Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 07.05.2022
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 336



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Rafał 1973 UP fit Poznań Poznań
2. Bartoszek Konrad 1981 IM Inspiration Warszawa
3. Bączkowski Mikołaj 1999 Wągrowiec
4. Bernat Jakub 1990 Zgrupka Team Poznań
5. Biernacki Jakub 1965 Warszawa
6. Bilska Klaudia 1994 Chestnut Team Czempiń
7. Błaszczyk Jacek 1979 FTI Racing Team Poznań
8. Bochenek Michał 1984 SEKTOR DOBREJ ZABAWY Poznań
9. Bocian Zbigniew 1967 Komorniki MTB Team Poznań
10. Borkowska Katarzyna 1985 Wataha Północy Poznań
11. Borsiak Joanna 1986 Poznań
12. Bućko Artur 1964 I'M Inspiration Jelenia Góra
13. Budzisz Adrian 1994 Poznań
14. Bukowski Damian 1976 Witaszyce
15. Chałupka Łukasz 1990 Wonieść
16. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON BYDGOSZCZ
17. Ciesielski Daniel 1988 Palędzie
18. Ciesielski Norbert 1974 MAVERICKS Stare Oborzyska
19. Cyrulewski Rafał 1971 Września
20. Czekała Łukasz 1988 optimalenergy.pl Pniewy
21. Dawidowicz Maciej 1978 Trispace/Trek Brzoza
22. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
23. Dulińska Dorota 1976 TRISPACE TREK Niemcz
24. Fiegel Wojciech 1978 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
25. Figler Iwona 1972 TRISPACE/Trek Niemcz
26. Fildebrandt-Kocan Barbara 1982 SEKTOR DOBREJ ZABAWY POZNAŃ
27. Fryśna Agnieszka 1994 LESZNO
28. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
29. Gordon Kamila 1997 Trimasters Warszawa
30. Graczyk Filip 1994 UKS CITYZEN POZNAŃ/DELOITTE Nekla
31. Grajzer Jacek 1966 Poznań
32. Grajzer Mirosław 1956 Poznań
33. Greguła Wijciech 1986 Moya Racing Team Chojna
34. Grygorczuk Elżbieta 1958 TRISPACE/TREK Niemcz
35. Gryziecki Sebastian 1992 Orzeł Lipno Cycling Team Dłużyna
36. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM Wołczkowo
37. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM Wołczkowo
38. Henschel Klaudiusz 1975 SKS Oborniki Oborniki
39. Hepner Kacper 1991 Poznań
40. Jacyna Miroslaw 1964 Trigym Szczecin Szczecin Dabie
41. Jaglarska Anna 1985 12tri Warszawa
42. Jarych Jarosław 1972 Jarosław Jarych Poznań
43. Jaszkiewicz Kazimierz 1958 Smigiel
44. Kaliszan Karolina 1990 Zalasewo
45. Kalwinski Bartosz 1987 Padre Team Puszczykowo
46. Kalwinski Ryszard 1961 Padre Team Luboń
47. Kammer Krzysztof 1986 FTI Racing Team Poznań
48. Kaptur Wojciech 1968 Czempiń
49. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wielkopolska
50. Kaźmierski Piotr 1985 Śtc Śmigiel
51. Kędzierski Krzysztof 1965 TEAM UNITY LINE Tanowo
52. Klecha Kasia 1978 KB UEP Poznań
53. Konik Adam 1979 Czempiń Słonin
54. Kościański Robert 1985 Kościan
55. Kowalska Monika 1981 DREAM RUN Warszawa
56. Kowalski Krzysztof 1968 HRmaxCrossTeam Gdańsk
57. Kowalski Marcin 1979 Unholy Trinity Chomęcice
58. Kroma Krystian 1979 Poznan
59. Królikowski Edward 1970 KS Posnania Plewiska
60. Krystek Aleksandra 1979 Leszno
61. Krzyszczuk Tadeusz 1956 Góra
62. Kubaczyk Maciej 1986 Rakoniewice
63. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega Poznań
64. Kuciak Adrian 1974 Helios Czempiń Team Czempiń
65. Kurkiewicz Agata 1985 JakśBud Biedrusko Poznań
66. Lisewski Filip 1999 Poznań
67. Lubowicki Adam 1993 Biegowy Wariat Running Team Warszawa
68. Łęszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn Grodzisk Wlkp.
69. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
70. Machyński Marcin 1980 mrip.com.pl Poznań
71. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Team Jarogniewice
72. Makowicz Józef 1956 Sain-Gobain Squad Żary
73. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega Sierosław
74. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
75. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
76. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3 Skórzewo
77. Marciniak Przemyslaw 1985 Uks Cityzen _Be3 Skórzewo
78. Martynowicz Maria 1972 TRISPACE/TREK Brzoza
79. Michalak Boguś 1972 Unity Line / Fizjobiegacze Szczecin Szczecin
80. Miczuga Marcin 1975 Września
81. Miedziak Sebastian 1983 LS PLUS Recykling TEAM Rogalinek
82. Młodzikowska Weronika 1986 Młodzik Team Adamów
83. Myśliwiec Piotr 1977 Aktywni po zawale Warszawa
84. Niżewski Paweł 1980 KRAKOWIAK ULTRA TEAM Czapury
85. Nowak Jacek 1976 AKTYWNY SAMORZĄD - MIASTO I GMINA KRZYWIŃ Krzywiń
86. Nowak Marta 2001 AKTYWNY SAMORZĄD - MIASTO I GMINA KRZYWIŃ Krzywiń
87. Nowicki Emil 1988 Leniwe Laćki Jezierzyce Kościelne
88. Olaczek Magdalena 1979 Mrozóœ
89. Pawlak Jacek 1984 IRONMAN TRI-SERBY XD Serby
90. Perczak Janusz 1990 KLAS Szpot Swarzędz Luboń
91. Perkowski Marcin 1983 Góra
92. Piasecki Wojciech 1975 Championman Team Czempiń
93. Plackowska Agata 2004 Czempiń
94. Półrola Mateusz 1989 LangeTriCoach/Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Radomsko
95. Prałat Dawid 1978 PZU SPORT TEAM Zelów
96. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI Wałcz
97. Prendecki Marcin 1977 Prendki-tri Wałcz
98. Przybylak Sławomir 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA Brzezie
99. Przybylska Monika 1976 Tri Tomaj Borówiec
100. Pukalska Urszula 1985 Wroclaw
101. Radomiak Dariusz 1976 SZYBKIE ŻÓŁWIE Wadlew
102. Ratajczak Mateusz 1991 ELTOGROM Pecna
103. Ratajszczak Filip 2001 Big Sport Team Jarogniewice
104. Romanowski Jakub 1979 Aluplast Poznań
105. Rossa Przemysław 1974 Przygodzice
106. Semmerling Wojciech 1967 Gravel_Active_Travel Warszawa
107. Sikora Milena 1984 Poznań
108. Smoczyk Grzegorz 1988 GST Lusowo
109. Sopel Krzysztof 1988 Żary
110. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
111. Szachta Marta 1996 Skórcz
112. Szafran Mateusz 2005 Wągrowiec
113. Szczepański Dariusz 1960 trenujznami Wrocław
114. Szymański Hubert 1989 Srocko Wielkie
115. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
116. Tomczak Marcin 1985 Czempń
117. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze
118. Urbaniak Kinga 1992 Crocodigy Dąbrówka
119. Walczak Robert 1980 CYTADELA BY NIGHT #Biegiemwlas Poznań
120. Wasilewska Agata 1981 Akademia Mistrzów Sportu Osówiec
121. Wawrzyniak Tomasz 1975 Czempiń
122. Wieczorek Katarzyna 1989 TwisterTeam Pleszew
123. Wierzbinski Jacek 1988 Moscienica
124. Wierzyński Damian 1988 TRISPACE / TREK Bydgoszcz
125. Wiśniewska Lucyna 1966 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
126. Wiśniewski Krzysztof 1965 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
127. Witkowski Krzysztof 2001 Road Bikers Poznań Luboń
128. Zając Paweł 1983 7proteam Opalenica
129. Zawartowski Dawid 1983 MAVERICKS Nowe Oborzyska
130. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina
131. Żaczek Jan 1958 Poznań


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejewski Marcin 1985 trek tri space Kołobrzeg
2. Imianowski Konrad 2000 Sieraków
3. Urbański Piotr 1979 Kalisz Kalisz


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza/ Zero Załamki Opalenica
2. Andrzejewska Dorota 1978 Chestnut Club Czempiń
3. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI RACE TEAM Poznan
4. Andrzejewski Radosław 1992 IM Inspiration Mieścisko
5. Augustyniak Krzysztof 1981 Augustyniak Triathlon Team Polkowice
6. Balcerak Katarzyna 1966 Go2tri Kobylanka
7. Baran Jacek 1967 KB Wartko Golina
8. Bartecka Sabina 1977 IM Inspiration Żory
9. Bartkowiak Dariusz 1965 COLO COLO PRUŚLIN Ostrów Wlkp.
10. Bartkowiak Dawid 1974 Piła
11. Bazan Kinga 1994 Sokołów Małopolski
12. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
13. Bieniek Patryk 1980 IM INSPIRATION Poznań
14. Biernacki Andrzej 1976 #zaliniamety Mostkowo
15. Bogus Karol 1982 Neon Team Marki
16. Borycki Marcin 1972 #DAWAJ KALACH TEAM Kosakowo
17. Broniewicz Dariusz 1980 Endorfiny Wąsosz WASOSZ
18. Browarczyk Marcin 1993 Widziszewo
19. Bula Piotr 1975 tribula Zgierz
20. Celmer Marcin 1981 PTT DELTA Dawaj Kalach Team Płock
21. Chabierski Marcin 1977 Gilicki Bike Team Kalisz
22. Chamera Paweł 1996 IM INSPIRATION Kielce
23. Choja Sławomir 1966 TOP FIT CENTER Poniatów
24. Chyb Marcin 1973 Infobiuro Ewa Bugdoł Team Wałbrzych
25. Ciemielewski Piotr 1985 TMT / Dawaj Kalach Team Toruń
26. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań
27. Czapiewska-Siekierka Ewa 1978 Sępólno Krajeńskie
28. Czosnyka Jarek 1964 Progress Triathlon Team Warszawa
29. Dankowski Bartosz 1984 Endorfiny Wąsosz Wąsosz
30. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
31. Dołhun Adam 1980 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
32. Dorobiała Bartosz 1985 MOCNO W PRAWO TEAM Poznań
33. Drzewiecki Jacek 1970 Puszczykowo
34. Duda Dorian 1992 GT RAT Wrocław
35. Dziarnowska Magda 1985 Mechanika Zdrowia Warszawa
36. Dziuba Arkadiusz 1985 4tri team Kraków
37. Fudali Witold 1983 Kalach Team Konstantynów łódzki
38. Galewicz Katarzyna 1976 Libertów
39. Garczarek Tomasz 1972 PIĘKNI I MŁODZI Kościan
40. Giers Robert 1979 Nowy Lubosz
41. Glinkowski Zbigniew 1960 Dymaczewo Stare
42. Głodek Agnieszka 1975 Wtelno
43. Gniot Jacek 1971 TriSpace/TREK / 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej Grudziądz
44. Goc-Kozakiewicz Marta 1975 4Tri Team Kwidzyn
45. Golak Łukasz 1983 Opole
46. Gołyś Grzegorz 1997 Knurów
47. Górzyńska Małgorzata 1973 TRISPACE/TREK Straduń
48. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK Brzoza
49. Guzik Bartosz 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl
50. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Team Nowy Lubosz
51. Hegmit Robert 1969 Kamionki
52. Hojan Jarosław 1962 be3_Cityzen Poznań
53. Hyhs Jan 1992 Augustyniak Triathlon Team Ostrów Wielkopolski
54. Ignaczak Piotr 1973 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
55. Imianowski Eryk 2001 Sieraków
56. Jabłoński Jarosław 1973 UKS TRS Susz / TRI AMO Susz
57. Jachimiak Michał 2000 Piaseczno
58. Jahnz Karolina 1984 Go2tri Stargard
59. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys Luboń
60. Jankowiak Łukasz 1991 AleTempo Zielona Góra
61. Jankowski Maciej 1991 Za linią mety Poznań
62. Jankowski Tomasz 1973 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
63. Jarzabek Lindholm Anna 1975 TRICLUB Warszawa
64. Jasińska Patrycja 1995 Anna Halska Coaching Tychy
65. Jaworski Rafał 1984 #DawajKalach Warszawa
66. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Żmigród
