192. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
193. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN Janowice
194. Wojtkowiak Piotr 1970 BIKETOP Poznań
195. Wonko Ewa 1986 HTF Ludwik Sikorski Łódź
196. Wróblewski Wojciech 1979 SNG WILD DUCKS Zgierz
197. Załubski Jacek 1985 Jelcz Triathlon Project Jelcz-Laskowice
198. Zawadzak Zbigniew 1962 LuftTRI Team Warszawa
199. Zawierowska Ewelina 1985 sobczakteam.pl USTKA
200. Zdanowski Marcin 1980 Szczecin
201. Zieliński Mirek 1990 TRI LEVEL Nieporęt
202. Zubowicz Maria 1981 CHICAS Poznań
203. Żołnierowicz Joanna 1980 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki