Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń

Czempiń, 13.05.2023
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba zgłoszonych zawodników: 355



Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Abramczyk Katarzyna 1990 Szwendacze łódź
2. Adamczyk Rafał 1973 UP fit Poznań Poznań
3. Adamiak Mateusz 2000 Przybyszewo
4. Anonim Anonim 1980 Poznań
5. Antkowiak Szymon 1988 KS Posnania Poznań
6. Bartecki Aleksander 1972 Żory
7. Bartkowiak Wojtek 1985 TGV Kościan Kościan
8. Bartoszek Konrad 1981 IM Inspiration Warszawa
9. Bączkowski Mikołaj 1999 Wągrowiec
10. Berus Przemysław 1980 Leszno
11. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
12. Biernat Rafał 1976 dla siebie Krosinko
13. Brenda Małgorzata 1983 GetAdventure Team Warszawa
14. Broda Arkadiusz 1990 Vezuvio Team Luboń
15. Brzozowska Karolina 1984 MK- TriathlonClub Namysłów
16. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
17. Budzisz Adrian 1994 Poznań
18. Bukowski Damian 1976 Witaszyce
19. Bukowski Maciej 1984 16 Batalion Remontu Lotnisk Jarocin
20. Cąkała Zuzanna 1992 Augustyniak Triathlon Team Lubin
21. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON BYDGOSZCZ
22. Cichy Piotr 1991 Zalasewo
23. Ciszak Wojciech 1982 Dzikie Kuny Gostyń
24. Crawford Graham 1965 Poznań
25. Curylewski Rafał 1971 Gutowo Małe
26. Czekała Łukasz 1988 optimalenergy.pl Pniewy
27. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Dachowa
28. Drapella Dariusz 1957 CTS Gdansk
29. Drzewiecka Dominika 1988 Dawaj Kalach Team Gdańsk
30. Dudziak Jerzy 1963 Kościan Team Kościan
31. Dyszkiewicz Adam 1994 Kościan
32. Dziuba Szymon 1981 Tomica Coaching Poznań
33. Fara Marta 1991 7Pro Team Gliwice
34. Firyn-Bogalecka Bernadeta 1989 Akademia treningu your progress Osiek
35. Fryśna Agnieszka 1994 LESZNO
36. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
37. Galewski Maciej I Borys 1978 Green Bike Team Psarskie
38. Gągola Henryk 1951 KS AZS AWF Poznań Rosnówko
39. Goliwąs Jakub 1992 Poznań
40. Grajzer Mirosław 1956 Poznań
41. Gromko Andrzej 1957 Running Team Milicz Milicz
42. Grussy Robert 1987 Kulawe Dziki Team Kościan
43. Gryziecki Sebastian 1992 Orzeł Lipno Cycling Team Dłużyna
44. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM Wołczkowo
45. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM Wołczkowo
46. Habernik Łukasz 1985 Helios Czempiń team Czempiń
47. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
48. Hegmit Robert 1969 Kamionki
49. Herbowski Piotr 1976 Ania Halska Coaching Szamotuły
50. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
51. Hulalka Maciej 1994 KKFP Wolsztyn Grodzisk Wielkopolski
52. Jaks Ryszard 1964 Husky_Boys Biedrusko
53. Jankowska - Mikłusz Ewa 1970 Warszawa
54. Jaszkiewicz Kazimierz 1958 Indywidualnie Smigiel
55. Jazy Wiktor 1997 Nowy Lubosz
56. Juskowiak Maciej 2003 poniec Poniec
57. Juszczak Krzysztof 1954 Koszalin
58. Kaczkowski Dawid 1996 Pleszew
59. Kaczmarek Adam 1986 Triton Konin Stare Miasto
60. Kalwinski Ryszard 1961 Padre Team Luboń
61. Kałuski Bartek 1976 Koziegłowy
62. Kałwiński Bartosz 1987 Padre Team Puszczykowo
63. Kaptur Wojciech 1963 Czempiń
64. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
65. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy
66. Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
67. Kaźmierski Piotr 1985 Transformers Śmigiel
68. Klawikowski Jakub 1984 Beztlenowi Malbork Malbork
69. Klecha Kasia 1978 KB UE Poznań Poznań
70. Kłos Jan 1981 DawajKalach Team Oława
71. Knop Agnieszka 1985 Warszawa
72. Kodym Anna 1983 Poznań
73. Kokoszczynski Tomasz 1960 Husky_Boys Plewiska
74. Konarska Edyta 1974 Dawaj kalach team Oława
75. Konieczniak Marek 1972 Maro Arbo - wycinka drzew tel.517266550 Rosnówko
76. Kostera Marcin 1976 Kalisz
77. Kościańska Magdalena 1986 Kościan
78. Kościański Adam 1980 TGV Club Kościan
79. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn
80. Kowalczyk Tomasz 1972 TRICLUB Warszawa
81. Kowalska Monika 1981 Warszawa
82. Kowalski Dominik 2000 Zydobranie Poznań
83. Kowalski Krzysztof 1968 HRmaxCrossTeam Sopot
84. Kowalski Marcin 1979 Unholy Trinity Squad Chomęcice
85. Kóska Sławomir 1978 Champion Man Team Helios Czempiń Czempin
86. Krajewski Tomasz 1981 Lusowo
87. Królikowski Edward 1970 KS Posnania Plewiska
88. Kubaczyk Maciej 1986 Rakoniewice
89. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega Poznań
90. Kuciak Adrian 1974 Helios Czempiń Team Czempiń
91. Kulik Grzegorz 1985 BEZTLENOWI MALBORK Malbork
92. Kurek Marcin 1980 e-automatyk Gruszczyn
93. Kurowski Przemysław 1992 Ichem-Vitadiet Żakowice
94. Larweczka Dariusz 1968 Stare Oborzyska
95. Lewandowski Michał 1995 Ofix.pl Bike Team Długa Goślina
96. Lubiszewska Karolina 1984 Ł_T_R CREW Toruń
97. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Czempiń Czempin
98. Łęszczak Robert 1986 Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn Grodzisk Wlkp
99. Łukaszczuk Grzegorz 1982 TM IronTeam Rokietnica
100. Maćkowiak Kuba 1980 3BRODY śrem
101. Manowska Dagmara 1970 Poznań
102. Manowski Michał 1993 Poznań
103. Marciniak Maciej 1973 Jestem od Romka Szreniawa
104. Marek Ewelina 1979 TGV Kościan Kościan
105. Marszałek Marta 1983 TRITON KONIN Koło
106. Matuszak Maciej 1979 Sroda Wielkopolska
107. Michalak Boguś 1972 Team UNITY LINE Szczecin
108. Mrówczyńska Paula 1994 TRITON KONIN Konin
109. Muzalewski Paweł 1979 BIEGOHOLICY Toruń
110. Naskręt Marcin 1990 Kościan
111. Nettmann Mateusz 1979 #makingfuture Sierosław
112. Nowak Krzysztof 1997 Poznań
113. Nowak Marcin 1976 MoooR Poznań
114. Nowicki Bogumił 1991 Poznań
115. Nowicki Emil 1988 Leniwe Laćki Jezierzyce Kościelne
116. Nowicki Michał 1975 RUMIANEK
117. Olech Karol 1981 Czempin
118. Olejniczak Joanna 1976 Plewiska
119. Ostrowska Małgorzata 1972 Domin Team Piła
120. Paczka Robert 1964 Ważne Jest Tu I Teraz Leszno
121. Papuda Andrzej 1976 Konstancin-Jeziorna
122. Paradka Dariusz 1984 DDKB Witkowice
123. Pawłowski Grzegorz 1978 Nowe Borówko Nowe Borówko
124. Pawłowski Włodzimierz 1962 Poznań
125. Pawłowski Wojciech 1990 Poker To Nie Hazard Poznań
126. Piotrowski Przemysław 1980 antyTalenci Czempiń
127. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM Poznań
128. Porębska Katarzyna 1995 Szwendacze Bielsko-Biała
129. Półrola Mateusz 1989 LangeTriCoach/Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Radomsko
130. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia Brzezie
131. Przybylska Monika 1976 Tri Tomaj Team Borówiec
132. Przybylski Szymon 2007 TRI TOMAJ Team Borówiec
133. Pukalska Urszula 1985 Chałka i Kruszonka Wrocław
134. Ratajczak Beata 1963 Kościan
135. Ratajczak Jakub 1986 Szczodrzykowo
136. Ratajczak Joanna 1979 Ruszków Drugi
137. Rogowski Paweł 1994 Poznań
138. Rossa Przemysław 1974 Przygodzice
139. Rurak Jacek 1967 Łódź
140. Sikora Milena 1984 Poznań
141. Skorniak Daniel 1979 Luboń
142. Słoma Dawid 1990 Piotrowo Pierwsze
143. Smorowiński Adrian 1989 Poznań
144. Sobierajczyk Jerzy 1965 Pleszew
145. Sobierajczyk Kinga 1991 Pleszew
146. Socha Michał 1982 Iwiny
147. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
148. Stasierska Ewelina 1983 Zdun triathlon team Ostrów Wlkp.
149. Strabel Darek 1979 REHAU Crossactive Poznań
150. Surosz Kordian 1989 Poznań
151. Szachta Marta 1996 Akademia Treningu YourProgress Skórcz
152. Szczepaniak Mateusz 1996 Czempiń
153. Szczepaniak Radosław 1978 Kościan
154. Szczepański Dariusz 1960 trenujznami Wrocław
155. Szukalska Agnieszka 1974 Kościan
156. Szukalski Piotr 1996 Kalisz
157. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Łosiniec
158. Szwed Marcin 1978 Poznań
159. Szymaniak Sebastian 1999 Kórnik
160. Szymański Hubert 1989 Czempiń
161. Szymański Michał 1996 Kościan
162. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
163. Szymczak Krzysztof 1966 Wałcz Drugi
164. Ślefarski Jacek 1986 Osielsko
165. Ślefarski Rafał 1978 VC Siekierki Wielkie
166. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
167. Trębaczkiewicz Maciej 1989 tri_maciekrun Września
168. Trzcieliński Piotr 2006 Ostrów Wielkopolski
169. Urban Krzysztof 1980 TRICLUB Warszawa
170. Weber Marek 1986 GREEN BIKE ŚREM
171. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
172. Wierzbiński Jacek 1988 Mościenica
173. Wiśniowski Konrad 1979 Poznań
174. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
175. Włoch Joanna 1983 Triclub Warszawa
176. Wolniewicz Bartosz 1983 antyTalenci Czempiń
177. Woźniak Gabriela 1976 Uprane.pl Szczecin
178. Wyszomirska Karolina 1977 Poznań
179. Zawartowski Dawid 1983 MAVERICKS NOWE OBORZYSKA
180. Zembroń Marek 1977 MAVERICKS Stare Oborzyska
181. Zieliński Remigiusz 1986 Shootboxer Mosina Mosina
182. Zukal Piotr 1975 7PRO SIÓDMIAK TEAM KOSZALIN


Dystans Średni - zawodnicy PRO

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->


Dystans Średni

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza/KROSS Zero Załamki Opalenica
2. Adamiak Jakub 1988 TRIREX Wrocław
3. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI Poznan
4. Andrzejewski Radosław 1992 Poznań
5. Anioła Marcin 1989 ANIOŁA Lusówko
6. Augustyniak Krzysztof 1981 Augustyniak Triathlon Team Polkowice
7. Bamber Marek 1982 Bamberki Team Kokorzyn
8. Bartecka Sabina 1977 IM Inspiration Żory
9. Bartkowski Radosław 1982 Strzelce Kraj
10. Bączkiewicz Przemysław 1990 Komorniki
11. Bieniek Patryk 1980 TREC TEAM Poznań
12. Biernacki Andrzej 1976 Swim2Tri Mostkowo
13. Bigus Piotr 1989 Poznań
14. Bladowski Artur 1984 VELO ŁOWICZ TRI Łowicz
15. Bociek Piotr 1983 RKS CHUWDU Gubin, pow. krośnieński
16. Bogus Karol 1982 NeonTeam Marki
17. Borowicz Michalina 1989 Tri Tomaj Team Kamionki
18. Borycki Marcin 1972 Dawaj Kalach Team Kosakowo
19. Broniewicz Dariusz 1980 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
20. Browarczyk Marcin 1993 Widziszewo
21. Bryll Łukasz 1983 Sagitta Team Kruszyn Krajeński
22. Butowska Katarzyna 1982 Bez zbędnych pytań. Starogard Gdański
23. Celmer Marcin 1981 DawajKalachTeam Płock
24. Chojnacka Marta 1983 OwocBiega Team LUBiN
25. Ciemielewski Piotr 1985 TMT / DAWAJKALACHTEAM Torun
26. Czosnyka Jarek 1964 Warszawa
27. Dankowski Bartosz 1984 Endorfiny Wąsosz Wąsosz
28. Drobnik Mirosław 1981 Opalenica
29. Drop Joanna 1966 LITWIN SPORTS Zielona Góra
30. Drop Krzysztof 1963 Litwin Sports Zielona Góra
31. Duda Dorian 1992 #TRIMP Wrocław
32. Dymek Michal 1984 Augustyniak Triathlon Team Jerzmanowa
33. Foltyński Marcin 1977 KLAS SZPOT Swarzędz Gruszczyn
34. Giers Robert 1979 Nowy Lubosz
35. Glinkowski Zbigniew 1960 Dymaczewo Stare
36. Gniot Jacek 1971 TRISPACE/TREK Grudziądz
37. Golak Łukasz 1983 Opole
38. Gołyś Grzegorz 1997 Knurów
39. Górzyńska Małgorzata 1973 TRISPACE/TREK Straduń
40. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK Brzoza
41. Hampel Karolina 1994 Biegostacja/ Krwiobieganie Zielona Góra
42. Hering Mateusz 1991 ULKS Talex Borzytuchom Mądrzechowo
43. Hyhs Jan 1992 Augustyniak Triathlon Team Ostrów Wielkopolski
44. Ignaczak Piotr 1973 TRISPACE TREK Bydgoszcz
45. Jacewicz Kamil 1983 Fitness Piekary Legnica Legnica
46. Jackowski Adam 1980 Adamo ONE TWO TRI Kamionki
47. Jahnz Karolina 1984 Go2tri Stargard
48. Janik PrzemysŁaw 1980 GÓRA BIEGA Warszawa