67. Jaźwiecki Michał 1983 SNG WILD DUCKS Stryków
68. Jeżewski Adam 1979 Etisoft Running Team Gliwice
69. Jurkowski Artur 1967 Centrum Sportowe Głogowski Triathlon Ruszowice
70. Kacprzak Bogumiła 1977 CELIRONMAN Zgierz
71. Kaczmarek Mariusz 1963 CTS Poznań
72. Kajetanowicz Krzysztof 1981 TRICLUB Warszawa
73. Kamiński Paweł 1983 IT START.EU Wierzchowice
74. Karaś Robert 1982 Jutrosin
75. Karczmitowicz Jacek 1970 Frankfurt (Oder)
76. Kasprzyk Rafał 1974 SPORTOWY KAŹMIERZ Kaźmierz
77. Kawecki Dariusz 1971 ETISOFT BIKE TEAM Zabrze
78. Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo Białe Błota
79. Kaźmierski Hubert 1994 Peleton Września Poznań
80. Kłos Jan 1981 DawajKalach Team Oława
81. Kolasa Konrad 1977 uprane.pl Szczecin
82. Konarska Edyta 1974 Oława
83. Kosiorek Darek 1967 Poznań
84. Kowalska Angelika 1981 TRISPACE TREK Przyleki
85. Kozakiewicz Ireneusz 1978 4Tri Team Kwidzyn
86. Kóska Sławomir 1978 Champion Man Team Czempiń
87. Krajewski Tomasz 1981 Lusowo
88. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
89. Krieger Łukasz 1990 H2Oshop.pl / Endure Team Nowa Cerkiew
90. Kudzior Piotr 1996 #DawajKalachTeam Poznań
91. Kwieciński Sebastian 1977 Tri Sebuś Team Mława
92. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w gębie Poznań
93. Łączny Leszek 1961 Borkowice
94. Maliszewski Piotr 1971 Łódź
95. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
96. Marciniak Kuba 1991 Poznań
97. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE/TREK Brzoza
98. Matusiak Mateusz 1987 SNG WILD DUCKS Zgierz
99. Matuszczak Daniel 1988 #DawajKalachTeam Sieraków
100. Mayer Łukasz 1980 BE3 CITYZEN_ Triathlon Team Gostyń
101. Mazloum Amir 1987 #DAWAJ KALACH TEAM Ożarów Mazowiecki
102. Mazurek Arkadiusz 1968 HEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄG
103. Meissner Wojciech 1996 Śremski Sport Śrem
104. Miaśkiewicz Witold 1968 Zdun Triathlon Team Szałe
105. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team CZEMPIŃ
106. Miernik Ewelina 1989 Triton Konin Konin
107. Mikołajewski Mateusz 1991 Tulce
108. Mikoś Adam 1983 Gravel_Active_Travel Warszawa
109. Milkiewicz Łukasz 1999 MBMotors team Poznań
110. Misiaszek Janusz 1958 Labosport Team K-Koźle
111. Młodzikowski Paweł 1987 Młodzik Team Adamów
112. Nafalski Rajmund 1974 Team Karaś Warszawa
113. Nawrot Arkadiusz 1997 Swarzędz
114. Nawrot Krzysztof 1973 SPORTOWY KAŹMIERZ Kaźmierz
115. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
116. Nowaczyk Dawid 1979 Szczecin
117. Nowaczyk Przemysław 1980 Best Drive Mosina Luboń
118. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery Bełchatów
119. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań Skórzewo
120. Olaczek Łukasz 1979 Tata startuje // TRI AMO Mrozów
121. Olechnowicz-Bartkowska Hanna 1979 MBC Strzelce Krajeńskie
122. Olejnik Piotr 1977 Ostrów Wielkopolski
123. Orłowski Paweł 1977 Go2Tri Mierzyn
124. Parański Bartosz 1996 Wilków - Osiedle
125. Patalan Dariusz 1976 TIMBUD TEAM Boża Wola
126. Peters Arkadiusz 1972 Metzink Tri Zalasewo
127. Piguła Agnieszka 1978 UAM Triathlon Poznań Poznań
128. Pilecki Jarosław 1983 Niezrzeszony Poznań
129. Piliszczuk Andrzej 1969 TRISPACE/TREK BYDGOSZCZ
130. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gębie Nowe Borówko
131. Pluciński Grzegorz 1973 Luboń
132. Popiel Iwona 1974 TGV Club Kościan
133. Popławski Jan 1993 Neon Team Warszawa
134. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
