Lista startowa

ChampionMan Duathlon Czempiń - sztafety

Czempiń, 07.05.2022
Dystans: Sprint (5/20/2,5) oraz Średni (10/60/10)


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 32


Dystans Sprint

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - bieganie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. #DASHRADE TEAM Jan Fiszer Marcin Sipurzyński Jan Fiszer
2. ... Marcin Mostowski Łukasz Bartkowiak Marcin Mostowski
3. Aktywny Margonin Piotr Płowens Patryk Ratajczak Piotr Płowens
4. Aktywny Samorząd Albert Pelec Konrad Malicki Albert Pelec
5. Anki-huliganki :-) Hanna Woroch Anna Kubacha Hanna Woroch
6. ChampionMan / 3b '03 Adam Michalak Hubert Maćkowiak Adam Michalak
7. Chłopaki z Młyna Michał Schwarz Przemysław Pawlaczyk Michał Schwarz
8. Ciacho Team Triathlon Piotr Ratajczak Damian Kaźmierczak Piotr Ratajczak
9. DominTeam Magdalena Żurawska Małgorzata Ostrowska Magdalena Żurawska
10. Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Marcin Sierota Marek Kądzielak Marcin Sierota
11. FOLPLAST 3 Joanna Antkowiak Maciej Dróżdż Joanna Antkowiak
12. GIRLS TEAM Daria Mendelewska Martina Swojak Daria Mendelewska
13. GREEN BIKE Jarosław Weber Marek Weber Jarosław Weber
14. Hama Team Joanna Kośniewska Aleksandra Iwaszczuk Joanna Kośniewska
15. Hama Team 2 Robert Kasperski Piotr Kleiber Robert Kasperski
16. Marwin Tomasz Musiał Mariusz Marciniak Musiał Tomasz
17. MLEKOVITA KOŚCIAN Krzysztof Kukurenda Tomasz Juszczak Krzysztof Kukurenda
18. SZAŁ TEAM Tomasz Szał Mikołaj Szał Tomasz Szał
19. Tata startuje TEAM :) Magdalena Olaczek Łukasz Olaczek Magdalena Olaczek
20. Topigs Norsvin Krzysztof Świątek Sylwia Wojtyna Krzysztof Świątek
21. Twins Team Marta Hetman Daria Stankiewicz Marta Hetman
22. Vezuvio Team Damian Owczarz Arkadiusz Stefański Damian Owczarz
23. Zeelandia Team Barbara Mikołajczak Kuba Mikołajczak Barbara Mikołajczak


Dystans Średni

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - bieganie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. Celironman Krzysztof Harężlak Bogumiła Kacprzak Krzysztof Harężlak
2. ChampionMan Team Wiktor Dębowski Wojciech Piasecki Wiktor Dębowski
3. FOLPLAST 1 Krzysztof Hertmanowski Paweł Graf Krzysztof Hertmanowski
4. FOLPLAST 2 Marcin Wójcik Sergii Butenko Marcin Wójcik
5. Old Boys Czempiń Dominik Kędzia Jakub Andrzejewski Tomasz Bręczewski
6. Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe Łukasz Andruszko Artur Jaworski Michał Błaszczak
7. PRO-FIT-BIKE Dawid Miaskowski Krzysztof Dąbkowski Dawid Miaskowski
8. Sław & Prof Sławomir Wróblewski Maciej Woźniak Sławomir Wróblewski
9. Team Ceberak Marek Dębski Marcin Gamski Katarzyna Pawłowska