49. Jankowiak Łukasz 1991 AleTempo Zielona Góra
50. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz
51. Jedynak-Dorosz Izabela 1976 KB Maniac Poznań/Endless Pain Tulce
52. Jurkowski Artur 1967 Jurki Ruszowice
53. Kaczmarek Hubert 1973 CZARNE WIEWIÓRY DOPIEWO
54. Kaczmarek Mariusz 1963 CTS Poznań
55. Karaś Robert 1982 Dubin
56. Karczmitowicz Jacek 1970 MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder) e.V. Frankfurt Oder
57. Karzkowiak Wojciech 1970 dawaj kalach Zielona Gora
58. Kasprzak Paweł 1989 Poznań
59. Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo Białe Błota
60. Kaźmierski Hubert 1994 Poznań
61. Kędzierski Krzysztof 1965 Team UNITY LINE TANOWO
62. Kirkiewicz Kacper 1994 Triathletic team Górzno
63. Klepacz Piotr 1969 CDN Szczecin
64. Knop Wojciech 1985 Warszawa
65. Koch Przemek 1986 Śrem
66. Konkol Konrad 1982 35 PLUS Misatko PRO-FIT-BIKE Miastko
67. Kościański Robert 1985 Kościan
68. Kowalczyk Marcin 1979 Celironman Łódź
69. Kozieł Michał 1982 MoccaSyny Sieradz (woj. łódzkie)
70. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
71. Kroma Magdalena 1985 Nowy Tomyśl
72. Krzysztofik Kacper 1977 Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
73. Kuna Robert 1963 Intercarslegia Milanowek
74. Kupracz Andrzej 1971 TRISPACE/TREK Brzoza Bydgoska
75. Kurowski Kamil 1985 3Gravity Bydgoszcz
76. Lenar Piotr 1997 SLAVIA POLSKA ŁAŃCUT
77. Lenz Magdalena 1988 TRI Starogard Gdański Starogard Gdański
78. Lesiecki Piotr 1989 KS IRONMAN SZCZECIN Szczecin
79. Leśniewski Majkel 1991 MLT Rawicz
80. Lewandowski Maciej 1989 Aloha Team Radomierzyce
81. Lisewski Filip 1999 Poznań
82. Loman Przemyslaw 1990 Przemysław Loman Elektroinstalacje Moraczewo
83. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
84. Łączny Leszek 1961 Borkowice
85. Łopuszyński Krzysztof 1983 LANGE TRI COACH / budstol Invest Bydgoszcz
86. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
87. Magoś Łukasz 1985 Jelcz Triathlon Project Stanowice
88. Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj Świebodzin
89. Marciniak Kuba 1991 Poznań
90. Marciniak Maciej 1964 Poznań
91. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE/TREK Brzoza
92. Masztalerz Michał 1985 Lzs Zalesie Jaraczewo
93. Mayer Łukasz 1980 BE3 CITYZEN_ Triathlon Team Gostyń
94. Meissner Wojciech 1996 I'm Inspiration / Śremski sport Śrem
95. Mejza Paweł 1990 PMB Kórnik
96. Miaśkiewicz Witold 1968 Zdun Triathlon Team Szałe
97. Michalski Łukasz 2000 Zydobranie Poznań
98. Mierzejewski Bartosz 1983 Dachowa
99. Modrzyk Arkadiusz 1985 Centrum Medycyny Sportowej Olimp /Tri Amo Babimost
100. Modzelewski Maciej 1984 VELO ŁOWICZ TRI Łowicz
101. Nenkała Mateusz 1993 Jerzyk Team Leszno
102. Niewiedział Tomasz 1969 TNTri Poznań
103. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Kościan
104. Nowak Ania 1983 Siekierki Wielkie
105. Nowak Piotr 1983 Dali-Dali Team Modrze
106. Nowak Tomasz Zenon 1963 TRI AMO Drużyna
107. Ochal Paweł 1981 TEAMOCHAL Bydgoszcz
108. Olaczek Łukasz 1979 Tata startuje // TRI AMO Mrozów
109. Olejnik Piotr 1977 Ostrów Wielkopolski
110. Oleksy Beata 1980 Kościan Team Kościan