135. Pospieszny Robert 1974 PMI Międzychód
136. Przybylski Tomasz 1976 TRI TOMAJ-IRONWAY Borówiec
137. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team Czempiń
138. Raczyński Mikołaj 1992 Passion First Warszawa
139. Raszczyński Robert 1981 Sidor Team Bełchatów
140. Rataj Aleksandra 1993 Aleksandra Rataj Zgierz
141. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Poznań
142. Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team Swarzędz
143. Ryba Paweł 1973 USB Ustka Grabno
144. Rybak Remigiusz 1977 TRISPACE/TREK Białe Błota
145. Rychter Wiesław 1954 Buchalter Elbląg Elbląg
146. Sawiełajc Jakub 1999 TM IRON TEAM Bydgoszcz
147. Schok Łukasz 1994 Gdynia
148. Scibor Kml 1979 kml Aleksandrów Lodzki
149. Siatecki Paweł 1992 Poznań
150. Siennicki Konrad 1977 Dbam o Zdrowie Bukowiec
151. Skiba Stanisław 1958 Koniecpol
152. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
153. Sobociński Grzegorz 1979 Zgrupka TEAM Poznań
154. Sosnowski Jarosław 1980 PTT DELTA / #DawajKalach Płock
155. Stach Łukasz 1986 Wrocław
156. Stróżniak Mikołaj 1986 Poznań
157. Szafran Michał 2001 Wągrowiec
158. Szarata Tomasz 1973 Miłoszyce
159. Szarszewski Michał 1977 Jerzyk Team Leszno
160. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
161. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
162. Szefer Piotr 1974 Trinergy Stanisławów Drugi
163. Szoplik Zenon 1974 Leszno
164. Szymala Paweł 1979 PreZero Łódź
165. Szymala Tomasz 1979 PreZero Łódż
166. Tarnowski Sebastian 1979 Trzebnica
167. Tepper Marcin 1977 Budchem Kórnik
168. Tomaszewski Mikolaj 1983 ATT Koscian
169. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
170. Urbanowicz Rafał 1981 oznakujbiuro.pl Warszawa
171. Veremchuk Yuliia 1987 Biegam bo lubię Warszawa
172. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania Triathlon Plewiska
173. Walkowiak Krystian 1984 Poznań
174. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
175. Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive Psarskie
176. Wesołowski Rafał 1979 Osolin
177. Wilczyński Jarosław 1978 KS Zero Załamki Wągrowiec
178. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
179. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa Czempiń
180. Witek Sebastian 1976 AT Team Koszalin
181. Wlekły Gerard 1960 Sana Kościan Kościan
182. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Czempiń
183. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
184. Wojciechowska Monika 1989 Koło
185. Wojciechowski Adam 1994 Triton Konin Stare Miasto
186. Wojciechowski Michał 1991 TRITON KONIN Konin
187. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempin
188. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN Janowice
189. Wojtaszak Rafał 1977 Gdynia
190. Wojtaszek Maciej 1976 Maruderzy Poznań
191. Wolff Dominik 1983 DOMIN TEAM Widziszewo
192. Woźny Krzysztof 1982 Sportowy Kaźmierz 🏊🚴🏃 Kaźmierz
193. Wróblewski Wojciech 1979 SNG Wild Ducks Zgierz
194. Zakrzewski Michal 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
195. Zalewski Igor 1993 Wrocław
196. Zapałowski Paweł 1983 GT RAT Wrocław
197. Zawadzki Mateusz 1995 #DAWAJKALACHTEAM Toruń
198. Zawierowska Ewelina 1985 SobczakTeam Ustka
199. Zięba Adam 1973 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
200. Zimny Sara 1997 Strzelce Krajeńskie
201. Żelazko Marcin 1982 Żelazny Team Karczew
202. Żukiewicz Piotr 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Lubin