111. Osuch Jakub 1988 Wiry
112. Pałysa Marek 1974 Tri NEGU Dawidy Bankowe
113. Paradowski Paweł 1986 Poznań
114. Pastok Piotr 2000 Zydobranie Poznań
115. Pawłowski Artur 1992 Triton Konin Konin
116. Pawłowski Józef 1990 TRITON KONIN Konin
117. Perczak Janusz 1990 IN-Software Poznań
118. Piekarski Marek 1971 TEAMOCHAL Bydgoszcz
119. Pietrzak Paweł 1982 Czerlejno
120. Pluciński Grzegorz 1973 Marek Łbik Dragon Team Luboń
121. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
122. Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry Luboń
123. Przybylski Tomasz 1976 TRI TOMAJ Team Borówiec
124. Raczyński Mikołaj 1992 Passion First / adidas Runners Warsaw Warszawa
125. Romanowski Jakub 1979 Aluplast Poznań
126. Rumińska Katarzyna 2000 STREFA RUCHU multisport Malbork
127. Rzepka Anna 1978 Siekierki Wielkie
128. Schok Łukasz 1994 CTS Gdynia
129. Skrzypczak Pawel 1984 Tata emeryt Nochowo
130. Skupień Konrad 1972 konradskupien.pl Łódź
131. Słupik Tomasz 1993 ENDLESS PAIN Warszawa
132. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni Poznań
133. Sobieralski Rafał 1974 TRISPACE/TREK Brzoza Bydgoska
134. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
135. Sobolewski Mikołaj 1987 SZYMANOWSKI Triathlon Team Adamów
136. Spaleniak Tomasz 1990 Endure Team Gdynia
137. Stach Łukasz 1986 Wrocław
138. Staszak Mariusz 1973 WIERZYCE MMnZ Wierzyce
139. Stopa Michał 1985 Tychy
140. Stróżycki Jakub 1982 Sparta Cerekwica Cerekwica
141. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
142. Szczurowski Waldemar 1981 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
143. Szymala Paweł 1979 Twins Łódź
144. Szymala Tomasz 1979 PreZero ŁÓDŹ
145. Szymczak Andrzej 1982 Poznań
146. ŚmigÓrski Rafał 1974 Cityzen Borówiec
147. Tomaszewski Mikolaj 1983 Augustyniak Triathlon Team Koscian
148. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
149. Twardowski Michal 1985 Siła i honor Śrem
150. Twarowski Michał 1973 TRISPACE/TREK Straszyn
151. Umińska Karolina 1997 Tomaszów Lubelski
152. Urbański Piotr 1979 Barracuda Kalisz
153. Walkowiak Bartosz 1980 KS Posnania Plewiska
154. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
155. Wesołowski Rafał 1979 OŚ Racing Team Osolin
156. Wesoły Bartosz 1985 ZTPL.CC eRacing Team Kościan
157. Wierzbowski Krzysztof 1979 Bydgoszcz
158. Wierzyński Damian 1988 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
159. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
160. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa Czempiń
161. Wita Filip 1987 z dedykacją dla Żony Wolsztyn
162. Włodarczak Marcin 1974 BesTeam Czempiń
163. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
164. Wojciechowski Michał 1991 TRITON KONIN Konin
165. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
166. Wolff Dominik 1983 DominTeam Widziszewo
167. Woźniak Maciej 1980 Sepno
168. Wronecki Kamil 2000 Włoszczowa
169. Zaborowski Jan 2000 Zydobranie Poznań
170. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS Łódź
171. Zapałowski Paweł 1983 Chałka i Kruszonka Wrocław
172. Zawadka Dariusz 1985 Poznań
173. Żelazko Marcin 1982 Żelazny Squad Karczew